Chrysler 300M

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Chrysler

  • « 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 04.06.11  23:44

    « Re: výfuk

    S těma internetovejma obchodama se roztrh pytel.Ale je fakt, že je to výhodnější než v normálnim krámě nebo servisu.Souhlasim s kolegama, že Bosal stojí za starou bačkoru a některý ty polský taky.Já sázim už nějakou řádku let na osvědčenej Walker.Co jsem tak koukal na netu, tak jsou asi nejlevnější tady [odkaz] dávaj 4 roky záruku a to jsem nikde jinde nenašel.
  • 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 14.04.11  08:31

    « výfuk

    Máte někdo zkušenost s tímto dodavatelem www.vyfukovesystemy.cz ?Koukal jsem, že maj hodně dobrý ceny výfuků na naše auta a hlavně to nejsou žádný poláci, ale značový originály.Já měl nějakýho poláka a vydržel mi přesně rok a půl, tak jsem si řekl, že si připlatim za kvalitu a koukám, že tady je to skoro za tu samou cenu co jsem kupoval to šitózního polmostrowa nebo jak se to jmenovalo."
  • « 00 Reagovat !

    foto Barrichello

    Barrichello 02.03.10  09:06

    « Re: 300M - docela dobryyyyyyyyyy

    www.lukovna.cz nebo ofiko dealeři Chrysler czech (www.chrysler.cz)

    A můžete se dát i do klubu - www.chrysler-club.net
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.02.10  10:11

    « Re: 300M - docela dobryyyyyyyyyy

    Nahodě sem nakoukla do vaší diskuse, a musím sem přispět i svým názorem. CHRYSLERA M300 mame doma a musím říct že to je luxusní kousek!! Tiše si vrni po silnicich, interier je nádherny, řekla bych že nemá chybu. A dokážu ho řídit i já jako ženská, i přez jeho délku a mohutnost. A když dám dodatek o diskuzi o SPORŤÁKÁCH vžádném případě se k němu nedá přirovnat!! Je to luxusňejší auto. ;-) A nevíte o někom kdo by na něm dokazal opravit imobilizer?? Náš miláček odmíta komunikovat a nerozpozna naše klíče že to jsme my takže vpodstatě neodjedem :-( Moc dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.12.99  13:34

    « Re: Obrazky 300M SPECIAL 2700x1700

    !!! Tak POZOR majitele 300M !!! Jsou prvni crash testy a musim priznat, ze me moc nepotesili !!!
    Na [odkaz] se doctete, ze je to nejhorsi auto ! PS: Stejnak bych si ho ale koupil. PS2: Pockame do ledna na nezavisle testy. PS3: Ty * z auto.cz vypli TAGy. Takze SORRY !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.12.99  22:50

    « Obrazky 300M SPECIAL 2700x1700

    Pokud se nekomu libi 300M Special muze si na me sajte stahnout obrazky ve velikosti 2700x1700 (400kB)
    Ma sajta
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.10.99  20:46

    « Testy s ZF

    Tak jsou uz konecne testy noveho 300M ZF. 2000 300M (s performance pakem = Evropska verze) udela 0-100 za 8.0 sekund a ctvrt mile za 16.1 sek @ 142 km/hod. ZF v 4-stupnovym automatu to udela z 0-100 za 7.3 seconds a ctvrt mile za 15.6 sek @ 147 km/h. ZF s 5 stupnovym automatem z 0-100 za 7.1 sek a ctvrt mile za 15.2 sek. @ 150 km/h.



    Takto upravene modely se ale znacne prodrazi a budou k dostani zrejme jen v Evrope za priplatek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.99  22:37

    « Chrysler a Mercedes

    Tak zase naka novinka, u Chrysleru v Kanade (kde se vyrabi 300M...) testuji 300M s novou automatikou a to 5 stupnovou, podle testu to vypada, ze bude asi o 0.5s rychlejsi z 0 na 100, takze asi za 7s. Ma se to jmenovat 300MZF (ZF od Mercedesu).
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  20:03

    « Chrysler

    Čím víc toho Chrysler vydá, tím lepší to bude
    (duofejme, že to budou pěkný "fára".)
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.09.99  18:26

    « 4.7L

    Chrysler od pristiho roku bude dodavat 300M s 4.7L motorem, jestli to bude motor od Mercedesu ale nevim...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.99  18:47

    « 64 NOVYCH MODELU U DAIMLERCHRYSLER

    Chrysler s Mercedesem by chteli do 5 let predstavit 64 modelu -> k nasemu tematu se jedna predevsim o "Chrysler 300M Special", ktery bude uveden vroce 2000 jako model pro rok 2001. Pak Chrysler 300N, ktery bude uveden v r. 2003 (model 2004) :-) Ze by to vyzadovalo v r. 2003 zmenu tematu ????? :)
    Opet blize na me sajte
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.99  12:27

    « Sportovni 300M + rok 2000

    Novy koncept Chrysleraku: sportovni 300M

    300 koni, 18" pneu apod.
    Podrobny popis Chrysleru, Dodge, Jeep na rok 2000
    Vse na me sajte
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  20:46

    « Chrysler 2000

    Tak jako vzdy Chrysler uvadi 1.zari sve nove modely. Nic moc noveho. Blizsi info na me sajte.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  14:47

    « CH 300 M

    Nechci se s nikym prit.Chvili sem s 300M jezdil a musim rict ze me to docela uchvatilo.Ten zaber motoru byl peknej a i dilensky zpracovani bylo pekny,prevodovka automat nebo po prepnuti Tiptronic a tichej.Kdyz si vezmu jak je to auto vybaveny a jeho cenu a srovnam to s BMW nebo MERCEDESEM tak mam pocit ze u nich zaplatis vic.Tim nechci rozhodne rict ze to nejsou skvely auta.Ale proste je to amerika a u nas jich asi moc nejezdi.To je moje osobni zkusenost s timhle autem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.08.99  20:19

    « Re: Cirrus Re:Anonym

    Doufam, ze se tady nerozebehne diskuze o jeepech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.99  21:22

    « Re: Cirrus Re:Anonym

    Nazdar anonyme, mel bych na tebe jednu question. Kdyz pracujes v ty Kanade a rikas, ze ti prosly pod rukama skoro vsechny kary, tak bys mi mohl rict (resp. napsat), jaky mas zkusenosti s terennimi vozy Hummer od AM Generalu. Diky :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.99  18:04

    « Re: Volvista

    Chrysler má skutečně špatné crash-testy (a podvozek - aktivní bezpečnost). GrandCherokee byl testován s hromadou dalších SUV a výrazně zvítězil Subaru Forester, dále Suzuki Grand Vitara, zcela propadla Hodna CR-V a Cherokee, pouze 25% výkon oproti Subaru... Můj známý má Chryslera 4 roky a všechno se v tom klepe, dealer mu není schopen spravit geometrii /pořád to jede doleva/, každou chvíli (tak jednou za 2 týdny) je v servisu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.99  11:24

    « Re: Chrysler v US

    A prodejnce těchto vozů na Hané tvrdí, že je to ,,džíp šeroké", takže se s ním málokde zaparkuje, ale do lesa je to dobrý. Čau já.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.99  21:52

    « Crash testy Chrysleru a jinych

    ZDE
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.99  12:04

    « Re: Volvista

    Tak teda napsi, na kterych diskusnich skupinach bylo, ze je 300M poruchovy.




    A crash testy zas tak spatny u Chrysleru nejsou.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…