TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  12:28

    « Re: spolehlivost

    Je to totálna pravda. Máme Corollu tri roky a este sme ju do servisu nedali. Ale aby som bol presny tak v servise bola dva krat. Raz nam prasklo sklo od kamienku a raz sa otec pokusal pri menšej rychlosti radit bez spojky.Ale je to good auto, pri 6000 otaCKACH je to pekne turbo,
    slusne predbieha, nestrajkuje a to ma motor 1,3.
    Howg
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.03.99  11:26

    « Re: Carloz

    No je fakt, že si dávaj fest do těla. Mě spíš překvapuje, že se nebojej ty diváci. Snad při Monte Carlo tam někomu zdechlo auto a tušim,že Kankunen to tam rval a ty lidi furt to auto tlačily a uskakovali na poslední chvíly. Tam stačilo aby někomu uklouzla noha na tom ledě a byly by pěkný záběry pro Novu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.03.99  23:00

    « Re: Carloz

    Treba je jen predvidavejsi a vozi v aute nejaky to jidlo. To se pak neni co divit, ze mu cernousci pomuzou. Ale jinak se mi to nezda zas tak drasticky provineni na diskvalifikaci. Treba by to spravilo par minut.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.03.99  08:42

    « Re: Carloz

    No je fakt, že to už přehání s tou ochotou černoušků :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.03.99  17:12

    « Re: Carloz

    A co rikate na pocinani Makinnena? To neni poprve kdy si zahraval s ohnem. Bohuzel, posledne to uhadal!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.03.99  09:05

    « Re: Carloz

    Řekl bych, že i tak je to slušný. Na to, že tam jel Carloz pár kilometrů jen po ráfku tak je to super.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.02.99  22:53

    « Re: Carloz

    A skoncil az treti. Ale Auriol s druhou Toyotou je druhej, jen McRae na Focusu jim to nandal.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.02.99  08:11

    « Carloz

    Tak už je druhý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.99  08:55

    « Re: Carlos zatím třetí!

    O Africe říkaj všichni jezdci, že je to závod Toyota týmu. Tak se necháme překvapit co Carloz z Auriolem /doufám-že se tak píše správně :)/ ukážou. Tady bude opravdu potřeba hlavně auto který to vydrží je to hodně rychlá a tvrdá trať a subaru má výhodu v tom, že má už svoje auta vychytáný. To mě příjde, že toyota tým od té doby co měla famózní úspěchy s Celicou, tak nemůže corollu vyladit na 100%. Nepíše se mi to lehce, ale prostě mi to tak příjde. Vám se to nezdá?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.99  08:48

    « Re: IQ 0

    Nejlepší je opravdu se na ně vykašlat. Mimochodem dneska ti zavolám Martine a dohodnem se na tu sobotu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.99  08:46

    « Re: INFORMACE

    Napíšu ti něco.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  23:02

    « Carlos zatím třetí!

    A mimochodem, víte, že Carlos s Toyotou je v Africe zatím třetí? Sice vede Subaru, ale pro Toyotu ještě není všem dnům konec.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  21:32

    « INFORMACE

    Dobrý den všem, hledám majitele(é) vozu Toyota CAMRY 2.0 GLi popř. fandu zn. TOYOTA, který by mi umožnil získat zkušenosti a informace technického charakteru o těchto vozech. Doufám, že se někdo najde, kdo by poradil. Prosím, aby se ozval na riman@soptik.dynip.com. Momentálně nevím o žádném majiteli tohoto vozu v blízkém okolí. Děkuji. RIKY (nejlépe okr. MO, LN, TP, CV).
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  21:00

    « Nahradni dily

    Muzete mi rict kde se daj sehnat nahradni dily na TOYOTU v severoceskym kraji (mimo autorizovanejch prodejcu)? Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  19:45

    « Nevšímejte si BUBU týpků!!!

    Právě jsem se zaregistrovalo a jsem znechuceno! na serveru, kde jsem čekalo rozumné příspěvky se inteligentní člověk zabývá vzkazem od jakéhosi bubutýpka. Kašlete na ně! Když nebudete reagovat, přestane je to bavit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  17:40

    « IQ 0

    Nestacim se divit kam tento server speje!! Uz i tady v koncerenfi inteligentnich a vychovanych lidi zacinaji otravovat magori typu "bubu"!
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  00:00

    « nabidka na vystrik dutin

    nejlip jestli mas petky kozy a velkyho postevaka..........dopravne zdarma
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  23:48

    « To risa

    Jestli se nemylim ty jses od Decina, ja tim smerem jezdim dost casto. Pojdme se tedy dohodnout na setkani, ale vezmeme to via mail
    csisro@mbox.vol.cz (navrhuji sraz v Lovosicich)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  23:41

    « Re: cubka

    tak ted se projevil tvuj inteligencni kvokvokvocient
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.99  14:33

    « Re: cubka

    Este muzu rici jedno : *
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…