Škoda Fabia (2000)

9.8.2008

...Před několika lety jsem si pořídil jako první vozidlo přes tátovo známýho modrýho favorita 135L z 92 roku. Jezdil jsem s ním asi rok a půl, než…

Škoda Fabia Combi (vartin)

foto Cujo

Čujo 09.08.2008  23:21

fabia

OTRAS svetla OTRAS disky....OTRAS CELE AUTO :no:

scifi 10.08.2008  16:52

« Re: fabia

Souhlasím, takhle sprasit auto, to je umění...to se každému nepovede... ;-\ :no: :no:

vartin 10.08.2008  18:57

« Re: Re: fabia

Jak zprasit? všechny díly, který tam jsou namontovány mají atest a mají homologaci EU, od světel, výfuku až ke kolům. Pod zprasením auta bych si představoval např. trapný polepy, samolepky, prořezání kapoty nebo lepení falešných výdechů, montáž rozšiřovacích podložek ke kolům, vytažení lemů. Toto je podle mě bezúčelný "prasení" auta. Chápu že se třeba někomu nemusí líbyt ty světla nebo kola ,ale koukám že tady ste asi téměř všichni zastánci nudných sériovek.
        No nic mějte se ZDAR!

foto karfiol

karfiol 10.08.2008  21:02

« Re: Re: Re: fabia

Tady na MACZ se tuning příliš nenosí.Nudné sériovky???Čistý design to je to pravé pro oko automobilového fajnšmekra a to že tvoje prvky splňují homologaci EU je snad normální, jinak bys nemohl na silnici >:D >:D

vartin 11.08.2008  04:16

« Re: Re: Re: Re: fabia

Vždyť to taky nenosím víš co ta tuningová fabie váží? >:D Čistý design to mám taky, žádný prasečiny víš, je to jen krapítek vylepšený vozítko ;-)

foto H-Karlik

H.Karlik 10.08.2008  08:59

...

Úpravy se mi také moc nelíbí. Hlavně nedostatečná recenze a nevyplněný údaj o objem... Můžeš tam mít třeba 3.2 FSI ?

"-- skrytý --" 10.08.2008  13:36

« Re: ...

no 4 valce, 4 ventily.. tak asi 1.4 16V nebo 1.6 16V, ale souhlasim, ty upravy jsou fakt hrozny..

vartin 10.08.2008  19:02

« Re: ...

Je to 1.4 16V 55Kw už je to lepší?? jinak už sem to tam dopsal ;-)

vartin 10.08.2008  19:13

« Re: ...

Jinak fabii 3.2 FSI sem v životě neviděl mohl by si mi poslat nějakej odkaz, kde bych se na ni mohl podívat? Strašně by mě to zajímalo jak ze 4 válců a 4 ventilů na válec udělají třílitr >:-[] :-) Ahóój

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 10.08.2008  13:47

slabe stranky

podvozek trpi???tak ten trpi tak mozna proto ze tam mas ty 17ky ani se nedivim podle me je to uz dost na fabcu :-|

vartin 10.08.2008  19:05

« slabe stranky

Podvozek trpí to ano, ale bude trpět i na normálních kolech, jelikož češi mají silnice v hroznym stavu

"-- skrytý --" 11.08.2008  14:07

''krasa''

sry, ale vyjimecne se musim zapojit do diskuse.
    Ty asi moc nesledujes MA.cz, ze? A taky jiny fora o autech... Protoze jinak bys takhle tu fabii nezkonil. Ty svetla eroticky (mimochodem - ty predni maj byt jako AE?-boze dalsi takovej jouda), vyfuk a kola se k tomu vubec nehodi. Bez tech zasterek to je fakt nadhera :no: Se divim, ze to nekdo jeste v dnesni dobe da na net.
    Uprimnost nadevse zdar

vartin 12.08.2008  07:14

« Re: ''krasa''

Zapojit do diskuse se můješ to ano, sleduji plno fór o autech, nebudu tady rozepisovat jaký. Tak že těm světlům, erotický se ti můžou zdát mě tedy zrovna moc ne jinak nejsou AE, ale E.A chápeme? Zatim se jevíš jako jouda ty. Kola a výfuk se ti nelíbí? chápu. A co pak ty plácačky? nebyly tam namontovány už z výroby, nebudu je tam montovat ani teď s nima to vypadá děsně, ale taky věc názoru tobě se to evidentně líbí bez plácaček. A v téhle době je na netu kde co jen tu tvojí káru tady nevidím, vypdá tro jako kdyýž tady kritizuje patnáctiletej smrad nebo jouda kterej se stydí svůj kepl představit :-!

Přeji krásný den ;-)

vartin 12.08.2008  07:17

« Re: Re: ''krasa''

Oprava: nemělo tam být bez plácaček, ale s plácačkama.
        Zdar

"-- skrytý --" 12.08.2008  12:15

« Re: Re: ''krasa''

Máš něco proti náctiletejm "smradům"?

vartin 12.08.2008  17:43

« Re: Re: Re: ''krasa''

NE proti všem. Většina z nich si ale hraje na velký chytráky a jsou drzí vůči dospělím hlavně přez net se jim to kecá. ;-)

"-- skrytý --" 12.08.2008  19:50

« Re: Re: Re: Re: ''krasa''

Jasně,já proti Tobe nic nemám,je to Tvoje auto,tak Ti do toho nebudu kecat,ale jinak nevypadá zas tak hrozně jak píšou nekteří ostatní ;-)

vartin 12.08.2008  22:28

« Re: Re: Re: Re: Re: ''krasa''

Klidně můžeš, i osttní, rád si nechám poradit. Pouze do té doby dokud jiní nezačnou člověka pomlouvat nebo urážet např. "jak si to mohl dát na net", " ty si jouda" jak výše jeden hustej týpek uvedl. Už ani nedokázal odpovědět na odpověď, snad někdy příšte nebo až se znovu přihlásí.
              Jinak v reálu auto vypadá lépe než na fotkách, holt nejsem profifotgraf :-)

"-- skrytý --" 13.08.2008  19:22

« Re: Re: ''krasa''

uz odpovidam, mas radost? tvoje fabka mi nic nerika, opravdu ji nesleduji, tak pardon za pozdejsi reakci. Jinak ja se teda castecne omlouvam za ostrost, ktera tvemu egu ublizila, ale jinak mam porad stejnej nazor.
        Opravdu mi prijde usmevne, kdyz vidim nejaky jiny auto s imitacema angel eyes, ktere podle me patri pouze na bmw. Tomu se hodne smeju a taky kroutim hlavou! No a ty kola, zasterky, vyfuk atd... to uz je jen tresnicka. Jen abych nekritizoval, ten chrom na predni masce neni spatnej. A patnactiletej fracek taky zrovna nejsem, to se ti nepovedlo :-)
        Jo a nase auto? Poslu. Spokojenej? Vidim, ze kritika ti hodne vadi, asi je nekde problem. Cus

vartin 14.08.2008  07:20

« Re: Re: Re: ''krasa''

Vadí ti Eangel eyes? to si pak musel hodně nadávat, když Seat vyšel s vozem SEAT Bocanegra, má diody, sice jinak uspořádaný ale první s diodama vyšlo přeci AUDI nebo ne? Moje kroužky jsou taky jiný než u BMV dokonce by se dalo říct že je má fábka lepší než bavorák, CCFL technologie AngelEyes kroužků = mnohem větší svítivost kroužků a delší životnost než standardně používané LED kroužky. Svoje auto posilat nemusíš, stčilo by napsat co máš, sériovku si už dokážu představit ;-). Ne, teď sem si trošku rýpnul, klidně ji pošli. Kritiku zvládnu, ale SLUŠNĚ

"-- skrytý --" 14.08.2008  11:51

« Re: Re: Re: Re: ''krasa''

mne nevadi angel eyes, prave ze naopak. a irituje me, kdyz to vidim na jinym auti nez na bmw. vetsinou to maj takovi ti radoby tjuningari. kdyz jsem to videl na tvoji fabce jeste s tema papucema a zadnima lampama atd, tak mi to nedalo nenapsat, jindy si radej zanadavam doma u pc a nikomu nic nepisu.
            a ta bocanegra to ma uplne jinak nez jsou AE

vartin 14.08.2008  14:51

« Re: Re: Re: Re: Re: ''krasa''

Vím že Bocanegra to má úplně jiné, srovnával sem ji s audi. U Bocanegry byly použity přeci diody, ale první s diodama na trh přišla již zmiňovaná Audi. Přední lampy u Bocanegry mě nenapadlo srovnávat, ikdyž nějakej ten kroužek se tam vlastně i rísuje ;-)

"-- skrytý --" 14.08.2008  17:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ''krasa''

ja ale diody vubec neresim >:D >:D to at si ma kdo chce, ja resim tolikrat zminovane krouzky a la ae. uz to neresme, muj nazor znas, ja tvuj taky, tak hotovka. mej se a at ti to aspon dlouho jezdi :-)

vartin 15.08.2008  11:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ''krasa''

Jo taky se měj, čus

vartin 14.08.2008  14:55

vartin 12.08.2008  07:39

« Re: ''krasa''

A ještě jedna věc, proč pak sem nebyl při vkládání vozu upozorněn na to, že se sem mají vkládat jen sériovky? Odpovím si sám, "protože se na M.A cz mohou vkládat i upravená auta" a jestli sis nevšimnul, ve vyhledávači vozidel máš možnost si vybrat i tuningový káry. Z toho-to servru ste si pouze vy (nechci říkat vy všichni, ale většina) udělaly stánky sériovek a soutěžíte o to, kdo bude mít nejlepší recenzi sériovýho auta a fotky už jsou jako doplněk. Jak děti na pískovišti. NUDA!

vartin 12.08.2008  07:44

« Re: Re: ''krasa''

Odpovídám už jen na normální vzkazy pokud by někdo měl zájem.
        Se zakomplexovanejma BLBAMA se nehodlám dohadovat :-)

scifi 12.08.2008  12:24

« Re: Re: Re: ''krasa''

Tak já se zkusím přidat...už nazačátku jsem ti napsal, že jsi to sprasil. Rád ti vysvětlím, jak jsem k tomuto názoru došel. Dle mého skromného názoru, se na Fabii absolutně nehodí ty kola, které jsi vybral, nicméně jak říkám, je to jenom můj názor.
          Přední světla - no čert to vem - souhlasím, že seriové světla moc nesvítí a ani nicmoc nevypadají, chápu tedy výměnu za jiné jako plus. Ale černý vnitřek se k zelené barvě a k chromovým doplňkům moc nehodí, působí to dojmem "každý pes, jiná ves".
          Zadní světla jsou snad ty nejškaredší, jaké jsem kdy viděl. Podle mně jsi mohl vybrat nějaké střídmější s diodama, ty by tam pasovali líp.
          Proti "pochromovanému" předku nic nemám, ten působí docela dobře.
          Škoda, že jsi třeba šetřil na foliích na skla, určitě by autu dodali lepší image.
          Co naopak oceňuju, je že jsi nešel cestou nalepovacích nasávačů a křídel a podobného OBI tuningu. To ti slouží ke cti.

Předem upozorňuju, že všechno výše napsané je čistě MŮJ subjektivní dojem z fotek, tudíž připouštím, že realita může být jiná.

vartin 12.08.2008  17:55

« Re: Re: Re: Re: ''krasa''

Fajn, teď už se dá normálně bavit a já rád vysvětlím proč je tomu tak.
            K těm kolům to úplně chápu, je plno lidí kterým se to líbí a obdivují je a plno lidí kterým se nelíbí je to věc vkusu to ano, mě se líbí proto je tam mám a neměnilbych ani velikost. Nad světlama sem přemýšlel jestli celé chrom nebo v kombinaci s černou, zvolil sem černou protože chromový středy a kroužy v černé lépe viniknou a podle mě to vypadáí zajímavěji. Kdyby vyráběli zadní diodové lampy na kombika samozřejmě bych volil diody jenže na kombi se nevyrábějí, ale až se dostanou někdy na trh jdu hned donich pokud budou za něco stát. Ty zadní lampy sem mohl zvolit taky celochromový jenže v kombinaci s touto barvou by to byl kýč na entou a origo světla se mi tam nechtělo nechávat, když už sem měl vpředu lampy nové. No a ty fólie na sklech půjdou pryč poněvadž se tam udělaly bubliny a fialová zevnitř není zrovna labůžo. Aspoň že sme se shodli na tom OBI tuningu. Měj se a zatim čus ;-)

"-- skrytý --" 12.08.2008  12:28

« Re: Re: Re: ''krasa''

tak panove,nevim nad cim se tady hadate..je to vartinovo auto,on v tom jezdi a jemu se libi...to ze se vam nelibi ste mohli napsat trochu setrneji..kazdej mame jinej vkus a kdyz je pan majitel spokojenej tak mu to prejte.je to prece kazdyho vec v cem jezdi a jak si vytvari auto k obrazu svemu..

PeT-a (RSKa) 04.09.2008  21:36

kontrolka?

Proč ti svití kontrolka motoru? nejaký problém? Víš o něm?

vartin 04.09.2008  21:41

« Re: kontrolka?

Jo vim o tom, odešel EGR vetil ;-\

PeT-a (RSKa) 04.09.2008  21:42

« Re: Re: kontrolka?

áááha, přesně to samé jsme měnili cca před půl rokem ;-)

vartin 04.09.2008  21:49

« Re: Re: Re: kontrolka?

mám před technickou, tak ho musim nechat co nejdřív vyměnit, na štěstí to na chod motoru nemá vliv. Když se rozsvítíl mamině u Forda tak musel na podval rovnou do servisu :-|

vartin 14.10.2008  14:16

Promile?

Jen pro pořádek. Fotografie z měření alkoholu, naměřenou hodnotu sem nafoukal já ;@p "Po cherry bonboniéře" ;-)

foto dRudi

dRudi 20.10.2008  19:36

z německa

neni tahle dovezená z německa? docela bych řekl že je to jedna z inzerátu který jsem kdysi viděl ;-)

scifi 23.10.2008  13:20

Ohodnotil jsem...

...ti auto. Máš dobře napsanou recenzi a foto taky stačí. Ale sorry, za auto ti 10b nedám...

Mimochodem včera jsem přivezl auto po měsíci ze servisu - nějaká svině mi ho zkoušela ukrást a asi zkoušela, jestli to půjde nastartovat krumpáčem...a to jsem v autě nic nezapoměl...

vartin 23.10.2008  19:16

« Re: Ohodnotil jsem...

Díky Ti za hodnocení. I devítka je hezká a nevadí mi, vždyť těhle vozítek je tu mraky a není to nic nového ;-)

Jo, drzost zlodějů nezná meze a zkouší co se dá. Potkat takovýho zmetka, co se mi dobejvá do auta, tak ho pověsim za koule do průvanu >:-[] >:-[] >:-[]

scifi 24.10.2008  07:37

« Re: Re: Ohodnotil jsem...

Přesně - drzost zlodějů je věc která nezná mezí. Jediné, co mi vzali z auta byla nabíječka na telefon (která měla zlomený přívodní kabel a tak nabíjela jen když se jí zrovna chtělo) z pořizovací cenou 85Kč - škoda na autě: rozsekané dveře u řidiče+rozsekaná spínací skříňka+rozsekané okolí spínací skříňky a poničený volant+nová sada klíčů+nový sada zámků+nová řídící jednotka(stará bohužel nevydržela pokusy o nastartování)+drobosti okolo+práce v Audi Jarov = 114 932 Kč... :-( :-(

K tomu bych teoreticky mohl počítat ještě ušlý zisk za měsíc bez auta a to co jsem projezdil taxíkama a MHD...
        Co bys mu udělal za tohle??

vartin 24.10.2008  08:22

« Re: Re: Re: Ohodnotil jsem...

To teda fakt valim oči 8-s, šel bych asi do kolen. Za tohle, takovýho blba pořádně zmrzačit, aby už nebyl schopen něco podobného znovu provádět. Strejdovi v Praze před časem vykradli taky auto, vrcní část dveří úplně vyhnuli (vypáčili) a vzali mu starý monterky z předního sedadla. Taky nic moc nebyl nadšenej, je to fakt hrůza co se tady děje. A co máš za auto? předpokládám asi nějakou Audinku, když si jí měl v Audi Jarov

scifi 24.10.2008  14:38

« Re: Re: Re: Re: Ohodnotil jsem...

Jo mám A4...

No mně se nestratilo nic kromě té nabíječky a to jsem tam měl v kastlíku navigaci a mp3 přehrávač...to tam nechali - podle mně šli pro auto. NAŠTĚSTÍ mám v autě tajný spínač...

vartin 24.10.2008  14:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Ohodnotil jsem...

Tak aspoň že ty věci v tom autě nechali, ale ta škoda na autě je hustá, nezávidim ;-\

scifi 24.10.2008  15:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ohodnotil jsem...

Naštěstí mám auto pojistěné...Takže spoluúčast byla "pouhých" 12 tisíc...

vartin 24.10.2008  15:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ohodnotil jsem...

I tak je to mazec

foto Paulie001

Paulie001 20.01.2009  11:08

Clona

Ahoj, prosím tě, kde jsi sehnal tu zimní clonu?

vartin 20.01.2009  15:14

« Re: Clona

Čau, Zimní clonu sem sehnal na AUKRU. Prodejce "islesman". Je to polská výroba, ale sedí dobře. Je průhledná a s poštou stála asi 370 korun.
      Jinak pobočka je v Hradci

v3jc3 21.01.2009  20:53

Typické eSko

Potkávám dost více či méně oplastovaných aut prvávě s RZ xSx yy-yy s mega výfukem, čirou optikou a ruznými RS nálepkami, ale když maj JET tak se jim buď hulí černej dým od výfuku a nebo cvrdiká 1.6 maximálně >:D ani ty nejsi vyjímkou :-) šířka gum 205 je taky odpovídající 55 kw motoru, pardon k 57 kw, který ti dal výfuk >:-[] ta svělte "kožená" návleky se k interéru náramně hodí ;-)

vartin 21.01.2009  21:12

« Re: Typické eSko

Promiň musim se Ti teď smát >:D . A co ta tvá plechovka? Ty dva bílý pruhy jsou taky opravdu úchvatný, až by jeden B..L! Taky tam máš malej kanónek a jak píšeš dělá ti remus rachot! Máš to vůbec homologovaný? Mě ulter neřve sice je větší než ten tvůj, ale jako jediný výrobce se zaručuje o zvýšení výkonu. Navíc neřve. Ten můj výfuk je přímo schválený na mojí motorizaci fabie. A ty 205-ky co tam mám? Ani není znát že tam jsou, navíc si s nima můžu dovolit sporovnější jízdu, než na předepsaném obutím. Ale chápu že se ti moje auto nelíbí každýho to věc. Mě se tvý auto taky nelíbí.
      Stručně: vše co je na mém autě je schválené a s atestem.
      P.S. a kde vydíš nějaký obludný plasty? Vždyď je to vše v originálu a čirá optika na fabiích je už z výroby!
      Tak čus!

v3jc3 21.01.2009  21:25

« Re: Re: Typické eSko

no jen se zasměj, jsem rád že sem Tě pobavil! Ford používá pruhy přes auto odjakživa, k charakteru auta se hodí... tak jako k tvéme se hodí firemní polepy, nebo dětská sedačka! Výkonu mám dost, nepotřebuji aby mě výfuk přidával >:D ke mému auto sportovní rachot výfuku patří. Ano záleží co je u tebe "sportovnější jízda". Fabie jako taková se mi líbí, nelíbí se mi tvůj styl.
        Né že by na mém autě nebylo něco neschválené, ale k čemu ti sou atesty, když na technické kontrole ani policie nic nemůže poznat... doufám že sis nechal kola s pneumatikami 205/40/17 zapsat do technického průkazu ;-)

vartin 21.01.2009  21:41

« Re: Re: Re: Typické eSko

Každý auto se dá použít na různé potřeby, jak si psal: firemní s polepy, rodiný, ale dá se i udělat třeba i jako luxusní, podle svých představ, víš. Výfuk sem nekupoval jen kvůli zvýšení výkonu, prostě se mi líbyl, tak sem ho vzal. Samozřejmě že bez certifikátu a homologace bych ho nekoupil. Zvýšení výkonu bylo jen příjemný plus. Dávno sem přišel na to, že nepotřebuju někde lítat jak magor a honit to do 200-set km/h.
          Na technické homologované díly poznají a policie také. Navíc atesty jsou vyražené přímo na jednotlivých dílech (každý zvlášť) jestli si o tom nevěděl. Navíc když budeš mít vážnou nehodu tak budou tuto stránku určo prověřovat. 205-tky v techničáku mám zapsané a mám na ně i homologaci, bez toho bych je tam neměl. Vše schváleno.

vartin 21.01.2009  21:50

« Re: Re: Re: Typické eSko

Nám na tranzita ve výrobě pruhy nenalepily, to by sme měli asi reklamovat co??? >:D >:D

Ne, jenom sranda jo ;-)

v3jc3 22.01.2009  09:32

« Re: Re: Re: Re: Typické eSko

>:D >:D >:D Tvoji srandu beru, je to divné, ale i Transit se dělá s pruhama ;-) [odkaz]

vartin 22.01.2009  12:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Typické eSko

Taky už sem vyděl tranzita s pruhama. Ale jediný auto, na který se hodí tyto pruhy, je ford mustang.

talio2 01.03.2009  15:16

a nebude takhle náhodou s tou průměrnou spotřebou z knih jízd něco špatně?? Tuhle problematiku docela znám..

vartin 01.03.2009  18:07

« Re: spotřeba

V knihách je vše v pořádku. Po dvou-set kilometrech jezdíme tankovat plnou nádrž

"-- skrytý --" 21.03.2009  19:11

Kola

Hoj.Tak to ti nezavidím s tými kolami.Ja som daval svoje do Chrudimi jednemu chlapkovi a možem len odporučit...vyzeraju ako nové.Možem vediet kolko si za to vzali?Inak mne sa tie kolesa páčia,naživo vyzeraju fakt dobre.Predné svetla tiež schvalujem vyzeraju dobre,s tými zadnými to je už horšie,škoda že sa na fabiu nerobia diodové vyzeralo by to určite lepšie.čus

vartin 22.03.2009  13:17

« Re: Kola

Čau. Disky mi za 2600,- opravil kamarádky táta, kousek od Prahy, s jeho prací sem byl velmi spokojen. Přezouval sem pak u Kolína. Za přezutí si řekli 650,- a ještě je poškodili.
      S těmi zadnímy světly je to těžký, na combi se dělaly jen dva druhy, chrom a černé. Zvolil sem radši ty černé, protože chromované by moc bili do očí ;-)
      A ty si je už vyděl naživo? kola?

"-- skrytý --" 22.03.2009  13:50

« Re: Kola

no jasné že som ich videl na živo,keby si pozrel na moje fotky tak by si vedel že niektore su fotene v Kolíne(no sice ak to tam nepoznaš tak možno nie :-) )Už parkrat sme sa na ceste minuly ;-)

vartin 22.03.2009  14:30

« Re: Re: Kola

:-) Tak to jo, koukal sem na tvoje fotky, ale poznal sem jen fotky z Týnce n. labem jestli se nemýlím. Dyžtak problikni až se budeme zas někdy míjet. ;-)

"-- skrytý --" 22.03.2009  15:39

« Re: Kola

Tak ok,budem blikat jak divý >:D

vartin 22.03.2009  16:16

« Re: Re: Kola

28.3. je v Čáslavi tuning párty v areálu zemědělskýho muzea, tak se přijeď juknout ;-). (Bližší info je na stránkách: amstuning.cz)

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 29.03.2009  21:04

Tak...

Tak tohle kdyby mi udělali v servise s kolama, tak bych je poslal dopr.dele a ať to předělaj!

vartin 29.03.2009  21:13

« Re: Tak...

Kdybych je poslal do * a nechal je to přeďelat, tak už bych se s nima nemusel taky vůbec shledat. Až se budou měnit gumy tak budu muset dát kola znovu opravit :'-( Hlavně sem už potřeboval ty letní, protože zimáky sem zdeformoval během zimy

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 29.03.2009  21:17

« Re: Re: Tak...

Tak minimálně bych jim za to neplatil, tohle je fakt otřesný

vartin 29.03.2009  21:18

« Re: Re: Re: Tak...

V tu chvíly sem se na nějakej protest nezmoh. Úpně mi tim vyrazil ten chlap dech.

"-- skrytý --" 29.03.2009  22:11

« Re: Re: Re: Re: Tak...

To museli byt fakt amatéry.Hod sem info aby som sa im vyvaroval.

vartin 30.03.2009  12:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak...

Horší než amatér, tohle by mne nenapadlo ani ve škole.
              Ten servis bych zase nezavrhoval, dělá tam ještě mladej kluk, ke kterýmu bych si auto klidně dal, ale jak by ti k autu šli chlapi asi tak mezi 40-50 lety, tak z toho servisu radši rovnou ujeď! Dřív, než na tom začnou něco dělat. Je to autoservis pod Kutlířema u Křečhoře, je tam i autobazar. Od Kolína je to asi 2 km. po státovce na Prahu

Brandon Walsh 30.03.2009  14:55

pneuservis

pre boha to si kde dal prezut to by som ti ja lepsie spravil a nikdy som to nerobil, mne naopak dali cierne zavazia zvnutra disku aby nebolo nic vidno namontovali skryte ventily aby mi nic z nich netrcalo pri prezuvani boli disky zabalene aby dakde neskrabli zaujimave ake su pristupy ludi a pritom si clovek mysli ze ide dat kolesa na auto. :-( Kolesa fabke pristanu ;-) :yes:

"-- skrytý --" 30.03.2009  15:00

« Re: pneuservis

Si delas * stim zavazim >:D boze to snad delal ozralej nebo co tohle kdybych udelal u nas v servisu tak me ti lidi normalne zabijou >:D

Brandon Walsh 30.03.2009  15:03

« Re: Re: pneuservis

no keby to mne niekto spravil tak ho isto zabijem ani by som kolesa nebral domov by mi to krasne preplatil

vartin 30.03.2009  21:42

« Re: Re: Re: pneuservis

Byla to hrůza, ale nechal by sis od stejnýho člověka ty kola znovu opravit? (vyvážit?) Já ne. Dnes sem byl přímo v BARUM servise a tam to kluci dali vše do pořádku :-) . Na mě zbylo jen odstranit lepidlo po těch závažích, který mi v tom prvním pneuservise nalepily na ty límce.

Brandon Walsh 30.03.2009  22:52

« Re: Re: Re: Re: pneuservis

:yes: aspon ze uz to vyzera >:D

foto Johnny-P

Johnny_P 31.03.2009  16:42

« Re: Re: Re: Re: pneuservis

to byl dobrej profík >:D
            Hoši u nás v servisu udělali tak spoustu prasáren, ale tohle je moc >:D
            Jestli si kolíňák, tak je kousek dobrej pneuservis je v "malá vysoká" u červenejch peček. Tak 3 km od Kolína. Ani ne před měsícem to otevřeli.

vartin 01.04.2009  22:37

« Re: Re: Re: Re: Re: pneuservis

Dík za info, ale mám už přezuto, takže pneuservis delší dobu nebudu potřebovat ;-)

foto Otravna-osoba

Otravná osoba 01.05.2009  23:12

Zabezpečení pro zlodějům

Také jsem něco podobného zkoušel (minulý čas proto, že jsem líný sebou brát druhý telefon:)). Nicméně, má to jeden háček...naprosto ideální je telefon s GPS (ale pak je oříšek najít místo, kde se dobře chytne a není vidět). Nicméně, služba locator od T-mobile určuje pozici s přesností podle BTSek (píšu to správně?), z čehož vyplývají i jisté nevýhody:

a) je to parádní, protože alespoň tušíme, kde se ono auto nachází...ale pokud tam není moc dobré pokrytí, tak třeba v 3tis. městečku, kde jsem to zkoušel, byla odchylka cirka 1,5km, což de facto pokrylo skoro celé město...tady jasně hraje prim o něco dražší telefon s GPS a programem na odeslání sms (přesněji jsem to nestudoval, něco by mělo být pro symbian).

b) účast policie by byla fajn, ale obávám se, že, narozdíl od soukromých agentur, se do toho zrovna nepohrne... bohužel to tak v realitě prý často bývá.

Nicméně, za ty peníze je to opravdu slušná volba.

A

"-- skrytý --" 20.06.2009  21:45

Nevinný

Musím slobodne prehlásit že ja som to nebol s tým peugeotom :-)

vartin 20.06.2009  22:52

« Re: Nevinný

;-) koukal sem dneska při střídání, tam to byl starší peugeot, ale všimnul sem si že máš pravej přední roh nějak škrábnutej?

"-- skrytý --" 21.06.2009  11:18

« Re: Re: Nevinný

no neodhadol som to pri parkování v podzemnej garáži a narval som to do steny. 8-s Dufam že to dám už čoskoro spravit pretože pozerám že si toho dost ludi všímá :-)

vartin 21.06.2009  20:09

« Re: Re: Re: Nevinný

To se stává no, na novém autě je vidět každej škrábanec, tomu se nevyhne nikdo. Já mám zase zadní nárazník :-( , ale né mojí vinou. Naštěstí to není zas tolik vidět.

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 05.08.2009  18:34

Olej PD do benzínu?

Nechci strašit, alej Mogul PD je olej do naftových motorů čerpadlo tryska, specifikace 50501 ;-)

vartin 05.08.2009  19:17

« Re: Olej PD do benzínu?

Ne, ne, taky sem se na to ptal, olej jsem kupoval přímo v Paramu. Koukali do PC a tento olej lze použít i pro benzínové motory. Tento olej "Mogul extreme PD" nahrazuje značku oleje "Mogul racing s pro", na který sem najel 30 tis. km a úplně bez problémů. ;-) Mogul racing s pro se už nevyrábí.

Brandon Walsh 23.05.2010  09:01

otazocka

prosim ta stale mi pri jazde fabiou svieti ta zlta kontrolka [odkaz] nevies cim to moze byt ? auto je na predaj a nechcem aby to tam strasilo ;-\

foto Special-line

Special-line 23.05.2010  10:09

« Re: otazocka

To je kontorlka MIL systému EOBD. Máš někde nějaký problém na zařízení, ketré má vliv na emise. Jediná cesta je zajet do servisu na diagnostiku.

vartin 23.05.2010  16:20

« Re: otazocka

Čau, mě to hlásí vadné čidlo tlaku vzduchu (signal nevěruhodný, chyba sporadická). K tý kontrolce se mi ještě připojilo EPC. To čidlo mám zkusit vyndat a vyčistit ho. Když to nepomůže tak koupit nový cca. za 2000kč. Ale rdši bych si to nechal připojit na diagnostiku, může tam být více možností co mohlo vypovědět službu. Může to být např. EGR ventil, ap. Všechno se motá okolo těch emisí jak psal "Special-line"

foto Kolik80

Kolík80 27.04.2011  11:41

Night Breaker

Zeptej se na zkusenosti lidi co te budou potkavat v noci. Fabie sami o sobe dost oslnujou a kdyz si tam das jeste zarovky se zvysenou svitivosti to teprve bude pozitek...

matii 27.04.2011  18:14

« Re: Night Breaker

To oslnění není ani tak o typu auta, spíš o tom, že to kombi jak se jen trochu naloží, tak svítí o něco výš (sám jsem měl stejné auto). Takže pokud máš dobře seřízená světla a funguje ti jejich sklápění, pak v tom nevidím problém.

vartin 27.04.2011  19:31

« Re: Night Breaker

Stávalo se mi to u origo světel. Řdiči mě často problikávali, ale po zakoupení světel s čočkou je klid. I teď s těma novýma žárovkama bych neměl nikoho prudit. Spíše by bě zajímala výdrž, abych za půl roku nekupoval opět nové.

The Stig Driver 27.04.2011  19:44

« Re: Re: Night Breaker

Výdž Nightbreakerů je hodně nízká. Většinou mezi půl rokem a rokem. Záleží kolik najedeš km. Sám jsem si to zjišťoval a nakonec jsem šel do Philipsů vision+. :-) Ale znáš to, vyjímka potvrzuje pravidlo :yes:

matii 27.04.2011  20:15

« Re: Re: Re: Night Breaker

JJ Nightbreaker, Cool Blue apod ... počítej s životností cca půl roku. Je to smutný, ale je to tak. Pokud chceš svítit pořádně tak zaplať, pokud ti jde o výdrž, kup long life. :-)

vartin 27.04.2011  20:37

« Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Hmm, tak uvídím jak to dlouho vydrží. Jestli ne, zkusím dát na vaše rady. Přes 6 stovek za žárovky na půl roku je trochu dost. Používal jsem obyč H7 za 50,- žárovka mi vydržela v průměru necelé 2 roky, ale svítivost stála zase za prd.
            matii přelouskal jsem tvoji pěknou recenzi na 308, nikde jem ale nenašel navrhnout jako nejlepší recenzi; to je to tlačítko už zrušené nebo co?

matii 27.04.2011  21:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Díky, ale taky to vůbec netuším.

Teď mají nějakou slevu v Auto Kelly ... nevím jak Nightbreaker, ale na Cool Blue je do konce května asi 100Kč sleva.

vartin 27.04.2011  21:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

V Auto Kelly jsem koupil ty Nightbreaker bez slevy.

The Stig Driver 27.04.2011  22:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Zkus mrknout tady :

Z tadyma jsem je bral já a v pohodě :-)

vartin 28.04.2011  03:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Taky jsem přemýšlel o PHILIPS-ech, ale koukal jsem na stránky jiného prodejce

Prodával je i na aukru

The Stig Driver 28.04.2011  08:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Jasné, ale tady jsou nejlevnější z celého netu ;-)

"-- skrytý --" 28.04.2011  12:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Jedině Philips NightGuide DoubleLife ;-)

The Stig Driver 28.04.2011  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Night Breaker

Jj ty Nighguidy jsem měl na Stilu a byly víc do bíla. Ty vision+ jsou o moc lepší jak obyčejné :-) Nighguidy stojí okolo 700 a ty vision+ za 350 :yes:

foto poterienko

poterienko 05.01.2014  10:40

Tak to je fakt síla..

...tohle auto. Připadá mi jako prezentační vozidlo Globus Tuningu..

Ale u nás jezdí podobní...majitelé:

foto twistedTSD

twistedTSD 16.05.2021  12:50

Super

Je fajn, když se někdo i po letech o auto stará. :-) Můžu se zeptat, na kolik ta klempířina přišla?

vartin 22.05.2023  10:42

Re: Super

Klempířina přišla na 15 tisíc. V profi klempírně mě paradoxně odmítli s tím, že rez nedělají, ale odkázali mě na šikovného pána, který si touto prací krátí čas v důchodu. Práce od něj je perfektní a v místech svárů zatím žádná rez ;-)