Karta uživatele serveru Auto.cz

Počet příspěvků v MotorCafé
Počet příspěvků v MOJE.auto

Poslední příspěvky v diskusích:

Příspěvek:vnútri to má šarm sanitky16.06. 04:28
Diskuse:Westfalia James Cook: Obytný Sprinter nabídne více místa, než byste čekali
Příspěvek:Re: Re: Re: Jazdny komfort28.05. 15:53
Diskuse:Dlouhodobý test Citroën Berlingo 1.5 BlueHDi EAT8 – Pracant bez montérek
Příspěvek:Jeep?25.05. 01:27
Diskuse:FCA nechává nahlédnout do svého vývoje. Podívejte se, jak se v mrazu testují nové Jeepy či Fiaty
Příspěvek:Pro auto je nejhorší když nejezdí29.01. 16:29
Diskuse:Řepkův Mercedes-Benz SLR McLaren tiše umírá na policejním parkovišti
Příspěvek:Revolúcia v interiéri17.01. 22:50
Diskuse:Ford Explorer se v šesté generaci vrací ke kořenům. Základem je pohon zadních kol!
Příspěvek:Revolúcia v interiéri14.01. 00:26
Fórum:Diskuse pod články
Příspěvek:Jezdit s novými auty v záruce bude v rozumné motorizaci fajn12.01. 19:41
Diskuse:Vyzkoušeli jsme nové Audi A1 a Q3 na českých silnicích. Nadchla nás obě!
Příspěvek:..12.01. 17:26
Diskuse:Škoda Auto plánuje rozvoj v Číně a bude pokračovat v investicích
Fórum:Diskuse pod články
Příspěvek:Jezdit s novými auty v záruce bude v rozumné motorizaci fajn12.01. 15:01
Fórum:Diskuse pod články
Příspěvek:Jezdit s novými auty v záruce bude v rozumné motorizaci fajn12.01. 14:08
Fórum:Diskuse pod články

Některé starší odkazované příspěvky už mohou být odsunuty na další stránce výpisu diskusí.

foto