TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  12:24

    « Re: celica

    Pokud jses z Prahy myslim ze ti mohu poskytnou dostatecne mnozstvi materialu. madusek@post.cz domluvme se!
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 14.07.99  23:03

    « Yaris

    Přispívalo sem několik šťastných majitelů Yarise. Jak jste na tom s přibývajícími km ? Můj tchán stále ještě zajíždí. Trochu to asi šetří, protože má stále průměrnou spotřebu 4,9 l/100km. Zatím se mi Yaris jeví jako perfektní auto, i když ho výrazně zdražily.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.07.99  06:29

    « Re: celica

    Stránky vytvorim , klidně dodáte-li mi potřebné materiály.. a taky je přidam na svuj server, ktery sice jestě nebezi, ale brzy bude a bude se zabyvat hlavně zavodnimi auty a jejich cestovnimi verzemi a taky trochu rally, rallycrosem, ap.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.99  23:10

    « Bez nadpisu

    To si tu mame kecat sami s HOPem!!!???
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.99  23:08

    « Zijete?

    Nejak to tu fakt zamrzlo!!! Riso zijes? Co je s Vami?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.07.99  21:28

    « Re: Motor roku

    Hmm, ľe by inovovaná Corolla G6 coby totální auto pro N<1400, případně 1.6 pro N<1600? Co ty na to, Martine? Doufám, ľe to homologujou. TTE by mohla připravit nějaký N-kový kity za lidskej peníz. Kdyľ uľ příątí rok nepojedou MS rally jako fabrika, tak by mohli alespoň podporovat nás mladé a nadějné ;-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.07.99  12:32

    « Re: Motor roku

    S tim motorem jsem si uvedomil jeste jednu vec kterou jsem vysledoval ve Svyc. Od podzima chysta TOYOTA inovaci Corolly a to predevsim co se tyce motoru. Vsechny Corolly budou s motorem VVT-i . V praxi by mela mit 1,6 ne 110 PS ale cca 140 PS.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.07.99  22:09

    « Motor roku

    Motor z Yarise vyhrál v anketě "Motor roku" nejen ve své kategorii, ale i celkově! Daląí od Toyoty je pohoné ústrojí Prius (to je ten hybrid), samozřejmě ve své kategorii. Jestli si vzpomenu, přinesu si do práce SM ve kterym to píąou a dám sem celou tabulku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.07.99  13:02

    « Re: Úpadek

    vypada to tak
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.07.99  20:56

    « Úpadek

    To jste vąichni na dovolený?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.99  19:45

    « Re: celica

    Nejsem proti, je to na tobe! :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.99  14:09

    « Re: celica

    Kurňa, uľ by někdo měl udělat ty stránky Toyota Clubu! ;-)))) ®e by to bylo zase na mě ?!? Mohlibychom tam dát i ty tvoje fotky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.06.99  23:40

    « Re: celica

    Tak jsem zpet a krome celicy jsem mel tu cest se seznamit s corollou z produkce TTE. Je to bomba, mam i fotky. Doufam, ze bude brzo nejaky sraz kde predvedu!
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.99  11:52

    « celica

    Tak Martin zjistil oficiální prohlášení toyoty, že nová Celica včetně turba bude představena v průběhu října. Kdo chce může se i těšit :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.06.99  09:36

    « Re: auta

    Kolik to má kobyl. Já jsem měl tu čest jezdit výkend z turbem. Už někdy v roce 91 a musim říct, že to bylo moje nejlepší svezení v životě a to jsem pár sporťáků už projel. Měla tušim 220HP 4WD prostě dokonalá imitace závodní. Suprově posazený kola až do krajů karoserie takže až neuvěřitelný průjezd zatáčkama. Je fakt, že jsme jí "testovaly" na tvrdo a tak spotřeba byla 55 litrů na 100km :)), ale to už dneska není problém skoro z žádnym autem. Vždycky mě rozesměje když mi někdo řekne, že mu auto bere 8l a když ho honí tak 15l. To mě Celica taky bere 6l /to už se mi dlouho nepodařilo/, ale když jí dávám fakt kotel tak je to 40l :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.06.99  08:52

    « Re: auta

    Teď uľ trochu zchladnul, protoľe je VELKÝ rozdíl prásknout to někam s embéčkem nebo ľigulíkem za 5.000 Kč nebo s Lancii Deltou HF za nějakejch 110.000 - 120.000 Kč. Ono i ty náhradní díly jsou pak troąku víc drahý a musíą je koupit. Kdyľ to někam prásknul s MB, tak ąel na zahradu, tam byly dvě na rozebrání, tam to vymontoval a jezdil dál. Ale dvě HF na rozebrání nám na zahradě bohuľel nestojí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.06.99  08:38

    « Re: auta

    Cikán to naštěstí nebyl, ale nějakej mutant jo :). Jinak brácha je docela klasik. To musí bejt v balíku :))))) takle rychtovat auta. Líbý se mi na něm, že mu vezmou techničák a on se naser. a jede ještě větší kudlu až to rozštípe. Taky mám takovýho kámoše, to by jsme je mohly dát do kupy ať založej nějakej klub a nebo by mohly nahrazovat ty figuríny při crash testech. Živý je živý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.06.99  08:21

    « Re: auta

    Jó a s tou bouračkou, nebyl to jeątě k tomu cikán, to by jsi měl na krku i rasovou diskriminaci, protoľe jsi přejel právě černýho. Jinak brácha je borec: 1000 MB - do stromu, auto na odpis, Lada 2101 - při jedné "RZ" vylítnul mimo na rantl a pak se převrátil na střechu zpátky na cestu, ľigul na odpis (to mu ale asi 30 minut před bouračkou sebrali poliąi techničák za ąiroký gumy a hlučnej vejfuk). Auto hodili na kola a jeli domu, magor letěl 140 km/h a kámoąi co jeli za ním měli strach, ľe vylítne zadní okno. No a Sierra a HFefo jeątě nenaboural. Teda HF na dvoře jsme nedobrzdili a práskli to do betonovýho bloku, HF aľ na vysypaný blinkry a mlhovku se nic nestalo. Jo urhnul jsem mu madlo, jak jsme dopadli ze vzduchu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.06.99  08:14

    « Re: auta

    Jo škodovka se dá udělat. Tady u nás má nějakej fanatik "erko". Na to čumí každej. Snížený, motor a převodovka tušim z favorita, ospojlerovaný, zvukový výfuk no prostě si s tim vyhrál. Jinak koukám brácha je čouzek co :-) ? Přečti si v rubrice bouračky můj příspěvek, mohlo by ti to připomenout bráchu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.99  16:33

    « Re: auta

    Nechci se chlubit, ale kohokoliv jsem svezl, tak valil oči jak to jede a hlavně jak to brzdí. No na 4 kolech bubny. Kdyľ jsem ty brzdy udělal, tak to tak 14 dní brzdilo jak s posilovačem, na místě jsem stál, ale po 14 dnech to zase nějak zgumovatělo, ale brzdilo to pořád obstojně. Jednou jsem dokonce při rozhození do zatáčky utrhnul ruční brzdu a pak málem skončil v příkopu. No sehnal jsem jiný lanko, hodinku na tom dělal a uľ to zase brzdilo. Mimochodem dal jsem tam lanko, který sotva proąlo bovdenem, takľe ho nemohl uľ nikdo nikdy utrhnout. No a jak skončila 1000 MB, dal jsem jí bratrovi a bratr s ní hodil čelně do stromu a byla na odpis.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…