Karta uživatele serveru Auto.cz

praděda7
Motto
.....muži si nepřestávají hrát protože stárnou. Muži stárnou, protože si přestávají hrát........
MOJE.auto.cz:
Počet příspěvků pod články
Počet příspěvků v MotorCafé
Počet příspěvků v MOJE.auto

Poslední příspěvky v diskusích:

Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diesel popelnice  dnes  15:01
Diskuse:Prodeje osobních aut s dieselovým motorem v EU prudce klesají, klesá i zájem o naftu
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diesel popelnice  dnes  14:56
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diesel popelnice  dnes  12:45
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diesel popelnice  dnes  12:44
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diesel popelnice  dnes  12:19
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diesel popelnice  dnes  12:11
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Máte tam chybu  dnes  12:05
Příspěvek:Ok......14.10.  13:54
Diskuse:Koncernu Volkswagen v září výrazně klesl odbyt. Asi tušíte kvůli čemu
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: BMW 3 konfigurátor13.10.  12:33
Diskuse:Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Fórum:Diskuse v MOJE.auto.cz
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: BMW 3 konfigurátor13.10.  12:22
Diskuse:Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Fórum:Diskuse v MOJE.auto.cz

Některé starší odkazované příspěvky už mohou být odsunuty na další stránce výpisu diskusí.

foto