Škoda Favorit (1992)

25.10.2007

Je to můj první vůz a vlastně jsem ho vůbec neměl mít. Jo jo! :o) Od začátku mi bylo jasné, že při své finanční situaci a navíc s malými zkušenostmi…

Škoda Favorit (Psychobolos)

Special-line 25.10.2007  15:25

Skvěle zachovalý

Takže další Favoriťák od nás to je super. Máš ho skvěle zachovalýho a malej nájezd km. A ta barva je super většina těch starších Fáv má už ty barvy sežraný. Jinak 10tka ještě to chce víc fotek a přidám taky za fotky ;-)
    Jinak perfektní auto snů :yes:

Special-line 25.10.2007  15:41

« Re: Skvěle zachovalý

Ještě teda nějaká nepřesnost v recenzi ale jinak super.

Psychobolos 25.10.2007  17:37

« Re: Skvěle zachovalý

Děkuju za příspěvek i pochvalu, snímky samozřejmě přibudou. :-) Jaké nepřesnosti jsi myslel? Kdyžtak mi to, prosím, napiš do poštu na stránkách klubu, večer to pravidelně obhlížím. Dík! ;-)

Poustnik 26.10.2007  07:08

A páté dveře nereznou?

Jestli má najeto opravdu tak málo, tak to je nádhera! Náš se jmenoval Alfons, tak nevím, jesli to bylo typické jméno. Ať slouží bez poruch! Hoj! :-)

Psychobolos 26.10.2007  09:09

« Re: A páté dveře nereznou?

To je na něm skoro to nejzajímavější - na pátých dveřích, Bohu díky!, není ani zrnko rzi. Jak říkám, většinu života to ztrávilo v garáži. :-) A moc děkuju, doufám, že se o něj budu umět dobře starat! (Alfons je hodně dobré jméno pro auto!) ;-)

designer 08.11.2007  09:10

« Re: A páté dveře nereznou?

môj bol celé roky na ulici a na piatych dverách tiež ani zrnko hrdze (o spodku auta sa to ale povedať nedalo - takisto ani o piatych dverách na feldách -::))))

designer 26.10.2007  13:41

hoj

toto bolo moje druhe auto (prvy bol Wartas a Favo som predal teraz v lete). Na Fave bola uzasna ta spolahlivost a nizke naklady. Nebolo to zle auto :-! Az na tu hrdzu to bolo ok - keby tak nehnili podbehy, urcite by sme ho este mali. S nim som sa zucastnil svojho prveho a jedineho sprintu na letisku mozem prezradit ze sme neboli posledni-:) Nech sluzi - caff.

Psychobolos 26.10.2007  14:14

« Re: hoj

No paráda - sprint jsem ještě nejel! >:D Ta rez je hrozná - bojím se jí jako čert kříže. Ale garáž mám a snahu taky, tak se mi ho snad podaří udržet co nejdéle. A jak jezdí Marea? ;-)

designer 04.11.2007  22:07

« Re: Re: hoj

No kamo, marea je o niečom inom - je to tichšie a také ... pohodovejšie - má skvelý podvozok - istá stopa. Hlavne ale aj keď to má 1,6 16V, tak do tej 80ky to s Favom krok udrží :-) a potom mu už zase Marejka utečie. Favo mi viac ako 140 nedalo. Marea na okreskách v pohode aj 160 (viac sa bojím - sú tu úzke cesty). V blízkom čase pribudne recenzia aj na Favo + fotky zo šprintu a výsledková listina s oficiálneho merania. Ahoj

Poustnik 26.10.2007  15:28

« Re: hoj

Nám nerezavělo absolutně nic, až na ty páté dveře, do nich někudy zatéká a jak to tam drží, tak to pracuje...a podběhy v pohodě...ale my měli jednoho z posledních, r.v.1994 a ještě kupovaného ve Francii jako nového, vyšlo to tenkrát laciněji.... :-)

foto Aischylos

Aischylos 26.10.2007  17:18

Týýýý jo, takhle zachovalej favorit...můj obdiv... :yes: sice si dvakrát na fava nepotrpím, ale vypadá slušně, zachovalý motor, i barva hezká...ať co nejdýl vydrží a upravuj ho rozumně a s citem... ;-) 10b...mrkni na moje...

Psychobolos 26.10.2007  22:10

Děkuji za pochvalu, jsem za něj moc rád... Rád se podívám na Tvoje auto. :-)

foto JOB

JOB 26.10.2007  21:30

Favorita přímo nemusím,ale tohle je opravdu pěkně zachovalej kus,žádnej tuzing. Tak ode mě za 10b. ;-)
    Ps: koukni na moje ;-)

Psychobolos 26.10.2007  22:12

« Re: Hodnocení

Ne ne - kdepak tuzing. Proč si vozítko neupravit, ale s rozumem. Aby člověk z normálního auta neudělal jeho plastovou karikaturu. :-) Tvoje taky určitě omrknu!

"-- skrytý --" 27.10.2007  12:10

favority moc nemusím,ale tenhle je pěknej ,za 10b,a mrkni na moje auto

foto Premek

Přemek 30.10.2007  10:36

Moderna

Po dlouhých letetech výroby koncepčne zastarálé metody vše vzadu postavila škodovka moderně řesen vůz který byl konkurenceschopný i v zahraničí a musím ti pogratulovat protože podle fotek vypadá jako mimořádně zachovalý kousek :yes:

Psychobolos 30.10.2007  11:21

« Re: Moderna

Mnohokrát děkuji. Jsem druhý majitel a tenhle favorit jsem našel po asi půlročním usilovném hledání. Je z Moravy od jednoho pána, který ho od samého počátku garážoval. Je to až k nevíře, jak je zachovalý, a jsem za to opravdu VELMI rád. Snad se mi ho takhle podaří udržet! :-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  09:31

stav

je uzasny... takto zachovaly favorit se fakt jen tak nevidi.. a sem rad, ze zustane ve stejnem stavu, protoze se o nej novy majitel dobre postara... jasnych 10bodu... ;-)
    PS: mrkni i na moje auta... :-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  19:33

našel sem tě:)

teší mě,že se najde ještě tak ,,zažranej,, škodovkář..barítk je bomba přezdívka a hlavně je v dobrém stavu a jde vidět,že se o něj staráš :yes: jinak sem sice mladšího ročníku,ale kdyby si potřeboval poradit s ůpravama dej vpoho vědět,jelikož máme doma taky jednoho a ten si už bratrova upravování užil až až...mám jisté zkušenosti a docela dost fotek..dávám 10 bodíku!!

Poustnik 16.11.2007  05:32

Když je tvoje auto snů Tatra 603,

tak tenhle filmík asi znáš, je geniální....[odkaz]

Psychobolos 16.11.2007  08:06

« Re: Když je tvoje auto snů Tatra 603,

Děkuju za něj - je to nejlepší reklama, co znám. >:D

Ale taky pro Tebe něco mám, je to zase můj "favorit". ;-)

Tak dík, měj se!

ODKAZ: [odkaz]

Special-line 16.11.2007  11:41

« Re: Když je tvoje auto snů Tatra 603,

Prostě úplně suprový parádní video. Fakt nádhera. Chodila jim na tý dálnici fakt dobře :yes: Nechápu jak mohli projet takovým terénem fakt klobouk dolů. To je jasný že ho nemohli s policejním tatraplánem dohnat to byl jen čtyřválec boxer oproti V8 >:-[]
      Opravdu super mazec, i to druhý video. :yes:

"-- skrytý --" 17.11.2007  20:10

Nazdar

Nazdar super auto.Máš ode mě jasnou 10B. :-) Já měl taky fáčko,ale ten motor nemá konkurenci čistý jako by ani snad nejezdil.Opravdu kolobouk dolů.Pokud ti vyjde čas koukni na moje auto.A ten motor ještě musím doleštit ;-)

foto petr16

« Re: sen

Děkuju! :-)

Psychobolos 28.11.2007  10:00

« Re: sen

Chybička se vloudí, tak ještě jednou, i se jménem.

Děkuju! :-)

Special-line 14.12.2007  00:28

Sodomka

Jo jo Sodomka ten prostě uměl :yes: Kdo ví kde by dneska v Mejtě byli kdyby to komunisti neznárodnili.

Psychobolos 14.12.2007  01:07

« Re: Sodomka

Pravdu díš... Ale třeba to někoho podnítí a udělá něco podobně úchvatného. Chtělo by to nějaké ČESKÉ auto s osobitou tváří, aby se člověk neunudil k smrti. ;-)

Special-line 14.12.2007  11:23

« Nedoceněná česká auta

Jo jo to je pravda, dneska už to není nic moc. Ale třeba ze začátku 90,let Tatra MTX to bylo parádní vozítko. No vozítko ta silnější měla 300 koní >:D

Ale z poslední doby se podívej třeba na tohle:

Příhradovej rám, karoserii dělal sám, Motor Tatra 700 poladěnej asi na 160 kW.
        Koukni tam taky do diskuze prostě ty naše auta a věci nikdy nebyly tak doceněný jak si to zasloužily.

Psychobolos 14.12.2007  13:53

Tedy - pěkný kousek!

Special-line 15.12.2007  11:41

« Re: Re: Nedoceněná česká auta

A ještě tu mám jednu lahůdku. Vlastní domácí výroba. Ten chlápek si to nechal homologovat a oni mu to přiklepli!! Bylo to asi až po revoluci, ale i před ní to vypadalo dost nadějně že mu to schválej. A zase laděnej motor a 400 koní. :yes:

Psychobolos 15.12.2007  13:14

« Re: Nedoceněná česká auta

No jo - Severočech se pozná! ;-)
              (Kaipan je taky od severu, pokud se nemýlím...)

Special-line 16.12.2007  14:57

« Re: Re: Nedoceněná česká auta

jj je to tak. Kaipan to je taky mazec. Nízká stavba kola venku prostě radost z jízdy. I když to není původem z čech.

Psychobolos 16.12.2007  16:16

« Re: Nedoceněná česká auta

To samozřejmě není. Je to legendární Lotus 7. Ale přijít s nápadem na stavebnici jeho repliky je na české poměry velmi zajímavé. Ten s motorem 1.3 z favorita (Kaipan 14) má něco do sebe, ale ten větší (právě replika sedmičky) s motorem z oktávky 1.8 TURBO (Kaipan 57; samozřejmě se tam alternativně může dát cokoli) je nejen působivější, ale i praktičtější, pač má střechu. Lhal bych, kdyby tvrdil, že se mi třeba v provedení stříbrná se žlutými dolpňky a černými detaily nelíbí.

Viz: [odkaz]

Special-line 16.12.2007  20:30

« Re: Re: Nedoceněná česká auta

Ano paráda. Nejvíc mě fascinuje možnost smontovat si auto doma. Pak by to bylo opravdu MOJE.auto:)
                    Ale abych nezapoměl na toho Sodomku. Ta karoserie Arizona ta teda je. Je to nejuznávanější karoserie od něj. Fakt bomba. A taky ty karoserie na Tatře 80, ty jsou. To byl tenkrát luxusní vůz s 12válcovým motorem který stál ve své době jak tři domky!! A ty Sodomkovy karoserie z toho dělají ještě krásnější a hlavně impozantnější auto. Mám doma knížku, co mi poslali z Krosy jejich historii. Tam jsou všechny tahle auta.

Psychobolos 16.12.2007  23:50

« Re: Nedoceněná česká auta

Fakt??? Nešlo by alespoň ty obrázky nějak ofotit? Jé - to Ti docela upřímně závidím. :-) (hltám všechno kolem tatrovek a pak taky věci kolem starých povedených škodovek a jiných českých vozítek, takže z mého hlediska máš hodně suprovou knížku)

Special-line 17.12.2007  17:14

« Re: Re: Nedoceněná česká auta

Jééé tak to jsi můj člověk. ;-) No můžu ti to po Vánocích hodit na skener, ale je to taková horší vazba takže možná to zkusím něco ofotit, ale má to přes 100 stran. No to přesně já hltám všechno taky. Ale skutečně. V osmý třídě sem si napsal do Tatry a Karosy jestli by mě něco neposlali. A z obou mi poslali suprový věci. Z Karosy tuhle knížku, prospekty propag. CD, propisku. Z Tatry prospekty 1 tlustej o vojenských vozidlech super, Taktéž CD + plus prospekt o historii z nákladu jen pár tisíc kusů. Pak sme si dřív nechali posílat prospekty ze škodovky a vymetali prodejce a autosalony. Sbírali jsme přílohy z časopisů. Ukázali se na autosalonu a autotecu. Ze všeho jsme něco vezli. Teď na Aukru občas taky něco koupím (jako prospekt na Š 100 za 200Kč je mimo mý možnosti a tím pádem i podobně drahé staré tatrovácké prospekty) Ale občas něco za rozumnou cenu koupím takže prospekty od favorita až po novou Octavii, prospekt na Superba o tloušťce skoro 1cm atd. nějaký prospekty Zetorů, 2 na Liazky pár Avií. Pár knížek o Dakaru nákladních Tatrách, Škodovce atd. Hrozně si na tom zakládám. Je hodně věcí který bych ještě chtěl ale peníze moc nejsou... Někdy stahuju když někde jsou oskenovaný prospekty (samozřejmě jen pro sebe na kouknutí a rád takhle elektronicky s někým někdo vyměním takže kdyby se někdo našel :-)

Psychobolos 17.12.2007  20:57

« Re: Nedoceněná česká auta

Ohoho! Tak to se s Tebou vůbec nemůžu rovnat... :-) Navíc onehdy v mé osmé jsem měl rád cizí auta a napsal si dokonce do Itálie pro katalog do jedné firmy s auty. A poslali! >:D

Jinak tu teď možná přes svátky skoro nebudu - tak přeju hezké staročeské Vánoce, ty naše, co o nich chodí Ježíšek. ;-)

Special-line 20.12.2007  15:33

« Re: Re: Nedoceněná česká auta

No a to jsem ještě zapomněl na papírový modely c jsem kdysis lepil atd.
                            Kámoš si taky psal do ciziny a vždy mu něco poslali.

Ano ano ty hezké staročeské, nezprzněné žádným Santa Clausem atd. Ten už bohužel u nás dost prostoupil, no je to škoda. Takže šťastné a veselé :-)

Poustnik 19.12.2007  19:30

Tak fotek je víc, ale co ta asistentka??? Cha cha chaááááá!

Jde ti dát místo výfuku okapovou rouru???? >:D Jinak koukám, že jste si se Special - line kápli do noty. Já se vrátil včera z Hawaje, tak tady máš pozdrav - [odkaz] Hoj! :-)

Psychobolos 19.12.2007  20:18

« Re: Tak fotek je víc, ale co ta asistentka??? Cha cha chaááááá!

Já jsem s ní spokojený - umí to chytit za správný konec! ;-)

(aspoň má pracovní mundúr)

Special-line 05.01.2008  23:28

Ahoj tak co svátky?? Tročku sem u obou aut natáhl recenzi takovými praktickými postřehy tak jestli budeš mít chuť ;-)

Psychobolos 06.01.2008  00:06

« Re: Recenze

Rád se podívám. Taky jsem malinko vylepšoval Bartíka, ale fotku už sem asi nedostanu, spíš zkusím nasdílet video. Mám průhledné víčko rozdělovače - vypadá to dobře.

foto hacek-hacek

hacek.hacek 15.01.2008  12:34

Krasny vuz

mas opravdu krasny kousek :-) :yes: Je videt, ze ho mas rad a ze se o nej staras, recenze je taky pekne napsana (libi se mi zejmena cast kdy jsi s nim jel domu). Tak at to jezdii :yes:

"-- skrytý --" 23.01.2008  14:30

Paráda

9 10 10
    Jako auto mam radši spíš starý škodárny než fáva, ale taky good..
    Jinak recenze i fotky vyčerpávající ;-) :-)

Psychobolos 24.01.2008  02:11

« Re: Paráda

Děkuju za pochvalu i za přilepšení... Však to znáš sám - člověk se snaží dělat, co se dá! >:D

"-- skrytý --" 29.01.2008  23:11

Krásný příběh

Ten příběh mě opravdu dojal. Koukám, že máme ke svým autům stejný vztah. :yes:
    Pokud hodláš zachovat zadní světla s oranžovými blinkry, sežeň si alespoň kryty couvaček z Black linu, vypadá to i s těmi oranžovými blinkry dobře. Kdyžtak mám foto a můžu doložit ;-)
    Jinak teda musím říct, že je to pěkně zachovalý kus! :-)

Psychobolos 05.06.2008  07:39

Když je žízeň, není co řešit...

Tak co říkáte na to šílené kočiště? Taky jste se s něčím podobným setkali? >:D

Psychobolos 09.07.2008  21:39

Poraďte, prosím...

Také se vám stalo, že jste si pořídili nějaký fajnový potah na volant, ale on vám nedrží a prokluzuje? Jak jste to vyřešili? Dík!

Special-line 09.07.2008  21:43

« Re: Poraďte, prosím...

Co ho vypodložit nějakou gumou po který by to neklouzalo?

Poustnik 09.07.2008  21:57

« Re: Poraďte, prosím...

Já může poradit barbarský způsob - oboustrannou lepenku. Ale to máš navždy. Protože po pár letech, pokud to bude držet, už to lepidlo z volantu nesundáš.... :no: 8-s Ale já nikdy na volant nic nedával, kdybys to dal jen na čtyřech bodech, možná bys to nějakým ředidlem i po pár letech sundal.... ;-\ ;-)

foto spanel

spanel 16.07.2008  12:17

« Re: Poraďte, prosím...

zdar a nebo zkus to co mam já prostě ten potah obšít a stáhnout...k těm foliím - jestli na ně máš tak neváhej...bacha na ty na přední skla...tam jsou povoleny jen s určitou propustností...ne moc tmavý...kámoš na to u polišů pořád doplácí...jinak vše pro, hodně zdaru

Psychobolos 16.07.2008  12:22

« Re: Re: Poraďte, prosím...

Jj. :-) Přiznám se, že šitíčko už mě napadlo. Díky za tip! ;-)

Sienn 20.07.2008  12:54

Folie

cus, mam dva kamarady a oba maji vymazleny facko ve stejny barve jako mas ty... jeden folie nema, ale zas ma celkove hezci auto nez ten druhy a tak to zas tak nevadi... ted druhy folie ma, ale jen na zadnich dverich a kufru a vypada to celkem dobre... jen bych mozna zvolil né tak moc cerny odstin, ale svetlejsi... a na predni okna bych nedaval nic... vyhoda je ze to vypada lip a taky je to bezpecnejsi pred zlodeji pokud si neco zapomenes vzadu. a taky tam muzes tahat holky >:D >:D >:D
    jinak k tomu potahu: pokud auto nema posilovac a ma celkove takovy drobny volant, tak tam prokluzuje skoro vse... leda to fakt obsit nebo prilepit ;-)

Sienn 20.07.2008  12:58

« Re: Folie

koukam ze jsi taky v favorit clubu ;-)

oni jsou tam jako Catchba a sCARabeus, ale nevim jestli tam maji fotky aktualniho vzhledu... zvlast ten druhy na aute udela kazdy tyden neco new >:D

Psychobolos 20.07.2008  17:48

« Re: Folie

No, s tím prokluzováním je to fakt, asi se s tím budu muset smířit. Čistě pro větší bezpečnost "kdyby něco" jsem ten potah z volantu zatím sundal. Buď to tak už nechám, nebo to pak zapošiju v místech, kde je prstenec připevněný ke středu volantu. --- A s těmi fóliemi: hrozně se mi to líbí a má to i své přednosti, které jsi ostatně zmínil. >:D Ale asi se na to vykašlu, sám to nějak vydržím a dozadu prsknu na sklo clonu. ;-) --- A ještě k těm zmiňovaným fáčkařům: díky za tip! :yes:

Sienn 20.07.2008  18:08

« Re: Re: Folie

No s tím tipem jsem ti asi moc nepomohl... Jsem koukal, že sCARabeus tam má fotky starý a už tam moc neleze a Catchba tam pro jistotu nemá nic...

Psychobolos 20.07.2008  18:22

« Re: Re: Re: Folie

No jo, máš recht, právě jsem to obhlížel. Catchba se s fotkami opravdu nepředal... >:D

Sienn 20.07.2008  18:27

« Re: Re: Re: Re: Folie

nj, je to flákač >:D to vim, byl to spoluzak ;-)
            ale jo, zamakal na tom. jsem ho vezl pro to facko do bazaru pred rokem a krome laku to bylo hrozny... ale ted jsem to auto parkrat videl a jako docela dobry...

foto Ladi

Ladi 20.07.2008  20:19

« Re: Folie

Zdar,tak folie jsem dával z toho důvodu,že hodně jezdím,tak jsem chtěl mít v autě příjemněji a to folie na 100% splňují.Mám 70% ve předu ( víc nejsou povolený ),v zadu 5%.Nyní už bych tu chybu znovu neudělal,dozadu bych si dal max 20%,protože ven z auta je vidět v pohodě,jenže když se koukneš přes zpětné zrcátko tak je to fakt bída a o couvání v šeru nebo v noci se vůbec nebavím.Dělal mi to borec za 2300,- mám to samozřejmně s homologací.Pokud to chceš na efekt tak mě osobně se víc libí,když přechod mezi předním oknem a zadním není příliš velký,což bohužel neplatí u mojí káry,ale tam jde hlavně o funkčnost.

Psychobolos 20.07.2008  22:37

« Re: Folie

Děkuju za zkušenosti, to je dobré vědět. Člověk leccos odhadne, ale není nad to, když to pak potvrdí někdo, kdo už s tím měl osobně čest! ;-)

"-- skrytý --" 21.07.2008  22:27

Luxus......

Čau....dik moc za ohodnocení mojí škodovky....Tvoje fávo taky stojí za to...celkem luxusní stav ;)

Psychobolos 21.07.2008  23:22

« Re: Luxus......

Já taky děkuju... :-) Ale k tomu Tvému pokladu - dostala mě hned. Obecně se mi líbí úzké stodvacítky se zdvojenými světly a u Tebe to bylo na první pohled (navíc "blejskavá" GLS). Škoda, že jsi tak strašně z ruky, klidně bych Ti ji obhlédl i na živo. Měj se! ;-)

"-- skrytý --" 30.08.2008  16:31

10 za zachovalost

...inak by som dal favoriťke tak 7 ;-) fotky recenzia su super, pekne si sa potrapil :yes: a ten moj vyfuk no mohol byt mensi priemer tak o 1-2 cm ale ake boli moznosti take boli a SHORT SHIFT tam uz tiez je :-!

"-- skrytý --" 31.08.2008  10:27

« Re: 10 za zachovalost

Souhlasím. Favority zrovna v lásce fakt nemám, ale staráš se o něj fakt dobře, takže dát míň jak 10 by bylo nespravedlivé. Doufám, že ti láska k autu vydrží ;-)

Psychobolos 31.08.2008  21:02

« Re: 10 za zachovalost

Mockrát oběma děkuju! Jak už je "ve věku", začínám pořád víc pociťovat, že je třeba se o něj nejen starat (klasika, prostě auto), ale taky uchovat ho tak, jak je. Přece jen je to poslední "stará škodovka", alespoň vnitřnostmi (Bartík je v podstatě Volkswagenem netknutý, to přišlo až od 93. roku). Tak se snažím, jak jen to jde. Ještě jednou dík! :-)

Special-line 03.11.2008  15:24

Nej sériovka

Ahoj četl jsem vzkaz na Favorit klubu tak ti musím napsat. Píšu sem protože už Fáčko nemám (i když teda na klub chodím pořád). Vyměnil jsem to za nástupce. Ani jsem nemusel, ale tak naskytla se příležitost tak sem to vzal. Jinak lepší první auto sem si asi koupit nemohl nízký náklady a 100% spolehlivost. Doufám že to bude tak i nadále. Jo a gratuluju kzisku titulu sériovky, to ani jiný auto dostat nemohlo :yes: Tak se zatím měj a ať to jezdí.

Psychobolos 04.11.2008  23:28

« Re: Nej sériovka

Děkuju! Snažíme se, no... Přece jen je to poslední opravdu české vozítko ze staré školy. :-)

Měj se dobře, kamaráde, považuju Tě za jednoho z nejzapálenějších škodováků a především fáčkařů.

Ať nové vozítko dlouho a dobře slouží! ;-)

-----------------
      PS: Možná se budu starat o dva "dědečky" - trochu i z recese, i z nadšení a taky na zimní či pracovní ježdění možná koupím trabíka. >:D

Psychobolos 29.06.2009  21:10

31. VII. - 2. VIII., Horka II u Zruče nad Sázavou, celorepublikový sraz

Přátelé fáčkaři!

Srdečně vás zvu jménem klubu Škoda Favorit na třetí celorepublikový klub s mezinárodní účastí. Dejte si fáčka dokupy, vyleštěte je a přijeďte... Vstupné se za nabízený program s překvapením opravdu vyplatí!

Více údajů ke srazu naleznete na stránkách www.skodafavorit.cz vpravo nahoře, na zbytek případně odpovím, ačkoli sám nejsem organizátor. Ale jakožto loňský účastník mohu poměrně zasvěceně o uplynulém sraze povyprávět.

S pozdravem
    *Pb*

Ronault. 04.06.2010  01:08

Pokračování od Toma Chevroleta Cruze

Bez řídící jednotky jako bez přítelkyně/manželky? >:D To já řídící jednotku sebou beru a ta si silně prosazovala právě Lagunu. Sice si nemyslím, že by zrovna ona byla spolejlivější, ale pohodlí, ticho,klima, tempomat a bezpečnost asi bude důležitější.

A jak to, že tu Forman není, teda krom toho, že nestíháš? ;-) Odkaz na fotky a možná nějaký itinerář, mapu cesty, záznamy, poznatky, vše hltám :-)

Taky jsem přemýšlel, že se přidám do nějakého klubu Favoritů, ale asi by mi chyběla i ostatní auta a informace o nich apod. O Favoritu toho vím už víc než potřebuju >:D

Psychobolos 04.06.2010  09:16

Cestování s okřídleným šípem

No, forman tu není a nebude, pač není můj. :-) Pojedeme kámošovým, má ten nejsilnější motor a dřív možná "pracoval" jako policejní, takže jezdí velmi dobře a po německých dálnicích až nečekaně lehce předjíždíme různé fabky ap. A to přitom nejsme závodníci, ale jezdíme spíš na pohodu.

Ale mrkni klidně na následující odkaz:
    www.concionator.rajce.idnes.cz