Honda Civic (1998)

21.3.2011

Nejdřív začnu krátce(spíš dlouze) proč sem si koupil právě tohle auto. Jsou to docela plky, takže doporučuju, přeskočit. Důvodů bylo víc, za 1)…

Honda Civic (Garfielld)

foto Nicco

Nicco 22.03.2011  12:21

kombi

To su este casy, ked Japonci robili kombiky aj v nizsej strednej triede.

foto Stekli

Stekli 22.03.2011  15:34

Nice

Zdravím, o niečom podobnom momentálne uvažujeme aj my (len treba predať Opla). Najlepšie by bolo keby sa podarilo zohnať 1,5 V-Tec, ale ako tak už dlhodobejšie sledujem trh, tak je to za slušnú cenu takmer nemožné. Preto asi pôjdeme do 1,4 SR 66kW (ak vôbec)

Otec sa ale obáva drahých a nedostupných dielov a zložitosti opráv. Podľa mňa je to v pohode, ale nejaký jeho známy - servisman tvrdí opak :-) Tak, možno nakoniec pôjdeme opäť do Opla(astra g) ;-\

Každopádne gratulujem k autu ;-) nech slúži... a chválim recenziu (3x10)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 23.03.2011  10:31

motor

ahoj,
    nema nahodou tenhle motor psanej vykon 92 kW, ne že by to bylo nejak dulezity, ale mam tu 1,5v-tec, tak myslim, že ta sestnactka mela malinko vyssi vykon......
    jinak at jezdi!! :-) čus hans

foto Garfielld

Garfielld 23.03.2011  21:42

« Re: motor

pokud vim tak do anglána se dávala i ta verze(92kW), ale popravdě v tom označování a verzích motorů se vážně nechytám, mno ten muj je ale dost lenivej i na 70kW >:D

optimas 23.03.2011  18:07

Převodovka

Gratuluju k autu. Taky mám Hondu ,ale 1,4 66kW anglána. A teď k tomu článku co jsi napsal a, že ti škrtá převodovka přes zuby. To určitě není žádná vada jak píšeš mě to nedělá. A radil bych ti aby jsi vyměnil olej v převodovce za origo Hondu MTF. Pokud jsi regnutý na H-C tak by sis tam měl o tom problémů něco přečíst ,protože nejsi ani první ani poslední komu to dělá a vždy se to stalo, že majitel vyměnil olej v převodovce za nějaký Shell, Castrol atd. a myslel si ,že mu dal to nejlepší a ono prdlajs. Jen to dokurvili. Tak že vylej ten sajrajt a dej origo je sice dražší ,ale z 90% to vyřeší problém a vleze tam 2 litry. :yes:

foto Garfielld

Garfielld 23.03.2011  18:46

« Re: Převodovka

jj, na HC fóru sem, ale zas tak moc to tam neprocházim, počítal sem s tim že ten synchron už to prostě začíná mít za sebou(po 200tis. km na to má i právo), takže jsem to nějak nezkoušel hledat ani zatim řešit, ale díky za radu ;)

optimas 23.03.2011  19:03

« Re: Re: Převodovka

Já mám najeto 170tkm a běžně řadím 6500 a ani jeden škrt. Já bych to vyzkoušel pokud to nepomůže pak je problém v tom synchronu, ale 200tkm je na tohle auto velice málo. Já měl anglána 1,6 a měl najeto 260tkm a neškrtal a auto bylo firemní. Kára byla sice komplet shnitá ,ale motor i převodovka jezdí u kolegy pořád a už má přes 300tkm a nemůže si ten motor vynachválit. Tak zkus ten olej a uvidíš a podívej se na H-C je tam uživatel Rom a on prodává tyhle oleje za velice dobré ceny a nebo jestli máš poblíž nějaký Honda servis tak od 1.4.2011 je jarní akce na servisní prohlídky za 99 kč ti zkontrolují celé auto a je tam i akce na díly a jiné věci myslím tím slevy [odkaz]

"-- skrytý --" 24.03.2011  13:34

« Re: Re: Re: Převodovka

To je bomba že to jezdí s takovejma kilometrama, ale evidentně je vám úplně fuk že je to shnilé jako hovado >:D Do toho auta bych ani nesedl >:D

J_Design 24.03.2011  13:35

« Re: Re: Re: Re: Převodovka

Panebože.... Civic a hlavně v kombíku? Kde se stala chyba? >:D Jinak s tou rzí je to mazec, tyhle auta bývají dost často průhledná... připojuji se k Merleyemu.... taky bych nenastoupil >:D

optimas 25.03.2011  21:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Vy dva kokotci to auto je bez jediné kapky rzi!!! Ano tyhle auta rezly do roku 97 takzvaný předfacelift ,které mám na chatě na díly a kára je totál koroze ,ale to co mám já je r.v. 2000 a je tam dost dobrá antikorozní ochrana. Tak si o tom něco zjistěte a potom dělejte chytrý. A nejlepší je když tu poučuje lulínek s kosočtvercem ve znaku a do toho bych zas nenastoupil já. Jasný J Design?? A včem pak jezdíš ty Marley??

Ronault. 26.03.2011  14:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

To auto je tak spolehlivé, že k němu potřebuješ ještě druhé na díly? :-O >:D >:D

Já mám zhruba stejně starého Renaulta, ale nikdy mě nenapadlo, že bych si koupil druhé auto na díly, asi jich tolik nepotřebuju ;-) >:D

optimas 26.03.2011  16:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

To ani tvůj mozeček nedokáže pochopit že je prodávám??? Bože ty jsi chudáček >:D >:D >:D

Ronault. 26.03.2011  16:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Ne, to je zcela běžné si koupit na zahradu své chaty vrak a pak prodávat z něj díly. >:D To vlastně děláme všichni, že si na zahradě zakládáme své vlastní vrakoviště na Hondu >:D

Tyhle povídačky vysvětluj své mamince, ta je asi dostatečně hloupá na to, aby ti dovolila mít na zahradě vrak auta, nám to tady nenakecáš.

optimas 26.03.2011  18:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Ty duševní ubožáčku co je na tom k nepochopení, že jsem s tím autem normálně jezdil a rozhodl jsem se koupi nové jelikož mělo znitou káru. Chtěl jsem ho dát na proti učet a dali by mi za něj 10.000kč tak jsem využil skulinu v zákoně a auto odhlásil na čestné prohlášení že skončil účel užití jestli ti tohle něco říká. Takhle jsem z auta vytřískal 40.000 kč na díly. Tak co je lepší dát to eko zlikvidovat a bude z toho těžit nějaký hňup nebo si to prodat sám. Ale to ty jakoto kokotek nemůžeš pochopit. Normální chudáček a do mojí matky se neser

Ronault. 27.03.2011  01:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Vidíš, máš svých vydělaných 40 000, fandím ti, až k tomu přidáš 2 nuly, tak se ozvi, to pak budeš konečně úspěšný ;-)

Shrnuto, jeden bazárník a druhý z vrakoviště >:D

optimas 27.03.2011  08:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Bože ty jseš těžké arogantní prase na to že máš 11.000 příspěvků, ale možná že z toho jednou vyrosteš.
                          Podívej se já jsem se tady nikdy nechtěl regnou neměl jsem k tomu jediný důvod, ale chtěl jsem se podívat jen na nějaké testy pneu a pak jsem uviděl tuhle hondu a přečetl jsem si recenzi od Garfield a zjistil, že má problém s převodovkou. Tak jsem se regnul a napsal proč to dělá a co s tím udělat. A přiřítili se tady 2 magoři marley a J Design se svými trapnými narážky a pak ses k tomu přidal i ty. Ani jeden z Vás jste mu neporadili jen jste se začáli navážet do aut druhých. Tohle opravdu svědčí o Vaší ubohosti. A jen mě to utvrdilo v tom co se říká o majitelích Francouzských aut ,že to jsou namyšlení troubové ,kteří si myslí, že mají nejlepší káru světa. Tohle se prosím pěkně říká jak na W clubu tak H clubu. Takže to jen shrnu je mi úplně jedno jestli dostanu ban ,protože tyhle stránky nebo co se to tu snážíte provozovat stojí uplně za * zvlášť když je tu jenom krityka a výsměch a rady žádné. Takže jdi i s těmi 11.000 příspěvky a se svým renckem do h.a.j.zlu ty arogantní tupé prase. A teď mě můžeš v klidu zabanovat chcípáku >:D

Ronault. 27.03.2011  11:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

"25.03. 21:25" - Tam se mrkni, kdo začal vulgárně nadívat ostatním a to se nikomu nelíbí a líbit nebude. Nahoře máš pravidla přispívání, tam se dočteš, co smíš a co ne. Možná na tom W a H foru se tohle může. Mimochodem jak myslíš že se bude na Fiatím, Kia, Hyundai, Renault, Citroen, Opel, Ford atd. psát třeba o majitelích H a VW? Tohle je odvěký problém těch, kteří jsou fanoušci a automobilový průmysl berou jako fotbalovou ligu.

optimas 27.03.2011  12:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Ano začal a podívej se proč jsem to dělal. Jak jsem psal minule já jsem aspoň poradil a pak 24.03.13:34 marley a J Design 24.03. 13:35 je to o pár postů výše. Oni začali rýt tak se nediv jak to tady dopadlo. Ne nemůže se to na H foru ,ale nikdo nenapadá auto druhého a je jedno jak je staré a jestli je shnilé, to se děje pouze tady. Jen nechápu proč ti tolik vadí, že někdo prodává auto na díly. To je pro tebe jako tak ponižující, že chce člověk dostat z auta daleko více peněz než kolik by dostal za celý kus???? A taky se chováš jako ubožák navážíš se do mojí matky a jiných věcí viz. dnes 01.37. Tak se nediv ,že se bráním i když takhle. Bohužel dopadlo to jak to dopadlo za poskytnutí rady jsem byl kamenován ,že jsem si dovolil koupit Hondu Civic a druhou prodávám na díly. Tohle forum se mi po několika totálně zhnusilo

Ronault. 27.03.2011  13:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Pravdou je, že si se do toho sporu připletl zcela náhodou, o tom není řeč, z druhé strany se nejde tady hned vulgárně vyjadřovat a pak se cítit ublíženě. Tady na serveru se dozvíš mnoho praktických věcí, informací, ale taky spoustu blábolů.

Ad. tvá máti... mrkni se na to titulování v předešlém příspěvku, myslíš, že je to reakce tvrdší než tvá?

optimas 27.03.2011  14:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

A řekni jak bys reagoval kdybych se dotknul tvé matky asi by se ti to taky moc nezamlouvalo. Ano bohužel dopoadlo to tak jak to dopadlo a myslím si, že už to nemá cenu dál řešit :yes:

Ronault. 27.03.2011  14:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Já jsem splachovací a nikdo nemůže urazir moji mamku, když ji nezná. Jsem snad Zinedin Zidane? >:D >:D (Tvá matka byla až pak)

optimas 27.03.2011  18:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

>:D :yes:

The Stig Driver 27.03.2011  17:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Já bych zase nesedl do 120 >:D :no:
                Merley a J Desgin, Vy dva jste se tak hledali až jste na sebe zbyli co ? >:D :no: Jeden větší vůůůl jak druhý >:D

Ronault. 27.03.2011  18:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Převodovka

Stigu, ty jsi čí druhý účet?

optimas 25.03.2011  21:30

Marley

Tak mě tu bude osočovat trouba ,který tvrdí ,že ve 170tkm je auto shnilý a sám valstní Shade 120L a vůbec nemá ponětí jak vypadá Honda a nezná tohle auto ????????????? 8-s 8-s 8-s Tak ty budeš velkej chudák

"-- skrytý --" 25.03.2011  21:36

« Re: Marley

Aha, já vlastně o Civicách vůbec nic nevím, neznám je...ty přece víš co já znám >:D Nemáš trochu problém s velikostí svého ega? K té debatě o shnilé hondě: Škachtli sice mám, ale (klidně nevěř) není shnilá. Jinak bych tím nejezdil, nejsem idiot ;-)

optimas 25.03.2011  21:50

« Re: Re: Marley

Tak když je znáš tak jak můžeš tvrdit takovou kokotinu ,že je to shnilý ani jsi to neviděl tak jako já tu tvou škatuli. Tak nejdříve prověřuj a potom kecej kraviny ,ano???

"-- skrytý --" 25.03.2011  22:03

« Re: Re: Re: Marley

Za prvé: co se téhle generace týče, neznám kousek co není minimálně nahnilí. Takže z toho vycházím.
          Za druhé: Ty jsi vlastně viděl moji škachtli, že ano >:D Neříkám že nejsou skoro všechny schnilí, každý ví že jo. Ale nesuď tak i to moje. Já to taky neříkám o tom tvém. Původně jsme se bavili o autě, o kterém jsi sám prohlásil že je schnilé

optimas 25.03.2011  22:45

« Re: Re: Re: Re: Marley

Ano je shnilé ,ale už dávno nejezdí a to je tam psáno ,že motor a převodovka jezdí u kolegy. Auto jsem odhlásil a rozprodávám na díly a koupil jsi novou Hondu. Vůbec nechápu proč jste se tady do toho vy dva začali montovat. Já jsem tu někomu radil co ma jak udělat a místo toho aby jste mu poradili tak začnete kecat nesmysly. Opravdu nechápu

"-- skrytý --" 25.03.2011  22:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Takže to jednou shnilo a toho dne přestalo jezdit? >:D Pak je to v pořádku, moje původní poznámka byla mířená na užívání průhledného auta ;-) >:D

optimas 25.03.2011  23:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Motor a převodovka jezdí dál jsi slepý???? Tak mu poraď co ma jak udělat frajere. Meleš * a skutek utek. A co bys jako čekal od auta z roku 95 bez antikorozní úpravy. Podívej se na ostatní auta z toho roku jak vypadají je to to samé tak nechápu o co ti vlastně jde

"-- skrytý --" 25.03.2011  23:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

No ty u toho snad hulíš...zase tě uvedu na pravou míru. Když mluvím o shnilém autě tak každý člověk pochopí že se to vztahuje ke karoserii (evidentně ne každý) ;-) Svět kde mají takový problém motory a převodovky neznám, vrať se prosimtě do reality >:D Co se týče té rady kterou mi navrhuješ - znovu ti píšu že jsme tu u jiné oblasti tématu ;-) Máš ještě něco k pobavení?

optimas 25.03.2011  23:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

No podle mě jsi taky na heráku, protože to není možný. A víš co vrať se k tvé škatuli to bude nejrozumnější. A jaký tu zas mají problém motory co to zas meleš. Jediný problém je ten ,že mu škrtá převodovka a to proto že do ní lejou kde jaký hnus a pak se díví

"-- skrytý --" 25.03.2011  23:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Protože je nedostatek tvé inteligence enormní tak jednoduše:
                      1. K tomu heráku - když chceš někoho urazit, vymysli si něco svého a neopakuj jeho, ok?
                      2. Že se mě opět snažíš zesměšnit stodvácou je dost chabé, copak, došli argumenty tak bereš co se dá? :-) Tys měl jako první auto asi Lambo soudě podle tvého sebevědomí >:D
                      3. O tom motoru si to přečti znova...nebo já ti to raději vysvětlím - psal jsem že motor neshnije jako karoserie ;-)

optimas 26.03.2011  09:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Další diskuze je bezpředmětná s člověkem ,který vlastní v dnešní době 120 je blázen.

The Stig Driver 26.03.2011  10:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Čau Garfilde ani se nevzrušuj, nemá to cenu. Marley je velký ubožák, co závidí ostatním auta a sám má 120 >:D >:D >:D >:D >:D Všechny ostatní auta pomlouvá a sám má nejlepší :no: :no: :no: Takových blb ečků tady už bylo....

"-- skrytý --" 26.03.2011  14:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Že zrovna ty mluvíš o blbeč*ích >:D >:D Já teď sice mám jen starou škachtli, ale tvoje první auto taky určitě nebylo kdovíco. Podle tvého názoru bys měl být tedy také zticha protože jsou tady i lidé s mercedesem a spol. PS: Přeji ti ať si užíváš svého nadřazeného pocitu ;-) Ono to zmizí až ti dojde, že teď se na mě můžeš povišovat svým focusem, ale člověk jako ty na takovém autě zůstane do smrti ;-) Pobavils mě...jako vždy >:D

"-- skrytý --" 26.03.2011  14:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Ježiš teď jsi mě rozbrečel >:D

optimas 26.03.2011  16:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

To jsem velice rád a vidím že tady o tobě mají dobré mínění >:D Tak pa a nalešti si tu tvou shade

"-- skrytý --" 26.03.2011  16:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Pokud tím míněním myslíš názor jednoho člověka pak ano...a víš co? drž se ho...hodíte se k sobě >:D
                              PS: Už se celkem s tou škachtlí opakuješ...to nemáš nic jiného? Očividně je to jediné co máš protože tvoje argumenty nestojí ani za čtení >:D Člověče kde bereš to sebevědomí na opovrhování každým druhým (viz Ronault) ?

Ty otázky jsou řecnické tak se zamysli ;-) Měj se...už mě nebavíš >:D

optimas 26.03.2011  19:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Jen mě serou takoví chcípací co se montujou do věcí po kterých jim nic není a začal jsi to ty a ten druhý trouba s tou krabicí

Ronault. 27.03.2011  01:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

A co toběje do spokojenosti člověka s Espacem? Co se do toho dle tvé logiky ty máš montovat? Sereš sám sebe?

The Stig Driver 26.03.2011  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Marley ty inteligente, moje první auto byl Fiat Stilo 1.6 16V Abarth paket mám ho tam i nafoceného, ale chápu, že ty si tak tupý, že tě nenapadne se podívat na fotky >:D >:D >:D >:D Ty máš ve 23 letech 120 to mluví za vše >:D >:D >:D :no: :no: :no:

"-- skrytý --" 26.03.2011  21:21

Jsi hold borec >:D

Ronault. 27.03.2011  01:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marley

Obligátní otázka: Za své?

optimas 25.03.2011  21:48

J Design

Tak pane kolego k tomu Espace se ani vyjadřovat nebudu jen krabice není auto ,ale to je tvůj problém. A ta Laguna alias VAGÍNA je velice správné pojmenování. To co jsi provedl s tím autem je k blití. :no: Ta přední radlice je jako na co. To očekáváš velký sníh??? Je to děsný tuzing. A nevím co je špatného na Civicu v kombajnu Laguny jsou taky v kombajnu tak o co ti jde. A dokonce jsou ty kombajny s motory VTI 124 kW o tom se může tomu tvojemu žabožroutovi jen zdát. A ještě si koupíš ropáka seš blázen bych ti s tou mojí Hondou natrhl * blázne. Kup si pořádné auto a pak rozumuj

J_Design 25.03.2011  22:02

« Re: J Design

Doprdele >:D >:D >:D Kamráde teď jsi mě málem schodil ze židle ;-) >:D Váhal jsem jestli vůbec reagovat, ale že jsi to ty tak ti na to odvětím >:D Vždycky jsem si myslel že jako idioti se chovají majitelé německých aut, ale hle... asi jsem se spletl ;-) Evidentně máš problémy se sebekontrolou viď ;-) Ale neboj prý se to dá léčit ;-)

PS: Kdo se v tom moc neorientuje budeš ty, když se dokážeš obouvat do Evropských aut s tou svou Japonskou motokárou >:D Jo a Laguna se dělala s motorem V6 24V ... o tom si Civic může nechat jenom zdát ;-)

Příště krapek slušnosti brouku ;-)

optimas 25.03.2011  22:33

« Re: Re: J Design

No tak ty se v tom taky moc neorientuješ protože já nemám Japonskou motokáru ,ale anglickou. Japonsky je jen název. Mě vždycky jen pobaví jak tady někdo začne krityzovat a sám má doma šílenou mrdku. Nezlob se na mě ,ale francouzi jsou možná na konfort ,ale zbytek utek. Sám jsem jednu Lagunu vlastnil a bylo to to nejhorší co jsem měl. Nevím proč bych měl být slušný začneš tady napadat něčí auto a mám se chovat slušně???? Tyse běž léčit pane kolego. A nikdo se tady nebavil o V6 Honda taky dělá V6 Legend a no a co jako já se bavil o ropákovi co těď vlastníš, ano????

J_Design 25.03.2011  22:53

« Re: Re: Re: J Design

Promiň nějak jsem si neuvědomil že Honda je Anglická automobilka >:D Nebo dnes se to bere podle toho kde to sešroubují? Tak to jako češi máme dost automobilek viď? >:D

Víš neměla to být kritika...pouze nevinný posměšek jenž je u Japonských aut faktem ;-) Naopak ty tu dost vážně kritizuješ a to předvším dost přihlouplími argumenty. Jak Merley vhodně poznamenal... o korozi tu psáno bylo. Evidentně jsme narazili na člověka s dost chabou mentální úrovní.

Dovol mi abych použil tvá slova...: "Mě vždycky pobaví jak tady někdo začne kritizovat a sám má doma šílenou mrdku." Jak můžeš jako majitel Hondy Civic říkat taková slova na adresu Renaultu Espace nebo Laguna? Civic nemá jedinou vlastnost kterou je předčí ba naopak, tak co tě k takovým slovům opravňuje?

Když už jsme u těch perliček... Tak Laguna je diesel protože ji denně používám a má malou spotřebu. A jak je veřejně známo jízdní vlastnosti Renaultů jsou velice kvalitní... A pokud řídíš stejně jako myslíš a píšeš tak si vystačím při tom tvém natrhování s jedničkou ;-) Dvojku ani netřeba řadit >:D

A Espace ten mám na delší pohodlné cestování. Co ti asi není známo... mám v něm motor >:D Takové to co bzučí tobě pod kapotou... tak to mi pohání stěrače >:D

optimas 25.03.2011  23:05

« Re: Re: Re: Re: J Design

Jen kdybys o těchto autech něco věděl tak jsou anglické verze a japonske verze ,ale tobě to zřejmě nic neříká. To máš pravdu že netřeba řadit ,protože se ti to při 3500 otáčkách rozpadne. Aspoň jednou si vyzkoušej jaké to je vytáčet motor do 8000 otáček a ne chrchlat ve 3500. Znáš ten slogan tam kde TDI končí my začínáme >:D A co mě k takovým slovům opravňuje? Zkušenost nic víc. A PROSÍM HLAVNĚ SE NEZTRAPŇUJ TÍM ŽE NEMÁŠ TDI, ANO????? jÁ TO VÍM

J_Design 25.03.2011  23:14

« Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Ne vážně netuším co je to točit motorek od stěračů do 8000ot/min >:D Blbe tyhle Espace mi točí asi 6500 a V6 má tak úžasný zvuk, že nepotřebuji nic vic ;-)

Je mi ctí že jsem tu s tebou mohl vést tak duchaplnou konverzaci na tak vysoké inteligentní úrovni ;-) Měl jsem na základní škole výborného učitele a ten mi kdysy povídal "* nikdy nevysvětlíš, že je *." vem si to k srdci kamaráde. Ahoj ;-)

optimas 25.03.2011  23:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Co tu furt taháš tu debilní krabici s V6 vzpamatuj se už konečně tady se bavíme o 4 válcovém motoru a ty jak i.m.b.e.cil furt V6 se s ní p.o.s..er blbe. Jo 6500 a sežere to trávu kolem cesty. Jo jo nápodobně blbe však ty jednou příjdeš na to jaký jsi blb že sis koupil ty rencky ,ale to už bude pozdě

Ronault. 26.03.2011  10:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Pánové, hlavně optimasi, tady nejste někde v hospodě IV. cenové. :no:

optimas 26.03.2011  16:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Co se do toho montuješ chudáčku :no:

Ronault. 26.03.2011  16:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Milej zlatej, až ty tady nasekáš přes 11 tis. příspěvků, něco tady dokážeš, tím myslím inteligenci a znalosti, budeš tady znát tolik lidí osobně jako já, tak se ozývej, do té doby jsi jen hulvát, co sem leze. ;-) A mírni slovník, abych ti nezařídil BAN.

J_Design 26.03.2011  17:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

The Stig Driver 26.03.2011  18:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

J Design je kapitola sama pro sebe, není třeba se více vyjadřovat >:D :no: To se nám tu sešla dvojka snů Marley a J Design >:D >:D >:D :no: :no: :no:

Ronault. 26.03.2011  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Blahysi, vím, že to je tvůj styl. Mezi tvými stejně inteligentními kamarády to jistě má úspěch, hlavně když k tomu pohodíš ramenami nebo uděláš nějakou grimasu, ale tady jsi na diskuzním foru, místě kde se velmi dobře projeví inteligence a znalosti. Takže věz, že s těmahle urážkama a smejlíka uspěješ někde mezi svými kumpány z tlupy opičáků, ale tady to není ono. ;-)

Zkus argumenty, logiku a znalosti. Jestli nevíš, co ta slova znamenají, tak použij Google.

The Stig Driver 26.03.2011  20:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Já jsem inteligentní dost o to se neboj, jinak bych nestudoval VŠ :yes: Nenavážej se do mých kamarádů ty komediante... :no:

Ronault. 27.03.2011  01:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Jestli jsi, tak to předveď, zatím bída, pár předsudků, kupa smajlíků a tím to tak nějak končí ;-)

optimas 26.03.2011  19:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Ty mi chceš zařídit bán a navážíš se do mojí matky jsi chudáček

Dylan McKay 26.03.2011  19:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Kluci, nechte to už být, MACZ je teď jedna velká pohoda...

OK? ;-)

J_Design 26.03.2011  19:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Souhlas ;-) Řečeno, resp. napsáno už bylo dost :-)

"-- skrytý --" 26.03.2011  21:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: J Design

Asi tak, už to stejně nemá smysl :yes: