Saab 9-3 (2007)

20.1.2008

Jednoho dne se peněženka usnesla, že dost bylo bavorska, a že je třeba ojeté vyměnit za nové. Letní cesta do Švédska inspirovala a tak se mrklo na Saab…

Saab 9_3 (Beersheva)

"-- skrytý --" 20.01.2008  13:34

krasa

auto je fakt nadherne,decentne s nadhernymi detailamy,nech dobre posluzi

neregistrovaný: "_Fidel_" [85.237.11.XXX] 20.01.2008  13:52

« Re: krasa

Je to naozaj nadherne vozidlo a hlavne originalne v tychto koncinach :yes:

Vette 20.01.2008  13:48

Blahozelam

Auto super, oproti BMW to musi by riadny skok. Skus spolnit este par fotiek. Mne chyba pohlad z boku. Cierne auto, cierne disky + folie. To musi z boku vyzerat perfektne. Inak auto 10b. Vela stastnych km.

Vette 20.01.2008  13:53

Otazka

Ake auta si este zvazoval? Preco si nesiel do noveho BMW???

Beersheva 20.01.2008  14:06

« Re: Otazka

Sel jsem do autosalonu Renocar BMW a zvazoval BMW rady 1. Pristup prodejce me znechutil, pripadal si jako mistr sveta a ja jako ze ho obtezuju tim, ze chci "jen" BMW rady 1. Pak jeste popletl me kriteria na sestavu vozu a uz jsem se tim odmitl zabyvat. Pujcil jsem si opet i ojete mladsi 330xd, ale tam by nebyla zadna zmena - bych si pripadal, ze plno penez pryc, novinka zadna. Premysleli jsme o Octavii RS, Golfu GT - ale opet, prodejci mi hazeli emailem takove leasingy, ze bych preplatil klidne 180 tisic (slevy davali hezke), osobne se nekteri chovali jak burani - asi si me spletli s nekym, komu muzou vemluvit fabii s "radiem navic". Pak jsem mrkl na akci v Saabu a bylo rozhodnuto, ubral jsem z pozadavku na motor a mel radost z netusene orginality, kvality a bezpecnosti.

"-- skrytý --" 20.01.2008  14:09

« Re: Re: Otazka

saabik je rarita,v tej ciernej je exkluzivny,kola su original?

Beersheva 20.01.2008  14:17

« Re: Re: Re: Otazka

Nee! Kola jsou Team Dynamics DrifZ. Uz jen sehnat tenhle rozmer roztece (5x110) na saab, to je umeni, mesic clovek ceka, nez mu to nekdo vyrobi!

"-- skrytý --" 20.01.2008  14:21

« Re: Re: Re: Re: Otazka

aspon vies co mozes nafotit este,ked bude cas,keby nafotis aj interier,neake detaily,auto fakt super

Vette 20.01.2008  14:27

« Re: Re: Otazka

S tym suhlasim, niektori predajcovia su majsrri sveta. Ja som pri kupe Nissana najprv zjednal cenu, a potom som zistoval leasingove spolocnoti. Leasing predajcu navysoval cenu skoro o 200.000tis, ja som zohnal leasing o 2/3 lacnejsi. Dodatocna zlava predajcu mi dokonca pokryla navysenie leasingu.

neregistrovaný: "Mildator" [77.104.237.XXX] 24.01.2008  12:40

« Re: Re: Otazka

něco podobného se stalo jednomu mému známému - šel si vybrat nové 530D a když byl v autosalonu (ted nevím přesně jaký prodejce), tak se zeptal, zda by si nemohl projet sedmičkovou řadu. Odpověď prodejce:"to nemá cenu, na to by jste stejně neměl...". Neuvěřitelné, samozřejmě auto koupil u jiného dealera.

"-- skrytý --" 20.01.2008  15:10

2008

Není to spíš rok výroby 2007 a modelový rok 2008?Vzhledem k tomu že máme za sebou půlku ledna,nezdá se mi že by stihli tohle auto zpracovat objednávku,vyrobit,poslat a předat během roku 2008.Ale to je jedno,je to moc pěkná zajímavá kára a tak dává desítku.

Beersheva 20.01.2008  20:47

« Re: 2008

JJ byl to preklep, vyroba 12/2007 ;-) diky za upozorneni.

David Silver 20.01.2008  20:51

« Re: Re: 2008

a ještě stihnout s ním nalítat 6000km >:D

"-- skrytý --" 21.01.2008  13:59

« Re: 2008

myslel jsem si.Ale měnit jsi to v profilu auta nemusel,je to škoda tam mít loňský rok,když je auto nové... >:D

"-- skrytý --" 20.01.2008  16:02

Nádhera

Nemám slov, je to fakt prekrásne auto. Saaby sa mi vždy páčili a tento ma vždy na ceste dokáže zaujať najmä netradične riešenou zadnou partiou, ktorá v kombinácií s tmavou metlou je očarujúca. Dofoť prosím nejaké detaily ako aj vette93 hovoril. Prajem veľa šťastných km bez nehody ;-)

foto Mari-pilot

Mari pilot 20.01.2008  16:13

nádherný sobík

gratuluji :yes: a prosím více fotek ;-)

foto positivemind

positivemind 20.01.2008  16:44

Miláček!

Tak o tomhle sním už hezkou chvíli a zrovna dnes jsem koukal na oficiální stránky Saabu. Miláček, jasných 10!!! I když já bych raději Aero či 1.9TTiD :-) gratuluji a ať slouží!

Dylan McKay 20.01.2008  17:14

perfektní vkus, na auta, i na slečnu

Ahoj, tvoje recenze mě zaujala. Saab je rozporuplný, ono se dost mluví o tom, že Saabu uškodil facelift. Proto se možná v Praze potká více Bentleyů než těchto Saabů.
    Každopádně máš vkus, odvahu a chuť se odlišit. Mě se to auto moc líbí. A taky si myslím, že jsem tě potkal. Jestli to bude měsíc, na D1 při příjezdu do Prahy. Ten Saab byl celej takhle tmavej, a pochybuju, že by existoval ještě jeden takový v ČR.
    Na srazu jsi se věnoval víc té svojí slečně než nám, tak ti to konečně můžu nandat! ;-) >:D

Beersheva 20.01.2008  20:39

« Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

No asi jsem to byl ja, opravdu jiny asi v CR neni, tim spis cely cernocerny. Sraz se nepovedl, bmw zkolabovalo a tim si podepsalo ortel, musel jsem dojet A3! Mam radost, ze se to auto libi a je original :-)

neregistrovaný: "slečna ze srazu" [89.102.182.XXX] 20.01.2008  20:43

« Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

šviháku zdravím, zatím co můžu říct tak naprostá spokojenost, jízdní komfort, design, zatím vážně na 10 bodů, jen ta černá se pravda trochu hůře udržuje :-! >:D čau a hodně kilometrů bez nehod.P.S. na srazu jsi měl moc hezký šálek :yes: :yes:

Dylan McKay 20.01.2008  21:36

« Re: Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

Děkuji! Ale docela jste se oba vytratili (jak poznamenal XJ) po anglicku. Jste oba moc hezký lidi, a máte hezký auto. No prostě ráj! ;-)

neregistrovaný: "slečna ze srazu" [89.102.182.XXX] 20.01.2008  21:42

« Re: Re: Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

>:D >:D >:D :-! ;-)

Dylan McKay 20.01.2008  22:08

« Re: Re: Re: Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

:-) ;-)

Dylan McKay 12.04.2008  07:31

« Re: Re: Re: Re: Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

Tak, a teď vím, že jsem tě viděl na 100%! ;-)

Svět je malej, a zvlášť pak to městečko kdesi na Vysočině... :-!

Beersheva 12.04.2008  10:30

« Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

Vsak sem ti psal vzkaz, v Trebici jezdi Range Rover stribrnej jeden, proto sem dost ziral kdopak to do Trebice zavital, hned mi to bylo jasny. Ty cerny skla jsou obcas komunikacni bariera ;-)

foto Special-line

Special-line 12.04.2008  10:37

« Re: Re: perfektní vkus, na auta, i na slečnu

No nekecej, to je mazec že ho tady někdo má ale asi sem ho tu ještě neviděl. ;-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 20.01.2008  17:15

Pekne kombatko.:-)

Z vlastnej skusnosti mozem povedat,ze naozaj dobre auticko,mame ho v praci ako sluzobne a obcas na nom beham,ale mame 2.0 TURBO 154kW v plnej polnej,takze troska raketa,ale je to na auto myslim dost koni,treba robit opatrne s plynom,lebo este na dvojke to pri poriadnom pridani plynu uteka z cesty prec.Ma velmi pekny interier a naozaj dobre sedacky,to mozem potvrdit.Inak super zvezenie,gratulujem k novemu autu a vela stastnych kilometrov. ;-)

foto Richie11

Richie11 20.01.2008  17:56

mas to za1...

za 10.. jeste vyfot ty vychatvky v interieru ;-) :yes:

neregistrovaný: "No tohle ...." [213.220.240.XXX] 20.01.2008  18:17

NEVER MORE ŠKODA

naprostý souhlas, ale tímto jsi ztratil poslední šanci na "kvalitní recenzi" ... ;-)

"anonym" [85.70.29.XXX] 20.01.2008  18:50

bezpecnot

Zdravim, take uprednostnuji bezpecnost u automobilu. Navic mam rad Volvo a SAAB. Presto tech pet hvezdicek SAAB 9-3 sice ma ale vsimete si jednotliveho hodnoceni a navic Renault laguna mela pet hvezdicek jiz v roce 2001 a s lepsim hodnocenim. Pak se jeste testuje naraz ze zadu tak tam jsou vsechny vyse uvedene znacky dobre ale jsem si vedom ze sevarane pro to delaji jeste asi neco navic nez obsahuje test. Dale pokud vam jde o bezpecnost, uvedomte si neco o vizualnim kontaktu ucastniku silnicniho provozu, jinak vy sice vidite ale ten druhy z boku vas nevidi. Ju? pokud chcete zaslat nejake odkazy ozvete se. hodne stastnych km za volantem. V.

Beersheva 20.01.2008  23:11

« Re: bezpecnot

Ten test uz je pet let stary, stalo by za to zkusit to i ted po upravach. Pak bych rad videl i test, kdy hodi na auto losa, jako ze mu nekdo srazil a podtrhl mu nohy - ve Svedsku hodne casta a vazna vec. Vizualni kontakt dalsich ucastniku: ono to vypada, ale folie nejsou az tak cerny, jsou to jen 80ky, za svetla je videt dovnitr bez problemu. Jsem si toho zcela vedom a na mnoha krizovatkach, kde je husty provoz a vic sero, dam okynko aspon na pulku dolu. Myslim to zcela vazne! Hlavne myslim ocima druhych a jen diky tomu jsem pri tom, co jsem najezdil, jeste nemel nikdy ani jednu nehodu. Vam taky hodne km bez nehod.

"anonym" [85.70.29.XXX] 21.01.2008  07:41

« Re: Re: bezpecnot

Ten losi test - vim ze Volvo a SAAB ho delaji, je to velmi dobre, bohuzel nikde jsem nevidel vysledky jinych znacek, coz je skoda. Jinak ty folie, vysvetleni beru ale neni to potom jen zbytecna komplikace? A navic jsou situace kdy je treba jednat rychle a neni cas spoustet okno byt je jiste v elektrice a nebo doba sera, kdy cira skla tento kontakt jeste umoznuji? V.

"anonym" [85.70.21.XXX] 21.01.2008  12:17

« Re: Re: bezpecnot

P.S. ještě mne napadlo: nepřišel jste kvůli přepážce na N o hlavové airbagy- to by byla z mého pohledu moc velká cena za N1 z hlediska pasivní bezpečnosti. V.

foto swed81

swed81 04.02.2008  02:38

« Re: bezpecnot

5 hviezdiciek v testoch je fajn, hlavne ked niekto vyraba auta "pre" tieto testy, ale niekomu staci vyrabat bezpecne auta, preto mam SAAB ;-)

"-- skrytý --" 20.01.2008  19:10

a je tu další úžasná 9-3

Neoprávněně jsem se bál, že má 9-3 tu bude jediná. Jen tak dál.
    Blahopřeji k výběru. Musím se přiznat, že jsem SportCombi chtěl také (sice jinou barvu - černá mi moc nesedí - je sice krásná, ale údržba, aby bylo stále krásné, je náročná - máme ve firmě černé auto). Nakonec jsem koupil, na základě podle mě neodolatelné nabídky, ojeté. Těď sice nemám tu radost z vůně nového, ale value for money je ještě lepší (pokud jsem tedy vybral dobrý kousek samozřejmě). Můj původní výběr byl za 880.000 po všech slevách. To co mám je, po dvou letech provozu a 58 tis.km, za 2/5 ceny (pád ceny Saabů je skutečně veliký). Odpočet DPH to nové samozřejmě "slevňoval", ale potřebuji 5 míst bez problémů a v plně bezpečnosti. Také mi připadalo škoda tak krásné auto, z mého pohledu, "mršit" stříháním středového pásu. Super že ti dali alespoň tu středovou opěrku a že tam nemáš jen ty příšerné záslepky co dají těm, co je neukecají. Každopádně mnoho šťastných kilometrů a přání, ať nikdy nemusíme zkoušet bezpečnost našich vozů. To upřímně přeji VŠEM.

Beersheva 20.01.2008  22:23

« Re: a je tu další úžasná 9-3

Tobe taky k vyberu gratuluji, Tvuj motor byla prvni volba a asi bychom to i zainvestovali, ale pak nekdo pridrzle (asi ja?) zarval PROC? 170 tisic navic? Kalkulacka poradila, ze se to hrube nevyplati... DPH - tu stredovou operku pohodili v showroomu do rohu a ja prisel a rekl, ze si ji odnesu, oni pry ze to nevidi :-) Pas pro pateho cestujiciho vazne neni, ale marne patram, kdy ja jel v peti? Naopak, prepazka mi pripada fajn, kolem vanoc jsem mel nejake objemnejsi zasilky od Jeziska a auto bylo zaskladane po strechu. Slycham ruzne bajky o tom, zda se odmontovani prepazky kontroluje - policie to snad nehlida, a celnici osobaky nestavi, no nebudu to radeji riskovat a necham ji zatim tam. Saabum zdar!

Vette 20.01.2008  22:45

« Re: a je tu další úžasná 9-3

Dakujem za doplnenie fotiek. Mozno este poriadnu fotku palubovky ;-) Saab ma krasne palubovky.

"anonym" [62.245.83.XXX] 21.01.2008  16:09

« Re: Re: a je tu další úžasná 9-3

Můj motor by ti už nedali :-) V modelovém roce 2008 je už jen 16v 150 a tuším 180 koní (já mám 8v 120k). Je fakt že s tou cenovou politikou se nová nafta moc nevyplatí. To mé byla náhoda. Dobře ojeté za dobrou cenu. (mám po garančce a podle mechanika je to auto v perfektním stavu - UF :yes: a cena garančky velmi dobrá).
        DPH - s tou opěrkou to je prča - až budeš v servisu, schválně se podívej na ty záslepky - je to děs. S tou přepážkou jsem to také slyšel - dokonce mi to říkali v autosalónu. Jeden jejich klient prý platil mastnou pokutu - na finančáku tuším. Ale ta přepážka z bezpečnostních důvodů není vůbec zbytečná a když už nás zakonodárce svým debilním nápadem nutí ji tam mít, tak je asi blbost ji vytahovat. Jednou jsem boural a i když to nebylo kombi tak věci z kufru vyhnuly zadní sedačky hooodně dopředu - v kombi by to dopadlo asi hůř. Saabům nazdar! PS: Jakto že máš značky BS auto? Nepsal jsi, zes ho bral u Srby? Jinak doufám že tě zahlédnu někde na silnici, nejlépe v rodném Brně.

Beersheva 21.01.2008  19:10

« Re: Re: Re: a je tu další úžasná 9-3

Prepazka pryc = prestavba (vyslovne uvedeno i v TP) = vraceni dph. Podlozky BS mi vymenili nadrzo misto Srby, kdyz jsem u nich resil sbernici dat na volantu. Jen jsem koukal :-) ale necham je, jsou brnaci a na hlasky na podlozce typu ".. a zase dalsi od Srby!", nebo "nejlevnejsi auta od..", nebo "jsem spokojenym zakaznikem bazaru XY", nebo "autobazar Josef Vocasek, Dolni Lhota" me dost irituji a jeste ze to slo dolu. Urco se v BM potkame, nejezdi nas moc po Brne. Zdar!

foto Hitachi

Hitachi 20.01.2008  21:10

Koukám

že sis nabouchnul slečnu ve Skandinávii:) je pěkná, škoda slabšího motoru, ale já bych ji bral určitě taky. Takže ať jezdí :yes:

Beersheva 20.01.2008  21:28

« Re: Koukám

Az me potkas v Trebici, tak zablikej, tuhle jsem jel s Cromou a bylo tam mista vic, nez v kdejaky limo!

foto Ricardo

Ricardo 20.01.2008  21:48

Super

Nádherný auto - ten facelift mu moc pomohl a tvoje úpravy a vkus taky :yes: :yes:

foto Lubosss1

Lubosss1 20.01.2008  22:52

saab

toto si raz kupim ;-)

jmurjr (H22A7) 20.01.2008  23:00

auto

velmi pekne auto, a s tymi kolesami uplne uzasne. mne sa tam sice viac paci 1.9 diesel, ale ked je tam taky priepastny rozdiel v cene, asi by som tiez zobral toto. plnych 10 ;-) :yes:

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 21.01.2008  09:56

Překvapilo mě to

když jsem viděl,že tohle auto patří tobě,žes vyměnil tvojí úžasnou 330xd!Je fakt,že nemůžu zcela srovnávat,v 9-3 jsem nikdy nejel,zato 330xd mě uchvátila a stále nad ní přemýšlím (e46).Že si zvolil tento motor si vysvětlil,mě by teda hodně vadil ten výkonostní sestup,ale hlavně osobně bych se klidně raději méně lišil (ikdyž je Saab vzhledově skutečně krásný) a pořídil 318dT,když už teda nové auto. Přesto přeju mnoho dalších km bez nehod a problémů... a na příštím srazu možnost trochu pokecat ;-)

Beersheva 21.01.2008  23:09

« Re: Překvapilo mě to

Dal jsem na misku vah jizdni vlastnosti a motor / vs. komfort, vyjimecnost, design a lepsi value for money. Za tyhle peniz bych se trapil v 318i Combi na plechovych kolech a nikdo by ani nestekl, a jeste bych dal 7000 za stredovou operku. Kdyby byl prodejce v bmw trochu borec, a ne lokalni mistr sveta, tak uz jezdi za nasi kancelar bile BMW 118d, ale prohral pristuepm na plne care a jsem rad.

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 22.01.2008  01:01

« Re: Re: Překvapilo mě to

No to je špatný,že kvůli blbum,co prodávaj BMW pak musí člověk jinam.Ale špatně si rozhodně nevybral ;-) A ještě dotaz - co srovnání s 330xd? Motorově to moc srovnávat nejde (benzín vs. diesel, 4 vs. 6 válců...),ale další věci,jako komfort a tuhost podvozku, celkový pocit z auta u obou... já bych si snad radši nechal 330xd :-)

Beersheva 22.01.2008  08:40

« Re: Re: Re: Překvapilo mě to

V prvni rade - je to predokolka! Motor nekde nad napravou, teziste vic vpredu, proste bmw je bmw a toto na to nema, to hrabani na vlhku a sunuti se po tecne ven je pakarna. Mam mnoho zkusenosti s VW Passat posledni generace, videl bych to dost podobne, jen predek je lehci nez TDI - extremy zatim nevuzivam a do zatacek se nevrham jak blazen. Komfort - za jedna. BMW je kostitras, toto nerovnosti filtruje, je to novy auto, a ty kresla sefovsky vpredu, to nemaji ani v Airbusu A380 v kokpitu, uzasny! Kresla jsou tresnicka na dortu (a mista je taky vic).

neregistrovaný: "kavarensky_povalec" [88.102.16.XXX] 21.01.2008  11:44

Saabismus

u Saabu plati, ze jednou zkusis a nechces jinak :))) inu krasne auto, pan ma vkus i na hudbu....Sigur Ros..parada.

"-- skrytý --" 21.01.2008  12:54

Fotky

auto krásný, ale ubírají ti fotky. Udělej lepší a hodnocení zvednu ;-)

foto Johny-Rico

Johny.Rico 21.01.2008  19:46

Zvolil jsi skvěle, ale...

...měl jsi jít do 1.9TiD, s těmi 110kW. Měl jsme s tím možnost jet, byl s automatickou převodovkou, a musím ti povědět, že to byl zajímavý zážitek. Když jezdíš jagem, lidé se na tebe občas kouknou. Ale kdy jezdíš 9-3 Sport Combi, lidé na tebe čumí pořád >:D S těmi B. jsi měl pravdu, je to tak. TOTO je rarita, vzácnost. Dovolím si jeden zdrb: Pokud tam chceš mít černé kola, dej je na větší rozměr. Takto to vypadá děsně (a to se mi normálně černé liťáky líbí), anebo tam dej standart 17", stříbrné. K té černé by to ladilo velmi. Jinak za 10b :yes: :yes: :yes:

Beersheva 21.01.2008  23:05

« Re: Zvolil jsi skvěle, ale...

Puvodne jsme chteli do TiD jit, ale pak praskl pres nos ten rozdil, 170 tisic?!!! Stoji to za to??? Jsem presvedcen cim dal vic, ze ne, zmenil jsem styl a vykon 1.8 16V je v mantinelech toho, co akceptuji. Kola: chtel jsem 18", ale u 1.8 motoru jsem mel obavu o zvysenou spotrebu a mensi pruznost, a rozmer 225/45 ZR 17 u kol jsem mel i u bmw a je to dobrej kompromis mezi cenama pneu, kol a designem. Stribrne litaky jsem prave nechtel, kdyz uz auto rarita, tak at to ma i raritni kola a odvazny design. Diky za nazor!

foto Hitachi

Hitachi 22.01.2008  14:23

Omlouvám se

za trošku pozdní reakci, ale jinak jsem si Saaba prohlídl dostatečně. Vypadá opravdu dobře, musí to být super poježděníčko. Tak ať jsi spokojený! :yes: ;-)

"-- skrytý --" 22.01.2008  16:30

Konečně něco jiného, než Passaty a Oktávky! Fakt hezké a neokoukané auto :yes:

neregistrovaný: "Mildator" [77.104.237.XXX] 24.01.2008  12:38

jen ičko?

tahle nová 9-3 je nádherné auto, pro mě osobně, společně s novou mazdou 6, to nejhezčí, co je mezi novými vozy k mání. Jen ta volba toho motoru je menší krok vedle, zde se zřejmě projevila majitelova menší znalost této značky - paradoxně jsou totiž benzínová turba úspornější nebo minimálně na stejné úrovni. co se spotřeby týká, než "íčka", jelikož turbo umožňuje dosáhnout požadovaného výkonu již při nižších otáčkách, zatímco "íčko" se musí víc točit a pak víc žere - odborníci tomu říkají "tepelná energie motoru", nebo tak nějak - já sám sem laik a nijak zvlášť tomu nerozumím, ale měl sem 900 2,0i a nyní mám 9-5 3,0 LowPressTurbo a kombinovaná spotřeba je prakticky stejná při naprosto rozdílných výkonových parametrech (130koní vs. 200koní). A také od majitelů jiných vozů s motorem 2.0 Turbo vím, že rozhodně nežere víc, než "íčko" - je to škoda, nemít v takovém nádherném autě s dynamickým vzezřením motor s turbem, to je skoro "kacířství" (neberte mě vážně :-)

Beersheva 24.01.2008  14:43

« Re: jen ičko?

Diky za nazor, doposud jsem mel jen turbomotory od BMW a zkusenosti mam s benzin turby v motorech VW, kde 1.8T je ropak roku, od 110kw po 176kw. Ciste teoreticky, tedy pokud stoji 9-3 v turbodiesel a benzin-turbu stejne, sahl bys po benzinu? (1.8 16v je o 170t levnejsi nez tato turbodvojice a uspora ani dve litry na 100km to proste nesplati, pokud jde jen o ekonomiku).

neregistrovaný: "Mildator" [89.176.15.XXX] 24.01.2008  17:00

« Re: Re: jen ičko?

já bych určitě sáhnul po benzínu-turbo, tak nějak mi prostě nafta k Saabovi nesedí - vím, že bych mohl myslet víc ekonomicky, ale jakmile jednou člověk ucítí tu sílu a energii, těžko se toho pak vzdává : ) už teď se pomaloučku, polehoučku rozhlížím, kde by byla k mání nějaká 9-3 Sportcombi 2,8 V6, případně 9-5 Aero Sportwagon. Teď mám sedana a ten kufr je limitován tím vstupním otvorem.

"-- skrytý --" 03.03.2008  22:50

« Re: jen ičko?

V první řadě, chce pogratulovat majiteli ve výběru vozu!:)
      Pod tenhle příspevěk se podepíšu...mám 2,0 Turbo, 185hp, a když jedu tak rychle jako bych jel s dvoulitrem bez turba, tak jedu se stejnou spotrebou...rozdil je v tom, ze mám navic, kdyz je potreba, cca 50 koní a 100Nm.
      Jinak ta barvná kombinace na tvym autě je fakt cool;)

neregistrovaný: "900turbo" [88.103.41.XXX] 26.01.2008  22:44

icko

Ahoj, dobre rozhodnuti SportCombi jen myslim, ze to nemelo bejt icko - neznam ale vsechny okolnosti koupe, mozne finance a tak. Je to moje zkusenost, jedna z veci, kterou dela Saab je benzinove turbo. LPT (nevim jak se to ted znaci jestli 1.8lpt nebo 2.0lpt) ma rozhodne mensi spotrebu nez icko a 2.0T (mame ho ve firme ve sportsedanu) ma jen o pul litru vyssi. Mozna k tomu dojdes jako my - saab umi delat turba co moc nezerou. Jinak at slouzi.

neregistrovaný: "pedro 5585" [82.119.99.XXX] 05.02.2008  00:45

disky

Krasne auto, ale hrozne disky, sorry ;-\
    Btw Saab som chcel tiez, ale su strasne pozadu dizajnovo ale hlavne technicky, ten motor z Opla, to ma odradilo najviac, ale na druhej strane ma originalnu palubovku. Volvu vstup Forda pomohol, Saabu vstup GM skor uskodil.
    Inak je SAAB klasika, za socializmu jedna z mala znaciek ktora sa dovazala k nam do Ceskoslovenska.
    Vela stastnych km zelam.

Beersheva 05.02.2008  09:02

« Re: disky

Disky jsou subjektivni, podle mych zkusenosti jsou trestnickou na dortu u tehle exotiky, lidi na ne ziraji jak na zjeveni a prevazuje pozitivni nazor. Motor je lepsi nez to, co davaji do A3 nebo A4 zaklad, uz to jezdi pod 8 l/100km a da se to fpohode.

"-- skrytý --" 05.02.2008  00:50

Za plnej.

Tohle je za plnej počet, není co dodat. Velmi agresivní SAAB. :yes:

Beersheva 05.02.2008  09:12

« Re: Za plnej.

Chtel jsem spis neco jako ikea design - originalni kus design-oceli, bez cangrlatek a agresivnich doplnku, cely barevne sladeny. Dali mi cernyho kombajna, tak jsem to naladil do cerna. Krome cernych decentnich kol tam nedam ani N. Hodne stastnych km s tvou super A5!

foto Cujo

Čujo 10.02.2008  16:16

9-3

ahoj davam ti 10b SAAB su krasne auta..pls kukni aj moje:)

"-- skrytý --" 12.02.2008  21:57

Interier - 2 otazky

Cau,
    zvazujem nakup Saabu 9-3, ale na showroome maju len "plnu palbu v kozi" a mal by som teda 2 otazky k interieru:
    1) ako si spokojny so sedackami v kombinacii - latka/ kozenka (aspon na fotkach to vyzera na tuto verziu - Linear).

2, Co vsetko zahrna uprava na N1 (co pribudne a o co pridem - teda okrem mreze... :-)

Diky za odpovede
    R.

Beersheva 13.02.2008  18:45

« Re: Interier - 2 otazky

Cau, jsem spokojenej s latkou i kozenkou verze Linear, cerna vypada sice vic sportovne a min se spini, ale vsechno ma svoje pro a proti. Sedacky jsou kresla a za kuzi bych 35t nedal ani nahodou, rozdil nejak nevnimam - vypada to nobl tak jako tak.

N1 - zalezi na dodavateli, ja ji mam calounenou, s velkym otvorem pro lyze, vubec nevrze a jsem s ni spokojenej. Bude to asi vyjimecnej kus prepazky, protoze kazda prepazka je delana na ten konkretni vuz a tehle moc prirozene neni - minuly rok se prodalo v CR 55 saabu, kolik z toho je kombi 9-3, odhaduju max 20.

foto kaaRS

kaaRS 14.02.2008  11:43

A1A

Zdravim nekrasnejsi kombi na trhu! At slouzi!!! :yes:

Ronnyp (RSKa) 20.03.2008  15:52

Ronnyp

cau sefe nemohl jsem te dnes potkat ve frystaku(kousek od zlina)???

Beersheva 20.03.2008  16:43

« Ronnyp

dneska sem jel pres Frystak presne 3x, takze mohl ;-) mas zablikat!

Ronnyp (RSKa) 20.03.2008  17:00

« Re: Ronnyp

no sem si rikal ze asi tezko bude vic saabu na cernych kolech!!!potkali sme se primo u namesti!!!blikl bych ale to bych si musel byt na 100pero jistej a to sem nebyl!!!

Beersheva 21.03.2008  20:37

« Re: Re: Ronnyp

Jezdim tam velice casto, az priste uvidim cerny 206 GTI (taky jich neni moc), tak se snad pozname, zdarec!

Ronnyp (RSKa) 25.03.2008  23:38

« Re: Ronnyp

ja ale nejel v pazoutovi jel sem jettou!!!tak jak nekdy budes tak dej treba vedet pokecame!!!kdyztak mi napis na icq zatim :-!

"-- skrytý --" 05.05.2008  20:35

RPSN 2% ??

Auto ti chválím, opravdu krásný a originální kousek! Kola jsou otázkou v kusu, ale můj názor je, že na čeném kombíku vypadají stříbrné elektrony opticky větší a tím i hezčí (aspoň pro mě :-)
    Jak jsem tak pročítal diskusi, tak "cucák" nebudeš, takže doufám, že vedle nízké rpsn byla i nějaká sleva, jinak by se nabízelo ryclé vysvětlení ....
    Plíz, ber to jen jako technickou otázku, která mě napadla při oslavě rpsn, jinak souhlas s přístupem prodejců škodovek :-(

Beersheva 09.05.2008  16:45

« Re: RPSN 2% ??

To rpsn je na smlouve snad psany O%, coz samo o sobe je obrovska uspora v radek desitek, nekdy az stotisicu kč -to co predvadi ŠkoFin a ruzny banky je na hranici lichvy (subjektivne). Sleva byla taky velka, kdyz se podivas na www.bsauto.cz, tak je videt za kolik se novy kombi Linear davaji, byt jsem tam mel nejaky drobnosti navic.

foto Ricardo

Ricardo 10.05.2008  23:32

« Re: RPSN 2% ??

Čau, minulej týden jsem tě viděl v Brně, fakt pěkný auto :yes: :yes: :yes:

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.05.2008  14:01

Sraz

Ostravsky mini sraz.25.5 15:00 parkoviste uměstské sportovní haly.Ahoj zvu te na sraz ktery je urcen pro moravsky kraj!spise pro ostravaky protoze ti zatim nemeli sraz tak jsme ho uskutecnili a zbirame lidi kteri by prijeli i z vetsi dalky nez ostravy![odkaz] tam se doctes vic,muzes se i na neco zeptat nebo mne muzes kontaktovat na icq 427-444-579.

"-- skrytý --" 01.07.2008  13:07

ahoj,

saab je pěknej, celej do černa, což se mi líbí...hele, ale nechybí ti někdy trochu větší maximálka? protože 190 mi přijde hooodně málo...a nějakou záhadou mi nejde hodnotit, ale poté ti ohodnotím 9,67 protože máš málo fotek ;-)

Beersheva 03.07.2008  14:37

« Re: ahoj,

Njn musim fotos doplnit. 190kmh je zcela dostacujici, nad 160kmh nejezdim, nechci prijit o papiry ;-)

"-- skrytý --" 02.07.2008  22:30

bomba

muj sen.gratuluju je fakt super(jen bych dal větší kola ;-)

Beersheva 03.07.2008  14:36

« Re: bomba

Tak nejak mi 18´kola rozmlouvali... i z hlediska nakladu, gumy 225/45 R 17 jsou hodne rozsirene a maji dobry ceny, 18´ rozmery vydrzi jeste o dost min a stoji o 2000 vic, a pry na ten lehky motor uz by to ani na vode nebylo ono.

"-- skrytý --" 15.11.2008  10:14

nastavení volantu

Čau dá se u Saabu koupit elektronické nastaveni volantu v obou osách?

foto Denjl21

Denjl21 21.06.2010  17:23

Sobík

ode me plnej :-) sám mám 9-3 MY10, ale s 1,9TTIDS není možný že tě občas vidím v brně??

foto twistedTSD

twistedTSD 20.07.2010  00:02

peknej

tenhle sob se mi vzdycky libil :yes: