TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    22.12.04  08:57

    « Prius

    TOYOTA Prius - Jaký je Váš názor? Koupili by jste si takové auto?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.04  13:54

    « Bez nadpisu

    tiez existuje aj Slovensky klub [odkaz] a tiez je tam aj forum
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.11.04  16:04

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    to je docel dobrej názor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.04  11:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    Neboj!! Jsem zastánce srazů někde mimo Prahu. Na jaře bych chtěl udělat Česko - Sloveský sraz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.04  18:58

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    Škoda ,že ty srazy jsou v Praze .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.04  10:47

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    Myslím že to zatím stačí. I kluci na srazech říkají že je to zatím plně dostačující, možná že až se to začne trochu víc rozjíždět tak se vše změní.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.11.04  18:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    A jak to bude fungovat,zatím to je pouze diskuzní fórum???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.04  08:19

    « Re: Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    Jo taky doufám že se to povede!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.04  18:36

    « Re: Re: Re: Re: Co vy na to?

    no doufejme že lepši.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.04  09:51

    « Re: Re: Re: Co vy na to?

    Řekl bych to asi takle: Funguje to jinak! ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.11.04  19:08

    « Re: Re: Co vy na to?

    Toje něco novýho než je na www.toyotaclub.wz.cz nebo je to to samý????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.11.04  14:49

    « Re: Co vy na to?

    A víte o tom že už existuje TOYOTAKLUB? [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.03.04  20:44

    « Re: To ccc

    Jestli chceš říct, že Yaris nejede a Fabka SDIčko ano, tak to naprosto netuším o jaký pocit při jízdě ti jde... Yaris má v živém srovnání např. lepší akceleraci než octávka TDi66 (13s papírově) a ta jede líp než SDIčková fabka (17,9s papírově). Nehledě na to, že je ve Fabce míň místa... Jseš teď holt zvyklý na mamutí točivý moment nafťáku, který je cítit, ale rozhodně auto nezrychluje (taky máš papírově jen za 11,4s stovku ;o), což jsou 2 sekundy od Yarise, takže třeba na 50-60 km/h má zrychlení stejné - pokud to bude na rovině a třeba jen s řidičem, protože jinak se tam projeví velký Mt dieslu).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.04  19:12

    « To ccc

    A co takhle corolu??????
    Corola 5dv. by taky ušla, jenže ta stará se mi moc nelíbí a ta nová už je cenově úplně někde jinde. Už ale začínám uvažovat i o té starší. Dokonce už začínám zvažovat i Fabii SDI. Ta snad zas tak líná není a dá se pořídit kolem 200tis. vč ABS a serva. Je to ale hrozná multikára (pokud jde o zvuk motoru).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.03.04  12:48

    « Re: Yaris

    A co takhle corolu??????
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.03.04  22:52

    « Yaris

    Tak jsem byl dnes u Duby a půjčil jsem si předváděcího Yarise 1,0 VVT-i. Moje pocity byly zdrcující. Chápu že to nemůžu srovnávat s Avensisem D4-D, ale fakt jsem od toho čekal víc. Zdálo se mi to neuvěřitelně líné. Skoro si nedovedu představit, že by mohlo být ještě něco línějšího. :roll: Už jsem byl skoro rozhodnutý, že ho na místě objednám (funglovku), ale teď se raději poohlédnu ještě po jiných možnostech. Potřebuju jen malé auto pro manželku k narozeninám, s ABS, servem a alespoň trochu živým motorem. U Yarise jsem téměř nepřetržitě stál na podlaze a i když jsem to točil, tak to nejelo. S autem se bude jezdit jen minimálně a čím menší auto, tím se jí bude lépe manévrovat. Nepatří totiž zrovna mezi dobré řidiče. Myslím že dostala řidičák za minisukni >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.03.04  15:57

    « Yaris ???

    Ahoj lidi, rád bych se zeptal na vaše zkušenosti s Yarisem. Předpokládám že jsou dobré, ale i tak se raději ptám. Asi koupím manželce druhé auto, ale jelikož není zrovna moc dobrý řidič a bude jezdit minimálně, tak jí asi nebudu zbytečně kupovat nic nového a drahého a spíš koupím něco staršího, ale hlavně spolehlivého. Vychází mi z toho stále nejlépe Yaris.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.02.04  19:09

    « sraz

    Tak kdo byl na srazu Toyot??????
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.02.04  08:00

    « tuning forum

    Rad bych upozornil na vznik noveho TUNING FORA, kde najdete tuning cluby, srazy, bazar, autobazary, vrakoviste, odkazy na tuning firmy a mnoho dalsiho. Pokud chcete mit u nas diskusi sveho tuning webu, neni problem :-) [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.04  15:01

    « Re: LC J120 was TOYOTA - 2. nejprodávanější značka na světě

    To skdd: To je fakt smutné. Těžko říct zda-li se jedná o zmetek, nebo běžnou věc, ale řekl bych že máš fakt jen nesmírnou smůlu. Když přišla na trh nová BMW X5ka, tak jsem se s ní svezl a přístrojovka vrzala až z toho šla hrůza. Prý to udělalali novináři tím, že s ní jezdili po poli a tohle auto je stavěné na silnici. Auto mělo najeto necelých 10tis. km. Tím nechci ospravedlňovat Toyotu. Sám jsem jezdil Land Cruserem HDJ80 a auto bylo skvělé jak po motorické stránce, tak po stránce zpracování materiálů. Jen se mi moc nelíbila tehdejší šedá barva interiéru.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…