Seat Ibiza (2009)

10.6.2010

Jedná se o již několikrát zmiňovanou limitovanou edici SEAT Ibiza COLOR EDITION... Malý designově orientovaný 3dv. hatchback z rodiny koncernu VW se…

Seat Ibiza (Dave333)

berustina 12.06.2010  23:32

Cupra

zadní nárazník Cupra, přední nárazník Cupra, tak proč ne rovnou Cupra? Jinak tě tu vítám i za FRPEho. ;-)

FRPE 13.06.2010  00:35

« Re: Cupra

Dovolím si se přidat k Berustinovi ... :-)

Tak ostatně bylo by ostudou aby tě nejprve nepřivítali
      /seaťáci/ a pak ostatní "banda" závisláků na Máčku, že?

Nu hele, recenze by snesla ještě nějaký ten text, ale plodils to nyní na navečer/v noci takže malá omluvenka a čeká se do zítřka/dneška na doplněnku. :-!

Fotky by též snesly přidat. Je to přece jen jak píšeš limonádová edice né? Pěkná barva, jakou má Ibka Cupras přezdívku? Mirinda? >:D

Mě zaujaly dvě fotky ze Silvestra, kde se mě tuze líbí ty konfety, papírky a vyhořelé dělobuchy na kapotě auta. Zde na maczu je specialista na podobný airbrusch jménem Chobot, myslím že ti auto i s kompfetama pěkně "vypálí" ... :-) ;-)

Vítej na Maczu a kdybys potřeboval potěšit, pobavit piš mě, když budeš potřebovat nějakou radu či technickou finesu, piš tadyhle k Berustinovi a nebo je tady uživatel White Label a Hooonza, kteří ví o autech to, co nevědí ani jejich výrobci = nyní vážně - ví toho hodně ... :yes: :yes:

berustina 13.06.2010  00:39

« Re: Cupra

jojo, jak nás náš FRPE vychválil, kdybys hledal třeba volant, nebo tě zajímal počet kol, tak všechno tohle my víme. >:D >:D >:D

Dave333 18.06.2010  22:22

« Re: Re: Cupra

Mirinda zní taky dobře >:D konfety sem sloupal v pohodě laku se nic nestalo jen toho bylo neskutečně moc takže mi to chvílí zabralo :-) Jinak jsem tedy poctěn přivitáním do klubu seaťáků budu se snažit tady občas něčím přispět ale času moc není... teď jsem mimo domov - v Praze a k netu sem se dostal až teď snad přivezu nějaké pěkné foto!!
        PS: FRPE vidím, že už si taky něco málo do svého nasypal.. asi JE Design že?? >:D

Dave333 18.06.2010  22:16

« Re: Cupra

NOoo tak líbila by se ale finance na to nejsou!!!
      :-|

Dave333 18.06.2010  22:38

« Re: Cupra

no jooo no tak jak jsem se teď díval na tvoje auto už chápu proč píšeš proč ne rovnou cupra když ty nárazníky...:-) každopádně byť tyhle auta prodávám sám jsem ještě CUPRU po faceliftu na vlastní oči neviděl... A vidím, že ses postaral i o pěknou výbavu:-) technický paket plus apod. :-) :-) ale můžu říct, že tu předfaceliftovou jsme měli jako předváděčku a co se týče jízdních vlastností ostřejší "lidovku" jsem neřídil!!!

berustina 25.06.2010  09:07

« Re: Re: Cupra

neber můj dotaz ve zlém. Jen jsem si říkal, že třeba FRPE chtěl původně letadlo, pak si koupil Cupru a začal tunit s tím, že bude mít letadlo. Jak to dopadlo viděl si sám. Cupra nelýtá a FRPE byl zklamaný, tak šla z domu. >:D Ptal jsem se spíš, jestli ti třeba nevyhovovalo DSGčko, nebo nějak podobně. ;-)
        btw. pakety plus apod. pokryla sleva :-)

Dave333 26.06.2010  00:36

« Re: Re: Re: Cupra

a přitom na to lítání ma vzadu pořádný křídlo noo >:D , ne tak nevím jestli jsem to pochopil dobře ale tuning jeho Leonu se ti ale asi moc nezdá. Nevím každému se tohle asi líbit nebude ale jsou tací. Mě osobně se taky JE moc nelíbí ale zase na odlišení je to zajímavé. Teď se ale divím že píšeš, že šla z domu o tom nevím protože když jsem viděl jak dlouhou má recenzi tak se mi to ani nechtělo číst >:D >:D každopádně moje představa úpravy nikdy nebude tak brutální. jinak DSG je super ale musí mít pádla na tohle když si zvykneš už se ti nechce řadit ale to jsem zjistil až po té co jsem si koupil auto protože až poté jsme přihlásili předváděčku Ibiza CUPRA ;-)

berustina 26.06.2010  00:48

« Re: Re: Re: Re: Cupra

No to ne. FRPEho tunning je naprosto ideální na zimu. Co já vím, tak ho zaměstnávají technické služby na odhrnování sněhu a podobných "s.r.a.č.e.k." v zimním období. >:D DSG je určitě super. Měl jsem možnosti řídít jen s SMG převodovkou a byla to pecka. Nicméně by mi ten klacek asi chyběl. Ale třeba někdy ukecám WL a proveze mne s GTI DSG a třeba změním názor.
            btw. jaké je svezení s Ibizou Cupra?

Dave333 26.06.2010  01:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Cupra

No pro mě paráda opravdu sem si měl koupit radši něco takového >:D motor jako takový točí skoro 7tis. a pokud to držíš na podlaze od cca 4tis. ot. je zátah hodně solidní na 1,4 je to až neuvěřitelné :-) podvozek je taky výborný a byť jsem to svoje snižoval a je to sport atd. pořád není tak trvdý ani tuhý prostě je z něj jiný pocit taková ta ochota si to rozdat s každou zatáčkou prostě CUP RAcing :-) DSG pak pokud jedeš s lehkou nohou řadí neslyšitelně a naprosto hladce v 60km/h už tam máš 6st. a vůbec netušíš jak a kdy to tam naskládala. Řadí to tak, že otáčky spadnou i na 1300/min. prostě na úsporu paliva naopak když řadíš pádly ve vyšších otáčkách doprovází to správný kopanec. Celé je to údajně takto nastaveno softwarově. Od někoho jsem pak ještě slyšel že se mu úplně nelíbí zvuk motoru je asi slabší kvůli malému obsahu hodně je pak slyšet i turbo a odfuk >:D

Brandon Walsh 13.06.2010  09:46

poznamka

rok vyroby 2010 no na fotkach mas slavila silvestra tak potom musela byt vyrobena v 2009 nie silvester 2010 este nebol ;-) inak velmi pekna ibizka lumina orange je podla mna najkrajsia farba na seaty :yes:

FRPE 13.06.2010  12:27

« Re: poznamka

Zino - vidíš, to je pravda. ;-) I když já měl "silvestra" už včera ... >:D >:-[] :yes:

Tak kde jsi Cupristo? :-O Neříkej mě, že ještě vyspáváš toho Silváče ... chaché ;-)

Brandon Walsh 13.06.2010  13:20

« Re: Re: poznamka

frpe som na take "omladzovanie" aut haklivy >:D >:D ja mel vcera akurat tak grilovacku s pivom ;-)

Dave333 18.06.2010  22:25

« Re: poznamka

OK otázka jak kdo bere rok výroby... MR je 10 výroba určitě 09 a velký TP vystavený až 10 :-!

berustina 04.07.2010  23:06

Kupřice doplňky

tak jsem juknul na nějaké doplňky do Kupřice a docela se mi zamlouval držák na iPod. Jelikož se mi pořád někde válí, tak by to bylo fajn. Ovšem, když jsem viděl cenu 3043,-Kč, tak ho nechám zase někde válet. :-( Ještě jsem koukal na sportovní pružiny, nevíš jestli jsou tvrdší než má Cupra? ;-)

Dave333 04.07.2010  23:38

« Re: Kupřice doplňky

no a k tomu držáku je ještě třeba nějaký adaptér-převodník bez kterého nejde ipod spojit s rádiem skrze konektory aux-in a usb tak aby se choval jako velkokapacitní pamět nebo tak něco:-)
      Jinak nechci kecat ale podle mě ty pružiny jsou dobré akorát pro civilní verze Leonu myslím, že instalací tohoto na cupru by to možná bylo jen k horšímu.. nebo taky třeba ne.. mě osobně moje ibiza se sport pružinama přijde nižší než cupra s cupráckýma.. ale to se zase bavíme o ibizách, jak je to u leona netuším hlavně je taky otázka jestli nižší = tužší ale pokud chceš snad bych to nějak mohl zjistit..
      Jen osobní dotaz nejsi už trochu masochista když se ptáš na tvrdší?? >:D >:D

berustina 04.07.2010  23:52

« Re: Re: Kupřice doplňky

Masochista určitě ne. Jde mi jen o náklony v zatáčkách. Osobně si taky myslím, že to nebude krok k lepšímu.
        Jinak k tomu iPod je třeba ještě kabel asi z 2500,- šílená cena. Nechám to propojené přes Aux. Sice se musí iPod ovládat přímo a ne přes rádio, ale za ty prachy to určitě nestojí. 8-s

Dave333 05.07.2010  00:06

« Re: Re: Re: Kupřice doplňky

mě osobně trochu mrzí že ve svém nemám usb ikdyž mi technik říkal že by to něměl byt problém dodělat i neorigo...
          řešit problém s ipodem skrze příslušenství je nesmysl nejlepší je flash disk do usb a je to to samé jako připojovat ipod před držáky adaptéry a kabely snad za 10tis. a to nejzásadnější - ještě přijdeš o držák na kelímek >:D >:D

berustina 05.07.2010  00:16

« Re: Re: Re: Kupřice doplňky

tak snad to problém nebude. USB je fajn nicméně jsem zkusil několik flash pamětí různých výrobců a kapacit a dříve, či později se to vždycky kousne a jedině řešení je vypnout motor a znovu nastartovat. Vypnout/zapnout rádio nestačí. :-( Držák na kelímek mne netrápí jsou tam další dva. >:D

fičím na kutě. ;-)

Dave333 05.07.2010  00:21

« Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

tak to nevím je pravda že zkušenost delšího přehrávání s tím nemám.. ptal ses na to na servise jestli není chyba někde jinde?? já akorát slyšel že si to umí poradit max s 6-ti hlavníma složkama víc že to prý nenačte ale zbytek může byt v podsložkách
              a máš v cupřici loketní opěru?
              přeju pěkné sny... o držáku za 150kč, adaptéru za 200kč a kabelu za 50kč... >:D

berustina 05.07.2010  10:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

nepatřím moc k těm, který každou kokotinu řeší hned se servisem. USB je fajn, ale používám na nabíjení jak telefonu, tak iPodu. To, že bojuje s flash pamětí mne netrápí. Stejně bych musel koupit nějakou vetší flashku, abych tam veškerou hudbu dostal. iPod + AUX mi bohatě stačí.

Opěrku nemám. Neviděl jsem ji naživo jen z obrázků a mám pocit, že by zabrala obě díry pro držáky vody. ;-\

Dave333 05.07.2010  11:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

to je další věc vůbec nikde nikdo neudává jak velkou flash to dokáže načíst a jestli je to nějak omezené na tomhle by měli trochu zapracovat...

no právě proto sem se ptal jestli ji máš obě díry zabere ale je to vyrešené tak, že když ji otevřeš dno té loketky je z gumy, která zakrývá právě ony držáky na pití takže když otevřeš loketku a vyndáš tu gumu můžeš ty držáky teoreticky používat jako by tam loketka nebyla ovšem nesměl by si v té loketce mít nic uložené... čož je zase napytel
                  co ještě nejde tak nastavovat její vzdálenost od šalt páky ani výšku ale normální člověk se tam v pohodě opře. možná ještě jedna věc dělá se jen v kůži část děrovaná, část hladká..

berustina 05.07.2010  12:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

právě, že jsem se na opěrku koukal na fotkách a byla částečně perforovaná, což je asi pochopitelné nicméně pouze z kůže černé, nebo červené. A to se mi moc nelíbí. Bez opěrky jsem to už rok přežil a nevidím v ní takovou nutnost.

Pamatuji doby, kdy jsem byl v BMW odkázaný jen na kazety a to bylo utrpení, teď si může člověk vybrat připojit pomalu cokoliv a stejně není spokojený. >:D

btw. koukal jsem, že se nabízí už i Alcantara jako polstrování sedaček. Vypadá to moc hezky. Škoda, že nebyla dostupná před rokem. :-(

Dave333 06.07.2010  15:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

pokud vím ale už si fakt nejsem jistý tak alcantara přišla nějak těsně po loňském faceliftu asi snad otázka 2 - 4 týdnů takže už je v nabídce taky relativně dlouho!!šla do FR ale jestli do cupry to nevím
                      Ale nejde to tak brát i sedačky v cupře jsou supr i ta potahovina je zajímavá.. neboj za nedlouhý čas bude leon III označovaný jako 2012 sice nevím jestli to má být MR nebo že vyjde až 2012 ale až si vybereš verzi objednáš i alcantaru >:D >:D

berustina 06.07.2010  17:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

facelift Cupry byl dostupný tuším ve 26.tém týdnu. Facelift FR-ka byl až později kolem 38.mého týdne. Tak pokud to šlo vybrat až do FR tak tomu moc nerozumím. A vůbec mi to hlava nebere proč to nebývá dostupné až za nějaký čas, to aby člověk pořád na něco čekal. >:D

Co je MR?

Dave333 07.07.2010  21:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

modelový rok nebo taky MY z angličtiny.. se to tak říká.. třeba teď modelový rok 2011 se už vyrábí od 22.týdne 2010

jojo politice SEATu potažmo koncernu úplně nerozumím hlavně se mi nelíbí jaké pořád mají restrikce na technologie pro značky jako je SEAT čili jakási druhotná řada v koncernu.. spoustu věcí co má vw nemáme a něco jsou už fakt detaily ale občas to zamrzí.. hlavně když už dneska mezi těmi auty není cenový rozestup co byl dříve samozřejmě otázkou taky je co chce sama automobilka seat a co ne a co jí vw dovolí a co ne ale myslím, že třeba blinkry ve zpětných zrcátkách nebo antény ve stylu ploutve už by fakt být mohly.. teda aspoň pokud se má seat profilovat jako designová značka
                          to jsem tak trochu odbočil
                          >:D

berustina 07.07.2010  21:55

« Re: Kupřice doplňky

díky za vysvětlení, to mi nedošlo. Stou politikou to bude asi hodně obtížné. Přeci jen to drží pod palcem VW a je celkem pochopitelné, že nemůžou být na trhu srovnatelné modely jak od VW, tak od SEATu. Když třeba člověk srovná kvalitu materiálů u GTI a CUPRY, tak to by člověk zaplakal. Na druhou stranu motor naladěný na 177kW v koncernu nikde člověk nenajde, což je zajímavé. ;-)

Dave333 07.07.2010  22:20

« Re: Re: Kupřice doplňky

tak to je pravda Leon je uvnitř strožší... doufám v to, že s novým Leonem půjdou ve šlépějích Ibizy ta přece jen v rámci své třídy vypadá uvnitř velice dobře.. tím nechci nic proti tvému vozu je nutno říct, že CUPRA je oproti civilním verzím taky o dost dotaženější..
                              ten motor je fakt, že u ničeho jiného není 177kW zase ale nemáme 4x4 ve stylu golfu R 199kW ale otázka prodejnosti tohoto v Leonu.. ono se vždycky něco najde!!
                              Je to to stejné proč vždy měla Ibiza CUPRA motory silnější než RS a GTI a teď mají stejné?? tomu třeba taky nerozumím.. přihazuju fotku Ibiza CUPRA tak mrkni

berustina 07.07.2010  22:34

« Re: Re: Re: Kupřice doplňky

Mrknul jsem, hezký polep. Budu se muset někdy zastavit jak budu na Ostravsku. ;-)

Dave333 07.07.2010  22:37

« Re: Re: Re: Re: Kupřice doplňky

počítám s tím!! :yes:

berustina 24.07.2010  22:16

DeLorean DMC-12

Kdysi dávno jsem viděl film s názvem "zurück in die zukunft II" samozřejmě v německém znění. Hlavní roli hrál v té době naprosto dokonalý a mnou obdivovaný DeLorean DMC-12. Tvá poslední fotka mne ten film velmi připomíná. ;-)

Dave333 26.07.2010  19:57

« Re: DeLorean DMC-12

jojo myslíš ty ohnivé čáry co za ním zůstaly když zmizel... a taky jak zatáhl kola a letěl >:D dobrý film:-) >:D

berustina 01.08.2010  23:28

« Re: Re: DeLorean DMC-12

přesně. "Silnice? Tam kam jedeme nepotřebujeme žádné silnice." ;-)

foto MilanoS16

"-- skrytý --" 20.08.2010  15:33

Pěkná

Po doplnění recenze dám 10b!

foto zip2016

zip2016 20.08.2010  16:15

Nový nárazník

..je fajn, ale nechtělo by to tedy ještě černou kapotu, popřípadě i černé zadní vrata od kufru?

Dave333 26.08.2010  23:37

« Re: Nový nárazník

Ty nevím už jsem tak pár aut viděl... a nevím jestli se mi to úplně líbilo ale třeba to tak jednou skončí fakt nedovedu říct tomuhle ladění se naskýtají nevídané možnosti ;-) :-)

berustina 27.08.2010  17:01

« Re: Re: Nový nárazník

koukám jak si s tím pěkně vyhráváš. Za chvíli bude Oranžáda lítat. ;-)

Dave333 29.08.2010  23:29

« Re: Re: Re: Nový nárazník

Hehe :-) Neboj já říkal že to nebude žádný !ixtrým! :-)
          Stejně ale s tou 1,6 ne a ne pořád dosáhnout vzletové rychlosti >:D

Dave333 29.08.2010  08:15

Foto

Přidáno pár nových fotek CT park Ostrava

Brandon Walsh 29.08.2010  22:51

mas to vazne krasne

klobuk dole len tak dalej :yes:

Dave333 29.08.2010  23:04

« Re: mas to vazne krasne

Díky chlape jsem se zrovna díval, že sis taky udělal radost >:D >:D tak hodně spokojených a vychutnaných kilometrů

Brandon Walsh 29.08.2010  23:12

« Re: Re: mas to vazne krasne

;-) splneny maly sen velky by bol keby to bola cupra >:D

Dave333 29.08.2010  23:18

« Re: Re: Re: mas to vazne krasne

Chapu velký sen mám tak nějak podobný tak si ho snažím splnit alespoň částečně :-) jen těch penež už proteklo fúra ale snad to bude mít nějaký efekt :-!

Brandon Walsh 29.08.2010  23:20

« Re: Re: Re: Re: mas to vazne krasne

no ja po vyplateni auta som momentalne hotovy nemam uz teoreticky ani na rocnu dialnicnu znamku >:D posledne prachy sli do diskov pneumatiky mi kupuje otec cez firmu pretoze by som sa mohol na elektrony pozerat v izbe este par mesiacov >:D

Dave333 29.08.2010  23:23

« Re: Re: Re: Re: Re: mas to vazne krasne

takže si to bral hotově jo? :-) to já mám na úvěr takže sice jsem se nevydal ze všeho ani z toho co jsem neměl >:D ale taky to bylo dost.. Co za kola si vybral? 15" necháváš na zimu jo?

Brandon Walsh 29.08.2010  23:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: mas to vazne krasne

plechy budu na zimu tento tyzden ak konecne dorazia pneu tam dam 17 brocky [odkaz] len sa bojim aby to autu pristalo , ja som to platenie chcel mat co najskor z krku >:D

white label 29.08.2010  23:32

zino
                  Hmm, ty budou opticky vypadat spíš jako 18"... :yes:

Brandon Walsh 29.08.2010  23:34

« Re: Re: mas to vazne krasne

wl preto som ich nakoniec aj kupil vyberat disky je to najhorsie co zatial poznam >:D

white label 29.08.2010  23:37

« Re: mas to vazne krasne

Jsou mnohem těžší a zodpovědnější výběry, třeba vybrat si matku svých dětí... ;-)

Brandon Walsh 29.08.2010  23:39

« Re: Re: mas to vazne krasne

to som riesil az som to doriesil ze zatial kaslem na to >:D

white label 29.08.2010  23:41

« Re: mas to vazne krasne

Ty ses rozešel s přítelkyní, nebo jen zatím nechceš děti..., nebo obojí? :-O :-)

Dave333 29.08.2010  23:44

wl chce mít jen svatý pokoj >:D >:D >:D >:D

Brandon Walsh 29.08.2010  23:47

>:D :yes: niekto ma podobne citove rozpolozenie ? >:D

Dave333 29.08.2010  23:49

« Re: Re: Re: Re: mas to vazne krasne

Jeej to nee ja sem v pohodě my sme si teď pořídili jiné miminko tak jsem na nějaký čas vyléčený jmenuje se Mia a je to výmarský ohař :-)
                              Kam až se to dostalo od pouhých kol na auto... >:D

Brandon Walsh 29.08.2010  23:55

« Re: mas to vazne krasne

to lakovanie by zaujimalo aj mna nedavno som videl toledo original seat 16 ky nalakovane na cierno a z jedneho disku sa mu uplne lupala farba 8-s

white label 29.08.2010  23:51

>:-[] ;-)

Ten předek ve stylu bocanegra je celkem logický a bude to vypadat určitě dobře...
                            Ty kola ti lakovali kde (myslím kde v Ostravě a okolí)?
                            Je to vypálovaný lak? A jak si spokojený s kvalitou toho lakování?

Dave333 29.08.2010  23:56

« Re: Re: mas to vazne krasne

Myslím, že lakování je provedené dobře zařizoval mi to kolega z práce má nějakého známeho na NH (heinz lemmers nebo jak se to píše)jestli jsi z Ostravy tak asi budeš vědět

white label 29.08.2010  23:59

« Re: mas to vazne krasne

Nejsem přímo z Ovy, ale jsem tam skoro jak doma, tedy dost často, ale zkratka NH mi říká jen Nová Huť, "heinz lemmers" neznám...

Dave333 30.08.2010  00:03

« Re: Re: mas to vazne krasne

jasně na nové huti sídlí tahle firma, která se zabývá výrobou litých kol v tom smylu i lakováním protože polotovar je čistý hliník.. Bylo mi řečeno, že se původní staré kolo ponoří do kyseliny, která vyžere lak až na hliník a pak se nanáší nějaký podklad a pak barva 2x myslím.. vypadá to jak origo :yes:

white label 30.08.2010  00:14

« Re: mas to vazne krasne

Jo, vypadá to hodně dobře už i na těch fotkách, chtělo by to mít tam nějaký schopný kontakt...

Název firmy je teda
                                    "Hayes Lemmerz Alukola s.r.o"
                                    To Heinz sis možná spletl s kečupem, reklamu na něj dávají furt v TV... >:-[]

Dave333 30.08.2010  22:22

« Re: Re: mas to vazne krasne

dobře dobře.. nemůžu za to že mám tak rád špagety >:D
                                      ale seš dobrej že jsi to našel jestli chceš nebo budeš něco někdy chtít lakovat co se týče kol tak zařídím ale neumějí všechny barvy to říkám dopředu.. od stříbrné přes šedou, ocelovou až po černou jestli něco dalšího to si nejsem jist..

white label 30.08.2010  22:31

« Re: mas to vazne krasne

Ta šedá je taková titanově šedá? A ocelová je jaká?
                                        A za kolik se dá pořídit takový přechod ze stříbrné do černého lesku na 4 kola? Když tak do SZ..., díky moc. ;-)

Dave333 29.08.2010  23:40

« Re: Re: Re: mas to vazne krasne

je toho tolik, že člověk neví coby... ale na druhou stranu ani sem nevěděl, že brock umí takové pěkné kolesa myslím že padnou jak ulité trochu černé v kombinaci žlutá barva :yes: pak dej foto!!

Brandon Walsh 13.10.2010  07:42

nemam slov

co si spravil s ibizou je krasne nemas chut sa pustit do mojho leona kludne ti zverim 3 mesacnu vyplatu >:D hlavne co by som potreboval je koncovka vyfuku ala cupra [odkaz] a naslap [odkaz] toto mi v aute chyba ;-\ >:D >:D
    este raz chvalim nadhera :yes:

Dave333 13.10.2010  11:26

« Re: nemam slov

:-) Díky zino !! počkej a už to máš nakoupeno?? kdyžtak zařídit to taky jde i nějakou slevu.. ;-) výfuk by tomu určitě seděl ten nový matný je fakt hezký!!
      Minulý týden jsem jel do Maďarska přes Slovensko a musím říct, že je to nádherný kraj světa závidím ti.. radost jet a dívat se kolem i po dálnici z Bytče až do Bratislavy, která je je mimo jiné jako ze sametu oproti naší D1 :-!

Brandon Walsh 13.10.2010  11:28

« Re: Re: nemam slov

dave nakupene to este nemam kolko by ma to vyslo u teba ? kludne mozes do sz aspon by som si nasiel zamienku ist tu nadheru pozriet nazivo :yes: aky novy matny ? taky prehlad zas v tom nemam

Dave333 16.10.2010  09:57

« Re: Re: nemam slov

U nás na skladě ještě nedávno byly, nevím jestli ještě jsou skladem staré koncovky dělali výprodej.. ty byly z leštěného nerezu. Loni co přišel facelift Leonu tak je i nový katalog příslušenství a tam mají nové koncovky vypadají jako z kartáčovaného hliníku proto jsem psal matné ;-)
          Přijeď klidně rád tě tu u nás uvidím :-)

foto zip2016

zip2016 16.10.2010  11:03

« Re: Re: Re: nemam slov

Dave, beru zpět co jsem před čase napsal. Žádná černá kapota. Takhle to vypadá fakt perfektně. Gratuluju!! :yes: :yes: :yes: :yes:

Dave333 16.10.2010  11:51

« Re: Re: Re: Re: nemam slov

No vidíš :-) já to říkal, že už by to bylo víc černé jak oranžové :-!
              Ale jinak díky za pochvalu :-) :-)

foto D-U-K-E-

D.U.K.E. 13.10.2010  17:26

neuvěřitelně nádherný auto!

když teď vidím ty poslední fotky, tak si říkám, že jsem si taky v color edition nevzal tu druhou barevnou kombinaci...ne že by se mi nelíbila moje bílo/modrá, ale s tou oranžádou se dají dělat divy! Fakt krásný, podle katalogu co mám vidím, že jsou to všechno origo díly Seat, ty spojlery a novej přední nárazník, i koneckonců výfuk, pokud to není top secret, kolik všechny tyto úpravy koštovaly?? V neposlední řadě když vidím ty černý 17", tak jen tiše závidím, protože si nikdo neumí představit jaký peklo mám já s bílýma...:-)

Dave333 16.10.2010  09:49

« Re: neuvěřitelně nádherný auto!

Tak asi bych si uměl přestavit to samé udělat v modro bílé vypadalo by to asi hodně slušně!!! Bocawhitegra >:D >:D
      No popravdě kolik mě to všechno stálo to raději ani nechci počítat ale celý předek tzn. nárazník + lak + maska, mřížky atd. + černé světla asi 17tis. což není taková hruza mělo to být podstatně víc...
      Bílé kola fakt nezávidím:-D to musí být fakt peklo!! hadřík sebou a každých 100km leštit a leštit :-)

Brandon Walsh 25.12.2010  13:35

opat som na tvojom profile

a opat nemam slov >:D podla mojho vkusu je to najkrajsie upravene auto na macz ;-) :yes: a ten napis bocanegra na zadnici stretnut ta na ceste myslim si ze sa pozeram zoci voci poladenemu cuprusovi >:D

Dave333 28.12.2010  14:31

« Re: opat som na tvojom profile

:-) ;-) Zino dík ale nepřáháněj to tolik nebo mi to naleze do hlavy.. >:D
      uvidíme jak do budoucna ale možná přide i černý vnitřek.. sloupky tapecirung...

Brandon Walsh 03.03.2011  16:38

nejaka dalsia uprava

sa zatial nekona ? ;-)

Dave333 11.04.2011  23:32

« Re: nejaka dalsia uprava

před pár dny jsem si koupil středové kryty kol v černé barvě takze zase takové malé vnější doladění detailu ale jinak zatím nic.. :-)

Brandon Walsh 12.04.2011  08:51

« Re: Re: nejaka dalsia uprava

ja som uz rezignoval mozno pribudnu senzory mozno nie nie som spokojny s tym ako ich nalakoval pan takze uvidim ci to opravi ale do leona uz vrazat peniaze nebudem odkladam radsej na nieco dalsie >:D

"-- skrytý --" 14.04.2011  11:00

pěkné

Jak já na ty nové Ibizy moc nejsem, tak po úpravě to je o něčem jiné :-) . To má plasty z cupry že?

Dave333 14.04.2011  23:32

« Re: pěkné

:yes: :yes: předek, zadek..
      křídýlko a prahovky už jsou z příslušenství ;-)

foto Teil

Teil 26.05.2011  01:23

Moc pěkné!

Super! Krásně si to upravil =)