TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.03  18:51

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    Lado, podivej se kdy mel Brazdic tech 2000 km najeto. Byl to srpen. Nestaci si cist prispevky, ale musis si i precist tadum, vis? Nic ve zlym
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.03  14:05

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    To Laďa007: Máš to v tý tvý palici nějaký vymetený :-)) Nevím kde jsi vzal informaci že jsem měl před Toyotou Favorita, ale je pravda že jsem ho v roce 1994 skutečně měl. Po té ale následovalo poměrně dost aut jiných značek. Nemám čas se zabývat tím opětovným vasvětlováním. Mysli si co chceš. Nazdar
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.03  13:54

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    Ty dva tisíce jsou taky dobrý:-) Onehdy jsi psal něco o spoustě kilometrů co najezdíš....BTW- na té dovolené (viz spotřeba 5,5) jsi byl dva dny v Řitce, viď? :-)))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.11.03  13:53

    « Re: Znovu nahoru

    A kdo je KRÁL???????????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.03  13:52

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    Brázdič, ty seš nějak psychicky nemocnej či co? Onehdy jsi tady někde vykládal cosi o nějakých dvaceti autech co jsi měl před tímto svým novým zázrakem a najednou- Favorit druhej v historii:-)Když už žvaníš, tak si aspoň pamatuj co jsi psal předtím...:-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.11.03  11:51

    « Znovu nahoru

    Král je mrtev ať žije král. Co si začít zase povídat!?
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.08.03  20:11

    « Avensis NG WG D-4D

    Už mám najeto něco přes 2 tis. km, tak jsem to zkusil prohnat po dálnici nadoraz. Jel jsem chvíli 140km/hod a pak jsem sešlápl pedál. Za chviličku byla ručička lehce za hranicí 190km/hod, kde se zastavila. Ač mám docela dobrý sluch, tak jsem neslyšel ani náznak hluku motoru a nebyl téměř znát ani aerodynamický hluk. Jediné co bylo na Hradecké dálnici slyšet, byl valivý hluk od pneumatik, za který může velmi hrubý asfalt, který pokrývá velkou část této dálnice. jakmile jsem najel na kvalitní asfalt, bylo v autě ticho jako v hrobě. S Toyotou Carinou E, jsem na stejné dálnici při rychlosti 190km/hod musel skoro křičet, aby mi rozuměl spolujezdec.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.08.03  20:01

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    Nevím jaké auto máš na mysli, ale s Toyotou Carinou E 1,6 LB, jsem před úpravou na LPG jezdil kolem 9-10litrů po Praze a na dálnici a kolem 7,5 litru mimo Prahu na běžných silnicích.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.03  14:10

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    A za kolik jsi jezdil s benzínem?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.08.03  09:25

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    Právě že jsem nikdy před tím jsem diesel neměl. Měl jsem samé benzíny a teď naposledy Toyotu Carinu přestavěnou na LPG. LPG už bych nikdy nedal, ale díesel se mi fakt moc líbí. Skoro to nežere a skvěle to jede. Kamarád co má oktávku TDi 81kW tvrdí že jezdí v průměru za maximálně 5,5 litru, ale když jsem s ním jel na Slovensko a zpátky, řekl si za naftu tolik, že když jsem to přepočítal, tak by mu to muselo jet kolem 8 litů. Spousta lidí zkrátka nepřizná skutečnou spotřebu a vymýšlí si nesmysly.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.03  00:00

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    No s tím prassatem nevím nevím - jel jsem s kokotávkou tdíčkem 66tkou včera plně naloženou (ale bez serfů :o) ) s 5ti lidma za 7,5-8litrů z Berlína do Prahy... Jinak těch 5,5litru je dost slušné. Předtím jsi měl taky diesel?
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.03  23:31

    « Avensis 2,4

    Právě jdu z toyota.cz a už je v nabídce Avensis s motorem o objemu 2,4 litru(benzín). 230 Nm, 163 koní, navíc proti Sol Technical (nejlepší výbava) má sedačky v elektrice, sluneční clonu zadního okna, tempomat a sedí na 215-kách a 17 palců. Cena 1 030 900,-. Docela pálka, za tuhle cenu můžete mít Subaru Impreza WRX, která je výkonostně úplně jinde, ale zase v Toyotě máte větší pohodlí, výbavu a Vensi je jinýho zaměření než Impreza.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.03  19:56

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    Tak to je taky slušný. Já to zas tolik nehoním. Když bych to dral nadoraz tak bych byl taky se spotřebou asi o neco výš.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.03  09:49

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    Ja mam MAzda 6 100 kW Wagon. Jezdim docela ostre, rad to prozenu. Snad na dalku se na tech 6 dostanu, ale jazdim dost po meste, takze prumer mam tak 6,8-7 l/ 100km. S tim Passatem je to docela mozny, jestli ma toho staryho TDI 66 kW a jel jak posranej, tak by to slo. Ale je to strasna jizda, jeste v tom TDI- cku. TDI - Traktor Drnčí Inside.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.03  08:32

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    S jakým autem se nedostaneš pod 7 litrů ??? Mě to taky na začátku jesdilo kolem 7 listrů, ale zřejmě měl pravdu prodejce, když říkal že si to s najetýma kilometrama sedne a to mám teprve 1.400km. Kdyby to šlo takhle dál, tak mám za chvíli perpetum-mobile :-) Včera mi jeden člověk říkal jak byli s Passatem kombíkem v 5 lidech se serfama na střeše v Chorvatsku a jeli to prý za 5,1 litru. Přijde mi to jako blbost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.03  07:58

    « Re: Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    to brazdic: to je docela super, ja se nedostanu pod 7l/100 km, ale jezdim docela dost svizne. Ale jinak klobouk dolu spotrebu mas peknou.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.03  20:08

    « Avensis NG WG D-4D - spotřeba

    Dnes jsem se vrátil z dovolené s průměrnou spotřebou 5,5 litru dle palubního počítače. Když jsem to kalkuloval, tak mi vyšlo 5,6 litru. Jednalo se převážně o silnice 1.a 2. třídy a kus dálnice cca 140km/h.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.07.03  06:47

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    Od koho ta je elektronika vážně nevím. Kupil jsem si zase Toyotu, protože se v autech po servisní stránce vůbec nevyznám a Toyota je auto na které není dost dlouho třeba vůbec sáhnout. Tím ušetřím dost peněz za drahé servisy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.03  15:24

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    ahoj
    ahoj
    kouk8m
    ako
    bl8yon
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.03  18:02

    « Re: Avensis NG WG D-4D

    Brázdič: jen tak mě napadlo - od koho máš teď v novém Avensisu elektroniku? V CariněE to byl všechno příšerný Bosch, tak jestli je to už zase Denso nebo pořád ne?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…