Citroën Saxo (2000)

7.2.2008

Ahoj všetci!! Potom ako nám začal dosluhovať PEUGEOT 405 COMBI začali sme pokukovať po novom autíčku pre mamu do mesta. Po prezeraní všelijakých aut sme…

Citroen Saxo (Čujo)

Čujo 07.02.2008  19:03

......

FOTKY BUDU len mi to nechce nacitat:(

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 07.02.2008  19:58

Repraky

neviem preco ale ja tam vidim 4 repraky a nie 2.
    :-| >:D

"anonym" [213.215.118.XXX] 07.02.2008  20:04

« Re: Repraky

vidiet vidis iba kryty inak vzadu niesu ;-)

Čujo 07.02.2008  20:04

« Re: Re: Repraky

sry zabudol som sa prihlasit:P

foto sportivo

sportivo 07.02.2008  20:35

diky moc

som rád že sa ti bravo páči , ano náš pravdu týmto modelom potvrdili taliani že vedia robiť aj veci kvalitné, a myslim že o tom svedčia aj dalšie modely ako Linea a F500 a určite aj užitkove vozy z Fiat Profesional. tvoje saxo je parádne autí, vždy sa mi páčilo. niektore s dobrými motormi su fakt dela. a so saxom učite nieje problem zaparkovať v meste,nie ako s bavom,.... široke hovado a k tomu ešte aj dlhe. >:D :-! diky za bodiky. ;-)

Čujo 07.02.2008  20:38

« Re: diky moc

tie body boli jasne :-) bravo je lidrom vo svojom segmente...v meste to problem nieje ale tocit na mieste bez serva je troska posilovanie :yes: ale inak parada ;-)

neregistrovaný: "Tindik" [91.127.228.XXX] 07.02.2008  21:51

fakt super

No to mozem potvrdit ze to saxo je dobre a hlavne,aj ked sa nezda da sa do kufra dost toho nalozit.Z vlastnej skusenosti.T

Kubyyyk 07.02.2008  21:57

Nebylo tu uz jednou??

Cooooooo?????

Čujo 07.02.2008  22:00

« Re: Nebylo tu uz jednou??

ano bolo len mi zmizlo newem preco tak som sa rozhodol pridat recenziu

"-- skrytý --" 08.02.2008  07:16

ahoj

na saxe som robil autoskolu a nevymenil by som to zanic na tom aute som sa naucil tak dobre jazdit a dodneska si pametam jeho pekny klepot valvoc ale poviem ti boha to je ina raketa,ked som trosku cukol do plynu auto tak vypalilo ale jednu vec malo velmi dobru
    SEDACKY!!!viem ze ani po 2hod jazdenia som nebol ani troska unaveny,myslim si ze sedacky boli lepsie ako corsa,jedine veci mi vadili troska vela plastov inac to bolo velmi prijemne auto :-)

Čujo 08.02.2008  13:42

« Re: ahoj

ano s tymi sedackami mas pravdu su super :yes:..aspon troska latky by mohlo byt vo vyplniach dveri ale inak v pohode :-)

PeT-a (RSKa) 08.02.2008  13:04

Saxo

Díky.Taktéž dávám desítku,Saxa se mi líbí a navíc to modré je nádhera :-)

"-- skrytý --" 09.02.2008  16:33

autíko

pěkný autíko... :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 10.02.2008  08:48

Pěkný Saxo,

kráááásná barva a k tomu super interiér do barvy. :yes: Škoda, že lidi jsou takový kur*y a poškrábali tak krásný lak. :-(

Čujo 10.02.2008  11:24

« Re: Pěkný Saxo,

ano ludia su zavistlivy alebo co, ja newem preco to ten dotycny vobec spravil mal tam kopec inych a este lepsich aut :-( ....ale pocul som ze tu nejake FIXKY aleob PERÁ ktore by to mohli aspon ciastocne zakryt tak uvidime :-|

foto spanel

spanel 10.02.2008  11:50

pěkný

pěkný saxo, strejc měl jedno podobný dobrých pár let...docela příjemný mrňous, ty máš koukam i jedno z těch novejších...tak ať ti jezdí...dávam 10 :yes:

Čujo 10.02.2008  11:53

« Re: pěkný

ano je to 2000 po facelifte co mu dost pomoholo :yes: dik za body

"-- skrytý --" 11.02.2008  18:03

« Re: Re: pěkný

Pekne auto,pekna recenze,pekne fotky :-) Podtrzeno a secteno,plny pocet. :yes: Hlavne auticko nepreplacat nesmyslnyma plastama,takto mu to slusi >:D :yes:

Čujo 11.02.2008  19:03

« Re: Re: Re: pěkný

ani neplanujeme ...na saxo sa moc tuning nehodi iba taky jemny...skor treba spravit hudbu >:D dik za body

"-- skrytý --" 10.02.2008  16:33

Zdravíčko, Citroen sice není moje oblíbená značka, ale za recenzi i fotky si zasloužíš desítky!

Čujo 10.02.2008  17:02

« Re: hodnocení

diki cenim si to:)

foto -Vaci-

_Vaci_ 01.07.2008  18:39

« Re: hodnocení

tak tak...jen k tvému Fordu-slušela by mi nějaká jiná barva, jinak super :-! :yes:

Rysguf. 11.02.2008  16:07

pocuj, nepoznas nahodou *Black_Jacket*-ta co tu je na moje.auto.cz? Aj on je Lipt. Mikulasa a ma 15 ;-) Nie ste kamosi? :-)

neregistrovaný: "wajzik" [82.100.48.XXX] 24.02.2008  17:01

jedině VTSko

...tak že se dá udržet 150km/h na dálnici a to i kopec nekopec? nu tak toho bych se trochu i bál...jelikož mám VTSko tak vím o čem mluvím...to 160km/h jede kopec nekopec, ale že by takle jelo 60 koní :))...nu nevím...ale v životě bych si saxo už nekoupil...

Čujo 24.02.2008  21:24

« Re: jedině VTSko

tak je jasne ze v kopci to problem mat bude je to 1.1..VTS-ko by som chcel je to taka velka motokara...newem preco by si si saxo uz v zivote nekupil ale nas zatial nejako vazne nesklamalo...mozno zly kus ;-)

Poustnik 01.03.2008  22:22

Príma vozítko a na to, že je ti patnáct i paráda recenze!

Fotek je dost, ale není tam žádná opravdu vymazlená, tak za 9, to je taky pěkná známka, ne? Ať vám slouží jak potřebujete! Hoj! :-)

Čujo 02.03.2008  09:42

« Re: Príma vozítko a na to, že je ti patnáct i paráda recenze!

Poustnik diki za znamku....fotky hmm, pride jar auto umyjem a pofotim na nejakej peknej travicke :yes: teraz je pocasie uplne na * tak sa fotky robit nedaju vobec :-( ... s tou 15 neprehanaj kukaj na KYSKY-ho >:D

Poustnik 07.03.2008  00:05

« Re: Re: Príma vozítko a na to, že je ti patnáct i paráda recenze!

Však taky když jsem poprvé četl někdy před půlrokem Kyskyho recenzi, myslel jsem si, že mě omejou!!!!! >:D >:D Od té doby na ní trochu máknul.... :-)

Čujo 07.03.2008  14:05

« Re: Re: Re: Príma vozítko a na to, že je ti patnáct i paráda recenze!

no to vidno >:D kavu nejaky keks a citaj >:D

"-- skrytý --" 07.03.2008  15:51

Ta událost s utrženým brzd.kotoučem nebyla asi žádná legrace, raději nedomýšlet, kdyby se to stalo ve vyšší rychlosti nebo v nějaké krizové situaci.Dobře, že to řidič i Saxík zvládli.
    Brouček je to jinak moc pěkný.To modré podložení budíků je super. Myslím, že recenze patří k tomu lepšímu, co se tu v tvojí věkové kategorii dá najít. Fotky sice nejsou vymazlené, ale pro představení auta naprosro dostačují.Za ten kotouč autíčku bodík strhnu ;-) ,ale jinak dávám po deseti. Měj se fajn. :-)

Čujo 07.03.2008  19:49

« Re: Ahoj

ano ano oco je dobry vodic :yes: stalo sa to na horskom priechode nastastie uz pri vyjazde ked sme potrebovali odbocit takze tam nastastie bola dost siroka krajnica kde cikani predavali cucoriedky >:D dik za bodiky :-)

foto Dave-SK

Dave SK 20.03.2008  13:13

dik za ohodnotenie davam ti 10b

diiiik 10b

neregistrovaný: "**CUJO**" [213.215.118.XXX] 20.03.2008  16:49

« Re: dik za ohodnotenie davam ti 10b

to som ja len mi strajkuje prihlasovanie >:D inak tych 10b NZ focus tejto gen. co mas ty sa mi paci a este k tomu tie svetla ANGEL-ky to su krasne+dobra recenzia+dobre fotky=10b :-)

PeT-a (RSKa) 24.03.2008  11:07

čau CUJO

Jo tak to nemáme >:D >:D ale půlka už stála, na te fotce už jsou jenom zbytky.To si někde na horách ne?

PS:Pěkna new C5

Čujo 24.03.2008  11:12

« Re: čau CUJO

ne tu u nas pred bytovkou >:D teraz momentalne svieti slnko >:D ale je pravda ze sme mesto pod TATRAMI :-!

Rysguf. 24.03.2008  11:20

« Re: Re: čau CUJO

LOL kolko snehu >:D asi si skocim do Lipt. Jana na chatu ;-)

Čujo 24.03.2008  12:15

« Re: Re: Re: čau CUJO

no neviem ci sa ti oplati >:D lebo uz sa to topi :-( inak do Jana sa chodim snowboardovat :yes:

"-- skrytý --" 24.03.2008  13:27

Mně se líbí ...

... hodně moc to modrý podsvícení budíků ... dal jsem ti body, i když se mi třásla ruka a .... :-O

Drž se brat slovák, někakdy se musíme potkat!!!

Čujo 24.03.2008  13:32

« Re: Mně se líbí ...

no diki ti moc brat moj cesky...mno skoda mam len 14,5 roka >:D mozno za nejakych 5rockov mozme :yes:

Poustnik 01.04.2008  07:31

Pěkný pytlík na zvratky,

to je reklamka z nějakého motoristického časopisu? :-)

Čujo 01.04.2008  12:42

« Re: Pěkný pytlík na zvratky,

preste tak je to z AUTO MAGAZINU najlepsieho mot. casopisu :yes: :yes:

Poustnik 15.04.2008  03:32

Tak fotky jsem shlédnul.Když v dolinách všechno vrká, cvrčí a zurčí

a na horách je ještě sníh, to vypadá vždycky pěkně. Je v tom síla protikladu. Aj další fotky přibyly, nejen umělecké. Ale třeba první umělecká moc umělecká není, máš tam i neomítnutý dům a sloup s elektrikou, ta kompozičně není dobrá. Ta je dokumentární, ale ne umělecká. Po pravdě řečeno, kdybych chtěl být hyper objektivní, tak si za fotky 10 nezasloužíš, protože mi tam chybí alespoň ta jedna jediná, která je něčím jedinečná, která mě zaujme! Prostě fotky jako assasin, mimouch, nebo jmurjr nemáš. Ale protože bodování je jen taková hra, aby to tady bylo dobrodružnější, tak tam za snahu těch 10 máš! Príma práce! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 15.04.2008  07:16

« Re: Tak fotky jsem shlédnul.Když v dolinách všechno vrká, cvrčí a zurčí

Cujo je snaživý mladý chalan ... ;-)

Čujo 15.04.2008  12:42

« Re: Re: Tak fotky jsem shlédnul.Když v dolinách všechno vrká, cvrčí a zurčí

dik poustniku za prispevok teraz si mi vsetko objasnil :yes: nabuduci rok ked uz bude vsetko hotove tak budu fotky >:D na tej luke sme boli priblizne 1 min lebo ocovi sa nechcelo a prehovaral som ho hodinu >:D ale nakonec moje mile oci ho presvedcili >:D 8-s .....FRPE diki za podporu :yes: inak assasin mimouch jmurjr to su machri :yes:

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 15.04.2008  13:38

« Re: Tak fotky jsem shlédnul.Když v dolinách všechno vrká, cvrčí a zurčí

no tak Michale, ted jsem se koukal na ty fotky a nádhera - popravdě né až tak to auto (i když je také pěkně modré), ale ta příroda, v pozadí hory ještě pod sněhem - hned bych to tady v Praze zapíchnul a jel k vám na výlet - MUSÍ TAM BÝT KRÁSNĚ - važ si toho !! :yes:

Čujo 15.04.2008  14:10

« Re: Re: Tak fotky jsem shlédnul.Když v dolinách všechno vrká, cvrčí a zurčí

Hanssi neboj toho si vazim a velmi...newem ci by som vedel zit na rovine lebo uz som si na Tatry zvikol...tak prid tu sa stale da lyzovat :yes: inak tam kde budeme byvat tak tam chodi dost vela cechov na Žiarsku chatu newem ci to poznas :-)

jmurjr (H22A7) 15.04.2008  22:46

tatry

fotky mas naozaj super. tie posledne z tatier su velmi pekne.
    jumper je sila, ale po spocitani ceny mi vysiel iba o 20 000 lacnejsie ako mercedes sprinter a to je strasne maly rozdiel.
    a tie kvalitne sedacky su c4 picasso, ze?
    ;-) :yes:

Čujo 15.04.2008  22:50

« Re: tatry

tak to som netusil ze jumper vie byt taky drahy >:D popravde neni nas :-( ...presne tak, sedacky su z picassa-je to krasne auto len drahe chodi ich dost malo... po LM 2 jedno kratke jedno dlhe :-) dik za pochvalu pre foto :-)

jmurjr (H22A7) 15.04.2008  22:54

« Re: Re: tatry

v pondelok som bol so znamym jedno c4 picasso objednavat. vdaka mne dostal trosicku lepsiu cenu. a naozaj to auto je krasne. mal som ho povodne mat namiesto mercedesu, ale vtedy veci dopadli inac.

Čujo 16.04.2008  16:27

« Re: Re: tatry

ale mejdacik je aj tak krasny :yes: ...a aku verziu picassa kupoval dlhu ci kratku?

foto Vette

Vette 15.04.2008  23:04

Saxo

Ahoj, take iste krasne Saxo ma ja moja manzelka. Uz rok ju presviecam nech prida recenziu :-) Jej auto ma tu istu farbu, ale vo fabre su aj listy. Auto je super, ale ako pises aj ty chyba servo. Zacal som prave zistovat co by stalo keby som ho tam dal domontovat. Pisal som aj na Saxo Club ale zatial bez odpovede. Pri kupe sme to podcenili a teraz ma to hneva. Hlavne ked manzelka presadne z Mondea do Saxa a volant ide tazko.

Čujo 16.04.2008  16:33

« Re: Saxo

ano vase som videl na fotkach pri nissane je fakt pekne :yes: inak servo ako za jazdy nechyba len na mieste to je dost namahave :-) inak bolo by super kebyze manzelka prida recenziu.bolo by o jedno pekne auto naviac :yes:

"-- skrytý --" 17.04.2008  22:35

AHOJ

Také prehodnocuji.. Ale mas super fotky, super recenzi, ale auto 10 dat nemohu...Bohuzel. Mam k Francii jisty vnitrni odpor, promin. ;/

Čujo 18.04.2008  13:50

« Re: AHOJ

diki :-) tak kazdy mame iny vkus ja swedov mozem :yes: hlavne nova S80 je nadherna :yes:

foto mate59

mate59 27.04.2008  23:04

C5

Po takej C5 ako máš na fotkách pokukujem.

Čujo 28.04.2008  15:09

« Re: C5

tak robis velmi dobre :yes: oco sa mal moznost previest a vravel ze je to super :yes: a mne sa tiez velmi paci(ale viac kombi) :-)

"-- skrytý --" 28.04.2008  15:16

FORD KA

Ahoj tak keby mna na na dialnici obehla ford ka na mojej M5 tak by ma asi JE*** a este v 160 by som neprezil a to sa ani necudujem to co on tam mal DUSOK NOS >:D jj mna v 200 obehlaa raz C5 ta starsia ale trosku som pridal ale aj on na to mackal mal som tam 210 a este sme isli po rovnako potom som ho smejmul ale obdivhodne HDI C5 210 :yes:

Čujo 28.04.2008  16:03

« Re: FORD KA

aach M5 >:D to by som zabrzdil a zacal by som plakat ze by ma predbehla taka FORD KA >:D to sme sli na ceede 1.6CRDI a nejak sme sa neponahlali...to kebyze mame saxo tak by sme tu KU tratili >:D ina v C5 som siel 200 a bol to super zazitok :-) auto si plavalo ziaden vyrazny hluk, 4ludia sme sa normal rozpravali bez nejakeho zvysovania hlasu...no dialnicny korab ta C5 s hydractive 3 :-) inak ja M5 zerem a totalne, hlavne zvuk motoru :-!

"-- skrytý --" 02.05.2008  16:22

« Re: FORD KA

Vidis ja som isiel v Octavii 2 neako 190 a neako mi to hucalo a na svojom BMW som siel 250 a v pohodke parada sme sa rozpravali 3 ale to sme sa vtedy ponahlali dost na dialnici 220 250 a normal cestach 160 ale to bolo 5:00 hodin rano malo aut skoro vobec cize sa dalo :yes: jj a ta nova C5 je krasna a najme interier je uzas ;-) :yes:

Čujo 02.05.2008  16:55

« Re: Re: FORD KA

moja rec FITO k tej C5...co sa tyka M5 to je uz ina trieda >:D ak chces kukni na video ako sme sli v SAXE 90km/h a ten hluk od sportoveho(deraveho)vyfuku >:D

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 12.05.2008  22:27

hadanka

bmw z1 >:D

jmurjr (H22A7) 28.05.2008  19:18

xsara break

pekne auto s peknou farbou - super, tesim sa na recenziu :yes:

Rysguf. 28.05.2008  19:25

« Re: xsara break

suhlas :yes:

Čujo 28.05.2008  19:28

« Re: Re: xsara break

dakujem :yes: xsara je fakt krasavica :yes: inak ake auto ma hruodolf? :-)

jmurjr (H22A7) 28.05.2008  19:30

« Re: Re: Re: xsara break

hyundai i30 ;-)

Čujo 28.05.2008  19:33

« Re: Re: Re: Re: xsara break

diki:) vypada to ze sa dostanem na zraz :yes:

jmurjr (H22A7) 28.05.2008  19:36

« Re: Re: Re: Re: Re: xsara break

tak to je super, myslim si, ze dost vela ludi bude mat cestu cez LM.

Čujo 28.05.2008  19:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: xsara break

este to neni iste urcite napisem ku zrazu :-) :yes:

Kubyyyk 28.05.2008  20:36

Kongratulejšn tů njů kár:)

Další Citroš do počtu >:D

Čujo 28.05.2008  20:38

popieram to ze to myslis uprimne kubyyku >:D >:D diki moc :yes: >:D

Chobot 28.05.2008  20:40

« Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

I ode mě. Koukam rostete, rostete :-)

Čujo 28.05.2008  20:43

diki chobot :-) :yes: no nabuduce by to mohla byt C5 ;-) :yes:

Chobot 28.05.2008  20:44

A pak c6 grrrrr. Ta je líbezná :yes:

Čujo 28.05.2008  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

C6 je mazec >:D uz som sa viezol :yes: audi A6 je tvrda >:D na M-B E-classe som sa este neviezol :-)

Kubyyyk 28.05.2008  20:43

Já ti všechno popřu >:D >:D >:D

Čujo 28.05.2008  20:47

« Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

ok >:D inak dnes som videl taku istu ibizu ako mas ty a uz ze kyvat idem ale potom som si uvedomil ze co by si robil na severe slovenska na obed >:D

Chobot 28.05.2008  20:47

A byla fialová? >:D >:D

Čujo 28.05.2008  20:48

presne ako kubyykova :-)

"-- skrytý --" 28.05.2008  20:56

« Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

Taky gratuluju :-) >:D :-!

Čujo 28.05.2008  20:59

diki horwaisiku :yes: ty kedy pridas nejaku tu recenziu? >:D

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:03

« Re: Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

Asi nepřidám možná až budeme mít nový auto a to bude tak za dva roky...Líbí se mi nový Kangoo :yes: Teď máme Škodu Octavia 1.6 ve střední výbavě GLX takže by to ani nestálo za to navíc ani nemůžu napsat nic o jízdních vlastnostech,podvozku...prostě nic ;-\ takže spíš ne... ;-)

Čujo 28.05.2008  21:07

« Re: Re: Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

preco by si nemohol napisat? :-) ja tez nejazdim a napisal som >:D no ja new kangoo moc nemusim ale to stare je pekne :yes: nove berlingo je krasa :-)

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

Nemám žádné fotky a rodiče mi nepůjčí foták...No už mám málo výmluv... >:D >:D

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:09

« Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

Tak jaká pak je odměna za 100 ? Jestli nějáká je... :-)

Čujo 28.05.2008  21:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kongratulejšn tů njů kár:)

aha >:D no ja mam stastie ze s fotakom mozem robit co chcem a berem si ho i do skoly atd :-)

Chobot 28.05.2008  21:06

Takže jsi říkal do sta, jo?

Tak povídej. Obsah? R.V.? První pocity? Já měl tu čest svézt se ještě v té před faceliftem v kupé a teda až na to, že to bylo docela pidi auto tak to nebylo až tak zlé.

Čujo 28.05.2008  21:09

« Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

r.v 2004 jeden z poslednych modelov.. obsah 1.4 >:D prve pocity su super :yes: som si myslel ze tych 55kw bude mat problem s tym autom ale taka pekne :yes: podvozok je super pekne vfrancuzsky to plava a dobre drzi stopu :yes: vybava nic moc ale mame to staci :-)

55 kw máme v naší Oktávce a utáhne to... :-) >:D >:D >:-[]

« Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

*... Cujo: To máš dobrý...taky bych chtěl... :-)

Čujo 28.05.2008  21:12

« Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

inak motor ma podobny zvuk ako saxo :-) tak podobne su obidva tie motory a tak prijemne bublu :-) :yes:

Chobot 28.05.2008  21:12

« Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

Aha. Já zkoušel 1.8 :-) Ale tak na takový to ´domácí žvejkání´ ta 1,4 asi stačí myslim.

Čujo 28.05.2008  21:13

« Re: Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

do mesta staci bohato :yes: mozno 2 krat mesiaci pojde na trasu 70km tam a spat :-)

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:14

Tak CUJO jakou si dáš odměnu za 100tý příspěvek ? >:D

Čujo 28.05.2008  21:16

ĎAKUJEM >:D

Čujo 28.05.2008  21:17

« Re: Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

čokoláda kazi zuby >:D alkohol este nemozes aa... >:D

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:19

« Re: Re: Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

Ty si dal 100,ne ? Tak si vymysli pro sebe nějakou odměnu ;-) Já těch 100 nedal ;-)

Čujo 28.05.2008  21:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

tak newem >:D pocitat sa mi to nechce :-) som necakal ze 100dosiahnem nekedy :-)

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

Když si to dáš chronologicky tak to tam je napsaný ;-)

"-- skrytý --" 28.05.2008  21:22

« Re: Takže jsi říkal do sta, jo?

Jj těch 100 si dal ty,CUJO ;-)

Rysguf. 28.05.2008  21:32

No tak gratulujem k 100vke aj k autu >:D :yes:

Čujo 28.05.2008  21:36

diki rysquf >:D :yes:

Čujo 18.06.2008  15:13

ČO UŽ

no spiderman sa cinil....troska ma zaraza ze mi dal 9b za foto ale myslim si ze fotiek mam dost a su celkom v pohode...jasne ze tie fotky niesu ako jmujr , supermike alebo assasin ale niektore sa mi podarili nie? >:D ale je to jeho nazor :-)

"-- skrytý --" 26.06.2008  11:27

skoda...

no ako som si to tu precital... tak saxo uz je prec..
    nase ma 6 rokov dufam ze u nas este pobudne .. :-) inac s tym zrychlenim je to fakt cca 11-12 sekund... prajem vela stastia pri nakupe dalsieho auta (citroenu) .. ;-)

David Silver 03.07.2008  09:03

řeknu ti Čujo...

..., to vaše Saxo pěkně burn-mí ;-) :-) Jiank good ráno ;-)

Čujo 03.07.2008  09:59

« Re: řeknu ti Čujo...

kysky uz neni nase :'-( a bol deravy vyfuk >:D inak s tym vyfukom sme boli pekna atrakcia na krizovatke >:D :yes: ..aj tebe dobre ranko

David Silver 03.07.2008  10:12

« Re: Re: řeknu ti Čujo...

>:D tuněný exhaust jo? >:-[] >:-[] >:D To znám jak to je vždyckyten sound >:D Bléé. 8-s ;-) A takže ten Challenger je vaše nastupující auto? :-)

Čujo 03.07.2008  12:50

« Re: Re: Re: řeknu ti Čujo...

dufam ze hej >:D len kto nan bude kupovat benzin >:D ale sak ta V8 maminke do mesta stacit bude...obcas prevetrat nejake to TDI-cko >:D :yes:

"-- skrytý --" 14.08.2008  21:48

klobouk dolu halusky

ty mas super auta muj bejvalej leon fr je slabej hroznej.ale tvoje auta jsou vazne extra.i ta astra opc co budu mit je slaba i nacipovana na 290 koni.to je malo proti tvemu vozovemu parku.klobouk dolu.ty auta ti tise zavidim.ja se uz rozcilovat nebudu to nema cenu s takovyma jak jste vy.jeden ma patnact druhej o neco silnejsi auta jak vysavac.parada. >:-[]

Chobot 14.08.2008  21:56

« Re: klobouk dolu halusky

Lepší vysavač pod haubnou, než pod čepicí >:D

Čujo 14.08.2008  22:03

« Re: Re: klobouk dolu halusky

so saxo by to rozdrbalo nejednu oktafku v tedeicku :yes:

"-- skrytý --" 14.08.2008  22:22

konec

koho ty chces rozdrbat stim zihadlem.muj bejvalej leon fr 170 konovej me pripadal malo a ty chces nekoho rozdrbat stim vysavacem.jsi upad.vy na slovensku jste hodne vtipni co.uz se nechci hadat.ja to sveho vraka stahnu at tady nikoho nedrazdim.tady jeden frajer jsem dal audi q7 4,2 a nemel tam recenzi a mel tam jednu fotku a vsichni mu zacali psat ze to neni jeho a ze jenom machruje atd.uplne jak muj pripad. moje recenze je lidova, strucna proste nic moc.a vyjste jak blbci.vy to nedokazete pochopit.ty mas super recenzi ale hrozny auta.to radsi budu mit dobrou karu a hroznou recenzi.uz to neres.vzdyt nemas ani ridicak a chces neco radit.jsem taky mladej a blbej ale tyhle frajery jak jses ty ja nepochopim. :'-(

Čujo 15.08.2008  09:13

« Re: konec

ako vidim zle si pochopil to so saxom...to bolo myslene ako zart :yes: :no: :no:

foto ondri

ondří 02.02.2011  20:25

AHOJ

Krásné Saxo myslím si že tahle barva mu slušela ze všech nejvíc ;-)