Chrysler 300M

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Chrysler

  • 00 Reagovat !

    foto

    28.02.99  09:01

    « Jeep 99

    Pracuje tu nekdo z Vas u dealera Jeepu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.02.99  12:33

    « Seznam oceneni 300M a LHS

    1999 Chrysler 300M Motor Trend "Car of the Year"

    1999 Chrysler 300M Car and Driver "10 Best"

    1999 Chrysler 300M American Woman Motor Scene "Most Likely to Inspire Leadership"

    1999 Chrysler LHS Inside Automotives "Best Re-Design"

    1999 Chrysler LHS Kiplinger's "Best Cars of 1999"

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.02.99  14:32

    « !!!!!! Dalsi uspech 300M !!!!!!!

    Po vyhlaseni 300M autem roku casopisem Motor Trend je tu dalsi bomba: 300M se zaradilo mezi prvni desitku nejlepsich aut, vyhlasenou na Car&Driver !!!!


    Blizsi informace na: www.10bestcars.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.02.99  13:56

    « !!! Nova www adresa na 300M !!!

    Nova adresa na 300M, take se tam daj posilat dotazy ohledne 300M !




    www.300m.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.02.99  13:37

    « !!! Nova www adresa na 300M !!!

    Nova adresa na 300M, take se tam daj posilat dotazy ohledne 300M !
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.99  18:15

    « Re: Hleda se majitel300M

    Lexus?
    To jsou podle me jedny z nejhure designovanych aut na celym svete . 400 to je pripad sam pro sebe a ta nova auta jsou jakoby delana napul , vetsinou se jedna o skvelej predni pohled opravdu krasa , ale ten zbytek je uplne o necem jinym .Jestli jste si nevsimli tak japonsky automobilovy prumysl stagnuje a neni to jen krizi v asii.
    Zajimalo by me kdo ma zkusenosti z USA jak to tam je s japonskejma autama ?Pokud jsem si pohlizel www stranky toyoty tak mi vetsina lexusu pripadala sita na miru americena , ale takovyho pred 5 lety.
    Jezdi lide v americe vetsinou v autech typu Lincoln nebo jako nove 300M nebo japonskejch ?
    Diky za odpoved?
    P.S.Nevim jak je to tu na servru s cestinou , jsem tu novej,tak radeji pisi bez dialektriky .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.01.99  17:08

    « Obrazek Chrysler Citadel






    Jinak dik za mejl !
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.99  15:56

    « Re: Cirrus

    adresa: teganpaul@sprint.ca
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.99  15:44

    « Re: Cirrus

    Ja jsem z LA. (To je ale cesky mesto !)

    Dystak ti poslu blizsi podrobnosti mejlem. Nech ho tady na sebe, abysme pak tady nevedli doskuzi o necem co sem nepatri...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.99  23:58

    « Re: Cirrus

    Pracuji pro Colorworks, coz je firma,kde opravujeme drobne skrabance na laku a nebo prezstrikat trosku poskozenej naraznik atd. Ale nemyslim tim cely naraznik jenom to male mistecko, kde je to poskozene. Technologie je docela vymakana. Jako normalni smrtelnik to nemuzes nikdy poznat. Hlavne se nezabyvame s normalnima lidma.Pracujeme pro prodejny s novymi auty a nebo s lechce ojetymi. Ver nebo ne, ale uz jsem ridil skoro vsechno. Pichou firmy je prave Downsview Chrysler coz je nejvetsi dealer v Kanade. Tam tech Chrysler 300 maji alespon 200 kusu. A co delas ty??? A odkud jsi???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.99  16:49

    « Cirrus

    Jo jde to, ale to 300M je jen prece uz o necem jinym.




    Muzes napsat co delas ???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.99  04:00

    « Re: Oktavka

    Zadna tovarna Chrysleru v Toronte neni.Ani v okoli jsem o nicem neslysel. Ale jinak ten Cirrus je docela peknej. Slusne a sikovne auto .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  00:00

    « Oktavka

    Jo Oktavka se s Chronosem opravdu srovnavat neda !
    Oktavka nic moc neni, ale na to popojizdeni staci. Na muj vkus je ale prilis hlucna (uvnitr) ! Chrysler Cirrus, v kterem obcas jezdim, protoze ho vlastni bratr je asi tak o 500% tissi, no a 300M je jeste o 50% tissi nez Cirrus.




    PS: Nevyrabi se nahodou 300M prave v Toronte ???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  00:00

    « Re: Oktavka, to jsem byl ja

    Sorry smazalo se mi jmeno, hi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  18:46

    « Re: Chrysler Chronos (obr.2)

    Diky za ty obrazky!!! To je opravdu super kocar!!! Nebydlym v US, ale v Kanade, primo v Toronte.Doma jsem byl naposledy v lete97. Takze Oktavku znam jenom z obrazku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  15:57

    « Chrysler Chronos (obr.2)

  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  15:54

    « Chrysler Chronos (asi 100.000$)

  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  15:49

    « Re: Hleda se majitel300M

    Ty jsi fakt nevidel Oktavku ??? To je dobry, to by me nenapadlo !!! Jak ses dlouho v US ? Na Chronose sem dam obrazek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  15:48

    « Re: Hleda se majitel300M

    Jeste mensi vysvetleni, 300M je o !!! 12.000 $ !!! levnejsi nez Volvo S80 !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  12:34

    « Re: Hleda se majitel300M

    Co je to Chronos? Moc se v evropskejch autech neviznam.Napriklad Octavii jsem na vlastni oci jeste nevidel.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…