TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  16:46

    « Re: Dolák

    Mas pravdu asi je opravdu moc tezka. Integra pry vychazi z podkozku Civica a ta velikost je pouze opticky klam. Jinak na G6ky jsem koukal, jedou velmi slusne!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  16:43

    « Re: colin a F1

    Uz se na nej tesim, jsem zvedav jak mu to pujde!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  16:42

    « Re: pořadí

    Tak jsme obsadili druhe a treti misto. 2. Sainz, 3. Auriol. Prvni je McRea
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  13:38

    « colin a F1

    hope to bylo myslim i v naší TV a Colin tam opravdu řídil nějakou formuli nevim jestli to byla F1. Měl na tý svý vysmátý hlavě tu jeho 555 přilbu a řikaly, že by chtěl přestoupit. Já vim, že to mohly novináři zase překroutit jako většinou, ale ..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  13:34

    « Re: Dolák

    Tak jsem koukal na ty celici a můžu ti říct, že kdybych měl prachy tak do ní jdu. To musí bejt svezení jako svině :)))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  13:29

    « Re: pořadí

    To, že jede Colin dobře mě až zas tak nepřekvapuje, ale co mě překvapuje to je Ford, že by neklek? ;o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  13:25

    « Re: Dolák

    No jo Martine, ale těch peněz...Přál bych ti alespoň nějakej závod. Mě se o tom jenom zdá.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  11:23

    « Re: pořadí

    Auriol jede naprosto výtečně, Sainz klasicky dobře. No a s tim Colinem v F1, to bude nějaká kachna. Ono jezdit rallye je něco ale úplně jiného neľ okruhy. Moľná ľe někde prohlásil, ľe by se v tom rád svez, ale váľně myąleno to nebude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  11:19

    « Re: Dolák

    Celica je na F2 straąně velká a těľká. I na čtyřkolku je to uľ dost velký auto. Vona i ta Jandíkova Integra vypadá na trati dost unyle. Rozhodně Civic v jeho rukou vypadal mnohem líp. Mě by teď nejvíc lákala Corolla G6 v N/1400.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  11:14

    « Re: Dolák

    Tady jsou ty Celicy a jiná auta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  11:14

    « Re: pořadí

    McRae jede velmi dobre a Focus taky jede. Vubec bych rekl z toho co jsem zatim videl, ze nejlepe pripraveny na sezonu jsou Ford a pak Toyota. Subaru ma letos bohuzel moc smuly a Mitsubishi o tom radsi psat nebudu, protoze chovani jejich prvniho jezdce je .......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  11:06

    « Re: Dolák

    1,25 mil. to je docela slusnej balik. Ale na druhou stranu ma pravdu Risa ve srovnani s cenou noveho dvoulitru.......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  11:03

    « Re: Dolák

    Jasne jdeme do toho a pekne tvrde. Stejnak me porad hloda myslenka udelat N Celicu pro F2. Klasickej dvoulitr prislusne upravit a jit to nandat Jandikovi s Integrou. Jeden ze zasadnich problemu vidim, ze by nam to nehomologovali.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  10:59

    « Re: really

    Uz se ozval, da se rict ze jsme zacali vyjednavat. Uvidime co z toho vzejde, ale moc velky optimista nejsem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  09:05

    « Re: pořadí

    No musim fakt uznat, že mě Colin překvapil. To, že je skvělej jezdec to je jasný, ale tohle je síla. Takle byl nadupanej snad jen Sainz. Všimáte si těch čím dál menších rozdílů mezi Sainzem a Auriolem. Myslim, že z něj roste velkej jezdec. Jinak Colin má prý končit po sezoně a přestoupit na F1.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.99  08:49

    « Re: Dolák

    Ty Celici by mě zajímaly. Nevíš co to má za úpravy? Ty prachy na to nemám, ale není to moc když "obyčejný" dvou litr stojí něco přes milion.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.03.99  16:57

    « Bez nadpisu

    Tak v tuhle chvíli jsou čtyři z prvních osmi aut Toyoty. To je sqělé! Doufám ľe jim to vydrľí! Uľ odpadli oba Seaty (oba havárie), Kankunen (Subaru - motor), Gronholm (Mitsubishi - spojka). Takľe jestli Sainz i Auriol dojedou, tak získají minimálně 3 body do MS značek, i kdyby dojeli poslední - podle nového systému bodování.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.99  10:35

    « Re: pořadí

    Nóó, já bych si tak jistej nebyl ... Kdyľ i Sainz říká ľe "Colin is really flying"... Mimochodem teď Colin vede o 48 vteřin a za ním je v jedné minutě naskládanejch 7 daląích. 48" po 11 RZ je opravdu hodně. A s tou spolehlivostí - uvidíme. Je to jeątě dost mladý auto na to abych něco předpovídal. Ale hřeje mě ľe 2. a 3. jsou Toyoty (jo a taky 11. 12. 17. a 19.)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.99  10:25

    « Re: Dolák

    Hele, jestli někdo máte zbytečnejch 1.25 milionu tak můľem koupit od Doláka enkovou Celicu a fąem jim to ukázat ;-))) Myslim ľe vąichni tři jezdíme líp neľ pan Malý, kterej jezdí za Dolák Rally Team. Mimochodem těch Celic je na prodej víc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.99  13:49

    « Re: pořadí

    Pořadí to určitě neuhodneš :)). Jako by jsi nevěděl, že McRae jezdí na Fordu a ten přece nedojede. :-o
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…