Honda Odyssey (2004)

19.9.2007

Náš raketový autobusek jsme koupili v půli března 2004, s tím, že takovým autem se podíváme po celých státech a ani hotel nebudeme příliš potřebovat.…

Honda Odyssey (Poustnik(pšouk team))

Ajin(MoDo Team) 19.09.2007  17:09

Tak jsem se dočkal

Nějak ti ta recenze leze pomalu a fotky taky, věřím, že to je chyba systému a dávám 10 bodů :-)

STi (Modo Team) 19.09.2007  17:12

« Re: Tak jsem se dočkal

Řikám si,jestli ty nemáš ty desítky pro všechny přednastavený... :-) To já si radši vždycky počkám.Je fakt ten,že poustník asi nezklame (ale to auto asi opět nebude můj šálek kávy)

Ajin(MoDo Team) 19.09.2007  17:21

« Re: Re: Tak jsem se dočkal

sranda musí bejt :-)

Ajin(MoDo Team) 19.09.2007  17:27

« Re: Re: Re: Tak jsem se dočkal

fotek už je hodně, tak ještě ta recenze

Ajin(MoDo Team) 19.09.2007  21:56

« Re: Re: Re: Re: Tak jsem se dočkal

Tak už je to komplet a vidíte, že s desítkou jsem nepřeháněl :-)

Poustnik 21.09.2007  11:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem se dočkal

Vždyť jsem to psal pro tebe, Ájine, kdo to moh vydržet - porád - A co to auto s 3.5L motorem!!!!??????Kdy už to bude???? >:D >:D >:D >:D >:D >:D A s pivem desítkou se to nedá moc přehánět, jen tak jedna po obědě....stačí.... :-)

neregistrovaný: "Ajin B" [85.160.10.XXX] 23.09.2007  09:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem se dočkal

:yes: :yes: :yes:

Prase 19.09.2007  17:12

juchuuu poustnikova new hyjena davam 10 ale este to promakej :-)

"-- skrytý --" 19.09.2007  18:15

« Re: :-)

Říkám to samý :-) :yes:

Poustnik 21.09.2007  11:05

« Re: :-)

Trošku jsem to prohmatal, Zdendíno! Už je to dost?.... :-)

Prase 25.09.2007  17:22

« Re: Re: :-)

mno dobry hezky prochmat >:D nejlepsi je ten kondor co je v prestrojeni za hrdlicku ted nevim jestli je u mazdy bo hondy >:D :-)))

Poustnik 25.09.2007  18:47

« Re: Re: Re: :-)

Já ti dám hrdličku! (No v tom rozlišení, to asi není moc poznat, ale hrdličku bych nefotil.... :-) A je to u Hondy...Spíš nad Hondou.... :-)

Prase 25.09.2007  18:55

« Re: Re: Re: Re: :-)

tak za 10 minut cihni na karkulku myslim ze te trumfnu mne pristal na kapote orel skalni :-) :yes:

Vette 19.09.2007  17:26

Honda

Super auto. Nastastie auto poznam tak recenziu citat nemusim ;-) ;-) Vyborne auto pre rodinu. Jazdil som na nom v Kanade a je skoda ze ju Honda nepredava aj v EU. Ak sa nemylim, tak by uz mal byt novsi model alebo aspon facelift. 10b

Poustnik 19.09.2007  17:28

« Re: Honda

Jo, od r. 2005 je novější, no nic, já to jdu psát....

Poustnik 19.09.2007  17:26

ZADRŽTE!!!!!!!

Omylem jsem zmáčknul tlačítko dokončit, nebo tak něco, já to teprve píšu!!!! Ale fotky už jsou nahrané, no...hu!!!...Tak to budete mít on - line, che!! Nedočkavci nedočkaví!!

Vette 19.09.2007  17:35

« Re: ZADRŽTE!!!!!!!

Tak sa ponahlaj kym ti tych 10b niekdo neda 1b za FAKE >:D

foto MinoTui

MinoTui 19.09.2007  20:59

« Re: ZADRŽTE!!!!!!!

hehe mne sa to tiez stalo :-)

Poustnik 20.09.2007  21:18

« Re: Re: ZADRŽTE!!!!!!!

Já nevím jak ty, ale já se z toho úplně orosil.... >:D

Poustnik 19.09.2007  17:43

Uf! To sem si naběh!

Vy ste se zbláznili mi dávat samé desítky, teď abych to napsal jako Dostojevskij, nebo co?????? >:D

Prase 19.09.2007  21:10

« Re: Uf! To sem si naběh!

makni na tom poustniku >:D :yes:

PeT-a (RSKa) 19.09.2007  20:59

Pěkné auto.fakt....Jakou to má maximálku a zrychlení?Dík

Poustnik 19.09.2007  22:07

To se tady u aut neudává, tak já opravdu nevím. Maximálka - já opravdu jezdím podle předpisů a tady je na dálnicích max. 70 mil/hod, tj. 112,6 km/hod. Já jel max. 90 mil, takže 145 km/h. :-)No opravdu. V téhle rychlosti se auto ani nehne, je to jako když jedeš stovkou, takže maximálka leží někde v nedohlednu, ale kde, to nevím a už to ani nezjistím. :-) A zrychlení jsem neměřil, ale když vyjíždím z odpočivadla na dálnici a je provoz, prošlápnu plyn, udělá to hůůůůůůůůůúúhuhůůůůhúúúú a 65 mil/hod je tam.

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 19.09.2007  21:14

Hodnotenie

Super auto,to sa len tak nevidi a u nas ked mam pravdu povedat,tak vobec. :-) Tiez si myslim,ze to je super velko priestorove auto,len skoda ze u nas nieto.Takze krasa,za 10b. :-)

Poustnik 20.09.2007  01:42

Díky všem za hodnocení,

tak jsem to zhruba dosmolil. Omlouvám se všem, kdo mě hodnotili a já je ne, musíte chvilku počkat. V pátek ráno jedeme kamarádce na svatbu do Pensylvánie a ještě nemám zabaleno. Tak se do toho musím pustit. Hoj!

"-- skrytý --" 20.09.2007  11:19

chlapec ty by si si za tie recenzie a fotky zaslúžil aj 11b, ale nedá sa,tak sorry iba za 10 >:D :yes:

foto Aischylos

Aischylos 20.09.2007  11:53

Dal bych i víc, kdyby to šlo! Praktičtější, komfortnější, pohodlnější rodinný vůz dlouho nevidět... :-) perfektní barva...objektivní recenze a dostatek fotek... :-) mrkni na moje... ;-)

foto CountachSV

CountachSV 20.09.2007  12:15

člověče, tobě nelze jinak :-)

foto -Vojtas-

[Vojťas] 20.09.2007  18:45

pekna recenze i fotky

kdyz uz mam tu moznost chtel bych se zeptat jaky sou ceny benzinu v USA eventuelne nafty

Poustnik 20.09.2007  21:14

« Re: pekna recenze i fotky

Benzín tu stojí podle benzínky a oktanů cca 2.80 až 3.10 za galon, tj. 3.785 l. V recenzi to píšu, je to cca 16 až 17 Kč za litr. A na naftu tu jezdí jen náklaďáky a vlaky, 99 procent osobáků je na benzín. Diesly sem dovážejí jen Volkswagen a Mercedes, oni tady prý na diesly hlavně nejsou zařízený servisy. Takže cenu nafty ani nevím, myslím, že je trochu dražší než benzín.

"-- skrytý --" 21.09.2007  08:37

Recenze výborná, stejně jako u Mazdy.Pěkně jsem si početl.Chci se zeptat.To sebou musíš tahat volejbalový tyče, aby sis mohl zahrát volejbal :-) ? A přimlouvám se za medvídky. Dávej, prosím tě na ně pozor ;-) . Jo, Focus má tempomat obouruč.Ahoj.

Poustnik 21.09.2007  09:47

« Re: Hodnocení

Medvídci jsou neopatrní. Jsou podél cest vidět poměrně často. Teda už nožkama nahoru, s tím svým typickým dlouhým proužkovaným ocáskem. To je tím, že vycházejí až po setmění a blízko domů a komunikací hledají nějaké ty zbytky. :'-( No a tam, co jezdíme s pár spřátelenýma rodinama do pronajatého domu u moře je jenom pláž, volejbalové hřiště si tam vždycky postavíme vlastní. To je půlhodinka. A veřejné tam není.
      A tempomat obouruč - to zní jak z tenisu... :-) Zdá se mi to mrhání místem, stačí 3 čudlíky a off-on. ;-)

"-- skrytý --" 21.09.2007  15:21

Kvalitní recenze

A opět kvalitní recenze - chlape ty nezklameš. Kupuj víc aut.
    A sorry za tu osmičku u auta, ale já jsem pro autobus ještě nedorostl. >:D

Poustnik 24.09.2007  16:43

« Re: Kvalitní recenze

Kdyz mi na dalsi auta nekdo da penize, klidne koupim! Jo a zena by chtela jachtu, tak klidne posilejte i na tu jachtu, ta se taky prevazi na kolech! >:D

foto Ricardo

Ricardo 21.09.2007  18:02

Recenze jak víno

Taková skoro novela a čte se jedním dechem... Sakra kolik ti za ni zaplatili? >:D Sice to auto není můj typ, ale když jsem to četl, taks mě přesvědčil, že je nejlepší v dané třídě :yes:

Poustnik 24.09.2007  16:51

« Re: Recenze jak víno

Verim, ze i Toyota Sienna je dobra, ale ten jeji dizajn nejak nemuzu skousnout. Libi se mi i Nissan Quest, nebo jak se to pise, ale tam mam vyzkouseno, ze je min mista nad zadni lavici, je trochu vyvysena. No a o Fordu a Chrysleru nemluvim, maji fakt horsi jizdni vlastnosti. Jo, kdyby se prodavala v Cechach, to by mi mohli zaplatit, co? Ne, ona se prodava sama, nez rozjeli fabriku v Kanade, tak pry se na ni mesice cekalo. :-)

neregistrovaný: "podnikatel" [213.235.81.XXX] 23.09.2007  20:37

pozdrav

Čau Pouštníku! Doktore Pouštníku! Tebe bych tady fakt nečekal :-) Mimochodem, Mazda 5 - dobrá volba, taky bych v dané třídě šel asi do ní, nebo Fordu S-Max. Ten se ale v Améru neprodává. Docela mě překvapily pořizovací ceny obou aut, ve srovnání s našima UFO. Nejlevnější Mazda 5 se tu s motorem 1,8 v základní výbavě prodává za 570 900 Kč, přičemž dolar klesl na 19,589 Kč. Za 325 000 bys tu podle oficiálních cen nepořídil ani Fobii 1,4 s klimatizací ve výbavě Žebrák Classics. Jen s tím přihlášením do ČR bude asi problém, s motorem 2,3 se tuším v Evropě neprodává, takže to nejspíš ani nemá homologaci EU. Ale ještě to ověřím. Ať se daří, pozdravuj rodinku! Zdraví Jiří Javorský ;-)

Poustnik 24.09.2007  16:55

« Re: pozdrav

No ty ceny, ktere jsme usmlouvali na uroven invoice price, jsou predevsim zasluha me zeny, ona musela mit nejake zidovske predky, nebo co.... :-) :-) :-) A na ten motor by mohli dat vyjimku, mrsky, jinak se obesim!!!!! Kdejaky Vartburg ma horsi emise. ;-\

Prase 27.09.2007  18:41

poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

cihni na karkulku koupil jsem ji novy rohlicky v samoobsluze se lesknou jak bejci kouleeeeeee budou se ti urco moc libit :-)

Marker 02.10.2007  16:51

Mondeo

Doufám , že ne. Na prvním Mondeu jsme najeli přes 300.000 km a téměř v pohodě. Vlastní jízdní zkušenosti více méně mám. Ve 12 letech jsem se naučil jezdit a občas se jedu s tátou někam vyblbnout a zkusit si co auto skutečně dokáže.

Marker 02.10.2007  17:39

Re: Re: No vypadá trochu jako Titanic,

to je nejlepší předpověd , že bude umět dobře řídit :-). Ve 3 jsem už seděl tátovi na klíně a kroutil volantem když jsme zajížděli do garáže :-D. Ale pořád beru auta tak nějak všeobecně , ale hodně se o ně zajímám. Zrovna táta slintá nad Vaší Hondou :-).Na Hondy a vůbec na japonce jsme nedali dopustit. Jak od Accorda 2.2 Aerodeck , přes Prelude a Civici a další.

Poustnik 02.10.2007  17:44

« Re: Re: Re: No vypadá trochu jako Titanic,

Já na Hondičku taky nedám dopustit, je to nejlepší auto, co jsme kdy měli. Škoda, že se s ní budeme muset rozloučit, budu muset zkusit ji ještě jednou nafotit, mám pocit, že se mi vůbec nepodařilo zachytit, jak je elegantně krásná.... :-) :-)

Prase 03.10.2007  14:11

poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

krokodyla jsem jeste nesplasil ale koupil jsem si novy prsten cihni na galerii u slimaka urcite se ti bude libit >:D :yes:

"-- skrytý --" 04.10.2007  10:20

skvele auto!

:yes: :yes: :yes:

Poustnik 13.10.2007  15:20

« Re: skvele auto!

Oj! Nějak jsem přehlíd vaši pochvalu, až teď!! Tak děkuji moc, od vás si jí cením dvojnásob, vy už jste nějakou tu rachotinu v životě viděl... :-) :-)

Prase 04.10.2007  14:24

poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

tak moje predtucha se potvrdila na slimaka zautocilo brutalni krvelacne divoke prase!!! malem se prokousalo dovnitr posledni fotka je jak zere sterac :-) vice foto u slimaka tak a tvuj hrdlicci kondor je trumflej :-)))))))))))

Marker 04.10.2007  16:51

Kmeny :-D

Z těch kmenů dělá táta šindele >:D a dík za good hodnocení ! :-)

Prase 05.10.2007  14:59

poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

tak hodnej zdendino ti to poslal ooooooooooo jak je hodny oooooooo jak je mily ooooooooooo jak je krasny ooooooo no to by stacilo >:D
    ale za odmenu najdes a vyfotis v usa (ted si muzes vybrat) :
    a) skodovku od favorita dolu!!!!!
    b) heather m. carolin
    c) nejakou zrzku v rudych plaveckach na plazi malibu biiiiic

vyber je na tobe pacek tvuj zdendinoMB

Poustnik 05.10.2007  17:37

« Re: poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

No tos mě teda zaúkoloval, nevím co je horší...Na Škodovku nenarazím, to za b) bude nějaká celebrita, kterou neznám a c) to snad zvládnu, ale znáš to na pláži fotím a) dceru, za b) druhou dceru, za c) západ slunce na d) opakuje se bod a,b,c.! >:D

Prase 05.10.2007  18:25

« Re: Re: poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

hm mladsi dceru nechci nejsem pedofil >:D kolik je ty starsi? :-) :yes: heather neni celerbrita ale playmate playboye :-)
        a uz jsem vymyslel za d chci vyfotit ketrin ze serialu las vegas!!! u vas v juesej se to menuje c.s.i. nejlepe v tom rudem kompletu jako dneska oooooooo jak jsem nenarocny!!!! takze makej moje investice do tebe byla brutalni!!!!!!!
        :-) >:D :yes:

Poustnik 05.10.2007  19:34

« Re: Re: Re: poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

Mladší bude 9 měsíců a starší teď bylo 5 let. Tak to asi nic, co???? >:D

Prase 05.10.2007  23:32

« Re: Re: Re: Re: poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

poustniku asi nic pedofil nejsem >:D mfg si fakt spice clovek a s tim i mejlem to jeste vyresime!!!! protoze ja slovo drzim a nejsem zadna sracka co blaboli do vetru!!!!!!!! uffff ty mrdky me nasraly protoze ja to fakt poslal ale nezoufej klidne to poslu znovaaaaaaaaa urcite se mi ozvi predne jak to dopadlo s heather a potom e i mejlem!!!!!!! cau zdendinoMBBB

Prase 05.10.2007  23:35

« Re: Re: Re: Re: Re: poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

fakt me to sere kor kdyz vim ze jsem nic neudelal spatne a ten zpicenej seznam mi jeste podekoval za prichozi sms!!!!!! to vyresime!!!!!!! a klidne to pozenu az pred nejvyyyyyyyysssiiii soud >:D pacek tvoje skodovka!!!

Prase 08.10.2007  12:13

poustnikuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

kam ses ztratil? zdendinovi je smutno!!!!! koukej zas neco napsat!!!!! pacek ;-) :yes:

Poustnik 09.10.2007  17:56

Několik vět.

Zdendíno, musím taky žít, ne jen sedět u počítače...a nezakopal jsem se na té zahradě, neboj....V sobotu jsme jeli na demonstraci na podporu Barmy a předjížděli jsme se s Rolls-Roycem myslel jsem Silver Cloud II, ale ten má jiná koncová světla, tak nějaký jeho příbuzný bratranec to byl...měl řízení vpravo a zpětná zrcátka na blatnících....měl takovou tmavě hnědou barvu, na jiném autě by byla hnusná, ale RR sluší všechno...Vždycky na světlech jsem se postavil vedle něho a kochal se a Amík se usmíval, byl zvyklý na zájem.....No a teď v pondělí jsme byli na koncertě Už jsme doma, začínali tady v klubu Black cat americké turné a po dlouhé době jsem se pěkně vyskákal, hrálo jim to chlapům jedna báseň! Tak čao!!!

Prase 09.10.2007  18:00

« Re: Několik vět.

hm jeste si nerekl to hlavni jestli uz mas vetsi mejl!!!! >:D :yes:

Poustnik 09.10.2007  20:53

« Re: Re: Několik vět.

Je to tam! Já jim psal, proč to nezvětšili, když jsem poslal 2 SMS, a dneska ve čtvrt na pět mi napsali, že to zvětšují a v půl páté, že je to zvětšené na maximum 2000MB a nemůžou to zvětšit víc. Takže domluva ako rozprávka, ale nakonec to vedlo ke kýženému výsledku, takže díky!!!! :-) :-)

Prase 09.10.2007  21:04

« Re: Re: Re: Několik vět.

juchuuuuuuuuu takze nejsem uplne blbej >:D oooooooo jak sem mily ooooooo jak sem krasny ooooooo jak sem dobrosrdecny >:D >:D >:D >:D :yes:

Poustnik 13.10.2007  15:16

« Re: Několik vět.

Nevíte někdo co to bylo za Rolls? Zadní světla měl jen tři malá kulatá oddělená nad sebou. :-O

Poustnik 13.10.2007  15:14

Ho, hó! Razítko nejlepší recenze se mi vylouplo na fotce!!!!

Tak děkuji pěkně, dámy a pánové, milé děti! No ale co teď???? Vždyť já už všechno mám! Asi občas přihodím nějakou tu fotku, k Hondě se ještě vejdou, u Mazdy už musím za novou nějakou starou smazat. Tak já začnu vydělávat na ten Lotus..... :-) :-) :-) ;-)

"-- skrytý --" 21.10.2007  09:32

NAzdarek

Cau Poustniku.Po tejdnu v newyorku docela chapu proc tam zijes,v ty ameeeeerice.Ta obroska mixaz narodnosti,pohlavi,kultur i nekultur,to je ohromujici.Lidi si resej to svoje,o ostatni se nestaraj,ale kdyz vypadas ze si ztracenej,tak se hendka zeptaj a nabidnou pomoc.JEn ta vseobecna pretvarka me desi,kazdej hnedka jak se mas,na odpoved se nezajima."jo,czech republic,great country,a kde to je?" apod.Ale chtelo by to dyl,a hlavne,poznat neco jineho nez to mesto...

"anonym" [66.108.66.XXX] 22.10.2007  04:52

Az do pondeli vecer jsem taky v NY, pokud chces zavolej na 2023909853. Poustnik

"-- skrytý --" 22.10.2007  17:26

« Re: NAzdarek

bohuzel,ja jsem uz v praze,tyden staci ;-)

Poustnik 26.10.2007  00:17

« Re: NAzdarek

Jak se máš je fráze, to bys mohl vědět, nečeká se na nic jiného než - skvěle! A ty! Odpověď - Skvěle! Tak už to je! Kdybys začal jako v Čechách vysvětlovat - Ale víš, dneska mám zrovna blbej den, nepohod jsem se s holkou, nějak mě bolí noha a ekonomicky to taky nevypadá nejlíp, čučeli by na tebe jako na exota. Je fakt, že prý 49 procent Amíků bere někdy antidepresiva, aby se udrželi v dobré náladě, ale je to lepší než koukat v Praze po ránu na kyselé tváře v tramvaji.... >:D Je lepší říkat, že jsi z Prahy, to se chytají, ale Czech republic jim zní jako Šeková republika, taky se mě už ptali, jestli je to v Africe.... >:D

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  00:22

« Re: Re: NAzdarek

Hoši já vám tu USA tak závidím ani nevíte jak.... :yes: :yes:

wikinko 28.10.2007  18:43

« Re: Re: Re: NAzdarek

no to mas co zavidiet fuckt. krajinu tlustych dementnych zdegenerovanych ludi. vsade dobre, doma najlepsie. a antidepresiva uz musim pomaly z americanov brat aj ja... ci je slovensko v afrike sa ma este nepytali, ale uz sa ma jeden amik pytal, ci nepoznam nejakeho jeho kamarata, ktory je z juznej korey. ved je to predsa hned vedla slovenska, nie???

"-- skrytý --" 29.10.2007  11:49

« Re: NAzdarek

>:D >:D uplne to vidim pred ocima.Ale abychom jen nenadavali,jeden typek vedel ze uz nejsme czechoslovakia,ze jsme se delili a ze tu mame hezky holky.Ale to tvrdi kazdej.... ;-)

Poustnik 29.10.2007  15:01

« Re: Re: Re: Re: NAzdarek

Já bych to taky neviděl tak černě, pro mně klady převažují, i když nastálo bych tu nebyl, ty čtyři roky jsou tak akorát. V Čechách je taky spousta obézních lidí, jenom je tu malý rozdíl, že u nás jsou jako koule, ale mají ještě nějaké svaly, co je tak nějak drží pohromadě. Tady jak neznají hromadnou dopravu, a krmí se těmi nejtradičnějšími jídly se spoustou oleje a tak, tak jsou tlustí úplně jinak, tak nějak přetékají na všechny strany, až máš pocit, že jim něco ukápne.... >:-[] Ale pokud jsi v bílé čtvrti úspěšných úředníků, tak na tlouštíka nenarazíš... :-)
            A New York je úplně jiná kapitola, tam fakt antidepresiva nemusíš, tam se nabíjíš tím šrumcem.... :-) :-)

"-- skrytý --" 28.10.2007  18:17

« Re: NAzdarek

hehe,to mi nedoslo...antidepresiva forever,v tom pripade.asi si taky nejaky necham predepsat...je pravda ze sjem tam meli porad dobrou naladu,i po tejdnu v pokoji 4x4 a stravovani se u meka...

Vette 01.11.2007  22:21

Vette

Krasna cierna C3. hadam si rozsiril autopark? >:D

Poustnik 02.11.2007  15:55

« Re: Vette

Jóóó, takhle virtuálně mám klidně jedno nové auto denně!!!! >:D

"-- skrytý --" 04.11.2007  18:09

Poustníku máš krásný autíčka recenze i fotky...máš ještě nákou káru kromě Mazdy a Hondy??? ;-)

Poustnik 04.11.2007  18:48

Máme ještě Ford Taurus kombíka,r.v. 1998, ale to je absolutní spotřebák, toho jsem myl naposledy někdy na jaře.... :no: :no: >:D

Chobot 07.11.2007  11:15

Hih.

Tak raketový autobus to má za plný počet bodů (až na ten automat, ale desetinky ubírat nejdou (a vůbec je to autobus, ještě k tomu v americe, takže není vlastně co vytknout)). Mmch. koukam, ty jsi docela takovej patriot tohoto webu, že? Si úplně všude. Kam vlezu tam tě vidim. ;-) >:D

Poustnik 07.11.2007  15:27

« Re: Hih.

No stal jsem se závislej. Asi to bude chtít radikální léčbu....možná opuštěný ostrov bez internetu??????? ;-) :-) A tady se prodává 99 procent aut s automatem, když to má manuál, je to buď sporťák, nebo exot z Evropy. Mazda je výjimka, však se taky prodává lacino. A když máš děti, které chtějí pořád něco podat, tak to oceníš - ostatně - Honda Odyssey se tu s manuálem neprodává, nevím jak v Japonsku. :-)

Chobot 07.11.2007  15:57

« Re: Re: Hih.

Jo,jo.To jsem myslel tím že je to v americe, že je vlastně zcela normální že je to automat. Ne že bych tam někdy byl, ale z každého vyprávění, filmu, či fotky jsou americké káry vždy automat. Neníli to nějakej exot jaks napsal :-) . Já bych to s tím pustým ostrovem nehrotil. Buď rád že tu jsi. Lepší místo na pravidelné oživování češtiny (dokonce i s pravopisem ) než interfernet asi nenajdeš. :yes:

filko 25.11.2007  23:48

Videa

Tak jsem koukal na ta Tvá videa. Jsou legrační. >:D

Poustnik 26.11.2007  01:02

« Re: Videa

To jsem rád, že ti dokonce přijdou legrační, já myslím že je to realita všedního dne, moc invence jsem zatím nezapojil...hlavně že jsou krátká, aspoň než se člověk začne nudit, skončí.... >:D

filko 26.11.2007  00:25

Corvette

Super, máš tu vyfocenou první korvetu ve které jsem seděl. Strejda do ní dělal audio...

Dnes na mě v Praze dotírala právě taková tvoje Honda, která se mi na MPV líbí. Naštěstí bylo na nule a po dešti, tak jsem jí s čtyřkou dostal.

Poustnik 26.11.2007  01:07

« Re: Corvette

Tady svítí sluníčko a je 14 stupňů, tady bych tě dostal!!!!!! >:D >:D >:D >:D

filko 26.11.2007  11:19

« Re: Corvette

Ještě, že jsme tam a ne tady. Důležitý je zvolit si podmínky, ne? :-) Musíme jít tomu štěstíčku naproti.

foto petr16

petr16 01.12.2007  08:38

odysea

prvně chválím videjko šlápnul jsem na to,kolik se tam mohlo jet majlý?35-40?jinak motůrek už je tam slušnej,strašně se mi líběj 6ti válce ve velkoprostorových autech,vím ják mával 3,3 v kámošově minivanu,ale nejvíc mě dostal 5,7 V8 v nový tundře,nikdy bych nevěřil jak se může největší pickup rychle rozhýbat,btw co říkáš na dodge grand caravan,ten v tvém výběru nebyl???

Poustnik 03.12.2007  16:22

« Re: odysea

Jo, na Dodge jsme se dívali, ale stejně jako Ford, jako americká auta, rychleji ztrácí cenu. Teď jsem koukal, že invoice price je cca 18 000 USD, takže nový by se dal pořídit za nějakých 19 000, ale jak jsme nejdřív chtěli ojetinu, tak jsme se divili, proč Japončíci tak drží cenu....mýtus japonské kvality, říkali jsme si....ale je to pravda, s Hondou za tu dobu nebyl jediný problém, nebýt toho Mývala....Proto jsme pořídili dražší Japonku, aby se nám líp prodávala...a stalo se.

wikinko 03.12.2007  15:03

dobra cena

pekne si ju predal, nestratila vela na hodnote, u nas by si to uz predaval za menej ako polovicu...

Poustnik 03.12.2007  16:30

« Re: dobra cena

No a nebudu se chlubit cizím peřím, prodávala ji žena, jak jsem říkal, ona musí mít nějaké židovské předky, je to šikulka veliká. Já Hondičku dal akorát do pucu, že se zase leskla jako nová. Ty sedačky vymysleli dobře, šly z nich všechny ty letitý marmelády a žvýkačky a rozlité džusy dobře dostat.... :-) :-!

Ajin(MoDo Team) 03.12.2007  16:08

Odysea je pryč

Poustníku využij situace, máš šek, manželce něco napovídej a hup do nějakýho sporťáku :-) :-) :-)

David Silver 03.12.2007  16:15

« Re: Odysea je pryč

jasný >:D poustníku, kup toho Lotuse at' tu neni pouze jako fake >:D

Poustnik 03.12.2007  16:25

« Re: Re: Odysea je pryč

Chapci, já jsem na ta rodinná auta a Mazda ještě není splacená, takže doplatíme Mazdu a za zbytek hurá na Hawai! No a zase budeme na nule. Aspoň ne v mínusu. A já nechci Lotuse, já chci ZAHRADNÍ TRAKTÚREK !!!!!!!! :-) :-) :-)

David Silver 03.12.2007  16:32

« Re: Re: Re: Odysea je pryč

aha >:D no na z. traktůrek máš taky nebo ten je u vás dražší než auta? >:D a proč jsi ji vlastně prodal? jestli to máš v recenzi, stačí říct já si to přečtu. četl jsem ji už před nějakym časem už si nic nepamatuju z toho... ale nechce se mi ji číst zbytečně... >:D

Prase 31.12.2007  21:58

hech poustniku :-) ;-)

ta mauvi kocka nic moc nema vystrich ani culicky!!!! jinak dalsi fotky moc pekny a jeste jedna malickost ja jako motoristicka osobnost? mfg zmen to na zoufalou osobnost :-) ;-) >:D

Poustnik 31.12.2007  22:05

« Re: hech poustniku :-) ;-)

Klasické tanečnice nenosí culíky a zoufalá osobnost je taky osobnost....nebo aspoň osoba..... >:D

Prase 31.12.2007  22:16

« Re: Re: hech poustniku :-) ;-)

hm dost chyba ted jsem nasel na freefotu tisice holek co maj culicky a jsou v lepsich pozicich no masakr v divadle :-) ;-) no zoufala jsem urcite ale motoristicka? to asi fakt ne >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 07.02.2008  20:41

zdar

Dávám ti plný kotol...Kukni na moje...!
    >:D >:D
    Tobě je 40?Nebylo ti 40 i loni?

Poustnik 07.02.2008  20:50

« Re: zdar

Ne, mě bude 40 až příští rok!!!! :-) Ne, tenhle rok mi bude čtyřicet, ale moje.auto aktualizovalo věk k 1.1. 2008, takže mám náskok!!! Jo, jo...jsem pamětník....pamatuju Sovětskou invazi, sledoval jsem ji od prsu.....A na co mám kuknout Ku ku! Ku ku! Na Černého kabáta???? Jo, jo....jsem se těšil, že mám po takové době nějaký zajímavý příspěvek do diskuze, a on to 0609!!!!! >:D

"-- skrytý --" 07.02.2008  23:15

Pozdravení

Čau, jelikož jsem na druhé nejdiskutovanější diskuzi napsal, že ti napíšu, tak závazek plním beze zbytku. :-)
    Přemýšlel jsem na které auto ti napíšu - mě sice je bližší sport ale tvůj ,,sportíček,, má jen 117KW nebo kolik a tak jsem si vybral raketový bus - který zároveň má i míň příspěvků - tak ať tady rozpoutáme. Za chvíli budeš Kyslíkovi dýchat na zadní dveře rodičů Renaulta. >:D
    Co se týče recenze, tak pan Zezulka by asi nebyl špatnej ale je moc drahej >:D Promiň LIBORE.
    Musel bych prodat Cupru a to nejde. Budu tedy muset zvolit plán jednotlivých úkonů a kroků a počítám že cca do 2-3 let leží moje diplomová práce na stole, teda zde na MACZ. :-) To už se ale bude vyrábět novější verze Cupry a já ve své letité a propracované recenzi vlastně představím a shrnu dvě auta najednou a to tady nikdo nemá!!! Takže budu min. v TOP 3. Další zaručený úspěch bude to, že budu zcela určitě i jako nejdiskutovanější auto - protože jak jsem se přesvědčil v Dadanově diskuzi - můj jeden příspěvek vyvolal dalších cca 300ks příspěvků - strategii mám vymyšlenou - na Kyskyho diskus napíšu že majitel je os.l ( promin Kysáku ) a Lázeňskej je zase chytlavej na Renault klub - tak se v recenzi do něj trochu opřu a on na sebe natáhne takový ty bezhlavý pisatele : příklad : když Mateo někde přispěje ( ať už napíše kravinu nebo i dobrou věc ) parta kolem něj Ajjin, Hans, 609 apod odepisují a tzv. ho chrání hned. Kord když je to anonym VítekKvítko apod. Kolem Martyho to byl zase Valeres, STi ... A takovýchle skupin je tu několik. 8-s No a tak já vždy napadnu rýpancem to jejich KÁPO a myslím že 100 000KS příspěvků do roka mám ... >:D >:D
    Tím jsem tě vysvětlil své plány a podnikatelský záměr. Pokud bys mě Poustníku chtěl napodobit, budu tě muset zklamat, mám tyto své nápady již od včerejška u pana Zezulky patentovány. ;-)
    Jinak ty a pár jedinců 2 - 3lidé mě přijdete jako v poho a rád si čtu tvé příspěvky. Tak se měj a vymaroď se. :yes:

Poustnik 07.02.2008  23:49

« Re: Pozdravení

Tak to jsem rád, že ses tak rozepsal, chlape, je vidět, že k té recenzi se už mocně nadechuješ, do těch dvou let se určitě dočkám...mocenské buňky jsi už taky odhalil, to já seyyyyyyyyyyyyyyyyyyxxxxxxxfyycccccccaYS…

"-- skrytý --" 07.02.2008  23:59

« Re: Re: Pozdravení

No brachu, to víš, nechtěl jsem tě odfláknout, jako v sexu první číslo je první číslo. To samé je v arbeitu - jak se do nového prac kolektivu zapíšeš tak s tebou jednají ... ;-)

Poustnik 08.02.2008  00:42

« Re: Re: Re: Pozdravení

Tak moje reakce vypadá trochu jako vražda za klávesnicí, hned po větě o mocenských buňkách jen yyyyyy....chropt!!! To jen dcera šikulka za mě pozdrav odeslala před dokončením, ta dnešní generace s počítačem vyrůstá, to je jiná, než my!!!! >:D Jsem rád, že příspěvky 2 až 4 lidí se tady dají číst, ale není to tochu málo???? 8-s >:-[] Na to, že je tu přes 1600 aut....A aby moje diskuze byla nejdelší, takovou ambici rozhodně nemám, jen mě mrzí, když si už někdo dá práci s přečtením recenze a obodováním, proč nepřihodí jednu větu co ho zaujalo, nebo třeba překvapilo???? Ale to bych chtěl moc. Ať ti auto jezdí a děti poslouchají. Hoj!!! :-)

"-- skrytý --" 08.02.2008  17:04

« Re: Re: Re: Re: Pozdravení

No nebylo to myšleno špatně, ale myslím že ty budeš v jádru dobrák od kosti. Protože dle mého názoru přispíváš skoro ke všem - a to bez nátlaku, bez sprosťáren a hlavně nadhledem a humorem ... A dost - ještě zpychneš a změníš se. >:D
            Mohu využít zkušenosti že tu zatím auto nemám a myslím že tím jsem hodně získal - to když jsem někdo auto dá a nezná prostředí ... já si v klidu s lidma bez emocí ( snad ) píšu a pozoruju.
            Nejvíc co mě vadí jsou - hlášky typu - tak jsem ti předělal bodování, pokud ok, podívej se na moje a přehodnoť 8-s no to bych se normálně pokakal.
            Hodně uživatelů tě odsekne a nebo neodepíše vůbec. Ale jinak ok. Cupřici jsem dám. Pozdravuj slečnu dceru, měla by vědět co dělá její otec >:D a to se děje a je to správně!!! Jinak jsem opravdu přemýšlel
            co SEYYYYYYYYYYYYY ... má znamenat. cha

jmurjr (H22A7) 10.02.2008  15:26

mexiko

nechapem ako je mozne, ze som sa k tvojim fotkam z mexika dostal az teraz...

no, policajny charger vyzera fakt drsne, predlzeny navigator sa mi zda, ze sa v strede zlomi, hasici pouzivajuci international truck, ta prazdna dialnica je moj sen aj u nas. musim uznat, ze ma tie fotky naozaj velmi zaujali. len tak dalej.

a som prekvapeny ze sa auto vola dodge attitude, ved je uplne rovnaky ako hyundai accent...

Poustnik 10.02.2008  17:17

« Re: mexiko

Už nejsem tak nasertivní a reklamu jsem jim dělal jen nedávno u Šviháka, tož já je ještě třeba budu vnucovat u XJ.... >:D To s babylónským zmatením značek jsme řešili u Filkovy Oktávky....V Mexiku je Hyundai Dodge a Opel Chevrolet. A asi by se toho našlo víc.... :-)

"-- skrytý --" 10.02.2008  21:56

« Re: mexiko

No proč? Protože si pomalej a nesleduješ MACZ každý den - jako mi věrní ... ;-)

Poustnik 10.02.2008  22:08

« Re: Re: mexiko

Jako my věrní, FRPE, jako my věrní.... >:-[]

"-- skrytý --" 10.02.2008  22:22

« Re: Re: Re: mexiko

Od té doby co jsem objevil MACZ - jsem pocítil tu životní změnu a po čase mě obvodový lékař konstatoval závislost.

Manželka to nepobírá, Cupra se těší na recenz, dnes se po umytí fotila ... >:D

Prase 10.02.2008  17:54

zdarec poustniku

pekny ty fotky z mexika a nejaky rostenky pro zoufalce by tam nebyly? :-) ;-) >:D

"-- skrytý --" 10.02.2008  21:56

« Re: zdarec poustniku

jojo ale byly - www.freevideo.cz a máš tam i vídka na ..... :yes:

Poustnik 10.02.2008  22:28

« Re: zdarec poustniku

Zdendíno, jestli ti vyhovují míry 50 let, 150 cm, 80 kg, tak pár takových bych měl..... :-)

"-- skrytý --" 10.02.2008  22:36

« Re: Re: zdarec poustniku

Zdenino, ehm, jak ti to jen říct ty kluku dvacetiletá - Poustníče se rozvádí a chce pro svojí exmanželku najít dobré zabezpečení ... tak si vybral tebe puso, víš. >:-[]

"-- skrytý --" 10.02.2008  22:38

« Re: Re: Re: zdarec poustniku

Jenom poplet míry - skutečnost je taková : 59let, 142cm, 117kg, v kolektivu oblíbená, v práci a mezi známými nazývaný Sněhová KULIČKA. uuuuuuuuuuaaaaaááááááácccccccchhhhhhhháá… já snad spadnu ze židle.
          Poustníku oooooooooommmmmmmmmmmlllllllllluuuuuuuuu…

Prase 10.02.2008  22:59

« Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

no ted si me teda urazil >:D mas celkem dobrej humor frpe libi se mi ale nerikej mi kluku dvacetileta >:D bude mi 24 a jsem totalni zoufalec nicmene do ty kulicky bych nesel >:D >:D >:D jinak free video je srot doufam ze nejses vcerejsi myslet si ze na internetu hledam porno >:D jisteze ale v daleko lepsi kvalite nez nejaky ukazecky :-) ;-) >:D

"-- skrytý --" 10.02.2008  23:04

« Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

No podívej Zdeno, teď jsem na to přišel, uděláme to takhle s tebou, když nechceš tu Poustníkovou :
              1) Od Stea 2 si půjčíš bavoráka - toho Vorvaně
              2) Já budu tvůj osobní šofér
              3) Zajedem do Plzně - jedna pěkná holka u nás v práci by se ráda vdala
              Co ty na to? Je to 90 - 60 -90 - blondýna, modrooko, 5-prsa, fešná, nabízí 10 000Kč za sňatek ... nadruhou stranu je z UK, žlutý zuby, křivý nohy, měla kromě mě a Coxica všechny kluky z Plzně, nemajetná, u nás v práci dělá ukízečku, má 5x dětí ... >:D Co ty na to?

Prase 10.02.2008  23:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

hele fakt bodujes ale ohledne holek a me se nesmeju protoze je to k placi jinak me napadlo to same co tebe kdyz za mnou prijel ste rekl jsem co takhle se vyfotit u bmw 6 hrat si na prachace dat si inzerat a zjistit co to udela samozrejme jen tak do vetru nemam duvod si hrat na neco co nejsem jsem zoufalec a tak se i prezentuju do poslednich inzeratu a svete div se par odpovedi prislo :-) ;-) ale je jasne ze kdybych byl solventni mam "ku*rev" kolik chci ale ja hledam karkulku snad ti to staci mam za sebou par piv tak vis jak >:D

Hanss (MoDo Team) 10.02.2008  23:04

« Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

zoufalče občas mrknu na rozzlobenýmuže a byla tam taková kočička se dvěma culíčkama - hned jsem si na Tebe vzpomněl!! Neviděls to?? :-)

"-- skrytý --" 10.02.2008  23:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

Zoufalec teď Hansi prej má nákou blodsku s 5-kama kozama, nebo co ... Se má kluk jeden ... :yes:

Hanss (MoDo Team) 10.02.2008  23:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

čoveče natušíš kde k ní přišel?? :-)
                  Taková kost........ >:D

"-- skrytý --" 10.02.2008  23:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

No jak, dal jsem je dohromady, no. A tak štastně žili až do smrti, za tu dobu se jim narodilo spoustu malých zoufalečků a rodičům dělali jen samou radost. >:D >:D

Prase 10.02.2008  23:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

jako for dobry rikam mne uz to vtipne neprijde a vzdycky si rad delas srandu z toho nejslabsiho to jsem i ja ale v pohode je mi to jedno :-)

Prase 10.02.2008  23:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

jo culicku je hodne staci jen hledat tento tyden jsem si je zaridil v praci a cena byla smesna dal jsem ty kocce kytky jako odmenu :-) ale jinak uznavam ze culicky me dostaly i vic nez prsa proste culickofil a zoufalec :-)

Poustnik 10.02.2008  23:05

« Re: Re: Re: Re: zdarec poustniku

Frpíku, ty vtipálku třeskutý!!!! Jaktože nesedíš u recenze a nesmolíš!!!!!??? Já říkal, že netoužím po největším počtu příspěvků!!!! Radši bych se držel tematiky aut a fotek. Na tlachání je tu Kyskyho a Švihákova diskuze.... ale s tebou si už asi nepopovídám, protože pád ze židle je pro kuřáka, co abstinuje, smrtelný. :-(

Poustnik 10.02.2008  23:19

Áááááá!! Tak to mám za to, že se občas pokusím o vtip!!!

Tu máš, čerte kropáč!!! Tak dlouho nic, včera jsem si dokonce príma zalyžoval a najednou tolik vtipných příspěvků!!!! Já to nepřežiju!!!!! Úúúúúúúúúúúúúúúúú......!!!!! 8-s 8-s 8-s :'-( >:D

"-- skrytý --" 10.02.2008  23:20

ARO - JIP

No chlapci, od teď budu již vážný, jak předpověděl děd poustník, spadl jsem ze židl jak jsem se mu hloupě a nerozvážně smál až mi to málem stálo život. Nebýt přítomnosti mojí ženy, bylo málem po mě. Proto jsem doktorovi na JIPce slíbil, že nebudu škodolibý.
    Snad jestě jednou naposledy mohu zakřičet na této diskuzi a pak z ní svobodně na doporučení mého lékaře odejdu : sněhová kuličká!!! >:D

Hanss (MoDo Team) 10.02.2008  23:26

« Re: ARO - JIP

Hele končim jdu do hajan - na Modu budu tento týden středa, čtvrtek jenom - FRPE!! dej vědět třeba ke mně tam sem denně!!
      Jinak teda akce tohodle víkendu byla Mazda 3MPS - víte, že v DDR se dá koupit kolem 20.tis. to je ňákejch půl míle...... že bych pouvažoval, ale neee, asi neee, nevim, možná....... :-) G.N.

"-- skrytý --" 10.02.2008  23:29

halus

čauka Poustníku, koukám že Hyundai alias Dodge, to je maso, jsem teda nečekal

"-- skrytý --" 12.02.2008  16:27

« Re: halus

Ono Poustníkovi se nemůže všechno věřit - i když se drží toho hesla : Raději s pravdou padnout než-li se lží zvítězit. Tak nevím Kysky ... nevím, nevím. ;-)

David Silver 12.02.2008  16:31

« Re: Re: halus

>:D >:D >:D Poustníkovi se dá věřit :yes: :yes: koukám jsi vtipný v každé příležitosti :-) :yes: ;-)

Poustnik 12.02.2008  18:16

« Re: Re: halus

Já si vždycky stojím za svým!!!! I když si občas stojím na vedení, tak alespoň na svým!!! Poznáte alespoň dva rozdíly????? [odkaz]

David Silver 12.02.2008  18:19

« Re: Re: Re: halus

ještě umět anglicky a je to good >:D nechápu systém stránek

Poustnik 12.02.2008  18:45

« Re: Re: Re: Re: halus

To jsou jenom stránky mexické půjčovny aut. Jen se tam podívej na to první auto a ještě třeba na tomhle odkazu...nepřipomíná ti nějaké evropské auto???? :-)[odkaz]%20pop&fr2=ta… Ajaj!!!! je to jen kus odkazu a skočila tam jiná stránka, no...ta není moc pro tebe Kysky....Cha!!! Ten odkaz měl být tohle... [odkaz]

David Silver 12.02.2008  18:55

« Re: Re: Re: Re: Re: halus

pěkný auta a zadečky :-) Vople Asroc ? :-)

"-- skrytý --" 12.02.2008  19:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

Pěkný, já vím. Mít tak jeden nějakej malej koncírnek třebas ten indickej a vyrábět levný autíčka pro Indy ... Nebo na Václaváku takovej malej činžáček ... Proč jsem se kur.a neuměl narodit jako třeba Hans ... ten má prodejny Lidl, Modo, Tesco - už jenom vaří kafíčka návštěvám , nedělá, poflakuje se ... no a já každej den na 6h letím do fabriky kde fárám do 16h ... zadluženej, nasra.ej, rozcuchanej ... co tě budu povídat ... :-(

Poustnik 12.02.2008  19:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

Jak říká pan Malina - A nejhorší jsou hypotékáři!!!! Vždycky když se mluví o prémiích, trochu jim poklesne čelist, v koutku se objeví kapička a mají takový divný svit v očích........

"-- skrytý --" 12.02.2008  20:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

Tys mě dnes viděl??? Jak tohle víš??? :-(

Poustnik 14.02.2008  17:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

Životní moudrost ze mne promluvila... >:D

Poustnik 12.02.2008  19:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

Bing ho!!! Junior Kysky postupuje do dalšího kola!!!!

David Silver 14.02.2008  17:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

>:D na poznávání aut jsem už vycvičený :-) také byhc řekl že jich už hodně i poznám... protože já hraju Pozdej Auto na AS :-)

Poustnik 14.02.2008  17:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

Tak to já už hraju jen hru poznej svůj zubní kartáček..../Proč nemůžu mít pořád ten samej????/ 8-s >:-[]

David Silver 14.02.2008  17:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: halus

>:D >:D >:D >:D protože by ti schnil a pak chtěl bysis čistit zuby Perličkou na schnilým kartáčku? >:D

"-- skrytý --" 14.02.2008  17:43

Dodge :D:D

Uplne som umrel z toho Dodge Attitude :D:D:D Ja uz niekedy fakt nemozem z toho ich menenia znaciek, im je to tak jedno co tam dopredu nalepia ved to je normalny Hyunday 8-s Inac pekna dovolenka ;-)

Poustnik 14.02.2008  18:04

« Re: Dodge :D:D

No o peníze jde až na prvním místě, že... :-) Když si tady na MACZ nějaký uživatel dá dozadu cedulku RS, nebo Laurin a Klement a nemá tu výbavu, to se strhne povyk! A v Mexiku to dělají ve velkém!!! Měli byste jim to napsat, rošťákům, ať se chytnou za nos!!! 8-s >:D

"-- skrytý --" 14.02.2008  18:09

« Re: Re: Dodge :D:D

Njn lenze tu to ribia jednotlivci a tam to robia cele automobilky :-) a nielen v Mexicu ale celkove ty americky vyrobcovia to oblubuju ved si vezmi taky Chevrolet Aveo/Pontiac/Suzuky Svift >:D >:D

Poustnik 14.02.2008  18:48

« Re: Re: Re: Dodge :D:D

Tak to je zcela jasné, že je to lest na zákazníka, neboť každá automobilka vráží nemalé peníze do vytváření image značky. A když je značka Dodge běžným zákazníkem hodnocená výš než Hyundai, vzniká z toho rozpor v mysli. Dodge je samozřejmě prodejnější...ale mezi námi, rozdíl v kvalitě nebude asi žádný, Korejci v tomhle ohledu už svět dohnali. Když je image značek zhruba nastejno, když Saturn VUE je vlastně Opel, tak se moc lidí nepohoršuje.... :-)

Johny.Rico 20.02.2008  16:50

Nááááááááááááááááádhernéééé fota chlape!!!!!!!!

Úžasné fota!!! Jen tak dál Mistře !!!!! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 20.02.2008  16:52

« Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fota chlape!!!!!!!!

Já mu trochu pomáhal no .... >:D ba ne kecám

Poustnik 20.02.2008  17:18

« Re: Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fota chlape!!!!!!!!

Jasně, Frpe jezdil za náma na kole a vozil nám stativ.... :-!

Poustnik 20.02.2008  17:03

« Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fota chlape!!!!!!!!

Jsem tuze rád, že se líbí, však jsem se potil nad zmenšováním jenom pro vás!!!! Milí uživatelé!!! Čili i konkrétně pro tebe Johny! /A neodpustím si...cha!...buď nádherná fota, nebo nádherné fotky....pro úplnost!/ :-) >:D

Johny.Rico 21.02.2008  18:30

« Re: Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fotky chlape!!!!!!!!

Stačí??? >:D >:D >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] :-) ;-) ;-) :-) :yes:

Poustnik 21.02.2008  18:52

« Re: Re: Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fotky chlape!!!!!!!!

Sprááááááááááááááááávně!!!!!! :-)

Johny.Rico 22.02.2008  11:51

« Re: Re: Re: Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fotky chlape!!!!!!!!

Hele a nechceš přihodit nějaké zajímavé káry třeba z Los Angeles? Kdyžuž tak cestuješ, mohl by ses juknout do Beverly Hils a tam něco nafotit...Golden Triangel etc...to by byly skvosty...
            Co ty na to mistře? :-) ;-)

Poustnik 23.02.2008  08:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fotky chlape!!!!!!!!

Do Los Angeles to už nestihnu, neb za dva měsíce se vracíme zpátky, ale tady kolem Washingtonu se taky potuluje spousta pěkných aut....Ale už se mi nikam nevejdou, musel bych všechny fotky zmenšovat a to se mi nechce.... :-)

foto pumpkin

pumpkin 23.02.2008  09:03

« Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fotky chlape!!!!!!!!

Nazdar. Super fotky, hlavne tá polopúšť je krásna :-) :yes: nechceš sem tam dať fotku do galérie na autorevue.cz? tam ti to ohodnotia a okomentujú. ;-)

Poustnik 23.02.2008  09:08

« Re: Re: Nááááááááááááááááádhernéééé fotky chlape!!!!!!!!

Můžu nad tím za dlouhých zimních večerů uvažovat..... :-) A díky za pochvalu. Je krásná. Doufám, že se tam jednou vrátím.

Johny.Rico 27.02.2008  13:37

Já chci taky "tři-a-půl válec"

:-) To bylo slušné >:-[] >:D :-) ;-) :yes:

David Silver 27.02.2008  14:13

« Re: Já chci taky "tři-a-půl válec"

nemá to babeta? >:D nebo ta má už taky víc ?

Poustnik 27.02.2008  15:46

« Re: Re: Já chci taky "tři-a-půl válec"

Kysky, Babeta šla do světa a krk za to dám, že je jí víc. aspoň 18....

Poustnik 27.02.2008  15:44

« Re: Já chci taky "tři-a-půl válec"

Však proto jsem sem to video přidal!!! Troufám si říct, že to tady nikdo na moje.auto nemá!!! Je to unikát!!! :-!

"-- skrytý --" 27.02.2008  18:02

Ford

Jsi jednou říkal , že máte ještě Forda,nechtěl bys ho tu přidat? :-) Když to tu máš tak rád...Jo,a kdy se vracíš do Čech? ;-)

Poustnik 27.02.2008  18:08

« Re: Ford

Já to už několikrát říkal....V půlce dubna se vracíme do čech, takže Ford Taurus budeme za měsíc prodávat a nechce se mi tady mít dvě auta, co už nemám. Hondu tu nechám. :-)

"-- skrytý --" 27.02.2008  18:12

« Re: Re: Ford

Jasně chápu, ;-) a čím budeš jezdit tady?necheš si Mazdu přivézt?když ji máte celkem krátce,a je krásná... :-)

Poustnik 27.02.2008  19:47

« Re: Re: Re: Ford

Přesně tak, vezeme ji do Čech...já to myslím, píšu i v recenzi....

Ajin(MoDo Team) 28.02.2008  19:11

Libovej police Charger

Doufám, že už nepíšeš z lochu. Jen tak pro upřesnění, jak jsem pochopil z diskuzí nejsi Poustník, ale Pouštník, jako The Desertman?

Poustnik 28.02.2008  19:29

« Re: Libovej police Charger

Kdepak v lochu...to nesmíš ani volat na mobil....A správně...Pouštník. Miluju pouště.../Ale žít bych tam nechtěl... >:D /

Ajin(MoDo Team) 03.03.2008  20:40

« Tak teda Deserte

já ti tu chválím fotky a odpovídá mi soukromý FRPE

STi (Modo Team) 03.03.2008  20:51

« Re: Tak teda Deserte

deserte, deserte jako nějaký moučník? Nebo neserte, neserte... a soukromně teď potřebuju rychle vybočit ;-)

Ajin(MoDo Team) 03.03.2008  20:57

« Re: Re: Tak teda Deserte

Desert jako poušť, každýmu odpoví jen mě ne :'-(

Poustnik 03.03.2008  22:37

« Re: Re: Re: Tak teda Deserte

Úlně každému, jen Ájinovi just ne!!!! 8-s >:D

Poustnik 03.03.2008  22:21

« Re: Tak teda Deserte

Děkuju Ájine, jsem moc rád, že se ti to auto líbí!!! I libové i tučné. Hlavně, že nás nehoní!!! :-)

"-- skrytý --" 29.02.2008  15:04

Body

Máš je tam, co si zasloužíš!!! >:D

foto Cujo

Čujo 01.03.2008  17:26

CHARGER

mozem sa spitat aky ma vykon?....velmi pekne..bolo by pekne ho vidiet v spetnom zdrkadle horsie by bolo vidiet blocek na pokutu >:D

Poustnik 01.03.2008  19:56

« Re: CHARGER

Nejsem odborník přes policejní auta, ale tady máš link, kde máš skoro všechny police cars...[odkaz] a nevím, jestli mají často silnější, nebo upravované motory, ale nejčastější bude tenhle 3.5L s 250 hp. [odkaz]

foto Cujo

Čujo 01.03.2008  20:46

« Re: Re: CHARGER

diki Poustniku za stranky....ta prva mi nejde(newem preco) :-( ale ta druha DODGE stranka je super daju sa tam pekne pozriet systemi auta atd :yes: diki...ale isiel by som do 300c >:D

Poustnik 01.03.2008  22:02

« Re: Re: Re: CHARGER

Ten první odkaz jsou oficiální policejní stránky s fotkama a videem, normálně se mi otvírá, tak možná, že to mají nějak zabezpečené proti šťouralům z Evropy! >:D

filko 02.03.2008  03:08

Jak v Americe

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 02.03.2008  21:28

Poustniku...

...a za Chargerem je Ford Crown VIctoria policejni ktereho jsi mel vyfotit ze?

Poustnik 03.03.2008  01:05

« Re: Poustniku...

Neboj, nafocené mám oba, jen nemám místo....už ti je jdu poslat na email.... :-)

STi (Modo Team) 03.03.2008  21:30

Zdravim

teda Pouštníku,ikdyž Poustník se mi líbí víc (snad se Ti to i v USA správně zobrazí). Teď sem juknul na celou tvoji galérku a je to super,hodně mě láká výlet do USA... a taky jsem zjistil,že ode mne nemáš body - za auto bych dal málo,ale ta galerka je super,takže tak ;-)

Poustnik 03.03.2008  22:05

« Re: Zdravim

Já vím, že Odyssea u místních závodníků moc neboduje, ale není moc sedmimístných aut, co by tě vmáčkly do sedadla....A vem si, že jsem předtím jezdil ve Favoritu...Jeho 40 kW by se do Hondy vešlo 4.5 krát!!!! >:D

Ajin(MoDo Team) 03.03.2008  22:12

« Re: Re: Zdravim

Tak já ti tu dnes píšu jak divej a ty mě furt přehlížíš desertmane

Poustnik 03.03.2008  22:26

« Re: Re: Re: Zdravim

Děkuju, děkuju Ájine, furt píšeš, jasně! Já teda budu furt odpovídat!!! Mám odpovědět i pod tvoje tři auta? Těch fotek mám 14, klidně ti je pošlu na email...myslím těch policejních kár, fotek ze západu mám tisíc, to ještě proberu.... >:D

Ajin(MoDo Team) 04.03.2008  10:08

« Re: Re: Re: Re: Zdravim

Sakra to zní trochu jako nasr.tón, kdyby si měl čas tak bych police fotky přivítal mail mám v profilu. Díky :yes:

Poustnik 04.03.2008  15:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Zdravim

Ó, ne! Ájine! to jen zní jak to přečteš, doufám, že sis přečetl všechny tři moje odpovědi tady....Jdu ti ty police car poslat poštou, teda. :-)

Poustnik 13.03.2008  02:03

Pro ty, kteří snad nestihli přečíst...

No konečně se někdo rozhoupal a šoupnul sem svoje Feráruríííí.
    Datum: dnes 18:22Autor: Poustnik

O nějakém tunningu nepřemýšlíš??? Větší výfuk, větší kola, větší křídlo, větší klíček od zapalování????

>:D ,,

recenze je vtipna typuju to zase na nejakyho uzivatelel ktery si timto chce udelat srandu z ostatnich ale dostava me ... pred nasi rezidenci stalo >:D >:D >:D
    nahlásit administrátorovi … Odpovědět …

>:D >:D jestli tě to auto tak ser tak beru....co takle za meloun???? to by šlo ne???? ;-) ;-) ;-)
    nahlásit administrátorovi … Odpovědět …

>:D >:D .dost dobrý,co??Klučina se dost rozjel,ale já ho chápu.Já bych to auto asi taky nechtěl.A už vůbec,když jsem si na něj nevydělal >:D >:D

< Re: Re: Re: Re: LOL
    Datum: dnes 21:18Autor: neregistrovaný: "The Lion" [90.176.230.XXX]

no kdyz jsem videl na hlavni strance neco kulatyho cervenyho s napisem ferrari, tak jsem povyskocil.. jako rebelie je to dobry 8-s

< Re: LOL
    Datum: dnes 21:12Autor: h0n7a

Ano souhlasím trapný jak večeře ráno.

BODY!!!
    Datum: dnes 20:16Autor: Ricardo

Vím že to není Enzo ale jak někdo může dát míň než 10-10-10? kolik by pak měli mít jiný auta když tady sázíte osmičky?

Magor....
    Datum: dnes 20:26Autor: pivrnec

No ja nevim.... Tohle musi psat naprostej........ Nechapu proc uz to admin nesmazal...

:D
    potom som uz len pozeral ako F430 zacalo robit mysicky v zapche a ja som snival ako vnom sedim a uzivam si ho.
    bol som tam s dvoma kamaratmi susedmi s ktorimi som sa vozieval v mojej embule za cias ked sme boli "sefovia" ulice v aute bez vodicaku... Povdal som im ze mame skoro rovnaky vek, 18 budeme mat v ten isty mesiac, tak ako darcek k 18 narodkam a vodicaku si kupime darcek na jeden den-pozicame si na 12 hod. Ferrari.
    preto sa chcem spitat ci neviete o niakej pozicovni aut, kde sa da taketo nieco pozicat, pripadne kolko to stoji :-)
    za vsetky info moc dik :-)

:D

Slušná kára woe
    Datum: dnes 22:38Autor: Jakub Brabec

Zdar, taky si myslím že je to šrot. I tak ale dávám za 10, snaha fotra se nějak cenit musí. Votuň to, nacpi tam křídlo z hypernovy jako mám já na svý šáde a pojedem machrovat před nějakou vesnickou diskošku, ne? Prostě zbalíme ňáký patnáctky a pak je pozvem na kafe k pumpje.
    Slušná kára woe
    Datum: dnes 22:38Autor: Jakub Brabec

Ale nereagujte mi na to, lidi!!!! Ať to můžu editovat a časem smazat, jasno!!!!!!?????? 8-s 8-s 8-s :-) :-) Když tak samostatný příspěvek. Dodávám, že jsem recenzi na to Ferrari nepsal! A nechápu proč se to sem nenakopírovalo celé, ale jen kousek, ale už to nechám....

Paulie001 22.03.2008  00:15

Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Ahoj, no tak zase jsi se projížděl s kamerou po Washingtonu?Nebo to byla jen vzpomínka na Tauruse?

Poustnik 22.03.2008  00:24

« Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Jo, ještě ho máme...dneska dáváme druhý inzerát. Byl jsem u kámošky, co bydlí kousek za francouzkou ambasádou, tak jsem si ten slunný den zvěčnil. Člověče kdybys mě teď viděl...míchám levou rukou krupicovou kaši a pravou píšu. Nejhorší jsou háčky. Ale už to bude...čmuch čmuch.... >:D

Paulie001 22.03.2008  00:30

« Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

že by ses popral, že musíš krupicovou kaši? >:-[] že Ty jsi taky takový rváš jako Hanss ;-)
        Ale měli jste tam moc pěkné počasí, asi se tam za váma přijedu podívat a s Fabií bych tam byl v centru pozornosti. Přece jen 1,2 HTP se tam nevidí každý den >:D

Poustnik 22.03.2008  00:37

« Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Byl bys král!!!! Škodovka tu není k vidění vůbec! Já se chtěl prát, že jí musím vařit!!!! >:D A víš jakou budu mít sílu, až ji slupnu? Počasí je príma, ale já dneska padnul. Vůbec nemůžu mluvit. Ještě, že ke klávesnici to nepotřebuju. :-) :-)

Paulie001 22.03.2008  00:43

« Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

tak já naštěstí už vstal ;-)

chřipka po třech týdnech ustupuje, konečně :yes:

Poustnik 22.03.2008  00:47

« Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Že tys mi ji sem poslal po stránkách MACZ. A pak, že se to říká jen obrazně, že jsou nakažlivé..... :-O :no: >:D

Paulie001 22.03.2008  00:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

no tak se přece podělím, jsem kamarád, nenechám si to všechno pro sebe >:-[]

Poustnik 22.03.2008  00:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Já jsem hrozně skromnej, tos fakt nemusel, klidně sis ji mohl nechat....Kdybych to věděl, zařadím to do spamové složky.... >:-[]

Paulie001 22.03.2008  01:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

tak nebudu chrt a rozdělím se, vím že to říkáš jen ze slušnosti, ale vážně jsem se rád rozdělil ;-)

Poustnik 22.03.2008  01:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Á se tady vykecávám a před chviličku jsem překonal 3 000 příspěvků na těhle stránkách....teď nevím, jestli je to k oslavě nebo vážn´mu zamyšlení... ;-\ :-)

Paulie001 22.03.2008  01:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

to jsem na tom ještě s necelými 900 příspěvky jsem na tom dobře >:-[]

Poustnik 22.03.2008  01:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Jo....važ si toho... >:D To víš, tihle postarší závisláci to už umějí různě maskovat, ale stejně je to jen gamblerství a grafomanie dohromady, žádost o ústavní léčbu bych mohl hnedle podat.... ;-)

Paulie001 22.03.2008  01:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

tak tuhle závislost mám na icq, už bych to měl nějak začít omezovat. raději už půjdu spát, zase nějak přetahuju. dobrou noc

Poustnik 22.03.2008  01:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Já nepřetahuju! Dobrou!!! :-)

Rysguf. 22.03.2008  01:28

Brou noc ;-)
                              Poustniku, prijmi me gratulace k prekonani 3000. prispevku, ja si o necem takovem nechavam zatim jenom zdat >:D

Poustnik 22.03.2008  01:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Jo, jo....jdu se někam vyplakat.... :*) A jestli se ti o tomhle bude zdát, tak potěš pánbu!!! Věděl bych o lepších tématech na sen.... ;-)

Rysguf. 22.03.2008  01:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím zpustlého opuštěného Pouštníka

Nebrec chlape, at te deti a manzelka nevidi brecet kvuli MACZ, to pak dopadnes stejne jako FRPE ;-)
                                  Na ty temata sem zvedavej :-)

Poustnik 22.03.2008  01:51

Témata ke snění...

Tak brečet mě neuviděj, žena s jednou dcerou je na nákupu a druhá usnula, tak klidně můžu brečet jako želva....Já bych si hrozně rád nechal zase zdát o lítání, párkrát se mi to zdálo, ale už je to strašně dávno. A k zahození nejsou ani erotické sny, samozřejmě.... :-)

Rysguf. 22.03.2008  01:57

« Re: Témata ke snění...

Litani...hmmmm ted nevim zda to myslis, ze litas na necem, nebo jen tak jako superman :-) Kazdopadne :yes:
      Ja ted jdu snit, ovsem zvolim tvoji variantu B, cili... ;-)
      Hezky den :-)

wikinko 22.03.2008  01:58

« Re: Témata ke snění...

poustnik sa nam nudi... >:D idem sa nudit s vami...

Rysguf. 22.03.2008  02:00

« Re: Re: Témata ke snění...

Teraz? Si prave vstal? >:D ;-)

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 22.03.2008  02:01

« Re: Re: Re: Témata ke snění...

Bože...jděte spát!! >:D >:D >:D Já už mizim :-!

Poustnik 22.03.2008  02:08

« Re: Re: Re: Témata ke snění...

Wikinko je noční pták. Povídá si v práci s amíky...A lítací sny myslím samozřejmě bez letadla. Jen rozpřáhneš ruce a fjůůůůůůů!!!! Letíš!!! Paráda! :-)

Rysguf. 22.03.2008  02:15

« Re: Re: Re: Re: Témata ke snění...

Jezisi >:D >:D >:D

Ja zustanu v snu radsi pri zemi v naruci me holky
            ;-) Jen rozpřáhne nohy a fjůůůůůůů!!!!
            Paráda! :-)

Poustnik 22.03.2008  02:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Témata ke snění...

V náručí ano, ale i ve snu je to ta samá, co objímáš??? >:-[]

Rysguf. 22.03.2008  02:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Témata ke snění...

Mozna sem staromodni, nebo divnej ale ANO :-)

Poustnik 22.03.2008  02:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Témata ke snění...

Tak to máš dobré...nahlas se to říkat doma nesmí, ale podvědomí je hluboká studnice a mě se zdají občas takové šílenosti, že s morálkou a paragrafy nemají vůbec nic společného. Věrný jsem ve dne, ve snu jsem volné zvíře, které si není jisté stoletím ani pohlavím!!! :-)

Rysguf. 22.03.2008  02:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Témata ke snění...

Jeste ze to je jenom sen, no ne? ;-)
                    A s tim pohlavym >:D :yes: Byl sem zvedavej co se ti asi sni, ale nini bych to videt radsi nechtel :-)

Brou noc Poustniku :-!

Poustnik 22.03.2008  02:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Témata ke snění...

Mně to baví! >:D A dobrou!!! :-)

Vette 23.03.2008  23:57

Vette

Ahoj, nie je tam u vas napredaj pekna Vettka? Pri tom kurze co je teraz za dolar zvazujem rozsirit zbietku o novsi model. Visa mam na 10 rokov. Ak by bolo nieco zaujimave, nie je problem vybehnut tam a pozret ju.

Poustnik 24.03.2008  00:14

« Re: Vette

Mám teď chřipajznu jak vyšitou, takže nevycházím, ale na cars.com se ti klidně podívám, i když to můžeš taky....Jinak my se po čtyřech letech za měsíc vracíme do Prahy, takže na blbinky už není tolik času, balíme, sháníme poslední věci, co si chceme odvézt. Hlavně ten můj vytoužený traktůrek John Deere!!!! >:D

Vette 24.03.2008  00:16

« Re: Re: Vette

Super, tak drzim palce. U mna to auto az tak nenahana. Ak to pojde takto dalej tak bude kurz 1:1 a to si rovno kupim 4ks Z06 v roznych farbach. A spolu budu lacnejsie ako 1 Fabia :-)

Poustnik 24.03.2008  00:22

« Re: Re: Re: Vette

Zadal jsem na cars.com Chevrolet Corvette do 20 000 USD a vzdálenosti 250 mil od nás /pin 20 816/ a je jich tam 367 nebo kolik...

foto Ricardo

Ricardo 27.04.2008  02:23

Tak koukám že ses už aklimatizoval

Vidím že hodinky sis posunul a biorytmy taky, takže tady v noci už nikdo nebývá :-)

Poustnik 27.04.2008  02:58

« Re: Tak koukám že ses už aklimatizoval

No nic moc Ricardo, posouvá se to posouvá, ale třeba včera jsem už usnul a pak jsem měl od dvou do tří na ruce dceru, ale jasně, do týdne se to srovná. Teď jsem měl 444 příspěvků u Mazdy a 222 příspěvků u Hondy.
      Dneska jsme jeli tramvají do centra a po nábřeží od Národního divadla až na Palachovo náměstí kolona VW Brouků, tak jsem si je vyblejsknul.... :-)

filko 28.04.2008  12:45

« Re: Tak koukám že ses už aklimatizoval

Byl jsem v té koloně, tak jsme se možná viděli. :-) [odkaz] Takže kterou japonskou ameriku budeme moci vidět po Praze?

Flammer (RSKa) 01.06.2008  18:20

autobazar

Cau, kedze zijes dlhodobo v amerike mohol by si mi povedat nejake linky na nejake obrovske autobazari. Napr. ako mas u nas portali ze autobazar.eu a autovia.sk - tak nieco v tomto zmysle. Vopred dik za odpoved ;-)

Poustnik 03.06.2008  05:12

« Re: autobazar

Už jsem měsíc v Praze, v USA jsem byl 4 roky, 4 měsíce.... :-) Já vždycky koukal na cars.com nebo carmax.com. Většinou to po tobě chce ZIP code, neboli PSČ, tak klidně zadej 20816, to je vedle Washingtonu. Hoj! :-)

STi (Modo Team) 03.06.2008  08:51

« Re: Re: autobazar

Teda Poustníku podle času příspěvku jseš buď stále v USA,nebo nemůžeš dospat přihlášení tvojí Mazdičky... Jak to s tím vůbec vypadá,myslel sem,že to bude jednodušší a rychlejší teda - maj toho tam nějak hodně no.Doufám ale,že je již vše v pořádku!

Poustnik 06.06.2008  06:39

« Re: Re: Re: přihlášení Mazdy

Ale jo, v úterý jdu do TUV, tenhle týden mi měli v servisu přidávat zadní červenou mlhovku a měnit oranžové obrysové na bílé, ale nemají originální spínače a chtěli mi tam namontovat nějaký ornžový čudlík, tak jsem se lekl a dneska se tam jedu podívat, pokud se mi nebude líbit, tak budu muset čekat 10 dní na originál spínač Mazda. Autorizované servisy nechtějí mít s americkou verzí většinou nic společného, a možná, že je to jen dobře, protože 900 Kč za hodinu práce, to jsou divoši! 8-s ;-)

STi (Modo Team) 06.06.2008  08:34

« Re: Re: Re: Re: přihlášení Mazdy

Tak to jsem myslel,že už máš přihlášení za sebou,ale jestli musíš měnit ty světla,tak to je holt na dýl.Už si nepamatuju přesně,ale ti známí na Subaru Outback snad nemuseli měnit nic.Tak snad už se dočkáš...
            Jinak autorizované servisy jsou vydřiduši,taky bych jim nic nesvěřil a nejen kvůli ceně.A snad se tedy potkáme ňa nějakém srazíku,měj se a pozdravuj rodinku ;-)

Flammer (RSKa) 03.06.2008  20:55

« Re: autobazar

diiiky ;-)

foto Vaflicka

Vaflička 20.12.2008  09:12

Když je potřeba velikost, dobré auto...

Týý brďo ty žiješ v USA?? No to jsou teda věci, auto pěkné, pěkné fotky, akorát škoda, že nejde pustit video.. Už proto, že žiješ v Americe evidentně a tvoje fotky se mi moc líbí, ti musím dát desítky, vídíš, jak jsem přívětivej... >:D (já už jsem skoro línej číst ty recenze, vždycky jenom pár řádků, bývá to děsně moc textu.... ;-) )

Tak do lásky na první přidání plynu je to moc hezky napsané :-) , tak to určitě bude hezky napsané celé, nemám teď bohužel čas, jedeme do Příbrami....

Prase 20.12.2008  09:42

« Re: Když je potřeba velikost, dobré auto...

uz ne ted zije ve vidni a planuje stehovani do gronska >:D

Poustnik 20.12.2008  11:10

« Re: Když je potřeba velikost, dobré auto...

Tak děkuji pane, k Hondě mi nenapsal nikdo proklatě dlouho, už tu sedal prach a Zdendíno má pravdu, teď jsem za rohem, v Rakousích. A příští cestu neplánujeme do Grónska, ale na Měsíc!!! >:D P.S. Dočteš to příště...... ;-)

Poustnik 26.10.2010  15:50

Video s akcelerací Hondy Odyssey jsem po pár letech vyhrabal

v kompijůtru a přidal ho zase pod recenzi. Tak se na tu amatérštinu můžete zas juknout....[odkaz]

foto Kajuska

Kajuška 26.10.2010  19:24

« Re: Video s akcelerací Hondy Odyssey jsem po pár letech vyhrabal

díky táto... >:D

Poustnik 27.10.2010  02:15

« Re: Re: Video s akcelerací Hondy Odyssey jsem po pár letech vyhrabal

Nemáš zač Kajuš, nemáš zač.... ;-)

Flammer (RSKa) 26.10.2010  23:14

« Re: Video s akcelerací Hondy Odyssey jsem po pár letech vyhrabal

Poustniku zaujimalo ze ked porovnas Americku premavku, infrastrukturu a podobne s ceskou, nemyslim tym kvalitu ciest ( to je urcite kazdemu jasne >:D )
      totiz minule ma navstivil kamarat, ktory dlhodobo uz zije v Las Vegas , tak vravel mi ze po SR sa normalne boji jazdit ze to je nieco neskutocne , zaujimal by ma tovj nazor ako to vnimas ty, ci je to naozaj take strasne ....... ;-)

Poustnik 27.10.2010  02:13

« Re: Re: Video s akcelerací Hondy Odyssey jsem po pár letech vyhrabal

No je to strašné, no..... >:D Je to věc zvyku.....V USA /alespoň kde já žil i jezdil, tj. spíš východní pobřeží/ se jezdí na pohodu, podle předpisů. Oni jsou amíci hrozně vychovaní a uvědomělí, takže dodržují rychlostní limity a jak jsou naučení slušnosti v sociálním kontaktu, slušně se chovají i na silnici. Samo, že občas padneš na vola, ale je jich daleko menší procento. Rychlostní limity překračují maximálně o těch deset, patnáct mil. Někoho frčet dvěstě po dálnici, když limit je těch asi 113 km/hod, jsem za ty 4 roky neviděl. Netvrdím, že někde v "divočejších" státech to tak není, ale obecně to platí. Nejnebezpečnější jsou tam tedy spíš všichni ti důchodci nad hrobem, co špatně vidí. Kdo tam přestane jezdit autem, je sociálně vyřízen, ani si nenakoupí. Hoj! :-)