Volkswagen Golf (2012)

20.3.2012

Celá myšlenka na koupi nového auta se mi zrodila v hlavě už začátkem minulého roku, kdy jsem po škole nastoupil do první "pořádné" práce. Tehdy jsem si…

Volkswagen Golf VI (Whitedotcom)

foto rohYpnol

rohYpnol 20.03.2012  19:30

Skvwělá vwolba

Nemůžu než poblahopřát. Prodejce znám a můžu též jen vřele doporučit :yes: Takhle si představuji služby autosalonu. Udělal dobrou službu tak nevím proč nešířit dobré jméno :yes: .
    Ne jak tragédi v Porsche XYZ, kde nabízí supervýhodnou povinnou výbavu za extravýhodných myslím cca 1200 Kč místo originální za 2500 Kč (?) a zákazník musí připlácet i za pitomé koberečky... 8-s

Whitedotcom 20.03.2012  20:06

« Re: Skvwělá vwolba

Dekuj, ano ano, pan Stanovský je prostě profík, díky Bohu, že v tu osudbou sobotu tak seděl zrovna on :-) A Porsche Olomouc, raději nebudu ani zminovat...katastrofalni pristup..

Ronault. 20.03.2012  20:23

« Re: Skvwělá vwolba

Přidávám se. Z mého pohledu sice trochu zvláštní konfigurace, myslím tím 1,2 TSI a k tomu Highline, já bych dnes k tomu motoru volil dnes asi Comfort edition a k Highlinu asi už jedině 1,4 TSI 90 kW, který mi ke Golfu příjde více než ideální, i když je pravda, že i ta 77 kW jede velmi pěkně. Ale zase jak koukám na ta sedadla v alcantře, nooo, pěkné...

A asi bych volil úplně stejnou kombinaci bílé a white paketu. Kdybys jej ještě detailněji nafotil, třeba to prošívání a koberečky, ocenil bych to :-)

Zaujalo mě, že ti udělali zdarma USB box... to je hodně dobré. Nabídli by to i pro RCD310 nebo jen pro 510?

Ta kola, to jsou 16", že?

A docela zajímavá je volba zadních LED světel. Asi bych za ně nepřiplácel, i když je pravda, že Golfu sluší, na to jsem asi velký pragmatik :-)

Jo a jestli to není tajemství, tak se zeptám... na kolik se nakonec vyšplhala cenovka? Můžeš klidně napsat do SZ :-) Tak se trochu do budoucna rozhlížím po něčem podobném z této třídy, jen těch možností je hodně. :-)

Whitedotcom 20.03.2012  20:50

« Re: Re: Skvwělá vwolba

Ano ano vim, 1,2 TSI v Highline moc neni, ale na 1,4 uz nebyl rozpocet s navic ja nemam zrovna velky najezd kilometru, takze bohate staci a co vic, jede moc dobre..kdo nezkusil, neuveri:) Ani ja jsem neveril:)

Jinak paket white nafotim. V sobotu sem pridam par povedenych fotek, doufam:) A ano kola jsou 16". Casem asi budou z ebay 17" Mallory z R-line golfa. Uvidime jak budou finance:) Ji ak dostal jsem i zimni disky, takze spokojenost..A ano USB bylo i pro RCD 310.

No zadni LED pro me byla jasna volba, moc jsem je chtel a navic moc golfu je nema, tak alespon neni ten muj tak tuctovy:) Jeste ty origo spoilery a bude to hotovo:)

Cenu napisu:)

Ronault. 20.03.2012  21:45

« Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Vím, že jede moc hezky. :-)

Já bych u 1,2 TSI 77 kW možná i u těch 16" zůstal, 15" mi naopak příjdou malé, ale na zimu asi postačující.

Tak to je zajímavá možnost, v Porsche Brno takovou možnost k chybějícímu USB neměli, ani sleva, jak píšeš v SZ, nebyla tak vysoká. Inu, možná by to za krátký výlet v případě zájmu asi stálo. :-)

Samozřejmě, vypadají hezky, mě by šly ale krutě přes limit, který pokud bude, tak o něco níže... ale kdo ví. Možná i tak nízko, že nic nebude >:D

Za SZ díky :-)

SCHROJF 21.03.2012  09:33

« Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Gatulujem k peknemu autu...ten white paket a zadne led svetla sa mi moc pacia...urcite by som dokupil zadne GTI kridlo...auto potom vyzera omnoho lepsie!Prajem vela stastnych kilometrov s logom VW na volante!!!

Whitedotcom 21.03.2012  10:41

« Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Diky moc:] GTI kridlo bude kolem 10 dubna. ;-) ..spolu s tonovanymi skly..

foto golfgt

golfgt 23.03.2012  12:03

« Re: Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

chvalim LED svetla i budouci GTI kridlo, mam to na svym aute taky (GTI) >:-[]

foto Herbi-TSI

Herbi TSI 20.03.2012  21:00

« Re: Re: Skvwělá vwolba

Zdravím:-) Motorizace super, ale když už k Highline 1,4TSI, tak spíš 118 Kw, protože souhlasím s panem kolegou, že cenový rozdíl mezi 77Kw a 90Kw není opodstatněný. Sice jsem na toto téma v minulosti vedl pár debat, ale musím znovu podotknout, že z rozdílu ve spotřebě nevyplývá stejný rozdíl v dinamice...
        Jinak musím pochválit velice pěkné autíčko!!
        Až se recenze rozroste o postřehy podložené kilometry a fotkami, tak velice rád dám 3x10(ty detaily interiéru mně taky moc zajímají:-)

Whitedotcom 20.03.2012  21:09

« Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Diky diky, v sobotu se snad podari dat par fotek z jednoho pekneho mista a focenych necim lepsi nez jen iPhonem:) Detaily nafotim a paket white vazne doporucuju:)

Ronault. 20.03.2012  21:42

« Re: Re: Skvwělá vwolba

Já jel jak 1,4 TSI 90 kW, tak 1,2 TSI 63 kW... ta 77 kW mě potkala jen ve Fabce a je pravda, že si s ní radila moc pěkně. Pro změnu 63 kW se mi zdála malinko "méně dynamická", ale možná je to jen pětikvaltem, který má delší převody a přecejen někde těch 14 kW musí být. Proto mě více láká ta 1,4 TSI 90 kW, která je i ve vyšších rychlostech dynamičtější. 118 kW je už trochu jiná liga :-) Tu jsem mohl porovnat jen na Brněnském okruhu, kdy jsem v ní neseděl, ale seděl jsem v Cliu Sport, které má o dobrých 30 kW více a teda musím říct, že při výjezdech ze zatáček nám dokonce malinko ujížděla... a to už je co říct. Samozřejmě v technických pasážích bylo Clio rychlejší.

Musím někde splašit 1,2 TSI 77 kW...
          Z druhé strany mě malinko láká i 1,6 TDI, sice jen pětikvalt, ale vzhledem k tomu, že jezdím převážně 200 km trasy, tak by to za zvážení stálo... Ale to by ji taky někde museli mít jako předváděčku. A taky je pravda, že v dieselech jsou zajímavé možnosti i u konkurence. :-)

foto Pavlas

Pavlas 21.03.2012  07:41

« Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Blahopřeju ke koupi Golfáka :-) Jsou to krásné auta, praktické, komfortní, snad ti bude dělat radost :-) Zkus později připsat třeba údaje o spotřebě, docela by mě zajímalo kolik ta dvanáctistovka bere při svižnější jízdě, bezpochyby je to zajímavý motor, snad se mi někdy podaří s touto motorizací svézt... Jinak ještě se zeptám, všimnul jsem si jakoby hliníkové dekorace na palubní desce a ve dveřích, je to plast nebo je to skutečně hliník? Každopádně přeju hodně štastně najetých kilometrů... :yes:

Whitedotcom 21.03.2012  11:19

« Re: Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Díky moc, zatím radost dělá:) JJ spotřebu určitě doplním až se motoro trošku zajede. Zatím z práce domu cca 15km po okreskácha vesnicích spotřeba ukazuje 5,8..vetsinou na tempomat 50/90 km/h. Uvidíme v pátek až ho trosku projedu:) Jinak ta dekorace..nevím nevím..asi to bude imitace..ale na dotek je studená, takže možná je to opravdu kov :-)

Whitedotcom 25.03.2012  17:55

« Re: Re: Re: Skvwělá vwolba

Díky, LEDky jsem proste musel mít:) A GTI křídlo je nádherný, auto vypadá mnohem líp:) Uz se na neho tesim:)

woody-alien 23.03.2012  15:11

« Re: Re: Skvwělá vwolba

Ronaulte, Ronaulte - více než ideální ? Ale fuj... ;-) >:D Ideál nebo optimum přece nelze stupňovat. Leda že by Golf byl vyjímka. >:-[]

foto Delfin2

Delfin2 20.03.2012  20:22

Biela

Tu farbu si vybral ako sa patrí.. Biela Golfu veľmi sluší ;-) Veľa šťastných km prajem.. :-)

Nerez 21.03.2012  08:39

No vida:)

Čekal jsem tě tady, ale ne tak brzo :-)
    V pátek jestli bude teda pěkně tak vlítnem na ty fotky, at ti to tu nekazí ty z průjezdu ;-) Nabiju Lumixe a jdem na to :-!

Whitedotcom 21.03.2012  11:58

« Re: No vida:)

Jasne jasne tesim se :-) Snad to pocasi klapne ;-) tak vis jak..nebylo co delat, tak jsem napsal nejakou recenzi alespon :-)

Nerez 25.03.2012  11:48

« Re: Re: No vida:)

Tak fotky se povedly, ale chtělo by jich víc. Musíme zase časem někam vyrazit :yes:

foto Mirasr

Mirasr 21.03.2012  09:25

Proč?

Co může napsat člověk za poznatky po 180km? To se sem chodíte snad jen chlubit že máte nový auto nebo co? Pěkně tu klesá úrověň jak auto.cz tak lidí :no:

Nerez 21.03.2012  09:43

« Re: Proč?

Ty mu snad závidíš, že mu nepřeješ radost z nového auta? ;-\
      Nevidím na tom nic špatného, když si sem dá někdo recenzi hned a postupně ji doplňuje. Navíc spoustě lidí pomůže i to, když si mohou prohlédnout fotky, protože výbav Highline tu je velice poskromnu, o white packetu ani nemluvě :yes:

foto bicak77

bicak77 21.03.2012  10:01

« Re: Proč?

Nechápu, proč sis vybral na svůj útok zrovna tuhle recenzi :-O Whitedotcom mi zrovna příjde jako člověk, který psát umí a má potenciál recenzi postupně rozvíjet. Zatím mi recenze přijde jako zajímavá a dobře čtivá. Těším se na pokračování.

Na vybití vzteku tady máš jiných "spisovatelů" víc než dost :no:

vondry87 21.03.2012  10:04

« Re: Proč?

A proč ne.. ten člověk očividně neaspiruje na TOP 10, jinak by si určitě počkal. A já měl alespoň po ránu co číst >:D

foto Mirasr

Mirasr 21.03.2012  10:54

« Re: Re: Proč?

Nemam nic zrovna proti němu ani si nechci vybíjet vztek protože žádnej nemam, ten bych měl jen kdyby si koupil oktávku. Jen ať má rodast přeju mu to, taky jsem byl nadšenej z prvního novýho auta, ted o druhym vám napíšu až dýl až budu opravdu něco vědět :-)

Whitedotcom 21.03.2012  12:09

« Re: Proč?

Nikdo se tady nicim nechlubi, a pokud jsi si nevsiml, tak recenze ani hodnoceni nepopisuje a nehodnoti jiydni vlastnosti ani zadne poznatky. To prijde az casem az najedu nejake kilometry a recenze se bude postupne rozrustat. Tak se hod do klidu :no:

Ronault. 21.03.2012  15:10

Míro, uklidni se.
      A neplácej tady o úrovni, jo? Recenze má být užitečná a mě osobně tato recenze byla už teď více užitečná než spousta jiných, které popisují jízdní vlastnosti. Ony ty jízdní vlastnosti si při koupi auta stejně posoudím osobně a tady autor mě nasměroval k schopnému prodejci.

miromen 21.03.2012  16:28

« Re: Re: Proč?

Přesně tak. Ja taky tento uvodni popis rad přečetl ikdyž auto znam. A jsem rad že mužu jinym na forech doporučit schopny servis protože jak se da dočist ne všechny jsou poctive. Takže touto informaci mohu někomu pomoci. Určitě jsem rad i za fotky protože white paket nema kde kdo a fotek s nim je poskromnu. Jen bych těchto fotek uvital vice a to v lepši kvalitě. :yes:

Whitedotcom 25.03.2012  17:57

« Re: Re: Re: Proč?

Ahoj, fotek bude přibývat..jen co se najde nejaké pěkné místo na focení :-)

woody-alien 23.03.2012  15:19

« Re: Re: Proč?

Tady si dovolím nesouhlasit. Popis auta je opravdu velmi pěkný, ale když má být recenze užitečná, jak píšeš, měla by obsahovat stejnou měrou i jízdní dojmy, popis chování, vlastnosti motoru atd. To mi tady chybí, a proto jsem recenzi na jinak inspirativní auto (pro tebe i pro mě) zatím nehodnotil. Ovšemže se jízdní dojmy z jednoho auta mohou u různých lidí lišit (představ si, že bys do i40 místo sebe posadil Icescenta, já bych to tedy po něm uklízet nechtěl >:D >:D ), ale přesto alespoň jako částečné vodítko jsou přínosné.

Házím se do klidu a jsem v očekávání věcí příštích, protože věřím, že majitel výše zmíněné doplní.

Majiteli samozřejmě patří gratulace. :yes: A ta bílá Golfu opravdu sluší.

Ronault. 25.03.2012  15:12

« Re: Re: Re: Proč?

To sis dovolil trochu moc, ne? 8-s 8-s :no: Dávej si bacha abys nenašel v posteli koňskou hlavu! :-! >:-[]

Samozřejmě, vše má své argumenty. Nic ale neomluví mirovo vulgární a agresivní chování. Já tady vidím sice nekompletní recenzi, ale díky komunikativnosti autora (a taky napojení na stálého člena auto.cz Nereza) také předzvěst zlepšení.
          Taky jsem zastánce psaní recenze až po nějakém čase, což jde vidět, Laguna svou nedostala ani po 7 letech >:D

Whitedotcom 25.03.2012  18:00

« Re: Re: Proč?

Díky díky a nebojte i jízdní vlastnosti budou:) A ano predejce je skvělý.VÁŽNĚ DOPORUČUJU.

SCHROJF 21.03.2012  09:39

zavist???

Uz ma pomaly seru tunajsi ludia,co hodnotia nove auto s hodnotenim ako napriklad Xenie (za auto 7),alebo Hardworker(5)...pripada mi to minimalne ako zavist!!!!Tak sa trosku vspametajte a dajte hodnotenie objektivne!!!!

talio2 21.03.2012  09:52

« Re: zavist???

ono možná i ta 5 je objektivní .. 5 je střed, průměr, ale lepší je když už hodnotit tak dávat 10, protože né každý si může dovolit auto jednoznačně za 10b. .. mnohem lepší by bylo prosté tlačítko : Líbí se .. a podle počtu kliků by byl sestaven žebříček aut.. ale to už tu bylo probírané mockrát..

vondry87 21.03.2012  10:02

« Re: Re: zavist???

Souhlas. Záleží na tom, co je smyslem hodnocení.. Zda mít na vrcholu nejlepší recenze nebo nejdražší auta. V druhém případě by stačilo k popisu auta přidat kolonku "cena" a bylo by to vyřešené, auta by se řadila automaticky ;-) Osobně by se mi líbila přítomnost obou žebříčků.. Jeden podle ceny (tzn. bodů za "auto") a druhý dle kvality recenze (tzn. bodů za recenzi a fotky). Někdy má člověk chuť si přečíst kvalitní recenzi, i když je o Fábce, a někdy si zas počíst o něčem exkluzivním, přestože je recenze shrnuta to jednoho stručného odstavce a jedné dvou fotek..

Whitedotcom 21.03.2012  12:13

« Re: zavist???

Souhlas..ale na druhou stranu chapu, ze pokud nekdo ma X5ku tak asi pro neho nebude obycejny golf auto za 10 bodu, takze to chapu...ale skoda no..ja bych 5 bodu nikomu nedal,uz jen z principu..prece jen to da praci a cas nez clovek recenzi napise a nafoti auto atd..ale kazdemu podle jeho gusta :-)

Ronault. 21.03.2012  15:01

« Re: Re: zavist???

Pokud dotyčná vůbec X5 má. Vzhledem k tomu, že udávaný rok výroby nesedí s předfaceliftovou verzí, tak bych klidně hádal nějakého fakera

Nerez 22.03.2012  00:48

« Re: Re: zavist???

Jenže ta X5 s 185ti tisíci na hrbu je už stará popelnice, takže takový nový Golf je pro mě osobně daleko větší prestiž. Vlastně každé nové auto je v mých očích prestižnější záležitostí než stará olítana ojetina :yes:

foto matii

matii 22.03.2012  08:26

« Re: Re: Re: zavist???

řešením by také mohlo být bodování ve stylu skoků na lyžích. Myslím tím odečíst tři nejlepší a tři nejhorší hodnocení.

talio2 22.03.2012  11:16

« Re: Re: Re: Re: zavist???

to bodování ála skoky na lyžích podle mě nic moc, protože třeba mojí octavii hodnotilo 254uživatelů .. prostě jen klasický : Líbí se .. a čím víc kliků tím lepší, a žádný nelíbí se nebo body.. jen takhle jednoduše..

Whitedotcom 22.03.2012  20:57

« Re: Re: Re: Re: Re: zavist???

Souhlas:) Libi se, by urcite stacilo..:) Nevim proc jsem dostal 6b od hardworkera....jeho recenze a ani auto mi lepsi nepripadaji:)))

Nerez 22.03.2012  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zavist???

To se stane. Taky mě nasere, když dostanu za auto horší známku od někoho, kdo si na svoje auto ani sám nevydělal, jen se uměl dobře narodit a dostane auto za půl koule k 18tinám. Přitom má v recenzi pár řádků a k nim pár mizerných fotek. Už jsem se naučil to brát s nadhledem :-)

Ronault. 22.03.2012  21:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zavist???

Třeba si na auto vydělala, třeba je to zlatokopka >:-[]

Nerez 22.03.2012  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zavist???

Nebo povolání syn 8-s >:D

foto SamyDee

SamyDee 23.03.2012  10:12

« Re: Re: zavist???

Ja som tiez toho nazoru, ako je spomenute vyssie, ze by malo byt len tlacitko "libi se". S tym, ze ak ma niekto X5, tak hodnoti napr golf 5 bodmi je podla mna primitivne. Ja mam mercedes a nemal som problem ohodnotit trabant 10 bodmi. Ak vidno, ze sa majitel o auto stara (nech je hocijake) tak dam 10 bodov. Tym vyjadrujem, ze sa mi paci. Ak sa mi nepaci, alebo ma slabu recenziu na par riadkov, alebo ma malo fotiek, tak nehodnotim vobec. Tiez su tie body na *, ked sem niekto prida recenziu a este ju nestihne celu doplnit, alebo ma este len par fotiek a uz dakto na druhy den da 1 bod za recenziu. Ine to je, ked tu je auto rok a ma 2 fotky, alebo 2 riadky recenzie, vtedy uz ten 1 bod je opravneny. Tolko moj nazor ;-)

foto Atlis

Atlis 23.03.2012  09:21

« Re: zavist???

SCHROJF - a ake je podla teba objektivne hodnotenie? 3x10? 3x10 za dve fotky a 10 riadkov textu? Nedavno mi napisal pobureny majitel R8 V10, ze som mu za fotky dal 5 bodov - uprimne? dal by som 2 za to, ze vobec udrzi mobil v ruke, ale nechal som to tak. 10b za auto dostal, lebo to auto si 10b zasluzi. Tak ako si jedna Skoda 105 10b zasluzit moze a ina nemusi.

Plnych 3x10 davam vynimocne. Zvlastne vsak potom je, ze ti, ktorym take hodnotenie dam, sa podobnym hodnotenim "odvdacia" ale pritom inym davaju same 10tky - zeby nahla zmena rebricka hodnot? osvietenie? pomsta? ocakavanie zvysenia hodnotenia? Mam v pecku. Nemusim mat recenziu s hodnotenim 9.98. Ak na tom niekomu zalezi, je plytky ako lavor.

SCHROJF 23.03.2012  17:50

« Re: Re: zavist???

Tiez mi nezalezi na tom,aby som mal hodnotenie 9.99,ale chcel som poukazat nato,ze sa tu vela ludi pomsti za hodnotenie,ktore od teba dostanu,a je slabe,lebo ako pises 2 fotky z mobilu a zakladne technicke 10 riadkove info o aute urcite nemoze byt za 3 x 10 bodov!Podla mojho nazoru,ak je auto nove,tak horsia znamka ako 8 by sa nemala dat!

foto AMOK

AMOK 23.03.2012  19:54

« Re: Re: Re: zavist???

A prečo by nemohol dať menej ako 8 ak je to auto nove ? čo ak nema s ním dobre skusenosti alebo sa mu nepáči a bla bla bla.... Ale na druhej strane netreba to tu len tak rajcovne hodnotiť. V tom máš pravdu. V mojom prípade radsej dam 10 kvalite dajme tomu z roku 1990 ako terajšej produkcii keď človek naozaj nevie čomu a komu ma veriť.

vondry87 21.03.2012  10:12

Já jsem jeden z těch..

co dle tvého vyjádření vybírá "podle velikosti kufru", takže bych volil Jettu, ale jinak pecka. Koncern v současnosti dělá moc pěkná auta a hlavně interiéry, které mi sedí. Obecně je v mých očích golf jedno z mála aut, která jsou s každou generací hezčí a hezčí.. S 1.2 TSI jsem měl tu čest v oktávce a byl jsem příjemně překvapen. S golfem určitě zacvičí ještě lépe. A v současnosti se konečně golf prodává za rozumnou cenu, takže super volba!

Nerez 21.03.2012  10:20

« Re: Já jsem jeden z těch..

Já bych řekl, že pojedou podobně, protože auta váží skoro stejně. A 0-100 km/h mají taky +- stejné :-)

vondry87 21.03.2012  11:20

« Re: Re: Já jsem jeden z těch..

Čistě objektivně máš pravdu no.. nevím, proč si vždycky vsugeruju, že menší auto je rychlejší >:D Holt pocit často udělá víc než číslo :-)

miromen 21.03.2012  13:03

Kolega

Zdravim. Jsem taky majitelem bileho Golfa 1.2 TSI. JJ bila Golfu naramně sluši a byl jsem si hned jisty barvou ikdyž jsem měl uplně stejne barevne alternativy. Jinak ja mam vybavu Trendline dovybavenou na Highline + par extras navic. Jinak rozdil mezi 1.2 TSI a 1.4TSI je opravdu finančně neopodstatněny což mam osobně odzkoušeno a proto jsem zustal u 1.2TSI a raději dovybavil. Takže vyběr samozřejmě chvalim a přeji mnoho šťastnych kilometru. :yes:

Ronault. 21.03.2012  14:58

« Re: Kolega

Mám známého z Havru s 1.4 TSI, tak to musíme někdy domluvit a srovnat na živo :-)

miromen 21.03.2012  16:30

« Re: Re: Kolega

Tu 1.4 TSI ma v Golfu ? Jinak stopky už mam nastartovany. ;-)

Ronault. 21.03.2012  16:55

« Re: Re: Re: Kolega

Jj, v Golfu, jen nevím, jestli se mu bude chtít... tež je s tím autem pořád tady na jihu ;-)

miromen 21.03.2012  17:48

« Re: Re: Re: Re: Kolega

Copak vas žene tak na jih ? Zřejmě to bude prace ktera zde buď neni nebo je špatně doceněna.

miromen 21.03.2012  17:58

« Re: Re: Re: Re: Kolega

Na FB zřejmě unikla fotka Golfa VII. Jestli je to opravdu finalni podoba tak to docela smekam protože tak sportovni šmrnc u Golfa by čekal malokdo.

Whitedotcom 21.03.2012  17:14

« Re: Kolega

Dekuju, Tobě taky. A souhlasim rozdil v cene a vykonu se mi nezdaz odpovidajici. Takze radeji 1,2 TSI a vetsi vybava. No chtel jsem jeste dynaudio a xenony..ale to by bylo 50 tis, jen to mrkne :-)

miromen 21.03.2012  17:45

« Re: Re: Kolega

Tak xenony chybi i mě. Bohužel jejich kouzlo jsem poznal až po koupi auta. Dynaudio mam a to byla jedna z položek kterou jsem si byl jist i přesto že jsem šel do neznama. ;-)

Whitedotcom 21.03.2012  18:06

« Re: Re: Re: Kolega

Jj ja je chtel hned, ale 36 tisic za ne fakt nedam. Jinak dynaudio je urcite super..nekdy bych si ho rad poslechl :-)

miromen 21.03.2012  18:12

« Re: Re: Re: Re: Kolega

No je pravda že bych asi za ně taky ty prachy nedal. Ja jsem tam dal Osram NB+ což sice nejsou zdaleka xenony ale určitě to sviti znatelně lip. Někteři si nechavaji u Golfa světla mirně přizvednout a pry to dost pomaha s tim že neosilňuji protijedouci. Chystam se to vyzkoušet tak uvidime jaky bude vysledek.

foto billionaire

billionaire 21.03.2012  15:25

Gratulujem

K novému a peknému autu :yes:

foto Pabllo

Pabllo 22.03.2012  19:15

Golf dle meho gusta

Paradni auto dle meho gusta, mozna bych ozelel RCD510 a asi bych nesel kvuli svetlum do Highline...ale pokud jsou penize, proc ne...vypada skvele!
    Golf se mi libi kvuli dobremu odhlucneni (lepsi nez Octa), presnemu koncernovemu razeni, rozumnemu podvozku a dost slusne zakladni vybave.
    Mam dva dotazy.
    Zajimala by me realna spotreba pri 140km/h ...casto jezdim dalnice. Tak pokud mas odzkousene, tak klidne napis.
    Pokud neni cenovka tajna, tak poprosim jako SZ ;-)

miromen 22.03.2012  19:38

« Re: Golf dle meho gusta

Při 140km/h si 1.2 TSI vezme kolem 7.3l.

Whitedotcom 22.03.2012  20:55

« Re: Golf dle meho gusta

Diky diky:) Ja jsem zas nechtel uplne holoauto, prece jen musi nejakou dobu vydrzet:) Kdyb bylo prachy tak by vypadal jeste jinak:) Ale holt rozpocet neni nafukovaci a az na xenony mi nic nechybi:)

foto Pabllo

Pabllo 22.03.2012  22:12

« Re: Re: Golf dle meho gusta

No on Golf uz v zakladu neni zadne holoauto :-) V tve konfiguraci je uz hooodne fajn. Dival jsem se a priplatek za xenony je pomerne velky, takze zde asi hodne lidi voli stejne. Ty LED svetla mu davaji smrnc, moc jsem jich s temi svetly zatim nepotkal ;-)
        Cenovka vzhledem k vybave je dost slusna.
        Tak at Golfik slouzi a pridavej sem zkusenosti, budu to checkovat >:-[]

foto Mimas

Mimas 30.03.2012  14:36

P7

P7 pneu som zobral túto sezónu aj ja, myslím že dobrá voľba. Ináč pekné auto, veľa radosti na cestách prajem... ;-)

foto krall12

krall12 12.04.2012  13:34

Pěkný

Fotky i auto vypadá velmi dobře, jen ta Astra to tam trochu kazí. :-(

Nerez 12.04.2012  20:41

« Re: Pěkný

Zato tvoje důchodcovský auto by to tam oživilo, co ty osle? >:D

woody-alien 12.04.2012  22:25

« Re: Pěkný

Jsi nějakej rozervanej, ne. V Nerezově recenzi Astru chválíš a chceš jako budoucí auto a tady podle tebe kazí fotky ?

Nerez 12.04.2012  22:33

« Re: Re: Pěkný

Neřeš, urejpanej kolega z práce >:D ;-)

white label 12.04.2012  23:13

« Re: Pěkný

Zřejmě i poměrně pohledná (bílá) Astra vedle (bílého) Golfu rychle "bledne"... >:D ;-)

woody-alien 12.04.2012  23:26

Nic netrvá nikdy věčně
          ani láska k jedné slečně... >:-[]

white label 12.04.2012  23:32

« Re: Pěkný

Právě nevím, jestli tohle platí i u toho Golfu narozeného už v roce 1974, i když do "vwěčnosti" to má ještě hoooodně daleko... :-)

woody-alien 13.04.2012  11:35

« Re: Re: Pěkný

To je taky dáno tím, že "golf" narozdíl od "astry" nemůže uvadnout.... ;-)

white label 13.04.2012  11:58

« Re: Pěkný

Jj, Golf i golf je dlouhodobě trendy, Astra i astra je krátkodobější žáležitost s rozkolísanějším zájmem o ni. :-)

Nerez 13.04.2012  15:03

« Re: Re: Pěkný

golf je zábava pro bohatý, příroda pro všechny :-! :-)

white label 13.04.2012  20:34

« Re: Pěkný

Tak Golf byl původně více lidový a golf více "nelidový", než dnes...
                    Dnes můžeš klidně přijet Golfem na golf a nebudeš si tam připadat nepatřičně... ;-)

Ronault. 13.04.2012  21:47

Jenže Astra i po letech kvete, na rozdíl od Golfu >:-[] >:-[] >:D

woody-alien 13.04.2012  22:25

« Re: Re: Re: Re: Pěkný

>:D :yes:

Na antikorozní ochranu Opel nebyl zrovna Kadett, to máš pravdu. >:-[]

white label 13.04.2012  23:08

« Re: Pěkný

Tak tos mi z mládí připomněl pánskou ochranu s nápisem Kadett (později Galant, že by pro změnu Mitsubishi), jen si už nemůžu vzpomenout, na co jsem to tenkrát vlastně potřeboval... :*) >:D
                    [odkaz]%201.jpg
                    A ještě něco pro maximalisty:

white label 13.04.2012  23:13

A ještě něco pro maximalisty:
                      Přiznám se dobrovolně, že já mám v této velikosti pouze boxerky, nikoli jejch obsah... :*) >:-[]

woody-alien 13.04.2012  23:29

« Re: Re: Pěkný

Dokud se s topperem nepotkáváš i na jiným než autowebu, tak to s tebou není tak špatný... ;-) >:D

white label 13.04.2012  23:39

« Re: Pěkný

Ono zrovna to slovní spojení "s top.perem", případně možná i "ztop.perem" vyvolává v těchto ohledech všelijaké asociace... 8-s >:-[]

Ronault. 13.04.2012  23:46

« Re: Re: Pěkný

Po internetu se šeptá, že nick ztopper je pouze jakási kompenzace, stačí se zeptat pana googla a hned vysvětlí >:-[]

white label 13.04.2012  22:59

>:D :yes:
                  Podobně jako třeba i30..., oni ti korejci okopírují fakt úplně všechno, tímto zdravím koreafuns duo T and I z auto.cz... :-O :*) >:-[]

woody-alien 13.04.2012  23:27

« Re: Re: Pěkný

Nesměj se jim, oni jen při tom rychlokopírování občas nerozlišují co je dobře a co je špatně a berou to z jedný vody na čisto. >:-[] Nediv se, čas je tlačí a potřebují dohnat a předehnat automobilky se stoletou tradicí. ;-)

Whitedotcom 14.04.2012  10:22

« Re: Re: Pěkný

:yes: :-) Náhodou jsem včera viděl novou i30 vystavenou v obchodním centru a nevypadala špatně...nic proti korekcům...ale stejně..Golf je Golf:)

woody-alien 14.04.2012  10:41

« Re: Re: Re: Pěkný

Jj, u nás v Globusu byla taky, nevypadala špatně a dávali ji myslím ke dvěma balíkům ochucený Dobrý vody jako bonus... ;-) >:D :yes:

white label 14.04.2012  11:23

« Re: Pěkný

Ochucenou Dobrou vodu nepijem, ale až to bude v akci třeba k nějaké jemně perlivé vodě, tak to klukovi na učení vezmu... >:D
                        Jestli to standardně skladují s Dobrou vodou, tak je pak jasné, proč to tak koroduje..., teda chtěl jsem napsat, že mají úmyslný proces "3D oxidace" zcela pod kontrolou... >:-[]

woody-alien 14.04.2012  12:29

« Re: Re: Pěkný

>:D No samozřejmě, povrchová koroze je jedním z druhů ochrany proti korozi hloubkové. Až se kluk naučí a bude se toho chtít zbavit, vezme drátěnej kartáč, párkrát to přejede a bude to zas jako nový. ;-) Abychom ale nenasazovali Korejcům psí hlavu, stejnej způsob ochrany praktikujou i někteří Japíci.

Ronault. 14.04.2012  13:24

« Re: Re: Re: Pěkný

Jj, francouzi na to jdou jinak, ti prostě nenechají majitele jet v korodovaném autě. Francouzské auto většinou začne mít stopy koroze tak po 15 letech, to v té době z bezpečnostních důvodů je aktivován samodestrukční mod elektroniky, někdy i dříve.
                            Nejdále to dotáhl VW, který znehybní auto rovnou v centru, rozvodovým řetízkem >:-[]

foto krall12

krall12 16.04.2012  16:58

« Re: Re: Re: Re: Pěkný

No jo zase jeden co má jen Frantíka a chtěl by lidové vozidlo. >:D

woody-alien 16.04.2012  17:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný

Ale to je omyl. Ronault se sice skutečně od francouzských vozů odklání, nicméně jeho snem nejsou nudné výtvory VW Group, nýbrž moderní a vzhledné automobily značky Ford. A pokud vím, tak vůbec nejvíc touží po Fordu Mondeo Kombi 2.2 TDCI s 6st.automatem v zelené metalíze Parkside, jež by ho výborně reprezentoval v jeho nastávajícím zaměstnání. Zkrátka Ronault má dobrý vkus. :yes: >:D >:D

white label 14.04.2012  18:47

« Re: Pěkný

To je zajímaví myšlenka, musím se zeptat nějakého prodejce Hyudaie, jestli dávají k nové i30 i drátěný "iKartáč"... >:-[]

Nerez 01.05.2012  22:48

Kde to vázne

Hele, neflákej to tady tak. Po tisícovce jsi slíbil další zkušenosti a postřehy, litr za tebou a kde nic tu nic :-! >:-[]

foto paviuk

paviuk 07.06.2012  22:46

Za chvilku ti tady přidám brášku

Mám zhruba stejné... cca dva týdny už najeto 2000 km dnes jsem ho prohnal kopcem do Rýmařova občas tam mám cestu a docela jsem čučel že to nebylo až tak špatné :-)