Karta uživatele serveru Auto.cz

ST Martin (muž)
Region
Moravskoslezský kraj
Auto snů
Těch je, ale z těch reálnějších:
Počet příspěvků pod články
Počet příspěvků v MOJE.auto

Poslední příspěvky v diskusích:

Příspěvek:Re: DALŠÍ KOLO18.03.  19:32
Diskuse:Diskutéři vs. diskutéři na letišti. Spalováci vs. hybridy. A taky Giulia Třeskoprsky edition
Příspěvek:Další akce17.03.  21:54
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vytesovanie sa z Hybridu26.02.  12:04
Diskuse:Poprvé za volantem nové Toyoty Corolla. Vyzkoušeli jsme všechny karosářské verze. Jak se liší?
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vytesovanie sa z Hybridu26.02.  11:51
Fórum:Diskuse v MOJE.auto.cz
Příspěvek:Re: Spotřeba11.02.  11:08
Diskuse:Toyota Auris (AurisHSD)
Fórum:Diskuse v MOJE.auto.cz
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1.8 Hybrid07.02.  16:43
Diskuse:Nová Toyota Corolla sedan vstupuje na český trh. Kolik stojí v porovnání s konkurencí?
Fórum:Diskuse pod články NEWS

Některé starší odkazované příspěvky už mohou být odsunuty na další stránce výpisu diskusí.