Škoda Fabia (2006)

18.3.2007

Kdo by neznal jeden z nejprodávanějších modelů Škodovky posledních let. Denně jich na silnicích potkáváme desítky, ne-li stovky. Pětidveřový hatchback…

Škoda Fabia (Hitachi)

neregistrovaný: "Johny.Rico" [88.100.9.XXX] 18.03.2007  14:13

Moc pěkné.

Fabka eResačka v red color je bomba, líbí se mi aji originální kola. Jen se divím, že sis ji koupil tak novou a nepočkal a nepřišetřil na novou. Ten rok bys to určo vydržel chlope ;-) . Jinak super auto. :yes: :yes:

Hitachi 18.03.2007  14:35

« Re: Moc pěkné.

díky za chválu potěší :-) Jinak na nový RS se moc nechystám, předtím jsem měl bílou 1.4 74 kW a byla parádní. Kámoš sháněl auto a já mu ji střelil. RS byla jasná volba. Nová Fabie mně moc neoslovila. Sice jsem viděl nějaké fotky na webu ale to auto je divný. Hlavně se mi nezamlouvá šířka. Působí to hrozně nestabilně. Ať ti to jezdí ;-)

"-- skrytý --" 18.03.2007  14:56

« Re: Re: Moc pěkné.

Prezentace je na dobré úrovni, Fabka je hezká, tak jak je, tak hlavně žádný tuzing. ;-) Souhlasím i v názoru na novou generaci. :yes:

"-- skrytý --" 18.03.2007  15:15

Hmmm...

..dobre ze ji drzis tak jak vyjela,vypada nejlip...barva sedi dokonale,kola origo jsou nejhezci..pekne,pekne...

foto Lance

Lance 18.03.2007  19:02

červená

Mně se jen nepáčí ta červená barva, v černé by se mi líbila víc. Jinak dobrej výběr, taky upřednostňuju diesely v takovejchhle výkonovejch kategoriích!!! ;-)

Hitachi 18.03.2007  19:06

« Re: červená

jj je to parádní svezení, černá vypadá sice taky dobře, ale to by musela být permanentně čistá, s tímhle autem to ale moc nejde:) rozhodoval jsem se mezi žlutou a červenou. Nakonec zvítězila červená, ze žlutou jezdili telekomáci, tak jsem se chtěl lišit

foto Lance

Lance 18.03.2007  19:12

« Re: Re: červená

Jasně, tak tomu rozumim. Žlutá by byla sakra výrazná, a jak říkáš, ti telekomáci :-) Já jen mám takovej ulítlej názor, že červená patří jen na Ferrari :-) Nicméně kdyby mi tu tvoji Fabku někdo daroval, nechal bych si ji... :yes:

Hitachi 18.03.2007  19:19

« Re: Re: Re: červená

no jo červený ferrari je ferrari:) já zas nejsem ten typ co moc rád provokuje, každopádně na fabii se mi vždy líbila jen červená nebo tyrkysově modrá... ale dík za názor ;-)

foto lorenzlubos

lorenzlubos 18.03.2007  19:41

Nezdevastovaná Fabia RS....

...to sa tu len tak nevidí. :yes: K tejhudbe: Dufam, ze to bude koser. Do kufra patri batozina ;-)

Hitachi 18.03.2007  19:44

« Re: Nezdevastovaná Fabia RS....

neboj se takovej šílenec nejsem, bylo mi razeno, nic neměnit, pouze přidat do plata dva širokopásmový repra od Pioneeru. Zvuk se prý rapidně zlepší (nehledě na nic moc rádia z výroby). Budu mít vzadu přípojnou zásuvku, v případě plného využití kufru plato vyhodím a dám tam jiný, čístý. Už jsem si pro ně byl... Dunící kufr opravdu nepotřebuju ;-)

"-- skrytý --" 19.03.2007  21:32

« Re: Re: Nezdevastovaná Fabia RS....

Z tou hudbou, naprosto souhlasím. Já jsem se nikdy nesmířil s tím že RS je jen jako diesel, takže to neni zrovna můj šálek čaje, ale každého věc a oceňuju že jsi bez problémů zhodnotil také její slabé stránky. To každý u svého auta neumí.

"-- skrytý --" 20.03.2007  18:55

Hmmm...

Musim to sem taky napsat. RS tak jak vyjela z linky se opravdu moc nevidí. Barva je parádní, dřív se mi líbila žlutá, ale už se mi okoukala. Dělali ji vůbec v bílý?? To by byl nářez. Mám rád čistej styl a to se mi právě u škodovek líbí, že je to decentní, účelný a vypadá to skvěle. poslal jsem ti 9.... P.S. : Někdy musim vyzkoušet, jestli tam ten můj Kadel má těch 96kW, tak kdyby se ti někdy přilepila na pr*el fabka v kombíku, jsem to já ;-) .

Hitachi 20.03.2007  19:03

« Re: Hmmm...

dík za hodnocení o body mi nejde, spíš mě zajímá jak se vyjadřují o autech ostatní.. Pokud je mi známo tak eresa s v bílý bohužel nedělala, nicméně mohla vypadat parádně ;-) co vypadá dobře v bílé tak je nové Punto Abarth, tak mrkni... Jo a dík za varování dám si pozor... Ať ti to jezdí :yes:

neregistrovaný: "taky ereso" [85.71.31.XXX] 23.03.2007  18:37

« Re: Re: Hmmm...

Zdarec, musim vam rict, ze pan Michl, kterej ma prodejnu v Kurimi, tak nekoho ve Skodove ukecal a udelali mu ctyri bile fabky rs. Videl jsem je a je to nadhera!!

Hitachi 23.03.2007  18:43

« Re: Re: Re: Hmmm...

Tak to je docela zajímavý, to tam musel nechat balík :-| docela rád bych je viděl. Kdyby ses dostal k nějakýmu odkazu tak dej vědět ;-)

neregistrovaný: "jakob" [89.235.30.XXX] 12.04.2007  21:01

« Re: Re: Re: Re: Hmmm...

no pan michl tam asi nic nenechaval za bily fabie koukni se na WWW.MICHL-MOTORSPORT.CZ a pochopis kdo to je

neregistrovaný: "Driver" [84.42.172.XXX] 24.03.2007  11:16

Krásný ereso

:yes: Moc hezka fabka, jen porad nepochopim, proc Skodovka neda k autu za pul milionu aspon kliky v barve karoserie... To mi prijde trosku ubohy a kazi to celkovej dojem z toho auta. Jinak je moc hezká!

foto pepavasa

pepavasa 31.03.2007  00:23

Kokpit

Pěkná recenze, ale pust nás do auta, alespoň pár fotek.

Hitachi 31.03.2007  15:18

« Re: Kokpit

OK zapracuju na tom, nebyl čas, příležitost ani počasí, ale brzo něco přibude slibuju.

"-- skrytý --" 03.04.2007  18:53

Rs

Kdyz Škodovku tak jedině Rs máš to pěkný

foto dk-

dk.... 15.04.2007  09:16

hodnoceni

auto dobry, jen ta barva, ta patri pouze na opravdove sportaky, myslim ze na Fabii RS se nejvic hodi cerna, ale to je poze muj soukromy nazor. recenze skvela, davam za 9. at slouzi a hodne stastnych km...

"-- skrytý --" 17.04.2007  23:05

"-- skrytý --" 17.04.2007  23:05

hodnoceni

moc pekny auto!! co vic dodat..

"-- skrytý --" 17.04.2007  23:15

Neotřelý vzhled?

Děláš si legraci? Jedna z milionu prakticky stejných Fábií. :no:

Hitachi 18.04.2007  07:02

« Re: Neotřelý vzhled?

to je pravda, ale postavil jsi někdy RS a jednu z těch milionů Fabii vedle sebe? Rozdíl je markantní a když k tomu připočtu jeden průjezd městem, zaregistruju hodně očí, který se na mě kouknou a nejsou to lidi na přechodu, co čekají na zelenou :-) Jen konstatuji fakt, ale dík za názor

petrzel1 24.04.2008  17:18

« Re: Re: Neotřelý vzhled?

I kdyby jsi postavil RS a jednu z miliónů Fabek vedle sebe, tak rozdíl bude jen a jen ve výkonu motoru. Přiznejme si to upřímně, je to tuctovka. Tím ovšem nijak nesnižuji její kvality!!!!!
        A co se týče těch očí, tak ty se neotáčí za autem, ale za zvukem motoru, který je skutečně na poměry Škodovky slušný.
        Jinak červená barva je super! (Teda, až na ty nešťastné pigmenty, díky kterým za pár let to bude pěkná vybledlina.)
        Ať autíčko jezdí i nadále bez závad!

Hitachi 26.04.2008  11:02

« Re: Re: Re: Neotřelý vzhled?

:-) no máš pravdu, ten zvuk je občas docela hroznej. Nicméně když ho podpoří turbo, dá se to poslouchat. O těch pigmentech už jsem se taky informoval, nicméně auto je dlouhodobě chemicky ošetřené a navíc se snažím ho v létě neparkovat na přímým slunci. Snad jsi i ty s BMW stále spokojen :yes: :-)

petrzel1 13.05.2008  19:32

« Re: Re: Re: Re: Neotřelý vzhled?

Na tu červenou barvu je nejhorší prudké slunce a do toho pořádný liják, ale přípravky to opravdu dokáží uchránit. A proč se zvuk dá poslouchat? Je super na čtyřválec!!!!!!!!
            Bavoráček zatím stále v poho. Včera dostal dárek, novou navigaci! Krásné zážitky za volantem!

Hitachi 13.05.2008  19:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Neotřelý vzhled?

máš pravdu změny teplot laku rozhodně nepřidají. Zatím jsem žádné blednutí nebo něco podobného nezpozoroval a to se dívám pořádně >:-[] co se týče zvuku, na volnoběh je to po ránu hrůza. Je hodně poznat, že je to osmiventil. Nijak zvlášť to sice neodsuzuju, ale oproti Cromě je to rozhodně horší. K nové navigaci gratuluju. Taky se po nějaké poohlížím. Můžeš něco doporučit? ;-)

petrzel1 14.05.2008  00:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neotřelý vzhled?

Koukni na Navigon.cz. Německá značka, která dost razantně vtrhla na náš trh. Já si koupil Navigon 2110 Max Europe za 5800,-Kč - obrazovka 4,5 palců a širokoúhlá. Jsou tam testy a navíc za dalších 500,-Kč Ti budou po dva roky zdarma upgradovat mapy!!!

Hitachi 14.05.2008  06:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neotřelý vzhled?

hej, no to je super. Díky moc za radu, vypadá to opravdu dobře. :-)

"-- skrytý --" 18.04.2007  13:12

hodnocení 2

auto: 8b; popis a zkušenosti: 10b; fotky: 9b --- celkem: 9b ;-)

"-- skrytý --" 26.04.2007  20:12

Když jsem ti dal u Cromy 7, tak si to chci vyžehlit...Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 26.04.2007  21:37

Pěkná kára. Jen by to možná chtělo hezčí elektrony a nabarvit brzdové destičky na červeno, ale záleží na vkusu. I přesto se mi líbí a dávám 10bodů!!! :yes: >:D

Hitachi 27.04.2007  13:50

« Re: hodnocení

díky :-) červený brzdy jsem viděl na O2 a myslím, že zelený vypadjí líp. Originál elektrony jí myslím sedí. Zimní mě tlačily hlavně cenou, to je pravda, ale snad nejsou nejhorší. Dík za názor :yes:

"anonym" [88.100.52.XXX] 21.07.2007  15:29

« Re: hodnocení

Se obavam, ze nabarvene brzdove desticky by docasne prestaly brzdit. To bude asi nejaky suicide tuning :-) :yes:

"-- skrytý --" 01.05.2007  21:46

Taky jsem RS-ák :-)

Máš pěkný auto, taky jsem si udělal v prosinci radost a mám žlutou. Na eresu se mi líbila nejvíc, asi tím že láká nejen mušky >:D Spotřebu mám po 9500 tkm asi 6,0 litrů. Do 5000 tkm jsem ji šetřil a po zahřátí ji občas dávám. Turbo po zátahu dochlazuji, ale mám pocit, že mi občas povrzává interiér. Kamarád mi říkal, že mám jen málo nahlas radio :-) Jinak co se týče interiéru, babička mi udělala flek vzadu na potahu a nevím čím to dostat dolů. Neporadíš? Díky. Pošlu Ti pár fotek, kdybys chtěl.

Hitachi 02.05.2007  17:23

« Re: Taky jsem RS-ák :-)

Hej tak to je slovo do pranice. Za fotky budu rád. Eomer@centrum.cz Jinak já jezdím zhruba za 5,5 jednou i za 8 a single do Brna bez klimy za 3,9. Najeto mám přes 28000 tisíc. Občas ji proženu, aby nezlenivěla, dochlazuji cestou ke garáži, (je z kopce) Jinak jsem auto určo hoď rád mrknu. Co se týče tý skrvny tak bych ti doporučil Vanish ve spreji čistil jsem s tím krev po jedné slečně a s úspěchem. Ať ti to jezdí :yes:

"-- skrytý --" 02.05.2007  21:05

Bývaly RS-ák

Zdar,je pěkna!Mněl sem střibrnou.Přeju at jezdi co nejdil bez poruch!Moje docela zlobila:tyče stabilizatoru po 8000,občas se mi nerozsvitily xenony,šileně mi vrzaly zadni brzdy,ale jen při couvani,posledni kapka byla jak mi v 15700 odešlo turbo-vyměna,naštěsti v zaruce,platit bych to nechtěl :-)

Hitachi 03.05.2007  15:48

« Re: Bývaly RS-ák

díky :-) no zatím klepu na dřevo až na pískot zadních kol při pomalé jízdě jede bez poruch. Mám tam bez 1700 30 tisíc. Takže mě čeká další servis... S těma tyčkama počítám. Odešly mi obě i na předchozí Fabii 1,4 74 kW takže tady je to tutovka. Až na tu tvrdost a ty brzdy si nemám na co stěžovat.

"-- skrytý --" 02.05.2007  23:59

RS

Také jsem měl Fabku RS a vzomínám na ni v dobrém. Závady celkem žádné, pouze se mi jednou zamknul Construct tak, že nešel odemknout (to není chyba Fabie, ale dodnes si vzpomínám, jak jsem přemýšlel, jak těch xx km do servisu docouvat). Nechal jsem ji u Cimbu načipovat a vřele to doporučuji, měla více než 160 koníků a v tomhle autě to byl mazec. Jen se s tím pak musí opatrně, jede to jak kráva a s tím těžkým předkem to třeba v táhlých zatáčkách z kopce na dálnici začalo být napínavé...

Hitachi 03.05.2007  15:50

« Re: RS

o chipu taky uvažuju. Rozhoduju se mezi Sportmotorem, Cimbu a Diesel powerem. Víc jak 160 koní ani nechci, spíš dobře naladěnej krouťák do 350Nm. Převodovka prý není na víc nastavená. No zatím nejsou finance, takže uvidí se časem. díky :-)

neregistrovaný: "Zbynek" [213.210.177.XXX] 31.07.2007  08:04

« Re: Re: RS

"-- skrytý --" 03.05.2007  14:57

Moc jezká barva i kola. Za 10 ;-) :yes:

"-- skrytý --" 03.05.2007  22:18

Jsme si kvit ;-)

Hitachi 04.05.2007  16:06

Nevím jak to mám chápat, ale jestli hodnotíš auta dle toho jak hodnotí ostatní tebe, tak tohle hodnocení úplně postrádá smysl. Nic proti tvé recenzi nemám, jen se mi tvé auto prostě nelíbí. Nikomu to necpu, je to můj subjektivní názor. Když tak zhlédnu diskuzi pod tvým vozem, neubráním se dojmu, že trpíš komplexem z toho, že tvůj Jag není mezi Top Ten. A srovnávat 600 a RR to je sice reálně nedá, ale tyhle stránky jsou o přístupu, informacích, technice atd. Ani jedno z mých aut se na Top ten neohřálo víc než pár hodin a rozhodně jsem se z toho nezbláznil. Jsem spíš rád, že se čas od času někdo ozve s dotazem nebo prosbou o radu. A že je RR a ostatní v první desítce? Vůbec se nedivím, tyhle auta jsou prostě ikony. Prostě je mezi námi spousta lidí, které tyhle vozy chytnou za srdce. Popřemýšlej o tom ;-)

"-- skrytý --" 04.05.2007  16:45

« Re: Re: 6b

:yes: :yes:

"-- skrytý --" 09.05.2007  19:41

« Re: Re: 6b

XJ je rovněž ikona, bohužel pro tebe je vrcholem pomyslného automobilového žebříčku tvá Croma. Já jsem ti hodnocení zvedl. 6b je pro Jag málo, ale je to tvoje věc...

"-- skrytý --" 09.05.2007  19:43

Máš je tam. A nedělám to proto, abys zvedal hodnocení mému autu. Byl jsem k tobě lehce nespravedlivý. Já mimochodem soukromě jezdím taky Fabií ;-)

Hitachi 09.05.2007  20:08

nechci zase rejpat, ale proč sem tu Fabii taky nedáš? ;-)

"-- skrytý --" 14.05.2007  08:17

pěkná Fabie ! známej má taky RSu ale ve žlutý barvě ! dávám 10bodíků ;-)

neregistrovaný: "no name" [85.70.1.XXX] 19.05.2007  21:49

NETUN TO!!

Cau, Fabka RS se mi dycky libila, ale ja bych ji koupil asi v cerny. Jo a pokud chces tunit, tak jenom motor a naky doblnky(radio atd.),exterier nech BEJT!! :-)

Hitachi 20.05.2007  07:52

« Re: NETUN TO!!

no já zase žádnej velkej zastánce tuningu nejsem. Jestli budou finance tak se chystám ně nějakej menší chip a co se týče rádia tak spíš přidám nějaké širokopásmové reproduktory do plata. Exteriér je parádní a rozhodně ho měnit nehodlám. Dík za názor :-)

foto rogerer

rogerer 19.05.2007  23:46

pěkná

fakt pěkná a i brva super, fabkam moc neholduji ale 10 proste dat musím :yes:

Hitachi 21.05.2007  20:01

Autosalon Brno

Chystám se 13. do Brna na Autosalon, kdybyste tam někdo taky jel (Stydlín, Marcoo...) dejte vědět, uděláme nějaký větší setkání z mojeauto.cz

"-- skrytý --" 21.05.2007  20:10

« Re: Autosalon Brno

Jo škoda,já letím třetího na dovolenou.A budu se vracet patnáctého.škoda že to prošvihnu.

Hitachi 21.05.2007  20:27

« Re: Re: Autosalon Brno

to já si to ujít nenechám. A kdyby se tam někdo odtud objevil rád pokecám a prohlídnu jeho koráb. Kam se chystáš?

STi (Modo Team) 30.05.2007  17:10

« Re: Re: Re: Autosalon Brno

S tim Brnem je to dobrej nápad... já se tam ale dostanu akorát 8.6.,což asi normální není... Ale rád bych potkal "kolegy" s vRSkama (i muxu).Už pracuju na fotkách,tak snad příští týden přibude na moje.auto další RS.

Hitachi 30.05.2007  18:11

« Re: Re: Re: Re: Autosalon Brno

to je škoda, mně vychází bohužel jen 13. nicméně na tvoje RS se těším, tak ať to stojí za to :yes:

STi (Modo Team) 31.05.2007  11:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Autosalon Brno

No tak v Brně se nepotkáme,zato já dneska potkal nějaký Fabku přede mnou až moc zblízka. Měl sem 8 let Escorta a nikdy sem ho ani neťuk a teď... No naštěstí jen truchu hnutej a škráblej přední nárazník (a teď vymýšlim,jak to porovnat). Ale fotky po víkendu budou - i toho škrábance :-(

Hitachi 31.05.2007  11:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Autosalon Brno

tak to tě lituju a soucítím. buď rád, že jen nárazník, to je plast. horší by byl plech. mně se dou auta asi před půl rokem opřel nějaký i.d.i.o.t koulí. přímo do spz. v servisu mi to naštěstí vyrovnali, tak to není moc vidět.

foto Dragon-001

Dragon.001 21.05.2007  23:14

Máš to tu teď hezky popsaný, navíc ocenění nejlepší recenze. Měním ti na 10 :yes

Hitachi 22.05.2007  07:12

« Re: Hodnocení

díky to potěší :-)

neregistrovaný: "Dannys" [217.64.0.XXX] 22.05.2007  10:42

« http://www.rs-club.wgz.cz/

www.rs-club.wgz.cz/ NECHEš SE PŘIDAT SVOJE RSÍKO ?!?!

Hitachi 22.05.2007  13:31

« Re: http://www.rs-club.wgz.cz/

díky za odkaz, rozhodně mrknu :yes:

"-- skrytý --" 23.05.2007  09:49

za RSko máš u mě 10 :-)

neregistrovaný: "sunny.b" [88.146.167.XXX] 23.05.2007  23:53

COOOOL video

Chlape...to video je pekelne husty. To bych si asi nefrcnul, bych se bal, ze navalim do prvni zatacky nekam kdo vi kam...Dost dobry :yes:

Hitachi 24.05.2007  20:55

« Re: COOOOL video

díky ale není moje, já bych měl asi taky trošku strach. Je to borec co jezdí rally. Prostě se mi líbilo tak jsem ho jsem stáhnul... :-)

"anonym" [85.160.35.XXX] 03.06.2007  18:46

« Re: Re: COOOOL video

To sem hned poznal. a navíc musel mít hřebíky na kolech, jinak by si to na tom sněhu moc nedal >:D >:D >:D

petrzel1 24.05.2007  18:20

Ach jo!

Zvenku pěkný auto, ale uvnitř! Přístrojovka horší, než ve stařičké 120!!! Těžký motor a poddimenzovaná přední náprava...A ta cena... Ostatně, tohle auto prý původně vzniklo kvůli homologaci bývalého závoďáku, který žádnou díru do světa neudělal, takže se není čemu divit. Tudíž vzhledem k tomu všemu dávám poctivou 8! A bacha na výmoly. Těm párátkům, co jim ve Škodovce říkají tyče stabilizátorů to skutečně neprospívá!!! U BMW mám ze stejného materiálu vzpěru přední kapoty (teď si dělám legraci, žádná tam pochopitelně není).

Hitachi 24.05.2007  20:59

« Re: Ach jo!

díky za názor a hodnocení. S tou nápravou máš svatou pravdu, těžkej motor a stabilizátory nic moc. Jen čekám kdy odejdou tyčky. Zatím (klepu na dřevo) 30 tis. a nic :-)

petrzel1 25.05.2007  20:30

« Re: Re: Ach jo!

Za souhlas přidávám bodíky 2. Sebekritika je tady vzácná!!!Jen nechápu, proč jsem Ti včera dal 8 bodů a dnes u Tvého auta bylo, že jsem jej nebodoval? Jak je to možný? Kdo mi odpoví? Navíc to bylo u více včera nebo v minulosti bodovaných aut?

Hitachi 25.05.2007  20:35

« Re: Re: Re: Ach jo!

no nevím jestli ti to dokážu vysvětlit, ale řekl bych, že jsi prostě zapomněl, mně se to stává často >:D ale občas blbne i server, tak se radši ujišťuj. Za ty body díky, moc na to nehraju, ale lhal bych, že mě nepotěšily. Kritiku přijímám otevřeně, zvlášť když ten kritik ví, co říká a neplácá kraviny. Ty tyčky mi odešly obě u 1,4 74 kW, tak čekám, jestli soudruzi v MB na sobě zapracovali nebo ne...

"anonym" [86.49.111.XXX] 24.05.2007  19:54

Bodíky!

Zdarec kámo, tvá rs-ka je pěkně zhýčkána tvojí péčí. Přiznám se málokterou jsem ji viděl takto krásně udržovanou a nepřeplácanou tunningovýma doplňkama. Taky nejsem příznivcem tuningu (ale to je moje věc, že?), a sazím pouze na originalitu. Takže jsem rád že ji necháváš kabátek tak je už sz výroby ušitý přeně na míru. Kola jsou super, k vozu se nádherně hodí i ta tvá barva. Černá není špatná, ale autíčko nemá pak tak výrazný kabátek a o to právějde, aby se za tebou leckdo otočil. Jinak stabilizační tyč a tyčky, považuji za velkou slabinu toho skvělého vozítka. Jinak je škoda že se do ní nedával z výroby benzíňák jako u dnešních Oktávek II RS, určitě by to byla bomba za to svezeníčko, sice vysoká spotřeba, ale u sporťáčku to je snad jedno, že? Nafťák není špatnej, ba naopak vynikajicí, ale zbytečně moc težký na předek. Dávám ti za krásnou recenzi a pěkně udržované auto 9b? Ba ne, dám ti 10b kámo! To je vše, padla mě do oka! :yes:

foto David-Kos

David Kos 24.05.2007  19:56

« Re: Bodíky!

Psal jsem to já. Měj se a hodně šťastných km bez nehod!!!! David. (Zapoměl jsem se dřív přihlásit!) 8-s

Hitachi 24.05.2007  21:05

« Re: Bodíky!

díky moc vážím si toho. O auto se fakt snažím starat jak jen to jde. Opticky se rozhodně nic měnit nebude. Benzín by jí určitě seděl, ale já v tomhle favorita nemám. S tou spotřebou a zátahem mě plně uspokojuje. Ať ti to jezdí :yes:

foto lorenzlubos

lorenzlubos 25.05.2007  21:40

dve prekvapenia :-(

Zarazila ma absencia ovladania intenzity podsvietenia pristrojov (to mala aj Fabia Comfort) a elektr. zrkadiel. To som fakt netusil, ze to RS nema. Zaujimalo by ma, co vsetko tam este nie je. ;-\

Hitachi 26.05.2007  11:57

« Re: dve prekvapenia :-(

to máš asi mylné info, každá Fabia i ta moje má regulátor intenzity podsvícení. Hned vedle ovladačů světěl. Jediné co chybí je nastavení sklonu světlometů. Xenony se nastavují samy. Co se týče těch zrcátek tak tam opravdu nejsou. Rozhodoval jsem se co s těmi 5000,-- tak jsem si radši pořídil vyhřívané sedačky. Rozhodně je využiji častěji než el. zrcátka :-!

neregistrovaný: "Filip" [193.179.44.XXX] 27.05.2007  22:02

Souhlasím...

Jo,jo...taky jsme tohodle krasavce měli - v černé metalíze - a byli jsme s ním maximálně spokojení ... spotřeba minimální a když člověk spěchal nebo si chtěl poblbnout, tak jen přišlápl pedál a frčel jak o závod.

"-- skrytý --" 30.05.2007  15:44

Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Klakson odešel - troubíš hodně? Doufám, že mě vydrží, mám ho totiž rád... >:D Ale především tu teď koukám na suprovní fotodokumentaci. Hlavně to letiště je :yes:

Hitachi 30.05.2007  18:10

« Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

tys to ještě neviděl? to máš u mě mínus >:D k tomu klaksonu, netroubím moc, spíš mi auto začalo znít jako přejetá koza. Je tam taky dvoutónová houkačka a vypadl ten hlubší tón. No s fotkama jsem si trošku pohrál, chytl jsem klidnej den s pěkným světlem

"-- skrytý --" 30.05.2007  20:07

« Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Viděl, ale ty z letiště tam buďto nebyly nebo mi vypadly. Strašně mě to mrzí. ;-) Podle mě Fabka houká jak nadmutá koza i s funkčním klaksonem. Aspoň ta naše určitě... >:D Ve Stilu je mnohem lepší, je vidět co mají Italové jako národní sport. Semtam ho použiju, co jsou lidi schopný předvést v Praze, to se jen tak nevidí... :-|

Hitachi 30.05.2007  20:27

« Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

to věřím, dnes jsem byl v Brně a nějaká slečna podnikatelka mazdě 3 se hrozně divila, že jsem neprojel křižovatku na červenou a pak mě v přivaděči (šířka cca 4 metry)předjela a ještě měla plnou hubu keců >:-[]

"-- skrytý --" 30.05.2007  20:42

« Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

To je klasika, troubí že neprojedeš červenou, protože oni by za tebou ještě projeli. Obvykle troubím na arogantní "individualisty", co objedou kilometrovou zácpu po tramvajových kolejích nebo v odbočovacím pruhu a těsně před semafory se cpou do zácpy metodou buď uhneš nebo ti to odřu. Jako by tam ostatní čekali jen pro srandu... ;-\ Ale Stilo troubí tak vydatně, že si to obvykle rozmyslí >:-[]

Hitachi 30.05.2007  20:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

no taky jsem jich dnes několik viděl. Já ten klakson nějak nehodnotím, ale třeba mýmu otcovi, připadal klakson ve Stilu hodně hlubokej a tudíž ne moc slyšitelnej... ale záleží asi na vkusu.

"-- skrytý --" 30.05.2007  20:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Slyšet je moc dobře, aspoň to tvrdili lidi, co ho slyšeli z venku... :-)

EricCartman 30.05.2007  21:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

>:D A jednou jsem pěkně vylekal jednu ženskou >:D Uznávám, byla to trochu prasárna, ale pak jsem se řezal ještě hodně dlouho... Baba lezla po prostředku cesty (spíš taková úzká ulička) a já jsem jel za ní. Chvilku jsem jí jel za zadkem a myslel si, že uhne. Jenže ona neuhla, tak jsem zatroubil a podle toho, jak uskočila jsem usoudil, že jí asi i něco ukáplo >:-[]

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

>:D Klasika. U nás ve městě by kupříkladu mohli pořádat kurzy chození po chodníku. Jsou všude, ale 9 z 10 lidí jde po silnici, nejčastěji samozřejmě maminky s kočárky a jsou strašně překvapený, když jede auto... Asi nemaj ty svoje malý moc v lásce. >:-[]

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ale k věci, podle mě je slyšet moc dobře, je hlubší, ale ne příliš a mnohem hlasitější. Prostě žádná slečinka Fabia, ale pořádnej chlapák, má trochu z kamionových klaksonů. Prostě mi sedne a nejsem objektivní. ;-)

EricCartman 30.05.2007  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

To já jsem jednou vytroubil týpka na mašině. Když ve městě na tříproudovce se asi 4x po sobě rozhodl, že mi zrovna zkříží cestu... 3x jsem ho nechal a počtvrté jsem zařadil dvojku, šlápl na to a asi 10 vteřin troubil... Týpek musel zabrzdit, páč já bych sice měl podřené auto, ale on by měl asi polámané kosti. Pak jsme si ještě na semaforech "vyměnili" pár fakáčů a on odbočil >:-[]

Hitachi 30.05.2007  20:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

dobrej způsob jak na to >:D

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:07

Jsme Ti tu nějak rozmnožili příspěvky. >:D

EricCartman 30.05.2007  21:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Můžeš rozšiřovat i u mě >:D

"-- skrytý --" 30.05.2007  20:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Mě v těchhle zácpách umí vysloveně potěšit, když v autě přede mnou je týpek, co má na rozjezd vždycky dost času. Jako by bylo cílem pustit před sebe co nejvíc chytráků.. Ale na takový samozřejmě netroubim, i když bych v tu chvíli chtěl sedět za volantem BVP a postrčit ho >:D

EricCartman 30.05.2007  21:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

>:D jj, to máš pravdu... Ale toto zrovna nebylo v zácpě. To byl plynulý průjezd třiproudovou jednosměrkou. Já jsem vždycky jel do jiného pruhu a on si usmyslel, že pojede přede mnou >:D

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Asi se mu líbil meďour v zrcátku >:D

EricCartman 30.05.2007  21:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

V zrcátku asi jo. Ale pak jak ukazoval ty fakáče, tak už se mu asi moc nelíbil >:D

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ty ses mu nelíbil, protožes mu znemožnil kochání meďourem. >:D :yes:

EricCartman 30.05.2007  21:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Tak pokud to nebyl buzerant, tak je to celkem pochopitelné >:D A needituj sakra ty příspěvky... Teď to nedává smysl >:D

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

To nedává >:-[] >:-[]

EricCartman 30.05.2007  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Tak co už? >:D

petrzel1 30.05.2007  22:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Copak? Konec diskuze? Maminka uložila děti do postýlky?

"-- skrytý --" 30.05.2007  23:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Tak takhle se baví partička Stydlín, Cartman, Hitachi :-) Nejlépe troubí samozřejmě Jaguar, majestátním tónem :-! >:D

Hitachi 31.05.2007  07:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

jinou odpověď jsem ani nečekal >:D :yes:

EricCartman 31.05.2007  13:41

Nechápu, proč se do mě navážíš? :no:

Hitachi 31.05.2007  19:12

pánové jděte se hádat někam jinam ;-)

EricCartman 31.05.2007  21:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ok, ok, já jsem si nezačal a ani v tom nehodlám pokračovat ;-)

Hitachi 04.06.2007  06:48

Brno

Znovu podotýkám, že 13. června se chystám do Brna na autosalon. Kdo s MA se tam objeví, nechť dá vědět, rád se s ním uvidím a pokecám.

"-- skrytý --" 04.06.2007  14:21

Není co dodat 10 b.

foto speedih

speedih 12.06.2007  22:50

no coment

ahoj,nebudu do toho ani kecat ;-) recenze je výborná,fotek je až,až a ta červená sluší eresku nejvíc...nic víc ti asi k tomu neřeknu :-) dávám 10b.

foto butHa

butHa 27.06.2007  16:35

kupa

no o mesiac si ju idem od kamarata kupit jazdenu, s priblizne rovnako km ako ty, takze dik za info a tipy na co si treba dat pozor. GL

Hitachi 27.06.2007  19:18

« Re: kupa

rád poradím, snad ti to pomůže. Co se týče spolehlivosti tak nemám sebemenší problém. Budou ti rychle ubývat kola a taky to papká olej. Podvozek tvrdší, ale na dobrý silnici bez výhrad. Bacha na díry, předek je hodně náchylnej na geo. Spotřeba super, dynamika taky. Hlavně hlídat olej a brzdy. Ty moje nejsou nic moc.

STi (Modo Team) 02.07.2007  10:12

Ty drobný poruchy...

Zdravim a mám dotaz.Trochu mě uklidnilo,že o skřípajících brzdách při couvání tu píše víc majitelů vRSek,řešil sem to s mechanikem a zatim jsme na nic konkrétního nepřišli.Ale nějak mi v holce začíná víc "praskat" při změně pohybu (i rovně).Můžou to být ty tyčky na přední nápravě?Nevim,jestli už nejsem hnidopich... A ptal ses na olej,tak s tim problém nemám,ubývá minimálně (vydrží bez dolévání do výměny).

Hitachi 02.07.2007  16:54

« Re: Ty drobný poruchy...

no brzdy se mi občas ozvaly ze začátku, teď už s nimi problém nemám. Jednou mi je vyčistili a byl klid.Spíš mi vadí jejich slabší nástup. Nevím přesně jak ti autí praská, ale ty tyčky se projevují tlumeným úderem do nápravy třeba při přejezdu nerovností nebo manévrování ve městě. Hnidopich asi nejsi, já mám rád taky auto v cajku a bez poruch. Olej mi do výměny nevydržel musel jsem dolít půl litru. Ale třeba se to ještě ustálí. Tak ať ti to jezdí :yes:

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 03.07.2007  09:44

Červená je krásná

Super auto,za ten diesel nemůže, a nádherná barva.10b

"anonym" [84.244.83.XXX] 12.07.2007  21:03

ty brdo!

Ahoj! Tak to je moc pekna skodovcicka! Fakt krasny fotky.. a asi to i pekne jezdi :) Co myslite, ma to lepsi zrychleni nez grande punto 1.4 70kW ve vybave sport? U jednoho oranzovyho co tu je se furt nekdo hada jestli jo a fiataci neustale tvrdej, ze to ma zrychleni 9.8 coz je vpodstate stejny jako RS... tak nevim. Mozna byste jim to tam mohli dyztak vysvetlit :) Mnoho stastne najetych km

Hitachi 12.07.2007  21:37

« Re: ty brdo!

no s autím jsem maximálně spokojenej, chodí jak hodiny, skoro nežere a dynamika je slušná. Co se týče GP tak pokud je ten motor zajetej a honěnej, tak se na 10 dostaneš. Ale z osobní zkušenosti vím (dělám teď ve Fiatu v servisu) tak je ta 1,4 70 kw docela líná. Záleží na tom jak si ji vychováš. Jinak díky za pochvalu:)

Hitachi 12.07.2007  21:38

"-- skrytý --" 14.07.2007  17:35

!!!!

10 10 10 >:D >:D Prostě bez chyby :yes:

OS 04.08.2007  21:55

hothatche

ahoj vcera me prohnala cerna Fabka RS a mel sem co delat abych ji ujel musim uznat ze to auto jede :yes:

STi (Modo Team) 07.08.2007  15:19

« Re: hothatche

Tak to se mu asi nechtělo závodit jen tak lechtal plyn,ne? :-) Měli bysme se ještě s Cooperem sejít a jen tak se projet,ne?

OS 10.08.2007  13:08

« Re: Re: hothatche

hehehehehehhe >:D no ve stredu jedu s Johnem na Karlstejn tak se muzes pridat jestli nas chces kontrolovat zezadu :*)

STi (Modo Team) 10.08.2007  13:14

« Re: Re: Re: hothatche

To byste mě moc brzdili... :-! No jel bych s váma rád,ale vy určitě užíváte prázdnin a volna,takže vyrazíte někdy dopoledne,dáte klidný obídek... já bych se k vám moh připojet nejdřív tak v sedum večer ;-\

OS 10.08.2007  13:18

« Re: Re: Re: Re: hothatche

to je skoda sakra :-( bych ti ukazal v prvni zatacce bys nevedel co se deje >:D

Hitachi 10.08.2007  20:26

« Re: hothatche

no v základu jede solidně. zatím nemám sebemenší výhrady. cooper je ale jinačí motokára. no snad někdy porovnám. ať vám to jezdi pánové :yes:

STi (Modo Team) 07.08.2007  15:22

Dotaz na čip

Koukal sem,že ses u nějakého Superbu ptal na jeho tovární čip tohohle motoru.Škodovka skutečně čipuje sériová auta asi tak za dvojnásobné ceny,než běžné firmy,ale stejně se toho čipu bojim,v poslední době mi odpovídají spíš lidi,co maj horší zkušenosti (ne že by se motor podělal,ale víc to čoudí a žere...) Už ses pro nějaký rozhod?

Hitachi 10.08.2007  20:24

« Re: Dotaz na čip

čau omlouvám se, že reaguju až teď ale, byl jsem teď 14 dní mimo domov. O čipu uvažuju pořád a výběr se zúžil na dvě firmy. Cimbu a Sportmotor. Pořád je to ale otázka financí a ty teď nejsou, takže spíš si zjišťuju další a další data atd.

foto filko

filko 05.09.2007  23:53

« Re: Dotaz na čip

Nečipuj! Radost ti vydrží dva měsíce a pak budeš chtít další.

Hitachi 12.08.2007  11:58

Pane Zezulka,...

nerad bych působil jako úplný hlupák, ale zajímalo by mě, zda nový systém hodnocení umožňuje uživateli nahlédnout do statistik hodnocení vlastního vozu. Tuto možnost mám k dispozici jen u vozů ostatních uživatelů. Poradíte? Děkuji

EricCartman 12.08.2007  11:59

« Re: Pane Zezulka,...

Omlouvám se, že si dovoluju odpovídat na příspěvek, který není určený mně, ale pan Zezulka se už vyjadřoval jinde, že tato funkce se teprve dodělá ;-)

Hitachi 12.08.2007  12:05

« Re: Re: Pane Zezulka,...

nic se neděje, díky za odpověď, asi mi to někde uniklo :-)

Hitachi 13.08.2007  16:07

ach ty tyčky

jak už jsem psal v novinkách, zlobí mě tyčky od stabilizátoru. Nejsem si jist, jestli mi je vymění na záruku, tušíte někdo, na kolik příjde sada? Budu vám všem vděčnej :-)

STi (Modo Team) 13.08.2007  16:15

« Re: ach ty tyčky

To se Ti ozvaly celkem brzo... já je měnil teď nedavno (cca 70tis km). Dohnal mě k tomu takový praskavý zvuk od přední nápravy,ale jistej sem si nebyl.Jelikož sem se zařek,že do origo servisu už nevlezu (záruku už nemám),svěřil sem auto známému,kterýmu fakt věřim.Tyčky vyměnil (jedna cca 700Kč),ale praskání nezmizelo.Až poté detailně vše prověřil a zjistilo se,že byl povolený nějaký šroub na tyči řízení - vše důkladně dotáhl a je po pazvuku.Jen stále nevíme,proč při couvání vržou brzdy.

Hitachi 13.08.2007  20:59

« Re: Re: ach ty tyčky

no ty brzdy poslouchám taky, ale jen občas a ne moc intenzivně. Ty tyčky jsem čekal, na předchozí fabii odešly taky kolem 30 tis., tady jsem to hádal dřív, ale docela překvapily. Jinak díky za info ;-)

David Silver 14.08.2007  13:54

verry good

pěkný, video-to jsi s ní jel ty??

Hitachi 15.08.2007  09:39

« Re: verry good

ne tak dobře to s ní zase neumím. ale rád bych se to naučil :-) je to kluk co jezdí rallye. Pavel Valoušek fakt machr.

David Silver 18.01.2008  14:12

« Re: Re: verry good

aha, pěkná jízda :yes: :yes:

Hitachi 18.01.2008  16:50

« Re: Re: Re: verry good

no, ale vypadá to efektně. Jinak přeju brzkej návrat jara, ať můžem ty mazly pořádně projet ;-)

David Silver 18.01.2008  17:08

« Re: Re: Re: Re: verry good

ty s ní moc nejezdíš? :-) já ti jej také přeji. ale náš "supersport" >:D jezdí celoročně :yes: a pořádně se projíždí každý týden. :yes: 140km za den je slušné :-) ale to je jednou maximálně málokdy dvakrát týdně. jinak se toulá spíše po městě anebo po příbuzenstvu do 60km :yes: Kangoo ani moc pořádně projet nejde >:D :no: ale, tak rozhodně taky něco dokáže :-) i se zbožím :-)

Hitachi 18.01.2008  17:11

« Re: Re: Re: Re: Re: verry good

ne asi jsi to špatně pochopil, jezdím taky denně, teda mimo semestry, to stává víc doma, nebo si ji půjčuje máti. Tím projížděním jsem myslel hlavně suchý silnice a lepší počasí. ;-) Jízda v břečce a mlze mě moc nebere. Denně najezdím spíš něco kolem 50-60 km. Ale záleží na programu dne :-)

David Silver 18.01.2008  17:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

aha, tak to je používané auto :yes: naše jak jsi mohl odvodit se téměř vůbec nepoužívá ;-\ ale to bdue jiná až budu mít já papíry >:D teda doufám >:D no je pravda že to je mnohem lepší :yes: :yes: a ty kamínky jsou na nic. lak na autě dostává taky pěkně zabrat.

Hitachi 18.01.2008  17:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

to máš svatou pravdu, nejhoří je to na tmavý barvě. Červená ujde a nejlepší je bílá, jenže na ní je zase vidět každá sra*ka :-)

David Silver 18.01.2008  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

no, asi si nevybereš. Leda na zimu si koupit druhé auto, a horší o něco málo... :-) já bych si bílý uato koupil ale jedině nějaké nové. mě by ani nevadilo že auto by bylo furt špinavé >:D ale tak já jak mám rád auta tak své uato asi budu týdně nebo dvoutýdně mýt :-) takže auto které bude mít za majitele mě, se má těšit na zlatý život :-) ;-) ikdyž já sem takovej dravec, aby to auto nemělo spíš u mě nejhorší živto než by si mohlo představit >:D oživuju ho, protože si cvičím na sloh ;-) >:D

Hitachi 18.01.2008  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

no já si to říkal taky, ale ono se řekne auto pořádně umýt, naleštit atd. I klukům v servisu to trvá se vším všudy přes 4 hodiny a to už je docela pecka >:D

David Silver 18.01.2008  18:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

hech tak to teda. Tak mytí: prvně jenom osmahnout triskou, frčet přes špinavé město do myčky, zase zpátky pod trysku, kartáč na auto se šamponem na auto a vydrhnout ho pořádně, to co nezvládla myčka a pak už jenom leštění... ale to je taky hodně dlouhé no...
                        říkal sis to a plníš to?

Hitachi 19.01.2008  12:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

no nevydrželo mi to ani měsíc, ale jak říkám, teď plánuju wapku a to bude hnedka jiný mytí >:-[]

David Silver 19.01.2008  13:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

aha, njn neni pořád taky čas to je fagt. to bude no, ale tej vody... ;-\

Hitachi 19.01.2008  15:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: verry good

právě že ne, wapka ti ušetří až 80% vody kterou bys jinak vyplejtval hadicí a bez efektu

David Silver 19.01.2008  15:22

« Re: mytí automobilu

mno nevim ;-\ mě se ani nezdá. my máme hadici s tryskou má to podobnou funkci jako wapka a tou jenom auto trošku opláchnem a pak už drhneme "kartáčem na auto" s šamponem co se do něj dává

"-- skrytý --" 15.08.2007  10:49

dobre auto, este lepsie video a najlepsi vodic-podla videa

toto si nezsluzi nic ine ako 10b!!!

len tak dalej

Hitachi 15.08.2007  15:06

ahoj díky za body, ale tu chválu nemůžu příjmout, to video není bohužel moje. stáhl jsem ho na youtube.com, aby bylo vidět, co umíš šikovný ruce a nohy s autem. Ten týpek co s tím jezdí se věnuje rallye, takže je to profík. Ať ti to jezdí

Ronnyp (RSKa) 17.08.2007  17:33

Ronnyp

zdravicko chlape to video je fakt super!!! ;-)

Hitachi 17.08.2007  17:37

« Re: Ronnyp

děkuju :-) ale musím přiznat, že není moje, pouze jsem si ho dovolil stáhnout, aby se vidělo, co všechno s RS zvládnou šikovný ruce. Snad se ti auto i celá recenze líbí. Ten tvůj Pažout je taky pěkněj, doufám, že se uvidíme zítra na srazu v Brně ;-)

OS 18.08.2007  08:45

jizda

cau nechces se s nama jet take projet? >:-[] Koukni se na Radkovo diskuzi u BMW 330i :yes:

Hitachi 18.08.2007  09:43

« Re: jizda

díky za nabídku, ale mám toho teď moc, snad někdy příště. dnes se chystám do Brna na sraz m.a.cz

OS 18.08.2007  09:47

« Re: Re: jizda

okej tak jindy ;-) brno bude nuda... zitra to bude palba

foto Vette

Vette 19.08.2007  22:20

Pozdrav

Ahoj, aj teba pozravujem ako ucasnika zrazu :) Vela stastnych kilometrov a dufam ze sa stretnema na dalsom zraze.

Hitachi 20.08.2007  08:18

« Re: Pozdrav

no to taky doufám, další setkání s Vette si nenechám ujít. I tobě mnoho šťastných kilometrů :-)

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 20.08.2007  23:26

video

díky tý nový liště se supr videama jsem si pustil to tvoje a je to faktys drsoň >:D

"-- skrytý --" 20.08.2007  23:42

« Re: video

seš taky drsoň brácha ;-) nezkusíme natočit něco podobného se Supem?

Hitachi : to je prostě boží video, nemáš nějaké zkušenosti se závoděním? neznáš pana Valouška ?
      jinak gratuluji i k výběru auta/barvy :yes: samozřejmě jasná 10 !!! a jen tak dál k dalším videím !

Hitachi 21.08.2007  07:30

« Re: Re: video

díky moc, to video jsem stáhl na youtube.com, a pana Valouška osobně bohužel neznám. Ale to jak zachází s autem je prostě boží. Díky za hodnocení :-)

foto Cup

Cup 31.08.2007  23:01

To video mě dostalo...

Proč pózovat když můžeme jezdit!!

OS 02.09.2007  11:32

sraz

Ahoj chystam takovej podzimni hothatche sraz >:D tak jestli mas zajem tak se zapis do me diskuze ;-)

STi (Modo Team) 06.09.2007  15:46

Žárovky...

Mě teda vůbec připadá,že to auto žérovky doslova žere - já už měnil obě brzdové (kupodivu se tam vešla i nějaká noname z benzínky).A teď mi vadí,že když sem si olej měnil "sám",tak počítač na mě řve a vymazat to uměj opět za peníze jen v servisu.Jinak závidim prázdniny a trochu i tu školu... btw.koukals na osův sraz?

Hitachi 07.09.2007  09:00

« Re: Žárovky...

čau ještě ne, neměl jsem čas, k netu si sotva stačím sednout večer... dneska valím zase na týden pryč.... Žárovky mi odcházely na předchozí Fabii vepředu. Vzadu žádná. Tady je to zatím taky bez problémů, jen se spálila trubková 10W žárovka centrálního osvětlení interiéru. Ten servisní interval nějak vymazat jde, zkus mrknout do návodu ;-)

"-- skrytý --" 08.09.2007  11:31

10 bodiku pro cervenyho dabla od Skody

Ahoj,auto je krasny a hlavne mas opravdu super fotky s napadem,opravdu nemaji chybu,1.9 TDI-PD 96 KW dokaze pekne rozhybat Passata,co teprv ve Fabce :yes:,krasnej interier.Fabie moc nemusim krom RS ;-) :yes:

Hitachi 12.09.2007  20:52

« Re: 10 bodiku pro cervenyho dabla od Skody

díky za názor, rozhodně si ho cením :-)

"-- skrytý --" 02.11.2007  18:43

Sraz

Čau, na sraz nepřijedeš???

Hitachi 03.11.2007  06:39

« Re: Sraz

čau rád bych, vím o něm dlouho, ale už mám pevný program a bohužel ho nemůžu změnit. Snad si to užijete ;-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 27.11.2007  18:26

videjko!!

Tak tohle je hodne dobry videjko jako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A super kara..davam 10b. ;-)

STi (Modo Team) 18.01.2008  13:09

Pochvala

Máš to auto nádherný!!! Já když se teď dívám na moje vRSko,tak se mi chce zvracet.Je to špinavý, už někde trošku podřený, kvůli nedostatku času jezdím někdy do myčky,takže lak už také nic moc a zimáky plecháče s klasickýma poklicema... a ještě tvoje červená je úžasná.Přidal bych body za to,jak se o auto staráš.Také chválím,že to nijak netuníš!Tak ať jezdí :yes:

Hitachi 18.01.2008  16:46

« Re: Pochvala

díky moc, celej se červenám :-) o auto se snažím starat opravdu poctivě, hned tak rychle se k jinýmu nedostanu a jsem s ním maximálně spokojenej. Myju ho zásadně ručně, do myčky jsem nejezdil ani se 120. Drobný oděrky se snažím taky hlídat a zapravuju. Nicméně to ruční mytí je docela drahý, takže jsem se rozhodl, že si vytočím u Bédy Trávnička nějakou tu wapku a budu mýt sám. Docela mě to baví a navíc přece jen je to ještě pečlivější než když to dělá někdo jiný. Btw, dneska jsem se překonal a vyčistil i vnitřek, takže snad nějakou dobu se za mě nebude přítelkyně stydět >:D

STi (Modo Team) 18.01.2008  17:04

« Re: Re: Pochvala

No já sem do myčky taky jezdit nechtěl,ale někdy je to auto tak špinavý,že už je nutnost to umýt a nestíhám to mýt ručně,vapkou u Shellky to neumeju pořádně a mám jednu myčku,která je "něžnější",ale vidět to na laku je.Interiér musím dát vytepovat (teda hlavně sedačky - ta barva),ale jinak je taky udržovaná.Jen na přednim nárazníku mám malý šrám,ale musel by se koupit novej.Spíš se teď chystám koupit lepší přední kotouče a destičky,tyhle origo nevydržely trasu "Koráb" u Domažlic na srazu s Osem a spol ;-\

Hitachi 19.01.2008  12:43

« Re: Re: Re: Pochvala

No já mám desky i kotouče zatím taky původní a dle opotřebení předpokládám, že vydrží určitě 100 tis.... už víš co budeš kupovat?

Dany1788 19.01.2008  21:23

Bridgestone

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat na vaše minulé obutí..Bridgestone ER300 Turanza? JAký je váš názor na ně a jsou ty Pirelli opravdu nějak znatelně lepší...popř. v čem? Předem děkuju za odpoveď! ;-)

Hitachi 20.01.2008  21:16

« Re: Bridgestone

rovněž zdravím. Ty Turanzy nebyly veskrze špatné, ale rychle odcházely a na mokru měly velké problémy s trakcí. Navíc vycházely hůře i cenově. Na Pirellky nedám dopustit. Na mokru nemají konkurenci, skvěle drží v zatáčkách a na brzdách jsou taky výborné. Kupodivu nejsou ani tak drahé. Říká se, že rychle odcházejí, ale mně se zdá, že drží lépe než Turanzy. Snad jsem Vám trošku poradil. Klidně se ptejte dál. ;-)

"anonym" [88.101.47.XXX] 21.01.2008  13:41

« Re: Re: Bridgestone

No ja nejsem žádný závodník a moje Fabie asfalt taky netrha tak jako RS,ale každá informace se hodí....zlášť když jde o to,co auto spojuje se silnicí! Takže díky za info! ;-) :yes: Jenom možná ještě nějaký suběktivní rozdíl v konfortu..hluku? :-)

Dany1788 21.01.2008  13:47

« Re: Re: Bridgestone

To jsem byl já! :-) A teď jsem se díval a ty Pirelli se v 195/50 R 15 nedělají! :-| Takže už mám asi rozhodnuto! >:D

Hitachi 21.01.2008  20:21

« Re: Re: Re: Bridgestone

tím je to asi vyřešeno :-) co se týče zvuku tak rozdíl valný není, jak je tvrdý podvozek tak hluk je zhruba na stejné úrovni. Ale rád bych dodal, že na stokoňovou Fabii (měl jsem ji před RS a jezdila skvěle) jsou Turanzy rozhodně dobrý kauf. Ale rád bych pak věděl, jak jste spokojen. ;-)

"anonym" [88.101.47.XXX] 22.01.2008  10:39

« Re: Re: Re: Re: Bridgestone

Až půjdou zimní do kouta a na letních něco nalítám,tak o nich minimálně v recenzi v novinkách poreferuju!! ;-) Dík a ať slouží! :-)

Dany1788 22.01.2008  10:40

« Re: Re: Re: Re: Bridgestone

Zase já...ale aspoň narůstají příspěvky! >:D

Hitachi 26.01.2008  08:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Bridgestone

to nevadí, snad se přehoupnu přes dvoustovku >:D

Dany1788 30.01.2008  22:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bridgestone

No tak pojďme s tím něco udělat...o čem podiskutujem? :-)
                Jezdíte s RSem časteji dálnice?

Hitachi 31.01.2008  16:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bridgestone

ne dálnice spíš při dovolené, či když musím do Brna či Zlína (bydlím na Vysočině) převažují u mě okresky a město. :-)

Dany1788 02.02.2008  22:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bridgestone

Hmmm....v tom případě je ta spotřeba luxus...ja mám teď přez zimu dlohodobou 7,4... :-| ...ale zase je pravda,že teď jezdím jenom po dálnicích,nebo ve městě.
                    Jaký máte s Fabkou rekord...na nějaké delší trase? :-) Já mám s benzínem 4,4 l/100 km....na tak 55 km useku...a to jsem i asi 3x předjžděl! >:D Na benžín to jde,ne? :-! >:D

foto Aischylos

Aischylos 02.02.2008  23:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bridgestone

Já 4,6 na trasy Zleen-OL a 5,2 na OL-Třebíč...

Hitachi 03.02.2008  11:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bridgestone

no já na trase cca 65 km průměr 3,9 litru, ale jel jsem nejvíc 110 a sám

foto chrestyss

chrestyss 25.03.2008  18:30

« Re: Re: Re: Re: Bridgestone

Také jsem měl Bridgestonky a naprostá spokojenost.V zatáčce držely naprosto skvěle aniž by pískly.Sice můj motor nebyl trhač asfaltu,ale stejně to co jsem si snima dovolil mé původní vůbec nezvládaly.(kléber,continental)Teď už je auto zdomu takže životnost posoudit nemohu měl jsem je na autě jen jedno léto.Ale pokud bych je sjel mé další gumy by byly určitě od Michelinu.
            Koupil jsem jiné auto a zimní jsou Michelin no a oproti letním Pirelli mnohem lépe drží ve vyšších rychlostech.Otec na Michelinach najel 75tis. km a měnil je jen z důvodu stáří gum.Měl je na autě nějakých 9let.Vzorek cca 3mm.

neregistrovaný: "Zbystra" [212.20.111.XXX] 04.02.2008  06:32

« Re: Re: Bridgestone

Mam ereso 3 roky a najeto 110tkm. Pneu vymenuji po cca 15 tkm.
        Pri koupi byly namontovane bridgestone ER 300 turanza, bylo to strasny, klouzalo to, vzorek rychle mizel. Pak jsem mel dunlop sp sport 9000. Myslim, ze hluk od pneumatik je trochu vetsi, nez je zdravo, ale nejel jsem na nich asi 19tkm. Pak Falken fk 452, sucho supr, ale mokro bylo desivy:) Ted continental sportcontact2 v rozmeru 215/35/17 na rafku 7x17(octavia rs1). Nemuzu si je vynachvalit, drzi jak prilepeny, a vzorek nemizi tak rychle, jak kazdej strasil. Tyto contiky bych klidne dal na prvni misto spolu dunlop sp sport 9000.

Hitachi 05.02.2008  13:57

« Výměna poznatků

s Continami zkušenosti nemám, ale odrazovaly mě vždy cenou. S Pirellkami jsem maximálně spokojen. Dokopej se a hoď sem taky své auto. Rád se dozvím spoustu nových informací, hlavně když máš najeto přes 110 tkm ;-)

STi (Modo Team) 05.02.2008  14:03

« Re: Výměna poznatků

S tím,ať sem dáš auto souhlasím,RSek není nikdy dost ;-) A zajímaj mě zkušenosti na 17" ráfcích,podle mě už je to moc.Já měnil pneu dvakrát (tzn po cca 30.000km) a pokaždé tam jsou (tak byla i nová) Michelin Pilot Premacy a jsou dobrý,ikdyž dražší a příště chci zkusit Bridgestone Potenza RE040 (jestli se ještě dělaj).Na předešlym autě jsem měl Potenzy RE720 (symetrucké,už se nedělaj) a ty byly dokonalé.

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.02.2008  14:50

FABIA

Krasne auto, a super podvozek je kraně hravý a stačí trochu snahy a jde krasně bokem.
    A jestli je to video tvoje tak teda klobouk dolu.
    Ale ja bych si ji udělal jako wrc s bilýma liťákama aleto je věcvkusu.

Hitachi 06.02.2008  14:51

« Re: FABIA

díky za chválu :-) jsem s ní naprosto spokojen, ale musím přiznat, že to video moje není ;-) nicméně, jak už píšu výše, nejsem příznivec radikálního tuningu, takže zachovávám origo vzhled

STi (Modo Team) 25.02.2008  10:24

Dotaz

Zdravim a mám dotaz... nestalo se Ti už,že by Ti praskla xenonová výbojka? V origo servise chtějí za výměnu zdroje cca 4000Kč a přitom od Osramu se ten zdroj dá sehnat za cca 1400Kč,tak mě jen zajímá,jestli nemáš s výměnou zkušenost.

Hitachi 25.02.2008  15:48

« Re: Dotaz

čau, tak xenon mi ještě naštěstí nepraskl, takže s výměnou Ti neporadím. U předchozí Fabie (normálni žárovky) mi odešly obě asi po 30 tis. Výměna proběhla bez problémů. Asi jsem Ti moc nepomohl. Tak se nezlob :-)

STi (Modo Team) 25.02.2008  16:07

« Re: Re: Dotaz

To je v pohodě,jen sháním info... pustim se do té výměny sám,přece si auto nejlépe hýčkám vlastnoručně ;-) Jinak přeju tvým xenonům dlouhou životnost!

"anonym" [217.64.0.XXX] 13.03.2008  13:02

www.rs-club.wgz.cz

:-!

neregistrovaný: "mi.ki15" [82.99.135.XXX] 21.03.2008  13:12

gumy

co to je za gumy ty zimni nazev dik

foto chrestyss

chrestyss 25.03.2008  18:19

Olej

No ono je celkem jedno jaký olej používáš,ale musí splňovat normu pro motory TDi PD.

Hitachi 26.03.2008  13:09

« Olej

díky za příspěvek. Je mi jasné, jakou musím mít olej specifikaci, přesto mám favoriy v podobě Aral, Selenia a Shell.

"-- skrytý --" 29.03.2008  03:40

video

čus,
    máš moc pěkný video..... ;-)

Hitachi 29.03.2008  09:09

« Re: video

ahoj, díky za pochvalu, ale je zde jen pro ilustraci. Mé bohužel není ;-\

"-- skrytý --" 05.04.2008  17:51

No tak

Auta v červěný barvě se mi tak nelíběj ale tohle neni špatný :yes:

"-- skrytý --" 10.04.2008  18:38

Dobrá práce

Tvoji recenzi jsem četl už dávno, ale až teď jsem se dostal k tomu, abych ji ohodnotil. Myslím, že jsem udělal dobře, že jsem chvilku počkal - opravdu dobrá práce .

"-- skrytý --" 19.04.2008  10:22

Pekne:)

Hezke fotky, hezka recenze, hezke auto(predevsim diky te cervene)! Kdyztak se jukni na moje, diky a jeste jednou chvalim;)

Hitachi 20.04.2008  20:43

« Re: Pekne:)

díky moc, jsem rád, že se líbí, určitě se mrknu na tvoje ;-)

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  18:11

zlin

jedes do zlina a ani nedas vedet ;-\

Hitachi 13.05.2008  18:20

« Re: zlin

omlouvám se velice, ale byl jsem tu jen na otočku a vezl si nějaký věci na koleje. Jsem tu jinak celý týden ale bohužel bez auta. Nemá se tu na noc kde schovat ;-\ ale jinak se snad potkáme na srazu MA. Já se tam rozhodně chystám

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  18:27

« Re: Re: zlin

no tak pokud bude cas tak jo ale ted se urcite do toho hradista nebo kde to je nechystam!!!mozna pokud to vyjde tak do te karvine :-|

Hitachi 13.05.2008  18:32

« Re: Re: Re: zlin

tak o Karviné bohužel nic nevím. Btw, Peugeotu jsi se zbavil, čím se vozíš teď?

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  18:35

« Re: Re: Re: Re: zlin

tos karvina to porada HH ma to byt 25.5. pazout sel v pondeli do bazaru tak se uvidi.ted jezdim jettou nebo mame jeste filetku vis ;-)

Hitachi 13.05.2008  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: zlin

no tak to pak jo :-) a proč jsi se vlastně pažouta zbavoval? Nevyhovoval? Motoricky to muselo být super.... :-|

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  19:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

no tak hlavne je potreba neco vetsiho!!!

Hitachi 13.05.2008  19:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

to už zakládáš rodinu? ;-) a máš ještě něco v plánu? Nebo se spokojíš s Jettou?

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  19:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

nee na to mam jeste dost casu!!!no zatim vystaci jinak je jeste jedno auto v rodine (filetka)

Hitachi 13.05.2008  20:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

a tu tady máš taky? Nějak jsem ji nezaregistroval...

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  20:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

nee neni !!!nepotrebuju poslouchat ze jich je na kazdym rohu plno ;-\

Hitachi 13.05.2008  20:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

ne tak jsem to nemyslel, jen mě to prostě zajímá. Rád si přečtu recenzi i o autě, který je tu ve 30 exemplářích :-)

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  20:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

pockej ale tech tu je 53 mam na mysli filetu (felicii)rozumis???

Hitachi 13.05.2008  20:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

to víš, že jo, myslel jsem to obrazně, já jsem s ní taky dřív jezdil, měli jsme ji doma a sloužila dobře. Je to hodně slušný auto

Ronnyp (RSKa) 13.05.2008  20:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zlin

tos jako zatim s ni nejsou nejaky problemy!!!sem do ni dal ten filtr z pazoutka krastnej to zvuk akorad se mi zda ze neni tak vyraznej!!!

"-- skrytý --" 01.11.2008  19:11

Palivový filtr

Není to náhodou nádobka s aktivním uhlím, to co jsi nazval palivovým filtrem? ;-) Nečetl jsem příspěvky, takže to tu možná už je :-)

Hitachi 01.11.2008  20:12

« Re: Palivový filtr

kdepak, aktivní uhlí se nachází v klima filtru - tedy filtru, přes který přichází vzduch do kabiny. Na obrázku je opravdu paliváč. Před třemi týdny jsem ho měnil, takže mýlka je vyloučena, ale díky za příspěvek ;-) :yes:

STi (Modo Team) 18.11.2008  11:18

Zase dotaz

Čau Hitachi,mám dotaz ohledně zimáků... jaké tam máš ty a jaký rozměr? Myslíš,že bude problém s rozměrem 195/55 R15 (když v papírech je předepsaný 185/55 R15)? Pneu,které jsem vybral,se totiž v předepsaném rozměru asi nedělaj.Dík za odpověď!

Hitachi 18.11.2008  14:16

« Re: Zase dotaz

Ahoj STi :-) zrovna dnes přezouvám. Jezdím už tradičně na Pirelli Winter Snowsport - skvěle sedí, báječná trakce a dobře brzdí. Co se týče rozměru, tak je to 195/50 R15. Do vyššího profilu jsem nešel, aby to zase moc nevyměklo. V papírech je taky nemám.... ;-)

STi (Modo Team) 18.11.2008  15:22

« Re: Re: Zase dotaz

Díky za hbitou odpověď! Na Pirelky se juknu,já mám dobrou zkušenost s Vredesteiny a doporučují mi Goodyear UG7+ A s tim rozměrem to máš akorát mezi - do teď sem jezdil na 185/55 R15, výška profilu mi nevadila.Je fakt,že když to o 1cm rozšířím,asi by se mělo změnit i profilové číslo...

Hitachi 19.11.2008  19:54

« Re: Re: Re: Zase dotaz

Nemáš zač, s Vredesteiny nemám vůbec žádné zkušenosti, ale Goodyear je taky značka, záleží na vkusu. Já se na začátku rozhodoval hlavně podle výsledků testů. Vsadil jsem na Pirelli a nemůžu je vynachválit. Co se týče profilového čísla, nemá přímou uměru se šířkou pneu ale velikostí disku. Takže pokud mám na léto rozměr 205/45 R16 a chci na zimu 15" kola tak musím zvýšit profil, aby nebylo moc místa mezi kolem a blatníkem nebo naopak chápeš? Panuje tam nepřímá uměra ;-)

Manfred 19.02.2009  21:18

ESP

Uz jsi nekdy vypinal ESP? :-)

Hitachi 25.02.2009  13:13

« Re: ESP

Samozřejmě už jsem to zkoušel, ale většinou v místech, kde nikoho neohrozím. Auto se chová v podstatě stejně, akorát si více hrábne. Potvrdilo se mi, že i ESP je ve Fabii horlivější stejně jako ABS. Nicméně to nemění nic na tom, že už mi jednou v zimě hodně pomohlo :-)

Manfred 25.02.2009  16:33

« Re: Re: ESP

jj, je to super. Taky mám eReSo a vyplý ESP se teď v zimě na některých místech hodí ;-)

Hitachi 27.02.2009  15:46

« Re: Re: Re: ESP

to mi povídej, před týdnem jsem měl co dělat, abych se vyhrabal od baráku. Co mě teď ale trápí je to, že mi nejspíše odešlo ložisko na pravé straně u horního uložení. Levé už jsem vyměnil a teď se hlásí pravé. Vsadil bych se ale, že na vině je hlavně stav silnic. Po těch mrazech je cesta mezi Třebíčí a Brnem vhodná tak pro T-72 ;-\

Manfred 27.02.2009  19:59

« Re: Re: Re: Re: ESP

jj, přesně tak. Silnice teď stojej za prd + ještě když má RS dost tuhej podvozek tak to celkem odnáší :-(

Hitachi 28.02.2009  12:21

« Re: Re: Re: Re: Re: ESP

ani mi nemluv, vyjedeš a víš o každým vajglu. Obě tyčky u stabilizátoru jsem měnil a čekám na jaro, abych nechal kompletně zkontrolovat a přeměřit podvozek. Snad tam nic nebude, snažím se poctivě vyhýbat dírám a dokonce už jezdím jednu trasu objížďkou :-)

foto Special-line

Special-line 05.03.2009  18:36

Rád bych upozornil

že na tohle není potřeba upozorňovat. Je to hrozný všude, nejen na týhle trase. Některé úseky jsou pěkné a nové ale někde hrůza. Nejvíc hned za Třebíčí mezi lesem a tratí, strašný. Stejný je to třeba na trase ze Žďáru nad Sázavou do Pardubic. Na to že to je silnice první třídy je to totální humáč.

Hitachi 05.03.2009  19:30

« Re: Rád bych upozornil

přesně tak, situace je zoufalá a silničáři jsou, jako obvykle, bez peněz :-!

foto Matt26

Matt26 08.04.2009  19:28

Oprava

Páči sa mi ako píšeš že ti poskytli náhradné vozidlo zdarma >:D . Za tú cenu čo si u nich nechal, to zdarma rozhodne nebolo >:D . Ozaj, koľko presne to bolo? Viem že škodováci sú na tieto veci hooodne drahý. Známa mala tiež Fábiu RSu a mala so svetlami tiež veľké problémy. Raz ju nechali v štychu na ceste krížom republikou. Úplne jej zoslabli a ešte sa aj samy sklopili do zeme. Holt - elektronická doba ;-\

Hitachi 08.04.2009  20:37

« Re: Oprava

No dostal jsem Fabii první generaci v kombíku v dvoulitru. Plná nádrž. Najel jsem něco kolem 120 km. Faktura mě přišla na něco kolem 5 tis. Kč. Jen ta pitomá výbojka stojí 2500,-- Nicméně to funguje a světla vzorově seřídili. Jako servis mají skvělé lidí a kvalitní přístup k lidem. A za to náhradní auto si opravdu nic nevzali. Jevím se asi jako velmi dobrý zákazník >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.03.2010  23:18

Galerie

Máš hezký fotky v galerii,chválím! :yes:

Hitachi 12.03.2010  10:35

« Re: Galerie

Díky, snažím se, ale zrovna teď mi počasí nepřeje. Potřebuju obě auta pořádně umýt a navoskovat. Tak čekám a čekám...

foto stevosk

stevosk 31.03.2010  19:19

« Re: Re: Galerie

Tak tak pekné fotečky, hoci ja Fabie moc nemusím napriek tomu oceňujem aj recenziu aj fotky.

Hitachi 01.04.2010  08:15

« Re: Re: Re: Galerie

Díky snažím se, aby byla dostatečně reprezentativní ;-)

foto berustina

berustina 06.04.2010  21:05

Plnění pneumatik

Ahoj píšeš, že jsi nechal dofoukat pneumatiky inertním plynem a když čtu jak k tom u mechanici přistupovali, tak bych se na to vykašlal. Přeci je se zpravidla se používá dusík a jak je dobře známo dusík je zastoupen v naši atmosféře opravdu hojně (tuším necelých 80%). ;-) Jinak ať slouží ;-)

Hitachi 06.04.2010  21:49

« Re: Plnění pneumatik

to je pravda, právě proto se ta kola nesmějí dofouknout normálně pumpou nebo kompresorem, obsah se znehodnotí. Výhodou je menší zahřívání pneu a stálost tlaku. Nicméně přístup mechaniků je docela na pováženou. Když jsem v normálním servisu tak u vozu mohu být (taky to již celá léta dělám a vím proč). Asi mají velkou nehodovost. Jinak nevím ;-\ Díky za reakci ;-)

foto Nerez

Nerez 25.10.2010  22:12

dokonalost

Moc pěkné auto, jeden z mých snů. V červené nejhezčí RS. Kdyby bylo trochu větší tak bych si ho i koupil, ale chtěl jsem něco většího. Ať ti moc dlouho a dobře slouží a hlavně bez škrábanců:)

Hitachi 05.11.2010  19:31

« Re: dokonalost

Ahoj, díky za reakci a pochvalu. Auto se snažím udržovat v top stavu, i když občas tomu prostě nezabráníš. Před měsícem jsme překročili stovku, fota snad časem dodám, a zatím je vše ok, akorát mě čeká olej a servis a pohrávám si s myšlenkou na předčasné rozvody... No uvidíme. :-)

foto Sklenk-

Sklenk@ 08.12.2010  23:50

čau, pěkný RS, chválim že netuníš série a série s kolama je prostě nejlepší :-).

Na videu jezdíš nádherně bokem -> jak na to u předokolky neustále ručka, nebo brždění levou do plynu?

Hitachi 13.12.2010  20:07

« Re: Video

Ahoj, díky za pochvalu, snažím se ji udržovat v top stavu. Už máme za sebou 100 tisíc ale nějak jsem si ještě nenašel čas dodat fotky a nějaký ten komentář, od té doby co se změnil design stránek už tu moc nebývám :-(
      Co se týče videa, lichotíš mi, ale musím se přiznat, že to nejsem já. Je to Pavel Valoušek, který používá Fabii jako tréninkové auto. Nicméně rád bych někdy ovládal auto tak kvalitně jako on. Video se mi líbilo, tak jsem ho tu zveřejnil.... :-!

foto zewlak

zewlak 24.11.2012  02:11

RS

Tuhle fabii bych chtěl jednou mít ,ale bohužel ještě si musím počkat. >:D

foto umo

umo 24.11.2012  07:44

super

5 rokov udržiavaná recenzia, to sa tu len tak nevidí. Preto je to hodnotná recenzia, za ktorú musím dať plný počet, aj keď nie som priaznivcom športových alebo športovo vyzerajúcich áut. Ale máš tam zrejme chybu. Šírka auta nie je 1432 mm, ale 1645 mm.

Hitachi 11.12.2012  07:46

« Re: super

Díky za pochvalu a korekci rozměrů, máš pravdu, je opravdu o něco širší :-) Auto jezdí stále skvěle, sice na našich cestách už občas zaslechnu nějaký ten pazvuček ze sloupků, ale to je po skoro 7 letech a 133000 km asi normál. Snažím se průběžně aktualizovat, ale přiznávám, že občas zapomenu... Ať to jezdí a hlavně bacha na bílou tmu :yes:

foto baca42

baca42 18.01.2014  16:36

1 450 000

v nadpise máš jednu nulu navíc

foto twistedTSD

twistedTSD 17.10.2019  10:42

RS

Je fajn vidět, že někdo umí víc než jen dojezdit do zničení a dá autu co potřebuje. Taky mi na Fabii nečekaně praskl práh, ani nevím kolik taková sranda stojí.

Hitachi 24.10.2019  20:45

« Re: RS

Ahoj, nechci kecat, ale ten práh se pohyboval cca okolo 3-4 tisíc přesně už nevím + lak samozřejmě. Jinak díky z komentář, snažím se mu dopřát maximum.

Verny_2013 17.10.2019  18:06

podvozek

Z toho co píšeš je znát že těžký a výkonný motor + tvrdý podvozek + kola s nízkým profilem + naše nekvalitní cesty = nadstandartní opotřebení podvozku. Chválím ale tu starost o první auto. Já to mám podobně, už je to člen rodiny. Zatím to ještě i ekonomicky vychází, ale mám obavy že první vážnější závada to překlopí na druhou stranu.

Hitachi 24.10.2019  20:47

« Re: podvozek

Ahoj, díky za pochvalu, je pravda, že na našich cestách se nejedná o úplně nejkomfortnější svezení, ale zkousnu to líp, než když bych se měl naklánět při každým otočení volantu.
      Navíc v regionu, je teď poměrně dost silnic po zásadních opravách, tak je to svezení pořád docela dobré. :yes: