Ford F-150 (2001)

16.2.2007

Auto je dovezené z USA a následně zakoupené v ČR. PRAKTIČNOST je na velké úrovní. Převeze a uveze snad všechny běžné věci. Má velký…

Ford F-150 (MiLaNo.1)

foto Deutscher

Deutscher 17.02.2007  10:47

JJ

je to americká klasika....

"-- skrytý --" 17.02.2007  17:26

krása

foto pilotpilot

pilotpilot 23.02.2007  15:18

...

hohohó, tak to se mi líbí!

"-- skrytý --" 27.02.2007  09:59

Mini transit?

Na te fotce je nejaka miniatura transtitu ne? :D Nebo jeot fakt tak kravsky velky :)

MiLaNo.1 27.02.2007  15:12

« ...

ve skutečnosti je ještě větší :)

neregistrovaný: "Onyx" [62.205.65.XXX] 27.02.2007  23:25

« Re: ...

Nerikam, ze je to maly auto, tak si to prosim nevysvetluj zle ;-). Ke krali silnic to ma ale jeste kus cesty. Vychazi z Expeditionu. Za krale silnic od Fordu lze povazovat rozhodne Excursion, natoz pak F-350 HEAVY DUTY, EXTRA CAB se ctyrmi koly na zadni naprave.. >:D S Excursionem jsem jezdil ctrnact dnu, NAREZ. Okamzite si me ziskal a to nejen motorem V10 6,8 litru... :yes:

MiLaNo.1 28.02.2007  17:47

« Re: Re: ...

Záleží, jak to pojmeš. Za krále silnic ho považuju proto, protože to je v Evropě auto nevýdaných rozměrů s nevýdanými technickými parametry, neříkam že po evropských silnicích nejezdí auta třeba s větším objemem ale pořád to není všední věc a po našich silnicích zrovna takových aut tohoto typu moc nejezdí. A myslím, že v tomto případě k takovému označení (král silnic) stačí mít F-150ku. ;-)

foto Onyx

Onyx 05.03.2007  21:54

« Re: Re: Re: ...

Mas rechta! Moc se nevidi. Sem tam jsem ale zahledl Excursion a vzdycky mi vykouzli usmev na tvari. Good luck!

foto Honza-Micka

Honza Mička 08.03.2007  20:23

dobrýýýýýý!!

Tak naleštěné chromy,že se v nich vidí i pan fotograf :-) :yes:

"-- skrytý --" 28.03.2007  14:14

Jen tak dal

Parada, mam take doma ameriku Chevrolet Camaro, ameriky jsou proste fajn ten luxus, sila, desing, at si lide rikaji co chteji ameriky jsou pro me nejlepsi a take vsim. Fandim ti Ondra. >:D :-) >:D

neregistrovaný: "Marty" [80.95.112.XXX] 12.04.2007  10:48

« Re: Jen tak dal

Problém je že krom fanoušků amerik si to z běžných lidí myslí málokdo no.... Snad tyhlety recenze pomůžou většímu zájmu o americká auta...

"-- skrytý --" 11.04.2007  15:08

auto: 10b, popis a zkušenosti: 1b; fotky: 5b ---- celkem: 6b ... škoda že u auta není podrobnější popis a více fotek ;-\ a také je divné že majitel ani neví kolik má najeto, zrychlení, průměr kol, zav. prostor a další základní údaje... chtělo by to doplnit...

"-- skrytý --" 15.04.2007  01:22

thumbs-up

Jen ses mohl možná trochu rozepsat, ne? (Něco si vymysli. ;o)) Já F-150 viděl poprvý až v březnu v Rakousku - a to ještě asi jen na 10sec... Ale aspoň tu nejnovější. :yes:

"-- skrytý --" 29.04.2007  16:00

Pěkný auto s pěknou barvou, možná až na tu spotřebu!!! Ale i tak dávám desítku!!! :-!

foto Focusman

Focusman 30.04.2007  21:38

body

auto 10B.Ale to ostatní?Celkem 7B.

foto Dragon-001

Dragon.001 05.05.2007  17:09

9b. :yes:

Dylan McKay 06.05.2007  16:06

Tohle má na víc bodů...

Tohle auto by si zasloužilo trochu rozepsat, je nádherný! Hm, tak?

MiLaNo.1 18.05.2007  20:33

« Re: Tohle má na víc bodů...

Během příštího týdne všechno doplním tak, jak by mělo správně být a o víkendu nafotím nový fotky. Vím, měl jsem to udělat už dávno. Snad to teď ale napravím, myslím že tohle auto by si to zaslouilo.

neregistrovaný: "Johny.Rico" [88.100.9.XXX] 20.05.2007  18:04

275Kw????

Fakt? Seriovka nebo...???? Jinak moc krásná kára. Kolik ti to žere? Chtěl bych totiž Dodge RAM SRT-10 s automatem, tak mi poraď. Děkuji a deset b

MiLaNo.1 21.05.2007  20:48

« Re: 275Kw????

260kw. Za zmíňku snad jenom stojí laděnej výfuk, jinak je to sériovka. Tak u spotřeby se dá dostat aji na těch 16,5l ale v průměru si vezme kolem 23l, v tom nejkrajnějším případě se dá bez problému dostat aji na 37l a aji víc. U toho Dodge, pokud bych měl na výběr, sáhnul bych spíš po manuálu. Záleží taky hlavně na tom, jak chceš auto využívat. Kdyžtak se zeptej dál, nevím co chceš přesně vědět. A jinak dík za body :yes: .

neregistrovaný: "Johny.Rico" [88.100.9.XXX] 25.05.2007  15:27

« Re: Re: 275Kw????

Hmm...díky za odpovědi :yes: . Jinak já bych taky manuál, jenže ten se nedělá v prodloužené verzi. A já preferuju jen prodloužené verze...čehokoli.

foto Focusman

« Re: points

dík za body :yes:

jmurjr (H22A7) 23.05.2007  13:59

« Re: Re: points

aby som to trochu popisal, taketo auto by som si sam asi nekupil (nechodim s dcerou pumpara), ale auto je fascinujuce, a musi mat riadny respekt na cestach.

MiLaNo.1 23.05.2007  17:03

« Re: Re: Re: points

máš pravdu, respekt mu určitě nechybí.

"-- skrytý --" 23.05.2007  15:14

Ford-F150

Moj byvaly sef mal toto auto akurat o mal v zelenej metalize a vnutro v bezovej kozi.S tou spotrebou to uz mal plne zuby tak si dal do toho namontovat plyn,100 l nadrz hned za kabinu.Na dialnici na 100 l asi tak na 300 km. S tymi zadnymi sedackami mas pravdu ,mal som moznost sediet vzadu asi 500 km ,musel som sediet krizom a potom sa vymenit s kolegom ,lebo uz to bolo utrpenie.V predu sa clovek citi kralovsky.Mal to registrovane v Belgicku aj servisovane a co viem ,ak sa mu na tom nieco posralo tak vsetky nahradne suciastky mali na sklade a nemusel nikdy cakat na nahr.diely z USA.To auto ma nezvycajny respekt na ulici, ked sme boli na Slovensku tak mi viaceri povedali ,ze by s tymto autom mohli orat a na colnici nas drzali asi 45 minut aby sme mohli odpovedat na vsetky ich otazky.Mas to za 10 :yes:

MiLaNo.1 23.05.2007  17:26

« Re: Ford-F150

mně tam teda kůže chybí, je to velka škoda. S tím plynem je to takový všelijaký, mám strach ze stráty výkonu a pak benzín je benzín ikdyž ta spotřeba mohla být fakticky o něco nižší. Plynu moc nevěřím. Pocit vepředu mám stejný. Je to skutečně královská jízda a takovej pocit sem v žádným jiným autě nezažil. Toto auto u některých skrátka bubí respekt a obdiv. Děkuju za body :yes:

"-- skrytý --" 23.05.2007  18:15

« Re: Re: Ford-F150

To ze moc plynu neveris sa ti ani nedivim.Ked to prepol na plyn tak z toho vytlacil o 20km/h menej ako keby isiel na benzin .A ten plynovy system sa mu kazde 2 tyzdne kazil,stale mal problem s prepinanim z benzinu na plyn a naopak.Takze kazdy druhy tyzden musel jazdit 600 km do servisu.Potom toho plynu aj lutoval ze to dal montovat.

MiLaNo.1 23.05.2007  18:23

« Re: Re: Re: Ford-F150

toho bych taky litoval, teď se mi akorát opět potvrdilo, že plyn raději NE, je to fakt na nic.

"-- skrytý --" 23.05.2007  18:27

« Re: Re: Re: Re: Ford-F150

Nemas tam dekel na kufor na plynovych vsperach?

MiLaNo.1 23.05.2007  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Ford-F150

nemám, na korbu mám jenom kabinu.

"-- skrytý --" 23.05.2007  18:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ford-F150

Este jednu otazku (asi ta uz otravujem ale napisem ju) .Ked brzdis a v tom istom momente davas smerovku zhasne ti brzdove svetlo alebo svieti spolocne zo smerovkou.Jemu nesvietilo a kvoli tomu to nemohol prepisat na francuzske znacky a musel jazdit na belgickych tam im to nevadi.Ako je to v Cechach?

MiLaNo.1 23.05.2007  18:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ford-F150

myslím, že svítí společně ale nevím to jistě. můžu to skusit a pak ti dám vědět.
                  (a neotravuješ) ;-)

"-- skrytý --" 05.06.2007  20:55

King of the road ;-)

"-- skrytý --" 06.06.2007  21:56

« Pekne

Co ine sa da na to povedat, ze je to vynimocne a pekne. Akurat si myslim, ze aj ked to vytoci tych spominanych 180, stavane to na tu rychlost nebolo... Ja by som to neznasilnoval, predsa len Ameriky su na spustene okienko, ruku von a pomalicky na volnobeh... ved vies :-)

OK, dam 10 bodov, ale dal by som radsej iba 9.5 ak by sa dalo. Toho pol boda dole za grámátYkú... :-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 17.07.2007  17:14

Drobek

To je nářez, tenhle modelmě vždycky bral, nový je už moc hranatý.
    Jsi frajer, že to živíš :-)

MiLaNo.1 20.07.2007  18:36

« Re: Drobek

Tak spotřeba je fakt šílená ale za takový svezení to stojí. :-)

neregistrovaný: "Mato" [88.212.20.XXX] 07.08.2007  10:43

« Re: Re: Drobek

Ahoj. Gratulujem k autu je super . Nerozmyslal si nad dieselom? F350 myslim ma, velmi sa do nich nevyznam, takze neviem ani aku spotrebu moze mat taka F350 diesel. Ale auto je bomba :yes:

MiLaNo.1 08.08.2007  22:30

« Re: Drobek

Ahoj Mato, děkuji, taky si myslím, že je super. Nad dieselem jsem nepřemýšlel ale ty F350-ky se skutečně v dieselu dělají a vzhledem k tomu, že F150-ka je asi tak 2x menší, spotřeba bude i tady vysoká. Na tomhle modelu by mně nafta ani neseděla. ;-)

neregistrovaný: "Mato" [88.212.20.XXX] 14.08.2007  15:22

« Re: Re: Drobek

Dakujem za vysvetlenie, jasne ten spapa asi dost. >:D

MiLaNo.1 14.08.2007  15:52

« Re: Re: Re: Drobek

nemáš zač, však ona by to nebyla ani Amerika pokud by její minimalní spotřeba nepřesahovala 15l. :-)

"-- skrytý --" 15.08.2007  12:56

Omluva a oprava

Tak se velmi omlouvám za špatné hodnocení, samozřejmě jsem to spletl a napsal 1b - takže opravuji a samozřejmě za 10b, moc pěkný auťák a hlavně u nás více než ojedďnělý

MiLaNo.1 15.08.2007  15:27

« Re: Omluva a oprava

Omluva se samozřejmě přijímá ;-). Jenom mě to hodnocení prostě zarazilo, kdyby mi 1b dal nějaky fake, tak to pochopím ale takhle... Jsem tedy rad, že se to vysvětilo a děkuji za hodnocení :yes:

neregistrovaný: "tomas23" [89.176.23.XXX] 15.10.2007  20:07

palivo

co tam přesně liješ za palivo? - sneslo by to 88, 89 popř 91 okt. benzín?

MiLaNo.1 18.10.2007  11:01

« Re: palivo

Tankuju do něj normální natural 95. Jiná paliva jsem nezkoušel a co by ještě snesl jineho vážně nevím.

neregistrovaný: "dannyy" [81.200.49.XXX] 31.12.2007  12:21

« Re: palivo

auto by to urcite sneslo je staveny na ,,americky benzin,, ktery ma tech 88,89,91okt.

"anonym" [91.127.208.XXX] 17.10.2007  15:40

RE dobre auto do terenu

urcite je to dobre auto ale ma jednu slabu stranku-spotreba

"-- skrytý --" 28.10.2007  00:10

Přijedeš na sraz?

Nemáš to daleko viz. banner na homepage Moje.auto ;-) Je třeba se registrovat a tvoje auto by určitě vynikalo...

Poustnik 02.11.2007  16:17

Hoj, Amérika!

Tyhle pracanty tady potkávám docela často. Na zadní lavici místo nic moc, to víš, to je pro chudé Latínos, co vezeš na práci.... :'-( Na rychlost to není, síla přenáramná, ať slouží!!! :-) :-)

MiLaNo.1 03.11.2007  23:10

« Re: Hoj, Amérika!

To věřím, v USA jich tam jezdí hodně. Jenom tady si ho pořád nedokážu představit s plnou korbou hnoje (převážel jsem v ní snad jenom lyže, batohy). Tohle auto beru úplně jinak a asi aji řada dalších lidí žijících v Evropě. Tím chci říct, že kdo by si tady takové auto s takovou spotřebou koupil na práci.
      Jasně, na rychlost to určitě není, to je fakt. Jinak díky :yes:

"anonym" [212.80.64.XXX] 04.11.2007  20:48

Praktičnost...

Zdravím! Jakou má auto užitnou nosnost? A jak velý přívěs se za něj smí připojit?

neregistrovaný: "Sekáč" [212.80.64.XXX] 04.11.2007  20:49

Praktičnost...

neregistrovaný: "michail" [82.209.59.XXX] 22.11.2007  20:23

F150

Pracant by mel byt v dieselu, skoda ze to tak nedelaji i u stopadesatky. Mimochodem, mam fotku na ktere jsem s F-650. Vypada to jako kamion bez navesu.

foto Pribina

Pribina 28.11.2007  11:25

zvuk

nedavno to auto projelo kolem mne a ten zvuk motoru je brutalni :-)

neregistrovaný: "smil" [62.77.64.XXX] 30.11.2007  12:23

chystám se:-)

právě se chystám pořídit starší f150, líbí se mi ročníky 92-96, to je opravdová americká "klasika":-) Ovšem před Tvým autem klobouk dolů:-)paráda!

MiLaNo.1 02.12.2007  22:07

« chystám se:-)

F-150ka je rozhodně ikona, takže koupě je určitě dobrá investice. Jinak díky za pochvalu. :yes:

foto petr16

petr16 02.12.2007  17:56

znám

v usa jsem jezdil s toytou tundra,která je ještě ochloupek větší-modelový rok 2007 a není nic krásnějšího než síla v takovém autě a zvuk osmiválce vpředu,zavádidím ti,že s ním jezdíš u nás,určitě budí pozornost,kterou si zaslouží,10b

MiLaNo.1 02.12.2007  22:26

« Re: znám

Máš naprostou pravdu, je to vážně úžasnej zážitek a k tomu ten zvuk...Pozornosti budí opravdu hodně, zvlášť když s ním jedu přes město. Tady na něco takovýho lidi nejsou zvyklí. Jo a dík za hodnocení. :yes:

"-- skrytý --" 18.12.2007  22:05

Americký bratr

Krásná amerika. V USA takových jezdí hodně a některé jsou upravené až z nich vznikají neskutečně extremní stroje, které jsou ale stále "street legal".
    Každopádně sám mám amerických pět hrnců osm válců a zvuk je úžasnej. :-)

MiLaNo.1 19.12.2007  00:14

« Re: Americký bratr

Taky jsem viděl pár extrémně upravených kousků ale některý se mi už moc nelíbí. Hlavně se mi vůbec nelíbí takový ty snížený, co skoro leží na silnici. Kdybych si za to sedl, tak bych se cítil jako v jiným autě. To si raději koupím sporťáka. A hlavně by to už nebyla taková ta pravá amerika. Jinak tvůj Jeep se mi taky moc líbí, plná palba, super zvuk, fakt paráda. :yes: Měl jsem možnost v podobným se svézt. Akorát že byl předělanej na LPG a byl to myslím "jenom" 6-ti válec. Prostě to vůbec nejelo. Takže zas až takovej zážitek to nebyl. Čekal jsem od toho víc. Prostě V8 je V8 ale to ty určitě dobře víš. ;-) :yes:

"-- skrytý --" 19.12.2007  00:29

« Re: Re: Americký bratr

Chvíli jsem žil v USA a právě v Indiáně, což je takový typický americký stát. Tam většina aut jsou trucky a hlavně F150ky, těch je tam hodně. Ty upravené co jsem vídal byly většinou zvedlé a při rychlosti 60MPH když se vedle nich jelo po highway, tak nám pomalu vibrovaly okna ze zvuku těch osmiválců.

Ano, 4.0 I-6, který se do Jeepů montuje je sice jeden z nejlepších motorů, jsou to nesmrtelné pracovní jednotky, ale není to žádný dravec, obyčejný motor.

Každopádně já s úpravama teprve začínám. Teď koukám po svodech, pak katalyzátory a PCM FLASH. Chtěl bych hlavně zlepšit zvuk a akceleraci, aby tomu zvuku odpovídala. :-) :-)

Bylo by super, kdybys taky natočil nějaké TAKE OFF video jako mám já, určitě by to byl zážitek pro všechny tady.

MiLaNo.1 19.12.2007  17:05

« Re: Re: Re: Americký bratr

Také mám v plánu pár úprav. Týkaly by se spíše zvyšování výkonu. Teď ale hlavně sháním "dekl" na korbu a plastovou vaničku.
          Jinak o videu jsem uvažoval už několikrát, tak snad o víkedu se zadaří.

"-- skrytý --" 22.12.2007  21:22

« Re: Re: Re: Re: Americký bratr

Docela by mě to zajímalo, protože tady u nás takové auto a ještě takové video je pěkné. Je to prostě rozdíl než koukat na věci na youtube ze státu North Dakota. Tady to vypadá exoticky. ;-)

foto alfa-lover

"-- skrytý --" 01.01.2008  19:44

S tím terénem to není tak slavný

No kdyz sem videl jak se to auto uprostred za kabinou vohne no docela zajimavy tuhost ramu no kluci ve Fordu to holt moc nevymakli. Ale jinak neni spatne ale Dodge Ram je lepsi to bez pochyb.

"-- skrytý --" 02.01.2008  01:34

« Re: S tím terénem to není tak slavný

Dodge Ram není lepší, je to prostě jinej. Je to otázka vkusu.
      Každopádně se podívej jaké Ramy se vyráběly když se vyrábel tento F150, to nebyly ty nové co jsou dneska. Pokud se nepletu tak to byly ješty ty, se kterýma jezdí Walker Texas Ranger.

MiLaNo.1 04.01.2008  15:41

« Re: S tím terénem to není tak slavný

No to by mně vážně zajímalo, jak se uprostřed ohne. Právě jsem dojel z hor a neměl jsem pocit, že se kroutí. A dál by mně zajímalo podle cěho usuzuješ, že Ram je "bez pochyb" lepší.

ELAN 14.02.2008  17:40

Asi podľa tohoto. ;-\ [odkaz]

ELAN 14.02.2008  17:44

« Re: Re: S tím terénem to není tak slavný

Samozrejme, myslím verziu z roku 2001. ;-)

MiLaNo.1 19.01.2008  16:22

Denker Brno

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s Denkerem (prodejce amerických aut, dílů...)? Zajímá, mě jaké mají dodací lhůty, provize...
    Může byt i Denker Praha.

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 06.02.2008  06:44

Drobček

Whata nice car >:D . Gratulujem ku tomuto smädnému drobčekovi. Dávam plných 10 :yes: :yes: . Kukni moje pls ;-)

foto raceday

raceday 14.02.2008  13:00

_

Moc pěkný 10b.
    Když ale koukám na fotku s Mondeem... nechtěl bych tě potkat při bočním nárazu ;-\

ELAN 14.02.2008  17:35

NOVÝ. Aj keby si dostal málo peňazí, tak nejaký Golf

Snáď ťa to odradí a okamžite ho pôjdeš predať!!![odkaz]

MiLaNo.1 14.02.2008  17:56

« Re: NOVÝ. Aj keby si dostal málo peňazí, tak nejaký Golf

To snad nemyslíš vážně!! Tohle vyměnit za Golf?! Trošku nepoměr. [odkaz]

MiLaNo.1 14.02.2008  18:02

« Re: Re: NOVÝ. Aj keby si dostal málo peňazí, tak nejaký Golf

A vůbec se to v ničem nedá srovnat.

ELAN 14.02.2008  23:24

« Re: Re: Re: NOVÝ. Aj keby si dostal málo peňazí, tak nejaký Golf

Je to presne ten model. Veď si pozri svetlá. Čo to trepeš? Chceš sa zabiť??? :-O :-O :-O :-O :-O

ELAN 14.02.2008  23:31

« Re: Re: NOVÝ. Aj keby si dostal málo peňazí, tak nejaký Golf

Ale už ma prestaň rozčulovať!!!! TO JE NOVÝ!!!!!!NOVÝ!!!!!! Veď si pozri video toho starého. Ty pletko!!!!!! A NERISKUJ ŽIVOT DO BOHA!

"anonym" [213.191.111.XXX] 15.02.2008  14:52

« Re: Re: NOVÝ. Aj keby si dostal málo peňazí, tak nejaký Golf

No jo jenže na tomhle odkazu je náraz do zdi celým předkem to nejde porovnávat s nárazem na levou půlku. Pokud to vezmu laicky z pohledu deformace kabiny, tak ten Golf, nebo i jiný jakýkoliv současný auto se zdeformuje míň.

ELAN 14.02.2008  23:29

PRIAL BY SOM TI

Sa zraziť s kamiónom. Aby si pochopil tú bezpečnoť. A potom v nebi by si lutoval prečo si to nepredal, nekúpil si Golf a mohol si to prežiť. :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

MiLaNo.1 15.02.2008  14:23

« Re: PRIAL BY SOM TI

Tak a dost ELANe!!! Ty tvoje názory mně vůbec nezajímají. To si vážně myslíš, že když potkám v Golfu kamion, že na tom pak budu líp a dokonce, že to přežijů?!? Pak je mi tě líto!
      Jenom by mně ještě zajímalo co máš za auto ty. Golfa?? To bych tě pak sruloval pod auto!! Nebo myslíš, že ne? Ja zase myslím, že jo.
      A trpět tady příspěvky typu "Prial by som ti sa zraziť s kamiónom" vážně nebudu.

"anonym" [78.98.89.XXX] 21.02.2008  11:06

« Re: Re: PRIAL BY SOM TI

Tak tam nedávaj bezpečné. Si pozri ako dopadol v teste. Ten čo dopadol dobre je úplne nový, ty magor. Tak daj zo silných stránok preč, že bezpečnosť. :no:

foto Vette

Vette 15.02.2008  14:56

« Re: PRIAL BY SOM TI

O co ti ide? 80% aut na tejto stranke ma horsiu bezpecnost ako tento ford. Preco vrtas prave do neho? Myslis ze favorit alebo ine starsie auta by dopadli lepsie?????

"-- skrytý --" 21.02.2008  12:36

« Re: PRIAL BY SOM TI

ELANe,co jsi dostal letos od učitelky z fyziky?když čelně trefíš kamion i třeba v tom tvým pos*aným golfu tak budou hasiči seškrabávat tvůj mozek z asfaltu,ale víš co se stane když vysoké,třítunové auto smete nízkýho,tunovýho golfa?

MiLaNo.1 21.02.2008  17:37

« Re: Re: PRIAL BY SOM TI

Taky bych to tak viděl. ;-) Díky Vette, díky assasine. :yes:

"anonym" [213.215.118.XXX] 24.02.2008  22:09

« Re: Re: Re: PRIAL BY SOM TI

ELAN kebyze sa ten tvoj GOLF stretne s tymto F-150 tak troska nadskoci a tvoj golfik bude na sracky...MiLaNo.1 ten FORD je krasny, ten motor musi mat krasny zvuk a na takychto blcov nereaguj je tu len na skodu :yes: inak 10b

foto Cujo

Čujo 24.02.2008  22:09

« Re: Re: Re: Re: PRIAL BY SOM TI

to som bol ja zabudol som sa prihlasit :-)

MiLaNo.1 27.02.2008  16:01

« Re: Re: Re: Re: Re: PRIAL BY SOM TI

Zvuk to má fakt suprovej, ani nevím s čím bych to srovnal. A pravdou je, když mám plyn až na podlaze, zní fakt brutálně.
              Jinak dík za hodnocení. :yes:

?

Tak trochu zvolníme né? Tohle je F 350 ale taky dobrý né ? >:D :yes: [odkaz]

"-- skrytý --" 28.02.2008  20:15

« Re: ?

Heh a co potom F-650 WHOOOOAAAAA -- [odkaz] >:-[] :yes: Inak tomuto auto davam 10b :yes:

foto JOB

JOB 28.02.2008  21:39

« Re: Re: ?

jj,pěknej drobek >:-[] :yes:

MiLaNo.1 28.02.2008  22:05

« Re: Re: ?

Tohle už je moc velkej extrém, ale pěknej. Jinak dík za hodnocení.

"-- skrytý --" 02.03.2008  19:44

To video, to je MAZEC!!!!

Máš brutální zvuk! Fakt bezva! Když to ani reproduktor telefonu téměř nepobere, tak to musí být fakt MAZEC. :yes:

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 02.03.2008  19:59

« Re: To video, to je MAZEC!!!!

spise mikrofony ne??? ;-) ony zase podle me nejsou zas tak kvalitni mozes se presvedcit i u me jak mam videa s 206 nahrany ten zvuk vejfuku!!! :-|

"-- skrytý --" 02.03.2008  20:01

« Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Promiň, nejsem rodilý mluvčí. Máš pravdu. Červenám se. >:-[]

MiLaNo.1 02.03.2008  20:00

« Re: To video, to je MAZEC!!!!

Je to vážně hukot, když mám okno dole a sešlápnu plyn až na podlahu, kolikrát mi naskočí i husí kůže.
      Během týdne se pokusím natočit další videa, ale tentokrát už s normální kamerou.

"-- skrytý --" 04.03.2008  22:21

« Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Supr video, díky. Má to bezva zvuk, pořádnej, chlapskej. :yes:
        Jestli s tím budeš někdy v Praze, tak mi dej vědět, dáme sraz V8, porovnáme zvuky. :-!

MiLaNo.1 04.03.2008  22:36

« Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Škoda jenom té kvality. Jasně, určitě kdyžtak dám vědět. Konec koncu se můžeme potkat i na srazu MACZ nebo když pojedeš náhodou přes Brno...

"-- skrytý --" 04.03.2008  22:37

« Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Škoda. ;-\
            V Brně jsem byl před 3 dni. 8-s

MiLaNo.1 04.03.2008  22:43

« Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

A čím, Audinou nebo...? Tak třeba příště.
              Jinak ty jsi JEEPa stáhnul?

"-- skrytý --" 04.03.2008  22:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Audinou jsem byl. Ta jede zítra do servisu, má špatnej řemen......nechápu jak je to možné, najeto teprve 8200km. ;-\ :no:

U JEEPu předělávám recenzi, takže toho nahodím co nejdřív.

MiLaNo.1 04.03.2008  23:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Hmmm, zajímavý. Na to, že máš tak málo najeto...
                  Aha, tak proto. Jsem si právě říkal, co se děje.

"-- skrytý --" 04.03.2008  23:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Já si teda myslím, že to je řemen, nevím to jistě. Uvidímě, co zítra řeknou. ;-)

MiLaNo.1 04.03.2008  23:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Tak snad to nebude nic závažnějšího a vyřeší to jednoduchá oprava. :yes:

"-- skrytý --" 04.03.2008  23:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Víš, abych ti pravdu řekl, tak zatím nejsem příliš nadšen tím autem. Stále se přesvědčuju, že jsem moc na to pospíchal, že jsem měl chvíli počkat a koupit si jiné auto. Teď už s tím nic neudělám. ;-\

MiLaNo.1 04.03.2008  23:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Vážně? Vyskytly se další problémy, myslím tech. charakteru nebo...? Mně se to auto líbí, budí určitě hodně pozornosti.

"-- skrytý --" 04.03.2008  23:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Ne, auto jezdí perfektně, je pohodlné, je rychlé, láká opravdu HODNĚ POZORNOSTI, holky po tom šílí, když jsem dneska vyzvedával na univerzitě moji přítelkyni, tak ona přivedla nějaké kamarádky, které chtěli vidět to auto......naživo. ;-)
                            Ale jde o něco jiného! To auto nemá "duši", necítím v něm žádný charakter. Vím, že to je sportovní a rychlé GT, ale není vzrušující. Na tohle nejsem expert, dobře by to popsali hoši od TopGearu nebo v časopise Speed. >:D

Prostě když nasedávám do JEEPa, tak cítím, že to auto má duši a charakter, je to skvělý pocit, Audi je neutrální. :-|

Pokud mi nerozumíš, tak to pochopím... >:D

Poustnik 05.03.2008  00:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Tak tomu se říká pozdě Bycha honit, anebo taky dvakrát měř, jednou řež, ale Jeepa si necháváš, tak co.....aspoň máš reprezentativní auto, nevím, jestli to potřebuješ, ale občas se to hodí.... :-)

"-- skrytý --" 05.03.2008  00:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Ano, tak nějak.

MiLaNo.1 05.03.2008  00:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Sice jsem v A5ce nejel, ale asi ti rozumím. Znám to třeba z Fordu. Je prostě málo aut, co ho předčí svým projevem. A projev má zcela osobitý, což je asi to hlavní. Ta velikost, ten zvuk...Je to prostě legenda. No, možná je to neadekvátní příklad, ale také to nedokážu popsat.
                              Na A5 bych asi přivítal více jakési exkluzivity, je dostupná a některé prvky se opakují na nynějších modelech.
                              Ale nejvíce by mě zajímalo, jak jede. Tady bych měl největší strach, že trochu postrá spartovní projev, ale znovu říkám, že jsem v ní ještě nejel a je to takový můj dojem.

"-- skrytý --" 05.03.2008  00:24

Jestli tě zajímá právě tohle, tak ti můžu s klidným svědomím říct, že to je čistý sporťák. Alespoň pro mě, zatáčky drží, je jako přilepený, podvozek je strašně tvrdý, auto se nenaklání vůbec.....na kecy že BMW je lepší sporťák z vysoka mrdám, protože víc sporťák než A5 už ani nechci. Ale já mám podvozek S-Line, ten je tvrdší, nižší než standartní.
                                Co se týče motoru, tak sice mu chybí projev, ale zase je stejně rychlý jako 450koňové Cayenne Turbo.

Když v něm jedu, tak cítím, že jedu v něčem nezvyklém. Dlouhé dveře, posaz, volant, okna, všechno je udělané tak, aby řidič cítil, že jede v něčem speciálním. To auto má.

Ale chybí mu projev, auto nemá DUCH, a charakter také zatím žádný necítím, možná je to dáno tím zvukem. S5ka bude asi jiná kává.

MiLaNo.1 05.03.2008  00:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Tak asi největším konkuentem je BMW coupe. Ale tady bych volil A5. Celkově se mi víc líbí Audiny než BMW.
                                  S tím Cayennem, to vím, četl jsem to myslím u tebe v recenzi a je to super. Sice Cayenne je těžší, ale i tak.
                                  A co třeba Porsche 911 a taková Carrera (911). Dokázal by jsi ji porovnat s tvojí A5?

"-- skrytý --" 05.03.2008  00:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Akceleračně nebo celkově?
                                    Celkově nejspíš nedokázal, protože 911ku jsem nikdy neřidil. Co se týče akcelerace, tak A5ka bude mít blízko k obyčejné Carreře, určitě bude rychlejší než Boxter... :yes:

BMW 3 Coupé mě vůbec neoslovilo, celkově se mi žádné BMW nelíbí. Ani Audi mě nikdy neoslovilo, dokavaď jsem neuviděl A5ku - jediné Audi, které se mi líbí.
                                    Ani ta RS4 se mi zas tak moc nelíbí, RS6 už vůbec, A8čka je příliš manažerská, TTéčko je pro ženský.

Audi A5 bych neporovnával s čistýma sporťákama jako je Porsche 911.....spíše s GT.
                                    Jenže GTéčka jsou většinou podstatně dražší a exkluzivnější a tudíž to vnímám jako menší monopól ze strany Audi. Pardon BMW, ale ta 3ka, to není pravé GT.....spíše ke sporťáku.

MiLaNo.1 05.03.2008  00:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

No spíše celkově. Vím, asi se to moc srovnávat nedá, ale jen mě zajímal tvůj názor a jestli s ní nemáš nějaké zkušenosti.

"-- skrytý --" 05.03.2008  01:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Podle mě modelová řada 996, ta předchozí je jedna z těch horších. Nestojí za nic. ;-)
                                        Nynější řada 997 představuje opravdu schopné sporťáky, které se považují za to nejlepší na trhu, spíše jde o to, že mě osobně ty auta neoslovují, ale jinak to budou určitě nádherné stroje.

Já mám rád auta, jako Bentley, který je zrovna hojně kritizován kvůli špatným výkonům a vysoké váze, já říkám "No a co?". Důležité je, aby člověk cítil, že v ruce má pořádný kus auta, hmoty......... :-! Porsche to nemůže nikdy splnit.

MiLaNo.1 05.03.2008  01:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

Jasně, mě také oslovují jiné značky, jiná auta, ale ty jsou momentálně pro mě jaksi nedosažitelné. Třeba někdy v budoucnu. Člověk nikdy neví.

Co třeba taková Panamera? No nevím. Pro mě byl vždy symbol Porsche model 911 a tak to asi nejspíš zůstane. Třeba takový Cayman, Boxster, to už není ono.
                                          A kdybych měl volit další auto, sporovní auto, bude to asi 911.

"-- skrytý --" 05.03.2008  09:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To video, to je MAZEC!!!!

No pro mě Porsche 911 už není takové, jako dříve.
                                            Tady u nás v Praze jich jezdí milióny, to už není ono......
                                            Navíc za cenu Porsche 911 se dá koupit Aston Martin V8 Vantage, a to už je něco jiného. :-!

"-- skrytý --" 09.03.2008  23:34

Ty?

Omylem jsem někde narazil na tuto fotku, to jsi ty v pozadí?

MiLaNo.1 09.03.2008  23:43

« Re: Ty?

To je ale náhodička. Ano jsem. Kde jsi na ní narazil?

"-- skrytý --" 09.03.2008  23:44

« Re: Re: Ty?

Na fórumu exotických aut. Neboj :-) už jsem se zeptal autora, zda nemá víc fotek. >:D :yes:

Poustnik 16.03.2008  04:54

Tady máš hrátky příbuzného tvého auta s Hummerem.

:-) [odkaz]

MiLaNo.1 17.03.2008  17:28

« Re: Tady máš hrátky příbuzného tvého auta s Hummerem.

Tak alespon už vím, co raději nemám zkoušet. Ale jinak pěkný. Ford se celkem držel statečně.

"-- skrytý --" 16.03.2008  17:38

ahoj

jen na začátek obodováno 10,10,10 a píše se praktIčnost ne praktYčnost ;-) ale to sem si musel rejpnout tak sry..některé fotky jsou foceny u BOBY brno, že?

MiLaNo.1 17.03.2008  17:34

« Re: ahoj

Opraveno! Dík za upozornění. ;-) Jinak máš pravdu, je to u BOBY.

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 01.04.2008  01:59

KRAAASNE AUTO... SKUTOCNE

foto Ricardo

Ricardo 10.04.2008  17:08

wapka OMV

Ahoj ještě radši i sem kdybys to u mě nezachytil - je to OMV u Bauhausu směrem ven z Brna - napřed je Shell, pak most a pak ta OMV. Tam je to asi nejlepší co jsem zatím byl - dost místa i na větší auto a nikdy jsem nečekal. Pak je co vím ještě v Bohunicích naproti Kauflandu v pneuservisu Bíly&syn a na Olomoucké za AAA. Dál v Brně o žádné nevím (tu u Obi v Bystrci přestavují na kartáčovou :-( ) bohužel je mám všechny z ruky, na severením konci o žádné nevím.

foto TiRa

TiRa 14.07.2008  19:36

Už se...

Už se někdy stalo, že by to někdo nedobrzdil a opřel ti to o zadek? Když se dívám na ten vysoko umístěný nárazník a z něho škodolibě vykukující tažné. Tak to pro osobák nevypadá nijak krásně :-)

MiLaNo.1 18.07.2008  08:52

« Re: Už se...

Ještě naštěstí ne. Teda naštěstí pro ten osobák. :-) Já bych ten škrábanec na té kouli oželel.

"-- skrytý --" 17.07.2008  12:05

Ten Ford...

....co máš na hlavním obrázku bydlí kousek od mého domu, úplně stejný jako na obrázku, taky nový, nablýskaný, ročník 2008, ale co nechápu je to, že vozí chlapy v montérkách....tedy, v Česku tomu moc nerozumím..... >:D

MiLaNo.1 18.07.2008  09:00

« Re: Ten Ford...

Tak to taky nechápu. Tohle jestli tady u nás někdo využívá na práci a zvlášť tenhle model... Neříkám, taky sem tam něco převezu (nábytek, kola...), ale abych tam vozil chlapy někam třeba na stavbu a vzadu pytle s cementem. To asi ne.

"-- skrytý --" 20.07.2008  22:50

« Re: Re: Ten Ford...

Já právě nevím, kam s tím jezdí, jenom vím, že jezdí v montérkách...ale na druhou stranu znám některé boháče, co mají Mercedesy a také jezdí v montérkách...

Až ho příště uvidím, tak ho zkusím vyfotit. ;-)

"-- skrytý --" 30.07.2008  10:44

Fotka, co jsem slíbil.

Hele, tak jsem to auto konečně vyfotil.....[odkaz]

foto Hellspawn29

Hellspawn29 26.04.2013  05:19

Fu.... right Buddy

Truck je to pěknej, taky jsem příznivec amerik. Ale ten výkon mě moc neodpovída 2001 měli max.260 koni ne kw?? Nová generace má 310 koni V8 Triton s pořád zastaralým motorem nevím proč? Moc nejdou s dobou kdežto GM už konečně upustil s litinovým blokem a narvali tam hliník odlechčenej. Sám mam Gmc Yukon V8 6.2l 2007 a je to brutalita!!!