TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  09:18

    « Re: SRAZ

    Ladím 3000GT! Kde?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  09:08

    « Re: SRAZ

    Plánuju to. V kolik a kde?
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  02:03

    « Kdo chce tak...

    Tojotˇáci! Jestli máte zájem pokecat o marihuaně tak najedťe na téma-MARIHUANA jako lék. Zajímají nás názory huličů i těch co to nekouří. Prosíme nepište sprostě. Cˇekáme na vaše příspěvky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.08.99  14:55

    « Re: SRAZ

    Tak jak s tim srazem (29.8.), kdo přijedete?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  10:00

    « Re: SRAZ

    Jsem homosexual ! (Hacked by PepinoII.)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  13:40

    « Re: Yaris

    Hmmm, tos nás moc nepotěąil ... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 17.08.99  08:54

    « Re: Yaris

    Jen na co má němčina stačí:"Ten nový vývoj dělá starý dojem,při čelním nárazu zcela zkolabovala kabina pro cestující, A sloup putoval daleko dozadu,tady byly všechny bezpečnostní rezervy spotřebovány,došlo k zablokování zámku dveří,které bylo možno otevřít jen páčidlem,atd...Yaris poskytuje dobrou ochranu pro nohy,ale to je jen malá útěcha.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.99  08:40

    « Re: Yaris

    Tady chlap měl podobnou bouračku, ale ten to trefil na komoru přesně. Motor byl normálně vevnitř v autě. Zbytek netřeba popisovat. No a koupil si ho klempíř kterej si s tím vyhrál a auťák už jsem viděl nastrojenej. Jako s fabriky :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.99  15:08

    « Re: Yaris

    Bohuľel neumím dost dobře německy, abych tomu porozuměl. Jinak rozmlácený je to pěkně. Taky je to (jestli jsem to dobře vyluątil) v rychlosti 64km/h, obvykle je to 50 nebo 55 km/h. A zajímavý je, ľe přesto ľe je to ofsetový náraz (40% plochy) tak je spláclej celej předek - čímľ se sřejmě snaľej kompenzovat krátkej předek. Jestli tomu někdo rozumíte, tak bych rád věděl jak to vlastně dummies přeľili. Minulej tejden jsem viděl Mercedes E kterej ve velký rychlosti (kilo?) narazil pravým předním světlem do něčeho hodně tvrdýho, auto rozpáraný aľ k B sloupku, pravý přední kolo neexistovalo, auto celý zkroucený, vlny na střeąe, na podlaze, dokonce i v kufru. Ale posádce se nic nestalo. Inu, deformační zóny mají něco do sebe. Auto je totálně do ąrotu (kluci to nejdřív chtěli spravit, ale kdyľ to viděli..), ale lidi jsou zdravý a v pohodě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.99  13:44

    « Re: RAV 4

    To co ti řekly v tom bazaru můůůže být pravda, ale spíš nebude i když jsem to neviděl. Zajeď si do PP car Mendíků 5 Praha 4 02/61220441 p.Šimek řekni, že tě posílá Ríša. Čau.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 16.08.99  11:29

    « Re: Yaris

    na www.autobild.de
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.99  09:10

    « Re: Yaris

    Kde?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.99  09:10

    « Re: RAV 4

    Jestli nejede rovně nebo při brľdění táhne tak ruce pryč od takového auta. Je lepąí si kopit bouračku a nechat si ji opravit od někoho komu důvěřujeą neľ koupit nějakou dojebanou mrchu. To tě pak bude ątvát celou dobu a navíc se jí budeą těľko zbavovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.99  08:51

    « Re: RAV 4

    Je v bazaru (asi aby už nešlo vrátit až novopečený majitel zjistí, co s tím je).
    Slyšel jsem, že když je auto špatně opravený, tak se to pozná podle toho, že nejede rovně na rovný silnici a při brždění táhne na stranu - v bazaru tvrdí, že je to protože tam jsou široká kola a silnice jsou samej výmol. Dá se to objektivně posoudit ?? Zkusím je ukecat a zajet s tím do značkovýho servisu at se mrknou. Poradíte mi nějakej dobrej v Praze ??
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 16.08.99  08:39

    « Yaris

    Viděli jste někdo crash test na Yarise - no hrůza!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  15:48

    « Re: RAV 4

    Na všechno. Jestli tomu nerozumíš tak si někoho vezmi sebou. Nemá cenu abych ti to tady vypisoval protože můžeš stějně něco přehlédnout a pak tě to bude stát těžký prachy a jenom na to auto zanevřeš a to jen kvůli nějakýmu týpkovy kterej to auto dokurvil znám takovejch případu spoustu a nezachrání tě ani to, že je to Toyota. Co to znamená, že je to vidět?? Nesedí haupna apod. nebo má auto čtyři stopy. Toyoty mají motory který jsou "nezničitelný" a za tim si stojim, ale už jsem jich viděl tolik v prde.. a je to jenom v lidech. Vždyť i tady někdo psal, že mu kouří motor na 150 000 km proboha co s tim autem dělaly. To auto někde stojí v bazaru?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  15:37

    « Re: Navrat ztraceneho syna

    Co se stalo. Ty nebo nějakej Lojza? Doufám-že né předek. Zejtra objíždím vrakáče takže kdybys něco potřeboval tak se můžu zeptat. No prostě když budeš nějaký díly potřebovat tak hoď mail má i originály za lepší peníz. Jinak Celica má taky sedřený dveře. Naštěstí jen trochu, ale stějně musim do laku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  11:59

    « Re: Best news about Lexus IS200.

    Hope, tak nějak bych se na to díval i já, jen bych váhal mezi Alfou a IS. BMW je takové designově mrtvé auto. Dobré, elegantní, ale bez ducha. Alfa, o té netřeba mluvit, to je skvost, ale nemá skoro kufr. Lexus je nádherně agresivní, se skvělým interiérem, prostě bomba. Ale já bych asi do tohoto výčtu aut střední třídy kolem milionu přidal ještě šovinisticky Accord TypeR. Cenově s příplatkovou klimou asi tak na úrovni IS, sice přední náhon, ale sportovní sedadla, volant, podvozek rozhodně lepší, než u ostatních zmiňovaných a navíc o 48kW vyšší výkon. A nevypadá se spoilery o moc hůř, než lexus. Co ty na to? Jo, pošta už ti snad přišla, tak co říkáš na celicu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  11:38

    « Re: Best news about Lexus IS200.

    Tak to jsou dobré zprávy. Kdyľ uľ němci ohodnotí něco lépe neľ BMW, tak to asi nebude ąpatný. Mimochodem já na podobné testy moc nedám, ale je to dobrý argument kdyľ se hádám s nějakým proněmecky zaměřeným zatvrzelcem. Jinak podle mého osobního přesvědčení jsou vąechny tři kárky suprový, Alfa je nejhezčí, ale náhon na přední mě nebere, BMW má největąí prestiľ, ale Lexus má nejútulnějąí interiér, takľe kdybych chtěl jít do sedanu, tak to bude Lexus, přesně podle pravidla "vąede dobře, v autě nejlíp".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.08.99  10:49

    « Re: Best news about Lexus IS200.

    Ale O POUHÝ JEDEN JEDINÝ BODÍK PŘED IS 200!!!!!! Copak o to, sice o bodík, ale vyhrál BMW, říkáte si? Ale kdepak. IS 200 je vůbec první auto na světě, o němž autoři testu prohlásili, že má LEPŠÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI A PODVOZEK než 3ka!!!!! Dovedete si to představit? Němci ohodnotili něco lépe, než trojkovou řadu! Lexus nevyhrál pouze v disciplínách "jízdní komfort (o bod)" a "karoserie (díky ní to 3ka vyhrála)". Ke cti BMW je nutno říct, že to bylo ve všech disciplínách druhé místo o bod, ale i to se počítá. takže bouchněte šampaňské. jen byl ten lexus nejnenažranější - oproti alfě o celý litr! (při shodném výkonu) a o 0,7l oproti BMW. Alfa celkově poněkud zaostala. no, ještě uvidíme, jak se k podobným testům postaví ti "renomovanější" - Auto bild a AMS. Ale první úspěch je tu. Ani nevíte, jak mě to těší i přesto, že tím favoritem je toyota a ne Honda. A abyste neusnuli na vavřínech: Honda chystá obdobný model, na bázi upraveného podvozku roadsteru S2000 (bude se asi jmenovat tradičně Integra) se zadním náhonem. Tak uvidíme. případným zájemcům bych mohl poslat fotokopie, scanner mám out of order.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…