TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  14:10

    « Dalin a Crowbar

    Jsem rád, že Vám došly argumenty. Kabelkou točim furt jak myslíš, že se živim ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.99  12:21

    « To: Risa

    Ha Ha Ha Riso, to si mě pobavil, karburátor a řtyři hadice, nejsem v pravěku, a ľe mě kaľdej ąikmoočík předjede, to bych se na to podíval. Nemysli si ľe jenom ty tví japonský odbornící dokáľou postavit rychlý a silný auto. Nic nenamítán na to, ľe jsou např. Toyoty spolehlivý, z vlastní zkuąenosti jsem to pznal na vlastní kůľi. Ale nejsou jenom japonský auta ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  12:01

    « Re: Dalin

    chtel bych toho napsat vic ale nemuzu, takze ve zkratce: RISA je ten znalec co sem o nich psal, kdyz jim dojde benzin na dalnici tak vystoupi a toci kabelkou aby jim nekdo zastavil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  11:57

    « Dalin

    Tak teď jsem četl tvůj další příspěvek a jen se potvrdilo co jsem psal. Tvůj motor je možná jednoduchý. Karbec a čtyři hadice, ale taky ti to chlastá a nic nejede a ještě navíc máš už druhou generálku zatim co japonec pořád jezdí, ale to ty vživotě nepoznáš protože pořád jezdíš v jednom pekáči a sere tě když ti to nějakej japonec nandá. A nandá ti to každej pokud to není klobouk.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  11:50

    « Re: znalci

    Dalin: tak to nevim kam na to chodíš, že japonci bez VTEC-ku nejezdí. Každá automobilka dneska "něco" cpe do mototů aby zvedly výkon a snížily spotřebu a je jedno od kuď je a i kdyby ty japonci jezdily jenom s VTEC-kem tak je mi to úplně jedno protože vždycky to bude lepší motor než evropský. Možná až na pár nejsilnějších motorů od každý automobilky z té nejsilnější řady.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  11:40

    « Re: To Risa

    Kingu nevim na kterym webu tohle píšou, ale to má výkon tak možná corolla. Těch "tvejch" 140kW má dvoulitrová celica taky.Samozřejmě bez turba.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.99  11:37

    « Re:

    Teď si na to kápnul Kingu - japonský auta jsou sloľitý aľ hrůza, něco ti odejde a jsi v hajz..., pokud nemáą dost peněz (já bohuľel ne). Kdeľto kdyľ odejde něco v jednoduąąím motoru (můj případ), třeba i v turbomotoru, tak na to jakątak přijdeą, ale jakmile je to proąpikovaný elektronikou tak musíą do servisu a platíą, a platíą, a platíą, a platíą aľ ti nezbyde nic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  11:33

    « Re: Spoľahlivosť áut

    Pallas kde jsi vzal, že jsou japonský auta pro socialně slabší vrstvu :)))). Možná korejský, ale určitě ne toyota nebo subaru.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  11:26

    « Bez nadpisu

    Pardon, dofám, že tu poslední větu přeluštíte, dneska se mi nějak motají prsty.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  11:23

    « Bez nadpisu

    No, jezdím s dvoulitrem accordem a nemám pocit, že by se ploužil. pro srovnání s evropou: honili jsme se cca před rokem z Mnichova až do Pasova (Passau) s nějakým Čechem s 2,0 Calibrou - to není zrovna lenoch. kromě asi 2 - 3 "mamutů" (mercedes S) a jednoho porsche nás nic nepředjelo. Na zrychlení jsem byl o chlup lepší a calibra jela z kopečka asi o 10km/h rychleji, na rovině jsem ji dojel. Tak nevím, od kdy se japonská auta bez VTEC a podobných, sotva plouží. Ale budiž..... hope, vzhledem k tomu, že máš v hlavičce můj příspěvek, nechceš doufám říct, že jsem to tady nějak rozhádal, že ne? To bych vážně nerad. Já jsem byl jen zvědavý, co vy na spor Toyota x Honda. A místní debata je docela na úrovni, s vyjímkou houmorných vložek o kadettech a o tom, jestli poznáš auto z metru, nebo z 1,01 metru. Jinak jsem z prahy a okolí, tak vůbec nemáš špatný nápad, ale občanku bys moc neroztral, docela by se táhla a kroutila, auto mám jako prase z našich silnic i bez plivání a ožrat bych se taky nešel, pak bych s autem nemohl odjet. Ale jinak bych se s tebou klidně viděl, protože se s tebou dá debatit...... Lidi, konkrétně seat (asi ibiza) a xsara si opravdu moc podobné nejsou, ale člověk je na vážkách, jestli vidí xsaru nebo alfu 146 nebo 306ku. Seat je také nepřehlédnutelný i na svůj věk, geniální giugiarův design má co říct i dnes, i když by už chtěl omladit. Ale honda je, stejně jako M-B, BMW, Audi, Volvo, nebo A-R, designově velice svébytná, i když bych designéry nejraději nakopal za "originální" Audi-zadek u nového Accordu. Předek a boky jsou typické, i když také notně poevropštěné, ale obkreslit A4ku zezadu, nevím nevím. Asi je hodně inspirovala, v prezentačním videu se jasně zmiňují, že accord překonal i A4ku. Mimochodem, nezávislí odborníci mi řekli, že je o chlup lepší než passat a ten je považován za to nejlepší ve střední třídě - prodejnost tomu napovídá. A v něm. AMS accord příliš nezaostal ani za BMW3 !!!!!! A to je co říct. To jenom abyste si nemysleli, že jsem zaslepený a nekritický příznivce hondy..... Jinak jízda s turbomotorem je věc velmi příjemná, to nepoírám, ale nic pro milovníky vymakané techniky je to póvl (pardon, zase se na mě sesypte, ale je to tak).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.99  10:33

    « Re: znalci

    Ty crowbare, nic si z toho nedělej, taky mám radąi evropský (spíą německý) auta neľ tyhle japonský "vysavače". Bez VTEC a VTi či něco podbnýho to nejede, jenom se to plouľí, a pak ti King of the ... řekne ľe výkon musíą dohnat turbem. No sorry ale jízda s turbomotorem je super záľitek, jeątě pohon vąech čtyř kol a to je teprve super.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  09:43

    « Re: ted rozumne

    Stano, ja keď budem teraz meniť auto, tak možno bude navonok také isté, ako to čo mám. Ale bude s motorom HDi a bude jazdiť za 4,5 l nafty (teraz skoro 8 l benzínu).

    A s tou Feldou to nie je otázka vkusu, ale otázka peňazí....
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  08:19

    « znalci

    je vas vic zase sem prohral, ja holt nemam stesti. jenom jednu otazku vy experti: vite aspon kudy se do auta leje benzin nebo si nechavate (cerveny az za usima) natankovat od obsluhy????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.99  06:13

    « Re: ted rozumne

    Ja si rovno kupim take auto, aby som ho nemusel po roku menit. :-)

    Ale proti gustu.......Su aj taki, ktori povazuju za najlepsie a nalkrajsie Felicie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.05.99  23:14

    « Re: ted rozumne

    Stano, ty si predsa písal, že Astru od Xsary a Seata rozoznas iba z 1 metra. Absolutne rovnaka kapota, bez nejakeho prelisu a pod., co by ich odlisovalo ... . Tak som ti chcel len poradiť ( s tým kreslením mapky), aby si nemusel dlho blúdiť po parkovisku a hladať svoje auto.


    BTW: to dávajú vodičáky aj takým krátkozrakým, čo nerozoznajú zo 101 cm Seata od Astry ? Alebo ťa vozí manželka?


    P.S.: A neurážaj sa, ja tu žiadnu závisť neprejavujem. Auto mám vždy nové, a len max. 1 rok, a ešte počas toho roka jazdím aj s všelijakými inými. Kolko budeš mať ty svojho Civica?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.05.99  22:52

    « Re: ted rozumne

    Pallas, Tebe uz ta zavist zrejme zahmlieva mozog. Ani v tomto prispevku som Hondu ani nespomenul. Takze sa ukludni, pozri z okna na nejake skutocne pekne auto ( teda japonca) a potom sadni za PC.
    Bye.
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 06.05.99  21:17

    « Re: To: Hop

    Takže nás zveš ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.05.99  15:12

    « To: King Of The Road

    Já nevím kdo tu začal prudit a celý to tady rozhádal :-( ;-)) Mám nápad. Jestli ste někdo z Prahy a okolí, tak se někdy můľem sejít, poplivat si auta, roztrhat občanky a pak se oľrat a udobřit. Co vy NATO?
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.05.99  14:22

    « To Risa

    Hele, to si ze mne děláš srandu, s celicou 1,8, ne? Teď jsem se díval na něm. web, kde píšou, že má 85kW. TOHLE chceš porovnávat s Hondou? Ale ale. A nebo že by u modelů 99 tak drasticky snížili výkon? Já u Hondy mluvil o více než jeden a polovičním výkonu - 140kW. Ten nemá celica ani náhodou, leda bys měl verzi s turbem a jestli ano, tak si někam zalez a buď hodnej, protože neschopnost vyvinout výkonný motor a dohánět to turbem - to umí každý. Tak se jen hezky pochlub, co to máš za zázrak, já si to ověřím. Pokud máš onen 1,8/85, tak to bych ti ukázal koncové svítilny i s naším 5 let starým 2,0 accordem bez VTECu a s 260 tis. na tachometru..... Pallasi, to si děláš srandu, ne?, stejně jako ten oplák-kadeťák. Výše příjmu v nepřímé úměrnosti s údržbou auta? Smělá hypotéza. To tě jen tak napadlo, nebo jsi o tom dlouho přemýšlel? Tos mě pobavil, ani ti snad nebudu psát, co si teď myslím. Na západě se jezdí hodně se vším, co má kola a těžko si tam někdo koupí japonce na leštění a na neděli do kostela. Ale jak myslíš ..... Co si myslí ten chudák od opelu? silně mi připomíná jednoho "borce", který si dovezl BMW 5 z roku 85 a tady na MC prohlašoval, že je to nejlepší auto na světě. Tenkrát jsem mu psal něco o psychiatrovi. Tentokrát nebudu, ale myslím si to samé. Proboha, když nemám na nic lepšího, než je kadett se samolepkou GSI, tak to alespoň nebudu ventilovat. Optimální výkon, točivý moment, spotřeba, spolehlivost, k tomu 4 kola, volant, stěrače, pedály, a brzdy - zkrátka kára jak se patří, kam se hrabou hondy, toyoty, subaru a nissany. no fuj, že se nestydím, že jim vůbec fandím. Takový šunt! Asi si taky koupím kadetta. ten elegantní design! No nic, asi nemá cenu se tady s někým takovým dohadovat. Alespoň jsem se zasmál (už podruhé). Až se tady budou řešit nějaké opravdu zajímavé věci, tak se sem zase rád vrátím. Adiós, muchachos!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.05.99  13:14

    « Re: Spoľahlivosť áut

    No, u nás to teda neplatí, pretože tu sú japonci rovnako drahí, resp. drahší ako európske autá. To, čo sú na západe japonci, to sú u nás kórejci.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…