TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.08.99  09:41

    « Corolla

    Zdarec!
    Jsem tu novej, tak zatim obecne (ne adresne):
    Potrebuji sehnat detailnejsi informace o
    Toyote Corolle r.v. 1991-1993.
    Mam totiz nabidku ke koupi a vubec to auto neznam.
    Na Toyote.cz jsem nasel uplny hov... tak
    jsem badal na Infernetu a zjistil jsem, ze je tady docela zajimava "pokecarna".
    Tak kdyby se nekdo z vas ozval, toz bych byl stastnej jak blecha.
    Predem diky.
    Jir
    PS: Detailnejsi informace pro mne znamenaji
    technicke parametry motoru, od kdy do kdy se
    vyrabel, popripade kdy dochazelo k nejakym
    inovacim...???
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.07.99  12:29

    « www.toyota.cz

    Mrkněte tam, něco se tam děje. Né ľe by se tam objevily nějaký informace, ale aspoň se to tam začalo hejbat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.99  12:00

    « Re: F1

    No, to sem zvědav. A taky by mě zajímalo, jestli příątí rok pojedou Le Mans. A jak to vlastně bude s rallye.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.99  10:45

    « F1

    "Japonský gigant stále ještě nezveřejnil oficiální stanovisko, ale považuje se za téměř jisté, že v roce 2001 se představí ve formuli 1 a to se svým vlastním týmem." Tak tolko z auto.cz. doufam-ze je to pravda a že ty kluci japonský hned vyhrajou ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  13:53

    « Re: MR 2

    Myslíą jako proti 4Runneru? :o))))) To teda je! Akorát ty tlumiče by zaslouľili na hřbitov. Jdu teď nějaký shánět, ale bohuľel nejsou love, takľe asi aľ po vejplatě.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  09:00

    « MR 2

    Jak to letí? Musí tam bejt strašný rozdíl v jízdních vlastnostech.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  08:58

    « hop + Martin

    No tak vcera je to skoda, ze jste me nestihly, ale priste si budu davat vetsi bacha na baterku v tel. :-O Od tedka jsem porad na prijmu. No a s tim srazem uz mam dalsiho kluka s Celicou a jednoho z G6 a kdyz to udelame tak za mesic tak bude jeden lahudkovej a ten prijede s tim nejlepším co koncern Toyota dělá. Nechte se překvapit a těšte se ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.99  13:06

    « Re: MR 2

    No jasně, kdyľ přijede i Ríąa, tak budeme aspoň tři. A kdyľ i Gábina s 4Runnerem tak čtyři. Ale chtělo by to nějaký daląí ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.99  02:17

    « Re: MR 2

    GRATULUJI !!!! A ted muze bejt ten sraz, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  14:23

    « Re: MR 2

    Tak uľ je moje! Je úplně SUPER!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  17:21

    « Re: MR 2 to HOP

    Sorry, splet sem se v přepočtu - 890kg.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  17:17

    « Re: MR 2 to HOP

    Převodovky nebyly nikdy silnou stránkou Toyoty. Né ľe by byly tak ąpatný, spíą bych řekl normání - narozdíl od zbytku auta. ;-) Tohle je bohuľel auto z první poloviny 1987, v druhé půlce se uľ vyráběla lehce modifikovaná verze se zesílenou převodovkou a blok motoru. Tahle má proti 1984-86 větąí brzdy.
    Je to jenom 1.6, ale má 112 koní a váľí 960kg. Vyráběla se i kompresorová verze, ta měla 145 koní. Ale prodávala se jen v USA a Japonsku. Mám nějaký "ideje" jak z toho vypumpovat tak 160 - 180 koníků.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.07.99  16:39

    « Re: MR 2 to HOP

    Dobrá cena. Jemu na tej starąí odeąel synchron na dvojce a po natankování u neznačkový pumpy uľ odjel z kuckáním, aľ se to zastavilo úplně. Na to, ľe tam je tuąím jenom 1.6 to jelo pěkně. Nejvic se mi líbil ten druhej zavazadlovej prostor vzadu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  16:36

    « Re: MR 2 to HOP

    59. A je v super stavu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.07.99  16:29

    « Re: MR 2 to HOP

    Uľ jsem ho dlouho neviděl, ale je to asi 85-86, ale kolik za ní chce, to nevím. Ta novějąí je asi 1992, vypadá jako malý Ferrari a za tu chtěl přes kdysi přes 250 000 Kč. Ta je ale netknutá. No a ta starąí, na tu se podepisuje zub času a denní jeľdění. Kolik dáą za tu tvoji?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  16:20

    « Re: MR 2 to HOP

    Já chci určitě tu starąí. Kolikpak za ní chce? V jakym je stavu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.07.99  16:06

    « Re: MR 2 to HOP

    Nechceą novějąí, kámoą má k mání jak tu starąí, tak tu novějąí - obě jsou na prodej a jsou taky červený !
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  15:56

    « MR 2

    Drľte mi palce, zítra (jestli se něco straąnýho nestane) bych se měl stát blaľeným majitelem. Je to rv. 87, čili ta starąí, menąí. Barva červená. Nevím jestli se mi dnes podaří usnout ... Taky míváte srdeční potíľe kdyľ si jdete koupit auto svých snů?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  14:57

    « Re: stránky o toyotách

    Já mám jeątě asi 250MB naskenovanejch prospektů od Martina, suąím to tu, protoľe jsem chtěl (nebo vlastně pořád chci) udělat ty stránky Toyota Clubu. Kdyľtak mi mailni na hop a domluvíme se, můľem to třeba udělat spolu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  12:33

    « Re: Yaris

    Uz mam 10000 km s beznym prumerem 7,5l takze to moc nesetrim. Pristi tyden s nim chci jet napric Evropou, tak uvidime. Jinak muj rekord v co nejnizsi prumerne spotrebe je 4,5l , coz je az neuveritelne - prumerna rychlost byla 85km/h. Take jsem mel tu moznost se setkat s Yarisem ve verzi ktera se sem bohuzel oficialne nedovazi. Verze Sol jine potahy sedacek osm repro (hi-fi), klima, navigacni sys., mlhovky, spojlery, a velice komfortni zamykani auta, ktere rozhodne u teto tridy neni normalni. Zkratka bylo to mnohem luxusnejsi vozitko, nejvic jsem si vyhral s navigacnim sys. ten je fakt super a docela litiji, ze jsem si ho nenechal namontovat.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…