Diskuse

Škoda Felicia (1996)

12.9.2009

Vybíral jsem si auto na běžné ježdění, u kterého mi nebude ve městě vadit nějaký ten "supermarketový lišej", t.j. škrábance od nákupních vozíků, a který…

 

Škoda 1.3 MPi - LX (KTMiko)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz


 • 00 Reagovat !

  foto KTMiko

  KTMiko 13.09.2009  15:45

  Hamiltone!!

  Tys tomu teda dal! A já ti tolik držel palce :'-(
  • 00 Reagovat !

   foto Johnny-P

   Johnny_P 13.09.2009  16:24

   « Re: Hamiltone!!

   to se stane, přehnal to do zatáčky, ztratil přilnavost a bylo hotovo :-)

   mimochodem, o tomhle si pokecáš spíš v sekci formule 1 ;-)
   • 00 Reagovat !

    foto KTMiko

    KTMiko 13.09.2009  17:49

    « Re: Re: Hamiltone!!

    no jo, ale to mohl s tou přilnavostí jestě pár set metrů počkat!!

    dík za ten odkaz na formuli, už se tam jdu podívat :yes:
 • 00 Reagovat !

  foto

  "-- skrytý --" 16.09.2009  09:31

  9 bodů za mou recenzi ?

  Se zájmem jsem se tedy podíval na tu Tvou recenzi, když máš tak přísné hodnocení. Ale z těch pár řádků, co jsi jí obětoval, se čtenář nic nedozví, je o ničem. Já bych jí dal sotva 3 body. Ale nemám potřebu se mstít typem zub za zub, hodnotím jen kvalitní recenze, jen kroutím hlavou a říkám si, že by sis jako kritik měl zamést hlavně před svým prahem, kámo. Jediné, co je mi sympatické, je fakt, že máš veterána jako já. Tímto však končí.
 • 00 Reagovat !

  foto Mira328i

  Mira328i 16.09.2009  09:42

  Ty si asi trošku ...

  Proč si tizymu dal za 9,9,9?
  S tou tvojí recenzí bych pomlčel. :no: :no: :no:
  • 00 Reagovat !

   foto KTMiko

   KTMiko 17.09.2009  08:46

   « Re: Ty si asi trošku ...

   essex boy, Mira328i a ostatní

   všiml jsem si, že je tu nějakým nepsaným pravidlem, že člověk nesmí hodnotit "přísněji", pokud je
   1. nováčkem
   2. má nehotovou recenzi
   3. má neprémiové auto
   to je ale velmi nedospělý pohled na věc. Spíš si uvědomte, jak je mimo mísu zaběhlá praxe, kdy tu hodnotitel dá zcela obyčejně recenzi automaticky desítky a poté i všem dalším, protože "co dát Mercedesu, když Oktávce jsem dal za deset..."

   Já jsem postupoval tak, že jsem si řekl, že desítku nedám nikomu. Ne proto, že by na ni neměl nárok, ale proto, že je to známka absolutní. A že takovou známkou bych měl v budoucnu ocenit někoho, kdo si to zaslouží dlouhodobou prací. Tedy desítka nakonec, nikoliv na začátek.

   Respektoval jsem i dosavadní hodnocení předchozích hodnotitelů a v první padesátce, kterou jsem obodoval, jsem použil známek 9 až 10 s vyjímečným použitím několika málo osmiček. Budu pokračovat i nadále směrem dozadu a použiji i dalších bodů ze stupnice 1 až 10. Navíc jsem bodoval všechny, abych vyloučil ten fakt, že by někdo těžil z výhody mého přísnějšího obodování. Pokud se tedy někomu stalo, že propadl o pár míst dozadu (což se může stát v tak absurdním prostředí, kdy je průměrná známka vedoucího 9.96 a padesátého 9.95), pak nespílejte mě. Uvědomte si, že kromě hodnoty známky rozhoduje i počet dalších hodnocení Vaší recenze. Takže pokud je nezajímavá a má jich málo, nižší známka Vám přirozeně ublíží víc, než těm zajímavým, které mají hodnocení větší počet a kde se jedna horší známka "naředí".

   Osobne je mi líto, že zrovna Essex boy se ozval s kritikou. Jeho recenze je mezi mými osobními TOP3 recenzemi, což jsem dal najevou tou nejvyšší známkou, to jest 9.67 :-)

   hlavně bych si přál, aby jste nenabyli dojmu, že chci někoho poškodit. To fakt nebylo a nebude mým cílem
   • 00 Reagovat !

    foto Mira328i

    Mira328i 17.09.2009  09:17

    « Re: Re: Ty si asi trošku ...??

    To mi chceš jako namluvit že sis tu přečetl, prohlídl fotky u všech recenzí a všechny i ohodnotil?? :-!
   • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.09.2009  13:00

    « Re: Re: Ty si asi trošku ...

    já nejsem z těch, kteří automaticky očekávají desítkové ohodnocení ve všech směrech, i když jsem si dal se svou recenzí záležet. Podle mého názoru by se auta neměla bodovat vůbec. Copak je někdo srdcem větší autař jen pro to, že má na to koupit si supersport nebo luxusní limuzínu? Ve vyšších sférách byznysu je to spíš nutnost přijet na obchodní jednání okázalým vozem, kterým se majitel prezentuje. Já osobně si spíš mnohem lépe popovídám se zapáleným škodovkářem, který si sám postaví vrchařský motor než s někým, kdo má sportovní auto jen na "masírku" aniž by někdy vyzkoušel opravdové možnosti vozu. Podobně čistokrevní "offroaďáci" pohrdají chlápky v Hummerech H1 určených jen pro městský provoz. Ale abych příliš neodbočil od tématu. Pokud mi někdo dá sníženou známku za recenzi nebo fotky, tak to vnímám tak, že by měl být schopen nabídnout kvalitnější recenzi (obsahově, jazykově) a fotky, než mám já. Proto jsem musel reagovat. I když na druhou stranu chápu, že je velice obtížné dávat absolutní hodnotu, protože vždy se mezi desítkovými auty/fotkami/recenzemi najdou propastné rozdíly.
    • 00 Reagovat !

     foto Mojito-s-Feferonkou-RSKa-

     Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.09.2009  13:42

     « Re: Re: Re: Ty si asi trošku ...

     essex - pravda je,že KTM může dát nižší známku za recezi a fotky i když on je má ,,objektivně,, horší.Pokud o tom ten hodnotitel (KTM) ví,tak se nejspíš nebude divit,když mu dáš nic moc známky ;-) ..tvojí optikou by třeba s-mike nemohl hodnotit nikoho ;-)
  • 00 Reagovat !

   foto

   "-- skrytý --" 24.10.2009  11:37

   « Re: Ty si asi trošku ...

   to je ok, každý ať hodnotí po svém a dle svého uvážení. mě to asi jen mrzí u fotek, na těch si zakládám a patří k těm lepším tady (aspon u 330) >:D >:D
   • 00 Reagovat !

    foto lotus-esprit-cz

    lotus-esprit.cz 18.12.2010  09:06

    « Re: Re: Ty si asi trošku ...

    No koukam nejsem, sam, taky by me zajimalo, co se ti na mojem auta tak nelibi ;-\
 • 00 Reagovat !

  foto

  "-- skrytý --" 18.11.2009  23:14

  ajajaj

  Ahoj,
  koukám že jsi po mém hodnocení tvého auta, briskně opravil to své u mě... Dlouho jsem se takhle při večeru nezasmál. Přišel jsem mrtvej z práce a tys mi nalil energii do žil... Děkuji >:-[]
  • 00 Reagovat !

   foto KTMiko

   KTMiko 24.11.2009  17:33

   « re

   nemáš zač. Jestli ti stačí jen takhle málo. Kdyby ses potřeboval zasmát ještě víc, napiš. Něco zas vymyslíme :yes:
 • 00 Reagovat !

  foto JakubTN

  JakubTN 01.12.2009  12:57

  vtipalek :)

  Kludne uprav este aj 10x to hodnotenie mojej recenzie a nenapadne stale znizuj na zaklade toho, ze som ja hodnotil teba... Ak si myslis, ze mi s tym sposobujes nejake hlboke dusevne trapenie, tak si posluz, ja sa aspon dobre pobavim :yes:

  Ako tak citam na viacerych miestach tu, celkom ta to bavi, takze ti nebudem kazit radost.

  Daj mi kludne aj 3x 1, naozaj ta mam v ...
 • 00 Reagovat !

  foto FRPE

  FRPE 28.12.2009  21:24

  Supermarketový lišej

  I tobě děkuji za hodnocení, kopíruji tě : Bylo koupeno po první majitelce roce 2001 měla cca 40tis km najeto ale že je to 96, tak neni tak rezavá, a to neni garážovaná, ale už ta rez pomaličku začíná prokvétat.

  Moje Cupra sice rez nevlastní a s mojí pečlivou péčí dlouho mít nebude ale zase si nemohu pomoct, další kritik jehož recenze je otřesná a moralizuje tady další. Ty, Frenetig a After byste si měli podat ruku a měli byste to tady opustit, Vaše recenze stojí za ho.vno a děláte tady ze sebe bůhvíco.

  Tebe hodnotit nebudu vůbec, nevím kolik bodů dát za ty příšerný fotky - zejména ty poslední ,,rozostřené,, se ti obzvláště povedli.

  Jelikož to tady brzy zase zabalím, tak se mě potvrzuje stále stejné pravidlo - tur s orezlým autem do kterýho já bych v takovém stavu nesedl tady dělá důležitého a sráží slušným lidem starajícím se o auta hodnocení - naprosto neoprávněně. Vlastnit takovéhle auto - tak bych si nedovolil ho na MACZ vůbec vystavit. I to nejstarší a nejhorší auto u nás ve firmě vypadá oproti tvému vraku jako kdyby sjelo z výrobního pásu.

  • 00 Reagovat !

   foto KTMiko

   KTMiko 29.12.2009  10:18

   « Re:

   bože bože...

   tak už zase krví podlité oči, zase osobní útoky a tentokráte od člověka, kterej mi byl sympatickej (a věřím, že dále bude) tím, že měl nadhled, od začátku deklaroval, že mu o body nejde a kterej se tu nedávno komusi vysmál, že nemůže přece druhé soudit podle auta! ;-)

   takže pane Frpe, nesuďte mě podle mé recenze, možná máte co do činění s někým, kdo "kdyby chtěl, tak by i mohl", abych Vám to podal srozumitelně, to jest slovy Vám místně blízkého rodáka, pana Horníčka z Plzně

   bavme se o meritu věci - Vás položila na lopatky (a dokonce jste skryl i auto??) známka 9-10-10? A dokonce i srovnání s místními "celebritami" Afterem a Frenetigem? Dovolte mi upozornit, že na rozdíl od těchto účelových hodnotitelů jsem si dal tu práci, že jsem ohodnotil již více než Top50 recenzí a mohu si je obhájit. Vám jsem dal svou nejvyšší známku, t.j. jeden stupeň pod absolutních 10-10-10. Je to například stejné hodnocení, jako Porsche, což, jak jistě uznáte, jsem Vám přidal. Opravdu jsem ze stejného těsta, jako ti druzí hodnotitelé? Podívejte se prosím na jejich hodnocení. Omluvu nečekám ;-)

   více nadhledu, příteli. Já Vám opravdu nechci ublížit a Vaše inteligence Vám umožní pochopit, že pokud měřím všem stejně, Vaše pořadí vůči ostatním soutěžícím neovlivním
   • 00 Reagovat !

    foto FRPE

    FRPE 01.01.2010  21:31

    « Re: Re:

    Zdravím pane! Vysvětlím v SZ. Je toho víc a podotýkám, že se nejedná o hodnocení. Jestli jsem urazil tak se omlouvám.
 • 00 Reagovat !

  foto FRPE

  FRPE 05.01.2010  20:02

  Jak začít, no asi takto ...

  Mnohokrát děkuji za tvojí dlouhou SZ. Chci a dělám to naprosto úmyslně veřejně ti ze srdce poděkovat. Moc děkuji a to co jsi mě napsal je svatá pravda. Dnes jen přihodím nějaké fotky a jdu se navečeřet, osprchovat a spát ( jsem hotov ) ale zítra se pokusím odepsat trochu víc v SZ.

  Myslel jsem si o tobě něco špatného že závidíš apod. Byla to ode mne hloupost, protože máš velmi dobré srdce, podotýkám znovu velmi dobré a ještě jednou ti moc děkuji. Měj se ! ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!


Vyhledat podle modelu
Vyhledat pouze:

Blesk.cz

Netušená bolest Zavřela z Ordinace: Zemřela mu milovaná maminka! Co se stalo?

Netušená bolest Zavřela z Ordinace: Zemřela mu…

Vlastimil Zavřel (66), kterého televizní diváci znají především jako Jindřicha Valšíka z Ordinace v růžové…

Arenberger: Pandemie brzdí. Jak se budou Češi nově prokazovat testy a změna u shromáždění

Arenberger: Pandemie brzdí. Jak se budou Češi nově…

Ve čtvrtek přibylo v Česku nejméně případů nemoci covid-19 za všední den od 29. září. Zaznamenáno bylo 2615…

 

iSport.cz

Fotbalové volby ONLINE: Šmicer mi nevadí, Fousek je bafuňář, tvrdí Poborský

Fotbalové volby ONLINE: Šmicer mi nevadí, Fousek je…

V českém fotbale probíhají přípravy na volbu nového vedení FAČR. Po zatčení a pádu mocného místopředsedy Romana…

Sparta na lovu hvězd, Vrba lanaří své oblíbence! Víme, kdo je na odchodu

Sparta na lovu hvězd, Vrba lanaří své oblíbence!…

Liga mistrů, takovou metu před sebe postavil po nástupu do Sparty Pavel Vrba. Jak ukazují poslední výsledky…

 

Reflex.cz

Tohle uvidíte jen v Rusku! Snímky, které ukazují jeho nejupřímnější a nejděsivější tvář

Tohle uvidíte jen v Rusku! Snímky, které ukazují…

Fotograf Alexander Petrosyan strávil několik let objevováním a dokumentováním nekonečných zákoutí Petrohradu.…

Úplné rušení hotovosti je cesta do pekel. Tradiční peníze zaručují svobodu a fungují za všech okolností

Úplné rušení hotovosti je cesta do pekel. Tradiční…

Při většině plateb je možné se už dnes obejít bez hotovosti. I takové drobnosti, jako je jízdenka na tramvaj či…