Jeep Commander (2008)

20.3.2010

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Godzilla". INTRO Včera jsem uploadnul první verzi recenze na mého nového miláčka a protože se díky své…

Jeep Commander (Godzilla)

foto citrus

citrus 20.03.2010  21:29

Dost vymazlený :)

Ahoj, pěknej Commander, brutální motor, pěkný doplňky- nebojíš se toho :yes:

"-- skrytý --" 20.03.2010  21:54

Jeep is lifestyle!

Krásné auto, motor je famózní a hlavně mít JEEPa není jen jako mít auto, je to životní styl. Sám vlastním GC 4.7 V8, je to srdcová záležitost. Thumbs up! :yes:

"-- skrytý --" 21.03.2010  07:59

« Re: Jeep is lifestyle!

Naprostý souhlas ;-) Kdybys měl chuť, napiš taky něco o Tvým autě. Zajímaly by mě hlavně zkušenosti se 4.7!

"-- skrytý --" 21.03.2010  20:16

« Re: Re: Jeep is lifestyle!

Tady mám jedno video z noční projížďky:
        [odkaz] :yes:

"-- skrytý --" 21.03.2010  21:17

« Re: Jeep is lifestyle!

Wau! Pecka! Pochopil jsem spravne ze na tom mas Flowmaster? Premyslim nad instalaci Flowmaster 50 SUV, ale mam strach aby to nedelalo moc velkej kraval pri delsich jizdach. Nejak tipy/zkusenosti? Diky!

"-- skrytý --" 21.03.2010  21:24

« Re: Re: Jeep is lifestyle!

Já mám na autě Flowmaster Super 40, to je ten nejhlasitější, co Flowmaster Mufflers nabízí. ;-) Series 50 je jen nepatrně hlasitější než standard, takže toho se bát vůbec nemusíš. Ale být tebou, tak tam možná dám něco agresivnějšího, ať je slyšet, že ty koule tam jsou. ;-)

Zde je další video:

foto tomike

tomike 20.03.2010  21:54

Hemi

Ako tak pozeram mame dost rozdielne auta co sa tyka objemu motora :-) :-) :-).

"-- skrytý --" 21.03.2010  23:26

« Re: Hemi

Ale nee.. Kdyz sectes celou garaz, jsi skoro na pulce! :-) Ten fiatek je naprosto boží!!!! ;-)

foto RS

RS 20.03.2010  21:55

Je to hřích...

... kupovat pivo Bavaria, kdo to proboha pije? ;-)

foto Nicco

Nicco 20.03.2010  23:46

« Re: Je to hřích...

No predsa ten kto ma Octaviu TDI, ten pije Kozla a ten, co ma 6lHEMI pije Bavariu. Iny kraj, iny mrav. >:D

"-- skrytý --" 21.03.2010  07:51

« Re: Je to hřích...

Chachaa, tak to s tim pivem me pobavilo :-) Ale nebojte, kdyz PIVO, tak jako rodily plzenak piju jedine Pilsner Urquell. Bavaria je nealko, ktere je dle me chuti jednooky mezi slepymi kralem v kategorii nealko piv :-)

foto TomasPL

TomasPL 20.03.2010  22:22

HEMI

ten Jeep je nádherný :yes: :yes: :yes:

tiež by som chcel Commander s motorom HEMI, teraz mám Chrysler 300C HEMI AWD. A musím povedať že ten motor je skvelý! za 5,5 roka už ma 530 000 km a nebol ani jeden problém, jazdi to za cca. 12 l/100km...

foto Nicco

Nicco 20.03.2010  23:49

« Re: HEMI

Za 5.5roka 530tkm? 8-s O 3 roky ho bazarnik vysperkuje na 138tkm.

Barrichello 23.03.2010  09:20

« Re: Re: HEMI

Tak 550 tis už se dá v interiéru celkem bezpečně poznat....

"-- skrytý --" 21.03.2010  08:02

« Re: HEMI

Joooo, tak tomu rozumím, 300C je naprosto super kára. Kdybych někdy dostal zase chuť sedana, byl by na seznamu horkých kandidátů. Zrovna před par dny jsem na showroomu očumoval funglovku ve verzi SRT. Pecka :-)

S tou spotřebou mě překvapuje, že ses dostal tak nízko? Vždyť 300 není taky žádnej drobeček, ne? I když u mě asi dostpřidává ta (ne)aerodynamika a široký kola...

foto TomasPL

TomasPL 21.03.2010  18:32

« Re: Re: HEMI

Tá spotreba je výsledkom toho, že takmer vôbec nejazdím po meste. 2-3x mesačne robím trasu Waršava-Šibeník čo je asi 75% diaľnica, obuté mám vpredu 245/45 R20 a vzadu 255/45 R20 a disky z SRT. Ale už hľadám niečo nové :yes:

"-- skrytý --" 21.03.2010  19:13

« Re: HEMI

Tak to jo, pak se asi da na takovou spotrebu dostat. Tak az provedes upgrade na novej kocar, nezapomen se tady pochlubit ;-)

Barrichello 23.03.2010  09:21

« Re: Re: HEMI

Jak říkáš, Jeep je jiná kastle....Má to větší odpor vzduchu, je to těžší...

A hodně záleží na stylu jízdy, 5,7 má přeci MDS, pokud se s tím jede piánko, ten motor má na dálnici spotřebu stejnou jako 3,5 V6 250 Hp...

JakubTN 20.03.2010  22:48

palec hore

Tak tento Commander je fakt brutalny, tie megalomanske kolesa nanom vypadaju skvele, o motore ani nehovorim. :yes:

Vidno, ze nie si ziadny libovy frajirek, si fajnsmeker :yes: (moja oblubena hlaska z filmu 60sekund :) )

Posledna veta mi vycarila usmev na tvari a plne s nou suhlasim :-)

odomna 3x 10 :-)

"-- skrytý --" 21.03.2010  19:38

« Re: palec hore

Díky ;-) P.S. Kdyz mluvis o tech 60 sekunach, napadlo me ze mi u polozky "dream cars" chybi Eleanor. Hmmm :-!

JakubTN 21.03.2010  23:35

« Re: Re: palec hore

no tak eleanor 8-s to je sen asi kazdeho motoristu, to ani netreba pisat, to je samozrejmost :-)

Poustnik 20.03.2010  23:07

Dneska je to jiný kafe!

Pěkně jsi zapracoval na recenzi i fotkách, dobře se to čte. Do terénu s ním moc nejezdíš, předpokládám, soudě podle kol. Má to vůbec nějaké serepetičky na pohyb po poli či po lese? Ať jezdí a nezlobí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 21.03.2010  08:05

« Re: Dneska je to jiný kafe!

S tímhle (kvůli kolům) už to na terén moc není. Ale předtím jsem měl to samé v dieselu na klasickejch kolech a s tím jsem si párkrát zablbnul. Uploadnu pár fotek. Nejsem odborník na offroad, ale co vím, má to redukce a v Hummer centru jsem s tím sjel a vyjel úplně všechno, jediným omezením tak zůstávají nájezdové úhly a světlá výška. To je ale problém všech "silničních" offroadů...

Poustnik 21.03.2010  09:49

« Re: Re: Dneska je to jiný kafe!

Koukám na ty fotky a projede to víc, než bych čekal. Díky!

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 21.03.2010  13:07

Tak to je pořádný kočár! žádný pseudo SUV pro měkouše! At slouží :yes:

foto positivemind

positivemind 21.03.2010  08:17

« Re: Dneska je to jiný kafe!

Stačí si přečíst test, tohle je pravověrnej offroad :yes:

Úchvatná krabice, energie z ní úplně září. Závidím

"-- skrytý --" 20.03.2010  23:16

amerika

Zdravim.... auto je pěkný (hlavně motorizace ;) ) sám mám "ameriky" rád hlavně kvuli vzhledu...ale kdybych mel peníze tak bych šel spíš do Escaladu nebo Navigatora(Lincoln) ... ale jinak at ti Jeep vydrží co nejdele :-) :yes: :yes: :-!

"-- skrytý --" 21.03.2010  08:09

« Re: amerika

Tak přesně tyhle dva krasavci jsou za pár let můj očekávaný "další level". Zatím jsem do toho nešel, protože je to za A) dost velkej balík peněz navíc, ale hlavně za B) nevyužil bych ten vnitřní prostor. Zejména Navigator je fakt "autobus". Svezl jsem se s tím , je to OBROVSKÝ, ale tak trochu až moc...

SlunecniSvit 20.03.2010  23:49

kola

moc pekny auto,ale nejak jsem vubec nepochopil ty kola, vubec se k nemu nehodi, vypadaji na nem divne a navic naprosto znehodnocuji smysl celyho jeepu, s timhle se prece neda vjet ani na kamenitou polni cestu, natoz do terenu, k cemuz je vuz primarne urcen.
    Proc sis radeji nekoupil nejaky MPV nebo sedan?

"-- skrytý --" 21.03.2010  08:14

« Re: kola

Libi se mi Jeep, protoze ma (pro me) dusi a charisma. MPV a sedany uz jsem si vyzkousel. Rok jsem jezdil s Commanderem v klasickem provedeni s original kolama a do terénu jsem se dostal asi dvakrát. Ono totiž člověk zjistí, že do "pořádnýho" terénu to stejně není, ne proto že by ho nezvládl, ale protože člověk nechce riskovat že to někdě odře nebo zmuchlá. A lehkej terén, není taková zábava, to je lepší zůstat na silnici. A tak jsem vyměnil motor a kola a užívám si na silnici. A na offroad to myslim chce auto, ktery je na to primarne staveny, bez snahy o univerzalitu, jako zvednuty Wrangler, Defender, Niva, upraveny Landak apod...

SlunecniSvit 21.03.2010  08:29

« Re: Re: kola

takovy auto jen na silnici,.. to mi prijde jako si koupit plavky a nechodit s nima do bazenu, protoze by se mohly namocit nebo poskodit od chlorovany vody, nebo mit lamborginy a jezdit s nim jen po meste a jednou za tyden mimo mesto max. 80kou kvuli spotrebe a opotrebeni drahych brzdovych desticek nebo si koupit horsky kolo a jezdit s nim jen na suchy cisty silnici, aby se nahodou neumazalo..

"-- skrytý --" 21.03.2010  08:33

« Re: kola

Jak jsem psal, do terénu nejezdím, ani nemám čas a potřebu, přesto si nemyslím, že kvůli tomu "nemám nárok" na ježdění s SUV. Ale každý máme právo na názor a já ten Tvůj respektuji, i když se neshodneme. ;-)

Poustnik 21.03.2010  09:59

« Re: Re: Re: kola

Podíval ses někdy do USA? Já to znám dobře jen kolem Vashingtonu D.C., ale tam jedeš ráno i odpoledne v koloně do práce a z práce s maníkama v Humerech a Porsche911 a nikdo nikoho nepředjíždí ani nemachruje ani si neodskakuje do pole....prostě se jim ta auta líbí, tak je mají a dodržují rychlostní limity...pro "normálního" člověka věc nepochopitelná.... >:D >:D

foto krovakus

krovakus 23.03.2010  00:37

« Re: Re: Re: Re: kola

V USA dodrzujou limity z duvodu extremnich sankci pomalu za jakykoliv prestupek. Kdyby se tenhle system zavedl u nas, razem by byla cela republika plna "normalnich" lidi.
            Za me osobne jsou na nem ty kolesa minimalne diskutabilni. Ale kdyz se libi, tak to se neda nic namitnout.

JakubTN 21.03.2010  18:16

« Re: Re: Re: kola

neviem co sa tak hlupo cudujes a aj hlupo hodnotis...myslim, ze nie je nic nezvycajne natom, ze ked ma niekto drahe auto, tak sa s nim nejde prehanat na extra offroad gumach tazkym terenom a po horach, aby ho tam niekde buchol o strom a mal akurat starosti s tym potom, obzvlast ked je to auto na kazdodenne pouzivanie..

kazdy offroadista ma nejake starsie auto, ktore pouziva cisto do terenu a nejaky ten skrabanec ho nezaujima...

toto je obrovske rodinne auto, ktore chodi po beznych cestach a kedze tie nase su pekne rozbite, tak v podstate stale po lahkom terene a tie 22ky kola natom, mu dotvaraju brutalny image...keby chcel majitel auto s ktorym by travil cele dni v tazkom terene, urcite by nekupoval takyto drahy commander, ale nejaku nivu alebo co..

chces mi povedat, ze keby si mal taketo drahe auto, tak ti je jedno v akom je stave?

SlunecniSvit 22.03.2010  19:20

« Re: Re: Re: Re: kola

o penize nejde, na ferrari by taky vypadaly blbe kola ze zetoru, i kdyz by se na nase silnice hodily treba vic.. ale je to vec nazoru a vkusu..

foto Ji-Ri

Ji/Ri 21.03.2010  00:38

Dobré

ale fakt ku.rva dobré... :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

foto element5

element5 21.03.2010  08:04

Vidíš,

že když se chce tak to jde :yes: Tvůj minulý pokus o recenzi jsem obdařil jedním ne příliš přívětivým komentářem a tipem na Fake, ale tohle už je něco jiného ;-) máš tam plný počet.

"-- skrytý --" 21.03.2010  08:14

« Re: Vidíš,

:o))) díky

foto ORBiTH

ORBiTH 21.03.2010  10:20

3x10..

Zaujimavé a naozaj raritné auto..
    Sám tak isto moc neuznávam,keď si niekto kúpi "nadupané tereňáky či SUV" a jazdí s nimi iba tak po meste,maximalne raz za mesiac na chalupu..Nikomu to ale neberiem a keď to človek chce a má nato-kľudne. . .
    Recenzia je pekná,jediné,čo mi chýba je foto HEMI motora :-!

"-- skrytý --" 21.03.2010  12:10

« Re: 3x10..

Vidim to dost podobne, jen tohle auto sice v terenu "umi", ale kdyz se podivas jak ho prezentuje vyrobce, rozhodne tam neni napsano "idealni pro lesni pracovniky a spravce narodniho parku" :o)). Takze je otazka jak moc je tohle opravdu "prave SUV a offroad". Pro me je zastupcem teto kategorie spis Defender, nebo Wrangler. Foto HEMI motoru doplnim! :-)

foto -KTM-nejlepsi-motorka-sveta---

..KTM-nejlepší motorka světa:-)) 21.03.2010  10:45

Omlouvám se všem kteří to vědí,nebo nejsou líní se podívat na net,ale co prosím znamená to HEMI motor..děkuji za odpověď,auto je krásny,kdybych mohl tak tři krát deset ;-) ;-) ;-)

"-- skrytý --" 21.03.2010  12:12

« Re: .

HEMI je typ motoru. Dela se v nekolika verzich a montuji ho do mnoha ruznych aut. Co me tak rychle napada je napriklad novy Dodge Challenger, Chrysler 300C, Hummer,.. Vse o nem najdes na www.hemi.com.

foto Subaru4ever

Subaru4ever 21.03.2010  13:01

« Re: Re: .

Pokud se nemýlím, tak u některých verzí HEMI jde za jízdy odpojovat polovina válců kvůli "zekologičtění" spotřeby >:D

"-- skrytý --" 21.03.2010  14:56

« Re: Re: .

Jo tak o tom jsem zapomněl napsat - to je moc vtipná funkce - když to jen tak šolícháš, motor si skutečně automaticky vypne 4 válce a jede jen na zbylé čtyři. A v tu chvíli se na palubním počítači rozsvítí nápis "Fuel saving mode" (řežim úspory paliva) - což mi přijde vtipný vzhledem k faktu, že v tomto režimu to jede "jen" za 14 litrů :o)))

Barrichello 23.03.2010  09:29

« Re: Re: Re: .

tak myslím že 300C v tomhle mometu jede tak za 10...na trase Kolín - Poděbrady možná i za 8 když na plyn šlápneš jednou za půl kilometru :yes:

Barrichello 23.03.2010  09:27

« Re: Re: Re: .

Subaru: MDS má pouze 5,7. 6,1 SRT8 vypínání válců nemá...
          A jiné objemy motorů HEMI nejsou, alespon zatím

Barrichello 23.03.2010  09:26

Ale kdepak!!!
        Žádný Hummer, HEMI se montuje pouze do vozů Chrysler Group - tedy zančky Chrysler, Dodge, Jeep a nově RAM (dříve Dodge RAM).

A název je dle legendárních motorů z 50 let a díky hemisférickému tvaru....

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 21.03.2010  23:53

« Re: .

názov HEMI je odvodený od polguľovitého tvaru spaľovacieho priestoru, teda HEMIsféra. Pod týmto menom sa HEMI vyvíjal niekoľko desaťročí a stal sa legendou výkonného amerického V8.

foto Subaru4ever

Subaru4ever 21.03.2010  10:47

Třetí HEMIsféra

Super recenze, pěkný fotky a exkluzivní auto !!!

Sám Commandera často vídám a ještě k tomu kousek od něj stává MB GL. Nemám nic proti Mercedesu, ale vedle Commandera vypadá jako malá neduživá chudinka pro blondýnu na potpatkách. Tohle je chlapácký auto a má motor, kterej by si měl přát vlastnit každej pořádnej chlap ;-)

Jen bych nechtěl vidět cenu těch disků a hlavně pneumatik. Co se rozměru 22'' týče, tak tu na MACZ tuším nikdo nemá větší >:-[] Jenom JanoG400 má stejně velký na Cayennu :yes:

"-- skrytý --" 21.03.2010  12:13

« Re: Třetí HEMIsféra

Ja ty kola nastesti koupil uz s autem, myslim ze porizovaci cena byla strasidelna. Ceny pneu nejsou ve srovnani s jinymi pneu na SUV zas tak hrozny.

talio2 21.03.2010  12:23

« Re: Re: Třetí HEMIsféra

mě se líbí, žes na to nedal nějaký hustokruťácký chromy.. takhle to vypadá 1000x líp :-) :yes:

foto d-a-m-

d.a.m. 21.03.2010  14:12

Hodně dobrý auto!

Fakt super stroj, moc se mi to líbí! :yes: Recenze, jak má být, jasnejch 3x10!
    To, jestli jezdíš nebo nejezdíš do terénu:
    nenech si do toho kecat, já s Vitarou taky strávím drtivou většinu času na silnici a co si o tom kdo myslí, je mi úplně buřt. Lidi to často nechápou, ale já tvrdím, že off-roady se nekupují rozumem, ale srdcem!
    O výhodách oproti normálním "plackám" ani nemluvě (pohodlné nastupování, vyšší posez, pocit bezpečí a jízdní vlastnosti třeba na sněhu,...)
    Tak ať slouží, amerikánec! ;-)

"-- skrytý --" 21.03.2010  15:00

« Re: Hodně dobrý auto!

Přesně tak, ale asi to člověk musí vyzkoušet aby pochopil. Spoustu lidí zase vyznává sportovní placky, který moc neberou mě, ale to neznamená že bych to nechápal, nebo to nedejbože odsuzoval. Každýmu jak je libo :o))

"-- skrytý --" 21.03.2010  19:40

« Re: Hodně dobrý auto!

Jo jo, vidime to uplne stejne! ;-)

foto Johny-Rico

Johny.Rico 21.03.2010  14:12

Musím pochválit :-)

Opravdu, výběr dost dobrý! Krásně jsi doplnil kola. sedí tomu výborně!
    Spotřeba odporná!
    A jak můžeš jezdit s takovou leštěnkou do toho bordelu? :-)
    Jinak super, už se těším, až si tu recenzi přečtu!
    BTW: Nádherný interier. U mě za 1* :yes:

"-- skrytý --" 21.03.2010  14:59

« Re: Musím pochválit :-)

To pochopíš z recenze - ten Commander na fotkách je můj "ex". S tímhle by se už do terénu asi moc nedalo. Ale hory a sníh to zvládá v pohodě a to je hlavní co potřebuju. ;-)

"-- skrytý --" 22.03.2010  20:09

« Re: Musím pochválit :-)

Spotreba je desna, ale zase bude co vypravet jednou vnoucatum... "a dedo, vazne to Tvoje auto spotrebovalo vic nez litr vody na 100km?" :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 21.03.2010  16:58

ale maju pravdu

tie kolesa su priserne sa nehnevaj, totalne poondiali design inak krasneho auta

JakubTN 22.03.2010  13:56

inteligentna reakcia :yes:

foto Ondras12

Ondras12 21.03.2010  20:15

Hm, mňamka.

Tahle kára s tímhle motorem - prostě klasickej amík. Nádhera! Jen tiše závidím. :-) Přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod a poruch.

"-- skrytý --" 21.03.2010  21:18

« Re: Hm, mňamka.

Diky moc! Tobe taky! Koukam ze mame stejny auto snu - Bentley Continental je mazel, co?... :-)

Dylan McKay 22.03.2010  10:52

SUV musí jezdit po ráfkách

Nemám rád, když mi někdo vnucuje své názory na kola, že tyhle velký nejsou do terénu. Nikam do terénu nejezdím, takovej chytrolín by mi asi těžko auto umyl... >:D

Máš dobrej vkus! :yes:

"-- skrytý --" 22.03.2010  20:06

« Re: SUV musí jezdit po ráfkách

No tak o tom ani potom. Po ty akci v terenu co je tu z ni par fotek jsem vymyval bahno jeste tri tydny. Offroad je super, ale ja jsem toho nazoru, ze nejlip si to clovek uzije s nejakym pro to urcenym specialem... ;-)

FRPE 22.03.2010  12:50

Pěknej ,,Džíp,,

A jsem moc rád že jsi zapracoval na recenzi a doplnil fotky. :yes:

Ještě kdybys doplnil popisky u fotek tak by to bylo čupr! ;-)
    Kde jste jezdili terény? Posílám 3x10b!

Vítej na MACZu! ;-)

"-- skrytý --" 22.03.2010  20:08

« Re: Pěknej ,,Džíp,,

Diky, diky, popisky jsem dal kde mi davaly smysl, ale jeste to budu ladit ;-) Fotky z terenu jsou z Hummer centra co je na kraji Prahy smerem na Hradec. Clovek se tam docela vyblbne, maji tam moc hezky tereny.

FRPE 22.03.2010  23:47

« Re: Re: Pěknej ,,Džíp,,

Já vím, jezdím kolem cca 1x v týdnu, myslel jsem si to. ;-)

foto Wiii

Wiii 23.03.2010  17:15

Kam zmizel???

Ahoj Godzillo ;-)

Myslel jsem že jsem ti sem psal příspěvek (cca 3-4 příspěvek) pojednávající o té zmiňované "krabicióznosti" a o našem vybírání ameriky atd... :-| Tys založil nové auto, nebo jsem ho já blbec neodeslal? >:D >:D

"-- skrytý --" 23.03.2010  22:45

« Re: Kam zmizel???

Podlehl jsem uvodni kritice a napsal poradnou (nebo miniomalne snad lepsi) recenzi s fotkama a tu starou smazal...a s ni mozna i Tvuj prispevek - tak jeste jednou prosim! :o)))

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 23.03.2010  22:49

« Re: Re: Kam zmizel???

godzilla - já na tento typ aut moc nejsem,ale musím uznat,že vypadá dobře (ta krabicoidnost mi neva),recenze i foto o.k., ale promiň,že tvý auto nemůžu hodnotit.
        Máš ale dobrý nick,páč moje auto snů má stejnou přezdívku >:-[] :yes:

"-- skrytý --" 28.03.2010  11:31

« Re: Re: Re: Kam zmizel???

?!?! Auto snu mas Godzillu? Co to je? :-)

foto salazar

salazar 09.04.2010  11:22

jo

..fakt hezkej mazlík a 5.7 Hemi je skvělý a ješště skvělejší je 6.1 hemi >:D . jen ty kola mě přijdou už moc ale toje věc vkusu a peněženky. A´t ti frčí ............

"-- skrytý --" 20.10.2010  12:00

Chci taky hemi

práve řeším koupi Commanderu s hemi. Tak bych se rád zeptal na servis, drív nez ho kouim. Kde to servisujes? Kolik mas najeto a co za servis si musel delat?

Díky Petr

"-- skrytý --" 26.10.2010  22:55

« Re: Chci taky hemi

Dobra volba, mel jsem predtim verzi 3.0CRD a to se vubec neda srovnat. Hemi sice spolkne par litru navic, ale je to uplne jina liga. Sila a zvuk motoru kdyz se na to slapne je fakt pecka. Mam ho pul roku a kazdy rano kdyz do nej sednu jsem z toho znovu a znovu nadsenej :-) Co se servisu tyce - ja mam najeto jen nejakejch 30tis, takze zatim jen menim olej (kazdych 12 000km) a jezdim normalne do autorizovanyho servisu, protoze to mam jeste v zaruce.

"-- skrytý --" 14.07.2011  22:32

« Re: Re: Chci taky hemi

Ahoj.
        Za kolik jsi jezdil s tou 3.0 CRD. Za tech 12-13 litru? Docela zacinam mit o toto auto zajem a jeden prodejce, co dela ameriky mi tvrdil, ze toto jezdi do 11 litru, ze tech 13 uz je moc. Diky za info.

foto Ghostbuster4866

Ghostbuster4866 21.09.2019  16:43

Commander

Ahoj se všemi názory souhlasím auto je to super po všech stránkách ale na v podstatě ryzího offrouda s zadní tuhou, s redukci a elektronickejma špérama vpředu, vzadu (žádný přibrždovaní kol ale dify ELSD) s rámem (i když vevařeným) se hodí terénní gumy s rozměrem 33'',34",35"na šestnáctkach diskách a né tyhle sliny na dvaadvacítkách diskách, je to absolutní a absurdní degradace tohohle auta na to sis měl koupit emelo 500, je Teda fakt že náhradní díly stojí na amika to co na fabku nebo oktavku kdežto mergl by mněl všechny díly podstatně dražší.