TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  11:42

    « Re: off-topic to: hop

    No my sme tam byli tři, tak jsme jezdili Mazdou, ta červená MR2 KLL xx-xx je skutečně moje, ta ale stála celou dobu u rybníka. Pak jsem tam zahlíd daląí červenou MR2, ale nestačil jsem si vąimnout odkud byla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  11:38

    « Re: off-topic to: hop

    Čím jsi tam byl ty? Na přejezdu jsem někde viděl Toyotu MR2 a měla SPZ KLL xx-xx, kde xx jsou nevím, nepamatuju si.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  11:33

    « Re: off-topic to: hop

    Aha, tak to sorry, týhle jsem si nevąim, viděl jsem několikrát tu ąedivou, tak jsem si říkal, jestli to nejseą ty ... No nic, to není důleľitý...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  11:28

    « Re: off-topic to: hop

    Schválně, viděl jsi jí někde v okolí Pačejova (Byla v prostoru startu a cíle, na RZ 2, 4, 8 a 10 a zase v cíli).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  11:25

    « Re: off-topic to: hop

    Ne není! Já mám 2.0i, kufrová a je perleťově modrá. Jestli jí chceš vidět, tak mrkni na Moje homepage a tam jsou její fotky v sekci "Moje automobily".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  11:15

    « off-topic to: dalin

    Daline, ta tvoje sirka, je to ta ąedivá 2.3D se spravovanym levym zadním blatníkem?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  11:13

    « Re: kvalita yarise to: risa

    No ten Yaris byl asi rovnou ze showroomu, takľe je moľný, ľe to jeątě nebylo "zaběhaný". Taky záleľí na tý trubce co seděla za volantem, kdyľ málo seąlápneą spojku, tak se ozývaj zuby u skoro kaľdýho auta. Zkusme se zeptat Martina, o Yarise má. Jinak je pravda, ľe převodovky nejsou zrovna nejsilnějąí stránkou Toyoty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  10:26

    « Re: kvalita yarise to: risa

    Ne to bylo auto úplně sériový a zřejmě z reklamních důvodů jelo jako předjezdec, ale můžu ti zaručit, že dolů zas tak rychle neřadil. Úplně přesně jak říkáš, když pojedu "kudlu", tak stíhat nebudou, ale jak rychle řadil ten Yaris, tak stejně rychle podřadím i já se svým starým Fordem a nic se neozve (mimo dvojky, tam mám synchron už trochu víc opotřebovanej).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  09:42

    « Re: kvalita yarise

    Chlapi, nezpomente na stary dobry meziplyn, pri razeni dolu. Kecy, ze to nova auta nepotrebujou neni pravda, pri ostre jizde je to jedina cesta hladkeho razeni. Dokonce i Ferrari ve sve poloautomaticke sekvencni prevodovce pri podrazovani dava pomoci pocitace meziplyn. A ten pozitek... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  08:47

    « Re: kvalita yarise

    Kotwa nebo jak se píšeš. Údajně je málo ;o. Údajně jsou všechny ostatní auta lepší než toyoty. Hoši to jsou mi někdy argumenty. To Dalin: na těch závodech jsem nebyl a nerozumim "úpravám" pro závody, ale jestli jel se seriovou převodovkou tak se nedivim. Netvrdim, že toyota nemá co zlepšovat a zrovna co se týče převodovky jsi se trefil přesně do černýho, ale jsou o hodně horší převodovky i u aut kterejch si velice vážim jako je Subaru a VW. Jinak ti můžu, ale říct, že když pojedu s normální převodovkou "kudlu" s jakým koliv autem tak ti garantuju, že ty synchrony nebudou stíhat nikde. Věř mi mám to ověřený :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  08:33

    « Re: Ojetina

    Existuje takový auto to určitě, ale doufám-že máš připravenejch tak 20-40 tis. na to abys ho dal do pucu a nebo musíš mít štěstí a nekoupit auto od vola. Stará Carina by se dala sehnat za ten preis, ale motor by byl asi 2.0 D. Přeju hodně šťasnou ruku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  08:26

    « Re: kvalita yarise

    Kdo byl na Rally Agropa Pačejov, tak žasnul nad kvalitou převodovky u nového Yarise. Při každém průjezdu a řazení na nižší rychlostní stupeň se ozvaly zuby, jako kdyby to ani nemělo synchronizaci. To i u 12 let starýho mýho auta tam můžu lupnout nižší rychlost a zuby se neozvou.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  06:37

    « TO CRXers

    Kam jste zmizeli,chlapy.Nejste ani na auto.cz,ani na chatu v radarech.cz,ani na sraz neprijedete.Tak se sakra OZVĚTE!!!(mad)
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  06:34

    « TO ELECTRO:

    Clovece zijes? Jestli jo tak mam to L svetlo,trochu zrasovany,ale sklo je bezvadny a parabola taky!Ta brusna pasta se jmenuje COMMANDANT 2,dovazi to firma Sikkens(autolaky).Jestli budes kupovat zadni tlumice (myslim za se to vyplati) tak v Autostanglu je maji -Monroe sensatrac cca 750,-/ks.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  06:28

    « Nedelni SRAZ

    Seslo se nas vic nez kdo mohl ocekavat,pri tom psim pocasi.Problem je s mojim fotakem,kde se prerval film,takze nevim,co z toho bude...Uvidim ve stredu.Je to tady nejaky novy,tak doufam,ze odfiltrujou ty fetaky a zhulence...
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  00:00

    « kvalita yarise

    no, jen tak mimochodem... prej de yaris s tradicni kvalitou toyoty do *. Udajne to neni nic moc zpracovany - kam se vytratila ta znama spolehlivost a kvalita Toyot ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  00:00

    « Re: Zimaky

    Dobry je skoro vse od Michelinu, ale drahy... a potom z levnych je pomerne slusna SAVA (ale jen na zimni !!!)
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.99  23:26

    « Sraz

    Doufam ze tu co nejdriv objevim fotky! :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.99  23:25

    « Zimaky

    Zima uz zacina klepat na vrata a ja premyslim do ceho prevliknu Yarise. Poradte nejaky dobry zimak s progresivnim desenem. Hodne budu jezdit po meste, dalnici takze neco pro rozbredli snih a do vody, ale take me cekaji hory, takze by meli byt i do opravdoveho snehu a na led. Existuje neco takoveho?
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.99  23:21

    « CELICA?

    Tak jsem dneska diskutoval doma o dnesnim srazu a prisli jsme na mensi problem. Vi nekdo zvas co to znamena v prekladu jmeno CELICA?
    Ja jsem si doposud myslel ze je to z italstiny hvezda, ale omyl!!!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…