Aston Martin Vantage (2007)

10.5.2010

POWER BEAUTY SOUL Tyto tri slova oznacuji neco, co by se urcite dalo nazvat i jako umelecke dilo. Je to neco co v sobe spojuje moderni…

Aston Martin Vantage (TRujder)

FRPE 10.05.2010  23:35

Nádhera

Ahoj a klaním se! >:D Pane TRujdere!

No labužnický výpeček jsi nám sem dal, kdy oko zpozorní až mu škube rohovka, kdy uši zastříhají až píchne v boltci a tělo se protne v extázi. Jedním slovem chuťovka.

Co se týče recenze tady bych to asi ještě trochu rozepsal a poprosím ještě časem o další reálná fota, třebas vedle mojí Altey ... >:D

Vítám na maczu 007. Frpe Bond ;-)

PS : Martin Happy = jsi zasejc 2. >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.05.2010  23:39

« Re: Nádhera

Připojuji se k FRPEMU,ale jelikož se tady objevují fejky,tak s chválou a bodováním zatím posečkám....

btw : snad lovci fejků na tohoto krasavce nic nevyhrabou,moc bych si to přál :yes:

ZonixX 10.05.2010  23:44

« Re: Re: Nádhera

taky si pockam.. :-)

FRPE 10.05.2010  23:49

« Re: Re: Re: Nádhera

Jsem taky ostražitý, byť si ho nedávám na hejta, těch fotek v reálu je poskrovnu a textík ještě snese dopsat ...

No doufám ale že se tento "skvost" nedostal do ruky Márovi89 nebo dalším jedincům ... ;-\

TRujdere! Je dobře že jsi tu ale prosím doplň ať zmizí naše pochyby ... děkujííí! :yes:

positivemind 11.05.2010  00:14

« Re: Re: Nádhera

Vzhledem k tomu, jak je na předposlední fotce dokreslená SPZ, mám trošku obavy... ale foto interiéru zase vypadá někde ze vsi, uvidíme dál

"-- skrytý --" 21.06.2011  21:01

« Re: Nádhera

Úchvatné. Gratulace =)

positivemind 11.05.2010  00:23

párkrát

Jsem se s tím svezl, ale dojmy jsou takové smíšené... některé věci (výplň dveří) byly neuvěřitelně plastové a vypadaly vážně směšně. Motor je super, ale vůči 545i jsem těch 40KW vůbec necítil - a nevím proč :-( převodovka je teda slušná škubavka, to se nedivím, že odchází spojka

TRujder 14.05.2010  16:28

« Re: párkrát

postnul jsem ti sem jednu fotku, specialne jenom pro tebe >:D >:D

"-- skrytý --" 11.05.2010  08:17

Realita

myslím si že je to real a ne fake...posledni fotky jsou foceny na strese oc sestka...nebojim se bodovat :-) no v nejhorsim budu za k....a

Pepis 11.05.2010  10:13

Sobota

Nejel jsi v sobotu kolem 9-te pres Benesov?

TRujder 11.05.2010  18:35

« Re: Sobota

nn, Benesovem jsem v astonu urco jeste neprojizdel.

Pepis 11.05.2010  19:29

« Re: Re: Sobota

Tak v tom pripade jezdi dalsi stejnej V8 Vantage na stredoceskejch znackach ;-)

TRujder 11.05.2010  19:32

« Re: Sobota

hele je to mozny v CR je +- 60 aut a tipuji, ze prave nejvice z nich je Praha a Stredni Cechy.

Pepis 11.05.2010  20:08

« Re: Re: Sobota

Kazdopadne jel jak prase - cara necara, blinkry nic...

foto kexxik

kexxik 11.05.2010  10:24

opravím

hodnocení jakmile přibudou reálné fotky, zatím jsem na vážkách mezi fakem a realitou. Viz foto z netu + možná 4 reálné.

TRujder 11.05.2010  18:35

« Re: opravím

muzu videt odkaz na ten net?? by me docela zajimalo

foto kexxik

kexxik 11.05.2010  22:19

« Re: Re: opravím

to,že nenajdu odkaz na fotky neznamená,že nemám pravdu! Ale přiznávám, že teď už vše vypadá mnohem reálněji. Narozdíl od jiných (co jezdí třeba Cayenne turbo) umím přiznat, kdy jsem se zmýlil. Hodnocení máš opraveno, gratuluju ke krásné káře.

FRPE 11.05.2010  15:43

Plosým o dalšý fotki

Chjěl bich se podývat na dalšý fotki tfécho Martina, přydáš je sem? Sem zvědafej jako malí dýtě no ... :-O

"-- skrytý --" 11.05.2010  17:26

spojka?

Je to automat a odchadza spojka? Tomu akosi nerozumiem...???

TRujder 11.05.2010  18:34

Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Foto urco pridam, problem je v tom, ze vetsina fotek co mam, ma vetsi velikost nez povolenych 2MB, takze to musim nejdrive zmensit. Dve posledni fotky jsou z oc sestka, byli jsme fotit nejake lepsi fotky a nevedeli jsme, kam v zime vyrazit.... >:D

Co se tyce spz, ani predni, ani zadni neni original, jelikoz je auto dovezene z USA, tak zadni naraznik je mirne upraveny, takze se tam evropska spz nevejde. Americka tak divne kouka pres hranu, takze jsem nechal udelat alespon tuhle a original vozim s sebou, kvuli nasim ochrancum.... >:D zatim vse bez problemu, byl jsem staveny asi 4x, ale vetsinou ji nechteli ani videt. Spise me zkontrolovali, podivali se na auto a pustili.

Spojka:
    V aute se nachazi sportshift = robotizovany manual. Takze mechanicky je tam manual, nicmene spojkovy pedal chybi a spojka je ovladana bud plne elektronicky v automatickem modu, nebo padlami pod volantem. Souhlasim s tim, ze pokud na to clovek slape, tak razeni je extreme rychle, za to dost skubave. Pokud si clovek da comfort mode, tak je to OK.

Vypln dveri: Nevim v jakem modelu jsi jel, ale v celem interieru uz tak pet let, coz je DB9 a dalsi modely neni NIC plastoveho, krom mrizky vydechu klimatizace. Uz jenom z fotky muzes videt, ze je to cele kozene. Vse je kombinace kuze a kovu.

Parda71 (BMWfans) 11.05.2010  19:14

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Moc hezký aston, to se musí nechat. Dnešní nabídka značky je ukázková, nedivím se jejich růstu. Oproti tomu co vyráběli v minulosti nebe a dudy (teda krom Vanquishe). A V12 Vantage musí být naprostá šílenost. Dávám ti 3x10 ;-)
      K těm výplním dvěří...Brabčák je tady místní specialista přes všchny vozy, tak ví vše nejlíp, tak si jej nevšímej. Každý bystrý člověk totiž vidí na výplních kůži.
      Takže at jezdí a slouží ;-)

TRujder 11.05.2010  19:19

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

JJ, udelali obrovsky skok dopredu. Mozna i diky Fordu, pod ktery aston martin jeste nedavno patril a diky kteremu se dostali alespon k nejakym penezum.

Parda71 (BMWfans) 11.05.2010  19:40

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Asi je to i díky nim, to máš pravdu. Ale to jejich dnešní portfolio modelů stojí za hřích. Vantage, DBS, DB9 to je fantazie!

foto Wiii

Wiii 11.05.2010  19:43

« Re: Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

A v neposlední řadě Rapide!!! :yes: Nejkrásnější limuzína všech dob :-) (hned teda po Lamborghini Estoque, ale to neslo do serie) >:D >:D

Parda71 (BMWfans) 11.05.2010  19:46

« Re: Re: Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Aaaaajaj to jsem zapomněl! >:D Rapide je pecka, o tom žádná.

TRujder 11.05.2010  19:43

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

jj, co se tyce designu, tak je to temer bezkonkurencni. Skoda, ze je obcas na nejakych vecech videt, ze to patrilo pod Ford, viz treba navigace, ktera je uplne stejna jako u Volva, akorat misto uvodniho loga Volvo se ti ukaze Aston Martin.

Parda71 (BMWfans) 11.05.2010  19:47

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Nj to je asi nutné zlo dnešního světa. To je to samé jak v Lambech nebo Panameře najdeš věci z koncernových aut, třeba Panamera má ovladač světel z Kokty >:D

TRujder 11.05.2010  19:49

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

A to pozor, to sem nekdy taky pridam. Vyfotim vam venkovni zrcatko ze spodu, tam to zapomneli schovat, takze je tam normalne napsano Volvo >:D

Parda71 (BMWfans) 11.05.2010  20:08

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Kecáš >:D Tak na to se těším.

foto element5

element5 11.05.2010  20:27

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Teď mi nedá, abych sem nevložil jeden odkaz: [odkaz] ;-)

Jinak je to ale moc krásný auto.

TRujder 11.05.2010  20:40

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

jj, tak presne tenhle klicek taky mam... >:D To vis, ford a jeho koncern. Nicmene dnes uz je to jiny, v roce 2009 proslo temer cele portofilo faceliftem, takze nyni se auto startuje sklenenym krystalem, ktery cely zajizdi do palubni desky.

FRPE 11.05.2010  21:15

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Inu : Volvo tady, Volvo tam, Aston Martin kam se podívám ... :*) :*)

TRujder 11.05.2010  21:22

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

njn, je to tak. I kdyz v dnesni dobe si clovek uz asi ani nevybere. Lambo = Audi, Bentley = VW apod.

foto esenbe

esenbe 11.05.2010  21:34

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Spyker , Wiessman ... Ty okolo sebe mají takovou zvláštní auru , bohužel pro holku v baru , projíždka spyke-cože moc nezapůsobí >:D

positivemind 12.05.2010  00:13

Ále, zhrzená ovečka se ozvala >:D 8-s

positivemind 11.05.2010  22:25

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Spodní a přední část dveří mi přišla fakt šílená - jel jsem v loňském modelu.

TRujder 11.05.2010  22:29

« Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Ani predni, ani spodni ani zadna jina cast dveri neni urcite plastova. Cele dvere jsou pokryte kuzi a madlo je kovove. Rok v tomto pripade urcite nehraje roli, tim jsem si jisty.

positivemind 12.05.2010  00:12

« Re: Re: Foto, SPZ, Spojka, vypln dveri

Fakt si to nevymejšlím, čoveče :)) nemůže to být tím, že měl světlý interiér? Na omak to třeba budou kvalitní materiály, ale plastově prostě fakt vypadaly

RKa 11.05.2010  21:29

Vykon???

Zdravim
    V prvom rade musim povedat ze pekne auticko o tom niet pochyb. Zaujimaju ma 2 veci. Na fotke si ty teda majitel auta? Mlady chalan a AM vantage .... :-! A druha vec nepozeral som inde ale nemas ten vykon nejaky maly? Mne sa zda ze by to malo mat viac kw. My mame C63 AMG a mame tam 337 kw teda 460 PS. A zda sa mi ze AM by mal mat viac.

TRujder 11.05.2010  21:50

« Re: Vykon???

Ano jsem majitelem auta. Podle reditele AM pro stredni evropu zaroven asi i nejmladsi majitel AM ve stredni Evrope.

Vykon je opravdu pouze okolo 380koni. V roce 2009 sice probehl facelift, kde AM zvysil objem motoru na 4.7 a vykon povyskocil na 420 koni. Nicmene stale je to relativne malo, pokud to porovnam treba s R8, kde je 4.2 a 420koni popripade napr F430 kde je 4.3 a okolo 483 koni. Nicmene v tom zase nevidim az takovou nevyhodu, mozna to spise ma dokonce jednu velkou vyhodu, motor by nemel byt tak predimenzovany a mel by snad vydrzet vice najetych km.

RKa 11.05.2010  22:42

« Re: Vykon???

No ako vykon je samozrejme v pohode len ma to zaskocilo ked som to videl. Myslel som ze to je chyba. Nechcem byt nezdvorili ale ak mozem v akej oblasti pracujes aleebo podnikas ze si teda podla auta taky uspesny? Alebo aspon ak nemozes je napl tvojej prace v zahranici alebo v CR? Dik moc a gratulujem k autu.

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 12.05.2010  02:11

« Re: Re: Vykon???

nemôžem si pomôcť, ale pri tých "reklamných" fotkách spomínam si na jeden diel Top Gearu, kde chlapci zašli do finančníckej časti Londýna s tými najlacnejšími autami a vytrubovali tam, že všetci títo bankári, ktorí spôsobili finančnú krízu majú odteraz chodiť tými sockami za 220 tisíc korún >:D >:D >:D pár mladých a úspešných finančníkov prišlo pozrieť tie autíčka, a niektorí odchádzali dosť znechutení, niektorí len s takým kyslým výrazom že či to "nevyzerá príliš plastovo" >:D >:D >:D

foto jakobz

jakobz 11.05.2010  21:56

Kraaaaaaaasa.......

Ja ani nemám žiadne otázky, len som chcel pogratulovať k tak nádhernému autu. Astony to sú venuše medzi autami:-D pretože sú naozaj také, že sa páčia úplne každému - proste nádhera. Tie fotky v obleku pri aute sú veľmi dobré - ako z reklamy >:D :yes: Snáď si budem môcť aj ja niekedy splniť sen, ale s autíčkom so vzpínajúcim sa koňom v znaku a spraviť si takéto fotky - mladý a úspešný :*) snáď ešte budem mladý >:D len na sebe budem musieť ešte trocha popracovať :-!

No tak gratulujem, želám veľa štastných kilometrov a budem rád ešte za nejaké ďalšie pekné fotky Astonka... :yes:

TRujder 11.05.2010  22:01

« Re: Kraaaaaaaasa.......

dekuji :-) neco postupem casu nafotim nebo se zase necham nafotit a pridam.

Martin_Happy 11.05.2010  22:20

tak to vypadá že nejsi fejk

v tom případě moc a moc velká gratulace k vozu a pokud poctivě zapracuješ na recenzi a fotkách, tak seš asi první kdo má šanci se prosadit na první pozici. :yes:

Jinak jezdíš v mém hmotném snu. ¨Protože jednou chci jezdit v autě, kteé se jmenuje jako já. Takže jezdi, piš a foť. :yes:

FRPE 11.05.2010  22:30

« Re: tak to vypadá že nejsi fejk

Souhlas s Martinem - jen bych doporučil a nyní čistě upřímně, domluv se tady s klukama co fotí a mají nádherný fotky v galerkách ať tě něco pofotí, myslím že třeba takovej Matheas, nebo Mojito a řada dalších, by tě to pofotili, jelikož takový nádherný auto a ty fotky jsou slabé. Nemají dle mě štávu na hodnotu a "raritu" tohoto auta u nás. Neuraž se ale je to tak.

Zajeď k nějakýmu pěknýmu pozadí, vystrč nějakou pr.satici do popředí ( na haupnu ) a uvidíš že to bude mít jiný efekt. Já taky nejsem fotograf ... ;-) třeba vídko z jízdy/zrychlení by neuškodilo ... :yes:

TRujder 11.05.2010  22:35

« Re: tak to vypadá že nejsi fejk

jasny, jasny, ja popravde zadne jine fotky nemam. Ty co tu jsou, se nafotily pouze pro me, kdyby se neco stalo, tak at alespon neco mam >:D Sice jsem velky fanda AM, nicmene zatim jsem se k profi foceni auta jeste nedostal. Dal jsem je sem alespon proto, abych se tady nemusel vsem vyzpovidat o tom, ze to neni fake apod.

Jediny fotky co byly foceny s profi fotografem, jsou v tom obleku, nicmene tam jsem byl hlavnim prvkem ja, nikoliv auto :-D

FRPE 11.05.2010  22:54

« Re: Re: tak to vypadá že nejsi fejk

Ale tak jasně, myslel jsem si to. ;-) Hezký mladý muž, jen co je pravda, sice jsme ti zapomněli říct, že i zde na maczu je skupina teplometů ale zatím vidím, soudě dle diskuze, že jejich "teplé prsty" nedorazily na tvého "Martina" >:D ;-)

Ne vážně : je to bomba auto, má rodokmen, je to dle mě kult a navíc proslavená značka jedním "C-éčkovým" filmem 007 ... >:D a ta chce ukázat světu brachu!

Takže poprosím o přidání dalších fot, které budou "vyvoněné" a hodné značce ... :yes:

PS : Pokavaď byly peníze na auto a nezbylo po natankování paliva na foťák, poptej tady uživatele Ypsilona s BMW, současná 8. v topce, tento klučík ( je to taková naše celebritka ) tě pofotí vůz s nádherným růžovým fotákem zn. Lumix ... :-) :*) >:D a zadarmo! Neurážej se, jen žertuji ...

PSS : Ypsi - sorrka dorrka ;-)

TRujder 23.05.2010  11:30

« Re: Re: Re: tak to vypadá že nejsi fejk

JJ tak nejak, bez agenta 007 by znacka aston martin podle uz davno zanikla, nebo by alespon nebyla na takove urovni jako je dnes. Lidi vetsinou znaji Aston Martin prave jenom jako auto agenta 007. :-)

S tema fotkama, ted mam jeste posledni zkousku ve skole a pak budu mit vic free time. Tak snad se nejak prekecam a neco necham nafotit >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.05.2010  22:37

« Re: Re: tak to vypadá že nejsi fejk

FRPE - pokud to není fake,tak G11 by se Aston rozohdně líbil :yes: >:-[]

mobilcarl 11.05.2010  22:26

Dream Car

Zdravím, gratuluji a závidím zároveň. Mým velkým snem je DBS, ale ono je to vlastně jedno, potenciál výkonu stejně z 90% nevyužiješ, naproti tom exkluzivitu a elegance 100% ano. Je to prostě nádhera. Je vidět, že i velmi mladý člověk může jezdit v takovém autě. Asi dělám něco špatně. :-( no nic, budu se těšit na aktualizace. :-)

TRujder 11.05.2010  22:31

« Re: Dream Car

Dikas za comment. Presne jak rikas, potencial auta v normalni provozu moc nevyuzijes. Souhlasim s tebou, ze DBS je super auto, nicmene po tom co predstavili V12 Vantage, mam noveho favorita ;-)

mobilcarl 11.05.2010  22:47

« Re: Re: Dream Car

mě se na V12 Vantage šíleně nelíbí ty "tuningové" výdechy na kapotě, sice to asi není tesco imitace, ale prostě mi to k tomu nejde. Zvlášť v kombinaci bílá barva, karbonové výdechy je to jako pěst na oko, jinak jak říkal Jeremy:"It is a masterpiece!"

TRujder 11.05.2010  22:52

« Re: Re: Re: Dream Car

>:D ale zaroven, kdyz s timto autem koncila serie TopGearu, tak si to auto nemohl vynachvalit.

mobilcarl 11.05.2010  22:54

« Re: Re: Re: Re: Dream Car

no vždyť říkám, mluvil o něm jen v superlativech a každopádně to musí být úžasná kára, jen ty výdechy na kapotě, ale to je můj subjektivní názor, spousta lidí na tom může být jinak. A mimochodem, co bych za něj dal :-D, výdechy bych v tu chvíli absolutně neřešil.

TRujder 11.05.2010  22:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Dream Car

hlavne si zatim ani nedokazu predstavit, jak to auto musi ject. Pouze jsem v tom sedel a skadlil plyn, nicneme jsem nemel moznost to project. Motor z DBS, a velikost mensiho Vantage. Dosud nejrychlejsi vyrobeny Aston Martin.

mobilcarl 11.05.2010  23:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dream Car

mno, už tu máme one - 77, nejseš náhodou ty jeden z těch tří čechů, co si ho šli omrknout? :-! :-! :-!

TRujder 11.05.2010  23:23

« Re: Dream Car

Sice uz jsem v tom sedel a vsechno si to poradne osahal, nicmene ja asi bohuzel majitelem tohoto auta nebudu..... :-( >:D

FRPE 11.05.2010  22:56

... že i velmi mladý člověk může jezdit v takovém autě ... >:D >:D :yes:

Mobilcarl - já zapomněl, tobě je letos už pětasedumdesát let viď? >:D >:D >:-[] :yes:

mobilcarl 11.05.2010  22:59

« Re: Re: Dream Car

letos ne, až ten příští rok :-) btw: kdy ty budeš mít to nový žihadlo? a co to vlastně bude? (pokud to pořád není v utajení) ;-)

Martin_Happy 11.05.2010  23:14

« Re: Re: Re: Dream Car

chtěl si koupit Subaru bez pr.dele, ale to sme mu zatrhli, tak teď pobrekává a posmrkává a šetří na něco, čim by předjel Deltu Integrale >:-[]

FRPE:Sorry worry >:D

mobilcarl 11.05.2010  23:39

« Re: Re: Re: Re: Dream Car

tak to potom audi quattro s1 ;-)

Martin_Happy 11.05.2010  23:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Dream Car

hele, to mu neraď, to jsou mý sny >:D

a´t si koupí třeba MG Metro a udělá z něj 6R4 >:D

FRPE 11.05.2010  23:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dream Car

No nápady máte dobrý hoši! :yes: Je to tajný a očekávám že se to do 9-ti měsíců narodí ...

Teď vážně : tak jasně že to bude nějaká "rychlovka" co se auta týče, pro rodinný život hledám naopak zase něco "usedlejšího s velkým předním nárazníkem a hodnou duší, které tam můj bizon sluší" ale zatím marně ... ;-\

positivemind 12.05.2010  00:20

Čím by předjel Integrálu? Deltou S4 >:D

white label 12.05.2010  00:25

S1ičkou...

positivemind 12.05.2010  00:50

« Re: Re: Dream Car

Teď na to koukám, S1 měla přes tlačítko krátkodobě až 1000 koní... čekal jsem, že bude S4 lepší, ale asi ne-e.

Každopádně je super tohle video: [odkaz]

Martin_Happy 12.05.2010  10:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Dream Car

minimálně Hohenester Quattrem Sport. To nadrbalo i ferrari Enzo.

Ale pohrát by si člověk mohl i s civilní 205 T16

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 11.05.2010  23:06

Vantage

Tak k tomuhle autu musím něco napsat...
    Jak psal někdo výš, Astony mají takové zvláštní kouzlo, že se líbí každému. Je jich jako šafránu, nejsou okoukané, vypadají opravdu božsky :yes:
    V8 Vantage, V12 vantage, DB9 a Rapide, to jsou skvosty současné automobilové produkce stojící opravdu na její samotné špici.
    Gratuluju k nádhernému vozu a těším se na pravidelně aktualizovanou recenzi, abychom se o tomhle malém exotkovi dozvěděli co nejvíc. :yes:
    Jinak vítej na MACZ a buď tu jako doma :-)

Sám mám první dotaz, Vantage má podle mě trochu vyšší hmotnost, na to, jak malé auto to je, jde to nějak poznat v provozu? Nevím s čím můžeš srovnávat...s tou C4 na fotce to asi nemá smysl >:-[]

TRujder 11.05.2010  23:20

« Re: Vantage

Dekuji za privitani. O MACZ vim uz delsi dobu a obcas jsem to tady projel, nicmene az ted jsem se dokopal si tady taky udelat registraci a podelit se o me zazitky....

Vaha vozu je 1645kg, coz je podle me tak o 100-200kg vice nez ma hlavni konkurence. Nicmene vzhledem k tomu, ze auto ani zdaleka neridim na jeho limitu, jelikoz si tu jizdu spise uzivam v poklidu, tak tezko mohu psat nejake porovnani. Brzdy, ackoliv to jsou normalni ocelace, jsou dimenzovane tak akorat k vaze vozu, takze v pripade nouze dokazou urcite podrzet a vahu ubrzdit.

positivemind 12.05.2010  01:07

Super

Aby si tu někteří jedinci nemysleli, že to auto nějak zavrhuji, tak to ani omylem. Mým snem sice není (jediné kupé / GT se mi líbí CL500), ale i tak je to srdcovka :-!

Aston Martin - britská ikona proslavená sérií bondovek. V jedné se ukázal i Jaguar, ale zdaleka nedosahoval takového sexapealu jako jeho uznávanější bratr.

Tohle auto dodá člověku úžasnou prestiž, což je u tvého povolání asi rozhodně vyžadováno. K tomu ještě svezení, design, techniku a jak sám píšeš, spolehlivost. Nejúchvatnější je samozřejmě design, konkrétně záď - člověk si tak Astona nesplete s vůbec ničím na světě. Inspiraci odtud čerpal i Jaguar u modelu XF - což je rozhodně dobře. :yes:

FRPE 12.05.2010  18:39

« Re: Super

Ne Brabčáku - to si nikdo nemyslí, Parda jen vtipkoval, jde o že s tebou v podstatě souhlasím. Jezdím s Cuprou ( jezdil ) a když jsem chtěl na někoho zapůsobit, zejména na týnejždry z Máček ... Ovšem když jsem měl jet pro pana úředníka z FÚ který nám dělal kontrolu, půjčil jsem si Logana ( chtěl jsem embéčko ale nebylo v tu dobu od kamaráda k dosažení ) a nyní jsem nedávno byl za jednoho zákazníka vyřizovat na Ministerstvu dotaci a hle - musel jsem si půjčit jiné auto MB ... ;-) >:-[]

Je pravda že nejen šaty dělají člověka ... :-O

positivemind 13.05.2010  01:43

« Re: Re: Super

Nee, Parda se cítí zhrzen po tom, co jsem mu napsal, co si myslím o jeho autě :-!

Jojo, říká to víc lidí - já mít kontrolu z fú, taky si půjčím někde favorit. V čem podnikáš?

Biest 12.05.2010  01:16

nadhera

mna osobne (a myslim, ze vacsinu :-) by tiez zaujimalo co robis, ked si mozes dovolit kupit taketo krasne auticko v takom mladom veku. podnikas? mas ho od rodicov? moznosti je vela. nic nas sice do toho nie je. ale tak zvedavost je zvedavost :-) kazdopadne,ja asi robim nieco zle :-) daj nejaku inspiraciu. skus napisat napriklad aj to ako si sa k svojmu astonu dostal. co ta viedlo k vyberu tohto auta je asi zbyocne vypisovat >:D

...nechcem aby to vyznelo, ze ti ho nedoprajem alebo zavidim.to nie, prave naopak. ja na to nemam povahu. len ma to proste zaujima. ked niekto na to ma, nevidim dovod preco by si take nieco nemohol dopriat :-)

kazdopadne krasne auticko. aj v nasom meste jedno strieborne jazdi. nech teda aj tebe aston sluzi a prajem vela stastnych km :yes:

Biest 12.05.2010  15:05

« Re: nadhera

uspesne sa vyhybas mojej otazke :-) no cakal som to...dufam, ze nieco neskryvas :-)

...aspon nam povedz, o kolko vyjde aston v USA lacnejsie ako doma.to by ma fakt zaujimalo.

dikes

TRujder 12.05.2010  15:19

« Re: Re: nadhera

ok tedy, stejne si na to uz temer kapnul >:D Jsem studentem vysoke skoly a byl to darek od tatky za maturitu, dostal jsem nejaky kapital na auto a mel jsem si vybrat, pak uz to slo docela rychle.... (ted jsem zvedavej, co se tady rozpouta za diskuzi.... >:D )

Co se tyce ceny, tak je to samozrejme hodne ovlivneny dolarem. Kdyz jsme ho kupovali, tak byl dolar +- 16Kc, coz se samozrejme projevilo na cene, ktera byla o vice nez milion nizsi. Ono je to taky hodne ovlivneny, co vsechno si do toho auta naporoucis za vybavu. Takhle z hlavy ti nereknu zakladni cenu, nicmene u nas v CR prodavaji ten samy model temer se shodnou vybavou v kabriu za 140000 Euro plus dan, coz uz je docela hodne. Kdyz si clovek uvedomi, ze si muze priplatit pul milionu a ma napr Ferrari 458 Italia.

mobilcarl 12.05.2010  15:52

« Re: Re: Re: nadhera

tak to je nejlepší dárek k maturitě, o kterém jsem kdy slyšel. :yes: gratuluju. Btw: co studuješ?

TRujder 12.05.2010  16:05

« Re: nadhera

Mam to trochu slozitejsi >:D studuji double major (evropsky a americky) takze jsem student University of New York in Prague a dale Empire State College, ktera spada pod State University of New York v oboru Business Administration (Ekonomika, Management).

mobilcarl 12.05.2010  16:09

« Re: Re: nadhera

tohle mě vždycky zajímalo, až teda na ty pálky co za to chtěj. A je to tam nějak srovnatelný třeba s VŠE, nemyslím teď jazykově, ale tak nějak všeobecně?

TRujder 12.05.2010  16:20

« Re: nadhera

Ja jsem na konci druhaku a musim rict, ze bych jinam nesel. Kdyz jsem vybiral skolu, tak jsem hledal VS, ktera je v aj a kde je trochu individual pristup, ne jako na typicke statni VS, kde jsou stovky lidi na prednasce, profesor ani nevis, ze existujes apod. Tady te kazdy profesor zna jmenem, na prednasce je max 20 lidi a musis se prosadit, jsi zaroven hodnoceny i za to, jak moc jses v hodine aktivni apod. Povinna dochazka, jakmile zameskas vice jak 2-3 hodiny, jsi z kurzu vyloucenej. Co je treba docela netypicke je mnozstvi testu a prace okolo. Neni to jako typicka VS, kde mas relativne behem semestru volneji a pak se hlavne ucis na zaverecne zkousky. My napr. mame dvoje zkouskove obdobi za jeden semestr + temer z kazdeho predmetu piseme kazdou hodinu test. Takze takove stale prubezne uceni. Na zkousku mame vzdy jenom jeden pokus, takze pokud clovek vyhori, tak si to vetsinou musi vzit (a zaplatit) znova.

mobilcarl 12.05.2010  16:24

« Re: Re: nadhera

no, zní to zajímavě, určitě tě připraví daleko lépe, než mě na TUL, to bez debat. Akorát to v tom případě není moc pro lidi, co ještě krom školy pracují.

TRujder 12.05.2010  16:27

« Re: nadhera

jj, popravde nevim o moc spoluzacich, kteri by zaroven i pracovali. Nicmene kdyz clovek chce, tak se da urcite zvladnout oboji.

mobilcarl 12.05.2010  16:30

« Re: Re: nadhera

Popravdě ti závidím (v dobrém slova smyslu samozřejmě) S tímhle vzděláním nebude problém si na nový Aston Martin vydělat už sám. Tak hodně úspěchů při zkouškách. Já mám za 20 dní státnice :-( tak se jdu asi učit.

TRujder 12.05.2010  16:34

« Re: Re: Re: nadhera

Tak to ja mam do statnic jeste dva roky, nicmene mi pripada, ze to ted neskutecne rychle leti.

Dikas moc, napodobne. :-)

"-- skrytý --" 12.05.2010  23:04

« Re: Re: nadhera

Je UNYP dobrá? Jak jsi spokojený? Já jsem ve třeťáku na Anglo-American, na začátku jsem se rozhodoval, zda jít do UNYP nebo AAUNI a nakonec to angloamerická vyhrála.
              BTW, taky zde studuje jeden AMV8, ale bílý a kabrio, myslím, že asi oba víme, komu to patří. :yes:
              Jo a good luck with finals, we have them next week. >:D

TRujder 13.05.2010  08:43

« Re: nadhera

UNYP super, jak uz jsem jednou tady nekde psal. Naprosta spokojenost :-)

To bile kabrio je ted momentalne na prodej, rikal mi to, kdyz jsme se naposledy videli, vymenil ho za bile MB SL AMG (ted nevim jestli 63, nebo 65)

My mame finals taky pristi dva tydny, nicmene z jednoho predmetu jdu na popravu uz dnes >:D

Biest 12.05.2010  16:00

« Re: Re: Re: nadhera

hehe pekny darcek za maturitu, gratulujem. mal si riadnu motivaciu spravit ju, to ti poviem :-)

kazdopadne mne osobne je jedno ako si k nemu prisiel. len ma to trochu zaujimalo. ako som pisal vyssie, ked clovek na take auto ma, nech si ho kupi. tiez nevidim problem v tom, ze si ho dostal od otca. nemozes predsa za to, kde si sa narodil >:D

...a ako si poznamenal. diskusia bude mozno zaujimavejsia, lebo urcite sa najde niekto, koho to bude * :-) staci takych ludi ignorovat. ja som si tym tiez presiel. potom som radsej auto zmazal.

ta cena bola naozaj dobra na tento druh auta. ako by povedal moj nebohy dedo: "no nekup to!" >:D

TRujder 12.05.2010  16:11

« Re: nadhera

jj, motivace byla ohromna. Nicmene horsi nez samotna matura bylo pak to cekani. Ja jsem jeste k tomu na cele prazdniny odjel studovat do USA a behem te doby, co jsem byl pryc, auto dorazilo. A jediny co je doma a v dovozni firme napadlo, je mi posilat fotky. Takze si dokazes predstavit, jak se mi tam spalo, jsem byl jako maly dite, vubec jsem nemohl dospat... >:D

Biest 12.05.2010  16:15

« Re: Re: nadhera

posielali ti fotky? >:D zaujimava forma tyrania...niekto ta v tej firme asi nemal rad >:D

TRujder 12.05.2010  16:25

« Re: nadhera

jj a dalsi forma tyrani byla ta, kdyz jsem se uz konecne vratil home. Tak auto sice bylo doma zaparkovane, nicmene beze me ho nemohl nikdo prihlasit, takze jsem ho ani nemohl hned nekam vzit a mohl jsem se akorat koukat.... >:D

"-- skrytý --" 12.05.2010  12:31

AMV8

Nejkrásnější kupé. :yes:
    V kombinaci s Larini exhaust system taky vydává ten nejkrásnější zvuk na světě.
    Míváme v Praze různé srazy MACZ, stav se někdy. ;-)

TRujder 12.05.2010  12:58

« Re: AMV8

jj, jedno z nejhezcich kupe co muze byt. Viz temer kazdorocnni vyhra za nejvice designovou automobilovou znacku ve VB.

No pokud bude sraz v praze nebo blizkem okoli, tak bych se urco nekdy zastavil. Kazdopadne, kde si ten sraz tady na MACZ domlouvate??

Ajin(MoDo Team) 15.05.2010  01:40

« Re: Re: AMV8

Buďto přímo v diskuzi, nebo jestli máš profil na Facebooku tak si zadej Modo team a všechno tam najdeš, AM by se hezky fotil vedle Lotuse Esprit, který za námi často jezdí :-)

TRujder 15.05.2010  02:29

« Re: AMV8

Ok, dikas za tip. Uz jsem si vas nasel na FB. ;-)

foto Johny-Rico

Johny.Rico 12.05.2010  14:48

Po roce jsem četl opět celou recenzi.

To jsem si nemohl nechat ujít! Nádhera nádhera nádhera!!! Můj favorit je sice DBS Volante nebo Rapide (jsou větší než tento prcek), ale klobouk dolů. Krása!
    Congrats and many happy miles ahead man ;-)

TRujder 12.05.2010  15:09

« Re: Po roce jsem četl opět celou recenzi.

:-) tak doufam, ze recenze nenudila, postupem casu dodelam.

"-- skrytý --" 12.05.2010  16:11

« Re: Re: Po roce jsem četl opět celou recenzi.

Nechci se tě dotkout, ale vždycky jsem měl za to, že tohle auto(SPZ)patří Herr Bartovi z Elephant orchestra, nerad bych se pletl samozřejmě >:D

TRujder 12.05.2010  16:21

« Re: Po roce jsem četl opět celou recenzi.

Honzu osobne znam. Ma taky V8 Vantage, nicmene rocnik 2008 v sedive barve a svetlym interierem.

ypsilon 12.05.2010  17:42

pecka!

zdravim Trujdere :-)

gratuluji ke krasnemu vozu ;-) :yes: kez bych mel taky takovou motivaci na maturu nebo aspon ted pred bakalarkama >:D ;-) ale ja bych si teda za tu cenu koupil asi dve auta..

barevna kombinace je super,i kdyz ta sediva je asi nejhezci..jeden kamarad mel oranzoveho,byla to naka limitka nebo co, a prodal ho jedny "kopacce" a ta ho celkem nedavno rozstrelila 8-s ...ale taky to nebyla spatna barva..

jelikoz ocividne existujes,doplnujes fotky a ja budu doufat,ze budes doplnovat i recenzi a hlavne kvuli tomu krasnemu astonu davam 3x10 ;-)

takze Te tu vitam,preji mnoho stastnych km bez nehod a treba nekdy na srazu,jak uz avizoval mateo ;-) :yes:

TRujder 12.05.2010  21:57

« Re: pecka!

JJ, o tom oranzovym astonu vim. Mel ho Mal..a a jak rikas, pak ho prodal kopacce a aston sel snad dokonce i pres strechu. Takze srot.

Ondřej Šámal 12.05.2010  22:46

« Re: pecka!

ypsi: Tak co bys taky chtěl po sparťanech, že jo >:D
      TRujder: Každopádně tvůj Aston je parádní, můj favorit je sice DBS, ale spokojil bych se i s timhle bejby >:D :yes: A propos neuvažoval jsi i o něčem jiném? Přece jen Vantage není zrovna nejlehčí, výkonu by snesl taky víc, a ta převodovka je, jako každý robotizovaný manuál, občas k zešílení.

TRujder 13.05.2010  09:09

« Re: pecka!

jj, mene vykonu, vyssi vaha, ten sportshift, same veci, ktere ma vetsinou prima konkurence lepsi. Copak jeste ten vykon a ta vaha, s autem se prevazne jezdi v klidku, takze nepotrebuji 550koni a vahu 1400kg.

Ale ten sportshift bylo ze zacatku peklo.... >:D jenom prvnich 14 dni, jsme se ucil, jak s autem zachazet, aby to pri prezani neskubalo apod. Musis vychytat hru s plynem a otackami motoru. Pokud si clovek da treba nekde na dalnici nebo ve meste automaticky mod, tak do toho stejne musi obcas zasahnout a vetsinou musi podradit sam, zvlast pri hodne nizkych rychlostech, kdy auto by tam nechalo dvojku, ale ty za volantem vis a hlavne citis, ze to neni to prave orechove, takze musis rucne podradit na jednicku a pak si popripade zase zapnout automaticke razeni.

Na druhou stranu, kdyz po tom chces maximum, tak se to nesetri a ty kvalty tam padaji dost rychle, ani klasicky manual a ani klasicky automat tohle proste neumi. To ze si to hned podradi napr. z 6tky na 3ku je docela uctihodnej vykon sportshiftu, takze zadna prodleva, auto je temer hned ready to go >:D

foto Ricardo

Ricardo 13.05.2010  10:12

« Re: pecka!

To byl N400 (čiré zadní lampy)?

ypsilon 13.05.2010  10:35

ricardo-myslim,ze jo ;-)

trujder-no taky jestli kubu znas,tak mame spolecneho kamarada :-) on ted ma lp640 v matne cerne,ale bohuzel ho taky nedavno naboural 8-s ale jak moc se jen spekuluje..

TRujder 13.05.2010  12:23

« Re: pecka!

No spise vim o koho se jedna, nicmene se temer osobne nezname. Spise jsme se vzdycky pres auto pozdravili... :-) Ja jsem nicmene slysel, ze si poridil Galardo a ne Murci.

ypsilon 14.05.2010  11:29

« Re: pecka!

trujder-aha..ja se s kubou vidam ve skole a nevim,jestli uvazoval o gallardu,ale kazdopadne ma murci lp640,primo tohle [odkaz] :-) ted teda jaksi nabourane 8-s

xXx-presne jak pises >:D

TRujder 14.05.2010  11:32

« Re: pecka!

hmm, to uz je docela masakr.... >:D

ypsilon 14.05.2010  11:47

« Re: Re: pecka!

totalni trujdere,lidi se pri pohledu zastavujou se spadlou celisti >:D ..ma i interier ala reventon(sedacky z alcantary prosivane zlutou niti) :-)

Ondřej Šámal 13.05.2010  12:23

« Re: Re: Re: pecka!

Hmm, rozstřelit Lambo, to by mě doma asi nepochválili >:D Některým lidem jsou podobná auta škoda, já bych se o ně postaral líp >:D :yes:

TRujder 13.05.2010  12:11

« Re: pecka!

jj, taky mam za to, ze to BYL N400.

foto Ricardo

Ricardo 13.05.2010  18:08

« Re: Re: pecka!

Tak toho je škoda... Sice nový Vantage 4.7 je zase o něco rychlejší, ale co vím, tak nemá upgrade podvozku z N400. Což dodává N400 na výjímečnosti.

Jinak gratuluji k autu :yes: (zatím jsem tak neučinil). Aston Martin je moje srdeční záležitost. Sice je mi V8 Vantage z několika důvodů méně blízký než ostatní modely aktuální produkce, ale přesto má moje velké symaptie :yes: A taky chápu, že s daným finančním obnosem se jako nové jiný Aston koupit nedal.

TRujder 13.05.2010  23:01

« Re: pecka!

Ten facelift co probehl v roce 2009 ma sice i poupraveny podvozek oproti me 2007ce, nicmene netusim, co vsechno je u te N400 jeste jine.

Tak V8 Vantage je takova vstupni pricka do rodiny Aston Martin. Dneska uz vim jedno, urco to neni muj posledni >:D

foto Kajuska

Kajuška 12.05.2010  20:46

kdybych slintala moc tak řekni

ahoj, moc pěkný kousek. člověk si skoro píše do deníčku když ho potká na silnici. je to krásný auto a i ta černá mu moc sluší...
    Takže Jamesi Bonde vítej na macz. ;-)

TRujder 12.05.2010  22:01

« Re: kdybych slintala moc tak řekni

dikas za privitani :-)

RKa 12.05.2010  21:09

Interier

Mozes sem hodit nejake foto interieru? Dik moc

TRujder 12.05.2010  21:59

« Re: Interier

JJ, urco, zitra to asi nestihnu, ale behem patku se sem pokusim pridat jeste nejake foto interieru.

Zloun 12.05.2010  22:00

« Re: Re: oblek

co je ? >:D

TRujder 12.05.2010  22:09

« Re: Re: Re: oblek

kdyztak dam kontakt na firmu, ktera ho pro me na miru sila.... :-)

Zloun 12.05.2010  22:10

« Re: Re: Re: Re: oblek

ok, mám zrovna nekonfekční velikost >:D

TRujder 12.05.2010  22:12

« Re: Re: Re: Re: Re: oblek

to je jedno jestli mas ci ne, vzdycky bude oblek na miru vypadat lepe :-)

Zloun 12.05.2010  22:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: oblek

tak to je jiste... jen jsem chtel zduraznit ze se bez merenky stejne neobejdu..

foto Kajuska

Kajuška 12.05.2010  23:11

« Re: oblek

zloun: šikovná švadlenka ušije i kostým krokodýla ;-)

mimochodem ty hodinky taky nejsou k zahození :-) - ty jsou taky na Míru ? ;-)

FRPE 12.05.2010  23:13

« Re: Re: Re: Re: oblek

Mě taky montérky k soustruhu šije jedna soukromá švadlenka ... >:D ale neumí moc česky ... >:-[]

ZonixX 14.05.2010  11:04

« Re: Re: Re: Re: Re: oblek

tobe preci staci mezinarodni jazyk FRPE-milovniku >:D

foto JakubTN

JakubTN 13.05.2010  17:24

klobuk dolu

chcem ti pogratulovat k Astonu.

Mas moj respekt, ze si si vybral prave Astona. Si fajnsmeker a mas styl :yes: a to sa mi paci :-)

Vela stastnych km a nech poslucha :-)

TRujder 13.05.2010  22:38

« Re: klobuk dolu

jj, tak aston martin je hlavne o stylu, je mraky jinych aut ve stejne cenove kategorii, ktere jsou lepsi v jizdnich vlastnostech, ale temer zadne z nich nema tu Aston auru :-)

Dylan McKay 13.05.2010  23:00

horečka každé noci

Asi jako 99,9% uživatelů MACZ jsem čekal co se z Astona vyklube, jestli další bigbrotherův fejk nebo onanistický vtip.
    Vše vypadá opravdově, pochybnosti opadají...

Je to přenádherné auto, proto nechápu některé diskutující co tady píšou: bral bych radši tamto, ale s tímhle bych se taky spokojil a podobně... >:D

Aston je asi hodně nakažlivá věc, a já hned všechno chytnu... ;-) :yes:

TRujder 13.05.2010  23:05

« Re: horečka každé noci

Aston je hodne nakazliva vec, to mi ver. >:D Zitra snad prifotim nejake foto interieru a hned vam to sem pridam.

TRujder 14.05.2010  00:40

Pridal jsem jedno video, nicmene jeste neni schvalene youtubem, takze zatim si musime vsichni pockat.

EDIT: vyslyseno, video je uspesne uploadovane a funguje, enjoy :-)

foto Subaru4ever

Subaru4ever 14.05.2010  08:00

Je to fakt pecka :-) :yes:

Pěkně udělaný, nádherný auta, jenom mi tam moc nesedí ta muzika ;-\

A co že si tam nezagumoval i Aston ??? Je na to moc gentlemanský ??? >:-[] :yes:

ZonixX 14.05.2010  10:04

« Re: Re: Video

to zastaveni na bile sipce s Corvettou je hodne originalni >:D ...jinak hezka prace, jenom by to misto Beastie Boys mozna chtelo i hudbu spod kapoty :-)

TRujder 14.05.2010  10:29

« Re: Video

Ja jsem to video nedelal, natacel to kamaradova parta a pak mi akorat poslal vysledek.

ZonixX 14.05.2010  11:11

« Re: Re: Video

ja myslim, ze to stalo za tu namahu :yes:

foto L-lek

L@lek 14.05.2010  10:26

Tak tak opravdu nádhera :yes: :yes: :yes:

TRujder 14.05.2010  10:30

« Re: Video

Mam svoje auto hodne rad >:D Takze zadny kravinky se neuskutecnily >:D Hlavne jsem mel nejak tesne pred servisem, kde mi meli neco opravovat. Takze jsem to nechtel moc pokouset, abych pak nemusel volat odtah :-D

Ondřej Šámal 14.05.2010  16:28

Navigace

Tak přesně tuhle navigaci má kamarád ve V70. Já nevim, ale tohle šetření a sdílení komponentů za každou cenu, mi přijde směšný :no: Když už člověk dá za podobné auto tolik peněz, měl by dostat jedinečnost ve všech směrech :yes:

foto zip2016

zip2016 14.05.2010  16:35

« Navigace

Tak to mě by to asi ani nějak moc nebadilo, že mám stejnou navigaci jako V70. Asi bych se s tím hodně rychle smířil, kdybych měl na kapotě znak Aston Martin. ;-) ;-) :yes:

TRujder 14.05.2010  16:36

« Re: Navigace

JJ, je to tak. Nastesti si toho jsou vedomi a od toho faceliftu toho dost predelali, vc. navigace.

mobilcarl 15.05.2010  11:16

První auto

Píšeš, že už v první autě jsi měl automat, co to bylo za auto?

TRujder 15.05.2010  11:44

« Re: První auto

Mercedes Benz S500 Long 2006.

mobilcarl 15.05.2010  12:23

« Re: Re: První auto

takže takový to první auto na obouchání, jo? ;-) :yes: :-!

TRujder 15.05.2010  15:05

« Re: Re: Re: První auto

U nas doma to prave berou trosku jinak a rekl bych vice logicky, nez vetsina lidi mysli. Mas pravdu, ze vetsinou jsou ty prvni auta spise na obouchani. Nicmene co je podle tebe lepsi?? vybourat se v male fabii, nebo v tomhle. U nas spise rodice koukali na bezpecnost a zkusenosti, nez penize. Tatka chtel, abych se rovnou naucil s velkym a silnym autem a kdyby se nedej pan buh neco stalo, tak abych hlavne vyvaznul v pohode, auto jsou furt jenom plechy, ale prece jenom je jich vice u toho mercedesu nez napr u skodovky.... :-)

mobilcarl 15.05.2010  19:21

« Re: Re: Re: Re: První auto

Ale já to nemyslel zle, jen jsem čekal, že první auto bude horší, ale obě dvě auta lze ve svých třídách považovat za špičky. :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.05.2010  20:11

« Re: První auto

TRujder - parádní auto i dobrá recenze,počkám na nějaký foto a rád oboduji ;-)
            Ať slouží a hlavně ať ti to nějakej blb nepoškrábe ;-)

TRujder 16.05.2010  04:08

« Re: Re: První auto

Dekuji :-)

jj, to taky doufam, ze mi bude slouzit jeste nejaky ten patek bez vetsich zavad a jak rikas, bez problemu s ostatnima lidma....

Martin_Happy 18.05.2010  00:16

recenze už se začíná rýsovat. Zatím to vidím na 10,9,9. Snad tě to nepopudí. Budu tě sledovat a zlepšovat hodnocení. Kdybych náhodou zapomněl, pošli SZ :yes:

TRujder 18.05.2010  10:28

« Re: Hodnocení

Popravde mi je jedno, jaky hodnoceni tady dostavam. Ja jsem sem nepridal auto proto, abych dostaval same 10tky. O to snad ani tyto stranky nejsou. Ja sam jsem tady na MACZ jeste zadne auto nehodnotil a zrejme asi ani do budoucna nebudu. Nicmene urco budu do budoucna aktualizovat.... :-)

Co se tyce recenze, je sice hezky ze mi sem pises, ze se recenze zacina rysovat. Ale prvni by ses mel podivat na svoje recenze a zamakat na nich. Protoze podle meho nazoru, jestli ja jsem na 9, jak to ty vidis, tak ty by jsi ode me vice jak 7 nedostal.

Fotky komentovat nebudu, protoze vim, ze ty moje stoji taky za starou backoru. >:D

Martin_Happy 18.05.2010  10:40

« Re: Re: Hodnocení

šak já makám. Záleží na tom, kterou myslíš. Některé slabé zatím sou, ale Felicie je dost dobrá. Ostatní piluju časem

jinak je dobře, že body neřešíš, člověk by se z toho musel zbláznit. Ale někteří lidé body hrotí. Tak sem rád, že k nim nepatříš.

"-- skrytý --" 23.05.2010  11:30

« Re: Re: Re: Hodnocení

Nič v zlom ale ja tvoju vidím recenziu na 8b.Sorry nehodnotím ale nemáš tam zachytenú podstatu toho auta.Ja by som to videl na 10,8,8.Zatiaľ tuším že som ti dal 3x10b ale to len z povzbudenia.Osobne horšie ako 9 nedávam tak som dal desiatky ale tu máš také slovné hodnotenie skutočné ;-)

TRujder 23.05.2010  16:26

« Re: Re: Re: Re: Hodnocení

a jakou podstatu?? Ono je hrozne tezke sem psat o jizdnich vlastnostech, nebo to porovnavat s BMW, Mercedes apod. To se proste neda. To bych to musel porovnavat treba s Lambem, Ferrari, R8 apod. A abych to mohl porovnat, tak bych ty auta musel osobne znat a naject s nima alespon nekolik tisic km, abych opravdu mohl rict co je lepsi a co je horsi. Nicmene nemam a psat sem o tom jak je tohle auto super, ze je jizdnima vlastnostma lepsi nez BMW nebo Mercedes mi prijde trochu mimo. A predpokladam, ze jsou tady lidi, co alespon trochu rozumi autum a ze jim to dojde. :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 23.05.2010  00:36

« Re: Hodnocení

TRujder - jsi nad věcí :yes: Fotky sice nejsou stoprocentní,ale věřím,že nějaké časem přibudou ;-) Dle mýho názoru je tvá kára do top5,recenze je fajn,máš tam i zápory a to tady není častý jev :yes: Aston si hodnocení zaslouží ;-)

TRujder 23.05.2010  11:26

« Re: Re: Hodnocení

To jinak ani nejde, jsme lidi a kdybych mel kazdeho resit, tak nic jineho nedelam. :-) Prece jenom kazdy ma svuj vlastni nazor, kazdemu se libi neco jineho. Nicmene pokud mi nekdo napise, ze napr moje recenze chce zlepsit, ze mam napr spatne fotky a sam ma ve svoji napsany tri vety, a pak 10 fotek a z toho jeste tri prevzany, tak uz nejaky comment vyzaduje..... ;-)

foto janodespota

janodespota 27.06.2010  10:46

co ja viem....

Recenzia je super, kvalitna. Bohuzial to iste nemozem povedat o aute. Na to jak je drahe ma prilis mnoho much. Aston Martin rozhodne neoplyva spolahlivostou, o tom sa vseobecne vie, ale mal by teda tomu prisposobit cenu. Za tie prachy by som radsej siel do Maserati Granturismo, alebo este radsej do Jaguara XKR - su spolahlivejsie, zazitky z jazdy su porovnatelne, takisto maju super auru a su lacnejsie. Viem ze ked si clovek kupuje taketo auto, na prachy nepozera a nema hlboko do vrecka, ale aj keby som bol prachac, tak za Aston Martin proste tie peniaze nedam, lebo si to to auto nezasluzi. ;-\ :-!

Ondřej Šámal 27.06.2010  11:02

« Re: co ja viem....

AM se za poslední 2 roky výrazně zlepšil, třeba takový DBS je perfektní, i Vantage se po faceliftu o dost zlepšil. A Maserati je zrovna možná nejhorší ze superaut na trhu. Kvalita i spolehlivost na úrovni aut desetkrát levnějších, snad jen ty motory a design za něco stojí ;-\
      Kdybch si měl vybírat auto z této kategorie, asi bych šel do 911. Designem sice nudí, ale kvalitou a jízdními vlastnostmi se jí vyrovná jen máloco :yes:

TRujder 28.06.2010  09:33

« Re: co ja viem....

souhlasim s tebou xganga. Kvalita aut AM se posledni dobou hodne zlepsila a facelift hranici posunul jeste dale. Ja mam svoji V8 z doby jeste pred faceliftem a servis se me tyka tak 3x do roka + garance. Vetsinou se jedna o nejakou prkotinu, jako treba klinovy remen (ten odchazi u techto aut velice casto), nebo treba ted mi musi opravit stahovacku ve dverich u ridice (oprava max 10tis). Auto technicky (motorove) docela drzi, spise se tam opakuji stale ty same prkotiny dokola. Jedine co je fakt slabina auta, vlastne cele znacky Aston Martin, je ten sportshift, je to podle me dost zastaraly system, kdy jeho chovani je ruzne a obcas ne moc pohodlne pro rizeni. Nicmene auto mam jiz pres dva roky a pouzivam ho DENNE!! a zatim me nikde nenechalo, tuk tuk :-D

Co se tyce toho maserati. Kamarad ma predchazejici GTcko a uz by znova do maserati v zivote nesel. Nevim teda ted, jak jsou na tom.

foto XDOMINIKS

XDOMINIKS 20.11.2010  13:06

Krásná kára

myslím, že neni co dodat ;-)

TRujder 20.11.2010  14:33

« Re: Krásná kára

Dekuju moc za kompliment :-) je to muj nekustecny mazel ;-)

foto v3jc3

v3jc3 20.11.2010  14:53

« Krásná kára

opravdu nádherné auto, mám rád tenhle styl anglických automobilek :yes:

TRujder 20.11.2010  18:03

« Re: Krásná kára

ja jsem mu taky naprosto podlehl :-) AM forever ;)

David Silver 20.11.2010  15:47

V8 Vantage

zdravím. Nádherný auto, z videí slyším překrásný exhaust, těším se až někdy (snad) nějaký Aston uslyším na vlastní uši :-) :-) Recenze a fotky jsou good, ať auto bezproblémově slouží mnoho šťastných km :yes: :-)

TRujder 20.11.2010  18:07

« Re: V8 Vantage

Ahoj, dekuju za prispevek :-)

Zvuk je u AM obecne lahoda, to co AM ztraci na vykonu oproti konkurenci, tak rozdrti ve zvuku. Top Gear ho taky vyhlasil jako jeden z nejlepe znejicich V8 na trhu ;)

Ted mam najeto +- 45tis km a musim rict, ze stale naprosta spokojenost.....

David Silver 20.11.2010  18:20

« Re: Re: V8 Vantage

Shodou náhod jsem se před několika dny na youtube proklikal k následujícímu videu ( [odkaz] ) ikdyž je dost krátké, tak se mi hodně líbí :-)
        Názor TG musím sdílet, to jinak nejde :-) , sice se mi hodně líběj zvuky V8 amerik, ale je fakt že zvuk Astonu zní ještě líp :yes:

Všiml jsem si, že máš startovací tlačítko, jestli to nemám nějaký popletený, viděl jsem někdy video kde bylo také takové tlačítko, ale do něj se zasunul "klíček" a pak se tím nastartovalo, je to tak u nějakýho Astonu nebo si to pletu? ;-\

Jinak už k dost dobrýmu zvuku když se přidá dobrý úpravce tak to je taky zajímavý, ale určitě to stačí v originálním stavu, tady video kdyby sis chtěl poslechnout ;-) [odkaz]

TRujder 21.11.2010  10:51

« Re: Re: Re: V8 Vantage

DIkas za odkazy.

AM pouziva tlacitko od vzniku modelu DB9. Do roku 2009, kdy probehl facelift meho modelu, startovani funguje tak, ze musis zasunout klicek do spinaci skrinky, otocit klickem a pak stisknout zrudle tlacitko. Od roku 2009 to funguje tak, ze cely klicek, vlastne spise krystal, zajizdi primo do toho startovaciho tlacitka.
          [odkaz] - stara metoda
          [odkaz] - tady najdes tu novou metodu a je to video, ktere se naziva ECU (Emotion Control Unit - ten krystal) :-)

David Silver 05.12.2010  11:31

new fotky

Zdravím, koukám nový fota. Tahle [odkaz] by byla skvělá, jen kdyby to nebyla středovka a kdyby bylo o dost míň místa dole a o to víc nahoře, pak by byla jak do katalogu :yes: :yes:

TRujder 05.12.2010  11:45

« Re: new fotky

Jj, prubezne se snazim alespon neco fotit a pridavat, aby jste se mohli taky mrknout.....

Dneska mam v planu udelat nejake dalsi foto, tak uvidim, co se z toho zrodi.... :-) pak to sem postnu

TRujder 05.12.2010  11:47

« Re: new fotky

K te fotce jeste, bylo to focene behem jizdy, takze jsem byl rad alespon tady za tu.... Priste se ale pokusim polepsit :-)

David Silver 05.12.2010  12:20

« Re: new fotky

Těším se na další fotky :yes: :-)
        Takže to fotíš na časovač nebo máš pomocníka?

TRujder 05.12.2010  12:40

« Re: Re: new fotky

Vetsinou sam, ale zrovna tahle byla focena pomocnikem....

"-- skrytý --" 05.12.2010  23:09

Pochvala a dotaz

Super kara, super recenze, super fotky a hlavne super video! 3x10 bez diskuze :-) Mam dotaz - jak se policajtum libi ta mala predni SPZka? Zvazuju stejny reseni, tak abych vedel. Mrkni taky na mejch osm hrncu... :-)

TRujder 06.12.2010  00:06

« Re: Pochvala a dotaz

Dikas moc za pochvalu. Popravde?? Hrozne zalezi, na koho narazis. Mne to 2.5 roku prochazelo OK, vzdy me max zkontrolovali a pustili az do konce rijna, kdy me zastavili mestaci na Vaclavaku a problem. Ted jsem si kvuli tomu musel vzit pravnika, aby mi kvuli tomu nevzali papiry..... Takze asi moc nedoporucuji, zvlast pokud tam to misto na tu spz mas, ja ne, takze jsem to vyresil tak jak to bylo vyresene tou samolepkou. Ted jsem to musel udelat tak, ze jsem ji tam musel prilepit, kdybych nahodou potkal zase nejake strazce, ktere si honi akorat svoje ego!!!!!

lotus-esprit.cz 06.12.2010  09:47

« Re: Re: Pochvala a dotaz

no neda mi abych se taky nepridal, s dementnima mestakama "problemy" s autem porad a jsou drzy jak vopice, ale nikoliv kvuli nejakym prestupkum, nejak se porad snazi hrat si na stk, se statnima nikdy nic.

TRujder 06.12.2010  16:39

« Re: Re: Re: Pochvala a dotaz

Presne tak, nikdy jsem nemel zadny problem se statni policii, stale mam ciste bodove konto a pak jednou potkas paka a mas problemy...... HRUZA!!!!!

lotus-esprit.cz 06.12.2010  19:31

« Re: Re: Re: Re: Pochvala a dotaz

jj chce to na ne mit holt specializovany znamy, staci nad nima vyhrat neco zavaznejsiho v cem si 100% verej ze to maj doma a pak se clovek dostane na nejakej jejich seznam lidi ktery se jim nevyplati vynakladat usili.

TRujder 06.12.2010  20:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Pochvala a dotaz

No je to ted poprve, co s nima mam problemy, za to ale moc prima..... :-(

"-- skrytý --" 06.12.2010  21:05

« Re: Re: Re: Pochvala a dotaz

Ajaj, tak to je vopruz. Tak asi se budu muset radeji presvedcit, ze is tou velkou SPZkou je to moc hezky :o)))

TRujder 06.12.2010  22:37

« Re: Re: Re: Re: Pochvala a dotaz

Tak tak, bohuzel moc jinych moznosti nezbyva..... :-(

"-- skrytý --" 14.12.2010  17:50

Malé náměstí

Rozhodně nádherný auto i recenze, ale chci se zeptat, je možné, že jsem vás viděl na Malém náměstí v centru Prahy? Tehdy mě zaujaly vaše spz, přední decentní a zadní přímo do výklenku, přeju hodně štěstí v boji se strážci zákona, já s nimi pořád zápasím ;)

TRujder 15.12.2010  11:27

« Re: Malé náměstí

ahoj,

JJ, urco to mozne je. V praze jsem s Astonem asi nejvice casu a na malem namesti jsem taky uz pakrat parkoval.... :-)

Se strazci zakona take obcas bojuji, nicmene jsem az na jednu vyjimku vzdy narazil na rozumne a problem nebyl. :-)

foto StormShadow

StormShadow 26.01.2011  13:59

Tolika výměn?

Tak na takový auto jsou ty opravy jak pišeš docela zásadní, odhaduju, že ty výměny řídících jednotek byly záruční opravy, ale i tak by člověk za ty prachy čekal 100% kvalitu. Nejspíše to bude tím, že to je anglický. O té anglické spolehlivosti se píše i u těch Lotusů co tu jsou, asi na tom něco bude. Dostáváš nejakýho náhradního po dobu servisu?

TRujder 27.01.2011  13:05

« Re: Tolika výměn?

no pulka z tech zavad byla opravena nejak minuly rok, kdy auto bylo jeste v zaruce (tim myslim, kompresor, rohoz, jednotka na stahovani okna) takze for free a zbytek byl opraveny tento tyden, vcera jsem si auto akorat vyzvedaval v Drazdanech.

V dnesni dobe davno neplati, ze cim vice penez, tim lepsi kvalita, bohuzel..... S Aston musim 2x do roka do servisu, kdy jedna navsteva je ciste na opravy a druha na garancni prohlidku a obcas jeste nejake opravy k tomu. Co se tyce toho nahradniho auta, nic takoveho neni, nebo teda urco ne v ramci mobility a zaruky. Musim nastesti zaklepat, ze zatim 90% zavad nebylo az tak vaznych. To, co jsem tu vypsal, jsou prevazne male zavady za stale relativne normalni penize, kdyz vemu v uvahu prestiz znacky. Viz treba ten termostat, ktery stoji 90 euro a 158 euro byla prace.

Updaty jednotek se u AM obecne delaji docela casto. Na muj vkus je tam stale docela dost softwarovych bugu, kdy auto hodi nejakou chybu a po resetu je vse zase v poradku, takze AM stale pracuje na novych verzich na ruzne ridici jednotky v aute a postupem casu se nechavaji aktualizovat.

foto StormShadow

StormShadow 31.01.2011  09:12

« Re: Re: Tolika výměn?

Aha díky za objasnění.

Nejsou v tom náhodou windows, ty je potřeba taky pořád aktualizovat. Ba ne, já naštěstí nic takovýho s jednotkama nezažil, je fakt, že námam Astona. :-)

TRujder 31.01.2011  09:46

« Re: Re: Re: Tolika výměn?

Vis, ze bych se vubec nedivil??? >:D no ja uz jsem se snad dostal ke konci, snad temer kazda jednotka uz je aktualizovana. (ba taky ne, trvalo to 3 roky, nez je vsechny postupne aktualizovali >:D )

btw. Tohle je taky snad prvni automobilka, kde jsem neco takoveho zazil, nebo teda spise v takovem rozmeru.....

ROBERTOO 28.01.2011  23:23

Desire

Ahoj.
    Astony sú krásne autá.Na Slovensku ich nevidno a tak nebyť pobytu v Anglicku,asi sem nepíšem.V8 Vantage je krása.Neviem si pomôcť,ale ide z neho ľahkosť,čo v mojom prípade podporujú aj "ušacie" spätné zrkadlá-krásne športové.Oproti DB9 je krajšie,ľahšie.
    A čo ma zaujalo je spôsob otvorenia dverí.Oni sa povyklopia dohora a potom otvoria alebo ako to funguje?

TRujder 29.01.2011  01:45

« Re: Desire

Jj, dvere se oteviraji mirne nahoru. Duvod je jednoduchy, neodres si dvere o obrubnik. ( je to jednoduche a zaroven vyborne vymyslene ;) )

Co se tyce rozdilu mezi V8 Vantage a DB9, souhlasim s tebou, ze V8V je vzhledove asi hezci auto, diky vetsi kompaktnosti. Je to znat i v jizdnich vlastnostech, kdy aute je kratsi, temer stejne siroke a tudiz lepe ovladatelne. To je taky jeden z duvodu, proc ted rikaji, ze 12ti valcovy Vantage je jeden z nejlepe postavenych Astonu :-)

ROBERTOO 29.01.2011  14:17

« Re: Re: Desire

Dvere sú teda celkom prakticky riešené.Konštruktéri mysleli aj na obrúbniky,to sa často nestáva. ;-\ Takže hovoríš,že po predaji tvojho V8 ideš do V12? >:D ;-)

TRujder 29.01.2011  16:40

« Re: Re: Re: Desire

No uvidim, jak to vse bude financne a hlavne kde nakonec skoncim. Mam pred sebou jeste tak 3 roky studia a posledni rok a pul planuji studovat v zahranici, takze by nove auto nemelo asi moc smysl, jak ale rikam, uvidim :-)

ROBERTOO 30.01.2011  20:28

« Re: Re: Re: Re: Desire

3 roky?Myslel som,že pracuješ,keď máš Astona.V zásade je mi to jedno,len som ostal prekvapený ;-) Tak to sme zhruba rovnako starí ak študuješ normálne a nevynechával si roky medzi školami.

TRujder 30.01.2011  21:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Nn, jeste nepracuji a stale studuji. Rok a pul do konce bachelor a pak rok a pul na master. No je mi cerstvych 22 let ;-) co studujes??

ROBERTOO 30.01.2011  23:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Dobre hovorím,rovnako starí sme.Takže si druhák.*,ja teda nemám Astona >:D :-( Študujem ekonómiu.Konkrétne odbor Verejná správa.Je to dosť všeobecné zameranie.A ty čo?Kde študuješ?Ak to nechceš sem dávať,pošli v SZ.

lotus-esprit.cz 30.01.2011  23:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

teeeda kdyz ja studoval tak sme jezdili v zigulikach, ti chudsi v maluchach >:D >:D

ROBERTOO 30.01.2011  23:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

lotus - nemysli si,že my všetci teraz chodíme na BMW do školy >:D Ale niekto musí zvyšovať kredit ;-)

TRujder 31.01.2011  09:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

>:D >:D tak nebudu tady nalhavat, nebyt svych super rodicu, tak v nich jezdim asi taky >:D >:D

TRujder 31.01.2011  09:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Tretak a cele bachelor strudim je na 4 roku :-) ale to je vicemene skoro stejny >:D studuju University of New York in Prague a obor Business Administration a ted od tretaku jeste studuju Empire State College, ktera patri pod State University of New York. Co se tyce toho oboru, tak je to ekonomika a management, takze taky spise obecny. A prave po techto skolach chci jeste na rok, rok a pul ven na mastera. ;-)

ROBERTOO 31.01.2011  10:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

A nemáte doma niečo jazdené,čo by ste posunuli ďalej? >:D
                    Zaujímavé školy.Predpokladám,že to študuješ v angličtine?To máš fajn,je to dosť veľké plus do života.Na mastera kam?US?

TRujder 31.01.2011  12:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

>:D no zatim ne, nebo teda minimalne jeste rok zustane vozovy park stejny ;-)

Jj, studium je v aj, to byl jeden z hlavnich duvodu, proc je studovat, abych si pak mohl vybrat nejakou dalsi skolu v zahranici a nemusel uz resit jazyk. Popravde sam jeste moc nevim kam, ale s nejvetsi pravdepodobnosti bud USA nebo UK.

ROBERTOO 31.01.2011  13:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

V podstate nemáš ani kde inde študovať,ak chceš mať kvalitnú školu.A keď už študuješ v AJ,tak ti ostalo USA alebo Anglicko.Nechcel by som moc riešiť,kam ísť.Nevedel by som si vybrať.
                        Aston ako?Jazdí alebo zimuje doma?

Poustnik 31.01.2011  13:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Může si vybrat podle toho, kde chce jezdit. Jestli vlevo, nebo vpravo. >:D

lotus-esprit.cz 31.01.2011  15:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

s astonem se jezdi uporostred >:D

TRujder 31.01.2011  21:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

>:D Vsichni uhybaji, takže to neresis :-)

TRujder 31.01.2011  21:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Aston jezdi cely rok, jaro leto podzim zima :-) to byla jedna z podminek, kdyz se auto vybíralo, aby se s nim dalo jezdit normalne. ;-)

Co se tyče školy, tak většina lepších skol nabízí své programy i v aj, ale jak říkáš, stejně asi zůstanu bud v US nebo v uk z důvodu komunikace s ordinary people mimo skolu.

ROBERTOO 01.02.2011  00:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Chlapci,žiadny stred.Pekne každý po svojej strane.Či sme v UK alebo USA ;-)

Na lyžovačku jazdíš s Astonom?Thule robí boxy aj na Astony? >:D

Ešte k tej škole.Je fajn,že máš predmety a komunikáciu v angličtine,ale osobnému kontaktu s ľuďmi v Anglicku,alebo ako hovoríš ordinary people,sa nič nevyrovná.Smutné,ale je to tak.

TRujder 01.02.2011  09:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Jasny ne, rakev na strechu a jedu >:D >:D ted si samozrejme delam srandu, takovej mana nejsem a zvlast ted v zime, kdy si obcas rozmyslim, jestli astona nakonec vytahnu ;-)

Tak ja jsem to bral tak, ze kdybych sel nekam na VS mimo anglicky mluvici zeme a mel tam treba jenom studium v AJ, tak by me hrozne stvalo, ze v normalnim zivote, mimo skolu, by ti moc lidi nerozumnelo, coz by me teda dost stvalo......

ROBERTOO 01.02.2011  22:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

Už som videl box aj na LP670-SV,takže by som sa nečudoval,ak by bol aj na Astona ;-)

TRujder 02.02.2011  12:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desire

ja jsem zase nekde videl obrazek, jak lambo za sebou tahne obytny prives na kouli >:D

foto Giorgos

Giorgos 26.04.2011  12:53

Oh....

Oh ... Tak tomu říkám nádhera ! Nádhera na kolech... :yes:

TRujder 26.04.2011  20:33

« Re: Oh....

Dekuju moc, Aston Martin je proste nejkrasnejsi znacka na kolech.... :-) nekdo mi tady ze zacatku vycital, ze jsem mel nic moc fotky, tak snad se mi to dari napravovat ;)

foto gagarin-cccp

gagarin_cccp 26.04.2011  13:18

neskutečný!!!

Neskutečně nádherný auto!!!!Držím palce, ať jsi s ním šťastný, samo plnej počet, můžeš na oplátku ohodnotit rudé prase :-)

TRujder 26.04.2011  20:34

« Re: neskutečný!!!

Diky moc ;) jsem rad, ze se libi, i ja jsem stale zamilovany i po 3 letech denniho uzivani :-)

Brandon Walsh 26.04.2011  20:35

« Re: Re: neskutečný!!!

nadherna "katalogova" fotka [odkaz] :yes:

TRujder 26.04.2011  20:38

« Re: Re: Re: neskutečný!!!

taky nas to (me a fotografa) stalo mraky casu najit podobne misto a hlavne nervy, vsude zakaz vjezdu, nezpevnena cesta, dost lidi a na rece policie, ktera nas sledovala >:D >:D ale vysledek je podle me docela OK >:D >:D

lotus-esprit.cz 26.04.2011  20:47

« Re: Re: Re: Re: neskutečný!!!

policajti koukaj a nic nereknou, kolikra tsme fotili na naplavkach a nikdy nic nerekli. evidentne videj ze kdyz clovek pobiha kolem auta, ci aut s fotakem ze tam nesteluje bombu:)

jen teda pro priste, ten stin vzadu neni ok, na tydle strane musite fotit dopoledne kdy je po slunci.

TRujder 26.04.2011  20:53

« Re: Re: Re: Re: Re: neskutečný!!!

jj, je to mozny.

no problem byl, ze jsem odpo cas uz nemel.... priste budou lepsi :-)

Ajin(MoDo Team) 08.06.2011  18:53

Nové fotky

jsou parádní, Astonu to tam moc sluší, z těch posledních koukám, že jsi se zúčastnil pověstných ořešských sprintů, jaké to bylo?

TRujder 11.06.2011  15:18

« Re: Nové fotky

Hele byl jsem se tam akorat podivat a pokecat, ja mam svoje auto moc rad na to, abych tam zavodil a abych si tam kurvil spojku apod..... Ale musim rict, ze jsem byl docela prekvapeny, kolik aut a lidi tam bylo....

foto JanPribik

JanPribik 21.06.2011  21:27

« Re: Re: Nové fotky

Ahoj Tibore,

ani jsem nevěděl, že tu máš auto... chválím fotky a těším se na případný další sraz USSR

Pavel (GT-R)

"-- skrytý --" 24.06.2011  18:06

« Sprinty na Ořechu

Myslím, že je to spíš o průser >:D [odkaz]

TRujder 28.06.2011  00:16

« Re: Sprinty na Ořechu

jj, koukal jsem na to, ja kdyz jsem tam byl, tak tam celou dobu s nami byli policisti a kontrolovali vsechno >:D

Ajin(MoDo Team) 28.06.2011  20:42

« Re: Re: Sprinty na Ořechu

Pravdou je, že na všech sprintech tam byla asistence policie, proto už tam taky hodně lidí nejezdí a radši se s autama vyblbnou na okruhu, to video tady odkazované jsem viděl taky a televize to dokáže dobře dramatizovat >:D

TRujder 28.06.2011  00:15

« Re: Re: Re: Nové fotky

jj, mam uz nejakou dobu... :-)

RKa 28.10.2011  14:04

Spotreba

V prvom rade hneď píšem, že spotreba sa pri takýchto autách proste nerieši. Len ma zaujal tvoj údaj. Píšeš, že v reálnej prevádzke máš viac ako 18, alebo cc 18 a keď sa bavíš máš vyše 30. My máme C 6.3 AMG V8 tiež na 19 kolesách, vo verzii kombi, kde je váha cca 1.8 tony. Neviem aká váha je tuto. Pri bežnej normalnej jazde nie je problém ísť za cca 13. Keď sa bavíš ide tak do 25 a pod. Nezdá sa ti, že tú spotrebu si prestrelil?

TRujder 29.10.2011  11:46

« Re: Spotreba

nn, neprestrelil. Pisu tam, ze 30 je spotreba v praze v kolone. Moje cestovani je tak 30-70 dalnice-mesto a mesto prevazne Praha, takze kolony jsou temer na dennim poradku.....

a v pripade, ze jedes po nemecke dalnici a tlacis to, tak pri asi 240 to zere okolo 35 litru na sto. Tak trochu pozustatek Fordu bych rekl. Motor je technicky starsi a jeste k tomu bych rekl, ze Ford pri konstrukci spojil dva svoje motory a vytvoril tenhle 4.3 a nejak extreme si s tim nehral. Proto treba zadny extra vykon na tento objem. Zase na druhou stranu by ten motor mel snad vice vydrzet, auto je 4 roky stare a zatim zadna porucha motoru (najeto okolo 50tis km).

Podivej se ted, udelali facelift motoru, kde mimo jine snizili spotrebu a pri zatezi uvadeji oficialni spotrebu 24.3l/100 a zname udaje vyrobcu, tohle cislo se da velmi lehce prestrelit....

RKa 30.10.2011  18:30

« Re: Re: Spotreba

Ako povieš :-) Ja sa hádať nebudem, lebo v tom aute som ani len nesedel a nie sa ešte viezol. Len som to porovnal s tým, čo môžeš. Vdržať by mal. Uvidíš. Veľa štastných km prajem.

Auto je krásne

TRujder 30.10.2011  19:56

« Re: Re: Re: Spotreba

Tak ja vzhledem k tomu, ze toho zase az tolik nenajedu, to moc neresim. :-) Diky, taktez preji mnoho uspesnych km

Ondřej Šámal 25.04.2012  23:01

RR Ghost

Upřímně, sice gratuluju, ale i dost závidím. Rolls-Royce je moje srdcovka (asi nejsem jediný), možná jediná značka, která v sobě snoubí luxus a přirozený respekt všech sociálních vrstev. Osobně bych dost bojoval s tím, zda si mám najmout řidiče, nebo řídit sám. Každopádně výborná volba :yes: Já sám si zatím budu snít svůj sen o Dropheadu Coupé a domu na Francouzské riviéře :-)

TRujder 26.04.2012  09:11

« Re: RR Ghost

Tak u klasickeho Phantoma (ne kupe, ne kabrio) je ridic temer the must, tam si popravde nedokazu moc predstavit, ze bych si ho ridil sam.

Ghost je neco trochu jineho, ano, je to auto kde si majitel muze uzivat pravou zadni sedacku, koukat na TV, nechat se masirovat a u toho pit sklenicku sampanskeho zatimco si bude vyrizovat business telefony, ale je to zaroven auto, ktere je dost orientovano na ridice. Neskutecny vykon skoro 570 koni, zrychleni na 100 jako Aston Martin V8 pred faceliftem, plne modernich technologii, jako aktivni tempomat, nocni videni, kontrola vyjezdu z pruhu, head-up display atd. tohle phantom i po faceliftu v tomto roce nedostal.

btw, ridic je tak ci onak, ale zatim toto auto do ruky nedostal, uzivam si ho sam za volantem >:D

foto vondry87

vondry87 26.04.2012  18:50

« Re: RR Ghost

Tak to mě nechává RR úplně chladným. Asi jsem na něj ještě moc mladej.. a taky chudej samozřejmě :-) Sice je prošpikován luxusními materiály a špičkovou technikou, ale v mých očích je to prostě takový těžkopádný hranatý mastodont.. i když teda věřím, že jízdní vlastnosti budou špičkové. Ale když stojí vedle sebe, tak na mě RR svým designem působí jako komfortní vůz svádějící k pomalým přesunům na zadní sedačce, zatímco AM k dynamické na místě řidiče. Takže já osobně bych volil AM, ten nemá chybu :yes: :yes: :yes: Ale samozřejmě gratuluji i k RR, nechci, aby ten příspěvek vyzněl kriticky ;-)

TRujder 26.04.2012  23:27

« Re: Re: RR Ghost

tak samozrejme, ze obe dve auta jsou uplne opaky, i presto, ze RR ma temer 570 koni a opravdu jede, tak v nem prece jenom clovek nemuze rezat zatacky.

Obe dve jizdy si clovek na 100% uzije, vzdy ale uplne jinak... :-)

foto marek666

marek666 28.05.2012  16:00

aston martin

jednoznacne uzasne auto , by som aj v nom spal nadhera Aston Martin krasota

TRujder 05.06.2012  09:18

« Re: aston martin

Dekuju za koment :-) ja jsem v nem popravde uz jednou na chvili usnul a musim rict, ze nic moc >:D >:D Kazdopadne, AM is the best :-) miluju tuhle brand.

HitmanPB 05.06.2012  22:45

Aristokrat

Zostal som veľmi milo prekvapený, že sa tu nachádza takéto autíčko.
    Skvelé :yes: :yes:

Trocha som zostal zarazený nad pomerne častými návštevami servisu, ale to asi patrí k normálnemu folklóru pri tejto triede aut.
    Nič nie je zadarmo :-) Aj keď určite by Si tie peniaze vedel minúť zmysluplnejšie, napr. na nový oblek a možno by Ti zostalo na pekné topánky >:D

Teším sa ne recenziu Jeho Veličenstva RR. Dúfam, že vykúzliš veľa fotografií z interiéru.

Veľa šťastných kilometrov s oboma autíčkami.

P.S. To bude musieť mladý AM úslužne otvárať garážovú bránu Jeho Veličenstvu ;-)

TRujder 06.06.2012  18:55

« Re: Aristokrat

No ja bych rekl, ze u podobnych aut se s castejsi navstevou servisu musi pocitat a tento rok je zatim opravdu slabsim rokem >:D vetsinou jsem tak 2x do roka (garancni prohlidka + nejaka oprava).

Co se tyce RR, ted mam konecne po statnicich trochu vice casu, takze se pokusim co nejdrive dat neco dohromady. BTW i RR musel uz jednou do servisu. Uvolnil se nejaky kabel pod sedackou a vydaval neprijemne zvuky....

HitmanPB 06.06.2012  21:47

« Re: Re: Aristokrat

Sparafrázujem jeden slogan z reklamy "i auta mají své dny".
        Na druhej strane to takémuto autu tak nejako ľahšie prepáčiš :-)

Pri RR sa potvrdili Murphyho zákony - v tomto prípade to bola iba nedôslednosť montáže.

Recenziu neunáhli. Každý, kto má rád autá, na ňu rád počká.

Blahoželám k štátniciam.

P.S. Všimol som si, že aj na Tvojom aute sa v hodnotení "vyřádil" Frenetiq....

TRujder 06.06.2012  21:53

« Re: Re: Re: Aristokrat

JJ a u AM to plati snad 3nasob, ale uz jsem si zvykl, ze ne veskere ukazane zavady na aute opravdu jsou a vetsinou staci akorat reset a vse je zase ok.....

RR- to vis, to je ta rucni vyroba >:D >:D

Frenetiq- neznam, popravde jsem tady to hodnoceni nikdy moc neresil, sam jsem ho nikdy nikomu nedal, ale ted udelam asi vyjimku, kdyz tak koukam na jeho auto a na jeho diskuzi....

HitmanPB 06.06.2012  22:07

« Re: Re: Re: Re: Aristokrat

RR - tak to vyzerá, keď tam nerobíme >:D

Ad Frenetiq: kašli na neho, to je pod Tvoju úroveň... ... i moju ;-)
            Nech sa chlapec baví, aj keď v 49 rokoch už by mohol mať aký-taký rozum
            8-s

TRujder 06.06.2012  22:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Aristokrat

Ale dobre se bavim u te jeho diskuze >:D

TRujder 06.06.2012  22:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Aristokrat

Jsem se musel smat, ze MB R je podle neho na 10 bodu a peugeot 807 na 9, takze ja mam vlastne peugeota >:D >:D

nic proti peugeotum, ale pripada mi to funny, jak to hodnoceni ma postavene

HitmanPB 06.06.2012  22:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aristokrat

Jooo, ja mám tiež Peugeot >:D

Ja som to radšej prestal čítať, lebo to tam boli žabomyšie vojny v štýle prečo ten toľko a ja toľko...

Ja tu tiež veľmi málo hodnotím autá. Ak mám dať niekomu blbú známku, radšej ho nehodnotím, aby si nemyslel, že ho chcem zhodiť. Ale keď sa mi auto páči, nemám s tým problém.

Každý z nás vie o autách svoje a preto sme tak trochu nad vecou. Aj keď na druhej strane, keď ťa zruší takýto týpek... >:D

foto marana

marana 06.06.2012  08:48

OMG

Co to je za slovo dopopoject?

foto Roman-S

Roman_S 31.03.2013  18:00

Zrcátka

Amíci nemají lomený zrcátka, protože to mají nařízený zákonem, aby auto v zrcátku nevypadalo dál, než je. Kdyby si sehnal britský, tak lomený budou

TRujder 07.04.2013  08:13

« Re: Zrcátka

ahaa, to jsem nevedel, dikas za info. Uz jsem si stejnak za tech temer 5 let zvykl ;-)

foto Matrix6048

Matrix6048 31.03.2014  07:16

Aston Martin Club

Kdyby měl někdo zájem. Založili jsme stránky o Aston Martinu cs.aston-martin-club.com [odkaz]