TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  23:50

    « toyoty

    čovečové tak sem asi přišel na ty vaše japonský ... svez sem se v avensisu a myslel sem že kecá když řek že to je 2,0d - a jen dodal to je moje 3-tí Tojota , tak vo tom sou asi tojoty?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  23:02

    « Ojetina

    Chci si koupit ojete auto do 60.000,- kc, s motorem 1.6 - 1.8 Diesel. Existuje nejaky japonec s takovymi parametry ? Podle ceny asi rocnik 1987 +- 3 roky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  13:02

    « To Stereoidiot

    S tebou se tu nema kdo o cem bavit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  12:57

    « Re: King

    S tema japonskejma srackama bezte na vrakoviste,treba vam za to neco daj!Jezdite rychle,ale jen kratce,nez se vam to rozsype!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  11:29

    « Re: Off topic pro Hopa

    Je to docela mozne. Mmmmmm, konec velkych sportaku. Calibra, 3000GT, kdo dale? Ale jiste to neni, kazdopadne to vypada az moc dobre.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  11:25

    « Re: Off topic pro Hopa

    Jo, vypada to ze Eclipse nahradi i 3000GT :-))) Nevypada spatne, ale je to spic facelift 3000GT.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  11:18

    « Off topic pro Hopa

    Hope, co říkáš na Eclipse? To bude těžký ořech pro Celicu. Jo, nova celica je oficialne potvrzena.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  11:07

    « Re: sraz,varkoviste

    Jo, taky uz jsem s nim mel co do cineni a tem chlapek je fakt v pohode.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  08:55

    « Re: sraz,varkoviste

    V tom máš pravdu. Musim říct, že ten maník tam je sice obchodník :)), ale je férovej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  08:43

    « Re: sraz,varkoviste

    Ja pryjedu;...v tom Autolandu totiz vedi,ze to potrebujes,tak te voskubou!Musis nejdriv zjistit,kolik stoji novej dil a pak ho tam jit koupit s vedomim,ze starej dil toho moc nevydrzi,samozrejme jak kterej.Ja jsem tam jednou koupil kloub na rizeni za 1000,- (new stoji asi 3000,-) dal jsem ho na karu a za 14 dni byl v tahu,tak jsem tam jel pro novej a ten frajer mi ho dal zadarmo z novejsho stroje,coz si myslim neni az tak spatnej pristup.(jedna se o sekci TOYOTA),nevim jak je to u tech druhejch.CAU
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  08:32

    « sraz

    Takže pro "fšechny" kdo chtějí přijet. Sraz je v neděly v 11.00hod. Toyota Tsusho Praha.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  08:28

    « Re: TOYOTA COROLLA / MR2

    Je fakt, že ve Slušticích toho maj mraky, ale taky kolikrát nevědí co si za ty díly říct. Já tam většinou jedu jako poslední zastavka když něco potřebuju. No je fakt, že většinou maj co člověk potřebuje.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  07:27

    « Co se zase deje ?

    Co je s Vami?,kde jste!Ja si tady asi budu povidat sam se sebou???Doufam,ze prijedete na sraz. A co CRXkari - PilotCRX,RedCRX prijedete?
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  13:51

    « TOYOTA COROLLA / MR2

    Vcera jsem byl v autolandu Slustice a myslim,ze je tam hodne aut,z kterych si urcite vyberete!Koupil jsem tam masky na Corollu GT RWD,kterou neni schopen privezt zadnej dovozce v PRAZE!!Samozrejme krome TOYOTA Tsusho,kde ale cena prevysuje mou potrebu,nebo si sned nekdo mysli,ze je schopen ji dovezt ??Stala mne 300,trochu jeta,ale to se doladi!Je tam taky par MR2 rozsapanych,tak nevaheje a jdete do toho!(Proc jim vlastne delam reklamu,kdyz mi nic zadarmo nedaj...)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  12:46

    « Re: TO KARLOS1 a ostatno CHATare

    Kdyztak jsem na emajlu sazimam@seznam.cz,urcite to je pruznejsi pokec nez na mobilech pres chat na radarech.CAU a vyjadrete se k tomu srazu !!Vite kde to je?Napis na muj majl ja ti to kdyztak vysvetlim,tesime se!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  12:27

    « Re: TO KARLOS1 a ostatno CHATare

    No tak uz jsem tady,ale dlouho to nevydrzim,musim vykazovat jinou cinnost,jsi tu ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  10:15

    « Re: toyota + VW

    Moľná je to tím, ľe je Toyota jedna z mála značek ochotných svoje patenty prodávat za rozumný peníze a taky asi tím, ľe zas na oplátku koupěj tu naftu, coľ mi přijde celkem rozumný, protoľe VW má v naftě celkem sluąnou pověst.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  10:07

    « Re: sraz

    OK, motokary jsou dobrej napad.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  09:26

    « toyota + VW

    Tak dneska píšou, že toyota prodá 200 patentů na benzínový motory VW a VW naopak pomůže toyotě v naftě. To je zajímavý, že si vybral v motorech zrovna toyotu, že by se nenašel lepší ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  09:14

    « Sraz

    Na sraz v 11 prijedu, i kdyz potom uz s vama bohuzel nebudu moct pokracovat - doma cekame kazdym dnem udalost ...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…