TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    22.03.99  13:47

    « Dolák

    Tak nám to vyhrál Dolák s náší károu Martine co? Asi se tam přihlásíme taky ať obsadíme na bedně všechy posty :-))). Co ty na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.99  13:43

    « Re: really

    No joo. Táta koupil Volvo a synáček v ničem jiném nejel tak je s toho hotovej a bude vyprávět jak si kupuju každý dva roky novou káru. Mimo jiné kdyby koupil Toyotu tak jí může měnit až po třech letech /záruka/, ale protože to mění po dvou letech tak nepotřebuje žádný spolehlivý auto. Ty dva roky by měl vydržet i Ford.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.99  11:38

    « Re: pořadí

    Ja jsem jeste optimistictejsi: 1. Sainz 2. Auriol 3. McRae
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.99  11:37

    « Re: really

    za b) je spravne! zatim se vubec neozval
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.03.99  09:50

    « pořadí

    Jak tipujete pořadí WRC v Portugalsku? Já myslim 1.Sainz 2.Makinnen 3.Auriol.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.99  14:01

    « really

    Tak jak to vypadá ze sponzorama Martine? Vytloukl jsi něco z "Volvisty" nebo to byl jenom nějakej krmelec?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.03.99  10:19

    « Re:

    Podle jména bych tě tipoval na LandCruisera nebo Camry. :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.03.99  19:22

    « Re:

    Zalezi na tobe jaky jsi clovek a jake mas naroky. Chces si zasportovat doporucuji Celicu. Chces levny svezeni a male auto do mesta - na jare se objevy Yaris s cenou cca. 190tis. Mas rodinu kazdy weekend se stehujes na chatu - Avensis nebo Corolla combi. Mas rad velke limuziny - Camry a s V6 motorem to je fakt delo. A nebo to vezmem z jineho soudku a to je Lexus! Mas chut na courani prirodou, fajn tak co nejaky off-road RAV4 vyborny auto a jeste lepsi je Land-Cruiser. Sice nabidka na ceskem trhu je dost uzka, ale dase taky docela slusne vybrat protze to co jsem zde vyjmenoval to je jenom cast nabidky. Zvaz sve naroky a pak se muzeme zacit bavit o jizdnich vlastnostech, vykonu atd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.03.99  16:50

    « Bez nadpisu

    TOYOTA je velmi hezke auto, kolik tak jezdi
    a proc bych si mel koupit TOYOTU, a ktery typ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.03.99  13:54

    « Re: středa

    No to je pekne ty jses vybarvil :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.03.99  09:03

    « Re: středa

    Jééé šmangote. Já už jsem tam byl v neděli byl to ukrutnej fofr. Vaše čísla mám v PC a k němu jsem se nedostal. Napíšu Vám ještě každýmu. Hope já vim, že už si o mě snad myslíš, že jsem taky jenom virtuální, ale Martin už mě viděl živího i auto. Měl jsem tam zamluvenou corollu a musel jsem si jí odvést hned. Jinak tel. mám jinej pošlu ti ho, ale máš vůbec stejnou adresu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.99  16:13

    « Re: středa

    Super telofon mas tak se domluvime, co delas v nedeli vecer?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.99  15:29

    « Re: I'm back, gentlemen ...!

    Taky ľe mi ucvakli! Naątěstí jen přípojku ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.99  15:28

    « Re: středa

    Ok, ve středu. Chtěl jsem s tebou mluvit, aspoň nebudu muset za tebou jezdit ;-) Kdyľ nejde hora k mohamedovi ... Doufám ľe budeą brát telefony :-) nemůľu se ti dovolat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.03.99  10:24

    « středa

    Martine, Hope a ostatní toyoťáci jedu ve středu do Prahy4, takže jestli někdo bude mít chuť a čas tak se můžem sčuchnout. Mohli by jsme Martine udělat tu jízdu po Praze, co ty na to? Jestli máš i antiradar tak do toho půjdem zvostra ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.99  10:24

    « Re: I'm back, gentlemen ...!

    Taky jsem si myslel, že ti ucvakli přípojku nebo že už to tady nemůžeš ani vidět :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.99  10:21

    « Re: I'm back, gentlemen ...!

    No nééé návrat ztraceného syna. To jsi opravoval auto takovou dobu :)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.03.99  18:29

    « I'm back, gentlemen ...!

  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.03.99  16:24

    « Re: Carloz

    Flame: Tak to jsi nikdy necetl rady ci propozice
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  12:34

    « Slusnost

    V Ziline, blízko nás je novopostavena predajna
    At Zilina, predávajú tam Toyoty, Lexusy a Ivecá.
    Ale jak sa slusne správajú, to je az neuveritelné.
    A aj na výstavách. Ked som poprosil o prospekty, od Nissana ma vyhodili, ale v Toyote mi namiesto jedneho dali desat prospektov.Proste super.Vedia sa slusne spravat, co u niektorych dealerov neni v normale.Howg
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…