TOYOTA - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  11:39

    « Re: Re:martin

    Jo jasne :-) emigroval jsem k TOYOTAe ale realita je ta ze prodejce nejsem. A v zime jezdim rad a jezdi se me dobre.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  09:44

    « Re: Re:martin

    Tak teď jsi mě zmátl jako lesní "fčelu :-)"
    Já jsem četl v nějaké rubrice pod tvym jménem cituji"Peto! Jsem byvali profesionalni prodejce BMW a emigroval jsem k TOYOTA." Takže promiň jestli jsem to nějak špatně pochopila :-), ale asi mám dlouhý vedení nebo spíš krátký.
    Jinak jsem se tě chtěl zeptat jak se ti jezdí v zimě. Nic moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.98  21:57

    « Re: Re:

    Jak jsi prisel na to ze je prodavam? protoze ja je neprodavam i kdyz jsem absolovoval staz u TOYOTAy tak bohuzel. Take bych rad intervenoval, ale muzu jedine tak na lamparne, oni by me asi jinde neposlouchali. Jinak s tim nahonem vsech kol je to slozite. TOYOTA uz asi pred 2 lety prohlasili ze Evropa neni ten nejlepsi trh pro auta typu Supra, GT-Four. Uvidime co se bude dit v Americe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.98  08:55

    « Re:

    Čau hope já mám pocit, že ty žlutý fotky to je právě supra a ta jedna nebo dvě fotky to je bohužel celica a jen tak mimochodem s tim zadkem alá prelude máš pravdu /bohužel protože toyota dělá nejhezčí sportovní auta/.
    Martine ty je prodáváš a určitě umíš perfekt anglicky tak jim napiš a rozmluv jim to. :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  14:28

    « Bez nadpisu

    Byl jsem par dni OUT, takze az ted. Novou Celicu jsem si prohlizel a nektere veci se mi libi a nektere ne. Potiz je v tom, ze na te strance na celi-news jsem prilis nepochopil, co je posledni verze. Me osobne se nejvic libi ty zlute fotky. Libi se mi totiz ty vyrazne prolisy na dverich a jejich napojeni na zad. Mimochodem ten navrh zade "ala Prelude" je dost slusnej uuulet. Avsak design neni to nejdulezitejsi co mne na teto strance zaujalo. Dost jsem se totiz podesil, ze mozna Toyota nebude vyrabet 4WD Turbo. To by me totiz dost mrzelo. A taky se proslicha ze s budoucnosti Supry to taky neni ruzovy. Tak teda nevim nevim. Pocet a rozmanitost sportovnich modelu me na Toyote bavil nejvic. Jesteze MR2 nahrazuje MR-S... Jinak s tim klubem - asi by to chtelo se sejit a domluvit se. Ja nevim, odkad kdo jste, ale asi bude nejlepsi, kdyz si vymenime tel.cisla a dohodnem se. Nebo mate jinej navrh? Jinak moje adresa je hop@rallysport.cz.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  16:01

    « Martin/pavka

    Pavko díky za radu buď si jistej, že se jí pokusim vyzkoušet. Už teď se těšim jak malej Jarda :-).
    Jinak jsem se díval na tu novou Celicu mnoo hmm já nevim Vám se líbý mě upřímě moc ne ta supra je slušná, ale řekl bych, že tojotě docházej nápady a nebo jsou těžce nadčasový. To je možný protože celica r.v. cca 90-94 to bylo nejhezčí auto na světě /bez přehánění/ a když jsem viděl poporvé celicu 94-98 tak se mě taky moc nezdála, ale tahle nová je fakt taková jednoduchá na pohled. Já jí neodmítám, ale asi si na ní budu muset zvykat.
    Jinak s tim "clubem" toyota je to dobrej nápad a já bych ho možná ani nijak netřídil. Já jsem třeba na sporťáky, ale rád se podivám na jakou koliv toyotu a klidně si o ní pokecám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  15:08

    « Re: Corolla

    Ne, to neni kus pro pujcovny.
    Tehle SRACU mame ve firme 7 (sedm).
    Z toho, ze tam nemuzu najit cyklovac, jsem byl tak hotovej, ze jsem si myslel, ze je to moje chyba a jel jsem za dealerem (jinym, nez kterej mi to prodal). No a on my to potvrdil. Takze je to vec Toyoty. Ale jinak je to pohoda - podvozek je proste skvelej a ten motor vzhledem k objemu taky
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  10:03

    « New Celica!!!

    Vydeli jte jiz novou Celicu, ktera vyjede na jare 1999. Ne? Tak se podivejte sem [odkaz] Vite o tom, ze primo TTE bude vyrabet malou serii mutace Corolla WRC pro bezneho uzivatele. A nato, co to auto dovede, tak to neni drahy. Vse najdete na uvadene adrese a pak bych si predstavoval nejakou diskusi ci Vase nazory. A to i na tema meho prvniho prispevku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  09:56

    « Re: Co vy na to?

    Nazdar riso, ptáš se na to kde se můžeš povozit v Supře. Odpovídám v Toyotě Tsusho Praha v Průhoncích za tím novým hypermarketem. Tam když přijdeš, a požádáš o svezení tak to pro ně není problém a musím říct je to bomba, protože už jsem se s tím strojem povozil. Je to prostě peklo!! To zrychlení poté co zaberou turba Ti normálně odkrví mozek, to přetížení je prostě fantazie. Ten kus co tam mají není sice nijak výrazně upravován a je v automatu, takže než si to přebere kickdown tak to trochu trvá, ale potom je to jak když tě vystřelí z praku a ještě Tě k tomu někdo pořádně nakopne. A ten zvuk motoru, no prostě paráda!! Co se týká chipů, zkus se kouknout do diskuzního tématu chiptuning, psal jsem tam jeden článek a někdo další také. Zdravím
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.98  23:08

    « Re: Corolla

    To ci popisujes neni Corolla v zakladu, ale Corolla pod zakladem. Tyto KUS byl urcen do pujcoven a ne k beznemu spotrebiteli. To ze jsi dostal sanci si ji koupit svetsi o tom ze bud to byl ojety kus z pujcovny, nebo pekny svindl od prodejce. Jeste je tu jedna eventualita - generalni importer s snazil byt cenove konkurence schopny a tak z toho auta vyndal co se dalo. Coz by se urcite nelibilo v hlavni stanu TOYOTA. Lituji tve spatne zkusenosti, ale ver ze tohle se nedeje jenom u TOYOTA ale i treba VW. Muj kamarad si koupil pred 1 1/2 rokem noveho Golfa Rabbit. Mel ho naspecifikovanej s obema airbag, ABS, elektonama, klima, atd. Dostal ho akorat s airbagem pro ridice. Ted se mu vysypala prevodovka a v servisu mu rekli 25000,- Kc Garance pryc. A vysvetleni prodali vam ojety predvadeci vuz misto noveho!
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.10.98  16:59

    « Corolla

    Jo, Toyota je hezka, jezdi hezky, ale mam novou zakladni Corollu 1.4 Standard a je tam nekolik "ojebu":
    - jedna motor neni 1.4, ale ma obsah 1332 ccm
    - auto NEMA cyklovac steracu - stira budto rychle a nebo hodne rychle
    - vnitrni zpetne zrcatko nema polohu pro nocni jizdu, takze v noci neustale oslnuje.
    Takze to povazuji za tri zcela nepochopitelne svindly od Toyoty a v dusledku toho bych si Corollu nikdy nekoupil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.98  15:05

    « Re: Supra

    Jednou tu "TOYOTA GARAGE" taky budu mít :-))).
    Už na tom dělám. Za dvacet let se tu sejdem a já ti řeknu co už mám :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.98  15:02

    « Re: Supra

    Jednou tu TOYOTA GARAGE
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.98  12:44

    « Supra

    Riso, reknu ti tajemstvi. V nasi zemepisne sirce to nebylo. A tu Supru jsem mel pucenou pouze pod dohedem majitele, coz je muj kamarad. Ten si ji take sam delal. Ten clovek si to mohl dovolit nejen diky tomu ze na to mel, ale sam je majitelem jedne TOYOTA GARAGE. Coz myslim vysvetluje vse. S cip tunningem je to vselijake, ale mas to jak se zavodakem musis se o to auto umet starat. Ja bych do serioveho auta cip nedaval, jedine, ze bych s tim udelal nejakou globalnejsi prestavbu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.98  09:31

    « Re: Co vy na to?

    No konečně jsem narazil na stejně "ujetý" jako jsem já. Já jezdim taky s Celicou 96´i když "jenom" s 1.8. Moje první auto byla celica 2GT 86´ a od ty doby jezdim jenom v Toyotě. Měl jsem i corollu a musim říct, že se mezi autama tak nějak pohybuju chvíly a neexistuje spolehlivější značka. Skutečně jsou to neuvěřitelný držáky.
    Zajímalo by mě Martine kde se takový auto jako je Supra "pučuje" :-)) a ještě takle upravená. Dám království za svezení :-)))
    Zatim jsem tu možnost neměl, ale slyšel jsem vyprávět prej už to řízení ani hlava nebere?
    Rád bych věděl jestli máte někdo skušenosti s čip tunigem je to o motor nebo ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  21:46

    « Re: Co vy na to?

    Klub musi mit dve tvare, dokonce bych rekl ze by mel mit tri tvare! Spotovni vozy, tereni a klasicka cestovni (Corolla, Camry, Starlet, atd.) do ktere by se dalo zamichat i kategorie VAN ktera ziskava porad vetsi popularitu.
    Ja jezdim s Celicou GT `94. Tyto prazdniny jsem zazil v naruci krasne tmave zelene Supry v uprave temer s 400PS. Mam i par fotek.
    A pred Celicou jsem mel nadhernou Corollu 1,6Si v me vlastni tunnigove uprave.
    V nasi zemepisne sirce bude urcite nejvetsi zajem o tereni cast, protoze moc lidi zrovna nema na to si kupovat Supru, MR2, Celicu. Kdyz uz, tak je to clovek, ktery vi proc si to auto kupuje. U nas plati to ze, kdyz uz nekdo ma ty penize tak si radsi koupi 320ku a myslisi ze ma dovijakeho sportovce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  16:43

    « Re: Co vy na to?

    A proc teda jezdis v Nissaanu ? :-)))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  15:40

    « Re: Co vy na to?

    S webhostingem nevidím problém, ale web byste si
    museli při životě udržovat sami :-) Víte dobře,
    že na Toyotu nedám dopustit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  14:37

    « Re: Co vy na to?

    Jsem rád, ľe nejsem jediný, koho to napadlo. Uľ jsem o tom uvaľoval, ale zatím jsem se neodhodlal. Myslím, ľe bych mohl zajistit výrobu a případně umístění www stránek. Ale potřebuji někoho, kdo mi pomůľe s obsahovou stránkou věci. Přeci jen - jeden člověk není klub.
    Ovąem pokud mluvíme o Toyotách je třeba si uvědomit, ľe jsou tu dva početné tábory lidí. Jedni mají Toyoty sportovní a jedni terénní.
    Já mám zatím jen tu terénní: 4Runner '89. Aľ budou peníze, chtěl bych MR2. Takľe patřím do obou skupin.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  03:38

    « Co vy na to?

    Když se rozhlédnete po internetu zjistíte že v každé zemi existuje minimálně jeden TOYOTA - Club a to různých názvů a zaměření. S pár přáteli kolem mne chystáme něco takového udělat i u nás. Hledali jsme v české síti, ale bez výsledku.
    Takže by jsme měli být první a když ne tak se z toho nestřílí. Nám jde pouze o fandovství k této značce!! Proto by nás pro začátek zajímalo jestli vůbec by jste měli o něco takového zájem nebo jinak řečeno, je mezi Vámi taky nějaký fanda TOYOTA. A když už budete psát, můžete napsat co by Vás nejvíce zajímalo v takovém klubu.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…