TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  08:49

    « Re: POTREBUJU GUMY !!!

    zavolej na tel. 02/58 16 210 p. Remšík nevim jestli má i zimáky, ale gumy má většinou velice schopný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  08:47

    « Re: sraz

    O.K přijedeme tam všichni
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  08:47

    « Re: POTREBUJU GUMY !!!

    Jedu tam teprve dnes, meli moc prace, tak jsme to posunuli - na oplatku mi za to umejou auto ;-). Dam vedet az prijedu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  06:31

    « POTREBUJU GUMY !!!

    Jo,gumy na zimu,za dobrou cenu (nemusej byt H - 210Km/h),treba protektory,jen 2Ks na zadek.
    Hlavne poradny drapaky,ten lehkej zadek a RWD na snehu a kopce neni nic moc! Vi nekdo kde se prodavaj???.(nepiste mi>PNEUSERVIS,draci)...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  06:26

    « Re: Tsusho, kvalita sluzeb

    To ELECTRO:Tak co nam povis dnes ? Splnili co slibili,nebo je to jako vsude okolo (na ho...).
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  06:24

    « TO KARLOS1 a ostatno CHATare

    Promin,ze jsem neodpovidal,mel jsem 2dny dovolenou a opravoval jsem nasi TOYOTU HIACE,kterou nam jeden C*RAK ukradl a za 2mesice se nasla v deliriu!No ale dneska se tu objevim,mimo jine, jeste asi ve 12 hod!Cau.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  06:20

    « Re: sraz

    To Martin/TOYOTA : Tenhle navrh je i pro mne nejprijatelnejsi,predevsim v tom,ze se bude kourit z cizich pneumatik,ja ty svoje exoticky 205R13 mam totiz strasne rad !.Cas 11.00 (Tsusho) je OK.Budu tam!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  23:16

    « Re: sraz

    Takze panove! Sraz v nedeli v 11:00 v Pruhonicich. Zde se zdrzime asi 30-45 min., pockame na ospalky a trochu pokecame. Pak se presuneme do Velkych Popvic na stadion kde docela slusne vari za dobrou cenu. Po obede bych misto trmaceni do Sosnovy jel na Dzban, nebo do Diplomatu trochu zajezdit na motokarkach. S HOPem jsme totez uz podnikli a myslim ze to bylo docela fajn. Myslim ze v ramci Prahy nic lepsiho nevymylime. Uz bychto vic nekombinoval jinak se nedohodnem vubec. Pristi sraz dame rovnou nekde na nejakym okruhu, vsek nikde neni dano ze nemuzeme udelat repete o mesic pozdeji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  12:50

    « Re: sraz

    Ja v sobotu nemuzu, jsem na rally Agropa. Tu jedenactou hodinu jsem navrhl jen tak, prijde mi to akorat, nez se sejdeme, trochu pokecame, nekam se kousek projedem, dame obed atd. Jestli vam to nevyhovuje tak to muzem soupnout, ja s tim nemam problem. K tomu okruhu - je to presne o tom, kolik nas skutecne prijede a kolik z nas by se chtelo svizt i za cenu toho ze pojedou 80 km (?) do Sosnovy, tam za hodinu blbnuti vyplaznou dejmetomu tri kila (spaleny gumy a benzin nepocitam) pak zas pojedou zpatky. Ja bych do toho sel urcite, ale nevim jak ostatni. Zkuste se k tomu taky vyjadrit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  10:47

    « sraz

    Já jsem klidně pro ty Průhonice i když bych asi raději v sobotu nebo dřív, ale přispůsobim se. Zase na druhou stranu Celicu budu mít až příští týden takže budu muset přijet corollou. Mě to sice nevadí,ale bude bez značek protože jí nestihnu přihlásit. Zas na druhou stranu když bude sraz v 11.00 tak je celej den v .. S tou dráhou by to chtělo Hope závazně abych já tam nedělal ze sebe blba. Jestli třeba přijedou nějaký kluci z Moravy tak tomu moc nevěřim, že se budou chtít plahočit k nám nahoru. No napište sem Vaše návrhy prosím. Ty Průhonice bych nechal.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  10:17

    « bdx

    Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  00:00

    « Re: RE: Horovice

    HOP: To je letiste, a kdyz das pozor na pristavajici letadlo tak se nic neplati :-) Ne, HOPe je to tam gratis, ja tam jezdim ucit manzelku (Kaculu) ridit a jeste nas tam nikdo nikdy nijak nepersekuoval, kor v nedeli. To je zcela OK!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  19:17

    « Re: Auriol

    Vcelku jednoduché: za 9 místo 0 bodů, za 1.místo v poslední RZ - 3 body. Když neměl šanci na body za celou rally, tak připravili auto na tu poslední RZ - tu může absolvovat každý, i když v průběhu soutěže odstoupil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  17:52

    « Re: Sraz to: Risa

    Riso, jestli tam mas znamy a s tema cenama je to takhle, zkus to gkyztak nejak zjistit a pripadne zajistit. Mimochodem ty internetovy stranky jim nejak nefungujou, neni tam to meny vlevo (File not found). To by bylo supr. Na tu smykovou plochu bych se asi vyprd. Je stejne dost mala, muzes se tam smejkat jen rovne. A navic je dost vydrena, je to trochu vo gumy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  17:45

    « Re: Sraz

    No tak si muzem dat sraz v Pruhonicich chvili pobejt a pokecat a pak odcvalat do Sosnovy a tam si zablbnout.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  15:22

    « Re: Sraz

    Nevim, jak to budu zvladat, jestli to bude mimo Prahu. Resim nejake problemy a mam tuseni, ze si nebudu moct dovolit odjet z Prahy na cely den. Z toho plyne, ze jsem pro Pruhonice.


    Asi bysme meli nejak hlasovat

  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  15:07

    « Auriol

    Chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví proč odstoupil Auriol ze závodu. Četl jsem, že odstoupil z důvodu taktiky stáje. Co je to za taktiku??? Jako, že maj v konstruktérech nahrabáno před druhym tak zvolněj jo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  14:53

    « Sraz

    Cau jestli se Hope rozhodnete pro Sosnovou tak to já ani do Pragy nepojedu. To bych přijel rovnou sem. Kámoš tam dělá a říkal něco, že chtějí 200,-Kč na auto, ale musí se to objednat kvůli vytížení dráhy. Jinak je to na Webu [odkaz] a tam píšou, že chtějí 50,-Kč na 1/4 hodiny a 500,-Kč je na smykovou plochu. To by mohla být prd.. no jak chcete, ale já myslim, že by nás mohlo 10 být. Hop, Martin, Fenix, Saiziman /Nebo tak nějak :)/,Elekto pak ty kluci z moravy a já přijedu z dvěma kámošema každej ve svý toyotě. Na někoho jsem zapoměl?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  11:45

    « Tsusho, kvalita sluzeb

    Z prvniho dojmu hodnotim dobre. Clovicek se mnou projel auto, okomentoval kazdy klapnutni, cvaknuti, vysvetlil, uklidnil, v podstate se mnou stravil pul hodiny a mam pocit, ze to neuctoval. Ve stredu odpoledne si to budu vyzvedavat, tak to teprve bude prostor pro hodnoceni, co byli nebo nebyli schopny udelat. Prvni dojem velmi pozitivni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.99  11:25

    « RE: Horovice

    No, s tema Horovicema bude asi stejnej problem jako se Sosnovou, zadarmo nas tam asi nepustej. A aby kazdej dal petikilo nebo kolik, to se nam zase nebude chtit. Navic bysme museli sehnat nejaky kuzely :-) protoze rovne me to nebavi. Kdyby nas bylo aspon deset, tak bych zkusil spis tu Sosnovou. Ale to bych tam musel dneska nebo nejpozdejc zejtra zavolat.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…