TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  11:07

    « Sraz

    For Mad:Tak sjem tu,kde ses ty?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  06:28

    « PRO VSECHNY 'CHATARE' z RADARU.CZ

    Nazdar chaters!Uz jste tady??Prihlaste se zde pod svym aliasem z chatu,jinak v tom budeme mit bordel,jakej tu delam ja,protoze ja jsem (mad)!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  06:23

    « SRAZ (UCAST)

    Jo k tem chalanum z moravy - znam je jen z CHATu na radarech pod prezdivkama,ale budou to jezdci na CRXkach-myslim solidnich strojich,ktery by stalo za to si prohlednout!! (mad)
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  06:19

    « To MARTIN/TOYOTA (radary)

    Sakra to je ale skoda,nevedet,kde ty flojdi chytaj!,nemyslis ?.Vim,ze v diskusi{chat} na radary.cz kazdej na EuroTel nadava,ze to nechodi,nebo s 5hod. zpozdenim...Oni to pry blokujou,protoze ta jejich zastarala sit to pry 'neunese' !!!.No ja mit ET,tak s tim seknu jak to jen pujde(smlouvy) a jdu do PG.Sam mam PG od zacatku jejich pusobeni,kdyz byla pokryta jen PRAHA, a muzu rict ze mne nijak vyrazne nena*rali.
    Akorat kdyz tvrdili,ze maji infolinku zdarma!To jsem jim ja blbec pitomej vzdy volal,kde maji jakej problem na i-netu,nebo na bunkach -prokecal jsem vzdy alespon 5min. a pak jsem s hruzou zjistil,ze mi to uzira minuty 'zdarma'.Ted uz jim nevolam - se*u na ne !.Protoze mi nevratili ani halir.Nebudu ti ale vnucovat PG,oni mi nic zadarmo taky nedaji!!Cau
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  06:07

    « Toyota servis - Pruhonice...

    To ELECTRO - Tak jak jsi dopadl v servisu.Urcite vsechny pritomne zajimaji ceny a kvalita sluzeb !
    Jak dlouha je objednaci doba,ted jeste v dobe dovolenych? Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  06:04

    « To ELECTRO

    Omluva za zpozdeni,nebyl jsem u PC a psani SMS-Emailu za volantem neni to pravy orechovy.Samozrejme,ze tam v nedeli budu !
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  06:01

    « Re: Ad: SRAZ

    Byl bych spise pro Pruhonice,vzhledem k tomu,ze mozna prijedou taky kluci z moravy - aby nemuseli tak brzo vstavat.Pak bychom se mohli presunout.Co vy na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  01:23

    « Re: Ad: SRAZ

    Mam jeste jeden navrh, jestli chcete blbnout tak serem na Tsuscho a dame sraz v Horovicich (Hořovicích) na letisti. Mozna by to bylo nejlepsi. Dalnice smer Plzen, kousek za Berounem, asi 50 km z Prahy. HOP vi kde to je, jezdi se tam slalomy!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  01:18

    « Re: RADARY !!!!!

    Uz jsem tam byl a prihlasil se, ale jak znamo Eurotel je na stiru s dorucovanim SMS z netu takze jsem na mobil nedostal ani jednu zpravu. Do e-mailu to chodi, ale jak se prihlasim s mobilem tak je to pase.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  14:29

    « Re: Ad: SRAZ

    Laďte koníky prdi! 3000GT se blíží!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  12:52

    « Re: Ad: SRAZ

    Budu tam.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  11:49

    « Re: Ad: SRAZ

    Navrhuju 29.8. v 11:00 na parkovisti pred TOYOTA Tschucho v Pruhonicich. Je tam dobrej pristup a spousta placu, atd. Koneckoncu Martin uz to navrhoval. Vzhledem k tomu, ze nas nebude ani deset, tak se blbnuti na okruhu v Sosnove asi konat nebude, takze snad priste.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  11:02

    « Ad: SRAZ

    Takze v nedeli 29. v kolik?
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  11:00

    « Ad: Toyota modifikace

    Skvele navody jsou na [odkaz] chce to tam jenom trochu zabrouzdat. Nebo
    [odkaz] Jinak dneska jedu do Toyoty do Pruhonic na kontrolu motoru, tak doufam, ze me moc nevoskubou :-(. Predbezny odhad 2.5 - 4.5 kKc
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  07:31

    « RADARY !!!!!

    Tak jak je to s toyotakama a jejich ucasti na WWW.RADARY.CZ ? Je to fakt uzitecnej server,myslim,ze zachranil hodne lidem penize,cas a nervy!!Doufam,ze Vam to na Radarech bude chodit a ze nejakej zas*anej komous nebude mit namitky proti!(Viz drive Paegas INTERNET Call).Jsem presvedcen,ze se jedna o dobrou sluzbu,ne-li pomoc motoristum-(info o doprave a zacpach).Doporucuji!(alias--mad)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  06:45

    « Re: TOYOTA TWINCAM GT 1.6 RWD 1983-86

    Upravy na motoru namam,vetsinou kdyz jsem neco zkousel - bylo to horsi!Navodu na upravy je ale spousta (viz links na www.mujweb.cz/www/toyota_gt)
    ale myslim,ze bez vetsi investice jsou to upravy spise esteticke....?Nebo se mylim??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.99  06:41

    « Re: SRAZ

    Jasne,ze prijedu!!Lehce si umeju karu a vyrazim,doufam ze nebude hnusny pocasi...
    S Electrem budu jeste mluvit,myslim ze taky prijede - uvidime!Dneska koukam jeste chrapete!!Koukejte vstavat ja uz jsem v praci!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  20:08

    « Finsko

    Po dneąku 4. Sainz a 6. Auriol.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  19:47

    « Re: TOYOTA TWINCAM GT 1.6 RWD 1983-86

    Ja mam sice jiny auto (MR2}, ale se stejnym motorem, tedy 4A-GE. Mate nekdo nejaky upravy?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.99  19:43

    « Re: SRAZ

    Takze Risa, Fenix, Martin, ja - nekdo dalsi ma snad cas a chut 29.8. spalit trochu benzinu {mozna i gum}??? Co ty Sazimame? Pripadne Electro? (zdravim nove prichozi). Misto a cas upresnime zacatkem pristiho tydne. Zkusim ulovit jeste par ovecek zejtra v Horovicich.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…