TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.99  16:10

    « Re: Toyota-design

    Jo jo máš pravdu. Zrovna jsem se o tom bavil s kámošema přesně tohle dělá i Daewoo /Lanoz/. Jenomže nám to připadá, že toyota něco vyvíjí a zkouší a tyhle opičáci /kromě Hondy/ to obšlehnou a bez nějakýho vývoje to vyroběj a buch na trh a pak se to sere a sere. Málokdo třeba ví, že toyota prodala Hondě to jejich slavný proměnlivý časování ventilů a sama používá daleko lepší technologii akorát to bere jako samozřejmost a nestaví na tom reklamní kampaně. Mimochodem docela jsou si podobní stará corola ze starou Astrou. I když tady je to asi náhoda nebo taky ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.99  15:22

    « Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit

    No ta cena je právě fakt dobrá. Já vim právě, že normálně stojí turbo kolem 70 000,-Kč takže to je fakt super. Jestli, ale mě se podaří kup tak ti stejně nathnu zadek :-)))))))))))) no i když tobě možná ne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.04.99  10:30

    « Toyota-design

    Zdravím toyotisty. Měl bych pár poznámek k "originalitě"designu nových modelů toyoty a spol. Podívejte se zpředu na nový yaris. A podívejte se na Hondu civic. Co vidíte? Podívejte se na Lexus 400. Potom na Hondu Legend. A nakonec bonbónek: Lexus IS200 a Honda S2000. COPAK VIDÍTE? Skoro to samé. Toyotu uznávám, ale mohla by čerpat inspiraci zase chvíji někde jinde. Ocením vaše rozumné názory.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.04.99  08:51

    « Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit

    Zda se ti to moc nebo malo? Nova G60 stoji 3200DM,
    takze jestlize repasi za 15tis. Kc udelas skoro stejnej efekt jako kdyz koupis novy, tak se mi to nezda moc( pri normalni repasi bez zvysovani tlaku a vykonu by melo vydrzet cca 70tis. km). Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.99  10:26

    « Re: Celica

    No tak to je fakt super cena za tu repasy. Tak až to budeš mít tak napiš. Tohle musim vidět a hlavně slyšet ;).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.99  09:14

    « Re: Celica

    Sierru jsem koupil uz naladenou od Wolfa - myslim, ze to umej. Ale mela najeto uz 120tis. a tocilo to 10.000 ot/min a to turbo bylo uz slusne nacaty. Corrado mi bude ladit frajer, co jezdi MR v rallyecrossu s Golfem G60, takze o tech turbech asi neco vi. Po ty uprave co tam bude delat, rikal ze vydrzi min. 50tis. (turbo), pak se musi repasovat (15tis. Kc). Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.99  09:01

    « Re: Celica

    S tou pojišťovnou je nejlepší pořád tam volat a chodit. Já vim je to pakárna, ale chlapa už budeš srá... tak ti to raději vytopěj ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.99  08:59

    « Re: Celica

    No jooo proto se ti předtim na tom Fordu vysypalo turbo viď?? Úpravy lopatek a ono to pak moc nevydrží že jo? Nemá tě náhodou známej jako pokusnýho králíka :))?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.99  08:08

    « Re: Celica

    K ty pojistovne: asi pred 3 tydny mi prasklo celni sklo od kaminku, tak sme to nahlasili na ruceni u CP a zatim ... nic. Sklo me stalo desitku a pojistovna dela mrtvyho brouka. Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.99  08:06

    « Re: Celica

    Ja nic, davam to znamymu, bude tam delat nejaky upravy na sani, turbu, atd. Rikal, ze je to bude o jednu rychlost lepsi (zrychleni na 4 jako ted na 3). Sem zvedavej, na to kolik to stoji by to melo litat jako prase. Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.99  16:10

    « Re: Celica

    Hmm teď ti můžu jen slepě závidět já jsem si koupil v prosinci novýho Clariona na CD a teď je duben a já se na něj dívám pořád v krabici. Kdyby náhodou ho někdo chtěl tak stál asi 18 000,-Kč nechám ho tak za 14 000,-Kč. No to jsem odbočil, co dělaš s motorem? Elktriku nebo se v tom šťouráš :)) víc? Mám dobrou pojišťovnu kdyby ti nestačila někdy silnice :)))).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.99  16:06

    « Re: Toyota Celica

    No STi to je přesně ta "šitka" co dávaly i do corolly, tam to stačilo, ale na celicu to je fakt prd. Proto teď dávají do těch novej celic 1.8 a ta už je dobrá (mám jí). No spotřeba je asi tak o litr miň to je pravda, ale až se bude chtít předvíst a natrhne mu * Felda 1.6 tak to nasere nemyslíš?? No já vim Felda možná ne, ale ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.99  08:40

    « Re: Celica

    No, nakej ten sub uz tam mam. Zkousel jsem ten zesik od tebe- super. Momentalne mam zapojeny ten tvuj , 2x sub od Emphaseru a 4 seriovy repro na radio, takze nic moc, ale nejakej kraval to dela. Zrovna pracuju na motoru, takze na hudbu uz nejak nezbyly mergle. Do konce dubna bych mel mit cca 190 PS. Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.99  08:39

    « Re: Toyota Celica

    Dík za info - zrovna chce blázen jenom 1.6 (tuąím ľe říkal něco o Sti nebo něco takovýho). Prej 2.0 moc ľere. No kdyľ si chce koupit Celicu, tak alespoň s nějakým motorem, co tomu autu nebude dělat ostudu ne (viz. Octavia + motor 1.4i). Zkusím mu to rozmluvit...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.99  08:33

    « Re: Celica

    No tak to mě štve dvojnásob, že jsem tam nebyl. To bych ti předvedl jak sedí celica :)) ... ta moje spíš nesedí :)). Už máš udělaný pořádně duc duc duc?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.99  08:29

    « Re: Toyota Celica

    Poslední mrkačka se dělala od 90-94 roku. Motory tam byly 1.6 a 2.0. Navic se dělal speciál Toyota Celica 4WD Carloz Sainz Limited ta měla dvoulitr v turbu. Americká verze měla motor 2.2, ale byl určenej fakt pro amíky takže to byl jako náš dvoulitr :)). Jediný co mu rozmluv je ta 1.6 motor. To je bohužel jeden z nejhorších motorů od Toyoty , ano i to se může stát :((. Nestačil na tu "těžkou" celicu a sral se mu vršek. Jinak podle mě je to ještě dneska jedno z nejhezčích aut u nás.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.99  06:52

    « Re: Toyota Celica

    Díky, ale bohuľel z Prahy nejsem. Spíą by mě zajímaly ty modifikace a motory do nich osazovaný. Nevím do kdy se vyráběla Celica, jakou soused chce, ale je to ten typ před GT - 4 s vyklápěcíma světlama.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  22:57

    « Re: Toyota Celica

    Jestli jsi z Prahy tak ti je muzu pujcit
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.99  12:41

    « Toyota Celica

    Nemohl by mi tady někdo poradit, jaký se dělaly verze a jaký motory se dávaly do Celic okolo roku výroby 1993? Kdyby bylo něco obsáhlejąího, případně nějaký manuály, popisy a byly by jste mi to ochotní poslat na e-mail, tak díky. E-mail: Dalibor.Benych@seznam.cz. Soused si jí chce koupit, tak mu chci pomoct s nějakýma informacema. Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  08:34

    « Re: Celica

    No jasne, ze myslim svoje. Na okruhu se jezdilo mimo jine s vlastnima karkama. Vlasta
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…