SsangYong Kyron (2007)

7.2.2010

Rozhonul jsem se zde vložit jedno vozidlo, kterých tady asi také příliš nebude a tak alespoň pro začátek něco málo.. Jedná se o klasické terénní ale…

SsangYong KYRON (Wiktor)

foto JardaSLX-BMWfans-

JardaSLX (BMWfans) 07.02.2010  19:40

Kyron

No mně se to auto teda moc nelíbí:-) Ale tak o to nejde... Jinak máš to vcelku pěkně napsaný, mohl ses víc rozepsat... Za fotky dávám zatim 7b., až doplníš tak mi napiš a já hodnocení zvednu:-)

foto krovakus

krovakus 07.02.2010  20:22

Opravdu???

Obvykle nikoho hned z kraje neosocuju, ze nas poctil krasnym fejkem, ale ted si to neodpustim. Posledni fotka pravdepodobne stazena z netu (nasel jsem, ale porad muze byt opravdu tvoje). Podle ni je ale auto stribrne. Na druhe fotce je vsak vpravo videt cervene lakovani. Da se tedy s uspechem predpokladat, ze se nejedna o stejne auto. Nehlede na nesrovnalosti ve vykonu motoru v popisu a v recenzi, ale to muze byt pouze preklep.

Jestli se mylim, budu jenom rad, preci jen pribyla by dalsi raritka do zdejsich automobilovych vod. :-)

foto acALIEN

acALIEN 08.02.2010  02:06

« Re: Opravdu???

TZreba ma fotky jen od prodejce, kdyz vybiral auto, a fotil to, aby si to mohl doma znovu prohlednout...SSang stejne nikoho nezajima, tak tu klidne muze bejt fake...ale ja ho taky myslim kliknul na fake...

foto kaaRS

kaaRS 08.02.2010  07:58

« Re: Re: Opravdu???

No jo ale jde o to za jakym ucelem ten fake delas a jestli aby jsi skodil v hodnoceni a delal bordel tak je jedno jestli sem das porsche nebo felicii.

foto krovakus

krovakus 08.02.2010  09:48

« Re: Re: Opravdu???

To ja bych byl na takovyho Kyrona docela zvedavej. Je tu jenom jedna recenze cloveka, ktery ho opravdu vlastnil a neni moc, no, spis vubec pozitivni, tak jestli tenhle kousek nebude treba jinej...

Wiktor 08.02.2010  16:23

original me fotografie a podekovani za hodnoceni

Zdravim Vas, no je videt ze jste vsimavi, na obrazku je opravdu jedno vozidlo fialove a to je prave z autosalonu, kdyz jsem si ho vybiral, takze to zadny podvod neni, to bych se nebal,navic v tom fialovem voze jste si mohli vsimnout, ze se jedna o automat, muj stribrny model je manual a vsechny fotografie jsou focene mnou,takze zadna neni z internetu,jedine ta posledni ano, protoze tu jsem si dal na sve stranky, ale je to take mnou focena fotografie, ani by me nenapadlo sem davat nejake jene auta:o)) nevidim v tom zadny duvod... Nebojte se fotografie doplnim, vim ze jich je malo, nemel jsem doposud cas. Take jste psali, ze by jste byli radi recenzi k tomuhle vozu, protoze je tu jen pry nejaka negativni.. No ja s vozem jezdim denne, ma najetych temer 100000 km a bohuzel, nevim co mam o nem psat jelikoz jen jezdim, to znamena, ze bych se stale opakoval,ale slibuji, ze jakmile bude neco zlobit,ci jakakoliv nespolehlivost tak to sem samozrejme doplnim.. I tak dekuji za vase hodnoceni..

FRPE 08.02.2010  16:40

Pomocník křičí : Beroun, pane Pávek!

Ahojda pane!

Pomocník se mě líbí, mám pocit že tady asi takové auto není a pakliže je, tak jsem ho přehlédl. Poprosil bych ještě o dopsání recenze a doplnění fotek a bude to ... :yes:

PS: Já svojí Cupře říkám ,,Sluha,, a moc na to nechce slyšet ... >:D

"-- skrytý --" 08.02.2010  17:22

drahéé

Za cenu 679 tisíc (s DPH skoro milion) bych koupil A6 v 3.0tdi(2007-2008) v plne vybavě a ne proboha tohle. !!! :-O

foto tofoj

tofoj 08.02.2010  17:47

« Re: drahéé

Ježíši >:D Dobře si použil podmiňovací způsob...

Sakra, zapoměl sem to napsat VELKÝMA PÍSMENAMA, ABY TO BYLO VIDĚT!!! >:D

Wiktor 08.02.2010  18:35

Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

Pane Jerry:o) Vase Audi jsou velice sladke slova,ale bohuzel do terenu bych ji v me branzi nemohl pouzit a uz vubec ne s nejvyssi povolenou vahou privesneho voziku, ktery kyron ma a bohuzel k vuli cemu jsem byl nucen to prave vozidlo vyhledat,nekdo si kupuje auto aby mohl machrovat, ale jiny clovek zase hleda vozidlo,ktere by mu k praci pomohlo a ja v nem po celou dobu vozim po cele evrope i s vozikem - to vse je plne nalozeno barvami a opravdu jsem ted na rozpacich, zda by to nejaka audina udychala - myslim povolenou vahu:o), a i kdyby, bohuzel nema povolenou takovou zatez privesneho voziku.Kyron neni samonosna karoserie,ale robustni vozidlo s ramovou konstrukci (motor je tak ci tak mercedes), mozna tomu vsemu nekdy porozumite az nabudete vedomosti... Preji mnoho stesti s Lambourgini Gallardo. Protoze takove vozidlo je jiste jeste vetsi frajerina nez nejake audi, ze mam pravdu?:o)))

foto -KTM-nejlepsi-motorka-sveta---

..KTM-nejlepší motorka světa:-)) 08.02.2010  19:26

« Re: Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

Pánové,pan Wiktor se do vás pěkně pustil,co??? >:D >:D >:D >:D P.S. mimochodem kdo je to Jerryk???

Wiktor 08.02.2010  20:13

« Re: Re: Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

ale tak snad jsem se zas tolik do nich nepustil, spis semi zda,ze se nejak kazdy do me:o)) >:D ;-) ;-) ale tak sranda musi byt:o)

foto tofoj

tofoj 08.02.2010  19:58

« Re: Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

Dovolím si Vás upozornit, že existuje možnost "odpovědět" pod každým, ať už více, či méně hodnotným příspěvkem. >:D

Wiktor 08.02.2010  20:09

ahoj, vim o teto moznosti, ale tak proc by si to neprecetl i nekdo jiny, preci je demokracie:o)

FRPE 09.02.2010  16:18

« Re: Re: Re: Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

No plávě Vyktole! A kto je teda Jerrik? ;-) >:D >:D

"-- skrytý --" 09.02.2010  16:55

« Re: Re: Re: Re: Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

to mám být asi já ;) >:D no už radši nic nepíšu ..na toto auto jsou rozdílné názory :-!

Wiktor 09.02.2010  17:39

« o)))

Nebojte chlapi,jak se neco pokazi dam hned vedet, protoze mam takovy pocit, jako by jste na to doslova cekali:o) ale auta se kazi uplne vsechny a tak se dockate:o) stesti ze jsem automechanik a pripadne se ponorim do meho konicka:o) :-!

FRPE 09.02.2010  18:00

« Re: o)))

Viktore - nyní vážně - myslím že tohle tě tady z kluků nikdo nepřeje ... ;-)

Mě taky haní seata, že prý je to plechovka pro chudý ale na stranu druhou s tou plechovkou chce asi 5x lidí svézt na srazu na šumavě ... >:D

Měj se a drž se, pevné nervy! :-! Je dobře že seš tu! :yes:

"-- skrytý --" 09.02.2010  18:16

« Re: Re: o)))

>:D tak to je jiný kafe, tvojí plechovku bych bral hned :yes:

FRPE 09.02.2010  18:21

« Re: Re: Re: o)))

Ahoj Robmare - chci jí prodávat, nabídni cenu a je tvoje ... ;-)

"-- skrytý --" 09.02.2010  18:35

« Re: Re: Re: Re: o)))

Rád bych, ale financí je málo a faktur a složenek na zaplacení hafo ;-\ jen plyn 50tis aúúú

Ronault. 09.02.2010  18:46

« Re: Re: Re: Re: o)))

Teď jsem dostal od babičky tisícikorunu, když k tomu přidám to, co mám v peněžence, tak bych ti mohl FRPE nabídnout tak 1500 Kč, co říkáš? Plácnem si? >:-[]

FRPE 09.02.2010  18:50

« Re: Re: Re: Re: Re: o)))

Dobře Rony - za tuto nadstadartní cenu ti dám ke Cupře ještě letnáky s Pirellkama jo? :-! 8-s

A načepuji tě plnou nádrž Naturálku

Ronault. 09.02.2010  18:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

OK, kdy se pro auto mám stavit?

Je s tebou radost obchodovat. Kupní smlouvu sepíšu já, jo?

Za ten Naturál děkuji, jinak bych nedojel dom, resp. nevím za co

"-- skrytý --" 09.02.2010  19:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

Tak to se hlásím do aukce >:-[] Nech si Pirelky a benzín a přidám 54,50Kč k těm 1500kč :-!

FRPE 09.02.2010  19:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

No jestli mě ještě koupíš brčka Camellky tak asi začnu přemýšlet ... ;-)

Ronault. 09.02.2010  19:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

Tak já ti přihodím jedny bompari a Delisu, ta ti zvedne náladu, když už budeš bez auta

Ronault. 09.02.2010  19:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

To není žádná aukce, už jsme si s FRPEm pláci >:-[] ;-)

"-- skrytý --" 09.02.2010  19:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

>:D no dobře mě se stejně ta bílá barva nepozdává ;-)

FRPE 09.02.2010  21:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

Robmare - udělej recenzi na auto a dej jí sem ne? Docela fajne se s tebou píše ... :yes:

PS : Máš červený Civíno viď? >:D

"-- skrytý --" 10.02.2010  21:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

Ne mám Xantii v dieslu modrá metla, ale recenzi se my dělat nechcce, aspoň né ted v zimě >:D A nepřijde my to jako extra auto a recenze na Xantie tu jsou.

FRPE 10.02.2010  22:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

No to je jasný, recenze na Xantie se přece píší jedině v létě né? >:D

"-- skrytý --" 10.02.2010  22:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

O.K. tak já ji tedy udělám , ale nejdřív duben >:D

FRPE 10.02.2010  22:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o)))

:yes: :yes: Budu se moc těšit, protože příspěvky máš vtipný a pěkný

Wiktor 09.02.2010  21:06

« o)))

Dekuju ti moc za podporu..Jarda...Musim se podivat na tve auto a ohodnotim, vzdyd plechovku nemas, to mame prece kazdy, vsechno je to plech a par pistu :o)Jeste jednou dik.. ;-)

"-- skrytý --" 09.02.2010  17:45

« Re: Jerryk a jeho vyzrale hodnoceni, ale verim ze si nekoho i pobavil:o)))

Při focení jste se šikovně vyhnul zadku auta který je opravdu Korejský :-) a žádnej kubista by se nemusel stydět.Korejci šli hodně nahoru s kvalitou, ale tohle je ještě historie. Ani motor mercedes to nezachrání nevím jaká je váha, ale počítám ke 2t určitě. Za ty peníze bych pořídil Toyotu RAV4 2005 a ještě by my zbylo přes 300tis. měl bych kvalitu, dobrou spotřebu a při prodeji bych netratil tak jako budete Vy až se rozhodnete prodat.Podle mě hodně špatná volba. :no:

Wiktor 09.02.2010  21:17

myslim ze o prodej tu v mem pripade priliz nepujde,je to pracant do firmy a tak ho nechejme v klidu pracovat,zatim me to nezklamalo, samozrejme ze vim o desitkach podobnych vozu,ale tak nekdo si to koupit musel:o) No a jinak ty svetla, vidis, to me ani nenapadlo, nebyl to muj umysl,ze by to bylo k vuli nevzhlednosti:o))protoze svetla vypadaji, dejme tomu mohl bych je prirovnat ke kapsam dzinsu:o)) ale aby jste si namysleli ze jsem takovy soukromnik,tak tam tu fotografii pridam - tedy ty zadni lampy,no a jak uz jsem psal, postupne pridam informace i obrazky, slibuji:) ;-)

foto -KTM-nejlepsi-motorka-sveta---

..KTM-nejlepší motorka světa:-)) 10.02.2010  19:23

Barvy

Pane Wiki,můžu se optat co je to za zázračny barvičky,že je musíte rozvážet po cely Evropě za autem na káře???Aby jste to špatně nepochopil,není to rejpání,jen obyčejná zvědavost ;-) ;-)

FRPE 10.02.2010  22:09

« Re: Barvy

KTM - i kdyby rozvážel koňský hnůj tak tobě to může být šumák né? Je jen jeho věc, když nezakryl www stránky na autě, asi se za svou firmu nestydí. A proč ty prudič sem nedáš auto a pěknou recenzi? nebo ty máš motobike KTM? taky jsem jednu před lety vlastnil ... :yes:

Už bych se být Váma na Wiktora vydral, baví Vás to stálé trapné rýpání? Je to korejec, no a co? Do trdele i kdyby měl Wartase, tak může být safra jedno ne?

PS : Není to myšlený ve špatným ale dere mě jak se tady inteligenti do něj naváží! :no:

Wiktor 10.02.2010  20:24

zdravim:o)

Jsou to barvy (tedy zrovna ty,ktere cestuji semnou) hlavne na stozary vysokeho napeti, casto dodavky nestihaji dopravci a tak jsem nucen jezdit ja, kdyz uz hori... no ale nechci tady delat reklamu na barvy, jen jsem chtel pridat meho pracanta, ani ne tak k vuli tomu aby mi ho nekdo hodnotil lepe ci hure, ale spise sem si myslel, ze jich tu treba neni velke mnozstvi a treba se chce jen nekdo podivat, nebo zeptat na urcite veci.. Proste je to tu vlastne i takova fajn chlapska plkarna:o))

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 11.02.2010  21:43

Vylepši recenzi

Ahoj Kyrone :-| Označení Kyron pochází z nějakého vesmíru ne? A vesmírné lodě jsou plné všemožných informací a ty to tady tak odbydeš??? >:D Jako první ti doporučuju analyzovat data jako zrychlení, max rychlost, zavazadlový prostor atd. Dále popiš všechny vychytávky a jízdní vlastnosti tvé vesmírné lodi. Dále můžeš přidat technické výkresy auta..... :yes:

Wiktor 12.02.2010  16:11

« Vylepši recenzi

no to mas pravdu - budu to muset postupne nejak vylepsit, i kdyz se kazdy smeje, ale stejne je mi to zvlastni ze se lide smeji v lastne autu,ktere je velmi spolehlive, cloveka nenecha ve stychu a pod kapotou ma ukryty motor z dilen mercedesu. vybava elektroniky a vsech tech "vesmirnych" nesmyslu je preci na te jedne fotce,kde jsou uvedena jiz zakladni data,ale dobre, budu se snazit to jeste malinko vylepsit.. dekuji za pripominku:o)

foto Blue-Sun

Blue Sun 26.02.2010  10:33

« Re: Vylepši recenzi

Lidi se smějí, protože dnes není podstatné, co auto umí, ale jak vypadá a hlavně co vozí na kapotě za znáček. Ten i z ošklivého auta udělá naprosto dokonalé.

foto salazar

salazar 15.02.2010  19:00

Hlavně se nebát bejt holt jinej......

mě se to auto líbí protože je jiný a jelikož jsem měl musso tak k tomu mám blízko. SS je hodně zvláštní značka kterou běžný človíček není schopen pochopit tak bych se nevzrušoval tím kdo by si co koupil (a´t si každý koupí co chce ). Rozumím i té robustnosti a váze na kouli a hlavně SS je výbornej na tahání vleku (mám vyzkoušeno) . Držím palce a´t slouží bez závad >:D

Brandon Walsh 15.02.2010  19:07

SsangYong

ja prispejem svojou troskou ked som bol maly chlapec chodil som na karate a tam som sa naucil pocitat do 10 a viem ze ssang yong znamena tri, styri >:D

foto chetoos

chetoos 26.02.2010  15:53

ssangyong

myslím si že je to dobré auto.nepatří určitě mezi nejhezčí,ale jinak je docela cenově dostupné kvalitně zpracované.Já kdybych vybíral luxusní terenák tak bych neváhal :yes:

Wiktor 21.03.2010  21:06

Dík

Diky rudo, je videt, ze mas mozna mnohem strizlivejsi mysleni, nez mnozi jini dopseli lide,ale tak to uz na nasem svete je, clovek se nad to musi povznest..:o)

Ronault. 10.06.2010  19:47

POZOR PŘÁTELÉ WIKTOR JE FAKE

Stačí pár podezřelých indícií a je hned jasné odkud vane vítr.

nxue a wiktor vykazují jisté podezřelé známky společného majitele účtu.

1. Wiktor ve své recenzi píše: "PŘEDEŠLÉ VOZIDLO BYLA CITROËN XANTIA, KTEROU BYLO MOŽNO V TERÉNU ZVEDNOUT A TAK TAKÉ POSLOUŽILA.., zatímco nxue má na svém videu právě Citroen Xsara

2. Nxue udává lokalitu Zlín, wiktor ji neudává, ale na první fotce z prodejny je napsáno, že prodejna je ve Zlíně.

3. Nxue dal Wiktorovi 3x10, což při kvalitě fotek a recenze neodpovídá.

4. Wiktor dal jako PRVNÍ nxuemu 3x10 za je Citroen Xsara, i když je to jinak víceméně mrtvý a neaktivní uživatel.

5. Wiktror i nxue mají stejné stylistické chyby v češtině a panečku, dokonce i ve francouzštině.

Tak jak to je? Kdo je čí fake? :no: :no:

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 10.06.2010  22:24

« Re: POZOR PŘÁTELÉ WIKTOR JE FAKE

< filmovani....
      Datum: dnes 21:36Autor: Wiktor

tady jeste malickost, rad pomaham lidem kteri nevi jak vybrat tu vec co toci.... nemam z toho sice nic,ale aspon vidis , ze se jedna opravdu v tomto pripade o hobby... [odkaz]

myslim, ze je jasne ako to je :-) staci si precitat tento Wiktorov prispevok a pozriet mail v zahlavi stranky ktoru inzeruje :-)

foto nxue

nxue 10.06.2010  22:56

« Ivanuska mě má za fake, tak to bude nějaký hyper íqáč... by mě zajímalo,jak dlouho tady vůbec straší

no vzdyd a nerikam to tady celou dobu? navic je tomu jiz nekolik let co to kazdy vi,tak nechapu co vam vadi na popise mych aut.vzdyd jde o radu lidem, o vas kteri me tu naadaji mi vubec nejde.. hodnoceni nepotrebuji, rad poradim, kdyz ma nekdo podobne auto,od toho jsou tyto stranky nemyslis?Nejsi nahodou fake ty ? ty auta o kterych pisi , si muzes osobne prohlidnout - vsude kam se u me podivas najdes kontakt, tak ceho se bojis? Ja ti myslim aj dam fake... :no: zalez a starej se o nekoho jineho, slusne lidi nechej laskave,nikdo se te neprosil abys obtezoval.

Wiktor 10.06.2010  22:18

???

člověče nejsi náhodou fake ty? já jsem zde již nějaký ten rok, to teď docela nechápu...

foto Dan0044

Dan0044 12.06.2010  20:55

Sang-yong

Zdar,
    tak... Jak bych začal... Fotek není ani hodně, ani málo... Ale chtělo by to přidat nějaké fotky, především z tvého interiéru. Recenze je celá velkými písmeny, upřímně se mi to spíš hůř čte, než líp. Jinak celkem dobrá, ale možná by mohli přibýt podrobnější informacce o autě - jak sedí v zatáčkách, sedačky, vniitřní prostor... No je toho hodně, co by nebylo na škodu přidat. A co se týče auta... Mě se prostě nelíbí :-) Ale ty sis ho koupil a jde především o to, aby se líbilo tobě, všichni ostatní si mohou vypíchnout oko >:D

A poznatky k recenzi: Spolehlivost, přestože se korejci zlepšili, stále není na příliš dobré úrovni. Předpokládám, že se s tím během prvních 5 let nic nestane. Jako s každým novým autem. Ten hlavní problém se spolehlivostí se ale ukáže až později, třeba po 10 letech. Jsou prostě auta, která bez problémů budou pracovat 20 let a upřímně, Kyron se mezi ně řadit nebude :-(

Trochu spartánský interiér nemusí být tolik na škodu, vypadá docela solidně, ale mě to připadá jako... mix zastaralosti s nádechem Mercedesu... Technicky by mi tam několik věcí vadilo.

Wiktor 13.06.2010  00:26

« Sang-yong

Ano s tvým úsudkem na tento automobil souhlasím, určitě je možné že nemusí mít kvality jako jiná auta, i když pravdou je, že auto má již najeto 80.000 km a nebyl s ním nikdy žádný problém, pouze garanční preventivní prohlídky. Auto si pravidelně zvedám na zvedák a kontroluji poctivě opotřebení, abych nedej bože někde nezůstal viset, jak se říká.. Za velká písmena se moc omlouvám, myslel jsem to původně dobře - třeba pro starší čtenáře, že by se jim to četlo líp, ale pokud je to opravdu tak zlé , tak se budu snažit to opravit :-( doplním i více fotografií, kde bude možné vidět auto ze spodu i ze vnitř, vím - fotek mám zatím žalostně málo.. Budu se snažit to napravit, i tak moc děkuji za příspěvek...

foto Dan0044

Dan0044 13.06.2010  11:06

« Re: SsangYong

Jako velká písmena v pohodě, jde mi spíš o to, že se člověk může ztrácet mezi řádky. Navíc je to i přirozenější s malými písmeny, nepůsobí to tak, jako kdybys chtěl na něco upozorňovat. Rozhodně je využívej, ale třeba jen v heslech, když chceš opravdu něco zvýraznit.

Fotky vždy u každého auta přibydou časem, ještě sem neviděl auto, u kterého by hned zezačátku bylo 20 fotek. Já jsem taky začínal s 6 fotkami.

Já sem nechtěl kritizovat, toho tu máš na můj vkus až moc, spíš to měli být jen takové poznámky, co by třeba bylo lepší, atd. Rozhodně až rozšíříš recenzi, tak ti přidám bod.

Jo a promiň, v nadpisu sem špatně napsal to jméno >:D tak sem to teď opravil. Ono neni lehké na zapamatování >:D