TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  10:48

    « RAV 4

    Ahoj !
    Napište mi jestli někdo z Vás má zkušenosti na co si dát bacha při kupování RAV4 která je evidentně opravená ( ne moc dobře) po čelní bouračce??
    Je to 96.
    Dík
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  10:27

    « Best news about Lexus IS200.

    Ahoj, lidi, říká se mi to dost těžce, ale IS 200 se povedl opravdu excelentně. Díky skvělému marketingu a super-sportovnímu looku byl v Evropě ihned zařazen, i přes nulovou image, do superligy, prezentované BMW3 a Alfou 156. A tak si je pro testí vypůjčil NĚMECKÝ!!! Das Neue Automobil k testu. No co vám budu povídat, hádejte, kdo vyhrál? No jasně, Trojka. ALE.... Ale
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  09:35

    « Re: SKODA felicia CLUB

    Sorry !!!Titulek dobrej ,ale zapomnel jsem,ze uraduju v jiny rubrice!!Zdravim TOYOTA CLUB!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  09:24

    « SKODA felicia CLUB

    Nemyslite chlapy,ze by se mohlo rozumne pokecat o
    vsem a ne jenom vsechno chvalit!!Rad se dozvim o
    problemech i zkusenostech vsech,co tohle auto
    vlastni.Hlavne s motorem 1.9D!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  09:15

    « Re: SRAZ

    Mam pro vas TOYOTAKY s karou starsi 10-let navrh,dejte si sraz nekde blizko vrakace,aby jste
    to nemeli daleko!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  00:00

    « Navrat ztraceneho syna

    Jsem rad ze to tu zase bezi o v nedeli si poctu!! Na sraz asi privezu Celicu, protoze Yarise budu mit v opravne. To risa: predstav si ze mam zbouchnutyho Yarise! :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.08.99  12:06

    « Re: SRAZ

    Pocitam s tim,vymyslete nekdo misto!Cau MAREK
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.99  16:55

    « SRAZ

    Jenom to opakuju, aby to někdo nepřehlédl. Sraz je 29. srpna, coľ je neděle. Tak s tím vąichni počítejte. Kdyľ by nás mělo být větąí neľ malé mnoľství tak můľem vymyslet nějakou taąkařici.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.08.99  16:51

    « Re: čau

    A ľe ten Landáč vydrľel, co? 70 000 na jeden volej je podle mě docela výkon ... Chudák auto.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.99  16:27

    « čau

    Zdař bůh dlouho jsem se tady neukázal a i teď jenom krátce. Doufám hope, že přijedeš ukázat novou káru. Austine proboha co jste s tou corollou dělaly, že Vám začla kouřit na 150 000 km to snad nejde udělat ani schválně. I když jsem viděl frajera kterej zničil motor u Land Cruisera na 70 000km /neviměnil ani jednou olej/ :)) čípek co? Takže velice nerad bych dělal nějaký ukvapený závěry, ale aniž bych se tě chtěl dotknout připadá mi to, že chyba bude jinde. Nafťák je hodně náchylnej na výměny oleje. Častý a dobrý oleje tzn. né Mogul apod. Zahřát na provozní teplotu a až potom leťet. Fakt nevim, ale prostě se mi to nezdá. Jo a Fenix nebo kdo má to Mitsubishi to je jasný, že musíš přijet. Třeba někdo přijede i s tou Suprou ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.08.99  12:45

    « Re: Tajný závod

    Austin: Jo já! Pořádám totiž soukromý malý závod každou chvíli, vždycky když mizím z baráku a nepotřebuju k tomu slyšet jakýkoliv komentář!!! :-))) To máš vidět jak rychle dokážu zrychlit z 0 na 35 km/h!!! :o)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.08.99  11:48

    « Tajný závod

    Pořádá se každý rok při různých příležitostech.
    Nejbližší je koncem srpna, dělá ho hlavně mladej Ubl. Je to závod startovaný v Praze a cíl je v kempu na Boleveckých rybnících. Nesmí se jet po dálnici. Zůčastnit se mohou pouze auta MINI, tj. Austin Mini, Morris Mini, Rover Mini.
    Děláte taky někdo tajný závody? S Toyotou jsem jedem absolvoval, z Liberce do Svitav. Asi ve tři ráno, furt 170. Nebyli jsme schopný se předjet, měli jsme stejný auta. Vyhrála Toyota z 88 corolla 1.6 twincam. O asi 30 metrů. Pište.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.08.99  10:23

    « Co se děje?

    Hej, chlapi co je?? To jsou už všichni Toyotisti po smrti, nebo mě tak závidíte sobotní "žranici", že se tady nikdo neobjevuje?! ;-) Vždyť ještě pár hodin a téma Toyota by bylo zařazeno mezi "mizerně" používané...!!! Tak to snad takhle nenecháte!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.99  16:47

    « Re: jir: corolla dodatek

    To austin: Jo díky za jistě vyčerpávající informace - doufám, že jsi se u toho moc nezapotil :-) Pokusím se tam (do Jičína)kouknout někdy dopoledne, ale nevím jak to stihnu, bo mám odpoledne takovou "malou" akci a ještě musím zařídit nějaké "maličkosti" jako vyzvednout soudek, kuřátka, masíčko na špíz atd....mňam - už teď jak o tom píšu mě začínají fungovat reflexy I.P.Pavlova! Tak radši končím abych "neposlintal" klávesnici...! Jestli mě někdo závidí, tak je to jenom dobře!!! :o))))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.08.99  16:33

    « jir: corolla dodatek

    Pětidveřová. O dílech hovořím výhradně na Corollu, na jiné modely nemám zkušenosti s nákupem ND v SRN.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.99  16:31

    « Re: Sraz

    Původně to měl bejt sraz Toyot, ale fakt můľe přiject co má kola. Aspoň nás bude víc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.08.99  16:30

    « Re: Corolla

    jir: Otevírací dobu nevím ale počítej s nejhorším
    tj. do 16.00h. Je stříbrná, ale jinak než ty tuzexový, tj. tmavá šedá metla s trochou modrý,
    je to pětidveřový liftback (tj. lepší než hatchback nebo sedan). Musíš se v tom projet nad 110 lépe 130 aby to hlavně netáhlo, jinak to musí na stolici a počítej nejmíň 15. tis. Nejel jsem v tom tak skoro nic nevím. Za ty peníze to ujde. Důležité: kupuj díly na Toyoty v Německu, i u autorizovanýho dealera je to asi 30 - 40 % cen českých dealerů (např. Toyota Lichtblau Berlin apod.)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.99  16:21

    « Re: Sraz

    Jenom tak jsem se zeptal, třeba by vám to vadilo. Ale jestli půjde spíš o sraz lidí z auto.cz, tak by to bylo boží.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.99  16:17

    « Re: Daląí ovečka do stádečka to: hop

    To mne se ta MR2 na tech fotkach moc libi,vzdyt na ni neni videt jedinou chybu!!?.Crowbare neblazni,cim vlastne jezdis. CAGO MAREK.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.99  16:10

    « Re: Sraz

    Ne nevadilo, proč myslíą? My nejsme krveľíznivý zastánci jedný značky (třeba oplů, například). Navíc 3000GT je krásná kára. Jeątě by to chtělo sehnat někoho se Suprou, aby bylo nějaký to srovnání.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…