Mercedes-Benz CLK (2004)

14.6.2007

Mercedes CLK 200K, obsah 1.8, výkon 163 koní.Verze Elegance. Koupili jsme ho do firmy jako nový vůz v MB Bohemia na Chodově. Díky ochotě prodejce jsme…

Mercedes-Benz CLK (Ajin(MoDo Team))

"anonym" [88.208.77.XXX] 14.06.2007  21:43

cizí?

maličký dotaz.To jsi fotil své, nebo si někde přeskočil plot, když interiér fotíš přes zevřené okno?

Ajin(MoDo Team) 15.06.2007  09:26

« Re: cizí?

Dám tm lepší fotky :-)

"-- skrytý --" 16.06.2007  17:52

« Re: Re: cizí?

Nejspíš to je tvé auto ale ten interiér vypada trochu komicky to musím souhlasit když to je focené přes zavřené dveře a okno :) jinak opravdu pěkný u mě máš za 9b

Ajin(MoDo Team) 19.06.2007  11:14

« Re: Re: Re: cizí?

Tak doufám, že už jsem si napravil reputaci, fotky interieru jsem dnes přidal

"-- skrytý --" 14.06.2007  23:05

Ta spotřeba mi přijde dost veliká. Otec má stejné CLK a nešetří ho, přitom si bere tak kolem 7-8.5 litry. Ve městě, jako dneska na Evropské (kolona 8 kilometrů, klimatizace naplno), 11 litrů. Já jel se svým CDI a měl jsem jen o něco málo nižší. Motor je opravdu neskutečně pružnej, převodovka když může drží otáčky kolem 1500/min. a i na pětku nemá problém. Ta maximálka, jakž tak Z 12% kopce, co :-) ?. V papírech je myslím 227. A pak CLK není sporťák. Jinak je to supr auto. ;-)

Ajin(MoDo Team) 15.06.2007  09:23

« Re: spotřeba

Těch čtrnáct litrů jsem dal ve městě jako maximum,7-8.5l mi to žere mimo město a na dálnici do 140, jak na to začnu víc šlapat tak to roste k 12. Tu maximálku mi ukazoval digitální tachometr, nevím jakou má odchylku, v roce 2000 jsem měl jako novinku půjčené C 200K manuál a ten mi u Průhonic z kopce ukazoval 252km/h jaká byla skutečná rychlost nevím.

foto Ted

Ted 15.06.2007  09:54

« Re: Re: spotřeba

je vtipny, zkouset AMG v nafte, a pak s krikem, ze naftu nemusis zvolit zakladni motor :)

Ajin(MoDo Team) 15.06.2007  10:43

« Re: Re: Re: spotřeba

Uznávám, že to tak mohlo vyznít, ale v době kdy jsem auto objednával tam ta 30cdi sportcoupe byla k vyzkoušení a byl bych blázen kdybych ji nezkusil. Ten motor byl perfektní, ale sporcoupe ma lehkej zadek a furt šlo do smyku, ESP blikalo furt.Tenhle motor se ale do clk nenabízel.Samozřejmě jsem měl nějakej maximální rozpočet a z benzínovejch motorů moc velká nabídka nebyla, 240 měla stejnej výkon ale spotřebu o 4 litry vyšší a cena asi o 140tis víc a na 320 bych už nedosáhnul.

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 15.06.2007  10:58

« Re: Re: Re: Re: spotřeba

tohle chapu a beru jako naprosto korektni odpoved :yes:

"-- skrytý --" 15.06.2007  10:57

« Re: Re: spotřeba

Jasně, taky jsem myslel tachometrovou rychlost. Moje zkušenost je, že do 220 to jde, pak to leze pomalu, ale 240 fakt po rovině nedá :-). Možná s příznivým větrem v zádech :-). Jinak má najeto 55 000. Byli jsem minulý týden v Brně a ujeli 600km, rychlost se měnila neustále 90 až 180, a spotřeba byla necelejch 9 na sto. A fakt jsme to nešetřili. :-| . 12 jde samozřejmě taky, ale to se musí neskutečně šlapat na plyn a točit pořád přes pět tisíc. Jinak otec má CLK těsně před faceliftem, taky elegance, modrá kůže, v plné palbě mimo navigace a masážních sedaček. ;-)

Ajin(MoDo Team) 15.06.2007  11:08

« Re: Re: Re: spotřeba

Díky za odpověď, teď jsem koukal na tvoje auto a je super.Jen jsem se chtěl zeptat na ty kola, jsou to 17 evolution?Přijde mi moc vysoká guma.

"-- skrytý --" 15.06.2007  12:23

« Re: Re: Re: Re: spotřeba

Já mám pouze 16. 205/55. CLK přední-205/55 16, zadní náprava 225/50 16. Zimní má myslím dokonce 17 (nevím už jak to vzniklo), musím se ale pro jistotu podívat. Čau zatím.

Asphalte MoDo 18.06.2007  11:31

« Re: Re: spotřeba

pravda, v nejhorsi zacpe to bere 14 se vsim vsudy, v normalni praze i 9 a u pruhonic 250 i po rovine

"-- skrytý --" 14.08.2007  00:47

« Re: Re: Re: spotřeba

No ja neviem, mne sa aj S Octaviou I 1.9 TDI 77kW podarilo v zapche spravit 13.1, takze v najhorsej zapche das taku spotrebu s lubovolnym benzinakom, cez 14 prejdes kludne.

Tento motor ale udrzat pod 10 je ale dost umenie, chce to hodne sebaovladania :)

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 15.06.2007  16:55

:D

>:D >:D nemáš za vzor Toma Kranicha?? Auto je myslím úplně stejné jako to v Kobře 11 >:D

Ajin(MoDo Team) 16.06.2007  13:53

« Re: :D

Kdybych zašel do detailu, v Kobře mají jinou modrou barvu, trochu jinej odstín interieru a menší kola. :-)

"-- skrytý --" 15.06.2007  22:17

MOc hezké. Uplnej Tom Kranich :-D Dávám 10 :-D :-) ;-)

"-- skrytý --" 16.06.2007  16:56

S přimhouřenýma očima dávám 9b, moc pěkné a elegantní kupé, trochu se mi nelíbí tvar předních světlometů, ale jinak Medvěd jak má být :yes: Ať slouží ;-)

neregistrovaný: "mercedes" [85.70.29.XXX] 21.06.2007  16:37

mercedes

Tak hezkej mercek a ty vtom mas bordel!!!

neregistrovaný: "mercedes" [85.70.29.XXX] 21.06.2007  16:39

bordel bordel!!

hezky auto hnusny bordel!!

neregistrovaný: "brbla" [83.240.32.XXX] 22.06.2007  12:46

SRAČKA

auto na *!! >:-[]

"-- skrytý --" 22.06.2007  14:18

Znamenité

Opravdu hezké. Teprve s nástupem nových modelů zčínám přicházet pomalu na chuť předchozí generaci :yes:

Ajin(MoDo Team) 22.06.2007  20:41

« Re: Znamenité

Díky moc za chválu, pokud beru za nové modely new C, tak jsem hodně zklamanej a jsem zvědavej jak bude vypadat CLK. Z venku to docela jde, ale jen s AMG paketem, což dřív nebývalo. Interiér jsem nepochopil, kvalita materiálu ani uspořádání. Myslím,že by to zabralo celý diskuzní forum.

"-- skrytý --" 22.06.2007  14:29

10 b.

Pěknej Méďa :yes:
    Jen ten špinavej motor ;-)

"-- skrytý --" 22.06.2007  15:04

kvalita

Nevím jak si na tom s kvalitou Ty, podle recenze v pohodě. Já když jsem jezdil kamarádovým C220 tak jsem byl celkem nemile překvapen. Přesto že měl najeto celkem málo KM a auto kupoval jako nové, tak přístrojovka vrzala, zvuk zavření zadních dveří (kombi) jako vrata od stodoly a celkově jsem byl moc zklamaný (za ty peníze). Ale jinak to Tvoje vypadá moc pěkně. Kombi se s tím srovnávat nedá. :-)

Ajin(MoDo Team) 22.06.2007  20:56

« Re: kvalita

S kvalitou zatím opravdu větší problémy nejsou, mám kamaráda,který jezdí s E na který každej nadává, má tam 400 cdi upravený na 305 PS AMG paket a plnou výbavu a mimo výměny COMANDU žádný problém po 3 letech provozu.

"-- skrytý --" 22.06.2007  17:35

motor

Pěkné CLK-áčko. I ta kombinace venkovní a vnitřní barvy se mi líbí. Torchu nevěřím na 240km/h, myslím, že tak 230km/h je akorát, ale i to je dost. Já měl dříve C 200K a 240 km/h i s úpravou kladek na kompresoru od Kicherera to 240km/h nejelo, max. 237km/h ( a to mělo de facto po úpravě 192koní místo 163k). Pak mám jednu výtku, nedávej na net fotky motoru, ten je tak špinavý, že je to ostuda pro celé MB :-) Já teda nemám moc volna, ale přece jen jednou týdně během 15mi. umyju u obou aut motor, nejlepší jsou ty napuštěný jednorázový hadříky na ineteriér auta, neb kryt otoru je z plastu.

Ajin(MoDo Team) 22.06.2007  20:36

« Re: motor

Hanba mě fackuje, o víkendu zjednám nápravu, s těma hadříkama je to dobrej nápad, já mytí motoru nechával vždy na servisu a většinou jsem se setkal se slovy umyjeme ale bez záruky na elekktroinstalaci atd. takže jsem to nechal být. K té rychlosti jak jsem tu už v diskuzi řešil, vycházel jsem pouze z údaje digitálního tachometru. Takže ve skutečnosti to asi opravdu tolik nedá.

"-- skrytý --" 29.06.2007  12:35

« Re: Re: motor

nebo sundej plasty,a neni co mejt.Motor ma byt videt ;-)

foto Sprint

Sprint 24.06.2007  19:25

10b.

Pěkný, moc pěkný, hned bych si dal říct a vyměnil to! >:D
    Tohle je moc povedený MB. CLK mě vždycky lákalo, naopak C sportkupé mi nic neříká........................

Ajin(MoDo Team) 25.06.2007  09:18

« Re: 10b.

Díky za bodíky, C sportkupé není vůbec špatný auto, ale je někde jinde než CLK, podle mě víc do sportovna, je tvrdší a absence kufru mu dělá lehčí zadek.

"-- skrytý --" 25.06.2007  17:27

« Re: Re: 10b.

Pravda, sportkupé je opravdu hooodně tvrdý, zejména na dlažbě je cítit každá spára :-) . Nicméně nemám pocit, že CLK je zase o tolik měkčí, spíš ten rozvor to asi dělá, coupe je hodně kompaktní. Jinak souhlas, coupé a CLK jsou rozdílná auta, i když mají mnoho společného a sportovní jsou, co se týče jízdy, oba modely asi tak nastejno :-) .

Ajin(MoDo Team) 25.06.2007  18:38

« Re: Re: Re: 10b.

Konečne si zas mám s kým pokecat :-).Já když už jsem měl CLK, tak jsem měl na víkend půjčený Sportkupé 200K v manuálu, chtěl jsem porovnat spotřebu,bylo Evolution na 17 bez parametr.řízení. Mimo město perfektní, ale v centru mě z toho bolely ruce, všechno strašně tuhý, hlavně mi přijde že sportcoupé má hodně tvrdý sedačky.Podvozek bude asi stejnej.Nevím jak jsi na tom ty, psal jsi, že tam máš 16, tak by to zas tak tvrdý být nemělo.

"-- skrytý --" 25.06.2007  20:03

« Re: Re: Re: Re: 10b.

Ahoj, je tvrdý i na těch 16 ;-) , ale třeba to dělá ten diesel 2.2, je šíleně těžkej předek a rád hupsá do každý díry. Když jsem jezdil golfem 1.6 sportline, tak ten měl tak tvrdý sedačky, že mě po hodinový jízdě bolely zbytek dne záda. Byly supr tvarovaný, boční vedení paráda, ale nešel měnit sklon sedáku a nepodpíraly mi stehna. Vypadaly však dokonale. To tyhle vzhledově nic moc, ale nemůžu si je vynachválit. Nemám kůži, táta ale jo a ty jeho mi přijdou zase tvrdší. Je ale fakt, že na pražský dlažbě to jeho CLK vyžehlí úplně všechno, nikdy se neozve tvrdá rána jako u mě. Nejhoší místo je snad, když jedeš z magiśtrály kolem Hiltonu jako na Teplice v pravým pruhu. Jezdím tam často a je to mazec. Jo a pak taky kolem nemocnice na Františku, směrem k Rudolfinu, to je taky něco. Není stavěný na ty naše autodromy. Zato mám ale pocit, že na pořádný kvalitní okresce, cítím kontakt s vozovkou, myslím velmi dobrou zpětnou vazbu ve volantu.

Ajin(MoDo Team) 25.06.2007  20:15

« Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

Já mám špatný záda, proto ta ortopedická sedačka, a můj doktor mi říkal,že nejlepší sedačky jsou v mercedesu.Ty pražský úseky, Hilton a František to je fakt hrůza.Já měl ještě Audi A3 1.6 ten poslední model, minulej měsíc jsem ji po 3 letech prodal, měla norm.podvozek, ale bylo to nejtvrdší auto co jsem měl, ale sedačky super komfortní.Na tvý stránce jsem se dočetl, že jsi měl v gofu stejnej motor a vůbec si s ním nebyl spokojenej.
              Já mu dal jen KN filtr a jel fakt dobře, spotřeba 8-10, jen jednou do Brna pod plynem 13.Lítal jsem tam s ní často na okruhu a nedám na ni dopustit, ale proti VW má prej jinak převodovku

"-- skrytý --" 25.06.2007  20:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

Golf byl dobrej, ale až na ten motor sedačku a aerohluk. Při normální jízdě 9-10 a při troše snahy 16-18 litrů jako nic, byl jsem s tím několikrát v servisu a nic nenašli. Asi to tedy bude tou převodovkou, byla ale jinak supr, něco tak přesnýho jsem nikde jinde neviděl. Taky jsem jezdil dříve cliem 1.5dci ( v něm jsem se zamiloval do dieslu), toyoutou yaris 1.0 a ta mi brala i ve městě dlouhodobě 5.9 při stejném stylu jízdy jako golf. S golfem jsem si užil taky s těsněním dveří. Jedno odpadlo. Vyměnily za úplně nové a odpadlo za 14 dní. Třetí pak až vydrželo jenom proto, že ho přilepili jiným lepidlem, než tím z výroby. Pak se mi taky občas zbláznil alarm a začal houkat při jízdě. A3 je nádherný auto. Při koupi golfa jsem ho zvažoval a i 116 BMW. Nakonec byl ale golf (říkal jsem si když BMW, nebo audi, tak vetší, alepoň A4, BMW 3)a byl šíleně drahej. Stál bezmála 700, a měl jen pět dveří, metalízu s perletěm, lepší rádio, alarm, tempomat, loketní opěrku vepředu a vzadu, mlhovky a ještě nějaký blbosti. Zkušební jídu jsem jel s 1.4 FSI a jel nádherně, prodejce tvrdil, že 1.6 je jestě lepší, ale kecal a docela nás všechny v rodině otrávil. Jinak dobrý bylo vždycky, když jsem jel třeba yarisem a pak sedl do golfa a cítil neskutečnej komfort. Jenže pak ještě větší rozdíl byl z golfa do CLK :-). No a pak bylo jasno, že mercedes pro mě je asi nejpohodlnější auto a nakocec jsem si ho v rámci možností pořídil. Kdybych mohl tak CLS 320 CDI by bylo splnění snu. Pracuju na tom výhledově, ale zatím mi todle úplně stačí a nemá cenu dávat veškeré peníze za auto. ;-)

Ajin(MoDo Team) 26.06.2007  09:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

CLS je prostě bomba,320cdi by u mě volil rozum, 350 srdce, další motorizace už jsou o jinejch penězích.Tvoje sportcoupé je perfektní volba a myslím , že se hlavně nikdy neokouká,a bude to klasika.1 od BMW je stašně malá a drahá a na runflatech skáče jako koza.

"-- skrytý --" 25.06.2007  21:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b.

Přídal jsem právě jednu fotku do galerie. Spotřeba 5.9 >:D

"-- skrytý --" 26.06.2007  20:00

nádhera

parádní kousky :yes:

foto M-U-

M.U. 28.06.2007  20:16

Parádní interiér i celý vůz - 10b.

"-- skrytý --" 29.06.2007  01:17

Lahudka...

Kdyz teda chces hodnoceni tak ho mas mit;-) CLK je zajimavy,hodne neokoukany,prijde mi ze jich vidam min nez treba SLek,kazdopadne ta barva vypada naprosto elegantne,moc az moc,vzhledem k tvemu veku.Kazdopadne je sympaticka volba motoru,mam silny vztah ke kompresoru :yes: Nepremyslel jsi o vymene kladky kompr.,aby se zvysil tlak a tim padem vykon?Je teda pravda ze ma docela nalitano,ale nejaka citliva upravicka by vzdycky pomohla,ono je asi docela tezky,co?Jinak celkove to vidim tak na devet,za to jak jsi hezky vycistil motor ;-)

Ajin(MoDo Team) 29.06.2007  09:23

« Re: Lahudka...

Děkuji za hodnocení, od znalce, vzdy potěší :-).O úpravě jsem samozřejmě přemýšlel, Carlsson na 193PS myslím, ale nikdy jsem se ktomu nerozhoupal.Obsahovalo to kladku a filtr.Ale teď už do toho radši nepůjdu po těch 100tis.Nikdy neříkej nikdy, ale já tohle auto nechci prodat a nechat si ho nafurt v orig. stavu, myslím, že z něj pak bude pěknej veterán.

"-- skrytý --" 29.06.2007  12:33

« Re: Re: Lahudka...

jo,soucasny CLK ma docela potencial...zrovna dneska jsem si jednoho vsimnul,asi jak jsem tu ted resil to tvy,a je to fakt nadherny,CLSu docela slape na paty ;-) Jo,a diky za tipy,jak na filtry tak na kladku...podivam se co mi carlsson nabidne,ale obavam se ze delaj jen mercedesy,ze?jo,a bacha s tim znalcem,jsem jeste maly pívo co si rado hraje s autickama,zadnej znalec,znalci jsou chlapi co jezdej dvacet let rally,nebo ti co makaj v servisech ;-) a pak jen cumis,kdyz te nejakej "deda",co od mala jezdi amatersky zavody vyskoli jak nic.... :yes:

Ajin(MoDo Team) 30.06.2007  12:19

« Re: Re: Re: Lahudka...

Jo jasně Carlsson jen MB, to jsem myslel k tomu mýmu. Pro Mini vidím Hartge,AC Schnitzer, možná Hamann, ale ten mě poslední dobou přijde brutální :-)

"-- skrytý --" 29.06.2007  10:34

Otázečka

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak ti přišlo 320CDI ve srovnání s AMG coupé? Výkonově jsou si podobný, ale asi jsou oba trošku o něčem jiném ne? Jinak AMG bych bral hned :-) .

Ajin(MoDo Team) 29.06.2007  11:01

« Re: Otázečka

Absolutně rozdílné, AMG bylo až brutální, skvěle mu řadil automat na diesel fakt sportovní výkon,bral bych ho taky, spotřebu jsem měl za víkend kolem 10, ale furt pod plynem.
      320cdi,když jsem do něj sednul tak mi přišlo, že to nejede tak jak jsem čekal, i můj kámoš, který má a měl Mercedesů spoustu říkal to samé, že čekal víc. Přijde mi, že je to schválně, né každý od něj chce raketovej start a výkon. 7st automat super, líbilo se mi jak ve 220 odřadí na 7 a táhne dál.Je to prostě takový uhlazenější,ale taky super, za ten víkend sem se s tím zžil, měl jsem ho i v CLS. Motor měl najeto asi 8tis, a prý z víc kilometrama bývá lepší.

foto Are

Are 29.06.2007  17:16

krásné coupé

Pěkné coupátko... Ty stahovací okna vzadu mne dostaly... vypadá to moc pěkně!!! 10b ;-)

foto misoo

Hitachi 05.07.2007  13:42

Pěkněj mazel

"-- skrytý --" 08.07.2007  00:02

Pěknej pokojíček

Hezký mazlík, fakt. Jsem rád, že si taky ujíždíš na světlém interiéru. Vypadá to pak jako krásný pokojíček. Ten motor je sice základ, ale podle mě je pro tohle auto relativně tak akorát. Kamarád to měl ve stejné motorizaci a byl hodně spokojenej.
    K těm gumám - tyhle co máš jsou známý jako sice vynikající, ale extrémně rychle mizející. Rozhodně pokud jedeš trochu agresivně, tak je necháváš na silnici víc než podobné gumy jiných značek.

Ajin(MoDo Team) 08.07.2007  08:13

« Re: Pěknej pokojíček

Díky za pochvalu, je pravda, že nějakej koník na víc by se hodil.K těm gumám, jak jsem psal, první zmizely asi za 15tis, druhou sadu tam mám pořád.MB pak začaly chodit na ContiCS2, nebo Potenza RE050 a s těma jsi spokojený jak jsi psal takže se rozmýšlím které potom.Na Audi jsem měl Potenza RE040 a ty vydržely 3roky i jízdy na okruhu.

"-- skrytý --" 10.07.2007  17:45

« Re: Pěknej pokojíček

Jo, já jsem s nima taky extrémně spokojenej, ale nechci je nikomu nutit. Koně navíc se hodí vždycky bez ohledu na to kolik jich skutečně máš :-)

"-- skrytý --" 08.07.2007  13:03

Čištění motoru

Prosimtě, jak si čistil ten motor a jaké přípravky jsi použil? Odpojova jsi akumulátor nebo překrýval některé součásti igelitem? Díky :-)

Ajin(MoDo Team) 08.07.2007  13:12

« Re: Čištění motoru

Poradil mi Blackburn, šel jsem na to suchou cestou, s vlhčenými ubrousky na plasty,ARMORALL, většina věcí je tam v plastu tak to šlo nádherně.Docela to čistilo i kov.Takže žádný odpojování a zabalování.Teď jsem viděl nějaký nový ubrousky odmašťovací ty vyzkouším příště na kov.
      Můžu se zeptat proč tu není tvoje auto? V diskuzích jsem četl, že jsi ho dal pryč.

"-- skrytý --" 21.07.2007  12:05

hezkej medvěd

takže deset bodů za CLK... :-)

"-- skrytý --" 21.07.2007  18:35

skvost

Je to pěkný medvěd s moc hezky udělaným interiérem. Dávám deset bodíků! ;-)

Ajin(MoDo Team) 21.07.2007  19:03

Díky chlapi

Je vidět, že máte vkus :-)

"-- skrytý --" 23.07.2007  21:44

Cobra 11

Moc krasne CLK, jako kdyby byl Tomuv z Cobry 11 :-) Kdyz CLK, tak jedine modre :-) Jednoznacne 10bodu!

"-- skrytý --" 25.07.2007  11:33

CéeLKáčko

Včera jsem někde na internetu viděl jedno za ani ne 4 kila a hned dneska bylo pryč...byl to tenhle model,tušim 2003.A psali tam že je v dobrym stavu,nebouranej,OK.Přijde mi ta cena trochu blbost,ale škoda... :-O

Ajin(MoDo Team) 25.07.2007  11:52

« Re: CéeLKáčko

Je pravda, že tady v čechách ty ceny padaj strašně, ale ani ne za 400tis mi přijde divný. Já viděl nejlevnější tak za 530tis a mělo najeto asi 180tis km.

"-- skrytý --" 30.07.2007  20:41

« Re: CéeLKáčko

tady to mělo najeto asi 60 tis. a první majitel 2003,cena 369000kč - blbost to nebyla - blbost byla ve mě - ono to totiž bylo odstupný a zbývaly ještě nějaký splátky a celkově to dělalo asi přes 700... >:D >:D

Ajin(MoDo Team) 30.07.2007  20:46

« Re: Re: CéeLKáčko

Tak to jo už jsem klidnější, i když na českým bazarovým trhu je dneska možný všechno :-)

"-- skrytý --" 30.07.2007  20:53

« Re: CéeLKáčko

ono totiž bylo napřed na sauto a tam nebylo nic napsaný o tom že to je přenechání leasingu a pak to zmizelo...a pak jsem to viděl někde jinde a tam už to bylo správně.Já právě dřív CLK sháněl,ale ten předchozí model.Ještě pořád je na tipcars ten co jsem chtěl,je to rok 2001 za 349000...jenže nakonec jsem se na to vykašlal...v inzerátu stálo že na něm neni jediný škrábanec,což byla pravda,ale auto bylo očividně komplet přelakovaný a majitel "nevěděl" proč...a servisní knížka mu někde vypadla... :-)

Ajin(MoDo Team) 30.07.2007  21:03

« Re: Re: CéeLKáčko

No tak to zní opravdu trochu divně :'-(

"-- skrytý --" 30.07.2007  21:13

« Re: CéeLKáčko

mě se líbí všechny CLK.Tohle co máš ty finančně zatim nešlo a nechtělo se mi na nový auto nějak dlouho čekat a navíc stejně to zatim vypadá že budu "rychloměnič" na rok-dva,tak jsem sháněl právě to předchozí(má taky svoje kouzlo),ale pokud se to shání tady po bazarech tak narážíš na neskutečný příběhy,CLK jsem vzdal a nakonec jsem skončil mezi Audi A6 co mám a ještě BMW 525,které bylo na tom obdobně ve všech směrech jako A6.

neregistrovaný: "Ajin" [85.160.11.XXX] 30.07.2007  21:18

« CLK 55

Mě se taky líbí všechny CLK, to předchozí v nějakym dobrym stavu by se mi líbilo i s nějakym dobrym motorem, třeba 430, nebo 55AMG jen tak na sváteční projíždky, to by bylo něco. My uvažujeme, že když to situace dovolí tak si tohle necháme na furt, šlechtil bych ho jako veterána, jen ty škrábance na něm, parkuje furt na ulici tomu neujde.

"-- skrytý --" 30.07.2007  00:47

SLK

Když tak koukám na to SLK, hned by jsem ho vyměnil. Kamarád má ještě předchozí verzi (230) už několik let, a taky je to klasika a vždycky bude. Auto, co se už neprodá. :yes:

Ajin(MoDo Team) 30.07.2007  09:18

« Re: SLK

Přesně tak, mluvíš mi z duše.Někdo u staršího kritizuje jízdní vlastnosti, ale já na to moc nedám.A tohle nový sedí jako přibitý.Taky bych ho bral :-)

foto j-matrix

j.matrix 05.08.2007  13:19

clk

tak tak, čistá desiatka ;-)

David Silver 06.08.2007  19:27

C-éčka

to C-éčko kupé je taky tvoje? vypadá taky hezky//jinak CLK nechci ti radit, ale mě osobně by se víc zamlouvalo když by fotky byly né po dešti že ten lak vypadá divně:-)) a jak znám tady z města modrý CLKa tak jsou pěkný...vypadalo to líp no... ale to je jenom tvoje věc

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  11:15

« Re: C-coupé

C coupé moje není, píšu v recenzi, že ty ostatní auta jsou ty který jsem měl půjčený od dealera na test. Jo ty fotky nejsou super, je to focený když jsme to přivezli nový, furt se s radkem domlouváme, že uděláme nějaký nový

David Silver 07.08.2007  11:53

« Re: Re: C-coupé

aha >:D já čtu ale pak si takovýhle věci nepamatuju >:D pohromadě s Báwátkem jo :-) to bude pěkný :yes:

"-- skrytý --" 06.08.2007  19:54

nazdar

koukal jsem že se tu včera objevily dva kolegové "céelkáčka" - ve stříbrné barvě a jsou si tak podobné,že mají i stejnou značku... >:D jedno stojí v garáži spolu s cabriem a druhé stálo někde na ulici s jednou fotkou(a už zmizelo... :-! )

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  11:10

« Re: nazdar clk

Jo jo, jsou či byly podivný, to stříbrný je na tipcars, to kabrio mi přijde jak nabídka k prodeji, stejný jméno bazaru i majitele

David Silver 07.08.2007  17:37

taky dávku

já chci taky přihodit na zahradu jednu dávku MB >:D .. ani by mi teda nevadilo že to jsou Sefaty-car [sejstikáry] >:D no ale nebuseli by jim pak dávat ty majáčky :-)

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  17:50

« Re: taky dávku safetycaru

s majáčkem by ti aspoň každej uhnul, jede to jako blázen, na vlastní oči jsem ho viděl

David Silver 07.08.2007  18:02

« Re: Re: taky dávku safetycaru

myslíš starý SL? no to věřím ale nový se mi zdá ted'ka cenou až o mooc dražší než předchozí.... no ale tak ono to nehouká jenom blyká a ještě ve světlech myslím že blyká...nebo si to pletu(jedno z toho bylo dřív a druhý je ted') >:D

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  18:12

« Re: Re: Re: taky dávku safetycaru

Tak počkej, ta fotka je z roku 2002, jezdilo tohle sl, pak začalo jezdit CLK AMG a teď jezdí CLK AMG Black series

David Silver 07.08.2007  18:15

« Re: Re: Re: Re: taky dávku safetycaru

no, ale já myslím jako to blykání ... že si nejsem jistej jestli ted'ka blykají i světlama

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  18:16

« Re: Re: Re: Re: Re: taky dávku safetycaru

no takto už fakt nevím, ale myslím,že jo, blikaj i světlama

David Silver 07.08.2007  18:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: taky dávku safetycaru

hmm. já vím hlavní chtěl bych se projet tim medvídkem :-)) Co říkáš na to nový SL ? mě se teda víc líbil ten starej jak ho máš ty na fotce..

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  21:06

« Nový SL

Myslíš to nový SL,který ještě není představený? Viděl jsem jen nějaký počítačový obrázky takže nevím. Nynější mělo nedávno malý facelift, mlhovky nárazník atak, to je furt krásný.

David Silver 07.08.2007  18:57

Re: taky dávku safetycaru

no už to vidím že to neni nová fotka ;-) tady nahoře v kraji to vypadá na starý Vito

"-- skrytý --" 07.08.2007  20:20

parada auticko

celkem parada auticko ...

foto Patriot

Patriot 08.08.2007  10:47

200 K SUPER

Nádherný CLK, osobně považuji tuhle třídu Mercedesu za jednu s nejhezčích. 200 Kompressor znám sice jenom v SLK ale nic nemění na tom že je to hodně povedený motor. 10b

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  10:54

« Re: 200 K SUPER

Díky, ano motoru taky nemám co vytknout, chtěl bych vyzkoušet jeho novou verzi má mít koně na víc asi 180, to bude něco :-)

"-- skrytý --" 08.08.2007  10:47

MB

Mercedes je pro mě automobil z oblasti snů. Je pro mě symbolem dokonalosti, luxusu a skvělé pověsti. Možná se budeš divit, ale nikdy jsem neměl tu čest se s ním svézt, pokud nepočítám auto mého příbuzného [odkaz] >:D , ale to už je hodně dávno. Přesto tuto značku považuji za jednu z nejlepších na světě. Dík za dobrou recenzi. Dávám 10 b. :yes:

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  10:53

« Re: MB

Díky moc za body a hlavně za odkaz, to auto je super, jezdí ještě? Starý MB mě hrozně berou, nevadí když si tu fotku uložím do archivu?

"-- skrytý --" 08.08.2007  18:03

« Re: Re: MB

Fotku si klidně ulož. Je skenovaná ještě ze starého negativu tudíž není moc kvalitní. Auto už asi dávno změnilo majitele, ale je možné že ho někdo ve své sbírce má.

"-- skrytý --" 08.08.2007  21:10

Tohle je přeci jen lepší než ta Oktávka ;-)

foto Konwi

Konwi 10.08.2007  14:21

foto Konwi

Konwi 10.08.2007  14:22

10 bodů

Sorry - za první dva pokusy, nějak to zlobilo. Body jsem dal jednak kvůli autu samotnému a druhak kvůli stylu recenze.Líbí se mi recenze, kde je vyvážená objektivní i subjektivní stránka. Není dobré, když se auto vychvaluje do nebe, i když třeba v případě MB to leckdy jde. Osobně bych si vybral ten veterán z posledního fota.

"-- skrytý --" 10.08.2007  14:33

"-- skrytý --" 10.08.2007  14:34

Je to krása.Kdysi to bylo moje auto snů, ale to byl ještě ten starší model. Krásný kupátko

Ajin(MoDo Team) 10.08.2007  14:49

Díky moc, tvůj rover byl zase kdysi můj sen. Máš ho v perfektním stavu :yes:

"-- skrytý --" 10.08.2007  14:56

;-)díky

"-- skrytý --" 12.08.2007  16:02

...

zdravim,udělal jsem nový profil auta,tak se na to mrkni ;-)

"-- skrytý --" 13.08.2007  09:54

motokáry

čauwes. tak tenhle týden bychom zašli na ty motokáry, ok? napiš mi kdyžtak na maila ferrari.tomas@seznam.cz, já bych ti zavolal a domluvili bychom se. Nejspíš na středu večer...zatim

"-- skrytý --" 14.08.2007  00:43

Na CLK vzdy nadavam...

akurat tak ked pozeram Formul 1 a zacne tam prekazat :-) :-) Vtedy si nekoazem ani vychutnat ani to, ze vidim CLK 63 AMG

Nie vazne, to je auto aut. C-ckove COUPE (skor SPORTCOUPE) sa mi nepaci, ani BMW compact COUPE, ale toto, to je balada. MB COUPE vzdy vedeli, ale Nemcom to v poslednom case ide, aj BMW 3 COUPE je nadherne a A5, tiez sa mu neda nic vytknut, velmi podarene.

Ja by som ani v tomto modele moc sportovca nehladal, ako da sa, ale 0-100 za 9.3s -> je proste moc tazky. Vyber motoru ale aj tak moc moc chvalim :yes: Aj ked pazravy je strasne, kamarat ma starsie C-ko 200K a hovori, ze ked bude najblizsie hladat frajerku, tak jedine pumparovu dceru :)

Mohli by byt lepsie fotky, inak niet co dodat, este raz :yes:

Ajin(MoDo Team) 14.08.2007  10:46

« Re: Na CLK vzdy nadavam...

Díky za vtipné hodnocení ;-) jasně zrychlení 9,3s není extra třída. Já myslel spíš jízdní vlastnosti, že se s autem člověk dobře sveze a snese i trochu z ostra.

"-- skrytý --" 14.08.2007  11:21

« Re: Re: Na CLK vzdy nadavam...

ALe ano, viem, co myslis. Ako vravim, podvozky sa vacsinou aj tak dost naklanaju, volant so spatnou vazbou je pre MB tabu (oni s tym podla mna proste nesuhlasia). Ale inac je to spica. Urcite sa na CLK da blaznit. A hlavne je to moc krasne auto. Strasne sa mi paci, ake ako dobre vyzera bez C-stlpika.

Najkrajsie COUPE na svete pre mna ke asi MB CL. Skoda ale, ze zakladny model ide k 4 milionom :)

"anonym" [85.160.27.XXX] 14.08.2007  12:58

« Re: Re: Re: Na CLK vzdy nadavam...

Ano to řízení,jak píšu v recenzi, naše CLK má parametrlenkung, jde to hodně z lehka, ale dá se to.

OS 14.08.2007  12:50

sraz

Ahoj tak co ten sraz zitra? >:D

"anonym" [85.160.27.XXX] 14.08.2007  12:56

« Re: sraz

Ondro napiš mi prosím telefon na Btech@seznam.cz dík

OS 17.08.2007  08:44

Mini pěkně vyškolilycau

cau no taky musis brat ze CLK ma jine zamereni nez MINI ;-) Jinak ta barevna je opravdu paradni a mnnohem lepsi nez na fotkach a interier je o nekolik trid jinde nez v MINI co se tyce zpracovani ;-\

Ajin(MoDo Team) 17.08.2007  14:56

« Re: Mini pěkně vyškolilycau

Cau, já vím, že jsem s autem jinde, ale stejně bylo efektní jak jste ujeli jako malý blechy. Příště zkusíme dálnici :-)

"-- skrytý --" 17.08.2007  16:56

« Re: Re: Mini pěkně vyškolilycau

Cau. Mam maly dotaz! Ehm ty si menil SPZ-ky ked si fotil mini s CLK???

Ajin(MoDo Team) 18.08.2007  12:22

« Re: Re: Re: Mini pěkně vyškolilycau

Na tento dotaz jsem čekal :-) Někdy se stane, že ztratíš značku a pak musíš dát novou.

"-- skrytý --" 18.08.2007  01:56

CLK, BMW 3 COUPE, alebo A5?

Kamarat by rad kupil nejake pekne COUPE (podla mna su sice jeho uvahy platonicke ztial, ale to je jedno). Chcel by asi 3.0l diesel. Co je podla Teba najlepsia volba? Ine pekne coupe uz ma podla mna iba Volvo - C70 (ano, je to coupe cabrio s pevnym topom, ale podla mna e strecha tak podarena, ze sa da naozaj nazvat aj ako COUPE, podla mna je to najkrajsie europske COUPE CABRIO). Potom este HONDA ACCORD COUPE, alebo HONDA CIVIC COUPE Si, tie sa vsak samozrejme da zohnat len z USA a o dieseli nemoze byt ani reci.

Odporucil by si mu CLK? :) Preco? Ak by sme uvazovali len tu nemecku trojicu, sam by som sa asi nevedel rozhondut :)

Ajin(MoDo Team) 19.08.2007  12:42

« Re: CLK, BMW 3 COUPE, alebo A5?

Trošku složiá otázka. Pokud by chtěl kupovat nové, tak CLK bude za rok nové, podstatně modernější. Jinak ho doporučuji pokud chce vůz hlavně na dálniční a klidné přesuny. Pokud přidá sport.podvozek a lepší kola může i trochu zablbnout na okreskách.Ale Audi A5 a BME E92 už jsou podle mě dál.
      Jinak VOLVO C70 je nádherný, jedinou výtku mám k interiéru.
      A dle testů jsou jízdní vlastnosti spíš komfortní

"-- skrytý --" 20.08.2007  00:10

« Re: Re: CLK, BMW 3 COUPE, alebo A5?

Na nove CLK som inak mimoriadne zvedavy. C70 je podla mna tiez krasne, ale ani interier podla mna nema chybu, jeden z najkrasnejsich, ake som kedy videl. Teda ja som isiel len v C70 T5 (220k) 07/2006 v plnej vybave, isiel som nim viackrat. Ma interier vo svetlej kozi a mne sa to strasne paci. Jedina vytka je, ze stredovy panel, ma strasne vela gombikov. (jasne ale je, ze kolko ludi, tolko chuti). Plne ale suhlasim, ze je to auto na kludne vozenie, strecha dolu, cietor vo vlasoch a uplna pohodicka. Tych 220k je tam uplne zbytocnych, ten 2.0 bezin by bohate stacil, v maximalnom pripade povedzme dieselovy D5. Automaticka prevodovka je pomerne pomala, podvozok komfortny, sport podla mna tu hladat zbytocny.

Inak este je tu aj ALFA GT, aj o tej by sa dalo rozmyslat, pomerne pekne auto.

Z nemeckej trojky sa ale kamaratovi zatial najviac pozdava BMW E92, ma asi najlepsi motor z tych 3,0 DIESEL, ale CLK mozno najprijatelnejsiu cenu. Jedine, comu ale nerozumieme, ako auta za take prachy pri motorizacii 3.0 DIESEL mat az v doplnkovej vybave moznosti typu: Elektricke sedadla, automaticke stmavovanie spatnych zrkadiel, priplatkova metalicka farba, automaticka klima!!!... To mi pride prehnane, vacsina aut strednej triedy to ma v zaklade.

Ajin(MoDo Team) 20.08.2007  00:21

« Re: Re: Re: CLK, BMW 3 COUPE, alebo A5?

No ano, příplatková výbava u německých aut je hrozná.
          Myslím si ale, že BMW vyjde cenově lépe mež MB. Za cenu našeho CLK by jsem měl slušně vybavenou E92 3.Oi i D

"anonym" [85.248.64.XXX] 20.08.2007  13:50

« Re: Re: Re: Re: CLK, BMW 3 COUPE, alebo A5?

Mozno ano, ono nie vzdy sme v konfiguratore asi naklikali uplne presne to iste... on chce aj automat a tak, E92 3.0D mu vysla az 56 000 EURO :)

foto Kubass

Kubass 18.08.2007  12:30

předposlední foto...

Jak tam máš fotku z toho muzea, můžu se zeptat odkud :-), nějak bych se chtěl dostat do mb muzea, ale nějak se furt nedaří, to je v mnichove nebo stutgartu? nebo nekde u nas?

Ajin(MoDo Team) 18.08.2007  19:14

« Re: předposlední foto...

Ahoj je to foceno v Monacu. Je tam muzeum vozů knížecí rodiny.
      V MB muzeu ve Stutgartu jsem také ještě nebyl, ale chystám se. :-)

foto Kubass

Kubass 18.08.2007  22:17

« Re: předposlední foto...

v mnichově je taky muzeum MB, jel sem kolem, ale páč sem byl v mnichově za jiným cílem tak nebyl čas se zastavit :-(, to mě trochu sre...

Ajin(MoDo Team) 19.08.2007  12:35

« Re: Re: předposlední foto...

Jo jo viděl jsem ho tam a kvůli stejně jinému cíly jsem ho taky nenavštívil :-)

David Silver 18.08.2007  22:20

nová fotka

:-) pěkná fotka :-) já to věděl jak to dopadne s CLK na slunku :-) moc hezký, sluší mu to vedle mrňousů >:D

"-- skrytý --" 09.09.2007  11:20

Nadšenec

Vypadáš jako fanda značky.Tak to má být.Moc krásný auto.Když vidím ten pěkný interiér,tak chápu,proč si se ptal na barvu volantu v mé recenzi >:D

PeT-a (RSKa) 17.09.2007  21:33

Big whoou.........super

Asphalte MoDo 20.09.2007  16:28

na okruh...

Neplanuje se navsteva?

Asphalte MoDo 24.09.2007  10:21

« Re: na okruh...

No uvidim jak to stihnu, doufam ze to neni naposled tenhle rok :-) V kolik odjíždíš z Prahy? A že se jede i ve sváteční den.

neregistrovaný: "Ajin B" [85.160.32.XXX] 24.09.2007  10:24

« Re: Re: na okruh...

Svátek je až v pátek 28.9 to jedem zase do mostu na sraz sport.vozů jen jako diváci. 27 vyrážíme asi něco po 16 hod
        Brno už asi naposled v tomhle roce je,protože tradiční podzimní renocar se nekoná, takže ještě možná něco bude v mostě

STi (Modo Team) 24.09.2007  10:27

« Re: Re: Re: na okruh...

Hele nechceš ty rovnou jezdit závody,dyť ty ses na okruhu častějc,než sem já stíhám psát... :-) A stihneš mezi těma závodama taky nějaký ten oběd?

Asphalte MoDo 24.09.2007  10:33

« Re: Re: Re: Re: na okruh...

No ja si to samozdrejme spletl s patkem. Ve ctvrtek kdyz zdrhnu, tak muzu. Kdo vsechno jede?

Ajin(MoDo Team) 24.09.2007  10:42

« Re: Re: Re: Re: Re: na okruh...

No já jedu s radkemt a jeho 330i, jestli se ještě někdo přidá nevím, já CLK neberu protože se prodává, ani sem s ním vlastně na okruhu nikdy nebyl, jezdil jsem s A3, teď spíš dělám fotky a video záznam. Doufám, že po zimě už budu zase aktivně na trati :-)

Asphalte MoDo 24.09.2007  11:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: na okruh...

das mi cislo na sebe prosimte do mailu jirisixta@seznam.cz

Ajin(MoDo Team) 24.09.2007  10:40

« Re: Re: Re: Re: na okruh...

Vždyť já už nebyl na okruhu 2 měsíce :-( a ještě mi zrušili Renocar na který jsem se těšil, že pojedeme všichni.S obědem volám :yes:

Poustnik 26.09.2007  22:47

No pěkné auto, skoro by se dalo říct že zevnitř hezčí

než zvenku, na to, že je to nejslabší motor, jak říkáš, s ním docela řádíš asi....ta spotřeba je daná sportovním nastavením, nebo že na to tolik šlapeš???? Jsem rád, že jsem tě Lotusem pobavil, nečekal bych, že to někdo vezme tak vážně...Tím nemyslím jen Šviháka, chudáka....no snad usne dobře :-) :-)

Ajin(MoDo Team) 26.09.2007  23:35

« Re: No pěkné auto, skoro by se dalo říct že zevnitř hezčí

Je pravda, že se ten interiér hodně líbí, ale ta údržba ;-)
      Jinak ta spotřeba je vysoká hlavně ve městě, stát v pražský zácpě je hrůza a ten automat si při rozjezdu vezme nejvíc, jinak není problém jezdit mezi 9 až 10 litry, při sportovnější jízdě 12

"anonym" [84.47.11.XXX] 07.10.2007  10:39

Jazda v zime

Nazdar uvažujem nad kúpou CLK, a chcel by som sa ťa spýtať ako je to s jazdou v zime. Chcel som sa radšej spýtať takto ako predajcu, lebo ani ma len nenapadlo že by mi predajca povedal že v zime sa s tým jazdiť nedá.... Je to tiež 200 Kompressor....

Ajin(MoDo Team) 07.10.2007  18:33

« Re: Jazda v zime

V klasickém zimním provozu nevidím problém, záleží hodně na dobrých zimních gumách, automat má režim Comfort což byl dřív Winter, rozjíždí se na 2stupeň řadí dříve a jemněji aby nedocházelo k prokluzu kol, ESP také hodně hlídá, když zapadneš, nebo jen trochu uvízneš v hlubším sněhu tak už ti pomůže jen lopata a ruce na tlačení :-)

"anonym" [84.47.11.XXX] 07.10.2007  22:34

« Re: Re: Jazda v zime

Ďakujem za tvoj dotaz. Ja mám vyhliadnutý manuál aj keď by som asi radšej automat. aj teraz mám vozidlo s automatom a tiež je tam funkcia winter drive ktorá plní svoju funkciu naozaj veľmi dobre, no ale auto má pohon predných kôl tak preto som sa radšej spýtal niekoho kto má Clk či sa dá s tým jazdiť aj v zime keď má pohon a zadné kolesá. Ešte raz ďakujem za odpoveď.

"-- skrytý --" 15.10.2007  13:06

CLK240

Ahoj,začal jsem vážně uvažovat o stejném typu auta,který se mi vždycky líbilo a je to pro mě takový sen... :-) Jedná se o vínové CLK 240,které se prodává v pražskym autobazaru ESA (což mě trochu odrazuje...) z roku 2003.Láká mě na tom ta vínová,protože jich moc neni.Motor 240 taky často k vidění neni,protože jako nový stál o víc než 100 tisíc víc než tvoje dvoustovka,přitom má jen o 6 koníků víc a o dva litry větší spotřebu.Ale u ojetýho auta si nelze zas tak vybírat.Druhá varianta je právě dvoustovka ve stříbrné barvě z Brna,taky rok 2003.Takže se chci upřímně zeptat,jak na tom CLKáčka jsou co se týče spolehlivosti a jestli si myslíš že je nějaký větší riziko si pořídit čtyřletý kousek se zhruba 100 tisíci kilometry...? Na současný éčkový model slyším samou kritiku co se týče spolehlivosti,a vzhledem k tomu že céelkáčko je stejná generace,mam z toho trochu obavy.

Ajin(MoDo Team) 15.10.2007  15:13

« Re: CLK240

Naše CLK nemá s novým Éčkem nic společného, jen tacháče a cenovou politiku, technicky vychází z Céčka a to žádnými většími poruchami netrpělo. Máme najeto 110000km bez poruch.
      240 není špatná, ale podle mě je 200 K ve všech směrech lepší, já chvíli s 240 jezdil ale čtyřkolkou a žralo to strašně, nevím jestli chceš automat nebo manuál, ale přijde mi že se tam ta spotřeba moc neliší.

"-- skrytý --" 15.10.2007  19:11

« Re: CLK240

No po roce s automatem už bych do manuálu si nešel,člověk si na to zvykne hned... :-) Výběr CLK na trhu ojetých aut je celkem slušnej a většinou jsou po prvnim majiteli,takže jak říkáš že spolehlivost je na vysoký úrovni,asi by to žádný velký risk být neměl.Já to plánuju případně až po novym roce,ale už teď se začínám rozhlížet.Jinak v tý cenový kategorii se dá sehnat vyjímečně tady a hlavně v Německu třeba CL500 předchozí generace... :-) ...jenže to už se mi zdá risk velkej,protože to jsou ročníky 99 a u nás bývají třeba z druhý třetí ruky a to už bůhví kdo v tom jezdil.Navíc jedna věc je koupit si auto a druhá věc ho pak živit,pětikilo už je asi rána do rozpočtu.Mě CLK přijde optimální kombinace pěknýho luxusního kupé s menšími obsahy.Platí to jak jsem tady někde četl že ho budeš prodávat,pokud se nepletu? I když rok 2004 už by bylo asi moc peněz (ale bylo by to hodně zajímavý kdyby nějaký uživatel moje.auto zdědil auto po jiném uživateli...aspoň bych pak mohl jenom převzít recenzi... >:D )

Ajin(MoDo Team) 17.10.2007  10:48

« Re: Re: CLK240

No to máš pravdu CL je kasička, jinak ta 240 v ESA je manuál.S tím prodejem se u nás pořád váhá.

"-- skrytý --" 18.10.2007  19:43

« Re: CLK240

Manuál jo?No jo a to jsem si zadával vyhledávání s automatem a vyjíždí mi tam i tohle,ale stejně je to teď jedno,zatim je to předběžný.A do čeho potencionálně pujdete?

Ajin(MoDo Team) 19.10.2007  13:50

« Do čeho naskočit?

No potencionálních adeptů by bylo hodně, ale rozhodující bude stav konta :'-(

Asphalte MoDo 19.10.2007  15:59

« Re: Do čeho naskočit?

Zadni nahon nam to dost zredukoval ze? :-! takze bmw 335i, do toho bych sel ja. Pripadne bych si projel A5, jak tu ma mladej. Zalezi co chces, pripadne WRX.

Ajin(MoDo Team) 19.10.2007  16:38

« Re: Re: Do čeho naskočit?

Tak tyhle auta by se řešily kdyby nebyla finanční krize, jinak by CLK zůstalo na furt. Takže co přijde opravdu nevím

David Silver 19.10.2007  17:51

přeji

všechno nejlepší k nározenínám :yes:

"-- skrytý --" 19.10.2007  20:58

setko naj

"-- skrytý --" 20.10.2007  16:56

Pekne 10b

Pekne auto, pekna recenze! 10b :yes: :yes: :yes: Tys byl mercedes muzeu ve stuttgartu??

jmurjr (H22A7) 21.10.2007  10:50

« Re: Pekne 10b

ak narazas na tu fotku Ajinovho sna, tak to asi nebolo v muzeu, vsak Ajin? Ja som tam bol, ale toto bolo az prilis pravidelne tvarovana expozicia, na take muzeum ;-)

Ajin(MoDo Team) 21.10.2007  21:17

« Re: Re: Pekne 10b

Už jsem to tu někde v diskuzi uváděl, je to foceno v Monacu, je to muzeum knížecích vozů, mají tam i Trabanta :-)

David Silver 09.11.2007  18:15

zdravím

Hezký den přeji, z důvodů rekonstrukce hodnocení a mazání hodnocení před novým systémem (auto/fotky/recenze/celkem) bych tě požádal o znovu ohodnocení mého vozu dík.

David Silver 14.11.2007  13:34

« Re: zdravím

nechci se vtírat, ale byl bych zato rád, kdybych nestratil body které byly uděleny před změnou...je o jenom na tobě samozřejmě, každý jsme svobodný......

"-- skrytý --" 23.11.2007  02:10

COMAND APS - navigace

Zdravim,
    mám C220cdi (06/2006) bez navigace... a rád bych si originální navigaci (COMAND APS) koupil a namontoval (na ebay se dá koupit za 15tis.) Nemáte někdo náhodou zkušenost? Dík, Sonixcz

Asphalte MoDo 09.01.2008  08:21

OS 10.01.2008  17:27

aspon narusil nadvladu BMW

Paulie001 10.01.2008  17:29

« Re: Re: hezky ajin zabodoval

a potupně se suneš výš, gratulace :yes:
            jen tak dál...

Poustnik 10.01.2008  17:34

« Re: Re: Re: hezky ajin zabodoval

potupně nebo postupně!!!!?????? Možná postupně potupně a potom po stúpně? >:D

Paulie001 10.01.2008  18:26

« Re: Re: Re: Re: hezky ajin zabodoval

jj, chybí tam písmenko :'-(

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 10.01.2008  16:43

Aktualizacia hodnotenia

10. ;-)

Poustnik 10.01.2008  17:32

Jejda, Ájine, kampak ses nám to zatoulal??????

Ale huš!!! Anonymové ti píšou, že je to stejně šéfovo a ty si s ním vjedeš do top 10!!!! Bacha! BMW zleva, zprava, to bude slalom!!!!!! >:D >:D

Ajin(MoDo Team) 11.01.2008  10:11

« Re: Jejda, Ájine, kampak ses nám to zatoulal??????

Koukám jako blázen :-) slalom to teda bude. Jasně že je šéfovo, ale já jsem tu možná někdy větší šéf než ten pravej, takže se o něj hezky dělíme. :-!

Hanss (MoDo Team) 11.01.2008  14:24

MoDo

Ajine, chlape, mrkni ke Švihákovi, nestavíš se za námi zejtra na malej pokec.............?? Zdravim

"-- skrytý --" 15.01.2008  20:26

Ahoj po dlouhé době

Zdravím kolego, tak jsem se asi po půl roce přihlásil na auto.cz a vidím straré známe :-) . Jak se vede tobě i autíčku? Mě celkem fajn, jen auta nás teď s tátou nějak pozlobila, jemu odešla převodovka a je to docela nářez po 60 000 kilometrech.

Vidím, že jsi přidal další autíčka do galerie, no paráda. Já si teď budu zkouše A5 a BMW 335d tak to chci vidět. M.

Ajin(MoDo Team) 15.01.2008  20:33

« Re: Ahoj po dlouhé době

No ahoooj, teď jsem si všiml příspěvku pod wole, tak jsem psal tam. Už jsem si říkal kde asi jseš. Clk se bude asi prodávat, potkaly nás docela vážné problémy ve firmě. Já teď spíš proháním Octavii a investuji do nového bydlení. Takže nic extra ;-\

"-- skrytý --" 15.01.2008  20:37

« Re: Re: Ahoj po dlouhé době

Nojo, podnikání, známe všichni, ale věřím, že se to brzy zase obrátí. :yes: . A investice do bydlení, to máme podobné taky, řeším to samé a střádáme ;-) . Když pomyslím, kolik by za to bylo AMG >:D , je to děs.

"-- skrytý --" 18.01.2008  00:22

« Re: Re: Ahoj po dlouhé době

Jo prosím tě, koukám že tu máš číalo na ICQ tak jse si tě přidal, tak abyses nedivil kdo tě to otravuje >:D >:D

jmurjr (H22A7) 15.01.2008  21:50

fantom

zahadne strieborne trojkove kupe sa ti objavilo na fotke, taktiez aj radkovi pri 325i, mne sa zatial nezjavilo... ani na jednej fotke... ;-\

Ajin(MoDo Team) 16.01.2008  10:24

« Re: fantom

Také si říkám kde se pořád bere >:D ? Ale teď vážně, když zapátráš v paměti a vybavíš si náš výlet na Nordschleife, tak to bylo naše ringtaxi.

"-- skrytý --" 16.01.2008  16:15

most

ahoj, ozvi se mi prosim na icq, neco bych s tebou potreboval probrat, dik :-!

neregistrovaný: "chytrák host" [85.160.8.XXX] 06.02.2008  18:15

Viděl jsem tě Ajine

Dneska na vinohradský a proti tobě jel Matěj Mendosa v A5, jestli ti míň svítí jeden xenon tak si to byl ty?

David Silver 06.02.2008  18:20

« Re: Viděl jsem tě Ajine

on má někdo ještě jinej tuto SPZ jako Ajin? >:D to je klonování!! >:D nebo sis SPZ nevšim ?

Ajin(MoDo Team) 07.02.2008  09:21

« Re: Re: Viděl jsem tě Ajine

No to je dobrý, byl jsem to já a Mendosu jsem viděl jak se * v protějším pruhu, dobrej postřeh chytráku >:D
        A xenon je fakt zralej na výměnu :-(

neregistrovaný: "auto blázen" [213.151.82.XXX] 07.02.2008  10:34

« Re: Re: Re: Viděl jsem tě Ajine

Tohle už je hustý... chytrák mě čím dál víc baví >:D

Ajin(MoDo Team) 07.02.2008  11:22

« Re: Re: Re: Re: Viděl jsem tě Ajine

A čím? Že potkal dvě auta? Mě baví už delší dobu svejma hláškama

neregistrovaný: "Sttutgart" [88.101.205.XXX] 03.03.2008  16:01

Tak to je libovka

Tohle auto mě bere, recenze taky a hlavně ty fotky. Seš fanoušek značky viď.

Ajin(MoDo Team) 03.03.2008  20:44

« Re: Tak to je libovka

Tak to jsem rád, že se ti líbí, fanoušek jsem, to určitě, ale i jiných značek ;-)

"-- skrytý --" 06.03.2008  05:05

Bodíčky ...

... jsem ti nadělil Ajine ... ;-)

Ajin(MoDo Team) 07.03.2008  09:28

« Re: Bodíčky ...

Uctivě děkuji Frpe a Frpíčku :-)

"-- skrytý --" 07.03.2008  09:43

« Re: Re: Bodíčky ...

Mńo máš steští še sy nesapoměl na mě!!!! Včéla sem uspal tátu FLPEHO a pak čuměl na telku ... hihi >:D

Ajin(MoDo Team) 11.03.2008  09:21

« Re: Re: Re: Bodíčky ...

Ty jsi mi teda divoch >:D

neregistrovaný: "4_matik" [89.24.108.XXX] 13.03.2008  16:02

« Re: Re: Re: Re: Bodíčky ...

ajine ty si medoura prodal nebo ne?

David Silver 13.03.2008  16:04

Zátiší

čau Ajine, wooooow, nádherný Báwo E61 :-O :-O :-O :-) :-) :yes: >:-[] :-! to je 535d nebo 535i ? (podle kol)

Ajin(MoDo Team) 13.03.2008  18:04

« Re: Zátiší

Budeš se divit Kysky, ale je to 530d, majitel chtěl manuál, ale teď už stejně sedlá 335i. Kola jsou 20 individual, ty mě vždycky braly nejvíc ;-)

David Silver 13.03.2008  18:24

« Re: Re: Zátiší

Aha, ups vedle >:D njn, v bazarech jsem viděl jenom na 535kách a 335kách ot je asi ono >:D ale vymlouvat se nebudu. Kola jsou dost dobrá :yes: to je pravda :yes: dvacýtky jsou dvacýtky :-) :-) :yes: a ten styl, ani se nedivím, že se Ti nejvíce zamlouvají. Njn, výkon >:D a nynější majitel jsi Ty? :-) nebo to u vás byla návštěva?

Ajin(MoDo Team) 13.03.2008  18:29

« Re: Re: Re: Zátiší

Nene je to stará fotka, návštěva, teď už jezdí v té 335i, kterou vidíš na jiných fotkách u mě v galerii :-)

David Silver 13.03.2008  18:45

« Re: Re: Re: Re: Zátiší

áha, jako Combi musí jet velmi pěkně 530d :yes: at a 335i je taky individual?

Ajin(MoDo Team) 14.03.2008  09:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Zátiší

Ano taky komplet, jen kola jsou M.

David Silver 16.03.2008  17:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zátiší

áha, proto je tak good :-) :yes: Individuály se mezi Báwy nestratí :no: jsou vyjímečně ještě krásnější než Báwa normálně :-)

Poustnik 13.03.2008  18:55

« Re: Re: Re: Zátiší

Ale nejsou ty dvacítky už moc??? Na okruh prosím, ale na ježdění na chalupu....tlumiče a všechno pak odchází rychleji, ne?

Paulie001 13.03.2008  23:43

« Re: Re: Re: Re: Zátiší

tak když odejdou tlumiče, tak to nemá cenu měnit a jde se rovnou pro nové auto ;-) >:-[] >:-[]

Poustnik 13.03.2008  23:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Zátiší

I to je řešení....vidíš, to mě nenapadlo. A já, hlupák, bych měnil tlumiče. :'-(

Ajin(MoDo Team) 14.03.2008  09:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zátiší

Budete se divit, ale ty 20 gumy byly normální, ne RunFlat, které teď BMW cpe na všechny auta seriově a bylo pohodlnější než na 17 runflat :-) Jako spolujezdec jsem v něm najel hodně ano problem.

"-- skrytý --" 16.03.2008  17:27

Ahoj Ájine ...

... jak se máš chlapýku? Co MB? Doblý? >:D :yes:

Ajin(MoDo Team) 16.03.2008  18:45

« Re: Ahoj Ájine ...

Ahoj Frpíčku MB dobrý, ale už mu táhne na 120 tisíc, nesvítí xenon, chce novej olej a tak.... Co táta nezlobí?

"-- skrytý --" 19.03.2008  13:53

8-9-9

Tohle je "švihácké" auto, líbí se mi. Mercedesy mám celkem v oblibě, 8b zcela zaslouženě :yes: Výhrady mám ke kulatým světlům, ty mi k Mercedesu nesedí. Recenze by možná šla ještě doplnit, foto slušné. ;-)

"-- skrytý --" 20.03.2008  00:09

ajine

zdravim po dlouhe dobe, jak se vede? co mercedes jak jezdi? ta 5 je tvoje?

Ajin(MoDo Team) 20.03.2008  08:55

« Re: ajine

Zdrvím :-) tak momentálně se vede těžce pod úrovní, CLK to brzo odnese a půjde do světa jak jsem již psal, jinak ale jezdí stále dobře, zrovna ho jdu objednat na Bservis, novej xenon atd. 5 byla kamarádova, ale být moje vůbec bych se nezlobil

foto Rysguf-

Rysguf. 30.03.2008  20:49

« Re: Re: ajine

pujde do sveta... takze do nejakeho autobazaru? ;-\ A kolko budes za neho pytat? ;-)

Hanss (MoDo Team) 07.04.2008  14:02

Ajine

zdravim,
    jak ti to dopadlo v neděli na tom jednání...... ?!? Klapne to??
    A ještě se musim připomenout, nemůžu se totiž dočkat - MTM (mtm)
    Pěkně prosííím, smutně koukááám...... ?'? díkec/čauves

Ajin(MoDo Team) 07.04.2008  14:05

« Re: Ajine

Dělám na tom, nedělní jednání se posunulo na zítra tak to snad klapne, jinak do hledání jsem už zapojil i ženu takže dnes večer už bude MTM na světě :-)

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 27.04.2008  14:01

CLK

Husté auto, hustá farba exteriér-interiér, hustý motor...čo viac si priať??? :-) . 3x10b :yes:

"-- skrytý --" 28.04.2008  16:01

Ty

Máš aut Ajine >:D .

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:50

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

Ajin(MoDo Team) 25.05.2008  18:36

« Re: OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Já už jsem registrován dávno s Octávii, jestli to zruší pro neúčast tak budu pěkně naštvanej :*)

"-- skrytý --" 23.05.2008  22:57

MERCEDES SRAZ

Zdravím kolego,

dne 29.6.2008 se na letišti poblíž Luhačovic uskuteční sraz vozidel Mercedes-Benz. Rádi mezi sebou uvítáme další účastníky. Mezi přihlášenými vozy jso např. S 63 AMG, CLS 63 AMG 2x, S 500 4matic, E 500 a další úžasné vozy této značky. Více informací naleznete na foru [odkaz]

reakce prosím do fora

David Silver 15.06.2008  08:50

fotky

Čau Ajine. Gratuluju k prvnímu roku na MACZ :-) :yes: K fotkám. Ty fotky MB jsou nádherné. NEbo spíš ty kousky na nich jsou nádherné. Ta Audi A3 kazí dojem drahých aut >:D :-! Nové CL je nádherné at' je to jak moc cudá výbava..., CLK je good a SL bomba kára. :-) :yes: Akorát koukám, měl jsi tam nejslabšího Méd'u... Ale na to se na pohled nehraje :no: :-)

Ajin(MoDo Team) 15.06.2008  12:48

« Re: fotky

Dekuji ti Kysky za gratulaci, nemyslim, ze A3 kazi dojem, je to taky relativne draha znacka i kdyz na MB nema ;-)

David Silver 15.06.2008  19:17

« Re: Re: fotky

No, v reálu je drahá, ale ten dojem vzhledově nevyrábí. Jasně no, já mám MB čímdál víc rád, ani nevím čim ;-\ >:D

foto --Radek--

- Radek - 15.06.2008  10:21

Motorizace

Myslím, že motor si vybral dobře, znám člověka co s ním ve W203 najel přes 400 tkm a naprosto bez problémů. Navíc díky kompressoru to umí tahat už hezky odspodu a tak se s tím dá jezdit i poměrně úsporně. Každopádně máš hezký auto za kterým se rád ohlédnu když projede okolo ;-)

Ajin(MoDo Team) 15.06.2008  12:51

« Re: Motorizace

Diky moc, 400tis uz je slusna porce, ten pomer vykonu a spotreby je opravdu znat, na rozdil od motoru 240, ktery v te dobe mel stejne vykonove parametry, ale se spotrebou byl jinde.

David Silver 09.07.2008  08:25

fotky

Čau Ajine, ty Medvědi jsou prostě nádhera :yes: :yes: :-) Nevim co na mě dělá dojem ta barva jak u ní máš popisek foliovník, ale mě se líbila na každým MB co jsem na fotkcáh spatřil :-) :yes: Fotky good :yes: :yes:

foto AnGeor

AnGeor 15.08.2008  16:12

Ten...

....svetly interier je super! :yes:

"-- skrytý --" 15.08.2008  16:47

« Re: Ten...

pravda pravda, ty mam nejradeji :-) Jinak moc hezké CLK, uvažuji o tomhle vozu ve verzi cabrio na víkendy. Moc pekne

Ajin(MoDo Team) 18.08.2008  22:15

« Re: Re: Ten...

Děkuju za chválu, ani po čtyřech letech používání interier nějak zvlášť netrpí. Jinak CLK v kabriu musí být paráda :yes:

Ajin(MoDo Team) 21.09.2009  14:23

« Tizy to ti nevyšlo

S odstupem času a tvým novým BMW přírůstkem v garáži >:D

"-- skrytý --" 25.10.2009  21:31

« Re: Tizy to ti nevyšlo

ale pro to CLK jsem byl rozhodlej fakt dlouho, ale ty trojky jedou proste lip a dokonce ten cerny interier do toho sedi a to mam cerny i strop >:D to bych driv nesnesl >:D

Ajin(MoDo Team) 21.01.2009  16:55

Jaká má být homepage macz?

můžeme na to téma rozjet diskuzi

foto Mishak-RSKa-

Mishak (RSKa) 21.01.2009  16:58

« Re: Jaká má být homepage macz?

jo to můžeme ale připojím se až zítra ;-\ protože už musím končit v práci..tak se zitra napojím a mužu svámi pokračovat ;-) jsem zvědaví jestli se něco vymyslí...tak zatím zdarec :-)

Ajin(MoDo Team) 21.01.2009  17:04

« Re: Re: Jaká má být homepage macz?

Fajn :yes: Můj návrh je případná kombinace kategorii aut, sport suv osobní aby toho bylo vidět víc a případné střídání aby skvosty nezapadly

Hanss (MoDo Team) 21.01.2009  17:21

« Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

To je řešení, ale v tuhle chvíli bych byl pro radikálnější změnu, nemám obavy, že by sledovanost ma.cz výrazně klesla, kdyby se hodnocení zrušilo úplně!

STi (Modo Team) 21.01.2009  17:19

« Re: Jaká má být homepage macz?

Chytré oživování vlastních diskuzí... ;-)
      Já bych počkal, co vymyslela redakce se slíbeným novým grafickým designem stránek (aspoň to tvrdí ve zprávě). O rozdělování kategorií aut už se tu mluví dlouho, mě připadá složité jak jejich určení, tak upgrade každého auta do kategorie.
      Sem asi málo novátorský, ale nechal bych to tak, jak to je (třeba bych jen zkusil pozměnit ten design), akorát bych některým uživatelům dal přednášku o tom,co se jim má líbit >:-[]
      :-!

Ajin(MoDo Team) 21.01.2009  17:36

« Re: Re: Jaká má být homepage macz?

Sti vždy odhalí moje činy >:D já jsem taky spíš konzerva, ale tady to podle mě změnu chce ;-)

"-- skrytý --" 21.01.2009  17:43

« Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

cuzz, ja naprosto souhlasim s Ajinem ale mozna bych zrusil i hodnoceni a uplne nejradsi bych to vubec neresil, popadl nejaky M Powered car a upaloval na Nordschleife, nebo aspon do Brna na okruh. ;-)

Ajin(MoDo Team) 21.01.2009  17:50

« Re: Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

Tak to bych udělal nejradši hned na prvním místě, mě jen dneska naštvalo, že byl Lotus v top ten asi 30 min a už to jelo :-)

Asphalte MoDo 21.01.2009  17:45

« Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

az budou kategorie tak se tu dokrve budem hadat ze Okena RS ma byt ve sportacich a ne v duchodacich

Poustnik 29.10.2009  08:59

« Re: Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

Tak koukám, že jste tady v lednu dumali a nic nevydumali....ale taky si myslím, jako Asfaltík, že by tu zas byly hádky, co je ještě MPV, co je mini MPV, co je osobák a tak...... 8-s >:D
            Jo a hlasuju pro katrgorii TRAKTORY!!!! :-! ;-)

Ajin(MoDo Team) 29.10.2009  12:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

To beru a tvůj dýýr má u mě 10 jistý >:D

Poustnik 29.10.2009  12:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaká má být homepage macz?

Díky! :-) Mimochodem, mám z víkendu pár nových fotek a video. [odkaz]

"-- skrytý --" 21.01.2009  19:01

vic zenskejch

Tak co Ajine, uz nejaky mas at Ti pomuzou vypotit nemoc? >:D

Ajin(MoDo Team) 21.01.2009  20:36

« Re: vic zenskejch

ze by přišli z obrazovky z red tube? >:D

Asphalte MoDo 21.01.2009  20:41

« Re: Re: vic zenskejch

caues kdo to jeste nevi tak dneska mam naladu ze bych se sel zdriftovat do sracek. na zensky *

Ajin(MoDo Team) 21.01.2009  20:46

« Re: Re: Re: vic zenskejch

Chápu Asphalte, že už tě musí svrbět ruce ;-)

Asphalte MoDo 21.01.2009  20:46

« Re: Re: Re: vic zenskejch

jo dejve nejsi na cajcikju tak za ten xbox 7000 a podle ceny soudim ze je to ten nejlepsi pripadne ma neco navic. a je ocipovanej a cte palena cd

FRPE 25.02.2010  20:47

Zdárek Ájo!

Heleď nechcete v sobotu 6.3.2010 se potkat někde na srazíku v Praze? Předběžně je to plánovaný na 14h, pofotit, pokecat a pak zajít na piviště a kus flákoty. Jede sestava jako byla na šumavě ... ;-)

Ajin(MoDo Team) 28.06.2017  06:31

10 let

Toto leti. 10 let tady. Bude nejaka oslava, nebo sraz?