TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.99  10:59

    « Re: Kingu

    To jsem rád.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.99  10:51

    « Re: Kingu

    tvoje příspěvky svědčí o ledasčems.no comment.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.06.99  09:18

    « Lexus

    A ještě k Lexusu IS 200 stojí tušim něco kolem 1.2 mil. a nefandi si LS 400 není konkurent Hondy Legend na tu toyota nepotřebuje Lexus na to jí stačí Camry.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.06.99  09:15

    « Kingu

    Co to kecáš. Takovýho magora jako jseš ty to jsem ještě nežral. Ty musíš brát nějaký prášky nebo neumíš číst a někdo ti to blbě předčítá. To, že se v "tvem" honda clubu bavíte o poruchách a ty z toho máš špatný spaní za to já ti nemůžu, ale to, že někdo vyzdvihuje Hondu nad Ferrari, že neví jaký je rozdíl ve směsi mezi letní a zimní pneumatikou atd. to svědčí o tvojí omezenosti. Nevim kde bereš tu drzost a bereš si mě do tvý nevymáchaný huby co se týče hodnocení hondy S2000 ty musíš bejt těžkej fet, že si z toho článku nepochopil, že se mi líbý. Tebe totiž evidentně sere toyota a potažmo já protože jasně koukáš na to jak je toyota lepší a ty nevíš co bys, tak kolem sebe kopeš jako malý dítě. Je moc hezký vystavovat super bouráky, taky se rád podívám a samozřejmě mě mrzý, že tam neměla toyota celicu, paseo, MR-S, supru atd., ale já jsem realista a vim, že si to tady "nikdo" nekoupí u těhle aut jsou rádi když se jim zaplatí homologace. Rozhodně ne lidi, díly, technické vybavení atd. Ať se ti to líbý nebo ne jsme pro ně velký "potenciální" prd a proto já bejt šéfem toyoty tak tam taky nic jinýho nepřivezu. A i když jseš těžce zaslepenej do hondy, tak mi tady nepiš, že toyota vystavovala jenom Yarise. Na počet aut tam měla víc než honda a na počet modelů tam měly plus mínus jeden oba stejně. A jinak se fest sklidni ty frajírku já se do tvejch zaslepenejch příspěvků taky nenavážim kdybych tě chtěl provokovat tak ti budu psát do honda klubu k těm tvejm vychloubačnejm příspěvkům. Nech těch keců vezmi od taťky accorda 2.0 já vezmu svojí chcíplou celicu a přijedu si to nechat nandat. Až budeš řídit tolik aut jako já tak se můžež bavit z velkejma klukama a jsem rád, že aspoň u S2000 jde pořádně řadit i když by mě zajímalo kde ty jsi to mohl vyzkoušet spíš nás tady zase krmíš.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.99  07:13

    « Re: Brno

    Tak to s tebou musím souhlasit. Obě auta jsou k sežrání. Jen jsem se zapomněl poinformovat na cenu IS200 (v manuálu, samozřejmě). Ale GS 300 a LS 400 se mi zdají nesnesitelně předražení. Je to sice luxusní značka, ale stejně moc drahá. LS 400 je konkurent A8, BMW 7, MB-S, Hondy Legend. Co je ekvivalentem GS400? A6, BMW5 ....?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.99  14:14

    « Re: Brno

    Kdybych měl S2000, tak by mi nevadilo, ľe mám zadní světla z IS 200. A obráceně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.99  11:24

    « Re: Brno

    Sorry, ta studie SSM je z roku 1995, tedy 4 roky. To má T fakt tak neschopný team, že by to byl s těmi svítilnami její ještě starší nápad, a objevil se až letos? To by T nebyla největší výrobce v Japonsku, si myslím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.99  10:08

    « Re: Brno

    Riso, jasně vidím, že dost těžce provokuješ. Nebo jseš poloslepý (ale to asi ne, když jezdíš autem), nebo ti bylo v Brně moc horko, nebo jsi totální automobilový laik. Mluvím o tvém "odb/p/orném" hodnocení S 2000, ale to jistě víš, pokud jsi psal ten článek při smyslech. Pokud máš mindrák z trapné expozice Toyoty, kdy bylo možné se posadit jen do yarisu (mimochodem příjemně mě překvapil pohodlný a přehledný interier, a kupodivu i kaplička, nikoli však exteriér, ten byl hezký jen na fotkách) a jinak tam k vidění nebylo ani ň, tak si ho nehoj na hondě. O zadních svítilnách jsem tu mluvil v souvislosti s lexusem is 200 (na salonu byl fakt super, líbil se mi víc jak celý stánek toyoty dohromady). Ale jak vidno, ty jsi viděl s2000 na autosalonu poprvé, tak jsi z toho trochu mimo. Nebudeme se hádat, kdo ty světla vymyslel první, jako posledně, jen bych rád podotknul, že byla S2000 (jako koncept SSM) představená již před 2 1/2 lety - i v brně, myslím. lexus před 1/2 rokem. Ale to tobě nevadí. Co se týče profilu a BMW Z3, a předku a Carrery GT3, tos asi spadnul z točny, na které S2000 stála, naznak, ne? Už tě nebudu komentovat, tímhle posudkem jsi se znemožnil sám osobně, to nechám na ostatních, kteří vědí, jak S2000 vypadá. Mluví z tebe tichá závist a to jsi v ní asi neseděl. To bys viděl synomymum pro sportovní posez a chod řadicí páky! (dráhy stupňů cca.3 cm, dokonale přesný chod bez sebemenšího zadrhnutí, ovládání skutečně "with fingertips". Tak si o tom popřemýšlej a záviď dál.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.99  09:42

    « Re: Brno

    Tak jsem si vzpomněl ještě na to, že jsem seděl ve WRC Octavie no parada jak kdyz sedite na kameni :). Bylo tam k videni par super specialu par zavodnich aut. Hlavne jsem si vsiml plazmovych televizí :o, ty mě zaujaly někde víc než auta. Pak doporučuju stánek Castrolu i když sám používám Shell tak prezentace jejich nejlepšího oleje mě přesvědčila. /májí tam záběry Auriola z WRC-čkem/.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 05.06.99  22:46

    « Brno-Volvo

    Obzvlaste C70 cabrio byla skvela. Nejvice me prekvapilo Volvo S40 a to prostorem na zadnich sedadlech, to jsem necekal pri mych 186, ze bude vzadu tolik mista. Ale jeste k C70. Vsiml jsem si jedne chyby, kterou u nej uvedli a to akcelerace, ta totiz neni 6 s, ale 6.9 s. Jinak to byla parada.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.06.99  18:32

    « Brno

    Tak jsem zpátky :o. Tak kde začít chválou nebo naopak. Začnu od "nás" toyota měla bezkonkurenčně nejlepší show protože jí tam nikdo jinej neměl :)). Je znát, že má pro čecháčky Yarise a odchod. Vůbec se jim nedivim protože 90% potenciálních klientů je na tato auta takže vystavovat Celicu nemá cenu /i když nová ještě neni :(/. Honda tam má S2000 no řikal, že jim přišla den před začátkem veletrhu. Vzhled: zepředu Porsche 911 GT3, z boku jasný BMW Z3 a zezadu světla ala Lexus. Tim nechci říct, že by nebyla hezká právě naopak, ale to kopírování :o. Rozhodně to není konkurence Celici protože tohle už je roedstar. Jinak hondí stánek je hezkej. Další ze super stánků má Audi. Vlasto podívej se na ozvučení ty audiny tušim A8:). Je tam pár specialních kousků. Jen pro informaci mohlo se téměř do všech aut levnějších sem tam i dražších do S2000 samozřejmě ne. Je ale jen jedna automobilka která mě překvapila a to je Volvo. Super desing super výbava a super výkony. Asi jsem hodně dlouho nevnímal jak se Volvo hejbe do předu. Opravdu bezkonkurenčně nejlepší expozice. Klobouk dolu před touhle značkou kam se dostala z hranatých krabic a prd motorů, Myslim-že ještě všem ukáže i když ty ceny tomu odpovídaly :(. Tohle jsou takový první dojmy takže v pondělí ještě snad něco připíšu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.99  11:43

    « Re: Čau toyoťáci

    Ja si myslim ze to bude bud off-road jak pise HOP a nebo nakladaky! Soude podle toho co pisou v poslednim svete motoru. Tam je na toto tema clanek!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.99  12:42

    « Re: Čau toyoťáci

    Off road to nebude na 200%, ten dělají VW s Porsche (viz AMS -D , Heft11. Porsche vypadá k světu, jako zvýšený boxster, VW - typicky hnusný). Je tam všechno , motory (dost good), náčrty, fotky, srovnání techniky s konkurencí. Tak OffR to nebude. A je to v článku Autonews: VW chce posílit kapitál k dalším akvizicím. Jo chtěl jsem se podívat na včemi opěvovanou celicu.com na nový model a stránka je under construction.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.99  12:35

    « Re: Čau toyo»áci

    No, já bych si tipnul off-road. Jednak proto, ľe spolu uľ na toto téma "spolupracovali" (VW Taro = Toyota Hi-Lux) a druhak proto, ľe VW off-road v nabídce nemá, a to je dost trápí. Vzpomeňte na to, jak ve ąkodovce řeąili, jestli dělat off-road nebo Passata. Kde si to vlastně vyątrachal?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.06.99  11:53

    « Čau toyoťáci

    v autonews psali o posilování technické kooperace tojoty s VW? Víte o tom něco? Žeby další fůze na obzoru? To by docela zastínilo Daimler-CH. Byl by to asi gigant č.1. Ale takových kooperací jsou tuny. Ta a ta firma spolupracuje s tou a tou na motoru, podvozku, modelu, občas to jsou až neuvěřitelné subjekty, co se takhle potkají. Tak co se děje s Toyotou a VW?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.99  09:05

    « Re: Brno

    No tak dobře...., ale proč nemá Celicu :))))))))))))).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.06.99  13:05

    « Re: Brno

    Určitě napią. Dokonce někdo zaloľil speciální téma. Calibrou jedeme protoľe je na dálnici o troąku vhodnějąí neľ můj 4Runner. Kdyľ stojej vedle sebe, tak mám haubnu ve výąi jeho střechy. A kdybych chtěl, tak ho v klidu přejedu - jeho přední maska je výąkově mnohem níľ neľ spodní hrana mýho nárazníku ;-))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.06.99  10:22

    « Re: Brno

    hmm tak to je škoda já myslel, že pobrebendíme :). No tak Vám sem já hned v pondělí napíšu na co jsem tam narazil. Jestli teda chcete? Hope Calibrou jo :(????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.06.99  09:04

    « Re: Brno

    Jedu v utery a vylet spojim i s praci takze nejedu sam a na konec jedu bublinou :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.99  13:48

    « Re: Brno

    Jedu po víkendu, na tiskový dny sem nesehnal lupení. Martine, jedeą bublinou nebo Celicou? A nebo můľeą jet s náma Calibrou (jenom 2litr).
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…