TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  19:37

    « Kde sraz?

    Uz to tady nekolikrat zaznelo a protoze se tady zadne navrhy neobjevuji, navrhuji jako minule TOYOTA Tsuscho v Pruhonicich. Velke parkoviste, dobra dostupnost, ...............
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  19:29

    « Re: SRAZ

    Kone v Celice se uz netrpelive vzpinaji
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  13:30

    « TOYOTA TWINCAM GT 1.6 RWD 1983-86

    Je tu jeste nekdo kdo zna nekoho s timto autem,dejte vedet! Diky Marek(mad)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:30

    « Re: To ELECTRO

    No, je na tech strankach dole!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:30

    « Re: To ELECTRO

    jasne na Webu, uz mi to doslo :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:29

    « Re: To ELECTRO

    Jsem z Prahy. Na mail bych Ti napsal, ale neznam ho. Dnes jsem tu poprve, tak nevim, jak bych ho zjistil ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:26

    « To ELECTRO

    Mrkni se ke mne na stranky [odkaz] ,jestli mas nejakej problem prijed ke mne.Odkud jsi?Jednou jsem tu karu videl u Pribrami.Napis mi na email - CAU
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:24

    « Re: Predem diky za rady

    To si snad delas srandu!!To auto mam uz vic nez 4 roky,vydrz on-line napisu hned...
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:22

    « Predem diky za rady

    Jako male podekovani za rady, ktere se tu eventuelne pro me najdou doporucuju vsem mrknout na tuhle stranku ... je tam snad vsechno krome vyrobnich vykresu :-))) [odkaz] (hlavne upozornuju na navody jak vyladit ruzne motory az na nekolikanasobky vykonu!)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:20

    « Re: to king

    Tak co bude s tím kladivem??? Stedoid se už určitě klepe, aby mi to s těma filckama natřel, viď steroide! Už to vidím, on mě ucouvá k smrti!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:17

    « 1.6 GTI TWINCAM (4A-GE) v Corole 86 3d, RWD, 112HP

    Zdar pratele,
    Nemate nekdo zkusenosti s vyse uvedenym? Tohle auto u nas skoro nejezdi a nahradni dily se na vrakovistich shani velmi spatne. Jakekoli rady, tipy, triky privitam. Jeste jestli prijdu na to, jak se sem davaji fotky, tak je sem pridam.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:15

    « Re: Re:To Fenix

    tak chudák steroid, má filcky, neboli muňky. Chudák. To musí hrozně svědit, tak se nedivte, že většinu jeho mozkové kapacity zaujímá starost o to, kde se dřív podrbat a proto nezbývá žádné místo pro inteligentní projev.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:15

    « Re: steroid

    Aspoň, že víš jak vypadá beruška, to je pokrok. To už máš IQ tak kolem 1-2, že???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:12

    « Re: To sazimam

    A mam filcku, abys vedel, cervenou s cernejma puntikama. A vsichni u nas v ustavu mi ji zavidi a rikaji ji Berusko
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:07

    « Re: steroid

    Nemohl, žádnou nemáš!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:02

    « To sazimam

    Naco potrebujes RADARY.CZ,kdyz se vleces jak deda
    po infartu!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  12:00

    « Re:To Fenix

    TY z Horni a Dolni Polomi s 3000GT sem pojedes asi
    tak 20 dni!!Mezi TOYOTAKAMA budes jako * v
    musli!!Ty s tebe budou mit radost!!To bych moh
    prijet i ja s filckou!!??
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  10:48

    « RADARY - S U P E R !!!!

    Dlouho jsem tady nebyl,ted sleduju spise projekt na WWW.RADARY.CZ,je to skvely!Kdyz jsem videl ten upadek co se poctu korespondentu tyka,tak jsem musel pomoci. Zdravim TOYOTAKY a Hulicovi preju maly fronty na plicnim odd. a doufam,ze nejezdi zhulenaj v aute.!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  10:45

    « Re: Yaris

    Jo maly a kratky auta nejsou na velky bourani! To je fyzika - potvora jedna! Cau.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  10:43

    « Re: SRAZ

    Tak kde kruci! -Navrh > v blizkosti dalnice,nedaleko Prahy (do 100Km) - udelali bychom 'spanilou' jizdu.Mimochodem vemte s sebou nekdo antiradar!Ja ho nemam,protoze musim byt na prijmu s mobilem a ono se to spolu porad hadalo...Dale bych navrhoval prujezd Prahou(je tam hodne lidi,bude sranda).Vyjadrete se !
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…