TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  13:46

    « spolehlivost

    Tak co řikáte teď té nové tabulce o spolehlivosti už je to až trapný jak jsou ty naše toyoty našláplý. Jen jsem tak uvažoval, že bych si tady udělal servis na toyoty, ale nevim co bych opravoval:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  13:32

    « Re: cubka

    Ty si mě fakt rozesmál. Je vidět, že jseš šikovnej. Co nám tady ještě můžeš říct o autech?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  13:28

    « Re: corolla

    Co máš za starý auto. Třeba ho prodáme tady :-)).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  13:27

    « Re: Corolla

    Napiš sem mail nebo mi zavolej na 0602/88 62 77 nerad bych tady zatěžoval ostatní popisama svejch aut. O tehle corolle jsem tady už psal takže to zkus vyhledat a nebo ti napíšu. Jak chceš, ale rozhodně je to na corollu nářez. Samozřejmně počítej s tím, že je téměř nová.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  09:58

    « Re: corolla

    Toyotu si nikdy nekupuj. Je to hroznej kram.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.02.99  10:31

    « Re: corolla

    Už jsem se rozhodnul pro Corollu 1,6 sedan s výbavou LineaTerra 02 za 454.000, ale nejdříve budu muset prodat moje staré auto, abych na to nové vůbec měl. Ale jakmile ji koupím tak se ozvu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.02.99  13:20

    « Re: Corolla

    Ahoj vespolek, jsem tu tak trochu nováček, protože jsem si teprv teď pořídil Internet connection. Jinak fandim sportovním soutěžím, ale musím dodat, že kromě Toyoty mám rád ještě Subaru - takže asi bohužel nejsem v TOYOTA Clubu úplně skalní.
    Chtěl bych si na jaře nebo v létě koupit auto a moc se mi líbí Corolla.
    Riso, tys psal, že bys věděl o nějakém fajnovém třídvéřáku, což by mi bohatě stačilo. Mohl bys prosím uvést nějaké podrobnosti? Pokud je to pasé, tak se nedá holt svítit. Flame
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.02.99  11:03

    « corolla

    Tak jsem se díval na ty www stránky a doporučuju raději německý protože corolla je mimo evropu trochu jiná /trochu úplně :)) / www.toyota.de . Motor 1.6 je fakt dost dobrej pokuď na něj máš prachy tak si myslim, že tě velice příjemně překvapí. Jinak až jí koupíš tak doufám, že nám to sem napíšeš.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.02.99  10:31

    « Re: Corolla

    Musíš na www.toyota.com nebo .jap /jestli umíš japonsky:))/. Jinak kdyby ti stačila tří dveřová tak mám za super peníze lahůdku /téměř novou/.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  19:12

    « Corolla

    Mam dotaz. Chci si koupit nove auto a muj znamy mi nabidl, ze si mam koupit Toyotu Corolla. Narazil jsem na Corollu 1,6 s vybavou Linea Luna 02 za 508.000. Pokusil jsem se navstivit ww stranky Toyoty, ale tam nic neni. Tak bych se chtel zeptat co v teto vybave ta Toyota ma a jestli je ta cena aktualni. Dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  09:45

    « příspěvky

    Jo a jinak se nedělejte, že vás bavěj ty rubriky v kterejch si "povídaj" ty "slušňáci". To, že to stojí jinde za prd neznamená, že to bude tady chorý :((. Tady zatim bych řekl je ta debata bez urážek. Asi poslední rubrika. Sám se divim proč. Doufám-že nejezděj v toyotách :))).
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  09:39

    « snih

    Jak se Vám jezdí. Tady na severu je to docela síla. Jestli si chcete zabruslit tak sem klidně přijěďte. Nejlepší jsou hlavní tahy, jak na Uralu. Teď by sem měl přijed Hop s Runnerem to by jsme se vyřádily. /Traktor na tahání s příkopu seženu :))/
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  09:35

    « Re: Motor Cafe

    To víš mi jak nejsme první tak to není ono. :-) Samozřejmně si dělám srandu. Já myslim, že Sainz se "šetří" na sucho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.99  20:39

    « Re: Motor Cafe

    Myslíš si, že všechna témata jsou v háji? Sainz byl druhý, a toyoťáci se ani trochu neradovali. Není to třeba trochu tím?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.99  19:56

    « Re: ????

    Ríso,napsal si tam hrubku.PracovalY je měkké i.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.02.99  17:27

    « Motor Cafe

    Take Vam pripada ze cele motor cafe je v ....., uz me to sem ani nebavi chodit?!?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  17:58

    « Re: Babo raď

    Ještě ji nemám,ale mám tři nabídky dokonce jeden udává motor o objemu 2,5 litru?Prostě potřebuji větší vůz a TOYOTA CAMRY se mi líbí,ale mohu skončit i u jiné značky jako třeba SUBARU,MAZDA 626,OPEL OMEGA apod.Teď momentálně používám Opel Kadett 1,6D CARAVAN a ten dosloužil.Potřebuji změnu do 2,5 litru objemu a už ne diesel,ale přesto děkuji za odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  08:50

    « Re: Babo raď

    Jo ještě k těm motorům. Ten 2.0l by měl bejt pro Evropu a ten 2.2 pro Ameriku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  08:49

    « Re: Babo raď

    No tak s Camry jsem ještě nejezdil. Na Camry to musí bejt docela chorej motor? Já nevim co sháníš za informace. Já jediný na co jsem přišel u Toyot starších tak 10 let je to, že ti nastartujou jen studený a teplý startér ani neťukne. Je to v tom, že kontakty jsou měděný a časem se ta meď upálý. Já tady mám chlápka kterej mi tam navařil ze sříbra a věřim, že to bude jezdit do roztrhání těla /nebo auta/. Stálo to asi 500,-Kč. Mimochodem nic jinýho jsem nikdy nezjistil a to u žádnýho typu. Napiš jak jezdí ten motor. Jinak z mejch zkušeností jestli jsi to koupil takle starý tak pokuď chceš mít auto ready tak by jsi měl vyměnit čepy, tlumiče a destičky. Nevěř, že by to původní majitel dělal před tebou. Filtry, olej a svíčky je samozřejmost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  19:19

    « Babo raď

    Sháním jakékoliv informace o TOYOTĚ CAMRY z let 1988 a 1989 s motory 2,0 a 2,2litru.Uvítám i případné rady co si pohlídat u takhle "starých"
    aut.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…