Škoda 110 (1977)

3.6.2007

Pořízeno takřka ze sběrných surovin ......

Škoda 110 (Dave-lamino)

foto Winterwolf

Winterwolf 03.06.2007  18:11

Auto se ti povedlo. Taky se jsem ho vlastnil ;-) Bohužel nesdílím tvé nadšení pro boky alá Ferari Testarrosa ;-\ Jinak ale za odvedenou práci dávám 9b. :yes:

foto petrzel1

petrzel1 03.06.2007  18:11

Zdravím. Především děkuji za záchranu jednoho z našich českých nejkrásnějších aut!!!Taky jsem jednu chvíli o něm uvažoval..Sny se mají plnit, to znám. Autíčko je super a ve tvém případě udělám výjimku (nesnáším totiž, když někdo ku..í veterány tuningem. Ty ale na to máš plné právo, protože stav, ve kterém jsi ho pořídil - no smekám!! Takže jasná 10, ale až po doplnění recenze a fotogalerie. Zatím je to slabota.Takže bohužel - zatím 9... Ale přidej fotky a oprav recenzi a okamžitě zvedám!!!

foto petrzel1

petrzel1 03.06.2007  18:40

« Re: Hodnocení

Fotky už jsou skoro super...Tak ještě ta recenze a zvedám!!!

"-- skrytý --" 03.06.2007  18:38

Devítka...

Ty megakapsy na boku nejsou nic moc, ale vzhledem k původnímu stavu to vůbec nevadí...klobouk dolů za tu práci s tím...u mě devítka... :yes:

"-- skrytý --" 03.06.2007  18:52

no

mam sice trocha iny vkus, ale kedze som vlastnil takuto masinu - 9b :yes:

"-- skrytý --" 03.06.2007  18:58

Sny se mají plnit, to cením...Jinak tě obdivuji, že jsi tohle dokázal udělat z takového šrotu...Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 03.06.2007  19:06

Neskutečný rozdíl :yes:

foto Killiether

Killiether 03.06.2007  19:39

Vrak - auto

Moc pěkný...Odvedl jsi na tom spusty práce a vypadá fakt dost dobře...až profesionálně... ;-)

Dave-lamino 03.06.2007  19:58

« Re: Vrak - auto

;-) v době kdy jsem stavěl tohle auto tak jsem byl těžkej amatér v oblasti designu .Jinak není to poza ,ale dík kamarádům by to asi nevzniklo .

foto Hitachi

Hitachi 03.06.2007  19:58

Šikovnej

týpek co tohle zvládl. Na to v jakým to bylo stavu jsi opravdu dobrej. Sny se mají plnit a tohle je jeden z nejzářnějších příkladů. Smekám před tebou. Jen doplň recenzi o nějaký info z natáčení :-) taky koukám, že jsi měnil spz. Zatím za 9 rád časem zvednu

"-- skrytý --" 03.06.2007  20:04

Velmi pekná práca

Je to fakt slusne spravené parada :-) takto postihnutých ludi je tu viacej, ale toto je fakt super

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 03.06.2007  21:04

Krása,důkaz,že ne každá 110R musí být upravená ve stylu 130RS.Jen tak dál.Ale mrzí mě,že máš recenzi vysloveně odfláknutou!!!Dyt tam se dá toho tolik popisovat!!!

Dave-lamino 03.06.2007  21:44

Děkuju všem za reakce :-) .Nějak si to srovnám v hlavě a postupně doplním zajímavosti když se to realizovalo .Nešlo nám od začátku o stavbu nějakého super rychlého erka (každej kdo erko zná tak je mu jasné ,že to sotva drží po hromadě a o nějaké pasívní bezpečnosti nemuže být řeč),ale o zajímavou a pro mne srdeční záležitost .Z toho důvodu se tam dával relativně původní motor a hlavně hřebenové řízení .

"-- skrytý --" 03.06.2007  21:20

krásný. dávám 10 bodů

foto Special-line

Special-line 03.06.2007  21:48

eRko

Erko tady vysloveně chybělo. Se starou Felicií nejkrásnější škodovka :yes:
    I když moc neholduju tuningu a spíš mám radši 130RS tak musím uznat že tohle je suprově udělaný. Když vidím co za obludu se dá z eRka udělat tak to je hrůza. Ale tohle vypadá fakt super všechno ladí. Oceňuji originál světla, zadek atd.
    Jinak přesně tohle auto jsem viděl před lety v nějakým časopise vyfocený a zalíbilo se mi hned takže 10 b.
    Akorát ten jeden stěrač by mi asi vadil, nemám to rád. A super plakát v garáži s LIAZkou >:D :yes:

Dave-lamino 03.06.2007  21:56

« Re: eRko

Děkuju něco přidám do galerie jako reakci na plakát .... :-!

foto michel86

michel86 03.06.2007  22:08

Nádhera!

Tak tohle auto jsem viděl už před pár lety v Tuningu a byl jsem z něj úplně vedle,takže 10!

"-- skrytý --" 03.06.2007  23:04

UUAAAA

Tak tohle se ti opravdu povedlo, musel jsi na tom strávit spoustu hodin, ale výsledek je za deset bodů. Krása, smekám poklonu

foto Focusman

Focusman 04.06.2007  07:06

body

auto i foto hezké.Ale recenze na to že ho máš od 95r?Zatím 8B!

Přemek 04.06.2007  09:56

Dakar

Docela zajmavá uprava 110R ale mě mnohem více zaujala ta dakarová Liazka ta je perfektní jenom by mě zajmalo zda je to original nebo přestavba

Dave-lamino 04.06.2007  10:37

« Re: Dakar

Je to původní originál. Taky z torza znovu postavená .

Přemek 04.06.2007  11:46

« Re: Re: Dakar

Tak to je bomba že jsi jí dokázal zachránit :yes: :-)

Dave-lamino 04.06.2007  12:49

« Re: Re: Re: Dakar

To je obrovská zásluha kamaráda majitele a nadšence Tomáše Poura.Taky s tím umí lítat a to doslovně :yes: Ono letět podstatně větší rychlostí přes (přehledný bez světelné signalizace)železniční přejezd stylem ho přeletět to je zážitek následující zatáčky smykem kdy ještě měsíc po této fantastické jízdě byly stopy v asfaltu to je síla.

foto Special-line

Special-line 04.06.2007  13:30

« Re: Re: Re: Re: Dakar

Super díky moc za Liazku. Nečekal jsem žeto bude zrovna Tomášova ;-) Vím že ji dal do kupy z webu www.liaz.cz
            Měl by to být originál co ležel po revoluci v kopřivách a Tomáš coby učeň z tamního Liazáckého učiliště ji dal do kupy. Je to z první české účasti v roce 1985. Je to 627 která dojela po vzdání Francouze z posádky do Dakaru mimo soutěž. :yes:

Přemek 22.12.2007  10:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Dakar

Jen se chci zeptat když máš tady i jiná auta nestálo by zato udělat na toho LIAZe samostatnou recenzi myslim že by se sem docela hodil >:-[] :yes:

Dave-lamino 22.12.2007  18:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dakar

odesílám odkaz který jistě potěší všechny příznivce minulosti :[odkaz]

foto Sleeper

Sleeper 12.09.2008  22:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Dakar

627 - posádka Galland - Brzobohatý - Kovář..... Jojo.... jen nechápu, jak takovéhle auto mohlo skončit v kopřivách. Je krásná!

"-- skrytý --" 04.06.2007  13:38

jéžiš to je paráda ... dávám jednoznačně za 10b ;-)

neregistrovaný: "Mandy" [89.102.238.XXX] 13.06.2007  18:33

...

moc hezké autíčko, vypadá úžasně, jednou mi snad v garáži bude parkovat taky něco takovýho=))

"-- skrytý --" 30.06.2007  11:31

10bodiku

sem sice zastánce většiny originálů,ale už od mala koukám po škodovkách a příběh tohodle erka znám skoro jako básničku.Je velmi precizně zpracované a i když podle mého vkusu,na kterém nezáleží bych napsal,že si zaslouží 10 a kdyby to bylo možné víc bodu za spracování a péči o tento vůz!je to prostě rarita a další velké plus je to že to není jen hafol tmelu a laminátu ale o dost lepší plast!!je krásný!!a udržovaný prostě nádhera!! :yes:

"-- skrytý --" 02.07.2007  18:54

proste 10

110r je zijuca legenda, tu neni co dodat proste 10b a skoda 4ever ;-)

neregistrovaný: "Duro" [88.212.21.XXX] 04.07.2007  17:42

Re: Ferrari

Celkom pekne urobená "šunka"! Tie boky sú výborné ako na Ferrari, už len bude treba zohnať motor z Ferrari!? :-)

Dave-lamino 04.07.2007  18:35

« Re: Re: Ferrari

Re:Duro :-) to by už bylo fakt silný kafe i na čerty takhle to přitahuje pozornost jak hrom .Jinak by se to se silnějším motorem už nedalo bezpečně používat je to moc lehounké (předek) stačí trošku deště a dějou se hrozný věci ;-) a navíc je to babička ze 77 ..... .

foto Mammutak

neregistrovaný: "Matyas.H@seznam.cz" [85.71.96.XXX] 09.07.2007  14:46

krasa + nabidka

Nazdar fakt krasny auto, ses uplnej kouzelnik a kamaradi samozrejmne taky. Hezci 110 R sem jeste nevidel. Kdybys nemel co delat, tak nam doma stoji 100 L, v o neco lepsim stavu nez ta tvoje v puvodnim, ozvi kdybys mel zajem ;-) :-)

"-- skrytý --" 21.07.2007  21:40

KUS PRACE!

:yes: si sikovny 10b

foto Pribina

Pribina 15.10.2007  13:17

taky davam 10, za tu praci co jsi hodne dobre odvedl!

neregistrovaný: "oooooooooo" [88.146.207.XXX] 18.10.2007  12:29

liaz

nemas tu fotku liazky v lepsi kvalite?

foto spanel

spanel 21.10.2007  13:45

nádhera

1O b

neregistrovaný: "Tala" [88.102.202.XXX] 22.10.2007  22:07

povrch

na kolik asi vyjde opískování kastle erka??? ;-)

neregistrovaný: "Tala" [88.102.202.XXX] 22.10.2007  22:08

pískování

na kolik asi vyjde opískování kastle erka??? ;-)

foto CountachSV

CountachSV 24.10.2007  12:20

jakooo nevypadá špatně, i když bych měl malý výhrady ke ztvárnění zadku... ale i tak, za pěkný kola a 4 kulatý voči dávám 10b

Dave-lamino 25.10.2007  08:34

re:Tala,magnusx

Opískování netuším na kolik výjde neboť jsem to raději poctivě obrousil a opalil do původního plechu (obava aby se to nerozpadlo úplně ).Design byl navržen v roce 98 a do dnešního dne nebyla a nebude změna v oblasti exterieru :-) jinak děkuji všem za hodnocení >:D

foto Psychobolos

Psychobolos 29.10.2007  22:15

Nádhera!

Tak tohle je prostě auto frajer - šlechtic! :-) Sice se hodně změnil, ale přece je to pořád erko. Přeju mnoho ohlížejících se diváků! >:D

Prase 31.10.2007  09:53

cau dejve

mozna by si mohl zmenit uvodni foto pac spousta lidi se muze domnivat ze to erko si protunil az do superb kastle >:D >:D >:D :yes:

Dave-lamino 31.10.2007  17:04

« Re: cau dejve

no možné je všechno ,ale je to srdeční záležitost tak jsem to tam na chvilku dal ;-)

Prase 31.10.2007  17:08

« Re: Re: cau dejve

jo mas fesna vsechna auta fakt je zeru treba tomu superbovi by si mohl udelat solo profil ne? :-) :yes:

Dave-lamino 31.10.2007  18:59

« Re: Re: Re: cau dejve

No nechtěl jsem provokovat autem kde nejsem zapsán jako majitel ............. ;-\

Prase 31.10.2007  19:01

« Re: Re: Re: Re: cau dejve

hech spousta lidi tady prezentuje auta rodicu takze pohodicka......... >:D :yes:

Dave-lamino 31.10.2007  19:09

« Re: Re: Re: Re: Re: cau dejve

ale tohle trošku jinak .Je to auto na zakázku postavené .Sice bez možnosti vyrábět další serie (byla to podmínka jedinečnosti)takže by to nemusel nikdo brát jako reklamu .Je to spíš taková zajímavost co všechno se dá udělat . :-) Dneska se to chová jak motokára na těch dvacítkách jezdím na silnicích 2a 3 třídy a je to mazec :-!

Prase 31.10.2007  19:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: cau dejve

hm pikatni nemel bys tam superba i na dvanactkach? >:D >:D >:D :yes:

Dave-lamino 31.10.2007  19:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cau dejve

Bohužel na zimu se tam dávaj jen 19-ky >:-[]

Poustnik 31.10.2007  18:11

Když se podíváš do mých galerií,

uvidíš, že já tam tahám, kde co mi pod ruku přijde, takže rozhodně nekamenuji!!!!!!!!! >:D >:D >:D

foto elpe69

elpe69 01.11.2007  15:06

Moc hezkéééé

Vidím, že nejen já měl klukovský sen Š110R, ale na rozdíl od Tebe jsem jej zatím nezrealizoval :'-(
    Dávám plný počet :yes:

"-- skrytý --" 11.11.2007  10:47

číslo

čus, pěkný číslo ;-) dost podobný, škoda jen, že jsem to autíčko neviděl pořádně na srazu.

"anonym" [82.100.11.XXX] 04.12.2007  15:07

Bravo !

Tak pěknou Škodu je málo vidět,interiér není moje káva , ale z venku - všechna čest !!!!! :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 17.12.2007  12:15

husty

davam deste bodu fakt pekna skodovka chvalim :yes: :yes:

"-- skrytý --" 21.12.2007  02:41

galerie

ČAu, díval jsem se na všechny tvá auta a musím smeknout kšiltovku a vzdát ti poctu. FAKT dost dobrý, jak erko, superb tak i RS Fabka jsou vyvoněný. ;-)
    Máš vztah k červené barvě viď? Já zase měl a dosud mám všechna bílá, jen moje první autí 120L bylo oranžové a mělo přezdívku Mirinda. Pošli mi pleas soukromý mail, pošlu tě foto jak jsem jí tehdá téměř bez příjmu, tzv ze studentského kapesného na koleni vylepšoval. Díky Frpe

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.12.2007  12:56

AMR

dnes jsem te videl v televizi v Auto Moto Revue na ČT1. :-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 21.01.2008  10:47

M3 challenge

Nový přírůstek je fakt super, až na to křídlo, to už je fakt giga, ale asi tam musí být.Škoda,že se kolem toho motaj ti leváci Bervidové, to zkazí chuť :-(

Dave-lamino 21.01.2008  12:14

Re.Ajin

Je to opravdu nekompromisní okruhová verze tak to křídlo je opravdu nutné vzhledem k výkonu .Co se týče obchodní politiky to jde mimo mne jsem řemeslník a tvůrce designu tohoto klenotu ;-)

"anonym" [81.91.213.XXX] 21.01.2008  13:41

hoj

to zadní křídlo u té m3 je nechutné

"-- skrytý --" 23.01.2008  11:57

M3

V jekým seriálu ta M3 bude jezdit? Bude snad M3 challenge? Případně kde se to bude jezdit? Dík

Dave-lamino 27.01.2008  17:17

« Re: M3

Veškeré informace ohledně nasazení tohoto vozu jsou na:[odkaz] .Co mám já informace tak by to mělo jezdit jako součást Německého šampionátu a tím je obsazení jasné která národnost bude převládat.Ale já jsem jen ten kdo je odpovědný za realizací designu nikoliv logistiky :-!

"anonym" [213.195.230.XXX] 26.01.2008  16:26

Krása

Sice nejsem příznivcem takovýchto aut, ale předtímto skvostem smekám!!! Za žádným jiným podobným bych se neohlídl, ale v tomto případě bych udělal s chutí výjimku...popravdě mě takovéto tuzení aut dost vytáčí, ale v tomto případě se nejedná o tuzing, je to doslova TUNING se vším všudy!!! :yes: :yes: :yes:

Dave-lamino 27.01.2008  17:22

« Re: Krása

Děkuji za Tvoje hodnocení :-) .Nestavěl jsem to na tuningové srazy ,ale sobě a ostatním pro radost .Tohle auto vznikalo od 97-2000 kdy jsem musel na rozdíl od ostatních splňovat vyhlášku (motor a nápravy ).Jediné co je mimo vyhlášku jsou kola 15 -ky .Jinak tvarově je to celých 7 let nezměněno :-!

"-- skrytý --" 19.04.2008  09:43

Nadhera

Prekrasne auto v krasnem stavu! Podivej seč kdyztak na moje, diky moc a jeste jednou chvalim;)

foto Sleeper

Sleeper 12.09.2008  22:14

Už dnes je erko pomalu sběratelský unikát....

....samozřejmě v původním stavu. Ještě beru přestavby na 130 RS, ty vznikaly už v době její výroby. Tohle je sice pěkná přestavba, ale bohužel s nulovou historickou hodnotou. Jako tuning celkem pěkné, už jsem viděl kdysi dávno na netu fotky.... veterán z něj ale nikdy nebude, i když by na to věk měl.

Dave-lamino 14.09.2008  15:59

« Re: Už dnes je erko pomalu sběratelský unikát....

Děkuji za tvůj názor .Na samém začátku jsem také stál před rozhodnutím kam tu upravu směřovat .Kopii RS-ka pro mne nemělo smysl vzhledem k množství a původní stav jsem neměl potřebu vlastnit .Tak jsem šel cestou svou a splnil jsem si klukovský sen .Je to pro mojí radost a věř ,že za těch 8 let mne to neomrzelo .Teď když se řešil nový lak tak bylo fajn nedělat žádné změny na designu či motoru .A to pro mne má velký smysl .

foto Mistr

Mistr 24.09.2008  16:14

OOOH

Ta je!!! Jedna z nejkrasnejsich co jsem videl!! upe slintaam! :yes: :yes: :yes: 10b

David Silver 08.11.2008  20:26

Aston

Čau, to vám tam dali na tuning Astona?? :-O

Dave-lamino 08.11.2008  20:28

« Re: Aston

určítá úprava proběhla ......... ;-)

David Silver 08.11.2008  20:29

« Re: Re: Aston

Drsný!!! Aston je sériově rychlej a ještě vylepšení? No, to musí bít něco jako Viper od Venoma :yes:

Dave-lamino 08.11.2008  20:32

« Re: Re: Re: Aston

nechci se dotknout ostatních značek sportovních vozidel ,ale tohle je opravdu dokonalost ve všech detailech :-!

David Silver 08.11.2008  20:37

« Re: Re: Re: Re: Aston

Projížděl jsi to i?

Novic (Porsche team/GT-R team) 08.11.2008  20:42

« Re: Aston

BUDE RECENZE?????PROSIM PROSIIIIIM!!!! :-) :-) :-) :yes: :yes: :yes: :yes:

David Silver 08.11.2008  20:46

« Re: Re: Aston

A já smutně koukám >:D >:D ;-)

Dave-lamino 08.11.2008  20:51

« Re: Re: Aston

Promluvím s majitelem .Moje hodnocení by nebylo střízlivé .Dneska jsem koukal na videa Top-Gearu ohledně této značky na internetu a jejich prezentace je dokonalá a hodná profesionálů :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 08.11.2008  20:52

RR

koukam mas tam i range rovera :-)

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 23.11.2008  19:15

Porsche

koukal jsem na web, že máte ve firmě na svědomí i pár Poršáků ;-) láká mě úprava mého Porsche 944 S2 na design STROSEK, zvládli by jste věrnou již neexistujicí podobu dle dobových foto?

Dave-lamino 26.11.2008  10:05

« Re: Porsche

kopie neděláme ,ale podobné radustky ano .jinak mne kontaktuj emailem :-!

foto vrkuboy

vrkuboy 06.12.2010  06:38

Nelíbí

Ahoj neuraž se, ale mě se to nelíbí. Je to podle mě degradace jinak krásných tvarů, ale chápu, že v době vzniku se to tak ještě nebralo jako dnes kdy je erko veterán. Můj názor je nechat originál nebo dobový bodykit RS. Ale musím uznat že to chtělo určitě šikovné ruce. :yes: