TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.99  08:56

    « Re: rallye

    no myslim ze na citroen si bacha davat nemusi az se pojede sotolina tak je nenajdes v prvni desitce jestli vubec pojedou. auriol se pekne po katalanske rally nastval jak je mozny ze znacka ktera jede jenom par zavodu MS (citroen) sbira body tem, ktery jedou cely sampionat (ford, toyota, mitsubishi, subaru..). docela jeho nazor sdilim. at klidne je uvedena jako absolutni vitez ale proc jim za to FIA da 10 bodu ktere jim sou stejne nanic to nechapu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.99  08:43

    « Re: Echo

    Hmm, skoda, ze uz mam todle. Hele pristi tejden mam dovolenou, budu az v patek odpoledne (30.4.), takze jestli budes mit o vikendu cas, muzu zaject (nebo ty). Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.99  08:38

    « Re: Echo

    No tak to musíš hned referovat jak ti to běží. To se na to přijedu podívat i když by jsi klidně mohl udělat "zkušební" jízdu ke mě :o. Zrovna teď bych pro tebe měl Celicu 2.0 TWIN CAM na super kolech motor by jsi nechal poladit na tvejch 300HP :)).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.99  08:32

    « Re: rallye

    Crowbare těší mě tvoje přesvědčení, že Carloz vyhraje aspoň je nás víc kdo mu drží palce, ale ty smůly je už i na mě moc. Vemte si jen loni ten posledni zavod, 300m před cílem :((. Letos už to vyválel a ač velice nerad tak musim říct, že to podlě mě byla jeho chyba. Je sice fakt, že se dá těžko podle záběrů v TV poznat cela situace, ale .. Jinak jsem samozřejmě přesvědčenej, že to letos stejně vyhraje akorát musí dávat bacha na Citroen :o
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  13:11

    « Re: rallye

    Na www.tte.de píąou "fan belt", ale taky se mi to nezdá. Dál píąou ľe díky tomu měl "lack of power", na posledních 2 erzetách stratil několik minut a po poslední erzetě odstoupil. Kdyby neměl takovou smůlu (na začátku měl nějaké defekty) tak by asi vyhrál. Jenľe rallye není "kdyby".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  12:35

    « Re: rallye

    pokud ja vim tak carlosovi prasknul remen od alternatoru takze po chvili byl bez stavy a tu asi tech 300 koniku potrebuje. ma nehoraznou smulu, ale jeste jim to vsem ukaze a bude letos mistrem sveta. to je tutovy protoze je bezkonkurecne nejlepsi pilot soucasnosti a nebyt waltera röhrla tak bych rekl vsech dob.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  11:59

    « Re: Echo

    Jen se smej, zejtra nebo v sobotu pro ten svuj zazrak jedu, tak sem zvedavej!! V.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.99  11:35

    « Re: rallye

    Řemen větráku ??? Toyoty ho nemaj elektrickej (nebo dvojitej elektrickej). To jsem snad v závodním autě pod kapotou jeątě neviděl (Corolle WRC jsem pravda jeątě na větráky nekoukal).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  11:14

    « Re: rallye

    Ty moje výsledky byly po poslední erzetě, nicméně Sainzovi odeąel řemen větráku (?) a nedojel do časovky - takľe odstoupil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.99  11:01

    « Re: Sainz

    Teď jsem zabloudil na nový server www.rally.cz a tam píąou (nehledě na to, ľe si pletou Trinera se Siberou), ľe Sainz odstoupil v poslední RZ kvůli poruąe elektroniky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  10:53

    « Sainz

    Tak jsem zatim všude četl, že nedojel? Nikde nikdo neřiká proč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  08:50

    « Re: rallye

    Hope určitě dojel Sainz? Jinak slušný fotky z rallye Paramo. Kde jsi tam stál? Nikde nikdo jenom auta a ty :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.99  08:43

    « Re: Echo

    Proč připadá ti slabej motor?? Řekni Vlastovy on ti ho nechá upravit fakt vostře. Viď Vlasto ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 21.04.99  22:15

    « Re: Echo

    To je škoda, mně by stačilo, kdyby tu 1.5 alternativně nabízeli do Yarise.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.04.99  17:16

    « Re: Echo

    Je to Yaris s kufrem a do evropy se dováľet nebude (alespoň zatím).
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 21.04.99  15:36

    « Echo

    Znáte Toyotu Echo ? Já jsem ji objevil na americkým netu, vypadá jako Yaris s kufrem, má analogové budíky, volitelně automat a motor 1.5 VVT-i 108HP 145N.m. Údajná spotřeba má být cca 5l/100km. Nevíte někdo jestli se bude k nám dovážet? Já bych ji bral všema deseti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.04.99  15:27

    « Re: rallye

    Tak nakonec 1.Bugalski 2.Auriol 3. Makinen, Sainz aľ devátý (nějaké problémy na posledních dvou RZ). ©kodovky tradičně nedojely, tentokrát elektronika (Schwarz) a palivový systém (Sibera). Gargulák čtvrtý v enkách!
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 21.04.99  15:25

    « Re: Yaris

    Vešli jsme se celkem v pohodě, ono to na fotkách vypadá mnohem menší než ve skutečnosti. Hlučnost je minimální. Odpružení perfektní, nic nevrže, necinká apod. Akcelerace mně příjemně překvapila. Má to rádo otáčky, při 80 to točí 3000 otáček, ale na spotřebě se to zřejmně neprojeví. Je to dané tím VVT-i systémem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.04.99  15:08

    « Re: Yaris

    Jo, byl jsem v neděli v Lipsku na autosalonu a do Jarise sem si sednul. Je to SUPER! Kdyľ si pohodlně sednu za volant, tak se pohodlně vejdu taky na zadní sedačku. Čili čtyři dospělí vyąąího vzrůstu skutečně nejsou s tímto autem problém. Je ovąem pravdou, ľe v kufru pak zbyde místo tak na čtyři malinkaté ba»ůľky. Zpracování vypadá velmi pečlivé a vcelku "neoąizené" - teda podle měřítek této kategorie. Rozhodně za tu cenu super auto. Jen doufám, ľe bude mít i prodejní úspěchy. Bohuľel uľ dávno neplatí ľe dobré zboľí se prodává samo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.04.99  08:46

    « rallye

    Tak co tomu řikáte Citroeny první to mi fakt vyrazilo dech. No a musim uznat, že osmý místo Octavie mě překvapilo taky, ale spíš mile.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…