Škoda 120 (1983)

9.12.2009

A takhle to všechno začalo V roce 83 se v automobilových závodech v Kvasinách narodilo autíčko, podle výbavy a motoru mu dali jméno 120LS. Brzo si…

Škoda 120LS (Mira328i)

"-- skrytý --" 09.12.2009  19:13

Míra..

Není na první fotce malej Míra ?? >:D

Mira328i 09.12.2009  19:25

Jo:-)..jsem to já..
      Dal sem to sem jen tak,nečekám žádný supr hodnocení-ale průběžně budu přidávat text:-).

"-- skrytý --" 10.12.2009  18:45

« Re: Míra..

Proto nebudu hodnotit takovou nostalgii .... úprava motoru na škodě 120LS se zas tak často nevidí tak přece jí nebudu kazit potenciál špatným známkováním.

"-- skrytý --" 10.12.2009  18:45

« Re: Míra..

Ikdyž já beru celkově hodnoení tak nějak sporadicky není pro mě důležitý

FRPE 09.12.2009  19:34

Chlapče!!!!

Tys mě vrátil do mých dětských a pubertálních let ( já je mám vlastně ještě teď ) - přesně takovou jsem měl!!! Jen oranž barva.

Přidej ještě nějaký fotky at zavzpomínáme ... :yes: Jinak super!

Mira328i 09.12.2009  19:50

« Re: Chlapče!!!!

Dík:-),s těma fotkama to bude problém..skoro žádný nemám...a ještě je musim ofocovat,všichni mi promiňte tu kvalitu.

FRPE 09.12.2009  19:59

« Re: Re: Chlapče!!!!

Abych řekl pravdu - taky sem přemýšlel kde mám nějakou papírovou fotku, že bych jí naskenoval a dal sem ale nemůžu ji za boha najít. Dřív se fotilo málo, filmy byly drahý, zrovna tak i vyvolání, samotnej úkon jim trval 14X DNÍ a kvalita mý ruský Smeny ( tak se ten foták skutečně jmenoval ) byla šílená ... :'-(

Ale pokusím se ještě zapátrat a ty to udělej pleas taky.

Mira328i 10.12.2009  20:34

měl někdo z vás taky 120ls?

..nebo je tu ta moje chudinka samotná:-)?
    Všem děkuji za hodnocení-i když nezasloužené.Chtěl sem ji sem prostě přidat, asi ta recenze nemá vlastně s recenzí moc společného ale je tu:-)

"-- skrytý --" 10.12.2009  20:42

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Asi se nedochovaly nějaký fotky z úpravy viď ?? docela jsem na to zvědavej.Tak já ti tam fouknu desítky ať má "Bílá smrt" radost ;-)

"-- skrytý --" 10.12.2009  20:45

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Kamaráde co jsem teď viděl je fakt neuvěřitelný...Viděl jsem jeden díl pimp my ride u kamaráda ( já ty idioty opravdu nemusím ) viděl jsem tuning fordu escort na BMW E36 .... zabít,rozřezat a spálit !!!

Chobot 10.12.2009  20:48

Dobrý večer. No to muselo být nádherné >:D >:D

"-- skrytý --" 10.12.2009  20:50

Asi budu krkat havrany celej tejden >:D >:D

Mira328i 10.12.2009  20:53

« Re: Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

No ubohej pořad..
            ..tuzing na americkej způsob.
            Co jim ty auta udělaly?,sebral bych takovým lidem techničáky kdybych to viděl na silnici.

"-- skrytý --" 10.12.2009  20:55

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Já bych těm * co to dělaj zpřeřážel ruce a sebral vyuční listy...tomu idiotovi bych ty jeho diamantový zuby narval do prde-e..

Mira328i 10.12.2009  21:01

« Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

A pak se najdou i lidi co to žerou a pár jich tu na serveru je:-).Třeba ta šuta s radlicí:-)

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:04

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Teď nevím co myslíš ?? moment za chvilku budu mít snímky na profilu jak ten hnus vypadá

Mira328i 10.12.2009  21:10

« Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

stačí se kouknout na mezi škodovky,někde je tam 120tka s obrovským bílým nárazníkem na tmavým autě:-)

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:13

Jo to už jsem viděl...Teď má uživatel Cobra11 v rukou BMW 535i E34

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:07

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Hotovo koukni se mi na profil tam tu nádheru uvidíš :-)

Chobot 10.12.2009  21:09

« Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Hustý, co má tohle za smysl. Vypadá to jako E36 5* hozená přez boudu >:D To je konec co ty lidi nedělaj za kraviny.

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:12

>:D >:D

Mira328i 10.12.2009  20:49

« Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Ještě něco snad vyhrabu ale moc toho nebude:-(..
        Víš proč bílá smrt?..tak tomu říkali kamarádi protože sem s ní jezdil dost rychle a přeci jenom je to nebezpečný auto:-).
        Jednou,sou na to dva svědci, sem z ní dostal z mírnýho kopce 170tacho:-)-no masakr..všichni sledovali stupnici a jen fandili:-).
        Dík za desítky-nemuselo to bejt..

"-- skrytý --" 10.12.2009  20:52

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

To je krásný přirovnání...já jsem měl tu čest řídit škodu 105 a než jsem se dostal na 90 km/h tak jsem musel brzdit protože už byla zatáčka :-)

Mira328i 10.12.2009  20:58

« Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Mě šla 115na trojku,pak bylo červený:-) a to tam bylo celkem rychle:-).On typ LS byl daleko živější než klasika,stačí se podívat na tech.parametry 120l a ls;-).
            38,8KW A 42,7KW:-),jen málokdo ví že v tom ten rozdíl byl.Když začaly dělat typ M,tak se výkony mírně snížily.

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:09

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Co já se tady nedozvím...ale je pravda že ta 105 byla ve stavu v jakym vyjela z Boleslali... měla najeto asi 50 000 a všechno bylo v top stavu i lak atd.Moment možná jí najdu a přihodim jí na profil

Mira328i 10.12.2009  21:18

Pěkný:-),poslední škoda kupé:-).

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:22

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Sice je to starý auto který moc nejede ale to auto mě bavilo řídit..hlavně člověk se díky němu naučil krásně řadit,hlavně když si to tachtil do kopce a nějak se tomu nechtělo.. to bylo meziplynů a skandování ve smyslu "přidej přidej máš na to seš skvěla atd." >:D

Mira328i 10.12.2009  21:32

« Re: Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Jo,nebylo snadný řídit,řadit..občas to udržet na silnici..:-)

"-- skrytý --" 10.12.2009  21:34

« Re: měl někdo z vás taky 120ls?

Tak tak prostě to mělo kouzlo...dneska sedneš do auta a okolo tebe elektronický pomocníčci co nad tebou drží strážnou ruku samý ABS,ESC,ESP,DSC atd.prostě to ztrácí kouzlo(aspoň pro ty co berou jízdu jako jeden malej zážitek)

foto ToumextCZ

ToumextCZ 23.12.2009  15:48

ŠKODA 120 LS Kvasiny

co vím, tak se v Kvasinách dělali jen Rapidy kámo :-) jinak přidej fotky okey ;-)

Mira328i 23.12.2009  17:07

« Re: ŠKODA 120 LS Kvasiny

Ještě ls a gls..;-).
      Fotky nepřidám..auto už není:-(..

Special-line 23.12.2009  19:13

« Re: Re: ŠKODA 120 LS Kvasiny

Já si právě myslím že LS a GLS bylo z Vrchlabí. Ono to dřív bylo kdoví jak. Ale logický by to bylo páč na eRko vyráběný až do roku 1980 plynule navázalo Garde. Tyhle auta ještě nemaj VIN tak z něho se to zjistit nedá. Ale auta z Kvasin měli přídavnej výrobní štítek kde to bylo napsaný ;-)

Mira328i 23.12.2009  19:37

« Re: Re: Re: ŠKODA 120 LS Kvasiny

co vim,tak ta moje byla z kvasin, dělali se tam vždycky nestandardní typy, tahle měla 4kulatý světla a zadní čelo se zapuštěnými světly ala rapid.

foto ToumextCZ

ToumextCZ 23.12.2009  23:47

« Re: Re: Re: ŠKODA 120 LS Kvasiny

souhlasím, protože moje GLS bylo vyrobeno ve Vrchlabí ;-)

foto MichalBMW-BMWfans-

MichalBMW (BMWfans) 09.03.2010  15:17

To je možný

to je možné, že ti to ukradli kvuli toho jak tu všem majitelum Š.Fobie atd. kritizuješ jejich auta:D ;-\

Brandon Walsh 09.03.2010  15:26

« Re: To je možný

niekto zjavne chcel aby si si v aute vychutnaval zvuk motora >:D tak pevne nervy na policii

Mira328i 09.03.2010  15:46

« Re: Re: To je možný

pevné nervy to chce-tady to trvá strašně dlouho-naštěstí mam i internet v mobilu:-).
        Sem zvědavej jak dopadne pátrání-moc tomu nedávám..ale nikdy člověk neví-prej maj dneska druhou krádež,ještě nějakýho pasata udělal pravděpodobně ten co moje auto-tam ale rozlomil zámek a ukradl jen techničák.
        Ale fakt sem čuměl-ty švestky mi prohledali auto,hledali pachový stopy-všude možně-jak kriminálka miami:-).
        Ten co mi to udělal by zasloužil heverem do ksichtu!
        Zámek bude pěkně mastnej-má i vyhřívání a musí se udělat podle klíče.

Ronault. 09.03.2010  18:08

« Re: Re: Re: To je možný

To víš, takové BMW, to je něco, na to naběhné celá kriminálka, to není jak vykradý R-R >:-[]

Nechci ti kazit naději, ale podle mě se to nevypátrá. Nic proti PČR, ale při tom množství krádeží nemají moc šancí.

Jednou jsem jel v Brně nočním rozjezdem a naproti si sednul týpek v kapuci a mikině. Byl schoulený a něco měl pod tou mikinou. Koukal kolem sebe, jestli jej někdo nepozoruje... Tak se pořádně podívám a měl pod paží autorádio... No do servisu ho v jednu ráno nevezl, to asi ne >:D

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 09.03.2010  15:39

Jaký tip na auta?

Proč si to stáhnul, to si myslíš, že tvoje auto tu někdo viděl tak ti ho vykradl >:D

Mira328i 09.03.2010  15:51

« Re: Jaký tip na auta?

nepřijde mi to příliš nereálný-třeba to rádio si někdo mohl vyhlédnout...v té recenzi je přece přesný popis auta,toho co má ve výbavě,tak trošku víš i kde bys ho potkal..

"-- skrytý --" 09.03.2010  20:56

« Re: Re: Jaký tip na auta?

Tak to aby se člověk bál kamkoli na net dát fotky auta. Ještě, že je můj "supersport" téměř pořád pod dohledem kamer.

Mira328i 09.03.2010  15:46

Re: Re: To je možný

Ten co mi to udělal by zasloužil heverem do ksichtu!
    Zámek bude pěkně mastnej-má i vyhřívání a musí se udělat podle klíče.

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 09.03.2010  22:43

« Re: Re: Re: To je možný

ono je možné že týpek čaká, že ho budeš cez miestne pochybné živly kontaktovať, a on ti predá naspäť tvoj panel. Lebo ten mu na nič nie je bez rádia.
      Proste ty pustíš echo že panel chceš naspäť a on ti zase pustí echo naspäť za akú cenu a akým spôsobom ho dostaneš. Takto feťák šlohol a zase predal naspäť panel kamošovi pred 15 rokmi cca.

Mira328i 10.03.2010  07:28

« Re: Re: Re: Re: To je možný

Radši místo echa bych mu pustil jednu do tlamy.
        Na panel se asi vybodnu, zkusím sehnat origo rádio, nebo něco podobnýho. Zámek zkusím přendat z druhé strany a levou zaslepím.
        Ať si s tim panelem vytře prd.el. Podle mě ani není zas tak nereálný že by ho ty švestky našli- přece jenom u mě nechal pár stop, v tom pasatu co udělal před tím taky.

Mira328i 12.03.2010  19:29

novinky-škoda V vw

,dnes sem do novinek ke 120ls přidal zamyšlení k aktuální zprávě-viz odkaz.
    a jaký názor na to máte vy??

Special-line 12.03.2010  19:30

« Re: novinky-škoda V vw

Škoda by bez velkého investora zanikla.

Mira328i 12.03.2010  20:06

« Re: Re: novinky-škoda V vw

ale ona takhle zanikla taky, teď to se škodou má pramálo společného-vývoj,technika,celkové zaměření atd. je plně v režiji VW.

Special-line 13.03.2010  09:48

« Re: Re: Re: novinky-škoda V vw

Otázkou tedy je co je lepší... Současný stav, nebo koupě Renaultem v roce 1991 a nejspíš výroba Twinga popř. dalších jeho modelů, nebo aby se Škoda chvilku plácala a pak ji zase někdo koupil a troufám si tvrdit že by takhlke vznikl Logan ne v Dacii ale ve Škodovce.
          Jako těžko takhle mluvit, kdoví jak by to všechno dopadlo. Ale myslím si že nejlepší je současný stav, a neviděl bych nic divného na tom kdyby Renault šel do Dacie, protože viděl jak VW dostal Škodovku nahoru. A co se týče vzkříšení značek se jim to povedlo oběma.

Kdyby Škoda neměla vůbec velkého pratnra, tak jako automobilka nabízející naprosto ničím nevynikající produkt by dopadla úplně stejně jako LIAZ.

Mira328i 19.10.2010  21:05

velké stěhování?

tak jak to vypadá tak redakce na to tady asi pěkně kašle, je mi to líto ale asi to tady opustím, ještě nevim jestli tady auta necham či ne, ale web u kterýho nemusíte mít sluneční brejle se momentálně dodělává a myslim že bude ok, Chce to ještě vychytat ale to tady taky a tam to vypadá že je i snaha.

Mira328i 21.10.2010  15:21

Je libo trochu ganji ???

tomu říkam masakr >:D

Brandon Walsh 21.10.2010  15:57

« Re: Je libo trochu ganji ???

nikto by ma nedonutil mat na tvari tu masku a stat od toho tak daleko >:D

Mira328i 21.10.2010  15:59

« Re: Re: Je libo trochu ganji ???

>:-[] :yes:
        Tomu se říká plítvání >:D