Fiat Stilo (2003)

18.3.2007

Pohodlné a prostorné kombi se skvělou výbavou, dobrým motorem a za slušné peníze. Vůz byl kupován jako nový a do měsíce se vydá do světa. Možná bude…

Fiat Stilo (Hitachi)

"-- skrytý --" 18.03.2007  15:33

Pneu

Po kolika Km jsi menil pneumatiky?

Hitachi 18.03.2007  19:01

« Re: Pneu

no první sadu zhruba po 30000, ale první sadu nepovažuju za 100% kvalitní, druhá odešla po 70000, autíčko dojíždí na zimních a pak půjde do světa...

"-- skrytý --" 18.03.2007  15:44

vadny kontakt

Ahoj ,ktory ten kontakt ti to robil tu sarapatu v aute. Ahoj diky

Hitachi 21.03.2007  11:16

« Re: vadny kontakt

nevím přesně, ale bylo to něco v bodycomputeru. Nejsem zase takovej expert, ale jeho výměnou přestalo failovat hodně věci

"-- skrytý --" 08.04.2007  21:30

Happy end

Dobré fotky. :yes: Jen mě napadlo při pohledu na otáčkoměr stejný jako u mého Stila, kde má osmnáctistovka omezovač? U mě se červenému poli ručička nedostane... :-)

Hitachi 09.04.2007  07:43

« Re: Happy end

No ty budíky budou u těch benziňáků stejný. Když rychle startuju z místa, tak se dostanu i na těch 7000, pak řadím, páč to není vysokootáčkový motor, ale omezovač sedí asi tak v 7200-7500 ot. Potkal jsem ho jednou, ale v kolika přesně ti to nepovím. Jinak díky za pochvalu ;-)

"-- skrytý --" 09.04.2007  09:35

« Re: Re: Happy end

Fotky máš krásně názorný. :yes: Viděl jsem i jiné budíky, ale nejsem si jistý, zda to nebylo až u verze po posledním faceliftu. Stejně by ten otáčkoměr mohl u mě být jiný, když mám omezovač otáček v 6500. Ach to snižování nákladů... :-)

Hitachi 09.04.2007  10:11

« Re: Re: Re: Happy end

jj náklady a globalizace jsou svinstvo ;-\ mám Fiaty rád i kvůli tomu, že až na drobné nedorozumění s GM je to pořád s 90% italský auto.. ty fotky jsem fotil včera navečer, takže většinou s bleskem a nejsou nic moc, ale i tak dík.

"-- skrytý --" 09.04.2007  10:19

« Re: Re: Re: Re: Happy end

Sice s bleskem, ale přesně takové u mého krasavce chybí. Žena si bude ťukat na čelo, až budu fotit zadní sedadla.. >:D Přidávám jeden bodík, neb víc už nejde. ;-)

Hitachi 09.04.2007  12:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Happy end

Díky moc, musím taky ještě něco nafotit na bílým světle... Kufr jsem radši nefotil, protože v něm mám pekelnej bor... >:D

"-- skrytý --" 09.04.2007  08:22

Stilo

pěkný to kombík,1.8 musí být na tohle auto akorát.

Hitachi 09.04.2007  08:59

« Re: Stilo

jj motoricky je to super, kdyby auto nebylo tak těžký, tak to jede ještě líp, ale rozhodně si nestěžuju. Ve dvou a s něčím v kufru to jede parádně

"-- skrytý --" 11.04.2007  17:42

Ital - dobrá volba

Ahoj, koukám, že Stilo je opravdu fuč. Kdy bude nová Croma? Dnes mě Stilo zradilo a musel jsem do servisu... Na výměnu žárovky. Koupil jsem nové, silnější a než to udělali, půjčili mi na projetí Cromu v podobné výbavě, kterou budeš mít Ty, také s Multijetem 16V. Vzhled je subjektivní, mě se líbí. Prostor je obrovský, komfort velmi příjemný. A motor? Zaslouží absolutorium, je naprosto tichý, bez vibrací a táhne neuvěřitelně, ať jedeš 30 kmh nebo 180. Jen řadit musíš ve městě častěji než s benzínem, limitních 50 kmh je přesně 2000 otáček na trojku, takže jsem velkou část Prahy projel v kolonách na dvojku. Prostě turbotraktor, s benzínem můžu jet na trojku 30 i 130, ale ten zátah odspoda tam chybí. Skvělý je i jízdní komfort, i ve vysokých rychlostech na dálnici jsem měl pocit, že jedu piánko osmdesátkou po okresce. Klídek, pohoda. Přitom na tachometru bylo totéž číslo, jen před ním byla jednička. Croma je opravdu dobrá volba, gratuluji.

Hitachi 11.04.2007  18:49

« Re: Ital - dobrá volba

Jo jo Stilouš je nadobro pryč ;-\ dokonce jsem se dozvěděl, že ještě ten den odpoledne tam přišel chlapík se slovy: "Máte Stilo?" No a už bylo pryč... No a o žárovkách ani nemluv, mluvil jsem za 4 roky obě dvě a bylo to taky na servis >:D Na Cromu se těším tak, že šoupu nohama, údajně je teď ve skladu v Polsku, po neděli by tu snad měla být. Nejvíc se těším na ten tichej a silnej motor. Jel jsem s ní jen kousek, takže na nějaký zkoušení dynamickej parametrů nebyl čas, navíc nebyla ještě ani zajetá, takže nemůžu podat přesné info. Večer občas přemýšlím, jestli jsem neudělal chybu a neměl jít do O2 nebo něčeho jínýho, ale ať to beru z pohledu ceny, výbavy, prostoru, motoru atd., tak mi stejně vychází nejlíp Croma. Snad bude dobře sloužit, bál jsem se, aby nepřišla teď v pátek 13

"-- skrytý --" 11.04.2007  19:48

« Re: Re: Ital - dobrá volba

Tento kus měl najeto cca 20 000 km, což je na testovací vůz docela dost, přesto v autě nic nevrzlo a motor táhl moc pěkně. Měl jsem ho hodinu a kus, pořádně jsem si ji užil. Motor byl tak tichý a kultivovaný, že jsem zezačátku myslel, že je pod kapotou benzín. :-) Jediná závada nastala po přesednutí do Stila, v 70 jsem na 4 sešlápl po výjezdu z Prahy pedál na podlahu a čekal mohutný zátah odspodu. Ten se logicky nedostavil a já se v prvním okamžiku lekl, že je něco s motorem. Nebylo, prostě benzín 1,4... Ale už jsem si zvykl. Prostě jiný auto - aby ne, když stojí pomalu třikrát tolik co můj krasavec. :-) A volba jiného auta? Konkurence dělá také slušná auta, ale Croma kvalitou nezaostává (možná spíš naopak), cena je slušná a design je subjektivní záležitost. Pokud jsi koupil Cromu, ale líbí se Ti víc Oktávka, Tvoje chyba. To platí i naopak. ;-)

Hitachi 11.04.2007  19:58

« Re: Re: Re: Ital - dobrá volba

Ne o vzhledu to není, každé auto má svoje pro a proti, já jsem příznivce oblin i hranatých tvarů, takže záleží čistě na daném kusu. Jsem fiaťák a fiaťákem zůstanu, doma se nám vystřídala, 500, 850, Marea, Stilo no a teď bude ta Croma. Jsem jen hrozně pečlivej co se týče aut, měl jsi vidět, když jsem vybíral...hodiny na netu, desítky konfigurací atd >:D Tvoje informace jsou opravdu cenný, předváděčka s 200000 a nevrzajícím interiérem, to se hned tak nevidí, hned mám lepší pocit :yes: S tím přesednutím, vím, o čem mluvíš. Podobně jsem se cítil, když jsem s Fabie RS přesedl do Stila a při 80 jsem přidal plyn s tím, že toho Passata prostě předjedu, no a ono velký kulový. Pěkně na troječku, 4500 otáček a už jsem mazal. Měl jsem pocit, že to auto vůbec nejede. Mimochodem, jak jsi dopadl v servisu? Bylo to na chvíli, nebo máš doma náhradní vozidlo? ;-)

"-- skrytý --" 11.04.2007  20:11

« Re: Re: Re: Re: Ital - dobrá volba

Jsem rád, že jsem Tě potěšil. V servisu jsem dopadl dobře - hned mě vzali, za hodinku a kus bylo hotovo. A to jsem nechal vyměnit žárovky v obou světlech, abych nemusel to samé řešit za měsíc na druhé straně. Platil jsem 40 minut práce, což ještě zkousnu... Navíc jsem mezitím prohnal Cromu. :-) Ale když to porovnám s Fabkou, kde jsem žárovku dokázal vyměnit svépomocí za 5 minut i bez manuálu, není to ono. Uklidňuje mě, že podobné problémy mají dnes majitelé vozů snad všech značek.

Hitachi 11.04.2007  20:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Ital - dobrá volba

no asi máš pravdu, záleží na modelu. Ve Stilu je to řešený fakt mizerně. Fabie se proti tomu vyloženě nabízí k výměně >:D u normálního modelu to šlo výborně, ale jak jsou v autě xenony, tak na to taky radši nesahám. Jen nechápu, proč auto nehlásí, když se spálí světlo vpředu. Chápu, že v noci to řidič pozná, ale při celodenním svícení je mu to nanic.

"-- skrytý --" 11.04.2007  20:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ital - dobrá volba

Známý s Merivou dopadl nedávno stejně. Prasklou H7 jsem poznal hned - v autě předemnou se odráželo pouze jedno světlo. A pak že pražské zácpy nejsou k ničemu dobré :yes: BTW při nájezdu na dálnici se mi lepil na zadek šašek se Superbem f tédéíčku, ale dlouho mu to nevydrželo a zmizel jsem mu na horizontu... :-)

Hitachi 11.04.2007  20:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ital - dobrá volba

jj to znám, nalepí se na mě Passat s xenonama a myslí si, že je pán silnice. Občas ho rád vyvedu z omylu :-) nicméně jinak jezdím z 80% dle předpisů. Těch 12 bodů si fakt hlídám. Ale baví mě tyhle manažery apod. pozorovat, co vymyslí, občas se jeden baví líp jak v kině. Nechci se nějak navážet, ale nejhorší jsou Pražáci a Brňáci. I když ke cti Pražákům je nutno přiznat, že občas pouští lidi na přechou :yes:

"-- skrytý --" 11.04.2007  21:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ital - dobrá volba

Hej, já jsem z Prahy a předpisy dodržuju. V obci padesátku, na dálnici se do limitu taky vejdu, jen na silnicích první třídy překračuju tak o 10 kmh. I s Cromou jsem vyšší rychlost zkusil jen na chvilku, testoval jsem pružné zrychlení na pětku a šestku, pak jsem jel 130. Bodíky si taky hlídám, při dojíždění do práce by bylo hloupé o ně přijít...

Hitachi 12.04.2007  06:59

« 50

Ríkal jsem, abys to nebral jako narážku, konstatoval jsem to jako fakt :-) neříkám, že všichni Pražáci jsou špatní řidiči, ale skoro všichni, co jsem zatím potkal, mě o tom přesvědčili. 50 v obci mi občas taky dělá problém, ale přechody atd. si fakt hlídám. I když mě občas zarazí mamina s kočárkem, která nejdříve strčí do mýho pruhu ten kočárek a pak se teda podívá jestli něco nejede >:-[]

"-- skrytý --" 12.04.2007  07:35

« Re: 50

Vždyť já se nečertím, všude jsóu dobří i horší řidiči. Pražáci si třeba víc všímají prasátek s S nebo B na espézetce, v Brně je to naopak. BTW včera mě pobavil jeden dobrák na stilo.org - přišel o řidičák za 103 kmh v obci na padesátce a ještě se tím pochlubil. >:D

Hitachi 12.04.2007  16:22

« Re: Re: 50

tak to je upřímnej hoch >:D budu na to muset mrknout. Dneska jsem viděl nádherný, žlutý, třídveřový Stilo v 1,8. Přesně takový jsem vždycky chtěl. Navíc ho řídila pěkná slečna, takže auto pro mě bylo tím přitažlivější :yes:

"-- skrytý --" 12.04.2007  17:30

« T4XI

Já jsem včera viděl Stilo MW ve žluté barvě. Ale než jsem vyprostil zrcadlovku z pouzdra, bylo pryč ;-\ Byla to trochu jiná žlutá, než dává Fiat na 3D, byl to totiž taxík. >:D

Hitachi 12.04.2007  20:07

« Re: T4XI

No tak to potom jo. Koukám, že budeš taky náruživej fotograj jako já, v kufru vozím foťák taky. Jo už jsi to možná viděl, ale na autorevue.cz je zajímavej článek o Stilu MW a Stilu všeobecně tak mrkni ;-)

"-- skrytý --" 12.04.2007  20:17

« You can.

Už jsem koukal, je to dobře napsané. S tím focením jsi to uhodl, bez svého EOS 350D nedám ani ránu ;-) :-)

"-- skrytý --" 12.04.2007  09:39

fiat

Fiat zrovna nemusím, ale po tejto recencii sa mi začína páčiť... ;-) :yes: (9b)

Hitachi 12.04.2007  16:24

« Re: fiat

Díky to potěší :-) snažil jsem se, aby to trošku vypadalo...

Hitachi 12.04.2007  20:30

Zrdcadlovka

Jo tak pán je fajnšmekr ;-) no tak to já fotím s Panasonicem FZ7. Není to sice klasická zcradlovka, ale na můj vkus fotí parádně. Fotil jsem s ní obě dvě auta a spokojenost. Stilo jsem fotil ještě kompaktem od Sony (to jsou ty fotky s bleskem a interiér), taky ujdou ale není to ono. Mimochodem musím nechlapsky přiznat, že se i o té Cromě už i zdálo... nejspíš mě odvezou na psychinu >:D

"-- skrytý --" 12.04.2007  21:02

« Re: Zrdcadlovka

Neodolal jsem, i když teď trochu lituju, že jsem nepočkal na 400D... Kompakt mi chybí - přeci jen je tý zrcadlovky s pořádným objektivem docela velká taška, a k tomu druhý teleobjektiv, stativ, a... >:D Ale nejsou finance. Nicméně jsem měl v poslední době v ruce dva Panasoniky a v rámci možností fotily dobře. :yes: Dnes jsem jel stejnou trasu, co včera s Cromou, a celou cestu jsem si chrochtil blahem, jaký to včera bylo. ;-) Popravdě to ve Stilu není o tolik horší, jen ten rozdíl v motorizaci... Tak za půl miliónu. Třeba na to taky jednou vyděláme. :-)

Hitachi 12.04.2007  21:08

« Investice

Víš já, ač ekonomicky vzdělán, tak celou naši rodinu a příbuzenstvo nutím, ať investují do aut :-) jsme do nich s otcem i dědou fakt blázni, takže u nás auta opravdu vedou. Pamatuju si, když jsem měl ještě horký papíry a jel jsem poprve někam sám, tak jsem dostal od máti spoustu kázání, abych jel opatrně a nezmrzačil se. Otec mi řekl, že pokud mu to auto škrábnu, tak mě vydědí... >:D takže asi tak... Máš pravdu Stilo je dobré auto, moc dobré auto a je škoda, že o tom většina lidí neví a nebo to popírá. To jsou většinou ti, co ve Fiatu nikdy neseděl nebo jim to někdo v rozhovoru prostě vnutil.

"-- skrytý --" 12.04.2007  21:22

« Re: Investice

S tím Stilem je to velká pravda, nejsem skalní fanda žádné značky a vybíral jsem velmi pečlivě. Zvlášť za ty peníze, které jsme za něj dali, to byla dobrá koupě. Ekonomickým vzděláním nedisponuji, jsem historik, ale v současné době investuji veškeré peníze do něčeho rozumnějšího, do zařizování bydlení. Ještě že jsem ten foťák koupil dřív, teď bych ty peníze "vyhodil" za nějakou skříň. >:D A moje začátky řízení? To bylo něco, táta se za volantem bojí, takže jezdil rok a půl vedle mě a pořád šlapal na brzdu, kterou tam neměl. A taky mi pořád radil, že na semaforu je červená atd. Pak mi začal půjčovat auto a já jsem řádil... Ale dobře to dopadlo a už dlouho jezdím s mozkem. :-)

Hitachi 12.04.2007  21:32

« Re: Re: Investice

tak tak, hlavně opatrně a s rozmyslem, nutno přiznat, že já jsem na tom byl podobně. Občas taky zablbnu ale jezdím na bývalý letiště s minimálním provozem, takže nikoho neohrožuju. Nejvíc mě berou 18 frajírci v 206, Tigře nebo něčem podobném.. Nalepí se na tebe a chtějí závodit. Nejdřív je trošku probrzdím, pak ostříknu sklo, no a když nezabere ani tohle, tak jim prostě ujedu. Holt chlapská ješitnost... :-! A pán je historik jo? Tak to se klaním, jelikož k historii taky tíhnu ale tak nějak ve volném čase. Musím jít od počítače, takže se zatím měj a zase někdy nashle ;-)

"-- skrytý --" 12.04.2007  21:36

« Re: Re: Re: Investice

Jezdil jsem co to dalo, ale brzdil včas, nelepil se na * a nezkoušel to na mokru nebo sněhu, takže bez bouračky. Teď už jenom semtam vyškolím někoho, kdo se mi lepí na *, ale většinou jsem nad věcí. Maximálně zatroubím, když mě zprasí ošklivě. :-) Tož se zatím měj.

"-- skrytý --" 12.04.2007  21:43

« Re: Re: Re: Re: Investice

Ta hvězdička nahradila zadní partie lidského těla. :-)

Hitachi 14.04.2007  16:15

Pr...

Je mi to jasné, pochopil jsem :-) dneska jsem jel s Fábou do Brna a potkal jsem vzorovýho Brňáka ve Favoritu, předjel mě přes plnou v zatáčce a asi mu nefungovaly blikače >:D nechal jsem ho být a pokračoval v poklidu za ním. Stejným způsobem jako mě, předjel ještě jednou auto a mále srazil dítě na kole (v obci) no tak jsem se naštval a říkal jsem si, že ho dojedu a napíšu spz jen tak pro jistotu. Vyjel jsem za Rosice = hlavní tah na dálnici na Brno - a začal ho dojíždět... Samozřejmě na to čekal a chtěl se honit. Číslo jsem si už nenapsal, páč ho chytli cajti a nevypadalo to na běžnou silniční kontrolu :-!

"-- skrytý --" 15.04.2007  12:11

« Re: Pr...

>:D To je dobrý. Mě a autobus přede mnou v týdnu do zatáčky se stromy, přes horizont a samozřejmě i čáru předjížděl "individualista" v modré oktávce v tédéíčku. Jeli jsme kolem stovky, takže žádná brzdy provozu, úplně mě polil pot, vylétnout někdo proti němu, je to jasnej smrťák, že tudy často jezdí i moje skvělá žena ani nemluvě. ;-\ V další vesnici jsme ho dojeli, stál na autobusové zastávce a s někým zuřivě telefonoval, takže vlastně ani nikam nespěchal... IQ negativní lidi nepatří za volant. 8-s

Hitachi 15.04.2007  17:18

« Re: Re: Pr...

přesně tak :yes: je tady jaro a lidi blbnou. Slyšel jsem, že od 23. do 28. dubna má být něco jako další Kryštov, ale mnohem, mnohem přísnější...

neregistrovaný: "milý stydlín" [83.208.79.XXX] 16.04.2007  17:55

« Re: Re: Re: Pr...

To zase dostanu pokutu za nekompletní lékárnu nebo prasklinu na předním skle, zato "individualistů" se akce vůbec nedotkne. ;-\ :-)

Hitachi 16.04.2007  20:28

« Re: Re: Re: Re: Pr...

Buď v klidu nedělám si o jejich inteligenci přehnané iluze. Jsou to asi dva roky, jeli jsme s partou z jedné akce domů. Pochopitelně všichni posilněni, já samozřejmě naprotosto čistej. Jeli jsem v autě jedné známé a nutno dodat, že nás bylo rozhodně víc než pět. Já celou dobu nejel víc jak 80 nicméně jako na potvoru nás zastavila hlídka. Vzali si papíry, techničák atd. obešli si auto, po chvíli papíry vrátili a se slovy: "Pane řidiči, víte o tom, že vám nesvítí zadní světlo?" se rozloužil. Že nás v autě bylo 7, toho si evidentně vůbec nevšiml :-!

foto dk-

dk.... 15.04.2007  09:12

hodnoceni

fiat moc nemusim, ale za recenzi davam za 8. at slouzi a hodne kilometru bez poruch...

Hitachi 15.04.2007  09:16

« Re: hodnoceni

díky moc, vážim si toho, ale už s ním toho moc nenajezdím. před několika dny se vydal do světa. :-(

"-- skrytý --" 17.04.2007  11:47

Už?

Už je doma?

Hitachi 17.04.2007  12:11

« Re: Už?

Ještě ne :-( čekám každým dnem, snad dnes možná zítra... Přitom stačí jen přihlásit a už se může zajíždět >:-[]

"-- skrytý --" 17.04.2007  12:23

« Re: Re: Už?

Necháváš si ji přihlásit od prodejce? Tady v Praze je to peklo, zažil jsem to s prvním autem a od té doby za to rád zaplatím jinému. Zajíždění bude peklo: Hitachi, postrach dálnic. >:-[] :yes:

Hitachi 17.04.2007  12:28

« Re: Re: Re: Už?

No zas tak horký to nebude.:-) Těch prvních 5000 tisíc stopro dle předpisů. Možná nějaká delší trasa 140 za hodinu, ale rozhodně opatrně. Auto mi bude opět přihlašovat prodejce (stalo se tak i u Stilouše) takže jen čekám, kdy mi zavolají, drapnu foťák a jedu si udělat pár snímků. Jsem opravdu jako malej

"-- skrytý --" 17.04.2007  12:39

« Re: Re: Re: Re: Už?

Vzhledem k dlouhým převodům tomu stočtyřicítkou neublížíš. Hlavně pěkně zajet! Pocit z nového auta Ti závidím, já se ho znovu dočkám nejméně za 2 roky (Stilo máme chvilku), ale "přežil" bych to i častěji. Ale ne příliš, aby se to neomrzelo, i Vánoce dvakrát do roka by byly nuda. :-)

Hitachi 17.04.2007  16:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Už?

to máš svatou pravdu. pocit je to příjemnej. ale chtělo by to ho už mít :-) jinak auto se u nás mění jednou za tři, čtyři roky. Ta Croma vypadá jako jedna z posledních investicí v tomhle desetiletí. Osobně bych rád vlastnil obrovskou garáž, plnou těch, aut, který mám rád, nebo jsme je někdy doma měli. Úplně se vidím, jak ráno stojím u věšáku s klíčkama a přemýšlím, který si dneska vemu >:D

"-- skrytý --" 18.04.2007  13:14

auto: 7b; popis a zkušenosti: 9b; fotky: 9b --- celkem: 8b ;-)

Hitachi 19.04.2007  13:34

Už!!

Pro stálé členy této diskuze:) : Croma včera překročila hranice ČR a dnes je přihlašována a kontrolována v servisu. Zítra po páte s uskuteční předání. Chystám si sluneční brýle, fotoaparát a oblíbené cd :-!

neregistrovaný: "milý stydlín" [83.208.79.XXX] 19.04.2007  17:41

« Re: Už!!

Co na to říci... Hezký víkend! ;-) :-)

neregistrovaný: "milý stydlín" [83.208.79.XXX] 19.04.2007  18:08

« Re: Re: Už!!

Málem bych zapomněl, pak sem s ní. ;-)

"-- skrytý --" 19.04.2007  20:43

« Re: Re: Re: Už!!

Hmm taky se připojuji ke gratulantům a tiše závidím. Každopádně hodně šťastných km a myslím, že to bude jeden z tvých nejhezčích víkendů :yes:

Hitachi 19.04.2007  20:45

« Re: Re: Re: Re: Už!!

Díky díky, doufám, že samou pro samou nedočkavost usnu. Plánuju zítra udělat nějaké fotky, takže navečer se tu snad už něco objeví s prvními dojmy. :-)

"-- skrytý --" 19.04.2007  20:46

« Re: Re: Re: Re: Už!!

A taky bude netrpělivě vyhlížet tvé první zkušenosti s nááádhernou Cromou

neregistrovaný: "Stanley" [141.48.115.XXX] 24.04.2007  20:59

Spotreba oleja u Stilo MW 1.8 16V

Chcem sa opytat na tvoje skusenosti so spotrebou oleja u 1.8, ja mam aktualne 67 tis. km ale to auto si zacina coraz viac pytat dolievanie oleja. pri 60 tis. som menil olej plus filter, teraz po ca 7 tis. som dolieval 750 ml noveho oleja. Ak mas neake skusenosti prosim o info, je to normalne alebo bude v tom netesne piestne kruzky. Z pozdravom

Hitachi 24.04.2007  21:16

« Re: Spotreba oleja u Stilo MW 1.8 16V

Zdravím, pokusím se pomoci několika postřehy. Auto mělo z výroby Selenii. Po 5000 (po záběhu) se poprve měnil olej (dělám to u všech vozů, pak už se řídím autem). Byla doplněna zase Selenia. Poté ve 30tis. přechod na Shell Helix 5W-40 plná syntetika. Důvod byl v nižší ceně, můj servis ho má sudový. Ten začal rapidně ubývat. Doléval jsem skoro dva litry na 15000. Na radu servisu jsem přešel na polosyntetiku 10W-4O rovněž Shell. Od té doby bez problémů, nedoléval jsem a olej vystačil do další garančky. Vůz už nemám ale za poslední tři měsíce provozu od poslední výměny se hladina skoro nepohnula. Snad jsem Ti alespoň trošku poradil ;-)

"-- skrytý --" 26.04.2007  20:15

Přední část Stila se mi líbí, zadek ne...Ať slouží ;-)

"anonym" [82.119.108.XXX] 27.04.2007  01:47

Lita kola...

Prodam nove originalni 17 lita kola z Grande Punta Sport+gumy Bridgestone Potenza 205/45 17.Cena 20000kc...Breclav bmw007@seznam.cz

"-- skrytý --" 09.05.2007  19:34

Ačkoliv tvoji virtuální osobnost nemusím, zvednul jsem ti hodnocení na 8b, aby to bylo fér vůči ostatním Stilům. Zvaž tu šestku pro Jag, nemusíš se mstít za to, že se mi nelíbí Croma, té to zvedám taky na 8b...

"-- skrytý --" 13.05.2007  12:00

Velmi pěkný auto s dobrym textem i fotkama. Takže 10 bodů ;-) :yes:

"-- skrytý --" 14.07.2007  17:37

_/ ! _/

deseeeet >:D Italy žeru ale jiného soudku >:D ale i tak něco to ma společného :-!

"anonym" [85.160.27.XXX] 14.08.2007  13:21

Nejde diskuze

Perfektně jsi udělal to brno, ale nějak se tam nedá diskutovat?

foto sportivo

sportivo 20.10.2007  21:35

bodíky za stilouša

tak za autičko jasna 10 za foto tiež 10 a za recenzku 9 celkovo 10.

Rozhodne krasne auto mam s nim 5 rocne skusenosti aj ked nie s kombi ale s normalnim a motorom 1.2 16V. na to auto sa neda povedat ani jeno krive slovo.mas dobru motorizaciu a ergonomicku radičku :-) .prajem vela štastných km bez nehody a hlavne stilovo oblubene FAILURE. >:D :yes:

mrkni aj na mna. diky