TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  15:26

    « Re: ????

    Ziju, ale neni moc casu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  08:47

    « ????

    Tak co všichni děláte. Je to tady nějaký chorý. Že by všichni tolik pracovaly? Nebo jste někde zapadaný sněhem?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.02.99  10:07

    « Re: Jardo

    Hmm hezký kousky, ale viděls teď toho novýho "Medvěda". To je fakt brutální výkon. Budu muset poladit Celicu :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.99  17:02

    « Re: Jardo

    [odkaz]
    Jinak je to model jen pro Japonsko . Kdybys ses chtěl podívat na sériové Imprezy model WRX tak si najdi www.subaru.cy.net . Jsou to jen modely pro pravostranné řízení , ale ty výkony stojí za to . Třeba Impreza 2,2 s turbo motorem ( vyrobena série 400 ks ) výkon 380 koní , 100 za 3,8 vt .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.99  16:41

    « Re: Carlos

    Souhlas, skolacka chyba. Dalsi rally je Svedsko 12-14 unora.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.99  09:21

    « Re: Jardo

    Ať jsem hledal jak jsem hledal tak nic nemůžu najít. Můžeš napsat tu adresu přesnější ať se podíváme na tu tvojí perlu :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.99  09:17

    « Re: Carlos

    Přesto-že je Carloz můj favorit musim říct, i když těžko, že mi to přišlo jako školácká chyba. Těžko soudit. Já bych to vyvalil v první zatáčce :). Jinak kde se jede další závod?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.99  20:18

    « Re: Jardo

    Tajně se šušká , že bude nový model Imprezy . V Japonsku je od loňska v prodeji Impreza casa blanca . Je k vidění na www.subaru japonsko . Jinak jsem nikdy neříkal a nepsal , že Toyota je špatné auto a vím taky , že Frey by neprodával ve svých autosalonech při Subaru značku , která by byla špatná . Já jsem spíš zabrousil na pokec a trochu si jen rýpnout . Jarda
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.99  19:59

    « Carlos

    Osudny vylet Sainze jsem videl v televizi a podle me to bylo cele zavineno tim, ze byl pekne nadrzenej po tom maleru na RAC rally a chtel dokazet vsem, ze jim to natre, ale prepalil. Ted doufam, ze se poucil a ze si da ve "zbytku" sezony bacha.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.99  19:56

    « Re: Auriol

    Jo jo, Auriol mel urcite nejake problemy, coz bylo videt na servisu po 3 RZ. Ja mel, ale na mysli vykon ktery podaval po cely cas souteze. Dokonce Auriol se take potykal v druhe etape s nejaky promem motoru. Panizzi jel na SUBARU vytecne!! Prece jsem to napsal :-) Ted vazne, Subarka jsou vytecna auta a je to moje nej znacka po Toyote.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.01.99  08:48

    « Jardo

    To víš Martinovy nejde psát Suba.. My umíme jen Toyota. :-)) Teď vážně byl jsem u Freje Toyota - Subaru a musim říct, že Impreza je opravdu lahůdka jen ten desing bych pozvedl to auto si to bezesporu zaslouží.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.99  08:44

    « Re: Auriol

    Já jsem to neviděl úplně celý, ale Auriol tam někde spadl ze stráně??? Byla to pravo točivá zatáčka a už tam ležely dvě auta. Mimochodem to tam napálil i Carloz. Víš o tom něco?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.99  21:45

    « Re: Auriol

    Martine , zapoměl jsi napsat , že jel na SUBARU .
    Jinak psali o Panizzim , že to bylo největší překvapení MC . Jinak velmi dobře v druhé polovině zajel i Colin McRee . Myslím , že letošní mistr bude ten , který dojede na rally do cíle , ale hlavně na bodovaném místě .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.99  21:35

    « Re: Auriol

    Dobre! 4te misto neni spatne! Byla to velmi pekna bitva -> podivana! Na snehu jezdil VELMI VELMI pekne, kdo me zklamal svym stylem byl vitez Makinen, ale kdo to lamal nejlepe do zatacek byl Panizzi!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.99  21:29

    « Re: ????

    No konecne, ted jsem se musel prihlasovat na trikrat a porad jako anonym. Co s tim je? Byl jsem to ja! HOP si stehuje praci a ja se potykam s praci na kterou jsem sam, protoze vsichni vymreli na chripku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.99  16:44

    « Re: corolla 1,3 xli

    Mam trabanta a za pul roku co ho mam me nepredjel nikdo takze titul mam ja........:-)
    P.S Na dvore a na spalkach
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.99  16:09

    « Auriol

    No jo, ale jak dopadl :-((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.01.99  16:01

    « Re: sainz

    Každá soutěž bez TOYOTY stojí za prd. Ale byl tam Auriol.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.99  15:56

    « corolla 1,3 xli

    Corolla ze svýho objemu dává absolutně ůžasnej vykon. Máme ji tři roky a předjeli nás tři auta a to BMW 320i,Pasat 1,8 T a Opel Omega 3,0i V6.
    Titul je letost určitě náš.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.99  09:24

    « ????

    To byl jako kdo?? Martin??? A co to je mnoho práce??? Přiděláváte turba :-)))??
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…