Škoda 1000 MB (1969)

13.5.2009

Ahoj vsem rad bych Vam predstavil meho noveho milacka Snehurku. Bude to velky roman (ne jako vojna a mir ale spis jako Snehurka a nekolik trpajzliku)…

Škoda 1000 MB (zdendinoMB(svihak-prasokoule tym)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 13.05.2009  22:49

Sněhurka a deset bodíků!!

Je krásná!!! Je žhavá, jako led!!! :yes:

Prase 13.05.2009  22:56

« Re: Sněhurka a deset bodíků!!

je videt ze ses studovanej rikas velmi zajimava slovni spojeni >:D >:D

foto Kubyyyk

Kubyyyk 13.05.2009  23:01

« Re: Re: Sněhurka a deset bodíků!!

Ano ano, je to tak!!!! >:D

foto Mira328i

Mira328i 13.05.2009  23:35

Krása

Čau krásný auto ještě z dob kdy škodovka byla škodovka a ne žádnej vw šunt.
    Hodně krásných kilometrů..

Prase 13.05.2009  23:39

« Re: Krása

diky mozna by te zaujala i moje karkulka je jen o policko vedle v sekci embecek >:D jo krasny snad budou hlavne az se posteluje spojka ;-)

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 13.05.2009  23:39

« Re: Krása

Tak můj názor na Škodovky je všeobecně znám, ale zde jsem udělal opravdu vyjímku a 3x 10 :yes:

Martin_Happy 13.05.2009  23:40

A jako již klasicky u opravdových recenzí přidávám i comment. Náš to za plnej, protožr na to, jak máš auto krátce, si to popsal barvurně >:D takže u recenze sem se parádně zachlámal a ukojil všechnu zvědacvost. Auto deset - závidim takže plnej kotel. A fotky jsou taky epes, všechny detaily. Takže je mi ctí ti to šoupnout jako první. Jinak až kolem města piva někdy budeš plniti 100 jarních kilometrů bez nehod, tak se ozvi, jednu z těch krasavic bych si rád prohlídl at vim, jak vypadá kvalita. No a kdybys prodával tak se ozvi taky >:D ale s tim moc nepočítam

Prase 13.05.2009  23:44

« Re: hodnocení

najel jsem presne 4 km ale o recenzi jsem premyslel uz od lonskeho prosince takze jsem mel trochu naskok a stejne i kdybych se snehurkou najel tisice km recenze by byla obdobna...
      Ze ses ukojenej? myslim ze nejses zitra sem dam protokol z stk a vyfotim i knihu oprav mozna i par listu opisu pak budes plne ukojen ;-) Fotek bude i vic dostihnul me limit...
      Jinak na prodej bude ale az za par let az uvolni misto felicii kabrio :-)

Martin_Happy 13.05.2009  23:49

« Re: Re: hodnocení

i ty jeden. Felicii bych chtěl taky ale žlutou. Prej je to nejdražší škodovka vůbec, ale všichni chtějí červenou >:D a já nerad zapadám

Prase 13.05.2009  23:53

« Re: Re: Re: hodnocení

jajajajjjjj plesk te pres pero hadici urcite neni nejdrazsi co skodovacky skvosty jako popular atp... nicmene je cenove hodne vysoko to ano ;-)
          Zas to s tema barvama neprehanej cervena je cervena...

Martin_Happy 14.05.2009  00:01

« Re: Re: Re: Re: hodnocení

já to jen slyšel že je nedraší, ale říkám si nějakej LaK z roku 20něco by stál mnohem víc. Ale to už neni pro mě, já maximálně ty padesátý léta. Jinak to víš no, já sem na žlutý Felicie úchyl.

Poustnik 14.05.2009  02:10

Tak lino kobereček je mňamka

a červenou mlhovku vzádu máme skoro stejnou, Zdendíno! [odkaz] vs. [odkaz] Jinak technických informací není zas až tak moc, ale ty mě stejně nezajímají, tak já jen tak lehce upozorňuji....Ale na litr objemu 35 kW mi přijde docela dost, to se od současných aut ani moc neliší!.... ;-) Jinak díky za exkurs po českých úřadech, taky mám vždy lehkou závrať, když musím za českými úředníky s nějakým problémem vyrazit....Ono je to asi tím, že tady je přístup úřadů takový, že každý člověk je pro ně potenciální podvodník a tudíž na všechno musí být pět razítek, aby měl úředník alibi. Pak tě dostane, že třeba v USA předpokládají, že to co píšeš do formuláře je prostě pravda a nemusíš jim to složitě dokazovat....Tak to pošteluj a ať jezdí! Hoj! :-)

Prase 14.05.2009  08:38

« Re: Tak lino kobereček je mňamka

hm lino koberecek se mi taky libi ale mlhovka uz moc ne zabira misto ktere patri taznemu zarizeni na pav 100 :-) technicky informace nejsou zas tak dulezity kup si dilenskou prirucku >:D >:D njn jinej kraj jinej mrav ;-)

foto TG007

TG007 14.05.2009  07:22

Zavidim

Nadherna, mel jsi opravdu velike stesti. Nikdy jsem takove auto nemel, ale stale slysim jak pri pridani plynu zavrni motor i s vetrakem. To u dnesnich aut uz neuslysis.

Prase 14.05.2009  08:40

« Re: Zavidim

trochu stesti to ano >:D asi budu lepe poslouchat vetrak mi doted nejak unikal >:D jinak nikdy neni pozde myslim ze takovejch tisicovek je nekde po garazich jeste dost tak neotalej a kupuj :-)

Johnny_P 14.05.2009  08:21

pěkná recenze

máš tipa :yes: :-)

foto Sprint

Sprint 14.05.2009  09:10

10b.

Pěkný vozítko.
    Jakej je rozdíl mezi alternátorem a dynamem? :*)
    Díky

Prase 14.05.2009  09:19

« Re: 10b.

v podstate zadnej funkci to plni stejnou akorat dynamo bylo pred alternatorem ;-) a duvod proc ho alternator nahradil je jasny dynamo zas az tak dobre nedobiji >:D snad ti to staci nejsem elektrikar abych to rozebral vice ;-)

Johnny_P 14.05.2009  10:55

« Re: 10b.

alternátor je jednodušší na výrobu a dobíjí už při volnoběhu

jsem autoelektrikář :-)

Prase 14.05.2009  12:23

« Re: Re: 10b.

mfg takze dynamo nedobiji pri volnobehu? to jsou mi novinky >:D

Johnny_P 14.05.2009  12:30

« Re: Re: Re: 10b.

jj, krom toho má alternátor o dost větší účinnost a je lehčí

Prase 14.05.2009  12:35

« Re: Re: Re: Re: 10b.

jaj ty si teda odpornik ja to nikdy nepoteskaval ale uznavam dynamo pac tam byti ma >:D >:D

Johnny_P 14.05.2009  12:36

« Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

jj, ono to ani prohodit nejde pač dynamo dává stejnosměrnej proud a aternátor střídavej :-)

Prase 14.05.2009  12:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

hm ale nejak to jit musi alternator jsem v jedny tisicovce mel taky... mnam prebijel baterku tak az se kyselina varila v aute byl prijemny vzduch ale dal se tam jinej a kvacilo to ;-)

Johnny_P 14.05.2009  12:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

češi si poradí se vším >:D

foto Sprint

Sprint 14.05.2009  13:57

« Re: Re: 10b.

Tak díky. Děda měl stovku z roku 1970 a ta už alternátor měla. :-)

foto Mira83

Mira83 14.05.2009  09:27

krásnýýýýý

čau,krásně zachoválý auto....fakt super a ještě k tomu když je vše původní není co dodat.....desítka je naprosto oprávněná.jinak tu recenzi co jsi napsal je bezchybná,hlavně ty pasáž o nesmyslných ekologických poplatcích...to ti šmejdi zase něco vymysleli...no hrůza.jinak přeju hodně kilometrů se škodovkou a ať dobře slouží. ;-) :-)

Prase 14.05.2009  09:40

« Re: krásnýýýýý

jo puvodni je vse nektere detaily ne ale to pozna jen znalec >:D diky ;-)

Poustnik 14.05.2009  11:34

« Re: Re: krásnýýýýý

Ten kobereček.... :-!

Prase 14.05.2009  12:22

« Re: Re: Re: krásnýýýýý

cha cha to nevis jiste treba ho tam deda mel uz od zacatku ;-) ale treba rozdelovac je jiny nicmene puvodni nepouzity jsem dostal k vozu.... >:D

Poustnik 14.05.2009  12:29

« Re: Re: Re: Re: krásnýýýýý

Hele já sem znalec. Lino tam v továrně nedávali. Sem si to vyčet na wikipedii.... >:-[] A tohle radši Feferonce neříkej - [odkaz]

Prase 14.05.2009  12:33

« Re: Re: Re: Re: Re: krásnýýýýý

hm fesne ja ji to klidne reknu proste jeji kase dostala na pr*del a vod skodovky ono vykon neni vsechno taky jsem na par srazech byl a na jednom to vyhral typek s 1000mb s motorem z favoritu jo jenze jakym ;-) >:D >:D

Poustnik 14.05.2009  12:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: krásnýýýýý

Tak tady bude motor ještě trochu divočejší, než jen z Favoritu. A tohle je už 100vka, ale taky to vypadá pěkně. [odkaz] :-) Anebo [odkaz]

"-- skrytý --" 14.05.2009  15:30

auto

konecne tu niekto pridal ozajstne auto :-) :-) :-)

naaaadhera krasnucka :yes:

Poustnik 14.05.2009  17:15

Zdendíno! Nechrápej! Jsi na titulce!

>:D

Prase 14.05.2009  22:11

« Re: Zdendíno! Nechrápej! Jsi na titulce!

otazka je jak dlouho poustniku :-) >:D

"-- skrytý --" 14.05.2009  17:58

Spicka

Krasny kus historie a zrucnosti Ceskeho strojarenstva. Mas odomna 3x10 bodov a tip na najlepsiu recenziu.

Poustnik 14.05.2009  18:22

Kolem světa

Prase 14.05.2009  23:16

Diky vsem

za kladne ohlasy a hodnoceni spis jsem cekal ze snehurku i zoufalce nechate v propadlisti dejin a ono asi ne :-) ;-) >:D

Poustnik 28.05.2009  11:04

Hele Zdendíno, márwe ti dal

devítku za auto!!! Chtěl jsem ti navrhnout, že vezmeme bejsbolky a půjdeme mu narovnat kastli, aby viděl, zač je na macz. rohlík. Ale auto už skryl, srabík, tak ti to strašné hodnocení časem samo zmizí. >:D

Prase 28.05.2009  12:31

« Re: Hele Zdendíno, márwe ti dal

no na tu jeho recenzi si pamatuju jedna fotka z katalogu a 3 vety recenze ze takova paka maji vubec tu drzost hodnotit... jinak je mi to vcelku fuk a bejsbolku nemam >:D >:D

Poustnik 28.05.2009  12:35

« Re: Re: Hele Zdendíno, márwe ti dal

Nemáš jo??? Co seš to za chlapa????!!!!! 8-s :-! .....no já ji vlastně taky nemám..... >:D

Prase 28.05.2009  12:37

« Re: Re: Re: Hele Zdendíno, márwe ti dal

nejsem chlap jsem zoufalec na to nezapominej >:D
          cha cha ;-)

Poustnik 28.05.2009  12:41

« Re: Re: Re: Re: Hele Zdendíno, márwe ti dal

Cha! Máš tři auta, ne??? To už seš nějakej chlapák!

Prase 28.05.2009  12:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Hele Zdendíno, márwe ti dal

jasne tri auta dva vozejky a jednu garaz ;-) jsem tezce za vodou nicmene opet mi chybi nejakej ten berusak :-) ;-)

Poustnik 28.05.2009  13:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hele Zdendíno, márwe ti dal

Aha.....No to se nesmíš třikrát otočit a vykřiknout pokaždé - "Zapuzuji tě! Zapuzuji tě! Zapuzuji tě!" To už pak má holka šmytec, jak praví Muhamad. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 26.07.2009  21:59

Nový fotky

zdendino - zkoukl jsem ty nový fotky s kapkami vody a zvlášť druhá a třetí jsou velmi povedené i když to není HDR :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 26.07.2009  22:01

« Re: Nový fotky

Souhlasím a taky chválím.

Prase 26.07.2009  22:11

« Re: Re: Nový fotky

diky cibulce i feferonce :-) mne se libi spis ty posledni foceny z profilu... jinak doporucuju ti precist i moji chlipnou novinku budes urcite spokojen :-)

foto Vaflicka

Vaflička 05.09.2009  12:09

Taky pěkná

Karkulka je hezčí ale jelikož mám pro tyhle auta slabost, je to jasný >:D :yes:

Prase 05.09.2009  12:47

« Re: Taky pěkná

jo hezci ale to je to pozlatko :-) snehurka je o tridu vejs :-)

Poustnik 26.10.2009  19:52

Ty máš zase ránu

na fotce uživatele, Zdendíno! :-) Hoj!

Prase 26.10.2009  20:01

« Re: Ty máš zase ránu

ranu? to je prece prasatko :-)

Poustnik 26.10.2009  20:03

« Re: Re: Ty máš zase ránu

Prasátko, co má ránu..... >:-[]

Poustnik 12.11.2009  02:13

Díky za tu poslední fotku,

tvůj otěcko je těžkej borec!!!! >:D Vy jste teda drsná dvojka! Hoj! >:D :yes:

Prase 12.11.2009  16:35

« Re: Díky za tu poslední fotku,

si pis ta nejdrsnejsi :-) ;-) tata si specialne kvuli srazu koupil ty mafiansky brejle :-)

FRPE 19.12.2009  15:42

Hubený nebo tenký?

Chtěl bych se zeptat, na té titulní fotce jsi Zdeňku ty ten široký a nebo ten bystrozraký? >:D >:D

Prase 19.12.2009  15:51

« Re: Hubený nebo tenký?

ten hezci ;-)

FRPE 19.12.2009  16:07

« Re: Re: Hubený nebo tenký?

Myslíš mě? Ale Zdenino já se přece s Vámi nefotil a navíc na té fotce jste jen dva??? 8-s ;-) >:D

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 02.01.2010  22:13

« tvuj odchod z MACZ

jsou ruzne typy odchodu a tys ten svuj nezvladl. Hystericky, bez jakychkoli dukazu, jsi nahazel spoustu lidi do jednoho pytle a zuctoval s nimi zpusobem, nad kterym zustava rozum stat..

Me osobne jsi timto velmi zklamal. Mej se

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.01.2010  22:33

....ale radši nic.... ;-\
            Jen jsem si myslela,že jsi chytřejší,Zdenku.. :-O

Asphalte MoDo 02.01.2010  22:37

« Re: tvuj odchod z MACZ

nad celym MA zustava rozum stat. Porad chcete nejake dukazy, ale ty tu nikdo nepotrebuje spousta lidi tu ma sesty smysl a udela si nazor sama. Ti nejsilnejsi umi odejit.

Respekt

Ronault. 02.01.2010  22:47

« Re: Re: tvuj odchod z MACZ

Jsem rád, že náš právní systém stále funguje na důkazech a ne na šestém smyslu. Třeba bychom ještě upalovali čarodějnice.

Asphalte MoDo 02.01.2010  22:53

« Re: Re: Re: tvuj odchod z MACZ

nebo by jsi byl uz davno na popaleninovem :-) kazdymu at je servr po chuti se smysly nebo bez. Kazdy at se zdrzuje v prostredi ktere mu vyhovuje. Hodne lidi uz odeslo a jiste jeste odejde. Spoustu treba omezilo navstevnost, nebo stahlo auta..

no máte to tu hezké i bez důkazů >:D >:D

Ronault. 02.01.2010  23:00

« Re: Re: Re: Re: tvuj odchod z MACZ

Lidé odcházejí a přicházejí.

Popravdě nejvíce odchodů je dáno tím, že je někdo nespokojený s TOP 10 a hodnocením, i když hlásá, že mu je hodnocení šumafuk. ;-) A máš pravdu, každý ať se zdržuje v prostředí, které mu vyhovuje.

Ronault. 02.01.2010  22:46

« Re: tvuj odchod z MACZ

Osobně mě ten odchod tímto stylem také zaráží.

Nejvíce mě hned na začátku zaráží, že píšeš, že to co jsi udělal nebylo správné, ale ve stejné větě zároveň píšeš, že jsi udělal správnou věc. Pár vět před tímto protiřečením vyčítáš mazání hodnocení Ricardem, ale v té samé větě sám píšeš, že i tvé hodnocení bylo přemazáno.

V jedné větě někoho označíš za přizdisráče, ale sám přizdisráčsky nedodáš žádné fakta, která tvá obvinění popírají.

Mám tvé recenze rád, všechny jsem je četl, ale myslím si, že tyhle kvalitní recenze se neslučují s tímto (jak už zde padlo) hysterickým výstupem plných hesel jako "komunisti". Mimochodem, kolik jsi toho v tom komunismu zažil a které z tvých milovaných aut nebylo navrženo a vyrobeno v komunismu? ;-) Hysterie by k správnému chlapovi neměla patřit, tak jako kopání kolem sebe. ;-)

Věřím, že to chlapsky ustojíš a že se tady brzo dočtu recenzi na nějakou novou hyenu, kterou jsi chystal... a bude to recenze vtipná od Zdendina, ne plná "ubližujících komunistů".

Martin_Happy 02.01.2010  22:58

sem rád

že sem měl tu čest přečíst tvé recenze a kikbicovat tě s připomínkama a že sme si takhle pokecali, neboť sme s humorem byli na stejné vlně.

Myslím že i přes všechno řečené by tu embéčka zůstat měla a snad i zůstanou.

Poustnik 02.01.2010  23:07

Co tebe sejří, mě je úplně šumafuk.

Ale měj se fajn a slečna ať ti dlouho vydrží a máte se rádi. Zrovna dneska jsem si na tebe vzpomněl, když jsem jel ze srázku na Strahově. Hoj!
    Milionář Poustnik vlastní klávesnicí.

FRPE 02.01.2010  23:35

« Re: Co tebe sejří, mě je úplně šumafuk.

Tak nějak skromně a tiše v koutě se připojuji k Poustníkovi - Zdeňku - co bolo to bolo. Terazky som majorom a porůčám ťa vylez na svět MACZ a to tak že hned! Vojíne Zdenino, vy odmítáte poslechnout můj rozkááázzz!!! >:-[]

Zdeny - heleď, pravdu máte asi oba. On nemá rychle jezdit a smát se policajtům, to je jasný. Poslouchej, ty ani já svět nezměníme. Je plno životních priorit a daleko důležitějších než se tady dohadovat. Byla s tebou a je legrace a to je daný. Je tady na MACZ hodně lidí ale skutečně jen hrstka z nás si dokáže udělat srandu i sama ze sebe a né tady být za světáka co všechno zná, všechno umí a tak.

Já se vrátil proto abych si ukrátil dlouhou chvíli, protože mám nějaký problém doma. A zrovna u tebe by mě mrzelo kdybys odešel. Psali jsme si před rokem, psali si letos a věřím, že si napíšeme a vzájemně se poškorpíme i v roce 2011.

Na to jak máš ,,starý,, auta, máš nádherný recenze, plno fotek a jsi akční. Nedělej dámu a nenech se přemlouvat. Pokuď tě Jpor tak vadí, tak mu nepřispívej do diskuze a nebo nereaguj na něj. Každý v životě uděláme plno chyb a je čas se za nějakou dobu zvednout a jít dál. Buď oklikou, nebo přímo, nebo s prosíkem a nebo s omluvou.

Za sebe FRPEho, babku Frpeovou, malýho Frpíčka a naši neteř Frpinku tě slušně žádám nevzdávej to! Díky. Jestli nechceš veřejně - pošli mě SZ. Budu moc rád. Jsem doma sám a stejně nemám co dělat ... Měj se PETR ;-)

Ronault. 02.01.2010  23:37

« Re: Re: Co tebe sejří, mě je úplně šumafuk.

:yes: :yes: :yes:

Martin_Happy 03.01.2010  00:31

« Re: Re: Co tebe sejří, mě je úplně šumafuk.

:yes: :yes: :yes:

Dylan McKay 02.01.2010  23:42

Ave Zdendina

Ahoj, Zdendino, ani nevím co na to napsat...

Na účtě vpravo nahoře mi naskočilo 35 let. To není fér, má to být až za deset dní!
    Ale je to věk, kdy bych se měl zamyslet. Moji zdejší věční rivalové jsou dokonce starší než já, ale někdo by mohl udělat alespoň malý krok k usmíření.

Možná to zní jako sci-fi, ale jde to! Diskuse o autech, o srandě.
    Jak je možné, že mezi "nepřáteli" máme i své přátele- společné známé? Tak vlastně nemůžou bejt tak špatní, hm?

Asi zklamu "své příznivce", když napíšu, že se už nechci pouštět do žádných soubojů a sporů. Ne, to není tím, že by došly síly nebo argumenty, ale jsou mnohem důležitější věci než MACZ.

Pro začátek úplně ruším funkci Hate-list. Je samozřejmě na ostatních, jestli udělají stejný krok. Vše ostatní může příjít samo... Jinak to tu bude stále stejné, nepřátelské...

Poustnik 02.01.2010  23:45

A já ruším funkci zelený-list. Už to hulit nebudu. >:-[] >:-[]

FRPE 02.01.2010  23:50

Hm, smekám klobouk dolů, to jsem fakt nečekal!!! :yes: :yes:

A co ty milý čtenáři, co to teď čteš? Připojíš se? ;-)

FRPE 02.01.2010  23:57

« Re: Re: Ave Zdendina

jojo čtu to a taki se přypojujy k tomu ;-) :yes:

FRPE 02.01.2010  23:58

« Re: Re: Re: Ave Zdendina

Zdeněčkůů - i já bych se s tebou nejraději spojila a připojuji se k tomu též ... :yes:

FRPE 03.01.2010  00:01

« Re: Re: Re: Re: Ave Zdendina

FrPINDÓ!!! Co to tady tomu panu Zdeňkovi píšeš! Okamžitě se mu omluv holka nezvedená! >:-[]

Jinak i já milý Zdeňku bych byla ráda abyste dál pokračoval ,,Baf Zdeny BÁBA Frpeová je tu!,, >:D ;-) ;-)

Martin_Happy 03.01.2010  00:36

« Re: Re: Re: Re: Ave Zdendina

frpinko, pojed na sraz, sice sem šťastně zadanej ale..., >:D >:D >:D

Poustnik 03.01.2010  00:03

« Re: Re: Ave Zdendina

Milý čtenáři, co to teď čteš? Ále...teď čtu Letectví II o letadlech 1939 až 1945. Hezké počtení. Tolik čtenářský deník. A k čemu se mám připojit? Že se nebudu hádat? A just budu!!!!! ;-)

Ronault. 03.01.2010  00:37

« Re: Re: Re: Ave Zdendina

Já čtu Epidemiologii infekčních nemocí, taky to je místy i "zábavné"

Martin_Happy 03.01.2010  00:40

« Re: Re: Re: Ave Zdendina

čtu english for lawyers - nuda

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 03.01.2010  00:50

« Re: Ave Zdendina

zdendinoMB: tak jsem si přečetl Tvůj příspěvěk s odchodem, ale nezlob se na mě osočit lidi názvem "komunisti" to ja na mně silné kafe :no: chápu že jsi situací na MACZ velmi zklamán, ale to co jsi napsal je dost štvavý dopis... my dva sme nikdy pokud vím problém neměli ani skrz auta... doufám, že Tvoje rozhořčení vychladne a budeš zde opět znovu

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.01.2010  00:37

« Re: Ave Zdendina

FRPE - já bych se připojil,ale nikdy jsem na HL nikoho nedal a snad to ani neudělám ;-) ...nicméně hezké čtění od Šviháka.Ač nerad,musím ocenit :yes: >:-[]

btw : dnešní datum si budu pamatovat,abych věděl jak dlouho mu to (nám)vydrží >:-[]

white label 03.01.2010  00:08

« Re: Ave Zdendina

P.S. Pokud tímto zřejmým posunem opravdu zklameš některé!
      "své příznivce", pak si je dal do uvozovek velmi prozíravě...

Martin_Happy 03.01.2010  00:34

« Re: Ave Zdendina

pokud je za tím opravdu snaha o konec sporů, pak tleskám.

Já tu nemám zatim problém s nikým. Na srazu sem viděl brňáky i plzeňáky, přes SZ a diskuze si píšu i s racefans

A připojuju se k tomu, že tu zdendina chci

připomíná mi to epizodu Comebacku:Pan Prase odchází...

Ronault. 03.01.2010  00:37

dlžím ti ešte 2 veci:
    1. si z*m*r*d
    2. mal by som ti dať nejakú jedničku...ale už si si ju dal sám

Teraz sme si kvit

Liečiš si komplexy, tak nech sa ti to podarí - bude o jedného šťastného človeka viac

FRPE 03.01.2010  00:11

« Re: bajbaj

Juraji - teď se teda nezlob ale to to nešlo napsat bez bodu č.1?

jpor (RSKa) 03.01.2010  00:16

« Re: Re: bajbaj

akurát som to editoval, ked si do toho vletel ;-\ bol by som to zmazal, ale budiž...

Jasné že šlo. To samé ovšem platí aj pre Zdendina. Ked mi môže napísať verejne to isté...
        Pozri, bud to dostane naspäť a sme vyrovnaní, alebo to prejdem mlčaním s tým, že ja viem ako sa veci majú a nemusím to komentovať. A ja som sa rozhodol, že to budem komentovať. Ale žily mi to netrhá...

FRPE 03.01.2010  00:23

Díky

Martin_Happy 03.01.2010  00:38

« Re: Re: bajbaj

pokud on, tak já taky, nezlob se, ale tohle zapříčinilo i ty spory tady obecně....

nechci vychovávat, ale nezní to dospěle

jpor (RSKa) 03.01.2010  00:58

« Re: Re: Re: bajbaj

toho som si plne vedomý, že to nevyzerá 2x dospelé, ale to je otázka uhlu pohľadu.
            Väčšina ľudí si mýli slušnosť so slabosťou (neozveš sa = bojíš sa). Podľa reakcií Z. je jedným z nich, takže viem čo robím. Výzva ku slušnosti z mojej strany už bola, odpoveďou boli ďalšie vulgarity... Takže aby bolo jasné že sa vieme baviť aj inak...toť vše.

Moje príspevky bývajú iného typu, ale v niektorých prípadoch to proste nie je vhodná reakcia.

FRPE 03.01.2010  01:01

« Re: Re: Re: bajbaj

Díky MARTINE! Já jsem rád že to tak taky cítíš. Ať je uživatel makový nebo tvarohový - vulgarity sem nepatří. :yes:

Asphalte MoDo 03.01.2010  11:14

« Re: Re: bajbaj

on na to ma kurz sebeovladani, tak to takhle vypada. ucte se panove od profika (az vas bude poucovat)

jpor (RSKa) 04.01.2010  02:05

« Re: bajbaj

Ty si si ten domnelý "kurz sebaovládania" poriadne zapamätal >:-[]
          Celkom zábavné, ako si si domyslel ešte onoho času existenciu nejakého kurzu, o ktorom nikdy nebola reč. To čo som onehdá mal na mysli, a vyjadril len nepriamo, sú totiž "trošku" iné záležitosti. Až si raz dokážeš predstaviť niečo lepšieho ako povrchný 2-dňový kurz, tak pochopíš, že sú iné veci...
          Ale u teba to vlastne nehrozí, ty seš svůj, simplexní, takovým je hej...že jo?

Prase 03.01.2010  10:46

« posledni zprava od zdendina

cece tak tobe jeste odpovim (jpor) dekuji za me zhodnoceni necht si kazdej mysli co chce.Co si myslis ty mam u zadku.Tak mi tu jednicku dej ty srabe a nekecej o tom ale zarid ze tvuj kamaradicek rikardo nesmaze tu co ti dam ja. SRABE!!!!!
      Ja komplexy nemam (mozna trpis bludem ze ti neco zavidim to fakt ne) ty mas mozna ty kdyz vsem co ti "ublizi" musis oplacet (pravda ted by to vypadalo ze oplacim ja ale omyl ja uz ti ji dal bohuzel kamosicek smazal). Ses arogatni ***** a takovy lidi nemam rad proto jsem do tebe sel nikdo jinej mi na tomhle servru nevadi jen ty. Ses k smichu a navic SRAB :-) tahle tvoje zprava me pobavila jako nikdy.

Jinak pro ostatni dekuji za ohlasy at uz kladne ci zaporne to co jsem napsal za tim si stojim nerikam ze ten zvast byl dokonalej a nektera slova sem urcite mohl vynechat. Jinak proti nikomu zde nic nemam az na vyse jmenovaneho a rikardo proti tomu taky v podstate nic nemam akorat je loutka v rukach jinych na to jsem chtel poukazat.Kdo se mnou skoncil necht me da na hejtlist kdo ne muze mi napsat mejla, tohle byla jen zprava pro sraba ja uz zasahovat sem nebudu to plati. takze pokud mi nekdo chce neco sdelit a chce i reakci piste e-mail. dekuji za pochopeni.

Tato zprava ode me je posledni a uz nebudu ani cist reakce vlastne jsem zde jen proto ze jeden uzivatel mi napsal na e-mail. Ano vypadam jako blbec co nestoji za svym slovem vsem se omlouvam jiz se to vice nestane snad jen pokud se srab rozhoupe a ohodnoti me tak ohodnotim ja jeho ale bez komentaru.Takze opakuju vsem pokud nekdo chce i reakci piste na muj meil klidne i zaporne (nemam s tim problem).

Ode me vse ahoj

jpor (RSKa) 04.01.2010  02:41

« Re: posledni zprava od zdendina

Tak si teda toto neprečítaj:
        Nehodnotil som ťa, len som vrátil čo si mi "požičal". Išlo o ten výrok samotný. To samé platí o jedničke. Nejde mi o zhodenie tvojich recenzií (na jedničku nie sú). Ide tu len o naservírovanie zrkadlového obrazu toho, čo si vyrobil. Bolo to celé velice jasným spôsobom prezentované, nedalo sa to vidieť inak.
        Je vcelku zaujímavé pozorovať, že tak jasný zámer autora sa stratí okamžite po použití jediného slova, kt. si pôvodne použil sám.
        Nakoľko môj názor na seba ignoruješ alebo nie mám svoju predstavu.

Tvoje komplexy kričia z celého tvojho prejavu: ako sám seba hodnotíš ako "obyčajného človeka", zhadzuješ seba, svoje vlastné činy, a slová kt. si napísal očakávaš že nebudú nikoho zaujímať atd atd. Cítiš seba ako niečo nedostatočné...
        Rozhodne nevyzeráš že by si závidel, skôr neunášaš pocity bezmocnosti a automaticky očakávaš, že tí "mocnejší" (to je v tvojom ponímaní každý druhý človek) ti budú ubližovať. Cez web potom pôsobíš lehce nadrzlým humorom (občas celkom sviežim), ktorým si kompenzuješ svoje pocity strachu, kt. v skutočnom svete zväzujú tvoje prejavy a možno aj tvoje uvažovanie. To ťa samozrejme štve (tie strachy) a tak každého, kto evokuje tieto pocity, neznášaš.
        V mojom prípade to boli prejavy toho, že moc nezakrývam rýchlejšiu jazdu (ani by nevadilo že občas pridám, ale mal by som sa za to aspoň hanbiť; a v tvojej predstave chodím min. 250), dám si profilovú fotku 260 km/h (v tvojej predstave je to zámerný výsmech všetkým slušným ľuďom), si presvedčený že ohrozujem ľudí a keby si šiel okolo, tak ťa určite min. zmrzačím lebo do teba napálim kvôli rýchlosti atd. Opísaný môj rozhovor s políciou si si tiež pekne prifarbil podľa už existujúcich predstáv.
        Toto všetko si si pekne vyselektoval z môjho prejavu a začal si pestovať nenávistné pochody, namiesto aby si sa spýtal a overil svoje dohady. Ale tie dohady sú s tebou odjakživa a sú velice presvedčívé. Nenapadlo ťa preverovať si ich platnosť, však? Tak presne toto sú tie komplexy. Hodnotíš sám seba ako niečo menej než sú ostatní. Podrobnejší rozbor je tu zbytočný, na ilustráciu to stačí.

Nikdy som neoplácal ani to nehodlám robiť.

O tom, ako som pre teba k smiechu a ako ťa pobavila moja správa, mám jasnú predstavu. Hlavne o tom musíš uistiť všetkých okolo...