TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  08:22

    « Re: Celica

    Počkej počkej ty máš taky corrado ne?? Doufám-že nemyslíš to svoje ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.99  10:08

    « Re: Celica

    Suuuuper, az na organizaci, nikdo nic nevedel. Absolutne nechapu, co vydrzi Corrado v zatacce (zatim se seriovym podvozkem). Uz aby privezli snizenej !!! Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.99  09:33

    « Re: Celica

    No byli jste jediný z koho jsem si utáhl. :)) Jinak kdo byl "ve" Brně v pondělí? Vlasto jaký to bylo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.99  23:47

    « Re: Celica

    Risa: dobry to se ti povedlo !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.99  13:24

    « Re: Risa

    Jo já zapomněl už jdu psát sorry. :-o
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.99  08:59

    « Risa

    Riso, dostal si mejlik? Vlasta.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.99  08:50

    « Yaris

    Do Yarise se má montovat navigace i u NÁS pozor jen za 8 000,-Kč. Teď ještě aby to u nás bylo co platný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.99  08:32

    « Re: Celica

    Apríííííííííííííííííl chlapci. :-)))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.04.99  21:15

    « Re: Spolahlivosť - to Ríša

    Pallas: seknul jsem se rocnicich asi tak jako risa v rychlostech samo 91 byl dvoulitr a 2,5 V6
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.04.99  21:14

    « Re: Celica

    risa: krasne to napsal HOP :-))) HOPe docela jsem se pobavil!! Riso 250? a jeste mohla? 250 je mozne ale uz nemohla, ten muj dvoulitr se zastavuje na rovince podle tachometru mezi 240 a 250 km/h.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.04.99  19:59

    « Re: Celica

    Coľe?!? 350 km/h :-)))) To ses na letiąti přivázal za letadlo? Nebo ti to chcíplo na přejezdu a zrovna tamtudy projíľděl japonskej ©ikanzen a nabral tě na radlicí? Nebo ti něco spadlo na hlavu? 8-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.99  15:03

    « Celica

    Jinak dneska jsem kluci jel ze svoji Celicou 1.8 rychlostí 350km/h a ještě mohla.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.99  15:01

    « Camry-chladič

    No jo když ho měl zasviněnej tak to je jasný to můžeš mít vrtuly z helikoptery a neuchladíš ani prd. Jinak co to bylo za servis, že mu zkontrolovaly termostat, náplně, hadice a já nevim co ještě a nenapadlo je tohle??? Fakt divný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.04.99  14:58

    « Re: Spolahlivosť - to Ríša

    To jsem fakt docela zvedavej protože už jsem to psal i tady myslim, že v posledních crash testech dopadla Toyota DRUHÁ hned za Volvem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  20:20

    « Re: Spolahlivosť - to Ríša

    Ríša, tá Camry nebola r.v. 91, ale 95-96. A je to dvojliter, myslím že 16 v. Bavil som sa s ním o tej príhode na dialnici, a on mi povedal, že nakoniec prišli v servise na to, že chladič bol špinavý zo strany od motora (mušky? blato?), že ho potom vyčistili wapkou - neviem či ho vyberali z auta alebo ako - a že potom sa mu to už nestalo.

    (Mimochodom, ten kamarát je od minulého roka PN s chrbticou, po havárii-totálke. Ak sa bude dať, vypýtam od neho fotky auta po nehode, potom ich naskenujem a pošlem vám ich. Môžeme ich rozanalyzovať tu. Podla toho čo som počul od kamaráta, nie je príliš spokojný s tým ako dopadol, nevie či ešte bude kupovať japonca. Nebudem predbiehať udalosti, budeme sa baviť o tom až vtedy, keď budete mať pred sebou fotky. Kamarát chodí v korzete).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  19:43

    « Re: Spolahlivosť - to Ríša

    Pallas: Camry, Camry - Tak nevím,mám starej šuplík který má v papírech max 190km/h,ale už jsem ho parkrát prohnal na 180 a myslím,že dvoustovka pro něj nebude problém a to je pouze 2,0Litr
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  14:04

    « Re: HS2K

    To jen abysme neusnuli na vavřínech :-))) Uľ se těąím na novou Celicu/Supru (pořád nevím jak to s nima bude).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  13:14

    « Re: HS2K

    Super, ale co to dělá tady, vždyť je to HONDA?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  12:56

    « Re: Spolahlivosť - to Ríša

    Pallas: Camry, Camry - pokud si dobre vzpominam tak jsi rikal, ze je r.v. 91 coz je ten predposledni model. Tak ten ma obsah bud 2,2l 4valec, nebo 3,0l V6. Ani jeden z techto dvou modelu ma mximalku uplne nekde jinde, tim chci rict ze nekonci na 200 km/h! Dale co se tyce chlazeni plne souhlasim s Risou, protoze to co pises je naprosta blbost a pokud se to opravdu stalo, tak to bylo auto smejd!! Ale smejd ne z vynny vyrobce, ale prodejce. Myslim ze techto modelu bylo prodano tolik, ze kdy to byla konstrukcni chyba tak by tvuj kamarad nebyl jediny komu by se to stalo. Ja jsem jeste o nikom neslysel a ze se v prostredi toyot pohybuju uz dlouho. At si z toho tvuj kamarad nic nedela, tento jev neni bohuzel u nas v Ceske republice jediny, to same se deje treba i u VW. Muj spoluzak muze vypravet, 1,5 stary golf a nejradsi by ho shodil ze skali!!! Bohuzel se tomu tady v Ceske republice u ZADNE znacky nevihme. Musela to byt nejaka totalka, ktera byla karosarsky dobre opravena a nasledne prodana jako nove auto, to je muj osobni odhad soude z toho co vim jak se prodavaji take nove auta v CR (viz. Golf).
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  09:47

    « Stano

    Vždy někdo. My asi určitě ne. Bohužel.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…