Karta uživatele serveru Auto.cz

Počet příspěvků pod články
Počet příspěvků v MOJE.auto

Poslední příspěvky v diskusích:

Příspěvek:Re: Pokrok střemhlav zpět02.06. 08:52
Diskuse:Testovali jsme všechny nové motory pro Škodu Octavia. Jsou lepší než ty končící?
Příspěvek:Re: Re: test test test01.06. 11:38
Příspěvek:test test test31.05. 15:00
Příspěvek:Re: Jemnocit30.05. 12:27
Diskuse:Škoda vrací do nabídky zvýhodněnou Octavii Tour. A přichází i šmrncovní Octavia Touring Sport
Příspěvek:dovoz z USA??29.05. 22:20
Diskuse:Na prodej je nejetý Mercedes-Benz 190 E 2.3 z roku 1986. Stojí jako nové "céčko"
Fórum:Diskuse pod články
Příspěvek:Re: Kdy budou elektro-auta lacinější než spalováky? NO PŘECE28.05. 12:26
Diskuse:Kdy budou elektromobily levnější než auta se spalovacími motory? Prý se to blíží
Příspěvek:Re: Re: Elektrická auta budou levnější28.05. 12:20
Příspěvek:Re: Re: Re: 2. generace28.05. 12:08
Diskuse:Budeme jezdit na dřevní štěpku, piliny a slámu? V Česku se testují nová biopaliva
Příspěvek:Re: 2. generace28.05. 08:51
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Mohol27.05. 16:38
Diskuse:Škoda vstupuje do elektrické éry. První není, chce ale nabídnout inteligentní a ikonické elektrovozy
Fórum:Diskuse pod články

Některé starší odkazované příspěvky už mohou být odsunuty na další stránce výpisu diskusí.