Chrysler 300M

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Chrysler

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.98  14:16

    « 300M - docela dobryyyyyyyyyy

    300M je dost cool auto, hlavne svym vybavenim a nekoupit to za tu cenu by byl hrich !
    A komu se nelibi ... ma smulu ... rozhodne lepsi jak traktor bawor (brambor )!!!
    Kdo sedel uvnitr toho auta, tak musi rict, ze takovej luxus za ty prachy proste zadny konkurencni auto nema (a mit nebude).
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  08:42

    « 300M Fuj ci Slava?

    Cau kluci, to hezky s trikilem je zrovna to, nekteri ho proste milujou a jini nenavidej. Davam prednost takovym autum vzdy pred nudnym stredem. Ach jo, at uz je 1/11...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.98  02:15

    « Re: trikrat FUJ a jeste jednou FUJ

    Nevim co mas proti americkejm autum, vetsi pohodu si nedovedu predstavit. Jezdil jsem uz s hodne autama a ted mam Chevy Lumina apv a kdyz jsem s ni jel do anglie a po 1600km jsem v Calais vylez nechapal jsem, ze me nebolej zada a ze jeste muzu v pohode fungovat. A co se tyce sportovni jizdy tak vez, ze i kdyz lumina vypada jako malej autobus, tak dovede uctyhodne zrychlovat a na dalnici si drzi svejch 160km/h kopec nekopec.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  15:05

    « Re: CHRYSLER 300M sportovni auto!?

    Budes se divit, ale v USA je 300M na trhu postavenej v segmentu tzv sport sedans, podobne jako treba Nissan Maxima, Pontiac Bonneville atd. Tohle pro me teda rozhodne sportovni auta nejsou!!!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.98  08:58

    « CHRYSLER 300M sportovni auto!?

    Cau Jane Nemci, Hero i vy ostatni, kteri jeste nepochopili, ze predstavit se, je zaklad slusnosti. Kdo vam, proboha natroubil, ze 300M je sportovni? Probudte se a vytahnete ruku z nocniku. 300M ma nadherne pohodovy setivalec, automatickou prevodovku a zadni sedadlo, kde si muzete natahnou nohy. Pohybuje se po cestach sepotem, aby jste si mohli vychutnat nadherne cisty zvuk ctyr Infinity-repraku, ktere tam jsou montovany ve fabrice (nevim, jestli to tak je i pro ceskou verzi). Je to spickove auto pro lidi, kteri chteji cestovat stylove bez toho, aby pritom totalne vykrvacely financne. Podle meho je 300M nejlepsi koupi sve kategorie. At uz je 1/11...
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.10.98  13:17

    « Asi mam zvrhly vkus

    kdyz si myslim, ze 300M je jedno z nejhezcich aut co jsem kdy videl. Stalo u makra a byl jsem z neho upne posranej. Totez muj bratr. Jo a jeste neco - libi se mi Ford focus.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.98  11:47

    « IQ

    Pro vsechny, kdo maji pocit, ze jsem urazil jejich IQ - prosim, prectete si muj dopis z 19.10. (21.40). Jestli se i potom citite urazeni, tak se omlouvam, tak jsem to rozhodne nemyslel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.98  11:26

    « Re: Janu Nemcovi

    Jane - posuzovani krasy, vzhledu, tvaru atd. je veci ryze osobniho nazoru a casto nesouvisi s IQ!!!! Rovnez casto ten, kdo hromadne urazi inteligenci jinych, cini tak z duvodu lecby svych vlastnich komplexu. Chytry, moudry, inteligentni, vzdelany atd. clovek dokaze naslouchat a diskutovat bez urazek.
    Jana
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  22:06

    « Re: pro hero

    Ja vim, ze se Chrysler snazil pripomenout slavu rady 300, jenze to je prave to, co v USA velmi kritizujou. Jestli tohle je tvoje predstava sportovniho auta pro mlady lidi, tak to me teda podrz. Co takhle Buick Le Sabre, to je brko, vid? Americky penzisti s tim zavodej na Floride zavratnou rychlosti 50 mil v hodine.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  21:57

    « Pro Jana Nemce II.........

    Tak mas velkou smulu! Chrysler 300M bylo koncipovane pro mlade lidi (20 a vyse tech tvych 50 let je prave urcen pro model Chrysler LHS),
    modelem 300M chtel Chrysler pripomenout slavu sportovnich modelu rady 300 (to se ti tedy nepovedlo a nevis o co de)
    Je videt, ze jsi v americkem aute asi nejel a nevis o komfortu, ktery prinaseji (podle tebe)velke ovladaci prvky....... to nesmis jezdit 40km/h. Navic tlumice jsou ladeny na sportovni jizdu, takze pro 50 lete dedky to asi nebude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  21:40

    « Re: Tak TOHLE je pro Jana Nemce!!!!!!!!!!!

    Ja myslim, ze neni treba se rozcilovat, kazdej ma snad pravo na svuj nazor, to je snad smysl tehle kavarny a navic jsem vubec neutocil na tvoje IQ, ale spis na zpusob, jakym v USA navrhujou design palubovek. Kdyz si prectes nektere testy v americkych auto casopisech, tak v kazdem, ktery se tyka evropskych aut (mam na mysli BMW, Audi apod.) kritizuji neprehlednou palubni desku, male ovladace apod. Podle me je kazdymu jasny, k cemu jsou ty ctyri cudliky na dverich a neni potreba mit pod kazdym napis power windows a takhle je to se vsim u americkejch aut. Uvedom si, ze auta jako Chrysler 300M jsou v USA delana pro lidi 50 a vejs, kteri jsou ted "ve vate" a chteji svoje pohodlicko. Ale proti gustu zadnej disputat, ale me se proste americky auta nelibi, to je vsechno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  21:30

    « Tak TOHLE je pro Jana Nemce!!!!!!!!!!!

    Dekuji za tvoji uprimnou kritiku Chryslera 300M, ale mas na nej podivne nazory a navic jeste na moje IQ. Cetl jsem vice nazoru v ruznych rubrykach a ty tvoje jsou HROZNE!!!! Nejenom, ze nemas rad auta jako 300M, BMW, ale navic mas i divne nazory ohledne jizdy autem a vubec....... ses asi poradne divnej a zajimalo by me v jakem kocarku jezdis!!!!! (tedy jestli mas vubec ridicsky prukaz!!!!) 300M je pro me skvele auto dizajnove to sice neni Cirrus/Stratus, ale komfortem a jizdima vlastnostma je na vysoke urovni a konkuruje spickovym luxusnim limuzinam!!
    V Americe tohle auto vyhrava v testech pred BMW, Volvem, Audi.......
    IQ test pro Jana Nemce : CEMENNAJ - Co to je??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.98  13:38

    « Re: trikrat FUJ a jeste jednou FUJ

    Pravda, pravda, 300M je hroznej na fotce, ale v realu je jeste horsi, je to proste americky auto, rozplizly, no hruza. Interier typicky americkej, pro lidi s minimalnim IQ. Ohromny budiky, vsechno popsany, veliky ovladace, aby vsichni vedeli na co se, kterej pouziva. Podle me sem takovy auta nepatri, jsou delany pro Ameriku a ne pro Evropu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.98  10:33

    « Re: trikrat FUJ a jeste jednou FUJ

    me se osobne moc 300M nelibi,protoze je hodne podobnej stratusu (z boku a vubec mrknete se nekde na navyho concorda , ten je hodne podobnej) ale to jeste neni duvod aby si kecal do americkyho stylu, kterej je hodne futuristickej, ale jinak americky auta maj celkem pekny, napr mustang nebo corvetta jsou skveli, ceny taky nizky,ale lidi se je bojej kupovat asi z neduverivosti, hlavne ty starsi, jinak si pekna konzerva, ale ja bych koupil radsi BMW nez 300M
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  17:13

    « Re: Budu si kupovat Chrysler 300M

    To auto je katastrofálně nepěkné. Až je tím docela pěkné. Asi musíte být dost extravagantního smýšlení, když si chcete něco takovýho pořídit. No nic.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.98  15:37

    « Amici se vysvihli

    Je fakt, ze toto auto je proste originalni, na silnici ho urcite neprehlednete, ale ja bych byl stejne trochu konzervativec a v teto tride bych vsazel spis na nejakou evropskou klasiku (nejspis na Bavora).
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.98  19:34

    « Libi se mi.:-)

    Chrysler 300 M je velice krasne auto. Je fakt, ze jsem ho videl jen v casopise, ale dost se mi libil. Hlavne kryt chladice zapusteny v narazniku, zadni svetla a tvar karoserie. Interier neznam.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.98  18:26

    « Mamo

    Podľa mňa je na to, že to má americké auto je veľmi japonského štýlu a vyslovene sa mi nepáči.
    CHcem vedieť niekoho podobný názor
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.10.98  23:35

    « trikrat FUJ a jeste jednou FUJ

    Takhle hnusny auto jsem uz dlouho nevidel.
    Jestli jich je v Cechach 50 to nevim, ale ja nastesti zadny takovy jeste nevidel.
    Pokud mate prehled o tom co ted Chrysler vyrabi tak 300 M zas tak nevybocuje.
    (BTW: V americe vyrabej vic takhle hnusnejch aut.
    napr.: Ford Taurus a pytel dalsich.)
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.10.98  18:57

    « Budu si kupovat Chrysler 300M

    Kdo si tohle auto poridil, mate nejake pripominky k tomuto autu ?????
    Mate nekdo zkusenosti? v cechach ma pry jezdit oficialne jiz 50 vozu co vy na to??
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…