Diskuse

Aero 50 (2012)

7.8.2010

Hodnoťte prosím tuto recenzi pouze známkami 10 – 10 – 10. CO SE PRÁVĚ DĚJE ------------------------------- Bylo vybráno nové téma pro Květen 2016.…

 

Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777   dnes  11:41

  « Re: Re: Re: Re: Re: Muldix i30N

  Tož....ta červená se mě líbí čím dál tím víc.... ;-)
  [odkaz]
  [odkaz]
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino   dnes  10:30

  « Re: Re: Re: Re: Muldix i30N

  Už toho s těma barvama nechte! >:-[] Zvláště když jde o nebarvy :-!
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777   dnes  09:14

  « Re: Re: Re: Muldix i30N

  wl....tož, pro mě je křída moc smutná.....když do této rodiny barev nebarev, tak bych raději volil tuto bílou Carraru...[odkaz]
  Křída...[odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 29.11.  18:48

  « Re: Re: Muldix i30N

  Leg
  S výběrem šedé na RS3 souhlas, ale za mě ne tu, co je v nabídce.
  Připlatil bych za individual (cenový rozdíl proti klasické metle tady není nějak drastický, +1.600,- euro) a šel do hodně světlé křídy od Porsche, čímž bych zachoval patřičný kontrast s černými doplňky. Velmi dobře by to vypadalo a jako bonus by to bylo i praktické.
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 29.11.  18:41

  « Porsche new color

  Článek pro nás colormaniaky! ;-)
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 29.11.  18:35

  « Re: Re: Re: Re: Muldix i30N

  tms.....mě taky RSQ3 moc neoslovilo. Svezení mě sice připomnělo mou ex X5, ale chybělo mě to X5 pohodlí a ride. Když jsem však přesedl do RS3, tak to ve mě hned probudilo vzpomínky na ITR a bylo vymalováno. Uvidím jak se budu potýkat s N/V, ale i kdyby sem ji měl mít jen chvíli, tak se na ni moc těším. Zapojím synovce, který se zná s majitelem, jestli by nešlo dodání "somewhat" uspíšit..... ;-)
  Automat řadička....sorry, ale nějak postrádám smysl ručního řazení ve voze vybaveném automatem. Když chci ručně řadit, nebudu si přece kupovat automat? Právě k vůli tomu automatická převodovka vznikla. Aby se nemuselo ručně řadit a šlapat na spojku. V X5 jsem pádla měl, ale nikdy nepoužil a ani v Yarise, kde tuto možnost mám taky, jsem za celých 9 let necítil potřebu této možnosti využít a nevidím v tom žádný smysl. Jo, je tam tlačítko "sport" mode, který drží vyšší otáčky a ten občas v kopci použiju, ale to je tak vše. Ani v RS3 neplánuju si hrát s pádly nebo s + - řadičkou... :-! Tlačítko RS na volantě mě plně postačí.... ;-) Ale pokud to někdo používá jako náhražku za opravdový McCoy manuál a stačí mu to, tak proč ne..... ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 29.11.  16:05

  « Re: Re: Re: Muldix i30N

  Martina Muldixe znám a sleduji, po telefonu jsem s ním před objednáním Tiguana R na konci září konzultoval nějaké věci, vč. názoru na druhou variantu a to RS Q3. Umí řídit, dobře to podává ve videu, pěkně udělaný ty videa. Za mě asi nejlepší český.
  Jinak na klitoris místo řadičky jsem si skoro zvykl, jen se ruka musí dávat níže než to bylo v Atece. Občas měním mezi režimy S a D kvůli otáčkám. V Déčku je drží moc nízko, pak do toho zasahuji pádly pod volantem, tam to po chvilce změní zase na automat. Ve Sport je zase drží až moc vysoko, ale tam se to nezmění na automat, tam pak drží manuální režim řazení stále! U VW hodně doposud nezvyklé! V Tigi-R bude klasická páka převodovky a k tomu vyššímu sezení to je asi lepší.
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 29.11.  15:50

  « Re: Re: Re: Muldix i30N

  iudex
  Které auto s klitorisem nemá páčky/tlačítka pod volantem? To přece/snad mají všechny, ale stejně to klasickou páku voliče zcela nenahradí...
 • « 00 Reagovat !

  foto iudex

  iudex 29.11.  15:28

  « Re: Re: Muldix i30N

  Dany: tip na Muldixa od Teba bol výborný, odvtedy sledujem každé jeho video a je to fakt borec, vie predovšetkým parádne šoférovať, dokáže ísť plynulým driftom s RWD ako pán, ale vie si pekne rozhodiť aj predokolku, viď posledný test i30N. A má aj slušný jazykový prejav a dobre sa počúva (na rozdiel od takého Čabáka, ktorý ma svojím prejavom irituje, aj keď tiež vie jazdiť).
  wl: jj, ten klitoris je jedna z vecí, čo mi na interiéri nových Golfov (a ostatných koncernových súrodencov) vadí. Ja viem, že pri automate je polmetrová páka zbytočná, ale občas chcem do toho radenia zasiahnuť (a ak nemám pádla pod volantom, tak nemám ako). V tomto musím pochváliť vlastnú garáž, Mazda má klasickú páku s tým správnym spôsobom radenia, t.j. podradenie dopredu, od seba a radenie vyšších stupňov k sebe; plus prepnutie do manuálneho režimu len posunom páky doboku. A tiež páčky pod volantom, ktoré fungujú, sú dostatočne veľké (a sú bez príplatku). A keďže v normále je ten automat ospalý a treba mu pomáhať, tak radím ručne pomerne často.
  Leg: čo nové, málo sa ozývaš. Čo Tvoje "Duo Electric"? Webpaju si asi inšpiroval s Lexusom, minulý týždeň kúpil NX, akurát nie v plukovníckej zelenej, ale klasická strieborná.
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 29.11.  14:35

  « Re: Re: Muldix i30N

  pd7
  G8 GTI s dsg má problém se současným trendem (GR,S3/RS3,911/992 kromě GT3 atd.) , kdy se místo klasické páky voliče dává jen zakrnělý "klitoris", se kterým nelze za jízdy "řadit" (ani s ním pohodlně přepínat mezi D/S), pak ti zbývá jen klikat na volantu, bohužel...
  Kdežto poslední i30N/DCT na tento nešťastný trend (zatím) nenaskočil.
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 29.11.  12:42

  « Re: Muldix i30N


  wl.........Muldix video....z diskuze.... ;-)

  tofoj
  6 days ago
  @Dubasik určitě, mám 184cm a 70kg a sedačka je mi akorát. Bočním vedením tam trochu rezerva je, výškově bych řekl, že ne. Nejdřív bych jí vyzkoušel být Vámi. Mě nadchl manuál, protože rád řadím, rád sám dávám meziplyny a s karbonovými synchrony to řadí krásně, kulisa krátká přesná. I zpřevodování je dobré, na šestku točí ve 140 3tis ot, což na dvoulitr jde. Mám ještě GTi 8g s DSG a přestože ta převodovka auto hodně zrychlí, klikání na volantu mě baví o dost míň. Hyundai dvouspojka řadí krásně, takže je to spiš o prioritách...
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 29.11.  12:13

  « Re: Re: Muldix i30N

  Leg....ok...díky. Tož už jen pro Tebe....proč RS3? Byl jsem okolnostmi "přinucen" si RS3 otestovat. Bylo to současně s RSQ3. RS3 mě svými jízdními vlastnostmi okamžitě učarovalo a vše bylo rázem jinak. Ano, Macan byl v jednu chvíli hodně vysoko na Schindlerově listě, ale jako univerzál neprošel. RS3 na seznamu nebyl a prošel.... ;-) Ale jen s odřenýma ušima.... ;-)
  Ano, N/V nic moc, podobné jako u M140i, ale sedadla jsou pohodlnější a na popojíždění po městě má RS3 automat. Časem vyměním za nějaké menší SUV.
  Barva. Šedá Kemora se mě hned na konf. taky líbila, ale ve skutečnosti je spíš šedomodrá a to už není ono. Většina zájemců v Kyjově preferuje zelenou. Předváděčka je tu také zelená a první dojem je wow... :yes: Ale dlouhodobě bych z ní měl strach. Proto jsem zvolil tu červenou. Ve hře byla i bílá, ale RS3 si přece jen zaslouží nějakou živější barvu. Toť vše.... :-!
 • « 00 Reagovat !

  foto Dany

  Dany 29.11.  10:08

  « Re: Muldix i30N

  Mám radosť, že sa tu Muldix usídlil. Jazdí fakt parádne.

  Baví ma aj naďalej Rasťo vo svojich rally videách. Napr. tu škola šmyku v 20:30

  [odkaz]

  Narazil som na jedno video o brzdách, kde zaznelo dosť dobrých informácií. Možno to niekto ocení. Zvlášť tí, čo rozpaľujú svoje kotúče do ruda ;-) .
  [odkaz]
 • « 00 Reagovat !

  foto Leg

  Leg 29.11.  05:37

  « Re: Muldix i30N

  Dobré ráno,

  človek sem zavíta po dlhšej dobe a ... pradeda má objednané! A RS3!!! Tak to je špica, čo si pamätám naposledy, tak si sa rozhodoval medzi Jarmilou s krížom a Chá-er. Tak to si sa rozhodol dobre. >:D Síce podstatným parametrom NV si si moc nepolepšil, ale aspoň vidieť, že v sebe ten náboj stále máš. Gratulujem a zo srdca prajem. :yes:

  Chcel som si aj prečítať, ako si sa ku svojej voľbe dopracoval (fakt som bol presvedčený, že skončíš v Macane), ale posledných cca 10 stránok diskusie pojednáva o - surprise, surprise - farbe. >:-[] BTW ja by som zvolil tú sivú, v žiarivých, s čiernou kontrastných farbách mi ten predok pripadá príliš "bocanegra". Ale červená by bola asi voľba číslo dva. Ostro zelené som nedávno videl TT (na ruských ečv) a teda že by ma to očarilo nemôžem povedať, ale možno to bol iný odtieň.

  Inak vidím že všetko po starom. Ako sa dalo čakať, Thom má už zasa objednané (tipujem TichuanR) a potom si už dá určite s autami pokoj. Tak na pol roka. :-)
 • « 00 Reagovat !

  foto white-label

  white label 29.11.  01:36

  « Muldix i30N

  [odkaz]
  Kdo neviděl, mrkněte na to parádní rozhození od 4:04! V komentech chválí i Ondra.
  A Muldix by do i30N bral dvojspojku! ;-)
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 28.11.  21:05

  « Re: Re: Re: Re: Re: Re: RS3

  Jednak půl litru objem a taky má M2c o jedno turbíčko navíc >:-[] >:-[]
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 28.11.  20:11

  « Re: Re: Re: Re: Re: RS3

  tms....v tom pružném zrychlení asi hraje dost podstatnou roli ta již dříve zmiňovaná turbo díra. Kdyby měl motor na RS3 ještě ten malý supercharger, který by tu díru eliminoval, tak by to vypadalo jinak. Ale mě osobně se ten skokový nástup výkonu líbí. Bylo to tak i s první MPS... :yes: U M140i žádný "schodek" není, ale kdyby měla dávat těch 400 koní, tak by se tomu schodku asi nevyhla. Ale nebyl by asi tak dramatický, protože těch extra 500 ccm taky hraje určitou roli.
 • « 00 Reagovat !

  foto Thomasino

  Thomasino 28.11.  19:32

  « Re: Re: Re: Re: RS3

  Jsem čekal od té RS3 v tom pružném zrychlení teda o něco více >:-[] Překvapil mě ten Cayman bez turbíčka! :yes:
 • « 00 Reagovat !

  foto speedfred

  speedfred 28.11.  14:14

  « Re: Re: Re: Re: RS3

  Letmý štart: celkom ma zaujalo ako GTS začalo na konci míle ešte zrýchľovať.
  Štart z miesta tam to je jasnačka (4x4)=16, to je ale disciplína pre malé deti. >:D
 • « 00 Reagovat !

  foto pradeda777

  pradeda777 28.11.  13:34

  « Re: Re: Re: RS3

  Už je to tady....[odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!


Vyhledat podle modelu
Vyhledat pouze:

Blesk.cz

Krejčířova vila má nového majitele! Honosný palác s akváriem pro žraloka se vydražil za 21 milionů

Krejčířova vila má nového majitele! Honosný palác s…

Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy byla dnes vydražena za 21,38 milionu korun. V osmém…

VIDEO: V Pařížské ulici vzplál mercedes i člověk! Muž ze sebe shazoval hořící oblečení

VIDEO: V Pařížské ulici vzplál mercedes i člověk!…

Mercedes v plamenech a muž snažící se svléknout hořící oblečení. Tak vypadala dramatická nedělní noc v pražské…

 

iSport.cz

Ronaldo měl říct tajemství. Lež, napsal hráč po Zlatém míči šéfeditorovi

Ronaldo měl říct tajemství. Lež, napsal hráč po…

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se ostře ohradil vůči výroku šéfeditora francouzského magazínu France…

Nigerijský hit! Příběh budějovického střelce, kterého sleduje česká špička

Nigerijský hit! Příběh budějovického střelce,…

Už měl rezervované místo ve vlaku do Opavy, kde ho dychtivě očekávali. Jenže změna, Fortune Bassey místo toho…

 

Reflex.cz

Miroslav Kalousek: Pokud prezidentovi Zemanovi jednou ustoupíte, ustupujete stále

Miroslav Kalousek: Pokud prezidentovi Zemanovi…

Ustoupí nově jmenovaný premiér Petr Fiala prezidentovi s výběrem kandidátů na nové ministry? Hostem Press klubu…

Dostál: Povinné očkování je lepší než lidi diskriminovat, nová opatření jsou na nic, trhovci by měli stát žalovat

Dostál: Povinné očkování je lepší než lidi…

„Výsledek buněčné imunity svědčí o tom, že jsem poměrně vysoce bezpečný pro sebe a své okolí. Ostatně i více než…