Diskuse

Aero 50 (2012)

7.8.2010

Hodnoťte prosím tuto recenzi pouze známkami 10 – 10 – 10. CO SE PRÁVĚ DĚJE ------------------------------- Bylo vybráno nové téma pro Květen 2016.…

 

Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

 • « 00 Reagovat !

  foto woody-alien

  woody-alien 23.05.  23:15

  « Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Ron: :yes:
  Dovolím si v této souvislosti citovat z jednoho profláklého dysneyovského blockbusteru.

  Kapitán Barbossa: Všiml sis, jak se celej svět za poslední dobu strašně zmenšil ?
  Jack Sparrow : Ba ne,svět je pořád stejnej. Jen je toho v něm nějak čím dál míň.

  A do toho mamrdi jako petrumr, xxc, Don Vito a podobní, co slepě a s mávátky v ruce vítají konec starých časů. A nevidí si při tom ani na špičku nosu.
 • « 00 Reagovat !

  foto Ronault-

  Ronault. 23.05.  21:22

  « Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  iudex: vidíš a dle duševního mrzáka Petrmura má takové auto stát ve stodole. Jak jsem psal níže, kolegu vezmu ba nějaký z našich srazů, jestli bude a určitě se nebude bránit svezení. Letos už byl i v Insbrucku na kurzu a v Břeclavi na stáži, takže se jistě nechá přesvědčit.
  Úplně mě to nalomilo, jestli k fandovi časem nepořídit něco podobného. Nevím, jestli zrovna 911, ale možná nějaký starý Mercedes cabrio nebo nějaké skromnější cabrio pro vítr ve vlasech...

  WL: špičatý při pohledu z boku
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 23.05.  19:08

  « Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Ronault - evidentně dobrej vejlet !! :yes:
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 23.05.  15:55

  « Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Ron
  Dobře napsané, jen tu "špičatou" kapotu jsem moc nepobral..., špičatou kapotu mají třeba některé vette: [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 23.05.  10:53

  « Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Ron: to musel byť pekný zážitok. Je sranda, že auto staršie ako ja dokáže stále vyvolať emócie, aké väčšina nových moderných áut nedokáže.
 • « 00 Reagovat !

  foto Ronault-

  Ronault. 23.05.  00:08

  « Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Jak tak čtu poslední příspěvky o tom, jak si praděda nechal své 140i a iudex užívá s 3-er, poddělím se překopírováním svého příspěvků v diskuzi pod elektromeganem, že vlastně nechat si auto, když má charakter, je určitě dobrý nápad a čím jsem se teď svezl.

  Tak tedy:

  "Po přečtení článku na motoristickém webu o cestě v elektro"autě, kde největší emoce autora vzbuzuje "Olomouc", si Vás dovolím pozvat na krátký výlet.

  Vyrazili jsme v pátek kolem poledne ze severní části Prahy poté, co kolega složil do kufru plátěnou střechu jeho krásného bílého Porsche 911 Targa z roku 1976 s motorem z verze SC. Spolucestujícího jsem mu dělal já s angínou a nachlazením, bez šály, jen v tričku. Na konci cesty jsem byl i připuštěn za volant tohoto krasného stroje pro opravdové řidiče a tak Vám můžu sdělit i několik řidičských dojmů.

  Už jen startování vzduchem chlazeného motoru v podzemní garáži způsobuje erekci ochlupení na předloktích motorheada. Opatrný pohyb v úzkých prostorech s opravdu tuhou spojkou a bez posilovače řízení vyžaduje sílu rukou, nohou a přesný cit a hbitou práci s plynem (tady lze opravdu hovořit o plynovém pedálu, u elektroauta stěží) aby motor nezhasl. Každé zastavení auta provází příjemná vůně spáleného benzínu linoucí se zadní části vozu.

  Vytáhli jsme si manuálně anténu a naladili rádio a vydali se směrem na D11, ve stylových sedačkách, které i po letech dodaly dostatek komfortu i držení v zatáčkách jsme se díky našemu stroji stali častým středem pozornosti, obdivných pohledů a úsměvu na rtech. Nevím kolik majitelů elektroaut obdrží tolik zvednutých palců od okolních předjížděných i předjíždějících řidičů a osádek aut.

  V rychlostech nad 90 km/h již je proudění vzduchu a hluk natolik velký, že posádka ke komunikaci potřebuje po sobě spíše pořvávat, příjemná cestovní rychlost je do těch 120 km/h, ale nic nebrání a motor vyloženě vybízí k překonávání dálničního limitu v rychlostech, které se již občas objeví v médiích s příslovcem "pirát". Z pohledu 45 let starého auta při srovnání s tehdejším vozovým parkem jsou to dechberoucí výkony. Samozřejmě chce to pevné ruce, držet volant a soustředit se, žádní asistenti vám při problému nepomůžou.

  Do 2000 ot. se motor ke svému výkonu cca 240k nehlásí, ale následně plynule ožívá, táhne a graduje graduje až k 5000 ot, kdy už jeho zvuk vede nejen k erekci ochlupení na předloktí, ale i v ohambí. Převody pětistupňové převodovky se dají řadit i bez meziplynu, celkem hladce, ale v ne zrovna nejpřesnější kulise, nicméně nic, co by nezvládl každý, kdo někdy řídil třeba Favorita.

  Z D11 směřujeme na Pardubice a následně si děláme malou odbočku ke Kunětické Hoře. Tímto zdravím řidiče Passatu TDI jehož snaha na nás čoudit dým co největším tempem byla marná.
  Po návratu již na silnici č. 35 provoz houstne, my se kocháme okolí, vítr nám čechrá vlasy, k nozdrám nám jde zápach řepky, pylu, T5 TDI... a vjíždíme do kolony u Vysokého Mýta. V něm jsme vítání máváním sličné slečny, vyměňujeme si úsměvy a pozdravy i směrem k jejímu příteli, který nás až tolik nevítá, respektive jistě se smíšenými pocity při pohledu na naše auto, ale závistí, že nesedí v něm. Alespoň i na tu vzdálenost to z jeho obličeje lze bezpečně vyčíst.

  V motorestu U Tety u tunelu Hřebeč dáváme obědovou pauzu a následně pokračujeme pro mnohé nostalgickou silnicí č.35 se všemi atrakcemi směrem k Olomouci a dále až k domovu.

  Pro zajímavost uvedu, že na cestu Praha a zpět o délce cca 800 km nám vystačila 80 litrová nádrž, tedy spotřeba byla kolem 10 litrů benzínu na 100 km, tankovali jsme pár litrů ke konci cesty, přece jen palubní počítač moc přesný dojezd neukazuje, respektive žádný a je nutné se spolehnout na ručičku palivoměru, která se podezřele kymácí dle nálady a pohybu karoserie.

  Do cíle řidič dorazil unavený, posádka opálená od sluníčka, spolujezdec zbaven nachlazení a hlavně s úsměvem na rtech, protože život je veselejší a svět zase v pořádku, když se na něj díváš přes špičatou kapotu s dvěma vypouklými světly po stranách, větrem ve vlasech a za zády ti duní plochý vzduchem chlazený atmosférický šestiválec."

  Jinak kolegu někdy dotáhnu na některý ze srazů, jestli bude, minimálně se snad dostaneme ke srovnání s WL 911 :-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 22.05.  14:35

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Očekávám každým dnem telefon od tebe, že si GTI koupíš na daily a Báwo pošetříš na víkendy ;-) Zatím nic moc, ale mám na to ještě 2-3 měsíce, pak mě to začne více trápit..
  S vybíráním auta u Pradědy to není podle mě rok, ale spíše dva >:-[] >:-[]
  P.S.: dnes se mi povedlo vyfotit GTI CS společně s cizím Tiguanem R a je dobře vidět 7cm rozdíl šířky :-) [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 22.05.  14:31

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  deda: tak to je smutné zavŕšenie ročného vyberania nového auta. Škoda. :-O Aj keď sčasti chápem, ako som hovoril, moc by si sa neposunul oproti súčasnosti a keď má stáť len v garáži, tak to je lepšie tie 2 milióny ušetriť. Ja som sa dnes tiež pekne previezol na záhorských okreskách a keď som dal dvojku a trojku do 7000 (=165 kmh), tak som si povedal, že takýto spev len tak niečo nenahradí.
  Tom: tak Tvoja červená je rozhodne krajšia, ako tá Tangorot. Aj keď v reále viem, že nie je taká malinová, ako na Tvojej fotke. Inak ak mám povedať, ktorý HH sa mi spredu najviac páči, tak poviem asi Hyundai. Už sú nejakí záujemcovia o GTI?
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 22.05.  09:40

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  tms.....z tohoto úhlu nevypadá RS3 nejhůř. Ale ta červená Tango je spíš na rtěnku než na auto... ;-) Milka styling mě dost připomíná moji bývalou F15 X5 jen v poněkud zmenšené podobě.... ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 21.05.  19:48

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  MILKA na prvních fotkách, ještě s přepravními fóliemi, plus jedno zajímavé super-mini >:-[]
  [odkaz]
  A dnešní HotHatch minisraz s červenou RS3 a šedým i30N Fastback po fejsu. Na živo ta RS3 nevypadá špatně, určitě lépe jako zelená. Ale odstín červené je teda zajímavější na GTI, ta červená Tango je taková nijaká. A to nepíši proto, že ji mám já. Navíc GTI CS je na prodej. [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 21.05.  16:18

  « Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Milfka se k Tiguanu docela hodí... ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 21.05.  16:13

  « Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Iudex - kdybys chtěl vidět GTI Clubsport, musel by ses stavit do Brna. Už s tím nikde výletovat nebudu, nechci najíždět kilometry, už tam mám 16.500 km. A včera přijel k Dealerovi Tigoušek, alias modrá Milka. Nebo Milfka? Moje drahá tomu říká velká kráva, barva je modrofialová, takže dostala jméno Milka :-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 21.05.  15:55

  « Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  To si děláš kozy !! Po 2 letech vybírání auta a 2 měsících řešení barvy a lištiček to zrušíš?? A to jsem dneska viděl RS3 Hatch v cervene Tango a celkem dobrý, dám pak foto.
  Ale je fakt, že by ti asi stačilo na svižné projížďky moje GTI Clubsport ;-) Nechám ti ho za 1.025 plus zimni gumy, co?? ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 21.05.  13:04

  « Re: Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  pd7
  A vrátí ti celou zálohu? Jde ještě měnit konfigurace?
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 21.05.  12:31

  « Re: Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  iu....no právě, proto jsem objednávku tento týden zrušil a budu si dál užívat manuál v M140i. Párkrát jsem se teď s ní svezl (i soudružko komentovala, jak se v ní dobře cítí) a v srdéčku mě zabolelo....." a je to tak, jak jsi kdysi napsal, že bych vlastně měnil podobná auta, nic moc bych nezískal a ještě bych přišel o manuál a o jeden válec. Ano, měl bych nové auto, které by se mě lépe řídilo a snad bylo i trochu pohodlnější. Ale to je málo. Plus, RS3 SB není zrovna krasavec (M140i taky ne... >:-[] ) a když už člověk vycáluje za auto 2 mega, tak by měl být na 100% happy. :-!
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 20.05.  13:57

  « Re: Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  deda: jo, vyzerá to tak, že ma manuál v normálnych BMW má úplne utrum. Po facelifte trojky zmizli úplne všetky manuály (318i, 316d, 318d, 320d), všade už je automat. Takže jediná verzia s manuálom je M3, aj to iba tá základná, non-competition.
  Inak na hlavnej máš test Tvojho budúceho povozu.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 20.05.  12:32

  « Re: Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  iu....M4 CSL vypadá VG. V této barvě i ten kontraverzní předek se dá spolknout. Ale stejně tak jako M240i, které se mě líbí moc...bez manuálu je pro mě kupátko "useless".... >:-[]
  tms....šmýká Ti to dobre.... :yes:, ale já su stará škola a v tom šmýkání vidím jen poničené gumy.... ;-) >:D >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 20.05.  08:25

  « Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Ešte jeden postreh: na nemeckom webe BMW sa (popri novej základnej motorizácii 218i) objavila M240i iba s pohonom RWD. Pre hardcore petrolheadov pekný prírastok: [odkaz]
  Zároveň ale dostáva 2er ten drbnutý celodisplejový interiér. :-(
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 20.05.  08:21

  « Re: Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  Tom: tak som pozrel Tvoje šmýkanie na videu a čo ja ako amatér v RWD viem posúdiť, tak Ti to ide dobre. Sám som také absolvoval len raz a pamätám si, že ani na mokrej fólii nikto z účastníkov nevedel spraviť jedno celé kolečko v drifte /ja som išiel do hodín vždy tak v tretine kolečka >:-[] /.
  A aj recenzia GTI je napísaná solídne. Máš to skrátka dobrú reklamu na predaj auta (rovno aj s linkom na inzerát). >:D
  To mi pripomína, že som nevidel nielen Tvoje GTI, ale ani M2C.
  P.S. Čo hovoríte na M4 CSL? 550 koní, výlučne RWD, 100 kíl (!) dole, cena cca. 150000 eur: [odkaz]
 • 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 18.05.  22:33

  « Výstižně napsaný test Golf GTI Clubsport 300

  O víkendu jsem známému půjčil na chvilku moje GTI CS300, částečně na vedlejšek občas testuje nějaké auta a píše na wikicars.cz :-) Tady si myslím, že velmi výstižně napsal o GTI Clubsport, celkem to trefil. No nějaké poznatky má ode mě >:-[]
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 18.05.  20:01

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  iu
  Ta kovově mrakodrapově šedá je (za mě) povedená..., takže možná tušíš, že zrovna SSO bych před ní přednost nedal.
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 18.05.  18:33

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  V neděli závody do vrchu......[odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 18.05.  16:03

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Th
  Dle aktuální předpovědi má být v sobotu líp, než v neděli, ale hlavně v neděli máme zavírací den, v sobotu 9-17 hod.
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 18.05.  11:01

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Sorry, fotky ani video som ešte nepozeral, pozriem a pochválim neskôr. ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 18.05.  10:52

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Tak já čekám pochvalu že mi to jde už občas bokem s M2 a on tady rozebírá interiér trojky !! >:-[] >:D A taky čekám, kdy tě nalákám a zajedeš takto zablbnout a seznámit se lépe s autem na SK ring na Polygon :-)
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 18.05.  08:53

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Škoda. Ja zase môžem len v sobotu.
  Ad 3er: za mňa fajn. Pri tých prvých čínskych fotkách som si nebol moc istý, ale tieto ofiko sú OK. Predok smer 5er, to je len dobre, žiadne zväčšenie obličiek, čistejšie svetlá bez tých spodných zubov a jednoduchší spodok. Čiže celkovo zvonku zlepšenie. Horšie je to s interiérom, dotykáč namiesto jednoduchej, intuitívnej a ergonomicky vychytanej palubovky, to nie je moja šálka kávy. Naviac ako majitelia nových BMW s idrive 8 píšu, operačný systém niekedy nabieha dlhšie a človek čaká (to asi poznáš z G8 >:-[] ).
  Horšie je, že motory hybridizovali, nielen šesťvalce (podľa očakávania), ale aj 330i. Ale kým 40i si zachovala výkon, 30i išla výkonovo dolu o 10 kW. Takže ak 3er, tak jedine M340i, keď to podľa mňa bude posledná 3er so šesťvalcom v neemkových verziách.
  P.S. Už je aj konfigurátor na nemeckom webe. Facelift podražil, drobne sa zmenili farby, namiesto sunset orange je nudná šedá skyscraper a brooklyn.
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 17.05.  21:03

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Tuto sobotu? To já zrovna nemohu. A navíc má být škaredě. Co tato neděle? Nebo příští neděle? :-)
  Jinak tady mám krátké videjko ( 01:22 min ) z nedávného bokování a blbnutí v Hradci [odkaz]
  P.S.: Facelift BMW 3 series je venku. Fotky: [odkaz] A video: [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 17.05.  20:10

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Tom: ja by som sa aj zrazil. :-) Vedel by som sa uvoľniť v sobotu doobeda.
 • « 00 Reagovat !

  foto speedfred

  speedfred 16.05.  19:53

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Tak kúp Toyotu a stretneme sa na plese. Občas chodia pozvánky na rôzne Toyota akcie. Naposledy niečo do Žofína.
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 16.05.  19:20

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Hledat menší kupé pro zábavu, budu se hodně snažit někde najít nějakou skladovku nebo v nejhorším předváděčku Toyoty GR86. Podle všeho fakt dobrý auto. Na blbnutí s klouzáním na polygonu bude ideální, na projížďky po okreskách taky. BMW 230i bude více GéTéčko, než zábavné auto typu GR86, nebo Supra 2,0T :-) Nebo lehce jetou první M2 či M2c, to bude taky stále žádané a dobře si (naštěstí) drží cenu >:-[]
  HEE LIDI, CO NĚJAKÝ TEN SRAZ V ROŽNOVĚ ?? IUDEX, kdy můžeš?? Navrhni termín společně s WL a dále poladíme. Za chvilku budou prázdniny a bude to ještě více pasé..
  Ikdyž třeba od 11.6. do 19.6. jsem pryč, asi nějaké Jižní Čechy a pak na 3 dny Grossglockner :-)
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 16.05.  15:25

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  iu....že si vzpomněl tu 230i. Parametry tohoto "u.s.r.a.n.é.h.o " čtyřhrnku 180kw/400Nm a zrychlení 0-100 5.9 jsou pořád velmi dobré. The 2022 BMW 2 Series 230i possesses a solid four-cylinder engine. Although not as fast as the AWD M240i, which boasts a powerful straight-six engine, the 230i will still thrill any driver who gets behind the wheel. Adding the M Sport package with Dynamic Handling only enhances the driving experience.6. 3. 2022
  230i bude určitě o dost lehčí než M240i xDrive, hlavně na předek a tím pádem i lépe ovladatelné. Smůla, že už nejde objednat s manuálem. A také adaptivní podvozek není ve výbavě na přání. ;-\
 • « 00 Reagovat !

  foto speedfred

  speedfred 16.05.  11:12

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Asi nemám cit pre dizajn ale mne sa Supra páči. Chcelo by to “live” porovnanie so Zetkom. Nová 2-er není špatná ale minulá generácia mi lahodila viac.
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 16.05.  10:42

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  deda: tak trh pre silné zadokolkové kupé je samozrejme úzky a ani ja nie som cieľová skupina. Ale keď by som ako Tom či woody chcel kompaktné kupé pre zábavu, tak by som Zetko rozhodne zvažoval, ak by sa predávalo u nás a za takú cenu, ako v Amerike. Predsalen výkon 400 koní, t.j. na úrovni M2, ale cena na úrovni 230i, to je silné slovo do boja. A aj dizajnovo vyzerá rozhodne lepšie, ako minulá generácia: [odkaz]
  Ale sme v Európe, Zetko nemáme, Supra je škaredá a drahá, GR86 vypredaná, takže v tejto triede kontumačne vyhráva 2er.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 16.05.  10:15

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Freddie.....já o půl století předběhl dobu...dobrý, ne? ;-) >:D >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 16.05.  10:13

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  iu....."Ztko" byl v 70 letech kultovní car. Měl jsem to čest se s nim svést. V tu dobu jsem šoféroval Ford Capri. Bohužel na mě neudělalo Ztko nějaký velký dojem. Do Capri jsem přesedl s Mini Cooper S a už tady byl cítit velký rozdíl v chování mezi FWD a RWD. Mě zkrátka seděl víc ten Cooper. No a s 240Z to bylo ještě o poznání horší, protože tam byl cítit ten 6vál. lump ještě víc než 4vál 1.6 v Capri. Akceleraci mělo Ztko tenkrát výbornou, ale pocitově to bylo přece jen těžké auto. Zkrátka nic pro mě.... ;-\ Pro někoho, kdo je do sporťáku RWD, bych dnes viděl jako lepší choíce GR86 nebo BRZ.
 • « 00 Reagovat !

  foto speedfred

  speedfred 16.05.  09:44

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  dedo už vtedy si mal iné pohlavie ako bolo zvykom ? >:D >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 16.05.  09:43

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  tms.....sex je anglické slovo a znamená pohlaví. Pamatuji si to velice dobře, protože když jsem v Austrálii poprvé (při žádosti o práci na osobním) vyplňoval dotazník, tak jedna s prvních otázek byla na sex a já tam napsal good........... ;-) >:D >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto speedfred

  speedfred 16.05.  09:32

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Tak cena za Zetko je fakt pekná. Toto poriešiť jedine individuálnym dovozom keby bol eminentný záujem.
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 16.05.  09:15

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  O tom ja nič neviem, takže sa vrátim k autám. >:-[]
  V USA sa už predáva Nissan Z. A tá cena celkom šokovala: 39990 USD. Za 400-koňový biturbo šesťvalec. :-O :-)
  Pre porovnanie Supra s R6 v USA stojí 51890 USD a M240i stojí 53925 USD. Teda šesťvalcové Zetko je v USA cenovo ešte pod úrovňou štvorvalcovej konkurencie (Supra 2,0 stojí 43540 USD a 230i M Sport stojí 40500 USD).
  To teda zodpovedá približne cene 47000 eur u nás. Fakt škoda, že sa Zetko nebude predávať v EU.
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 15.05.  22:11

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Počkej, ty si ještě pamatuješ co to je ??? Tak to seš dobrej !! >:-[] >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 15.05.  12:26

  « Re: Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  tms....no a co jiného bys tu chtěl řešit ? Sex???? >:D >:D >:D Já vím....nějaký ten srazík by nebyl marný....nebo minikošt s minigrillem.... ;-) >:D >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 14.05.  19:10

  « Re: Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  Zase po čase sem hodím očko a co nevidím. Zase se řeší barvičky, RS3 a nebo motorky >:-[] >:D >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 13.05.  14:39

  « Re: Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  wl....ano, proto to tak Honda asi měla, protože Integra se prodávala i v USA (Acura Integra) a protože jde o nizoučký vůz a amíci jsou vysocí, tak na ně Honda pamatovala.... ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 13.05.  13:31

  « Re: Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  pd7
  Jednu výhodu ten systém má, hlavně pro vyšší postavy, nesnižuje to strop.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 13.05.  10:18

  « Re: Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  wl....ano, panorama nic moc...ani na SB to otevřené nevypadá nijak dobře. Tento systém (above roof) jsem měl i na VTiR Honda Integra a tam mě to nepřipadlo až tak dramatické. Na druhé straně já střešní okno vždy jen vyklápím pro lepší větrání.... [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 12.05.  21:49

  « Blue RS3 s kšiltem dozadu...

  pd7
  Ta přečuhující otevřená panorama vypadá u toho sedanu hrozně...
  Jako kdyby sis vezl na střeše varnou desku z IKEA.
  P.S. Za černou zadní půlku střechy si nepřiplatil, za černá loga naopak jo, ale to vpředu má stejně nakonec stříbrné.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 12.05.  08:21

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Modré limo RS3...
  [odkaz]
  [odkaz]
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 11.05.  17:29

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Šak o tom píšu....python yellow má blízko k hořčicovému odstínu a tady ve stínu je to jasný....jako skladovku v nouzi bych možná i bral...ale až po rozvodu, protože moje soudružka je na takovou barvu moc háklivá....Křiklavá žlutá na malém autě je ok. Už jsem tu jednou psal, že zubař u našeho má Clio v yellow a celkem ok. [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 11.05.  16:01

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Toto je podľa mňa krikľavá žltá: [odkaz]
  Porovnaj to s python yellow: [odkaz]
  P.S. Zase riešime farbičky. >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 10.05.  14:07

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Tož nezlob se na mě, ale nekřiklavou žlutou jsem ještě neviděl. Každý odstín je křiklavý. Některý méně...jiný více...ale pořád křiklavý... :-! Jsou některé tmavší hořčicové, které by člověk možná jako skladovku vzal na milost....ale jinak.... :no:
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 10.05.  10:55

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  To je individuálne. Tá žltá ale nie je taká krikľavá á la zvýrazňovač, ako je kyalami. Je logicky výrazná (tým, že je žltá), ale nie krikľavo, je to taká decentnejšia žltá. Naviac metalíza (na rozdiel od kyalami). A keďže sa mi i po rokoch páči škodovácka Dragon skin, ktorá je výraznejšia, ako Pythonic yellow, tak myslím, že by sa mi pytónia žltá neprejedla. Takže viac by som sa obával toho, čo písal Tom, teda že bude priťahovať hmyz a v lete bude zasvinená od rozflákaných múch.
  Ale ako som hovoril, RS3 s jej motorom a dynamikou by som prijal v akejkoľvek farbe, dokonca aj nenafarbenú (= bielu >:-[] ).
  To mi pripomenulo: u nás v dedine si jeden kúpil novú Z4ku v matnej Frozen orange (3000-eurová individual farba). Ukázal som to manželke a ona na to: akú škaredú fóliu si tam dal. >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 10.05.  10:04

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  iu....zrovna tak jak se Ti po nějaké době přejedla Kyalami green, tak by se Ti za chvíli přejedla i Pythonic yellow. Ale to jsme tady někteří říkali již vloni. Proto jsem nakonec skončil u Gletscher White......... ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 10.05.  09:50

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Přišlo to od těchto borců.....tož nevím.....[odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 10.05.  09:19

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  To znie rovnako dôveryhodne ako maily o tom, že som zdedil milióny po mojom predkovi v Keni. >:-[]
  Inak ako pozerám tie testy, tak sa mi už Kyalami green prejedla, príliš in your face. Dobre vyzerá Pythonic yellow. Každopádne tá dynamika je neskutočná: [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 10.05.  09:07

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Tento message dostávají zákazníci v VB dnešní dny.....jestli tak dopadne i moje objednávka, tak končím..... >:-[] >:-[] >:-[] [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 07.05.  14:35

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Já bych se toho Caymana nebál. Ale vzal bych ho napřed někam na okruh a tam mu pomalu přidával a hledal limity. Teprve až bych si byl jistý že mě "nekousne", tak bych mu "povolil uzdu" i občas na silnici. V žádném případě bych ale nepoužíval "sticky rubber", protože tam je to nebezpečí, jak píše iu, že nedostaneš žádné varování před tím než tě "zradí". A ano, předkolka na okruhu "odpouští" malé chyby daleko ochotněji, ale na druhé straně velké chyby trestá daleko víc než zadokolka.
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 06.05.  13:41

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  wl: nechcem mudrovať, Caymana som nikdy nejazdil, ale nemyslím, že jeho motor v strede bude znamenať nejak výrazne bezpečnejšie či "blbuvzdornejšie" jazdné vlastnosti ako 911 s motorom vzadu. Čo som čítal/videl, tak práve športiaky s motorom v strede sú zákernejšie práve v tom, že sa javia ako neutrálnejšie ako tie s motorom vzadu, ale potom sa zvyknú utrhnúť celé bez nejakého varovania vo forme utekajúceho zadku.
  Osobne by som mal pred silným Caymanom veľký rešpekt a myslím, že na okruhu by som bol reálne rýchlejší s nejakou výkonnou predokolkou (práve pre tú väčšiu predvídateľnosť). Samozrejme keď to niekto s takouto konfiguráciou vie, potom je to úplne iná liga. Ale aj na videách z Ringu vidieť, že mnohí majitelia Caymanov to nevedia, resp. majú rešpekt a predbiehajú ich aj papierovo slabšie/pomalšie autá. Tu je pekné video, ako malý TYGR tlačí Cayman GT4: [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 06.05.  12:43

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  wl....tož třeba si na něj ještě nenašetřil.... ;-) A aspoň se má na co ještě těšit.... >:-[] Nevím, kolik to CAI "koštoval", ale určitě to bylo o hodně víc než ten kryt... >:-[] Tak tady to je.....zatím jen pro RHD....proč to tu nabízí? [odkaz]
  Tady i s krytem....motoru
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 06.05.  11:21

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  pd7
  Přitom kryt motoru má bezpříplatkový/plastový.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 06.05.  11:03

  « Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  RS3 Carbon CAI [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 06.05.  10:57

  « Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Th
  To platí spíš pro motor vzadu, než uprostřed. Tam je třeba jít (při rychlé jízdě) s citem na plyn i volant...., a brzdit před zatáčkou (ne až v ní), by měla být obecná "samozřejmost".
  Problém u Porsche může být i nastavení esp v režimu sport plus, které je výrazně benevolentní, což může leckoho překvapit...
  V běžném provozu je lepší mít maximálně sport.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 06.05.  10:13

  « Re: Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Kluci....pamatujte si, že je to vždy o tom, co s tím autem chceš dělat. Proto ti, co na to mají, mají auta dvě nebo tři. Protože ten univerzál, o kterém tu již roky píšu, bude vždy jen kompromis. A Tom to moc dobře ví.....ale být na jeho místě a mít jeho roky, tak bych do toho Caymana šel, protože toho času, který člověk na takové vozy ještě má....po 50tce ku.r.wa rychle ubývá. Mluvím ze zkušenosti.......... >:-[] >:-[] >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 06.05.  09:25

  « Re: Re: Re: Re: i30N Drive-N

  iudex - přesně to samé by mě taky zajímalo !! Až bude možnost se někde svézt s GR86, tak jdu do toho. Klidně výměnou za půjčení M2. Zase ta atmosféra má taky něco do sebe, ale je fakt že těch koní není moc. Teď mi trochu vrtá v hlavě Cayman GTS 4.0 - ale po tom co jsem měl před 2 týdny koučing s Honzou Červenkou na okreskách a probírali jsme to, tak říkal že na můj "jízdní styl" by se mi to s motorem uprostřed (vzadu) mohlo jednou nepěkně vymstít >:-[] Tam je to více citlivé na pozdější brždění do zatáčky, na to je M2 hodnější koncepce :-) Lidí co měli Lotus nebo Porsche a skončili v příkopu je prej hodně právě z tohoto důvodu >:D Naštěstí je prý ale hodně těch, co to mají jen na kochací vyjížďky nebo machrování a pořádně s tím jezdit neumí.
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 06.05.  08:24

  « Re: Re: Re: i30N Drive-N

  Tom: ad GR86: celkom by ma zaujímal Tvoj pohľad, ak by si sa zviezol s GR86kou. Všade sa píše, že ten pocit nedostatku výkonu už je preč, že nová generácia je už dynamikou porovnateľná s hothečmi atď. Ale nie som si istý, či by Tebe ako človeku, ktorý má v súčasnosti 300 a 410k autá a ktorého posledných 8 (alebo koľko) áut boli silné turbá, ten atmosférický motor s 234k prišiel dostatočný a či by si nakoniec aj tak nepovedal, že to chce Caymana. ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 06.05.  08:09

  « Re: Re: i30N Drive-N

  tms....jo kamaráde, kdyby byl Macan velikostně cca Q3, tak už mě coby univerzál stojí v garáži. No, možná bych si zvykl a řidiči kolem mě taky..... ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 05.05.  21:58

  « Re: i30N Drive-N

  Asi ten HnůjDay po fejsu nebude špatnej, ale už bych tuto značku nechtěl. A kdybych chtěl jen jedno auto na všechno, tak by to bylo něco jako Macan GTS >:-[]
  A pak bych stejně zjistil, že k tomu potřebuji ještě auto na zábavu a dokoupil něco jako GR86 ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 05.05.  21:05

  « i30N Drive-N

  Th
  Myslím, že nastal čas, abys objednal další auto... >:-[]
  Co se vrátit ke kořenům a objednat i30(N Drive-N)!?! >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 05.05.  19:40

  « Re: Re: Re: i30N Drive-N

  HA !! Ještě v pátek, když jsem se po měsíci ptal jak to vypadá s Tigi-R, jsem dostal odpověď že zmizel z výroby a nevidí žádný termín, že neví jestli ho vyrobí v červnu nebo září. Dneska jsem jel kolem dealera, napadlo mě zastavit se osobně, pozdravit se s panem vedoucím a pár minut splknout. On kouknul do systému, jestli se nááááhodou něco nezměnilo za těch pár dní a ejhle. Auto je vyrobeno a má status že čeká na odvoz do ČR na centrální sklad. Takže za 10-14 dní snad tady >:-[] >:-[]
  Taky jsem se objednal s GTI na výměnu oleje a geometrii. První olej jsem dělal po 4000 km, nyní po 16000 km jsem naznal, že je potřeba aby dostával dobrou péči a ve finále, ikdyž to bude pár tisícovek stát, tak aspoň potenciální kupec ocení ;-)
  Taky jsem mírně snížil cenu GTI CS300 na 1.044 míče, ikdyž mám do srpna čas (první 3 měsíce to bude psané na dealera). [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 05.05.  13:41

  « Re: Re: i30N Drive-N

  sf
  Taky mám radši hb (ideálně 3dv.) , než lb (kterému říkají fb), ale ten zadek u i30 hb se mi vyloženě nelíbil, takže proto raději ten lb/fb.
  Za mě alcantara v (nezávodním) autě patří na sedačky, na čalounění stropu..., ale ne na to, na co se často sahá.
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 05.05.  01:37

  « Re: Re: i30N Drive-N

  Th
  Tak ta GT2 RS zřejmě bude nějaká verze pro US trh.
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 04.05.  22:08

  « Re: Re: i30N Drive-N

  Limitka i30N - moc limitka to není, jen drobné designové věci, žádná hezká výrazná barva :-(
  Golf 8R za bambilion je mazec! Ale taky nějaký blázen dal kůži, nevím proč. To už fakt raději RS3 se základníma sedačkama (jsou super s tou alcantarou uvnitř) a rozumným konfigem. Dala se koupit za 1,630 vč.dph.
  Jinak tady fotogalerie z Eccáku od nějakého maníka: [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto speedfred

  speedfred 04.05.  22:02

  « Re: i30N Drive-N

  i30N sa mi celkom pozdáva, tiež nevidím v limitke za rozumnú cenu problém.
  Škoda že tam není 3dv však áno (WL) ? Za mňa fastback nie, nepáči sa mi.
  Volant v alcantare ošahávať jedine v rukaviciach.
  Vidím cenu toho G8R (určite fajn auto) tak mi je trochu mdlo. Za trochu vyššiu cenu bola QV >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 04.05.  19:49

  « i30N Drive-N

  pd7

  Proč ne?
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 04.05.  18:58

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska takový "menší" sraz 90-100 aut na Ecce Homo Štenberk

  wl....i30N vypadá dobře. Ale Hi undáj limitka? 8-s
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 04.05.  18:45

  « i30N Drive-N

  iu
  Cena bude určitě vyšší, protože (kromě ceny za limitku) tam má být (povinně) všechno co tam dát lze, včetně panoramy, vyhř. volantu (v alcantaře) atd. Barvy jen dvě perleťové neutrální (bílá, černá), v bílé to nevypadá vůbec dobře, černá tomu naopak sluší, ale bude to hodně nepraktické.
  Dobře vypadá fastback v černé, akorát je delší, než hb (plus 20 tis. Kč navrch).
  G8R za mě ne, to už bych si raději připlatil za RS3 s R5.
  Životnost alcantary na volantu je samozřejmě výrazně kratší, než u kůže.
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 04.05.  17:00

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska takový "menší" sraz 90-100 aut na Ecce Homo Štenberk

  Pradeda: inak z tými podvozkami je to aj u BMW silne individuálne. Webpaja si pochvaľoval M340i (a rovnako aj 330i). Naopak dnes jazdil sesterskú M440i a skritizoval ju, že auto dobre nefunguje, že má príliš tvrdé pružiny, tipoval to kvôli tomu, ako je auto ťažké a bol z neho celkovo hodne sklamaný.
  wl: jo, za mňa dobrý, ako zvonku, tak i zvnútra (hlavne zvnútra to dosť pomohlo a vizuálne to pôsobí hodnotnejšie). Druhá vec je praktickosť tej alcantary na volante, radičke a brzdovej páke, či sa to rýchlo neošúcha/neupatlá. A tiež cena, či si za tú limitku nezapýtajú prehnanú sumu. Ale nakoľko je i30N zďaleka najlacnejší HH, stále by to malo byť znesiteľné. Hlavne keď som videl túto cenu Golfu R: [odkaz] 8-s
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 04.05.  16:05

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska takový "menší" sraz 90-100 aut na Ecce Homo Štenberk

  Co říkáte na limitku i30N Drive-N:
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 04.05.  14:52

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska takový "menší" sraz 90-100 aut na Ecce Homo Štenberk

  pradeda: tu je ten podvozok trošku viac rozvedený: [odkaz]
  Ale podstata zmien M135i je taká, že len na ňu aplikovali naladenie, ktoré má 128ti a ktorú chválili ako lepšie jazdiace auto, ako M135i. Každopádne ani tieto drobné zmeny nespravia z môjho pohľadu 1er atraktívnejšou, lebo sa nemení kameň úrazu: vonkajší dizajn. Ale facelift už je na ceste a zdá sa byť pomerne výrazný, tak je tam šanca na zlepšenie.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 04.05.  14:39

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska takový "menší" sraz 90-100 aut na Ecce Homo Štenberk

  Tož nevím....psalo se, že podvozek na M135i je celkem ok, a teď tady píší, že ho "přitvrzují"....alespoň to tak interpretuji já......[odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 03.05.  18:23

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska takový "menší" sraz 90-100 aut na Ecce Homo Štenberk

  Já jsem se před chvílí vrátil z Brna z oběda na Rohlence. Bylo krásně, tak jsem osedlal 1er a hijé..... ;-) Moje oblíbená trasa přes Ždáňský les do Bučovic. Je tam relativně klídek. No a pak můj oblíbený výjezd ze Slavkova k Holubicím....paráda. Tlačil jsem před sebou X4....moc se mu to nelíbilo, ale neuhnul.... ;-) Moja ani nedutala... >:D Myslím, že jsme viděli na vrcholu něco přes 2 kila.... ;-) Ale pak jsou tam o kousek dál nové radary, které dohlíží na dodržování 70.... >:D No, co dodat. Co se týče výkonu, tak 1er ho má na rozdávání. A ten zvuk vytočeného motoru ve sport mode....hotový orgasmus....Ale co se týče ovládání a pocitu za volantem, tak bohužel na RS3 nemá...protože jí to "fyzika" zkrátka nedovoluje.... >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!


Vyhledat podle modelu
Vyhledat pouze:

Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…